» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
223 / 468
»»

PrihajaNodi ::

kamiKaZaA je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Hvala za izcrpne analize. Torej se strinjava da bo xtz kmalu na ico ceni?

Nodi, če bi jaz bil ti, bi sedaj vse prodal in se umaknil iz kripta. Ni vredno živcev in zdravja. Pri takšen depresivnem sekiranju lahko resno zboliš. In boljše je bit zdrav in brez kripta, kot pa bolan z vrečo kripta. Odločitev je seveda tvoja. Kripto žal ni za tebe. Preveč se sekiraš in vse to se bo na koncu poznalo pri tvojem zdravju.


Daj naredi raje kako TA ne pa hodit na osebne analize. Jasno je da gremo dol.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

perci ::

Jasno je samo, da ti ni nič jasno.

KappaPride ::

Da se dans freme izboljšuje gre pa tk k ata na mamo glede Gira.
Zanimivost za Vazelina: če si dal 100eur včeraj zvečer v Matic, jih imaš zdaj 150

neverlucky ::

Nas bolgar Smegmaman ali kako se ze imenuje, se bere tale forum? Dolgo se ze ni oglasil.

PrihajaNodi ::

Moje laicno mnenje he da gremo nazaj na 3.300 potem pa spet na 5k. Vmes bo malo zeleno ampak medo ne bo pupustil se par let ne.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Hvala za izcrpne analize. Torej se strinjava da bo xtz kmalu na ico ceni?

Nodi, če bi jaz bil ti, bi sedaj vse prodal in se umaknil iz kripta. Ni vredno živcev in zdravja. Pri takšen depresivnem sekiranju lahko resno zboliš. In boljše je bit zdrav in brez kripta, kot pa bolan z vrečo kripta. Odločitev je seveda tvoja. Kripto žal ni za tebe. Preveč se sekiraš in vse to se bo na koncu poznalo pri tvojem zdravju.


Daj naredi raje kako TA ne pa hodit na osebne analize. Jasno je da gremo dol.

Nodi, zapomni si za vse večne čase, da nikoli ne gremo samo gor, kot tudi nikoli ne gremo samo dol. In ponavadi so vsaj 3 korekcije navzdol, preden zaštartamo konkretno gor in če smo sedaj imeli 2 korekciji navzdol, še bo vsaj ena korekcija navzdol, preden štartamo na naslednjo stopnico gor. In če gre BTC iz 8k na 7k je to cca. -10%, kar je nekaj normalnega v kriptu in to ne kaže nobenih znakov, da gremo dejansko na 5k, 3k ali 2k ali še nižje. Ne, mi še bomo naredili "vsaj" eno korekcijo navzdol, to je nekje od -7% do -18%, -20%, preden gremo gor na 10k, morda celo 12k. In to je nekaj čisto normalnega, kot je tudi normalno, da ko BTC bodisi ekstremno raste, kot tudi ko BTC ekstremno pada, ALT-i vedno padajo in šele, ko BTC stagnira na mestu, ALT-i začnejo drastično rasti. Ti pa delaš za vsakih -2% paniko in za vsakih +3% rasti evforijo.

Mato989 ::

Btc bokj ali manj stoji ze nelaj casa vecina altov vseeno gnoji...

Btc je nad novembrom 2018, alti pa krepko pod novembrskimi vrednostimi
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

kamiKaZaA je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Hvala za izcrpne analize. Torej se strinjava da bo xtz kmalu na ico ceni?

Nodi, če bi jaz bil ti, bi sedaj vse prodal in se umaknil iz kripta. Ni vredno živcev in zdravja. Pri takšen depresivnem sekiranju lahko resno zboliš. In boljše je bit zdrav in brez kripta, kot pa bolan z vrečo kripta. Odločitev je seveda tvoja. Kripto žal ni za tebe. Preveč se sekiraš in vse to se bo na koncu poznalo pri tvojem zdravju.


Daj naredi raje kako TA ne pa hodit na osebne analize. Jasno je da gremo dol.

