» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
248 / 468
»»

PrihajaNodi ::

lamborđini je izjavil:

Kakšna pumpa tezosa - iz 1.07 se je izstrelil na 1.21.


No, jaz tega ne bi imenoval pumpa. Mc je 300 miljard pri cemer se pumpata btc in binance.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Sem vam reko BNB gre na MC place med 2-5 prej ali slej
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

lamborđini ::

Mato, a nash (nex) še držiš?

Mato989 ::

lamborđini je izjavil:

Mato, a nash (nex) še držiš?


Ne jaz sem moj lottery win prodal za 10 neotov enemu modelu iz Maribora =) Tako da NEXa nikol ie mel... in ga ne bom dokler ga ne bom lahko kupil na Kucoinu ali Binancah-..
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

So binance too big to fail v kripto svetu že?

lamborđini ::

Mato989 je izjavil:

lamborđini je izjavil:

Mato, a nash (nex) še držiš?


Ne jaz sem moj lottery win prodal za 10 neotov enemu modelu iz Maribora =) Tako da NEXa nikol ie mel... in ga ne bom dokler ga ne bom lahko kupil na Kucoinu ali Binancah-..

Ok.

Vazelin ::

Lol TezBox.
Na Tezboxu imam ene 5 accountov pod My Accounts.
Tisti accounti ki jih imam za delegiranje se med sabo dostkrat pomešajo. Enkrat imam vsa sredstva na Account 3, drugič na Account 2. LOL a je to malo bugasto?

Senior Dev ::

Mato989 je izjavil:

Pri vsem je vazno da je folk trdil da btc nikdar ne bo vec preko 5 ali 6k... Razni valvolinkoti ipd...

Uff, kako Neblion puši proti Satošiju. Pa to skor nemorem verjet!

gruntfürmich ::

PrihajaNodi je izjavil:

lamborđini je izjavil:

... jaz pa vsakemu naj kupi v podnu.
To res ni problem...
čestitke! po mojem si že miljarder.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Lol TezBox.
Na Tezboxu imam ene 5 accountov pod My Accounts.
Tisti accounti ki jih imam za delegiranje se med sabo dostkrat pomešajo. Enkrat imam vsa sredstva na Account 3, drugič na Account 2. LOL a je to malo bugasto?


Zakaj nimas samo kt 1 in zk naslova? Res rabis 5?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Mato989 je izjavil:

Sem vam reko BNB gre na MC place med 2-5 prej ali slej

Meni je čisto dovolj 700%. Denar je na varnem na tekočem računu. Škoda da nisem zadel vrha in dna, ampak tudi to je nekaj.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

gruntfürmich je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

lamborđini je izjavil:

... jaz pa vsakemu naj kupi v podnu.
To res ni problem...
čestitke! po mojem si že miljarder.


Nisem. Ker ne znam prodat ob pravem casu, ali pa sem prehitro prodajal.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Lol TezBox.
Na Tezboxu imam ene 5 accountov pod My Accounts.
Tisti accounti ki jih imam za delegiranje se med sabo dostkrat pomešajo. Enkrat imam vsa sredstva na Account 3, drugič na Account 2. LOL a je to malo bugasto?


Zakaj nimas samo kt 1 in zk naslova? Res rabis 5?

Včasih sem imel na ene 4 peke razdeljeno. Ne razumem kako je lahko tako bugasta zadeva, da enkrat imam sredstva na account 2, drugič na account 3. In seveda sem se včeraj zmotil in potem še iz enega na drug delegiran račun prenašal. Fuckin joke no.

PersonaRuda ::

Nodi prodaj vse Tezose in idi all-in v GRIN. GRIN je spet poceni, dobrih $5 komad, bil je že $6 in nekaj.

Senior Dev ::

Zdaj je za kripto now or never. Ena zadnjih pump in treba res dobro preračunat izstop. Srečno!

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Lol TezBox.
Na Tezboxu imam ene 5 accountov pod My Accounts.
Tisti accounti ki jih imam za delegiranje se med sabo dostkrat pomešajo. Enkrat imam vsa sredstva na Account 3, drugič na Account 2. LOL a je to malo bugasto?


Zakaj nimas samo kt 1 in zk naslova? Res rabis 5?

