» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
272 / 468
»»

Jacksmav ::

ajde graftkoti...kje ste...dajte napravt graf vpliv lune na trgovanje BTC....kot sem opazil gre vedno gor pr prvem krajcu ko se debeli...

neverlucky ::

Jacksmav je izjavil:

ajde graftkoti...kje ste...dajte napravt graf vpliv lune na trgovanje BTC....kot sem opazil gre vedno gor pr prvem krajcu ko se debeli...


Vzrok je v tem, da po prvem krajcu več ljudi začne razmišljat o penziji in mooningu in vloži nekaj 100€ notri. To pa potem povzroči dvig cen.

Altcoin91 ::

Živjo vsem skupaj!

Kdo od vas spremlja katero od sledečih coinov in se mogoče odloča za nakup?

DENT
ONT
EOS
TRX
NANO
DGB
QNT
DOGE
INS
NULS
ARK

katero od teh (ali več) jih priporočate? Lep plus bi bila razlaga zakaj.

Predvsem bi kupil in HODL za naslednje leto.

Nakup sedaj ali počakati, glede na to, da BTC še raste?

Hvala.

Razvijmo debato, saj verjetno še komu drugemu pride prav, ki se odloča za "razparceliranje" portfolija. ?

Zgodovina sprememb…

Baja ::

če boš razparceliro fiat, OK, če boš razparceliro btc, !OK. iz izkušenj v začetku '18.

+ od zgoraj naštetih bo verjetno čez par let še glih en živ.

če misliš hodlati, kupi btc in pozabi za par let.

Vazelin ::

Danes spet eden tistih dni, ko alti padejo ene 20 posto?:)

8 decembra 2017 je bila nazadnje tako velika dominanca. Potem se je začela alt sezona.
Trenutno mislim da gre zadeva zlahka do 75% dominance.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

-vaIvoline- ::

Tetherlopov pa printa kar naprej, vsak teden 100 mio novega lopovusd. Kdaj boste dojel, da je vse scam in prodal, se malo pa bo pocil baloncek.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: OracleDev ()

Vazelin ::

Nice try, fake valvoline:)

Baja ::

tether valvo

Vazelin ::

Lol vedno ko vidim "UNUS SED LEO" na CMC naredim ;((

-vaIvoline- ::

ko gledas anus sed leo, poglej se tetherlopov marketcap. zelo lepo pleza, vsak dan vec.

Vazelin ::

20mlrd vanished. ass rape no lube;((

gruntfürmich ::

ajmo anketo 'BTC letos ATH?'

BO!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Smurf ::

gruntfürmich je izjavil:

ajmo anketo 'BTC letos ATH?'

BO!

Trenutno kaze, da verjetno bo.

Vazelin ::

Zna bit dobra šansa za nakupe za nekaj profita

lamborđini ::

spegli je izjavil:

BTC se je začel mal sumljivo obnašat :)

Sumljivo? Men se zdi precej predvidljivo. "Ugibam", da bo kmalu zrastel za kakšnih 15% od trenutne vrednosti, potem gremo pa na 16k (to bi se znalo pa malo bolj zavleči).

kamiKaZaA ::

gruntfürmich je izjavil:

ajmo anketo 'BTC letos ATH?'

BO!

Moja napoved:
- najkasneje v 2. polovici septembra prebijamo prejšnji ATH (20k)
- mediji ustvarijo evforijo, vletijo novi vlagatelji not
- najkasneje v 2. polovici novembra prebijamo 60k
- 31.12.2019 napovedujem, da bo BTC po moji oceni med 70k-80k
- enkrat po novem letu: sec approves bitcoin etf
- vletijo vse velike ribe not, katere so dosedaj čakale, da se BTC potrdi
- BTC poleti, Alt-i z njim vred kot je to bilo leta 2017
- balon bo počil tik pred pomladjo ali pa enkrat spomladi 2020: takrat ocenjujem da bo BTC med 160k-220k
- cmc na vrhuncu bo med 5000b-6660b
- sledi padec cmc za nekje -85% (na 750b-1000b)
- padec BTC za nekje -80% do -85% (na 32k-65k)
- Alt-i tisti ta boljši bodo šli do deljeno 10, tisti ta slabši do deljeno 50
- dno bo doseženo 10-12 mesecev od poka balona BTC

Še moja napoved izpred 10 dni:

kamiKaZaA je izjavil:


No ja. Cikli se bolj ali manj ponavljajo v tem biku in so skoraj isti kot so bili v preteklosti v bikovem trendu. Če bo sedaj tudi tako, pomeni, da mi pod $9100 nesmemo pasti, ker od te točke smo rastli do $13.700 ali $13.800 in pri takih korekcijah se dosedaj ni šlo pod ceno od katere smo začeli rasti ($9150).