Nodi, zapomni si za vse večne čase, da nikoli ne gremo samo gor, kot tudi nikoli ne gremo samo dol. In ponavadi so vsaj 3 korekcije navzdol, preden zaštartamo konkretno gor in če smo sedaj imeli 2 korekciji navzdol, še bo vsaj ena korekcija navzdol, preden štartamo na naslednjo stopnico gor. In če gre BTC iz 8k na 7k je to cca. -10%, kar je nekaj normalnega v kriptu in to ne kaže nobenih znakov, da gremo dejansko na 5k, 3k ali 2k ali še nižje. Ne, mi še bomo naredili "vsaj" eno korekcijo navzdol, to je nekje od -7% do -18%, -20%, preden gremo gor na 10k, morda celo 12k. In to je nekaj čisto normalnega, kot je tudi normalno, da ko BTC bodisi ekstremno raste, kot tudi ko BTC ekstremno pada, ALT-i vedno padajo in šele, ko BTC stagnira na mestu, ALT-i začnejo drastično rasti. Ti pa delaš za vsakih -2% paniko in za vsakih +3% rasti evforijo.



Oprosti ampak meni se zdi, da se vse samo malo pretaka malo v btc in potem iz btc v alte in obratno. Je pa res, da samo doloceni kovanci dobivajo neko vrednost. Vse ostale ni omembe vredno. Vcasih je slo tudi v enem dnevu x300% gor.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kamiKaZaA ::

Mato989 je izjavil:

Btc bokj ali manj stoji ze nelaj casa vecina altov vseeno gnoji...

Btc je nad novembrom 2018, alti pa krepko pod novembrskimi vrednostimi

Nikjer ni garancije, da se bodo ciklusi identično ponovili. Bodo pa tu tu nekje. Morda so res časi x1000 mimo in bo naslednji največji ekstrem x100, lahko pa da nič od tega ne drži in bodo naslednji ekstremi tudi do x3000. Dejstvo pa je, da smo mi v bullu, pa če bo Nodi še kako jokal vedno ko gremo za -10% ( kar dejansko je normalno, pričakovano in se mora zgoditi, preden začne rasti ) in bo pisal, da zdaj pa res gremo na 5k ali pa 3k.

PrihajaNodi ::

Nikjer ni garancije, da se bodo ciklusi identično ponovili. Bodo pa tu tu nekje. Morda so res časi x1000 mimo in bo naslednji največji ekstrem x100, lahko pa da nič od tega ne drži in bodo naslednji ekstremi tudi do x3000. Dejstvo pa je, da smo mi v bullu, pa če bo Nodi še kako jokal vedno ko gremo za -10% ( kar dejansko je normalno, pričakovano in se mora zgoditi, preden začne rasti ) in bo pisal, da zdaj pa res gremo na 5k ali pa 3k.


Ja, in zakaj ne bi smel dati svojih napovedi? A ni to spekuliranje o kriptovalutah? Mnenje lahko povem da bomo sli bolj dol in gor, bulla je pa konec.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

neverlucky ::

PrihajaNodi je izjavil:

Moje laicno mnenje he da gremo nazaj na 3.300 potem pa spet na 5k. Vmes bo malo zeleno ampak medo ne bo pupustil se par let ne.


Bitcoin bo šel prej preko 20k, kot pa bo padel pod 5k.

Kdo sodeluje drugače na Matic PumpnDump round 2?

PrihajaNodi ::

neverlucky je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Moje laicno mnenje he da gremo nazaj na 3.300 potem pa spet na 5k. Vmes bo malo zeleno ampak medo ne bo pupustil se par let ne.


Bitcoin bo šel prej preko 20k, kot pa bo padel pod 5k.

Kdo sodeluje drugače na Matic PumpnDump round 2?


Pac gemblanje je tale Matic.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:

Nikjer ni garancije, da se bodo ciklusi identično ponovili. Bodo pa tu tu nekje. Morda so res časi x1000 mimo in bo naslednji največji ekstrem x100, lahko pa da nič od tega ne drži in bodo naslednji ekstremi tudi do x3000. Dejstvo pa je, da smo mi v bullu, pa če bo Nodi še kako jokal vedno ko gremo za -10% ( kar dejansko je normalno, pričakovano in se mora zgoditi, preden začne rasti ) in bo pisal, da zdaj pa res gremo na 5k ali pa 3k.


