» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
253 / 468
»»

Smurf ::

Heh, valvoline ze od 14. aprila ni nic napisal (pred tem pa vsakodnevno). Ocitno ga je tale btc vzpon kar sokiral :D.

-valvoline- je izjavil:

btc ju3 pod 3k

Evo se njegova zadnja napoved :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smurf ()

Vazelin ::

Mislim da ćas valvolina šele prihaja:))

Dominanca spet raste. Vidim kako spet tezus pada

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PersonaRuda ::

Čas valvolina bo prišel, ko bo leta 2021 BTC po eno letnem padu iz 180k, padel na 50k. Takrat bo napisal: btc ju3 pod 30k

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Mislim da ćas valvolina šele prihaja:))

Dominanca spet raste. Vidim kako spet tezus pada
https://twitter.com/brazvan93/status/11...

Might grab some $XTZ soon

The state of that chart is hilarious either it’s dead already or worth a gamble soon

One of the worst charts I have seen to be honest lol
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Mislim da ćas valvolina šele prihaja:))

Dominanca spet raste. Vidim kako spet tezus pada
https://twitter.com/brazvan93/status/11...

Might grab some $XTZ soon

The state of that chart is hilarious either it’s dead already or worth a gamble soon

One of the worst charts I have seen to be honest lol

ALL IN!

neverlucky ::

Vauu. Prvi airdrop, ki je uspel. Zamenjal tokene za 0.67 ETH, 200$, dost najs :)

Vazelin ::

neverlucky je izjavil:

Vauu. Prvi airdrop, ki je uspel. Zamenjal tokene za 0.67 ETH, 200$, dost najs :)

a to je bila tista igra na srečo od binanc?

PrihajaNodi ::

Vazelin kaj pocno pri ICN ju? A je to ista ekipa kot xtz?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Premalo dajejo v marketing. Zato bo sedaj fork. Uni ki bo forkal bo vse dal v marketin. Kodo bo prenesel iz tiste originalne verige. Hence, marketing in funkcionalnost :P

neverlucky ::

Vazelin je izjavil:

neverlucky je izjavil:

Vauu. Prvi airdrop, ki je uspel. Zamenjal tokene za 0.67 ETH, 200$, dost najs :)

a to je bila tista igra na srečo od binanc?


Februarja je bil airdrop BOMB tokena. Vsak, ki se je prijavil, je dobil 100-200 BOMB. Tega sem seveda zgresil. Kaj je posebnega pri BOMB? Z vsako transakcijo, se nekaj %, nevem točno koliko, tokenov v transakciji za vedno uniči. Torej z vsako transakcijo je tokena manj na razpolago.

Iz nekih razlogov je BOMB v začetku junija eksplodiral in dosegel vrednosti po 12$ na 1 BOMB. Torej za udeležence airdropa, kar lepa količina denarja :)

No potem ko so ljudje videli, kako popularen je postal BOMB token, so hitro začeli nastajati podobni projekti. Torej podobni deflatorni tokeni. ETHPLODE, NUKE, BLAST, VOID TOKEN, DYNAMITE itd.

Void token si lahko claimal ene 4 dni nazaj. Vsak, ki je na njihov email poslal svoj ETH adress, ki je v preteklosti že držal nekaj malega ETH, je dobil 1000 VOID tokenov.
Danes zjutraj sem opazil, da se na ForkDelta VOID token prodaja po ceni 1 VOID / 0.001 ETH. Bolj zgodaj zjutraj so bile nekatere transkacije tudi po 1 / 0.0013. No skratka, jaz se ne bom igral z tokeni, ki niso nič vredni in raje samo vzamem to kar je. Tako da sem ga poskusil prodati čimprej in to sem naredil :)

https://forkdelta.app/#!/trade/0xb8796542765747ed7f921ff12faff057b5d624d7-ETH

lamborđini ::

Zelo nehvaležno je priporočat neke kovance. Če pa že omenjate prvih 10 altov na cmc, vržte uč mal tud na ETH.

kow ::

Ce ethereum 2.0 uspe, tudi ce zamudijo 2 leti, je to ekvivalent pristanku na luni.

PrihajaNodi ::

Kje so zeitgeist in Kamikaze da nam pridejo povedat malo o blockchejnu 3.0.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

neverlucky ::

Za BLAST token airdrop še poteka. Lahko se prijavite preko mojega referalla, lahko pa zbrišete account na koncu če želite.
Potem preko Telegrama, potrebuješ twitter in facebook.

https://t.me/BlastAirdropBot?start=7777...

