» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
232 / 468
»»

PrihajaNodi ::

Prvem

F... scam
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

tezus je že 0.5usd od lokalnega vrha. what if itz more than smellz?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

KappaPride ::

Panic sell
Bo tezos zdržal nad $1?
Čakam, da gremo na 1. aprilske vrednosti, če je bil ta mili bull run joke.

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

Naj se tekmovanje, kateri je bolj izvirni Troll nadaljuje...

Go, go, go...

;)

PrihajaNodi ::

Kaj ce gre xtz nazaj na 0,4? Ali pod?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

To je meni še vedno bullish. Smo x2.5 cap-a od vrednosti izpred nekaj mesecev.
Panika bo imo, če zadeva spet pade pod 200mlrd (to je meja kjer smo se smukali tam pred novembrskim dropom). Ampak v tem primeru lahko na kripto kar pozabimo spet za kako leto
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Hja, glej tako, tvoj buy back s xtzjem bo potem uspesno zafilan.

Mislim, da je bolje, da kar pozabimo na kripto za par let. Bull trap pac.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

perci ::

Kaj ti misliš, nikogar ne zanima.

kamiKaZaA ::

perci je izjavil:

Kaj ti misliš, nikogar ne zanima.

:)):)) crkno od smeha.

Zgodovina sprememb…

vrhe16 ::

Kakšno je vaše mnenje ali bo Warren Buffet po kosilu z Trn CEO šel v kripto?

Tron*

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vrhe16 ()

sivistol ::

vrhe16 je izjavil:

Kakšno je vaše mnenje ali bo Warren Buffet po kosilu z Trn CEO šel v kripto?

Tron*


perma shorter

če še zdej mislis da nimajo vsaj btcja ste pa res ovcke, mislis da bojo banke zamudle vlak za delanje $$

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sivistol ()

PrihajaNodi ::

Tezos dol bankera gor;)

Mislim da je trg prepoznal prave kovance.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Nodi: malo jeba kaj. Da gre sedaj bankera x1000, xtz pa ostane od 1 - 1.5usd
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mislim
Ne verjamem.

spegli ::

Long the Ponzi, dokler je pod 8k ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

Vazelin ::

pola pola
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Nodi: malo jeba kaj. Da gre sedaj bankera x1000, xtz pa ostane od 1 - 1.5usd


V kriptu je vse mozno. Razni experti o blockchejnu bi pa se vedno tulili kako je njihov blockchejn superioren in ga pod 100 usd/enoto ne prodajo.

spegli je izjavil:

Long the Ponzi, dokler je pod 8k ?




Ce gre pod 7 gremo se 5 obiskat.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

spegli ::

Vazelin je izjavil:

pola pola


Do 8250 bi lahko zvleku, pol bomo pa videl. Dal manjši long.

vrhe16 ::

sivistol je izjavil:

vrhe16 je izjavil:

Kakšno je vaše mnenje ali bo Warren Buffet po kosilu z Trn CEO šel v kripto?

Tron*


perma shorter

če še zdej mislis da nimajo vsaj btcja ste pa res ovcke, mislis da bojo banke zamudle vlak za delanje $$

It v kripto za Bufetta nepomen samo neki potihem investirat. Mislim da bi on in podobni lahko že zdavnaj naredil kakšen kovanec ali pa vsaj nekoga močno podprli.

gruntfürmich ::

ajoj kakšne svečke iz nosa...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

sivistol ::

nekaj malega gre v alte sam , treba nardit reset ni druge

PrihajaNodi ::

Xtz down on the drain nazaj na ico ceno:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Jacksmav ::

PrihajaNodi je izjavil:

Xtz down on the drain nazaj na ico ceno:)


so me prsti srbel...pa sm jih 100 kupu...po najnižji... danes trenutno... :)

Jacksmav ::

Jacksmav je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Xtz down on the drain nazaj na ico ceno:)


so me prsti srbel...pa sm jih 100 kupu...po najnižji... danes trenutno... :)

so že na KT1.... :)....kar direktno iz kraken na kt1... :)....bo pa še padlo...čakam v zasedi... :)

Crossfire ::

spegli je izjavil:

Vazelin je izjavil:

pola pola


Do 8250 bi lahko zvleku, pol bomo pa videl. Dal manjši long.

rekt :)

Vazelin ::

Xtz dobrih 15% dol v 24h

Se še vedno soglasno strinjamo da smo v bullu?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

kamiKaZaA ::

Vazelin je izjavil:

Xtz dobrih 15% dol v 24h

Se še vedno soglasno strinjamo da smo v bullu?

