» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
265 / 468
»»

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

Nodi, kaj to lepis? Pri Tezosu te zanima samo cena, pri etru pa ocitno ne. Zdaj se pa odloci, kaj je pomembno...

kamiKaZaA ::

lamborđini je izjavil:

Zanimiva "akcija" - zaenkrat do 10.600. Da vidimo naprej (imajo še par % lufta), potem bodo pa moral pokazat smer.

Da še jaz podam svoje mnenje. Pred časom sem pisal o eksploziji skycoina, kasneje monera in šele nato korekcijo (od -20% do -30%) za BTC konec avgusta/začetek septembra, ter da bom pred to korekcijo prodal vse in pretopil v FIAT, ker bodo določeni alt-i šli od -30% do delejno 2. In kot kaže bo to še ena v nizu zgrešenih časovnih napovedi in zna se zgoditi, da bo to ta današnja korekcija, katero sem pričakoval konec avgusta.

Sedaj je kar je. Vlak sem zamudil in sedaj ne bom šel v prodajo vsega in nakup FIAT-a, ker lahko, da se spet motim in bo jutri začelo vse rast. Trenutno sem pri svojih kovancih v tem padcu BTC izgubil od -10% do 15%, kar mi ne predstavlja nekih sivih las. Kot kaže, pa ni za mene trgovanje in se bom s tem samo opekel, če bom želel s tem si povečati kovance (na koncu se zna zgoditi, da jih bom imel še manj), zato bom raje spet preklopil na PLAN A: HODL do cmc 5000b ali prodajo ko poči naslednji BTC balon (to bo nekje med 150k - 190k) in kasneje prodajati kovance, ko bodo padali, do takrat pa mi bo bolj ali manj vseeno, za vse te vzpone in padce BTC in alt-ov.

Še nekaj: ko ima BTC tisto pravo korekcijo, sledi padec za okoli -30%. Če upoštevamo, da je bil pred korekcijo vrh BTC $13.700, bi naj potem sledil padec do nekje $9.500, $9600, vglavnem potemtakem bi naj sedaj šli pod 10k, pred stabilizacijo in pripravo za naslednjo stopnjo, ko prebijamo 16,5k in bo to še ena vmesna stopnička (sledila bo spet korekcija) preden prebijamo prejšnji ATH 20k.

sivistol ::

kamiKaZaA je izjavil:

lamborđini je izjavil:

Zanimiva "akcija" - zaenkrat do 10.600. Da vidimo naprej (imajo še par % lufta), potem bodo pa moral pokazat smer.

Da še jaz podam svoje mnenje. Pred časom sem pisal o eksploziji skycoina, kasneje monera in šele nato korekcijo (od -20% do -30%) za BTC konec avgusta/začetek septembra, ter da bom pred to korekcijo prodal vse in pretopil v FIAT, ker bodo določeni alt-i šli od -30% do delejno 2. In kot kaže bo to še ena v nizu zgrešenih časovnih napovedi in zna se zgoditi, da bo to ta današnja korekcija, katero sem pričakoval konec avgusta.

Sedaj je kar je. Vlak sem zamudil in sedaj ne bom šel v prodajo vsega in nakup FIAT-a, ker lahko, da se spet motim in bo jutri začelo vse rast. Trenutno sem pri svojih kovancih v tem padcu BTC izgubil od -10% do 15%, kar mi ne predstavlja nekih sivih las. Kot kaže, pa ni za mene trgovanje in se bom s tem samo opekel, če bom želel s tem si povečati kovance (na koncu se zna zgoditi, da jih bom imel še manj), zato bom raje spet preklopil na PLAN A: HODL do cmc 5000b ali prodajo ko poči naslednji BTC balon (to bo nekje med 150k - 190k) in kasneje prodajati kovance, ko bodo padali, do takrat pa mi bo bolj ali manj vseeno, za vse te vzpone in padce BTC in alt-ov.