Včasih sem imel na ene 4 peke razdeljeno. Ne razumem kako je lahko tako bugasta zadeva, da enkrat imam sredstva na account 2, drugič na account 3. In seveda sem se včeraj zmotil in potem še iz enega na drug delegiran račun prenašal. Fuckin joke no.


Hja jst mam samo enega bakerja. Vprasaj Jureta:) Bova prodala?

PersonaRuda ::

Senior Dev je izjavil:

Zdaj je za kripto now or never. Ena zadnjih pump in treba res dobro preračunat izstop. Srečno!

To si trdil že pred 3 tedni, pa pred 3 meseci, pa pred pol leta, pa pred letom dni. A kripto raste in raste in še bo rastel. Konec bo morda ko bo cmc presegel 5000b. Pa še takrat ni nujno, da bo konec.

Enkrat Troll, vedno troll. To velja za vse vas, ki se na stvar ne spoznate in samo Trollate.

PrihajaNodi ::

Skycoin??rofl
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PersonaRuda ::

PrihajaNodi je izjavil:

Skycoin??rofl

Kdor se zadnji smeje, se najslajše smeje ;)

Čas Skycoina še bo prišel. In ko bo $300, se boste eni čohali po glavi, da niste kupovali pod $2 za komad. Bo pa enkrat Skycoin dosegel in presegel 10k na komad. Samo počakati je treba par let še. Dečki delajo in že imajo nekaj za pokazati, če ne druga lastno-neodvisno-decentralizirano omrežje, kjer se bo pretakal Skycoin.

Skyminer: https://www.google.si/search?ei=epwMXcL.....0i19l10.8133.8133..9298...0.0..0.96.96.1......0....1..gws-wiz.sk-n9yjFSCA

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Glej, caka nas ena velika korekcija, samo pocakaj se malo. Vecina altov bo odletelo kot gumb.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PersonaRuda ::

PrihajaNodi je izjavil:

Glej, caka nas ena velika korekcija, samo pocakaj se malo. Vecina altov bo odletelo kot gumb.

Nebo glih čist tak. Sem že sam napisal, da nas konec avgusta oz. v začetku septembra čaka ena konkretna korekcija BTC in Alt-i bodo še bolj padli (v povprečju deljeno 2). Jaz takrat prodam vse in pretvorim v FIAT, kasneje pa nazaj kupim. To sem se že odločil in tudi preračunal, kdaj bom prodal in kdaj bo dno, ter kdaj bom nazaj kupil.

PrihajaNodi ::

Kdaj? Kako kazejo izracuni?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

tezus ponovno top20.

PersonaRuda ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kdaj? Kako kazejo izracuni?

Težko sedaj povem točen datum. 2 stvari se še morata zgoditi na približni datum, da bom potem znal izračunati BTC vrh, preden bo začel fajn padati. Preračunano sem imel, da bo Skycoin začel rast do x2 oz. x2,2 najhitreje v tem tednu v ponedeljek in najkasneje v sredo. Danes pa je že petek in nič še ne kaže, na to rast. To kar se je danes zgodilo, ni tisto pravo oz. je rast kot pri ostalih Alt-ih.

Bom pa zapisal, ko bom vse v HotWallet-u pretopil v BTC, potem pa še v FIAT. ColdWallet ne šlatam, ker če se slučajno kaj zalomi in se zakalkuliram, da nebo pol prevelika izguba.

PrihajaNodi ::

Mc 300m, glavna sta kralj Btc in Bnb! Cestitke

Vazelinov buy back je spet klavrno propadel.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Noro, prebili smo 300mlrd. Praktično eno leto je trajalo, da smo prebili nazaj 300mld!

PrihajaNodi ::

https://coinmarketcap.com/currencies/mo...


Tole boli. Ta coin je bil res cheap:(
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Jacksmav ::

fak kak padajo alti...razmišljam, da bi 80% pretopil v btc ali pa bnb...ker to je tema iz 5.7 btc padel na 3.5 fck...sm pa se pozno spomnil...

Jacksmav ::

Jacksmav je izjavil:

fak kak padajo alti...razmišljam, da bi 80% pretopil v btc ali pa bnb...ker to je tema ...sm pa se pozno spomnil...

Crossfire ::

PrihajaNodi je izjavil:

Glej, caka nas ena velika korekcija, samo pocakaj se malo. Vecina altov bo odletelo kot gumb.