Jaz še vedno trdim, da smo v bullu in da je to samo še ena malo konkretnejša korekcija navzdol. Po domače: sedaj gremo 2 koraka nazaj, da bomo potem čez par dni naredili 4 korake naprej. Pri naslednji stopnički prebijamo 10k. In to v roku 2-3 tednov.

Bomo pa se enkrat poleti ustavili in stagnirali oz. capljali na mestu z BTC-jem, kot je to vedno klasika čez poletje. Zdaj je to lahko na 10k, 11k ali 12-13k. Nevem točno. Bodo pa poleti zato šli določeni Alt-i od x2 do x10. Potem šele septembra lahko pričakujemo tektonske premike BTC-ja in nadaljevanje bulla v še bolj norega bulla.

Moje mnenje seveda.

PrihajaNodi ::

Moje mnenje seveda.


Ni potrebe.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Jaz osebno sem pričakoval korekcijo po res brutalni rasti. Je pa hecno, da so nekateri moji alternativni alti dobesedno na ATL trenutno. Kot sem že napisal včeraj bo zame alarm za paniko, če se dotaknemo market cap-a okoli 200mlrd - tj. območje kjer smo jadrali do konca novembra 2018, ko se je vse skupaj sesulo na 100mlrd cap-a. Da pade BTC do 6k je imo povsem pričakovano.

Sam sem sicer še bullish, vendar letos ne pričakujem občutnih premikov navzgor (max. x2 od sedanjih vrednosti altov). Mislim, da se bo do bull-a še ločilo zrnje od plevela.

Sentiment je daleč od 2017, tudi ko je 2017 padalo poleti je bil sentiment čisto drugi. Ni tiste energije kot včasih
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Kateri alti so atl? Btw sj a je na trgu vrednostnih lapirjev tudi vse v bullu?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

perci ::

Vazelin je izjavil:

Jaz osebno sem pričakoval korekcijo po res brutalni rasti. Je pa hecno, da so nekateri moji alternativni alti dobesedno na ATL trenutno. Kot sem že napisal včeraj bo zame alarm za paniko, če se dotaknemo market cap-a okoli 200mlrd - tj. območje kjer smo jadrali do konca novembra 2018, ko se je vse skupaj sesulo na 100mlrd cap-a. Da pade BTC do 6k je imo povsem pričakovano.

Sam sem sicer še bullish, vendar letos ne pričakujem občutnih premikov navzgor (max. x2 od sedanjih vrednosti altov). Mislim, da se bo do bull-a še ločilo zrnje od plevela.

Sentiment je daleč od 2017, tudi ko je 2017 padalo poleti je bil sentiment čisto drugi. Ni tiste energije kot včasih

In zakaj misliš, da je komu do tega, da bere konstantne kopipejste tvojih postov?

hamez66 ::

Men je.

PrihajaNodi ::

In zakaj misliš, da je komu do tega, da bere konstantne kopipejste tvojih postov?


Meni je prav tako pomembno mnenje drugih in ne razumem tvojega žaljenja in negativizma po komentarinju in izražanju mišljenja drugih.
Dokler se situacija ne izboljša sem na off.

L.p.
Nodi.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

KappaPride ::

BTC še enkrat kihne, pa gre XTZ pod 1$. Jure ima prav, to ni penzija coin za Nodija.

PlayTheGame ::

kamiKaZaA je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Xtz dobrih 15% dol v 24h

Se še vedno soglasno strinjamo da smo v bullu?

Jaz še vedno trdim, da smo v bullu in da je to samo še ena malo konkretnejša korekcija navzdol. Po domače: sedaj gremo 2 koraka nazaj, da bomo potem čez par dni naredili 4 korake naprej. Pri naslednji stopnički prebijamo 10k. In to v roku 2-3 tednov.

Bomo pa se enkrat poleti ustavili in stagnirali oz. capljali na mestu z BTC-jem, kot je to vedno klasika čez poletje. Zdaj je to lahko na 10k, 11k ali 12-13k. Nevem točno. Bodo pa poleti zato šli določeni Alt-i od x2 do x10. Potem šele septembra lahko pričakujemo tektonske premike BTC-ja in nadaljevanje bulla v še bolj norega bulla.

