» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
235 / 468
»»

Vazelin ::

Evo market stagnira tam okrog 250mlrd. Bo treba z novimi sredstvi priti notri, da se malo pojača. Regres pa te reči.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Senior Dev ::

1700€ ne dam v kripto zdaj, prej kakih 17$ in če bo x10 dam za dve močni rundi.:D

KappaPride ::

Vazelin to the rescue

Vazelin ::

ccn.com/insane-million-bitcoin-price-predictions

Sanjati ni prepovedano:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Vazelin ::

I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Vazelin ::

Kako se vam kaj giblje blockfolio? Moj je kar krepko dol v primerjavi s časom ob konsenzusu.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

hordeus ::

Trenutno zelo zadovoljen, predvsem z komodo. Kupil pri cca 65c. Ce bo spet na ATH cca 10dolarsov bo super.

perci ::

Vazelin. Sorry, ampak ti si en buksl.

Si hodler in ves čas to poudarjas... Po drugi strani pa vsak dan 10krat spremljaš tečaje in travmiras.

Če si hodler, potem se tudi obnasej tako. Zapri cmc in bf in pejt počet neki druzga.

gruntfürmich ::

perci je izjavil:

Če si hodler, potem se tudi obnasej tako. Zapri cmc in bf in pejt počet neki druzga.
morda je pa hodler samo do 13000, in tega kratkega trenutka ne želi zamuditi :D
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Smurf ::

Ampak ravno zaradi takih "vlagateljev" lahko ostali profitiramo. Tako da.. it's all good :).

hamez66 ::

Vazelin skrbi, da se več govori in piše o kriptu, vpliva na bote in googlov algoritem, v glavnem same koristi.

PrihajaNodi ::

perci je izjavil:

Vazelin. Sorry, ampak ti si en buksl.

Si hodler in ves čas to poudarjas... Po drugi strani pa vsak dan 10krat spremljaš tečaje in travmiras.

Če si hodler, potem se tudi obnasej tako. Zapri cmc in bf in pejt počet neki druzga.


Perci zaljenje ne spada v ta forum. Tudi mene si ze veckrat prizadel. Med drug dal tudi naziv.

PrihajaNodi je izjavil:

perci je izjavil:

Vazelin. Sorry, ampak ti si en buksl.

Si hodler in ves čas to poudarjas... Po drugi strani pa vsak dan 10krat spremljaš tečaje in travmiras.

Če si hodler, potem se tudi obnasej tako. Zapri cmc in bf in pejt počet neki druzga.


Perci zaljenje ne spada v ta forum. Tudi mene si ze veckrat prizadel. Med drugim dal tudi naziv.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

perci: čekiranje CMC in podobno je postalo del lifestyla. Nekateri gledajo Kardashians, drugi na FBju zbirajo "všečke", tretji čekiramo CMC nekje 10x dnevno min.:) Ok, res se ne sklada povsem s hedonistično hodlersko logiko povsem. Ampak imo moraš biti tudi kot hodler obveščen o dogajanju. Konec koncev se pripravljam na aktivno trgovanje s par stotaki.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

neverlucky ::

Vazelin je izjavil:

https://www.ccn.com/30-plunge-bitcoin-c...
:'(


Žalostno da random idioti dobivajo možnost pisanja člankov.

""" BREAKING : Reddit user cryptoexpert98123 predicts that Bitcoin is going to fall for another 45% """

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

zaljenje
Objektiven opis ne more biti žaljiv.

PrihajaNodi ::

Medtem pa LTC ze 128
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

neverlucky ::

jype je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

zaljenje
Objektiven opis ne more biti žaljiv.


Se ne strinjam. Sem pricakoval, da si ti tudi na tej strani, ki misli, da je to kar si napisal narobe :(

jype ::

Če si hodler in nonstop gledaš grafe, potem si buksl, ker si po nepotrebnem zvišuješ nivo kortizola, kar je dolgoročno precej škodljivo početje.

PrihajaNodi ::

Ampak Vazelin je trejder in izvaja buybacke oziroma proda drago in kupi poceni. Normalno da se preverja cmc
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

bvt ::

Senior Dev je izjavil:

Nekam mirno je tukaj. Kje je optimizem? Moon soon? 8-)


Kako mislis mirno? Pred tabo je bilo kar dost debate. V roku ene ure 4 komentarji. Razen ce ne stejes uporabnikov sparovcek2, mitchoo, prihajanodi in vazelin. Potem je res bilo nazadnje komentar od kamikaze 1 dan prej ob 15. uri.

neverlucky ::

https://www.ccn.com/ccn-is-shutting-dow...

Po eni strani zasluženo. Objavljati take shit clanke kot je tisti, ki ga je linkal Vazelin, mora imeti posledice.

NMH ::

Vazelin je izjavil:

perci: čekiranje CMC in podobno je postalo del lifestyla. Nekateri gledajo Kardashians, drugi na FBju zbirajo "všečke", tretji čekiramo CMC nekje 10x dnevno min.:) Ok, res se ne sklada povsem s hedonistično hodlersko logiko povsem. Ampak imo moraš biti tudi kot hodler obveščen o dogajanju. Konec koncev se pripravljam na aktivno trgovanje s par stotaki.