Ja, in zakaj ne bi smel dati svojih napovedi? A ni to spekuliranje o kriptovalutah? Mnenje lahko povem da bomo sli bolj dol in gor, bulla je pa konec.

Seveda lahko podaš svoje mnenje. Ampak ti tako depresijo tu zganjaš za vsakih -2% padca in evforijo za vsake +3%. To je problem. Razpoloženje ti preveč niha, kar se zna kasneje poznati na zdravju, zato sem ti dal dobronamerni nasvet, da vse skupaj prodaš, ker zdravje je eno in edinoo in si ga nemoreš kupiti niti z goro denarja.

Še moje mnenje: BTC še bo imel vsaj eno korekcijo navzdol, to je od -5% do nekje -16%, -20%, pol pa gremo gor do nekje 10k-12k. Vse to se bo zgodilo v roku parih tednov. Skycoin katerega si lastim, če bo res lansiral v juniju, to kar že dolgo obljubljajo, zna kar precej odstopati pri rasti od drugih alt coinov. Lahko pa da tudi ob tej novosti nebo pretirano rastel. Tu žal nebom dal roke v ogenj, kar bi se naj zgodilo. Seveda upam na drastično rast, kot pa da nebo nič na koncu. Kot tudi obstaja opcija, da bo spet prišlo do zamika pri tej novosti ali pa da se izkaže, da so vse skupaj zgolj prazne obljube.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Seveda lahko podaš svoje mnenje. Ampak ti tako depresijo tu zganjaš za vsakih -2% padca in evforijo za vsake +3%. To je problem. Razpoloženje ti preveč niha, kar se zna kasneje poznati na zdravju, zato sem ti dal dobronamerni nasvet, da vse skupaj prodaš, ker zdravje je eno in edinoo in si ga nemoreš kupiti niti z goro denarja.


Kje vidis depresijo? Jaz pravim da je fajn padlo govorim za alte, btc pa pac ne toliko, jasno. Cene pa so sedaj taksne kot so.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

perci ::

Nodi, za bipolarno motnjo obstajajo solidna zdravila.

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:

Seveda lahko podaš svoje mnenje. Ampak ti tako depresijo tu zganjaš za vsakih -2% padca in evforijo za vsake +3%. To je problem. Razpoloženje ti preveč niha, kar se zna kasneje poznati na zdravju, zato sem ti dal dobronamerni nasvet, da vse skupaj prodaš, ker zdravje je eno in edinoo in si ga nemoreš kupiti niti z goro denarja.


Kje vidis depresijo? Jaz pravim da je fajn padlo govorim za alte, btc pa pac ne toliko, jasno. Cene pa so sedaj taksne kot so.

What??

Tezos je padel za -15% od letošnje najvišje vrednosti. Monero je padel za -17%. Vsi ostali alti tu nekje. BTC je padel za -9%. Kje ti vidiš v zadnjih tednih ta tvoj drastični padec napram BTC? Vse je v mejah normale. Eno resno vprašanja: Kaj ti si prizadet ali se delaš prizadetega. ?

Smurf ::

Sej takih, ki zganjajo paniko (v obe smeri) so super, ker od takih pobiras denar :P.

Vazelin ::

Roko na srce. Večina altov ni imela omembe vredne korekcije navzgor v tem mini bull-u. Da, imaš primere kot so tezus, ko so šli x4-x5. Imaš coine, ki stagnirajo in so pridobili zelo malo v zadnjih mesecih. Kot je bilo že napisano, večina altov je daaaleč za vrednostmi pred novembrskim bleedom. Kaj šele, da bi bili na vrednostih izpred enega leta (kot že rečeno sta samo BTC in Binance na višjih vrednostih kot pred letom, no od danes niti BTC ne več:D).

Skratka, pumpanje BTC ni več garant, da bi se poznalo tudi na altih. Lahko da gre market v drugo smer in bo dejansko ostalo tistih par coinov. Tako ali tako je vsaj 90% coinov mrtvih ali se ne dela nič z njimi.