Jaz napovedujem/ugibam, da bo dno te korekcije med $9500-$9600 (računam da bo padec cca. -30% od $13.700) in od tu potem gremo proti naslednji stopnji za prebijanje (prebijemo $16.500 v roku meseca dni, torej nekje v začetku avgusta do 10. avgusta).

-vaIvoline- ::

poka baloncek. Se kaj tresejo hlacke ovcice?

kamiKaZaA ::

-vaIvoline- je izjavil:

poka baloncek. Se kaj tresejo hlacke ovcice?

Nič se ne tresejo, vse gre po planih in je podobno kot leta 2017. Zato pa so tudi mirni spanci in te takšne rasti ali padci BTC na tedenski ravni ne iznervirajo, ker smo v bullu in še zelo daleč od poka balona. Najprej mora cmc prebit 5000b, prav tako tudi BTC prebit 100k, da bomo sploh začeli razmišljat o poku balona. Do takrat pa HODL!

xx23 ::

Jaz pa mislim, da bo letos vrh nekje 25k do 30k enkrat pozno poleti ali jeseni, potem padec za 40 %, potem bo trajalo ene pol leta, da se vrnemo na ta vrh, potem pa se bo bull run šele zares začel.

ProdriveR ::

Kaj si mislite pa o BCH??

-vaIvoline- ::

Zgodovina sprememb…

lamborđini ::

Mato989 ::

Tole je fake valvoline!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

slotechar ::

Kovanec o katerem sem vceraj govoril, da ima najmanj 16x potenciala me je danes prehitel. Samo se 8x potenciala :'(

Cakamo na korekcijo in bo mogoc 10x - 12x

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: neverlucky ()

kamiKaZaA ::

slotechar je izjavil:

Kovanec o katerem sem vceraj govoril, da ima najmanj 16x potenciala me je danes prehitel. Samo se 8x potenciala :'(

Cakamo na korekcijo in bo mogoc 10x - 12x

Če bi jaz osebno bil zadovoljen s x16 ali x12 ali x10 ali x25, bi vložil v BTC med 3-4k in počakal leto dni, ter bi imel takšen denar (vsaj x40). Jaz osebno ciljam na kovance z minimumom x300. Z potencialnimi x16 si glede na svoj vložek nemorem kupiti 3 ali 4 sobno stanovanje-novogradnje, kaj šele da bi šel v penzijo.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Če pride BTC na vrednosti od kamikaza napovedi imamo v SLO nekaj evrskih milijarderjev:))

slotechar ::

Dodal bi da 300x je pohlepna miselnost. Taksna miselnost je matota stala penzije. Razen ce se ti da cakat vec let potem kar.:)

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: neverlucky ()

Dtrader ::

Uf, uf, moj LTC pod 100%, bom porinil nekaj fiata noter... Imate kakšne napovedi pri tem spustu?
Bolje da nimaš, ko gre gor, kot da imaš, pa gre dol :)

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: perci ()

kamiKaZaA ::

To kar se sedaj dogaja, sem jaz pričakoval šele konec avgusta oz. v 1. polovici septembra. Za takrat sem tudi omenil, da bom prodal vse v FIAT. Žal zamudil. Nič hudega. Zdaj je kar je. Takrat mi je (poleti 2017) skycoin padel za -30%. Če pogledam sedaj, na današnji dan, je padel že -20%, torej še računam, da "lahko" pade še dodatno ali pa tudi ne. V končni fazi mi je vseeno, ker se ta padec nebo poznal čez 6-9 mesecev, ko bo vrhunec bullruna. Tudi Monero mi je v tej korekciji padel za -20%. Če bi to vedel/pričakoval, bi prodal, pa še sedaj malo počakal in za isti denar dosti več dokupil. Ampak to sem jaz komaj konec avgusta pričakoval...

lamborđini ::

Dtrader je izjavil:

Uf, uf, moj LTC pod 100%, bom porinil nekaj fiata noter... Imate kakšne napovedi pri tem spustu?

Tud če sedaj skačejo dol, še vedno mislim, da so zadnjič pokazal, da bodo šli na 14k, kasneje pa na 16k. LTC bi pa zdaj res znal biti zanimiv - halving.

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: perci ()

Mato989 ::

slotechar je izjavil:

Dodal bi da 300x je pohlepna miselnost. Taksna miselnost je matota stala penzije. Razen ce se ti da cakat vec let potem kar.:)


Jaz nisem cakal 300x... Ampak 35 do 50x... Pa to nito ni pomembno si v penziji ti? Glede na vse napovedi pravilne bi jaz na tvojem mestz imel 2mil plus z mojimi vlozki
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

lamborđini je izjavil:

Dtrader je izjavil:

Uf, uf, moj LTC pod 100%, bom porinil nekaj fiata noter... Imate kakšne napovedi pri tem spustu?