V začetku bullruna ti o korekciji...od lanskega januarja pa do decembra si mel preko 80% korekcije...če se že pogovarjamo o KOREKCIJAH :)

PersonaRuda ::

PrihajaNodi je izjavil:

https://coinmarketcap.com/currencies/mo...


Tole boli. Ta coin je bil res cheap:(

...zato pa kupi GRIN, da neboš spet čez par mesecev jokal tu gor in pravil, kak je bil cheap. Ti si rojena cmera jera.

Crossfire ::

Senior Dev je izjavil:

Zdaj je za kripto now or never. Ena zadnjih pump in treba res dobro preračunat izstop. Srečno!

Ja, zadnjih deset let je že za kripto now or never. Itak na koncu šteje samo daddy btc, vse ostalo je za sneg kidat :)

PersonaRuda ::

Crossfire je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Glej, caka nas ena velika korekcija, samo pocakaj se malo. Vecina altov bo odletelo kot gumb.

V začetku bullruna ti o korekciji...od lanskega januarja pa do decembra si mel preko 80% korekcije...če se že pogovarjamo o KOREKCIJAH :)

Ma pusti njega in njegov drugi račun Vazelin. On/onadva samo o korekcijah, koncu kripta, koncu bulla, BTC pod 5k...

Jaz sem mu 4. junija odgovoril, torej pred 17. dnevi: "Po domače: sedaj gremo 2 koraka nazaj, da bomo potem čez par dni naredili 4 korake naprej. Pri naslednji stopnički prebijamo 10k. In to v roku 2-3 tednov."

PersonaRuda je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Xtz dobrih 15% dol v 24h

Se še vedno soglasno strinjamo da smo v bullu?

Jaz še vedno trdim, da smo v bullu in da je to samo še ena malo konkretnejša korekcija navzdol. Po domače: sedaj gremo 2 koraka nazaj, da bomo potem čez par dni naredili 4 korake naprej. Pri naslednji stopnički prebijamo 10k. In to v roku 2-3 tednov.

Bomo pa se enkrat poleti ustavili in stagnirali oz. capljali na mestu z BTC-jem, kot je to vedno klasika čez poletje. Zdaj je to lahko na 10k, 11k ali 12-13k. Nevem točno. Bodo pa poleti zato šli določeni Alt-i od x2 do x10. Potem šele septembra lahko pričakujemo tektonske premike BTC-ja in nadaljevanje bulla v še bolj norega bulla.

Moje mnenje seveda.

hamez66 ::

Ja Kamikaza, to si dobro napovedal.

Crossfire ::

V glavnem imava podoben pogled...tudi po medijih se ne hajpa kaj dosti, to je dober znak. Ko bo BTC pognal, zna it tudi po več 100USD na dan gor...tako da bo peklo medvede ornk.
Glede altov bi bil bolj previden, zna bit altsizn, v kakšni meri, bomo videli. Za hiter procent ali pet, potem pa hitro ven.

Mato989 ::

Crossfire je izjavil:

V glavnem imava podoben pogled...tudi po medijih se ne hajpa kaj dosti, to je dober znak. Ko bo BTC pognal, zna it tudi po več 100USD na dan gor...tako da bo peklo medvede ornk.
Glede altov bi bil bolj previden, zna bit altsizn, v kakšni meri, bomo videli. Za hiter procent ali pet, potem pa hitro ven.


Fora je v tem, da če nisi altov pretopil v BTCje ali lani aprila/maja ali letos januarja ali 1. aprila +/- je zdaj neumno pretvarjat, razen če maš res uber shitcoine ali pa če si 90% da bodo alti padli vsaj 30% v satoshi vrednostih v naslednjih 3 mesecih... Ker btc/alti so satoshi values pomembni... torej jaz sem zamenjal cca 0.6 btcja v Tezos, zdaj dobim ven cca. 0.37 kar pomeni da sem cca 40 postov dol napram BTCju, čeprav je v USD tam-tam... mogoče 5% minusa.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Crossfire ::

Mato989 je izjavil:

Crossfire je izjavil:

V glavnem imava podoben pogled...tudi po medijih se ne hajpa kaj dosti, to je dober znak. Ko bo BTC pognal, zna it tudi po več 100USD na dan gor...tako da bo peklo medvede ornk.
Glede altov bi bil bolj previden, zna bit altsizn, v kakšni meri, bomo videli. Za hiter procent ali pet, potem pa hitro ven.