Vsi smo potiho pričakovali, da bodo alti potegnili, pa ni ravno bilo kajne
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

kamiKaZaA ::

Ampak mi govorimo o drastičnih padcih, katerih pa ni od nikoder oz. to kar Nodi piše je bullshit.

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Roko na srce. Večina altov ni imela omembe vredne korekcije navzgor v tem mini bull-u. Da, imaš primere kot so tezus, ko so šli x4-x5. Imaš coine, ki stagnirajo in so pridobili zelo malo v zadnjih mesecih. Kot je bilo že napisano, večina altov je daaaleč za vrednostmi pred novembrskim bleedom. Kaj šele, da bi bili na vrednostih izpred enega leta (kot že rečeno sta samo BTC in Binance na višjih vrednostih kot pred letom, no od danes niti BTC ne več:D).

Skratka, pumpanje BTC ni več garant, da bi se poznalo tudi na altih. Lahko da gre market v drugo smer in bo dejansko ostalo tistih par coinov. Tako ali tako je vsaj 90% coinov mrtvih ali se ne dela nič z njimi.

Vsi smo potiho pričakovali, da bodo alti potegnili, pa ni ravno bilo kajne


Tak hype kot je bil ga ne bo vec. Se spomnim kak si lahko v enem dnevu naredil kar 2x, 3x z razlicnimi kovanci. Tole je bolj kot ne mrtvilo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

neverlucky ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Roko na srce. Večina altov ni imela omembe vredne korekcije navzgor v tem mini bull-u. Da, imaš primere kot so tezus, ko so šli x4-x5. Imaš coine, ki stagnirajo in so pridobili zelo malo v zadnjih mesecih. Kot je bilo že napisano, večina altov je daaaleč za vrednostmi pred novembrskim bleedom. Kaj šele, da bi bili na vrednostih izpred enega leta (kot že rečeno sta samo BTC in Binance na višjih vrednostih kot pred letom, no od danes niti BTC ne več:D).

Skratka, pumpanje BTC ni več garant, da bi se poznalo tudi na altih. Lahko da gre market v drugo smer in bo dejansko ostalo tistih par coinov. Tako ali tako je vsaj 90% coinov mrtvih ali se ne dela nič z njimi.

Vsi smo potiho pričakovali, da bodo alti potegnili, pa ni ravno bilo kajne


Tak hype kot je bil ga ne bo vec. Se spomnim kak si lahko v enem dnevu naredil kar 2x, 3x z razlicnimi kovanci. Tole je bolj kot ne mrtvilo.


Jp. Se spomnim lani ob alt bullrunu, ko si na forumu veljal za luzerja ce si naredil v enem dnevu 50% profita. Takih casov res najbrz ne bo vec.

PrihajaNodi ::


Jp. Se spomnim lani ob alt bullrunu, ko si na forumu veljal za luzerja ce si naredil v enem dnevu 50% profita. Takih casov res najbrz ne bo vec.


Dejmo se sprijaznit, da gre bolj kot ne h koncu. Vlak nam je pobegnil, se zgodi.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kamiKaZaA ::

Ni še konec. Konec "bo lahko" ko prebije cmc 5000b ali 10000b. Trenutno je v kripto bilo vloženo premalo, da bi se ga že zdaj dol vgasnilo. Tudi 2017 se je počasna rast začela spomladi 2017 in končala pozimi 2017. Sedaj smo v podobnem ciklu in bliža se poletje, ko vse bolj ali manj stagnira, potem pa se bo jeseni nadaljevalo in verjetno spet ponorelo pozimi 2019 ali pa spomladi 2020.

PrihajaNodi ::

Ja in kdo bo vlagal? Kaj pa ce gre v nasprotno smer in gre mc na 30 miljard? Te opcije pa ni?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ja in kdo bo vlagal? Kaj pa ce gre v nasprotno smer in gre mc na 30 miljard? Te opcije pa ni?

Vedno obstajajo vse opcije. Tudi ta. Če nebo vlagateljev nebo rasti. Jaz trdim, da vlagatelji bodo, kar pa ne pomeni da bodo res. Tudi jaz se lahko zmotim, kot recimo vsak.

neverlucky ::

No dajmo Nodi. Ena izmed uporab kripta je definitivno hitro prestavljanje ogromnih kolicin denarja na drug konec sveta za majhne feeje.