Moje mnenje seveda.


Upam sicer, da imaš prav, ker jaz sem malo manj optimista in ne vidim, da bi šlo čez 2-3 tedne zopet z enakim tempom navzgor kot v maju. Kot sem napovedal par dni nazaj, poletje je pred vrati, junija vedno pade, kiti unovčujejo majske dobičke. Tako kot tale današnji, ki je manipuliral z 25k BTC-ji in posledično povzročil tudi nekaj FUD-a. Sigurno pride rast nazaj ampak mislim, da bo to kasneje kot čez 2-3 tedne, prej čez 2-3 mesece. Se pa strinjam, da bodo naslednji tedni ključni. Če gre MC še malo bolj konkretno dol, bo težko vzpostavit majski FOMO.
Zgolj moje mnenje, ki je lahko napačno...
Asus P8Z77-V Pro|i5-3570K|16GB DDR3 1600|Gigabyte G1 1060 GTX 6Gb
SSD Samsung 860evo 500Gb & 850evo 500Gb|4TB HDD|EVGA G3 750W

Vazelin ::

Meni je šel portofilo dol vsaj za ene 30% od lokalnega vrha v maju.:D Je pa res da sem po FOMO cenah mislim da kupoval samo za ene 300usd, ko sem vrgel v ETH in XLM če se ne motim
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

perci ::

A da bi pa zdej kupu... Bi blo predrago?

kamiKaZaA ::

Jaz gledam na stvar zdaj tak. To zna biti zadnji vlak, morda pa tudi ne, je pa dejstvo, da bodo zdaj not vleteli čisto vsi premožni, ki do tega trenutka niso verjeli, da se da s kriptom obogateti. Ja obogateti, njih ne briga tehnologija in ostalo. In ti ljudje imajo pod kontrolo medije. In začeli so FOMO in sedaj, da bi naenkrat začeli FUD in čakali 2-3 leta, pa potem hop po "lahkem" denarju, ne verjamem v ta scenarij.

Bolj se nagibam v scenarij, da bodo čez poletje ustvarili rahlo zatišje, da bo zgledalo vse po reglicah, potem pa nas čaka najbolj nori bullrun vseh časov, katerega bodo ti vlagatelji s punimi žaklji ustvarili, da bo le-ta pritegnil čimveč "navadnih" ljudi (tisti ki so še sedaj skeptični) in spet tisti, ki bodo kupovali pri vrhu, se bodo opekli, če se po naslednjem poku kripto nebo več let pobral. Lahko da nikoli več. Lahko pa da bo prevzel ekonomijo in se bo vse obrnilo za 180°, banke bodo propadle, Elita izgubla nadzor in moč. Sam močno dvomim v ta scenarij, vendar hkrati tudi dopuščam možnost, da se to zgodi.

Je pa pomembno, da sedaj že več znakov kaže, da še en bullrun bo in da bo balon spet "umetno" s pomočjo "medijev" pumpal in ko se bodo vnovčevali dobički, znajo tisti, ki bodo na koncu vstopili plačali vsem ostalim. Najbolj logično. Vsi nebomo mogli obogatet. to ne obstaja. Nekdo bo plačal davek na bogastvo ostalih.

In kot sem že zgoraj nakazal. Ti bogataši "pomoje" nebodo čakali več let, da bi obogateli s kriptom (pump and dump), ampak bodo to probali izpeljati v najkrajšem možnem času. In pok balona-vrh-in_novi_pok_balona se je že zgodil v zgodovini v roku dveh let. Nevidim razloga, da sedaj nebodo samo ponovili scenarija. Vse niti imajo oni v rokah in tudi bankam zelo diši ta "lahki" zaslužek in se mu nebodo kar tako odpovedale, ter posledično bodo tudi one šle v ta "kripto zaslužek". Vse to bo povzročlilo nenormalno rast.

Sedaj pa glavno vprašanje, za katerega nevem odgovor: kateri bo tisti alternativni kovanec, katerega si bo izbrala Elita in ga spumpala za več kot x1000? Ker enega si bodo definitivno izbrali, ga pumpali preko medijev in v tega bodo tudi sami največ investirali.