Fora je v tem, da če nisi altov pretopil v BTCje ali lani aprila/maja ali letos januarja ali 1. aprila +/- je zdaj neumno pretvarjat, razen če maš res uber shitcoine ali pa če si 90% da bodo alti padli vsaj 30% v satoshi vrednostih v naslednjih 3 mesecih... Ker btc/alti so satoshi values pomembni... torej jaz sem zamenjal cca 0.6 btcja v Tezos, zdaj dobim ven cca. 0.37 kar pomeni da sem cca 40 postov dol napram BTCju, čeprav je v USD tam-tam... mogoče 5% minusa.

Exactly that...v bullrunu štejejo samo alt/btc razmerja...ostalo rihta btc/usd ;)

Ta hip pumpa samo badger dancer vitalik...pa še to procent i po...vse ostalo major je zuruck :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Crossfire ()

PersonaRuda ::

Mato989 je izjavil:

Crossfire je izjavil:

V glavnem imava podoben pogled...tudi po medijih se ne hajpa kaj dosti, to je dober znak. Ko bo BTC pognal, zna it tudi po več 100USD na dan gor...tako da bo peklo medvede ornk.
Glede altov bi bil bolj previden, zna bit altsizn, v kakšni meri, bomo videli. Za hiter procent ali pet, potem pa hitro ven.


Fora je v tem, da če nisi altov pretopil v BTCje ali lani aprila/maja ali letos januarja ali 1. aprila +/- je zdaj neumno pretvarjat, razen če maš res uber shitcoine ali pa če si 90% da bodo alti padli vsaj 30% v satoshi vrednostih v naslednjih 3 mesecih... Ker btc/alti so satoshi values pomembni... torej jaz sem zamenjal cca 0.6 btcja v Tezos, zdaj dobim ven cca. 0.37 kar pomeni da sem cca 40 postov dol napram BTCju, čeprav je v USD tam-tam... mogoče 5% minusa.

Tudi sam sem v podobni situaciji. Januarja kupil Skycoin in Monero in imam sedaj -15%, kot če bi takrat kupil BTC in bi BTC holdal (drugače pa več kot x2,5 od takratnega vložka, če bi sedaj prodal). Ampak sedaj nemislim pretapljat, ker se bo počasi BTC stabiliziral. To je v cca. mesecu do meseca in pol. In pol bodo Alti v razmiku 2-3 tednov zaropotali navzgor. V povprečju x2 do x3, nekatri pa tudi x5 in več. In za tem bo spet sledila (po mojem mnenju oz. po nekih izračunih), da bo BTC vsekal dol od -20% do -30% (čisto navadna korekcija), določeni Alti pa bodo šli dol minimalno od -30% do -50% (to je že deljeno 2).

Takrat nekje, ko bi se naj to zgodilo, bom tudi sam napisal na ta forum, torej tisti trenutek, ko bom Alte prodal za BTC, kasneje pa BTC prodal za FIAT in holdal denar tisti čas, ter probal kasneje zadeti dno korekcije in potem nazaj kupiti Alte. Če bom imel uspešnost na +/- 15% od ATH oz. kasneje ATL, bom naredil dober biznis/trade.

hamez66 ::

Promet z nebl je pa bolj bogi. Slabo, da ga bodo skenslali za Američane. Ma nekaj jih bom obdržal v vreči, ker bitcoin bull runom pogosto sledijo zmešani alt runi, kjer bedni coini dosegajo 1 miljardo market cap itd. Pa da vidimo, če bo kaj iz tega nebl vložka.

Mato989 ::

hamez66 je izjavil:

Promet z nebl je pa bolj bogi. Slabo, da ga bodo skenslali za Američane. Ma nekaj jih bom obdržal v vreči, ker bitcoin bull runom pogosto sledijo zmešani alt runi, kjer bedni coini dosegajo 1 miljardo market cap itd. Pa da vidimo, če bo kaj iz tega nebl vložka.


Za Američane bodo skoraj vse skenslali.. na žalost, upam da se preselijo na Kucoin. Jaz držim do konca 2020 oz. do januarja 2021... pol pa recap.