Definitivno bo v prihodnosti slo nekaj v to smer in ni konec.

PrihajaNodi ::

kamiKaZaA je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ja in kdo bo vlagal? Kaj pa ce gre v nasprotno smer in gre mc na 30 miljard? Te opcije pa ni?

Vedno obstajajo vse opcije. Tudi ta. Če nebo vlagateljev nebo rasti. Jaz trdim, da vlagatelji bodo, kar pa ne pomeni da bodo res. Tudi jaz se lahko zmotim, kot recimo vsak.


Torej jaz podam svojo napoved in vsi v zrak, da je to nemogoce in podobno ampak tiste vase o vrtoglavih zneskih so pa vedno mogoce...takrat se je ico sranja oglesavalo na polno, sedaj je vse to google in fb prepovedal...

neverlucky je izjavil:

No dajmo Nodi. Ena izmed uporab kripta je definitivno hitro prestavljanje ogromnih kolicin denarja na drug konec sveta za majhne feeje.

Definitivno bo v prihodnosti slo nekaj v to smer in ni konec.


Drzi, ampak to bodo stablecoini in ne Tezosi in Nebli.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ja in kdo bo vlagal? Kaj pa ce gre v nasprotno smer in gre mc na 30 miljard? Te opcije pa ni?

Vedno obstajajo vse opcije. Tudi ta. Če nebo vlagateljev nebo rasti. Jaz trdim, da vlagatelji bodo, kar pa ne pomeni da bodo res. Tudi jaz se lahko zmotim, kot recimo vsak.


Torej jaz podam svojo napoved in vsi v zrak, da je to nemogoce in podobno ampak tiste vase o vrtoglavih zneskih so pa vedno mogoce...takrat se je ico sranja oglesavalo na polno preko, sedaj je vse to google in fb prepovedal...
.

Ti ne podaš mnenja, ti pišeš dnevno 10+ komentarjev enih in istih. To ni podati mnenje. Podati mnenje je napisati enkrat in se potem debatira. Ti pa tedensko napišeš 100+ enih in istih komentarjev.

Zgodovina sprememb…

neverlucky ::

Zato ker noben ne sodeluje v njegovi debati. Nodi zacne pogovor, vi pa ne napisete nic. Pac poskusi se enkrat itd.
Jaz ga razumem.

kamiKaZaA ::

neverlucky je izjavil:

Zato ker noben ne sodeluje v njegovi debati. Nodi zacne pogovor, vi pa ne napisete nic. Pac poskusi se enkrat itd.
Jaz ga razumem.

Noben ne sodeluje v njegovi debati, ker Nodi samo trolla. In velja Sveto pravilo: dont feed the troll. In tudi jaz razumem ostale, da nočejo (z mano vred) debatirati (se iti resnih debat) z Nodijom.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Kera depresija po par procentih lol
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kamiKaZaA ::

Mato989 je izjavil:

Kera depresija po par procentih lol

Evo Nodi, še en kateri vidi, da te daje depresija. Imaš še en dodaten odgovor.

PrihajaNodi ::

Z Vazelinom sva podala podobno mnenje. Vrnimo se nazaj na on topic
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

Drugače pa jaz vidim nekak 2 nevtralno-pozitivni smeri...

1. Ali bo situacija podobna tej zadnjih 6 mesecev, ko bo Crypto šel gor, dol, sideways in bo BTC lepo kraljeval pri svojih 6-10k in je to zdaj tisto dokončno umirjanje trga in lahko 20x pozabimo izvzemši par smiselnih projektov z pravilnimi najavami in delujočim sistemom...

2. Ali bo pa šel BTC gor, alti bodo pa drainali večinsko do svojega bridkega konca v satoshijih... z občasnimi prebliski... BTC pa bo postal gladek KRALJ crypta, z mogoče še 10 bolj ali manj močnimi alti ala XRP, Eter, Litecoin...

