» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
242 / 468
»»

Vazelin ::


Premaknite na 54:30. Classy scena. Hoče že cashoutat ogromno denarja ampak ne dovolj za penzijo. Dobesedno trese se:)) Vedno ko se spomnim na ta movie se spomnim tudi na kripto sceno.

Do 9k počakam za btc potem sellam.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vazelin ::

Prodal za slabih 1k eur BTC pri dobrih 9k:D Čakam na drop. Nekje pri 7.5k bi dal spet not. *

* to ponovim 1000x in sem milijonar
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

neverlucky ::

Se rabim malo poučit o word embeddingih in mi je prišlo na idejo, da bi za vajo to poskusil narest na komentarjih v tej temi. Torej ideja word embeddingov je, da bi znal iz besed računalnik razbrati tudi kontekst ali pomen besede. Prvo implementacijo takšnega modela je izdal Google leta 2013 in sicer Word2Vec, kasneje so mu sledili še Facebook z FastText, pa potem spet Google z BERTom. Eden zadnjih primerov tega je pa tudi tisto, kar so uspeli naresti pri Muskovem OpenAI, o čemer smo lahko brali tudi na slotechu in sicer o programu, ki je bil zmožen pisat že zelo dobre fake news in da je tako dober, da si ga Musk ne upa izdat ven.

Recimo že samo z Word2Vec modelom natreniranim na wikipedia člankih se je dalo najti sopomenke med besedami, besede, ki najbolj izstopajo iz množice besed, relacije (mišljeno kot X proti Y je isto kot Z prot ? - > Primer Moški proti Ženski je isto kot Kralj in model ti bo vrnil kraljica ali pa Berlin proti Nemčiji je isto kot London proti in model ti bo vrnil Angliji itd.).

Torej pobral sem komentarje obeh tem o spekuliranju cen kriptovalut in natreniral model na teh 60000 komentarjih. Moram rečt da je kar nekaj zanimiv rezultatov.



Recimo vidimo lahko, da sta Vazelin in Nodi zelo povezana. Nodija isto povezujejo s teslom :). Jype se v kontekstu nanaša podobno kot Kakob, Jure, kolo, itd.

Moram omenit, da se tu podobnost besede vazelin ali česar drugega nanaša na podobnost besede vazelin, ki se pojavlja v stavkih, komentarjih oseb. Tu nima veze kakšne komentarje v tem primeru vazelin piše, ampak v kakšnem kontekstu se vazelin pojavlja znotraj komentarjev. Bližja kot je številka pri besedi vrednosti 1, bolj podobni sta si besedi po kontekstu, bolj ko gre ta vrednost proti 0, bolj sta si besedi različni po pomenu.

Potem lahko poizkusimo kako dober je naš model pri zaznavanju tega, kakšne besede ne sodijo zraven:
Vidimo lahko, da na telih primerih kar lepo poišče besede, ki ne pašejo zraven.



Sem poizkušal še, če uspem dobiti kakšne relacije, pa je pri primeru binance, kcs, bnb našlo nekako kucoin, drugače pa ni tako uspešno :D
Potem tu lahko vidimo, da je podobnost besede kakob in miami v kontekstu zelo blizu.



Če koga interesira lahko predlaga še kaj, kar bi potestiral. Niso zelo impresivni rezultati, so pa vseeno kar zanimivi :)

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Lold sem se kar nasmejal.:D
Dostkrat se pojavi perci in tudi invictis :v
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Prodal za slabih 1k eur BTC pri dobrih 9k:D Čakam na drop. Nekje pri 7.5k bi dal spet not. *

* to ponovim 1000x in sem milijonar


Ti se kar cakas xrz buy back na 0,65. Cisto nic se ne naucis!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Prodal za slabih 1k eur BTC pri dobrih 9k:D Čakam na drop. Nekje pri 7.5k bi dal spet not. *

* to ponovim 1000x in sem milijonar


Ti se kar cakas xrz buy back na 0,65. Cisto nic se ne naucis!



je t4ezus končno pojačal?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Grin je pojacal xtz stagnira.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

Lol kaj je NEBL vceraj spikno na 2 dolarja... Sem jih mel 10 danih na prodajo
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Jacksmav ::

mislim, da bomo še letos dosegli 28.000$ za BTC....lol... :)

Vazelin ::

lepo, tezus na 1.32
dejansko me malo mika, da bi včerajšnji denar od btc sedaj dal v xtz.
če pride iz 1.3 na 1.8 je to 0.5usd po tezusus.