Največjo uslugo si boš naredil, če boš ušpičil kakšno pizdarijo za katero boš šel v čuzo za leto dve. Ko prideš ven, boš miljonar. :))

kamiKaZaA ::

Izmišljena zgodba:

Vazelinu se pripeti nezgoda in se po letu dni kome zbudi v bolnici.

m. sestra: "Gospod, leto dni ste bili v komi."
Vazelin: "Koliko je danes vreden Tezos?"
m. sestra: "$120, gospod"
Vazelin: "Krucefiks, ko bi zrastel na $3, sem ga mislil prodat in kupiti po $2."
m. sestra: "Ko je Tezos zrastel na $3, je potem v nekaj dnevih prebil $4."
Vazelin: "Krucefiks, ko bi Tezos zrastel na $20, sem ga mislil prodat in kupiti nazaj po $12."
m. sestra: "Ko je Tezos zrastel na $20, je v naslednjih 24 urah prebil $28 in se pod to vrednost ni nikoli spustil."

Vazelin ves v šoku, obnemel, ni več vedel kaj naj reče, a na koncu vseeno uspe izreči: "Sestra, dajte me prosim še za leto dni nazaj v komo. Hvala."

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Hahaha dobra. Svaka cast!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

KappaPride ::

Made your day?

Vazelin ::

lold kamikaze:D

neverlucky je izjavil:

https://www.ccn.com/ccn-is-shutting-dow...

Po eni strani zasluženo. Objavljati take shit clanke kot je tisti, ki ga je linkal Vazelin, mora imeti posledice.

"These employees are being impacted:
Paul “P. H.” Madore, our crypto content manager and single dad with four kids based out of Arkansas"
:'(
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

"These employees are being impacted:
Paul "P. H." Madore, our crypto content manager and single dad with four kids based out of Arkansas"


:(((
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

KappaPride ::

Isti safr k tezos pade za 1%.

Vazelin ::

Z današnjim dnem sem prenehal uporabljati google storitve.
Za iskalnik duckduckgo.
Za spletno pošto bom presedlal na nekaj tretjega.

Fuck you google
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

KappaPride je izjavil:

Isti safr k tezos pade za 1%.


Iz 1.80 na 1.30 je 1%.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrihajaNodi ::

Vazelin kaksno prihodnost ima xtz middle term?

Jebes kripto pa IT tale gre ze sedaj lahko v penzijo pri 22

https://www.24ur.com/popin/tuja-scena/s...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

KappaPride ::

Skrij se pod mamino krilo za 5 let, mogoče bo potem xtz 120$.
Derp

neverlucky ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vazelin kaksno prihodnost ima xtz middle term?

Jebes kripto pa IT tale gre ze sedaj lahko v penzijo pri 22

https://www.24ur.com/popin/tuja-scena/s...


Bos naredil tudi ti eno tako promocijo zase? Naslednje leto na finalu LP se sleci in steci na igrisce. Ampak pomoje ne bos tako zazigal, kot je ona :D

odgovornost ::

https://wirexapp.com/ bo imel svoj IEO če je kdo verificran lahko kupi kar preko njihove aplikacije sicer pa na eni izmed borz.

Če še kdo ni slišal za wirex je dost podobna zadeva kot revolut. Dobro dela (jaz ga uporabljam občasno zadnjo 1 leto in nimam nobenih pripomb)
Tako da IEO za produkt ki že deluje in funkcionira zna biti kul zadeva. Ko naredite 2x 3x 4x 5x se priporočam za kako pivo

PrihajaNodi ::

Mislim da se je pricelo obdobje zacasne stagnacije in depresije.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

perci ::

Vsekakor pa obdobje Nodijevega jamranja.

Vazelin ::

Nodi, pametni so že pobrali letošnje dobičke. Itak je javna tajna, da so ta pump naredili whalei. To je bilo to. Upam, da si pobral x4 od XTZja8-)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Nodi, pametni so že pobrali letošnje dobičke. Itak je javna tajna, da so ta pump naredili whalei. To je bilo to. Upam, da si pobral x4 od XTZja8-)



Nisem:'(si ti?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Kaj a ste vsi že v težko prigarani kriptopenziji ali zakaj je tema tako mrtva? :8)

gruntfürmich ::

vidim da vas daje pesimizem...

"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

kiFni ::

Jaz čakam na "dnu" kot Euroleon nostras z buy orderji >:D da kak panic noob fat finger dumpne na sell by market order 8-)....

Vazelin ::

Ok, bom teoretično vprašal.
Če pade BTC nazaj na 3k in LTC nazaj na 22. Boste napolnili vreče? Ali boste potem čakali 1800 za btc in 5usd ltc?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

bulplux ::

Dobro vprašanje. Kako se boš dejansko odločal pa se spomni kaj si delal ob padcu na dobre 3k... Kupoval ali čakal na 1200 :)... Isto se ti bo zgodilo naslednjič.

Mato989 ::

Vazelin je izjavil:

Ok, bom teoretično vprašal.
Če pade BTC nazaj na 3k in LTC nazaj na 22. Boste napolnili vreče? Ali boste potem čakali 1800 za btc in 5usd ltc?


Jaz vzamem kredit na mojo plačo kolko gre na 15 let fiksna OEM in ALL IN =) Pol pa ko greš gor x3 odplačam kredit in kupim novogradnjo in jo opremim kot Bilzerian :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Mato kaj bi kupil!!?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

all in v tezus pri 0.2usd jasno:))

Katere kripto news strani obiskujete? Sedaj ko so mi zaprli ccn? Poleg reddit kotička in slotecha jasno
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Nikoli ne bom pozabil oceta samohranilca...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Če gre xtz na 120usd vsem old boysem tule častim eno potovanje okoli slovenije s kočijo
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

lamborđini ::

PrihajaNodi je izjavil:

Nikoli ne bom pozabil oceta samohranilca...

Kaj pa mamica?

PrihajaNodi ::

lamborđini je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Nikoli ne bom pozabil oceta samohranilca...

Kaj pa mamica?



Kaj je z njo?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
235 / 468
»»