Še nekaj: ko ima BTC tisto pravo korekcijo, sledi padec za okoli -30%. Če upoštevamo, da je bil pred korekcijo vrh BTC $13.700, bi naj potem sledil padec do nekje $9.500, $9600, vglavnem potemtakem bi naj sedaj šli pod 10k, pred stabilizacijo in pripravo za naslednjo stopnjo, ko prebijamo 16,5k in bo to še ena vmesna stopnička (sledila bo spet korekcija) preden prebijamo prejšnji ATH 20k.


takega bulla kot 2017 še en cajt nebo,

pre summer 2017 so določeni alti poleteli enako ko xvg decembra ( dgb/btc 29 may ), sam tole je bil consensus pump , zdele pa nwm

btc bo težko da presegel 100k, če pa bo bom pa sam tudi zelo presenečen,

zdele gre korekcija tam do high 6k, mogoče double bottom, mogoče kaki alti pump ala link ( tale je pa tud done in gre na reset )

Senior Dev ::

Neki je začelo narahlo padat vse skupaj. Penzija se zamika, kar je ful bad. 8-)

neverlucky ::

Zanimivost:

1000$ v Tezos danes je ekvivalent 2000$ v Tezos 2 meseca nazaj.

PrihajaNodi ::

Cena ni vse. Sicer pa se proda ko bo 100 ali pa 1000 ali pa 0,001
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

neverlucky ::

Meni osebno ni prpblem, ce gre Tezos cisto na niclo. Ce se le projekt prime in da se dela na projektu in je adopcija, potem sem jaz svoje dosegel.

PrihajaNodi ::

In kako tocno to tebi pomaga, ce izgubis ves vlozek?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

neverlucky ::

Ker Vazelin danes raje zabušava, namesto da bi kaj pametnega naredil na forumu, je že nekdo drug na redditu naredil podobno statistiko:
Torej eksperiment kaj bi bilo, če bi 31.12.2017 kupil za 100$ vsake izmed top 10 valut in nato to samo držal. Na današnji dan bi bil 71% v minusu.

https://www.reddit.com/r/CryptoCurrency...

Mato989 ::

neverlucky je izjavil:

Ker Vazelin danes raje zabušava, namesto da bi kaj pametnega naredil na forumu, je že nekdo drug na redditu naredil podobno statistiko:
Torej eksperiment kaj bi bilo, če bi 31.12.2017 kupil za 100$ vsake izmed top 10 valut in nato to samo držal. Na današnji dan bi bil 71% v minusu.

https://www.reddit.com/r/CryptoCurrency...


Kaj ko bi kdo naredil še za vse ostale dni =) Kako si danes če si kupil 100$ BTCja 2010 itd... =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Baja ::

besen, ker ne najdes private keya

neverlucky ::

:D:))

gruntfürmich ::

neverlucky je izjavil:

Zanimivost:

1000$ v Tezos danes je ekvivalent 2000$ v Tezos 2 meseca nazaj.

v satošijih se računa kripto !
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Kdor ima denar naj kupi tole:
https://www.coingecko.com/en/coins/elro...

Ern = xtz samo da ze v startu pade na binance.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Se že sedaj vzame kredit za tezus ali se čaka na 0.2?:D

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kdor ima denar naj kupi tole:
https://www.coingecko.com/en/coins/elro...

Ern = xtz samo da ze v startu pade na binance.

Kaj pa GRIN? Se zdaj splača ali se še počaka, da še malo bolj pade? Nekam tiho si zadnje čase glede GRINa:)

PrihajaNodi ::

Grin se proti xtzju odlicno drzi. Je prevrc zrastel. Pocakaj korekcijo. Mimblewimble je prihodnost.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Kamikaze: kako kaže skycoin, drvi proti območju penzije?:))

Edit: želim še v stoto prebrati tisti signature dolg post od kamikaza

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Zanimivost. Ko bo xtz na obmocju 100 - 200 miljonov bo na ico ceni. Ne manjka veliko.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Si predstavljate nekaj. Večina infrastrukturnih coinov aka tezus ina zaenkrat samo denarnico in so vredni skoraj mikijardo. Si predstavljate ene 1000 uporabnih dappov. Da, moon!

neverlucky ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kdor ima denar naj kupi tole:
https://www.coingecko.com/en/coins/elro...