Jacksmav je izjavil:

mislim, da bomo še letos dosegli 280.000$ za BTC....lol... :)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Kupi grina
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

Believerji, ta me je nasmejala:

https://www.fiatmarketcap.com/

Vazelin ::

kow je izjavil:

Believerji, ta me je nasmejala:

https://www.fiatmarketcap.com/

:D :v
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Jacksmav ::

do kam gremo letos...kaj pravite... :)

Vazelin ::

Jacksmav je izjavil:

do kam gremo letos...kaj pravite... :)

Do ene 4.5k na btc
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Mato989 ::

Vazelin je izjavil:

Jacksmav je izjavil:

do kam gremo letos...kaj pravite... :)

Do ene 4.5k na btc


To smo ze bli
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

Še vedno imo lahko pade na to mejo. Ajde, tja do 5k bp
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

Vazelin si videl kako pleza grin?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrihajaNodi ::

Zanimivost. Ce si maja 12 vlozil 100 v grin imas danes vec kot 150% vec
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

lol 30mio volumea imajo. logo kot nek shitcoin, ime kot nek shitcoin... a to je novi DOGE?

ps: nodi; jype ima več dogecoinov kot si ti net worth :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PersonaRuda ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zanimivost. Ce si maja 12 vlozil 100 v grin imas danes vec kot 150% vec

Še druga zanimivost. Kdor je GRIN kupil ob izidu januarja 2019 je sedaj po nenormalni strmi rasti le na -50%. Če si januarja 2019 vložil v Monero, imaš danes x2,5 oz. če si vložil v Skycoin imaš danes skoraj x2 in če si vložil v katerkoli obetavni kovanec imaš vsaj +50%, pri nekaterih pa celo x3 ali več, primer Tezos. Tako da ta GRIN je eno navadno sranje, če je od januarja 2019 do danes izgubil polovico vrednosti, kljub temu, da je iz včeraj na danes zrastel za +20%.

Mato989 ::

PersonaRuda je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Zanimivost. Ce si maja 12 vlozil 100 v grin imas danes vec kot 150% vec

Še druga zanimivost. Kdor je GRIN kupil ob izidu januarja 2019 je sedaj po nenormalni strmi rasti le na -50%. Če si januarja 2019 vložil v Monero, imaš danes x2,5 oz. če si vložil v Skycoin imaš danes skoraj x2 in če si vložil v katerkoli obetavni kovanec imaš vsaj +50%, pri nekaterih pa celo x3 ali več, primer Tezos. Tako da ta GRIN je eno navadno sranje, če je od januarja 2019 do danes izgubil polovico vrednosti, kljub temu, da je iz včeraj na danes zrastel za +20%.



To kar si napisal za grin velja skorajda za vse coine glede na njihov ATH... Cisto tak btw... Par izjem
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

Tezus je precej dober performer letos. Iz nekih 0.35 na 1.8. Bilo je x5. Ajde, x4.5 če si kupoval pri 0.4, kjer se je cena res dolgo gibala.

Sicer pa vsak, ki je letos kupoval, ima bolj ali manj masten plus!1
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

lol 30mio volumea imajo. logo kot nek shitcoin, ime kot nek shitcoin... a to je novi DOGE?

ps: nodi; jype ima več dogecoinov kot si ti net worth :D


Mhm sploh ves kaj je mimblewimble, ki bo izdan na Grinu?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Priznam, da se nisem poučil o Grinu.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Senior Dev ::

Vazelin je izjavil:

Sicer pa vsak, ki je letos kupoval, ima bolj ali manj masten plus!1

Masten, če si vlagal mastno. Če si lučil notri jurčka in vzameš ven dva ali tri, to ni ravno nekaj.

PrihajaNodi ::

Vazelin ce bi ti imel toliko doge coinov kot jure bi samo moralno svinjal zemljo!

Senior Dev je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Sicer pa vsak, ki je letos kupoval, ima bolj ali manj masten plus!1

Masten, če si vlagal mastno. Če si lučil notri jurčka in vzameš ven dva ali tri, to ni ravno nekaj.


Jah vsaj 100 k je blo ok. Manj je pac bolj zalost.