Vazelin ::

perci je izjavil:

A da bi pa zdej kupu... Bi blo predrago?

Če zaupaš v nor bull potem sedaj ni predrago. Je pa res, da rabiš že konkretno več sredstev, kot npr. marca (če gledamo npr. tezus), konkretno 3x več sredstev za isto količino kovancev. Ja, sigurno bom nekaj uturil, ko bo plača ali regres.;) Če ne gredo moje stvari x20 mi je tako ali tako brezveze in mi je tudi dosti vseeno, če npr. pade vse skupaj na nivo izpred par mescev. Samo v tem primeru bo imo potencialni bull še precej bolj oddaljen, morda celo 2022. Skratka, meni trenutni premiki niso pomembni. Lahko pa vpliva na recovery crypta.

Kot je rekel en od cardanovcev - lahko tudi desetletje, preden zadeve pridejo na ath. ampak imo bo šlo pri tem časovnem okviru že prej vse v maloro.

Sedaj lahko samo držimo pesti, da se ne ponovi poletje 2017, ko so šli alti precej v maloro:D In precej (večina) folka tule je balls deep v altih. Ne pozabimo, da je bil pri večini altov 2017 downtrend od prve polovice junija do cca oktobra 2017!
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vazelin ::

Sedaj mene bega predvsem naslednje:
1. ali so coini, ki so zelo malo pridobivali v tem mini bullu tudi dokončno off in je bolj vredno staviti na tiste, ki so sedaj duplirali
2. ali se je vredno pozabavati s temi alti, ki so sedaj malo pridobivali in morda bolj eksplodirajo
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

KappaPride ::

eno al drugo, na koncu boš kupil tezos:)

PrihajaNodi ::

Xtz je dead coin. Se borze ga nocejo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kamiKaZaA ::

Vazelin je izjavil:

Sedaj lahko samo držimo pesti, da se ne ponovi poletje 2017, ko so šli alti precej v maloro:D

To pa nebo držalo.

Skycoin:
2.6.2017___ 1,46$
2.9.2017___ 4,17$


Monero:
2.6.2017___ 43,89$
1.9.2017__ 138,48$

Če je to za tebe padec, potem ti imaš težave s števili. Jaz pa sem sedaj gledal samo obetavne kovance oz. to kar imam. So pa razni neobetavni kovanci res šli dol, kar je tudi logično. Tako da ne posplošuj, ampak raje napiši, da če si zadel scam ali neobtavni kovanec ali kovec kateri je narejen iz zajebancije, potem je res šlo dol.

1 tak primer je:

Dogecoin:
1.6.2017___ 0,002825$
1.9.2017___ 0,002087$

Mato989 ::

Dogecoin je meme joke coin pac...

Kakorkoli bistvena je psiholoska 7k... Dokler drzi tole smo long term bullish. Ce pade ta smo skprajda na zacetku.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

https://www.24ur.com/novice/preverjeno/...

Kripto je out. Poglejte zgornji clanek.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kiFni ::

Kdor ma KMD v Agama (lite mode) čimprej sprvite v native. BAje je neka ranljivost v seedu (24 word passphrase).

gruntfürmich ::

PrihajaNodi je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/preverjeno/...

Kripto je out. Poglejte zgornji clanek.

jasna stvar. članek je v temi 'preverjeno'!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

kiFni ::

pirc merlak naveza ;( hitr lano pa dtr kupit ;((

EKSKLUZIVNI Q&A Z MERLAK DAMIANOM O PRIHODNOSTI TOKENS.NET
https://coin.si/ekskluzivni-qa-z-merlak...

Mato989 ::

Hahahahahh pirc shilla neuporaben lana coin... Majstrsko.

Tokens. Net je menjalnica ki ma manj prometa kot marsikateri slovenec premozenja tako da je to kr nekaj... Nepomembna obskurna borza ki lista friends kkovance
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Senior Dev ::

Mato, NEBL se kar dobro drži nad dolarčkom. Ni ravno penzija ampak je pa lep profit če si ga kupoval za 0.001$.
Medtem pa kaže da bo Tezus morda padel pod dolar, kar bi za naše največje kripto strokovnjake foruma pomenilo da imajo le še x2 če so kupovali na dnu.
««
232 / 468
»»