Zdaj mam 90% v coinih ki nosijo stakanje nazaj med 6-10.5%...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PersonaRuda ::

PrihajaNodi je izjavil:

https://coinmarketcap.com/currencies/th...

Iz 0,1 na 1500...bemti.

Ampak s tem kovancem vseeno nisi mogel oditi v penzijo, zaradi volumna. 1 teden bi moral prodajati, pa še vedno nebi za 1 milijon prodal.

PrihajaNodi ::

Drzi. Kako mislis da bo pri skycoinu?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PersonaRuda ::

PrihajaNodi je izjavil:

Drzi. Kako mislis da bo pri skycoinu?

Takih strmih nenadnih rasti je zadnja stvar, kar si želim, ker ljudje nebodo zaupali potem v tak kovanec (pump and dump). Drugače, pa nekaj že obljubljajo več kot pol leta, pa še dosedaj niso lansirali. Dokler nebo nekaj otipljivega, novega, nebo bistvene rasti. x2 do x3 pa lahko naredi čisto vsak alt v vsakem trenutku, tak da toliko manevra dam tudi skycoinu do septembra. Pol pa bodo morali začet dajat neke novitete ven, če bodo želeli bolj učinkovito rast. Ker če bodo rastli enako kot prej samo z BTC kot ostali alti, potem je x50 na današnjo ceno plafon ob koncu norega bullruna.

Bomo vidli kaj bo, jaz upam na najboljše, še vedno imam upanje, da je to kovanec, ki lahko doseže od x300 do x1000 od letošnjega ATL ($0,90) to je cca. od $300 do $900.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Nori bull run...tvoj coin se je ispel
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Baja ::

@kamikaza: upam da ne staviš samo na enega konja.

drugače pa ja, kot pravi hamez, po btc bullrunu znajo alti ponoreti, a.k.a. exit scami po vecini, ampak če maš vrečo pač čakaš. itak smo vložli kolko lahko pogrešamo, a ne?

PersonaRuda ::

PrihajaNodi je izjavil:

Nori bull run...tvoj coin se je ispel

Ni še rekel zadnje. To sigurno ne. Morda se čaka pravi trenutek in se bo šele takrat lansirala kakšna noviteta, katera bo potem pognala kovanec v nebo. Nimam pa pojma kakšna je njihova strategija.

hamez66 ::

Mato989 je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Promet z nebl je pa bolj bogi. Slabo, da ga bodo skenslali za Američane. Ma nekaj jih bom obdržal v vreči, ker bitcoin bull runom pogosto sledijo zmešani alt runi, kjer bedni coini dosegajo 1 miljardo market cap itd. Pa da vidimo, če bo kaj iz tega nebl vložka.


Za Američane bodo skoraj vse skenslali.. na žalost, upam da se preselijo na Kucoin. Jaz držim do konca 2020 oz. do januarja 2021... pol pa recap.

Zdaj mam 90% v coinih ki nosijo stakanje nazaj med 6-10.5%...



Ja, možno, da bodo skenslali skoraj vse. Razen tezosa in nebl nimam kaj dosti teh coinov. Tezosa ni na Binance, nebl se pa kensla. Kaj pa skycoini, to je tudi off za USA?

Machete ::

Jacksmav je izjavil:

fak kak padajo alti...razmišljam, da bi 80% pretopil v btc ali pa bnb...ker to je tema iz 5.7 btc padel na 3.5 fck...sm pa se pozno spomnil...


O čem ti to? če imaš alternativne alte potem bo že res.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

PersonaRuda ::

hamez66 je izjavil:


Ja, možno, da bodo skenslali skoraj vse. Razen tezosa in nebl nimam kaj dosti teh coinov. Tezosa ni na Binance, nebl se pa kensla. Kaj pa skycoini, to je tudi off za USA?

Da. Tudi skycoin bo skenslan za Američane (binance.us). Ampak me to toliko niti ne skrbi, ker bo v glavnini vse odvisno od Kitajcev in če ga bodo oni "vzeli za svojega", potem drugih niti ne potrebuješ za strmo rast. Če ga pa skenslajo z binance.com, te pa se pomoje nebi dobro končalo za skycoin.
««
248 / 468
»»