Malo me skrbi da se ne dotaknemo meje 5 k kmalu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

odgovornost ::

@PrihajaNodi MimbleWimble nebo tekel na grinu ampak grin je mimblewimble ;)
sicer pa longterm grin ni investicija, ker je bolj mišlen kot gotovina - ta s časom izgublja vrednost, zato grinu tudi neprestano cena pada - zaradi inflacije.
Tale rast v zadnjem mesecu je pa bolj kot ne zaradi špekulantov.

Sem ga kupil za 0.01ETH po komadu, sedaj pa je že cca 0.022 na komad, tako da sem se ga kar dobro zajebal... ne pričakujte pa še kakšne večje rasti - kvečjemu padanje

mile ::

Glede na sranje med Ocalmpro in tezos foundation, napovedan fork za september, bi znal tezos se fajn past

PersonaRuda ::

Moja napoved:

počasi bomo šli bolj gor kot dol. Padci še bodo, a počasi bomo prebili 10k in čez mesec pa pol do 2 meseca in prebijamo 12k. Morda pridemo do 13k, a takoj v začetku septembra do sredine septembra pričakujem močnejšo korekcijo in padec BTC na 8k. V 2. polovici septembra pa se bo začel nori bullrun, prebijanje ATH in kasneje do novembra/decembra pričakujem BTC, da prebije 50k.

Sredi pomladi 2020 do nekje začetka poletja 2020 pričakujem, da bo CMC nekje 5000b-6500b in da bo tu nekje počil balon. BTC bo takrat med 150-190k, po moji oceni seveda, da nebo pomote. Koliko bo kateri ALT, nevem. Upam, da imam prava 2, ki bosta strmo rastla. Po vseh preučevanjih pa sam menim, da mi več 5k za BTC do pomladi/poletja 2020 ne vidimo. Ta strah je pomoje odveč in se plete še samo v glavah glavnih Trollov te teme.

Vazelin ::

Da vidimo v pol leta kdo je pravi btc troll :V

lamborđini ::

Nodi, vidim da si se precej zagrel za grina, a beam ti pa ni všeč?

PrihajaNodi ::

mile je izjavil:

Glede na sranje med Ocalmpro in tezos foundation, napovedan fork za september, bi znal tezos se fajn past


Vir?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PreviousUser ::

PersonaRuda je izjavil:

Moja napoved:

počasi bomo šli bolj gor kot dol. Padci še bodo, a počasi bomo prebili 10k in čez mesec pa pol do 2 meseca in prebijamo 12k. Morda pridemo do 13k, a takoj v začetku septembra do sredine septembra pričakujem močnejšo korekcijo in padec BTC na 8k. V 2. polovici septembra pa se bo začel nori bullrun, prebijanje ATH in kasneje do novembra/decembra pričakujem BTC, da prebije 50k.

Sredi pomladi 2020 do nekje začetka poletja 2020 pričakujem, da bo CMC nekje 5000b-6500b in da bo tu nekje počil balon. BTC bo takrat med 150-190k, po moji oceni seveda, da nebo pomote. Koliko bo kateri ALT, nevem. Upam, da imam prava 2, ki bosta strmo rastla. Po vseh preučevanjih pa sam menim, da mi več 5k za BTC do pomladi/poletja 2020 ne vidimo. Ta strah je pomoje odveč in se plete še samo v glavah glavnih Trollov te teme.


Opa, nekdo je imel mokre sanje. :D Da se ti le besede pozlatijo. :D

mile je izjavil:

Glede na sranje med Ocalmpro in tezos foundation, napovedan fork za september, bi znal tezos se fajn past


Jype, kaj praviš na to?

Zgodovina sprememb…

KappaPride ::

Sam kdo je tok neumen, da bo kupoval btc po 100k+. Že če kdaj doseže 50k bo velik. V bistvu je že zdaj balonček, par kitov dumpa pa smo na 5k.

jype ::

PreviousUser je izjavil:

Jype, kaj praviš na to?
Tezos je imel že precej večje težave, pa je še vedno tukaj.

PrihajaNodi ::

https://medium.com/tezoscommons/a-cauti...


Opa

Mogoce je pa fork koristen saj xtz comunity sploh na trg ne more priti. Jure je pa itak porocen s tem kovancem.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

https://medium.com/tezoscommons/a-cauti...


Opa

Mogoce je pa fork koristen saj xtz comunity sploh na trg ne more priti. Jure je pa itak porocen s tem kovancem.