KappaPride ::

20k ali 5k BTC?
So ovce v dveh letih pripravljene na novo striženje ali se čaka, da nove odrastejo?
Bodo "institucionalni vlagatelji" kupovali po 3x višji ceni trenutno ali bodo naredili paniko?
Bosta Vazelin in Nodi kdaj šla v penzijo ali bosta leta 2030 še vedno debatirala glede tezosa?
Komu je cilj, da BTC doseže 20,50, 100, 200, 500k, razen špekulantom, ki jih je,predvidevam, trenutno preveč?
Ali je trenutni bull run igra Binanc pa še koga, da pobere čim več provizij možno, glede na to da ovce navalijo na skoraj vsak IEO in zgleda kar jim servirajo vse zagrabijo?
Obstaja kartelni dogovor med borzami?
Ali gibanje Tezosa kaže kako se bo market obrnil?Najprej 4,5x gor nato je sledilo vse ostalo.
Kako mislite,da bo zgledala top10 lestvica na CMC decembra 2021?

PersonaRuda ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kje so zeitgeist in Kamikaze da nam pridejo povedat malo o blockchejnu 3.0.

??? Kdaj sem jaz kjerkoli ali kadarkoli omenil besedno zvezo blockchain 3.0 ??

Baja ::

10M btc?

lamborđini ::

Blockchain 3.0, 4.0, ... že več kot pred enim letom je recimo Seele imel famozni ico (se jim je sesuvala stran in so vse skupaj prestavljali) za njihov blockchain 4.0, pa vidimo kje je ta njihov blockchain 4.0 danes.

PrihajaNodi ::

lamborđini je izjavil:

Blockchain 3.0, 4.0, ... že več kot pred enim letom je recimo Seele imel famozni ico (se jim je sesuvala stran in so vse skupaj prestavljali) za njihov blockchain 4.0, pa vidimo kje je ta njihov blockchain 4.0 danes.


Ah ne, upostevali smo nasvete tehnicnega strokovnjaka tu na forumu o revolucionarnosti xtzja. Vsak se zmoti.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

KappaPride je izjavil:

20k ali 5k BTC?
So ovce v dveh letih pripravljene na novo striženje ali se čaka, da nove odrastejo?
Bodo "institucionalni vlagatelji" kupovali po 3x višji ceni trenutno ali bodo naredili paniko?
Bosta Vazelin in Nodi kdaj šla v penzijo ali bosta leta 2030 še vedno debatirala glede tezosa?
Komu je cilj, da BTC doseže 20,50, 100, 200, 500k, razen špekulantom, ki jih je,predvidevam, trenutno preveč?
Ali je trenutni bull run igra Binanc pa še koga, da pobere čim več provizij možno, glede na to da ovce navalijo na skoraj vsak IEO in zgleda kar jim servirajo vse zagrabijo?
Obstaja kartelni dogovor med borzami?
Ali gibanje Tezosa kaže kako se bo market obrnil?Najprej 4,5x gor nato je sledilo vse ostalo.
Kako mislite,da bo zgledala top10 lestvica na CMC decembra 2021?

Kar nekaj vprašanj brez odgovora, da!!1

PrihajaNodi ::

Dejmo xtz pustit, Vazelin recmo da gre po stopinjah icnja in se ga ne bo vec omenjalo. Lahko?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Ne, jaz sem v tezusu do konca 2021
Ti se lahko vrneš na musicoine :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Dobro. Ni pa potrebe po predrkavanju tu in omenjat vsak dan cene. Do anal si v altih glavni ti je xtz, sprijazni si da si pusnil, do takrat pa glej rast Grinov in Beenov.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

lamborđini ::

Nočem govoriti nič proti xtz-ju, ali komerkoli, ampak te "verzije" blockchainov so tko tko. Tud recimo cardano, eos, aion, arcblock, ziliqa, coti, ... so blockchain 3.0.

Vazelin ::

Malo dosti blockchainov 3.0:D

kow je izjavil:

Ce ethereum 2.0 uspe, tudi ce zamudijo 2 leti, je to ekvivalent pristanku na luni.

Pedal to the metal kaj:)) ico^2

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

lamborđini je izjavil:

Nočem govoriti nič proti xtz-ju, ali komerkoli, ampak te "verzije" blockchainov so tko tko. Tud recimo cardano, eos, aion, arcblock, ziliqa, coti, ... so blockchain 3.0.


Vec sem pricakoval od KMD ja.

Ce bi se enkrat kupoval bi sel v klasiko:
Btc,
LTC,
Eth
Pa gambling xtz, grin, been....

A na med over se ze frizerke kaj menijo? Lahko kdo preveri?

"Sold my family to buy 50k of xtz. And now I am tweeting and writing from a cave!"
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

50k xtz. Uf to bo par mio

PrihajaNodi ::

Dejmo rect da od zdej naprej ne omenjava vec xtzja? Ok?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Pa boš zdržal? Tko precej težko?