Ern = xtz samo da ze v startu pade na binance.


Bomo videli kako ROI bo Elrond, V roku par dni se bo začel trejdat na Binance. Danes je bilo konec snapshotanja in so bile izžrebane vstopnice.

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Si predstavljate nekaj. Večina infrastrukturnih coinov aka tezus ina zaenkrat samo denarnico in so vredni skoraj mikijardo. Si predstavljate ene 1000 uporabnih dappov. Da, moon!


Ja, sano to se bo delalo na ETH na na xtzju. Sem dal clanek o ETH v2.0.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Izźrebane srečke? Sounds like loterija :/

Zgodovina sprememb…

Baja ::

alti, alti in alti grejo na nulo. bitcoin bo povzel vse njihove prednosti. enkrat.

Vazelin ::

Nodi: še vedno imaš skor x2:))

PrihajaNodi ::

Baja je izjavil:

alti, alti in alti grejo na nulo. bitcoin bo povzel vse njihove prednosti. enkrat.


Btc pa BCH. Saj sta ze mainstream = Revolut. Vse ostalo so smeti.

Vazelin je izjavil:

Nodi: še vedno imaš skor x2:))


Uff vau. Ker donos. Naj gre vse zugrunt pa bo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

lamborđini ::

Evo, tukaj smo. Če sedaj obrnejo navzdol (kar precejšnja verjetnost), potem naj bi šli od tu še cirka 30% dol in to naj bi bilo to.

Vazelin ::

Imo hitro xtz ne bo več na 1.8, preveć je izgubil. Več kot pol!
Poteka trenutno sicer podobna zgodba kot poleti 2017, ko so alti drseli dol.
S tem da je pač prišlo konec leta še do bulla altov. Vprašanje ce se lahko ponovi.

Whalei so malo pretiravali. Prehitro imo.

S tem so odgnali institucionalne vlagatelje.

Ps: po 21 juniju gremo prvic pod 300mlrd cmc

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Imo hitro xtz ne bo več na 1.8


NAjvec prav xtz iz 17 na 25 mesto, 8 mest:) Eth, mona coin, cosmos... se odlicno drzijo. Xtz je bil za nas ki smo kupovali ATL najslabsa investicija.

Vprasanje casa je kda bo cena 0,5.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

neverlucky ::

Damn, uredis top 100 kovancev po tem koliko so izgubili v zadnjih 7 dneh in na prvih 6 mestih najdeš 3 Nodijeve top picke :D

kamiKaZaA ::

lamborđini je izjavil:

Evo, tukaj smo. Če sedaj obrnejo navzdol (kar precejšnja verjetnost), potem naj bi šli od tu še cirka 30% dol in to naj bi bilo to.

No ja. Cikli se bolj ali manj ponavljajo v tem biku in so skoraj isti kot so bili v preteklosti v bikovem trendu. Če bo sedaj tudi tako, pomeni, da mi pod $9100 nesmemo pasti, ker od te točke smo rastli do $13.700 ali $13.800 in pri takih korekcijah se dosedaj ni šlo pod ceno od katere smo začeli rasti ($9150).

Jaz napovedujem/ugibam, da bo dno te korekcije med $9500-$9600 (računam da bo padec cca. -30% od $13.700) in od tu potem gremo proti naslednji stopnji za prebijanje (prebijemo $16.500 v roku meseca dni, torej nekje v začetku avgusta do 10. avgusta).

Vazelin ::

neverlucky je izjavil:

Damn, uredis top 100 kovancev po tem koliko so izgubili v zadnjih 7 dneh in na prvih 6 mestih najdeš 3 Nodijeve top picke :D

Dont try this at home:D

PrihajaNodi ::

Tole je bil bull trap! Medvedek je se vedno tu!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

Tole je bil bull trap! Medvedek je se vedno tu!

Že čakam novice na ccn in podobnih straneh češ kako sploh še nismo prišli v bulla ko gre btc tam okoli 7k:))

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Tole je bil bull trap! Medvedek je se vedno tu!