Tud če sedaj skačejo dol, še vedno mislim, da so zadnjič pokazal, da bodo šli na 14k, kasneje pa na 16k. LTC bi pa zdaj res znal biti zanimiv - halving.



Zanimiv bo xtz zaradi izdajanja STO.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: perci ()

Dtrader ::

Ja, ampak če pogledaš promet, mu pada.
Bolje da nimaš, ko gre gor, kot da imaš, pa gre dol :)

PrihajaNodi ::

Ja, ker noben ne trejda z njim. Nima to veze.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Dtrader ::

Če jaz prav razumem, bi moral halving ceno dvigniti?
Bolje da nimaš, ko gre gor, kot da imaš, pa gre dol :)

lamborđini ::

In zakaj me je bilo treba izbrisat, če sem napisal mnenje kam naj bi šel btc in da se mi ltc zdi zanimiv zaradi halvinga?

Dtrader ::

Tole brisanje je popolnoma nerazumljivo.
Bolje da nimaš, ko gre gor, kot da imaš, pa gre dol :)

neverlucky ::

Aqua, so kaksni x10 kovanci potencialni za ta teden?

gruntfürmich ::

-vaIvoline- je izjavil:

https://coinmarketcap.com/currencies/te...

že dolgo nisem gledal marketcap theterja; verjetno zato ker sem bil zaskrbljen. zdaj sem prestrašen!

kamiKaZaA je izjavil:

- enkrat po novem letu: sec approves bitcoin etf

če se bo bitcoina lotil organ za nadzor, potem jst pričakujem kolaps tetherja in totaln zlom trga.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Čist možno ja, da bo veliko upanje s sec na koncu ravno obraten ucinek za hodlerje

kamiKaZaA ::

Če to drži, kar je kar verjetno, potem takem je boljše, da ostane kot je in sec ne potrdi BTC... ker tudi v tem primeru se bo cikel bullruna nadaljeval...

perci ::

lamborđini je izjavil:

In zakaj me je bilo treba izbrisat, če sem napisal mnenje kam naj bi šel btc in da se mi ltc zdi zanimiv zaradi halvinga?

Sorry, tvoj komentar je bil ponesreči izbrisan v množici ostalih - je nazaj objavljen.

Vazelin ::

Jaz sem pričakoval manjši odklon sedaj. Imo lahko še pada. Moja nova napoved: BTC dominanca gre čez 70!

Ajde da malo razbremenimo ozračje:




Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Crossfire ::

Altcoin91 je izjavil:

Živjo vsem skupaj!

Kdo od vas spremlja katero od sledečih coinov in se mogoče odloča za nakup?

DENT
ONT
EOS
TRX
NANO
DGB
QNT
DOGE
INS
NULS
ARK

katero od teh (ali več) jih priporočate? Lep plus bi bila razlaga zakaj.

Predvsem bi kupil in HODL za naslednje leto.

Nakup sedaj ali počakati, glede na to, da BTC še raste?

Hvala.

Razvijmo debato, saj verjetno še komu drugemu pride prav, ki se odloča za "razparceliranje" portfolija. ?

Never HODL an altcoin! Never!

gruntfürmich ::

kamiKaZaA je izjavil:

Če to drži, kar je kar verjetno, potem takem je boljše, da ostane kot je in sec ne potrdi BTC... ker tudi v tem primeru se bo cikel bullruna nadaljeval...

če kripta nobeden ne bo nadziral, se bodo nategancije z raznoraznimi tetherji nadaljevale in zrežirani bull runi tudi... imho
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

PrihajaNodi ::

Ja samo volatilnosti potem ne bo vec.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

perci ::

Ker je Nodi tako rekel ali zakaj?

slotechar ::

Mislm, da ima nodi prav. Ko regulirajo bitcoin bo bistveno manj norih zasluzkov in volatilnosti. Scasoma bodo bitcoin tako kot zlato stabilizirali in bo cena, ko doseze dolocen nivo, postala relativno stabilna. Tako da imate eno zadnjih priloznosti za penzijo, ce vam je to cilj. Seveda, penzija ni za tiste, ki ne upajo kupit pri priblizno 3k ali 4k. (ker se ustrasijo, da bo se bolj padlo) in hkrati ne upajo kupit vmes, pri 6k ali 8k ker mislijo, da bo padel.

perci ::

Argumenti?

slotechar ::

Spremljanje zadev, 2 leti po 10 ur na dan, na zalost ne zadostuje samo za en komentar. Esejev pa nebi pisal, ker nimam casa.
««
272 / 468
»»