PrihajaNodi ::

Bom. Bos ti? Da vidim tankanje cene lahko odprem cmc ne da mi ti javis tu kak gre dol.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Ok ne omenjajmo xtz 1 teden! Tudi če gre x3

lamborđini ::

PrihajaNodi je izjavil:

lamborđini je izjavil:

Nočem govoriti nič proti xtz-ju, ali komerkoli, ampak te "verzije" blockchainov so tko tko. Tud recimo cardano, eos, aion, arcblock, ziliqa, coti, ... so blockchain 3.0.


Vec sem pricakoval od KMD ja.


Kmalu pride ven (se menjo za ieo, ki bo verjetno vseeno na Huobiju, ki bodo njihovi market makerji) nekako bistveno izboljšana verzija KMD-ja - Resistance (tukaj pa sem vseeno nekaj malega vložil).

Senior Dev ::

Tezus prebil 1.1$ na dol, BTC prebil 11k$ na gor. Sta v neki medsebojni odvisnosti 100%.

Vazelin ::

Spet smo na 11k
To bad da smo balla deep v altih :(

Zeitgeist ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kje so zeitgeist in Kamikaze da nam pridejo povedat malo o blockchejnu 3.0.


jaz cakam na 2020/2021 in ne jokam po forumu.

vsak ki je v xtz se mora zavedat da je to longterm projekt, ki rabi cas za razvoj.

za tiste ki niso pripravljeni cakat so tu erc tokeni in nahypani projekti.

jype ::

A ma kdo cifro od valvota? Če zrihtate se javim, da telefoniram, sporočim veselo novico o ceni bitkojna, ter reč posnamem in objavim.

PrihajaNodi ::

jype je izjavil:

A ma kdo cifro od valvota? Če zrihtate se javim, da telefoniram, sporočim veselo novico o ceni bitkojna, ter reč posnamem in objavim.


Zakaj si zleht? Mas jih 800 na racunu ti bi pa reveza jeb... v glavo?

Zeitgeist je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kje so zeitgeist in Kamikaze da nam pridejo povedat malo o blockchejnu 3.0.


jaz cakam na 2020/2021 in ne jokam po forumu.

vsak ki je v xtz se mora zavedat da je to longterm projekt, ki rabi cas za razvoj.

za tiste ki niso pripravljeni cakat so tu erc tokeni in nahypani projekti.


O zivjo. Jst tud se vedno cakam na bankaro da postane banka, tud oni pravjo zase da je to long term projekt.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Zeitgeist ::

hja glej prodaj in kupi nekaj drugega. se vedno si v profitu. simpl ko pasulj. bo boljse za tvoje zivce 8-)

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

jype je izjavil:

A ma kdo cifro od valvota? Če zrihtate se javim, da telefoniram, sporočim veselo novico o ceni bitkojna, ter reč posnamem in objavim.


Zakaj si zleht? Mas jih 800 na racunu ti bi pa reveza jeb... v glavo?
Svoje sem zdaj že šenkal naprej, tako da gre izključno za dobronamerno obveščanje v javnem interesu.

PrihajaNodi ::

Dvomim da bi ti karkoli senkal se posebno ko si se hvalil da imas kljuce skrite po svetu v jamah.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

jype je izjavil:

A ma kdo cifro od valvota? Če zrihtate se javim, da telefoniram, sporočim veselo novico o ceni bitkojna, ter reč posnamem in objavim.

To bi bilo carsko in kulsko in mega skeč. Ti si res en kolesar. :))

Vazelin ::

mega ful kul bi bilo, da se ugotovi, da je v bistvu valvoline največji BTC hodler v Sloveniji:D Sedaj natepava dominikanke, zato je dal forum na stran

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

KappaPride ::

Tak lajf imel bi tudi jaz, za en let al pa 5.

PrihajaNodi ::

Al pa ce mu je Jure ze prej vse kovance senkal. Dobrota me pozna meja.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

KappaPride je izjavil:

Tak lajf imel bi tudi jaz, za en let al pa 5.

sam problem je, ker ko imaš enkrat takšen lajf je verjetno nora deprica it nazaj med klošarje :V

jype: when bicycle highway Ljubljana - Moscow

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

KappaPride je izjavil:

Tak lajf imel bi tudi jaz, za en let al pa 5.

sam problem je, ker ko imaš enkrat takšen lajf je verjetno nora deprica it nazaj med klošarje


Mislis med nas?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

ja, med nas.:D med tiste, ki čakajo še zadnjega bulla, ki jih bo osmislil

PrihajaNodi ::

Tisti z alti smo rekt.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

KappaPride ::

Mogoče pa ravno tezos potegne.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Ja saj ravno sedaj je potegnil. Na 1.14 na zavoro :D
««
253 / 468
»»