Že čakam novice na ccn in podobnih straneh češ kako sploh še nismo prišli v bulla ko gre btc tam okoli 7k:))


Saj ves da ce gre btc na 7 k je neznani kovanec Rekt? To pomeni se najmanj 80% dol.

Nebl 1.10, 252 mesto8-O

https://twitter.com/thebootmex/status/1...


Fak this s***
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Jebat ga. Gremo pod 300mlrd, tezus že pod 0.87. Jaz osebno nimam niti x2 več na XTZju. :P

PrihajaNodi ::

Še bo šlo dol...DD je skoraj vedno prav napoveda. Dominance nič več ne spremljaš?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:

Še bo šlo dol...DD je skoraj vedno prav napoveda. Dominance nič več ne spremljaš?

Dominanca je ista kot je bila v preteklosti. Skozi se je gibala med 60-65%. Pod 50% je padla, ko je počil BTC balon. 33% pa je dosegla 2-3 tedne po poku balona in še potem mesec ali dva držala to, preden je začela rasti.

PrihajaNodi ::

A se bomo začel učit shortanja? Tole držanje vreč je boleče.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Evo, tole de-eskalira zelo hitro.:))
BTC prebija magično mejo. Škoda ker sem denar za buyback porabil že na altih :D

lamborđini ::

Ja Vazelin, jo prebija, ni je pa še dokončno prebil. Ta "magična" meja pa ni 10.000, ampak mal višje.

neverlucky ::

Dent, Grin, Algorand, Tezos so trenutno četverica, ki vodi v kategoriji, kdo je največ izgubil v 7ih dneh. Lahko Tezos do konca dneva prileze do 3. mesta?

PrihajaNodi ::

Prvi no bodo zadnji in zadnji bodo prvi.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

A ni zanimivo. Sedaj BTC po padcu za 4k spet ni zanimiv. Pri slabih 14k je bil zanimiv.
Tezus je bil pri 1.8 odličen nakup, sedaj smells :D

In ni več člankov kot "btc gre na 1mio do konca 2021"
XTZ je next gen in lahko overvalua BTC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Cloveska psiha. Kaj pa ce bi xtz prodal na 1,8 pa bi sel ba 3? Kaj bi bolj bolelo?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:

Cloveska psiha. Kaj pa ce bi xtz prodal na 1,8 pa bi sel ba 3? Kaj bi bolj bolelo?

Zato pa je najboljše HODL. (STOP z nadaljnim branjem @Vazelin in prav tako @Nodi :D)

za vse ostale
Če rata super (da gre na x300 ali več od vložka), če pa ne rata, pa greš drugim izzivom na proti. Eni alt-i bodo zagotovo naredili x300 ali več. In imamo možnosti 1:2000, da izberemo pravi kovanec. Več kot si jih zmožen izbrati in vložiti par tisočakov v njega, več možnosti imaš za lep cashout.

Noben pa z zagotovostjo nemore reči, kateri kovanec je tisti pravi. Lahko samo ugibamo in upamo, da smo imeli srečno roko pri izbiri. Spremljati vsaki dan in se sekirati ob padcih ali pa veseliti ob mali rasti, pa nima smisla. Končni cilj mora bit vsaj x100 in sicer spremljaš vsak dan, z očmi zaviješ in usnico povzdigneš navzgor šele, ko doseže kovanec x100. Do takrat pa spremljaš in kažeš izraz pokerfacea.

@Vazelin bo spet vesel, tega "kratkega" komentarja.

PrihajaNodi ::

Narobe. Sam sem napako delal da nisem prodajal enako kot kupoval. Prodaja se tudi v delih.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Jacksmav ::

ima kdo dostop do financ...pa naj objavi cel članek tu...
https://www.finance.si/8949969/Zakaj-je...

Vazelin ::

Jacksmav je izjavil:

ima kdo dostop do financ...pa naj objavi cel članek tu...
https://www.finance.si/8949969/Zakaj-je...

Zato se gre v Belorusijo raje :D
««
265 / 468
»»