Kako zdaj, ti si ga reklamiral tu kot da ima trg crypta poln k forkov in pride TEZOS, ki ga je faking nemogoče forkat in zdaj kaj?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Sicer ma pa xtz ze cel cas same tezave.

Mato989 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

https://medium.com/tezoscommons/a-cauti...


Opa

Mogoce je pa fork koristen saj xtz comunity sploh na trg ne more priti. Jure je pa itak porocen s tem kovancem.


Kako zdaj, ti si ga reklamiral tu kot da ima trg crypta poln k forkov in pride TEZOS, ki ga je faking nemogoče forkat in zdaj kaj?


Hja, ocitno je bila napaka in bi morali presedlati na Atom.

jype je izjavil:

PreviousUser je izjavil:

Jype, kaj praviš na to?
Tezos je imel že precej večje težave, pa je še vedno tukaj.


Tudi Bankera je:))
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

jype ::

Mato989 je izjavil:

ki ga je faking nemogoče forkat
Hm? Ni ga treba. Ker je open source, ga komot še vedno: Samo poženeš še en network.

Vazelin ::

Da vidimo če gre to do 300mlrd cap-a

Sedaj pa čakat na drop BTC za buy back:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vazelin ::

Nodi: profit od tezusa vloži v en coin med 900-1000 mesta. Morda naredi x1000

sivistol ::

PersonaRuda je izjavil:

Moja napoved:

počasi bomo šli bolj gor kot dol. Padci še bodo, a počasi bomo prebili 10k in čez mesec pa pol do 2 meseca in prebijamo 12k. Morda pridemo do 13k, a takoj v začetku septembra do sredine septembra pričakujem močnejšo korekcijo in padec BTC na 8k. V 2. polovici septembra pa se bo začel nori bullrun, prebijanje ATH in kasneje do novembra/decembra pričakujem BTC, da prebije 50k.

Sredi pomladi 2020 do nekje začetka poletja 2020 pričakujem, da bo CMC nekje 5000b-6500b in da bo tu nekje počil balon. BTC bo takrat med 150-190k, po moji oceni seveda, da nebo pomote. Koliko bo kateri ALT, nevem. Upam, da imam prava 2, ki bosta strmo rastla. Po vseh preučevanjih pa sam menim, da mi več 5k za BTC do pomladi/poletja 2020 ne vidimo. Ta strah je pomoje odveč in se plete še samo v glavah glavnih Trollov te teme.



hahahah ti pa maš sanje

velka večina retail investorjorjev je dobesedno suhih , zakaj pa vsi tile yt in ct ves čas shilla njihove paid grupe, zdej če bo stock oz dollar padel pol mogoče da kripto dobi na vrednosti, sam več kot 100k btc težko da bo prebil, moogoče, sam pol bodo alti take pumpe ( če sploh ) , zdej vsi sellajo, sam kdo pa kupije te alte zdej ko so dobesedno na nuli, ( borze ? , pol večina borz gre pod gobe , če noben nebo kupoval tele shitcoinov)

sreda ::

dne 31.12.2019 bo BTC presegel vrednost 119529,20$ pol bo šlo pa sam še gor. majkemi.

Senior Dev ::

Dvobesedno pod gobe grejo altri. To je nenmoralno in takoj ali drugače spodvrženo. Kam gre NEBL? Od 2$ je že skoraj na 1$. Jaz šel olin pr 60$.

Jacksmav ::

izračunal...sm na -65%....s tem da sm nakupil res v down townu velik...pa še vedno minus..... fak

sivistol ::

Jacksmav je izjavil:

izračunal...sm na -65%....s tem da sm nakupil res v down townu velik...pa še vedno minus..... fak

če maš večino v altih se priprav na bloody pain, ker če btc nardi korekcijo in alti ne obrnejo trenda si ga nasankal

Senior Dev ::

Jap, alti sigurno lahko padejo na polovičko brez večjih težav.

Mato989 ::

Jacksmav je izjavil:

izračunal...sm na -65%....s tem da sm nakupil res v down townu velik...pa še vedno minus..... fak


Jaz sem samo še +300% :( Jebeni alti :P
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

xx23 ::

sreda je izjavil:

dne 31.12.2019 bo BTC presegel vrednost 119529,20$ pol bo šlo pa sam še gor. majkemi.


A pol ne bo milijon?
««
242 / 468
»»