V najslabših scenarijih vidim v roku 1-1,5 leta močan napad AML/KYC brigad na celoten Crypto (Shutdown tistega mixerja je prvi večji korak) kar bo pognalo nekaj black market altov ala Monero in zmanjšalo zanimanje za Crypto.

Drug zelo slab scenarij za večino hodlerjev altov je to da BTC skyrocketa v višave in preko ATHja ostali alti pa zgnijejo... večina folka tukaj ima itak večino denarja v ALTih...




Meni najbolj všečen scenarij je on od Kamikaze, pod pogojem da tak MC pomeni podobno razdelitev večine MC, top 200 coinov... v kolikor dosežemo enak MC kot predvideva Kamikaza in je to 90% MC od BTCja, potem razlike za nas ni =) Sploh ker bo satoshi value šel na 1 lol... Ko govorimo o MC trga, je pomembno da BTC Dominanca dolgoročno ne presega 65%... drugače je MC nepomemben, kaj ti bo MC 500 milijard če je dominanca 90% hipotetično =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

JJS2 ::

Sam mislim, da še ni potrebno biti tako črnogled. Zdi se mi, da veliki pač po svoje manipulirajo s trgom.
Lep primer sem slučajno opazil včeraj pri NEBL-u, kjer se je od nikoder našel osebek, ki je čez cel dan odkupil za cca 500k kovancev, kar je celoten dnevni promet in male ribe z par 10k kovanci proti takim nimajo nobenih šans.

In ravno zaradi takih "vlagateljev" sem prepričan, da zadeva (z alti) še nekaj časa ne bo šla pod vodo.

lambda ::

Edina stvar na katero se lahko računa, je to, da se bo trg tako obnašal, da bo večina (v primerjavi z indeksom) popušila.

JJS2 ::

S tem se absolutno strinjam, ampak v končni fazi. Drugače pa ne vem zakaj ne bi počasi ožemal dokler gre.

PrihajaNodi ::

JJS2 je izjavil:

S tem se absolutno strinjam, ampak v končni fazi. Drugače pa ne vem zakaj ne bi počasi ožemal dokler gre.


Saj to pocnejo a ni vidno. Zero sum game!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kamiKaZaA ::

lambda je izjavil:

Edina stvar na katero se lahko računa, je to, da se bo trg tako obnašal, da bo večina (v primerjavi z indeksom) popušila.

To pa absolutno drži. Nekdo mora izgubiti, da lahko nekdo drugi dobi. Po domače, kot da bi na 1000 ljudi po par x-bankovcev dala 3 ljudem v žep. Najbolj takratko potegnejo ponavadi takšni brez zadanih dolgoročnih ciljev, vizije, kateri potem panično na vsako malenkost odreagirajo (počnejo točno to kar od njih "naštelani" trg zahteva) in jim tuče ven depresija, ter v tistem trenutku počnejo nerazumne stvari. Takšni ponavadi dajo svoj denar v žep tistih, kateri v težkih situacijah ne paničarijo in imajo vizijo. Dejstvo je, da vsi nemorejo obogatet. Čista logika.

Vazelin ::

Mato989: ja, roko na srce imajo države moč, da lahko zadeve prepovejo. Kripto bo seveda obstal, se bo pa znašel na nivoju obskurnosti in boš moral čez kakšne VPNje, morda celo Thore, da boš prišel do svojih Monerotov.:D V tem primeru gremo z alti na nulo. Ampak imo se to še ne bo zgodilo tako kmalu, če sploh.

Bolj se mi zdi, da zna priti to:
Drug zelo slab scenarij za večino hodlerjev altov je to da BTC skyrocketa v višave in preko ATHja ostali alti pa zgnijejo... večina folka tukaj ima itak večino denarja v ALTih...


Z alti čaka kar precej folka, da "gre v penzijo". Muchos pesos bi potrebovali, da bi pokrili želje vseh. Bolj se nagibam, da se bo postopoma ločevalo "zrno od plevela". Tistim icotom iz 2018 itak ni pomoči tudi če market eksplodira. Se bo pa obdržalo nekaj izbranih coinov. to sigurno. Zato se jaz trenutno sploh ne upam vlagati v kaj drugega kot v top coine (ajde, naredil sem izjemo z ICON).
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Mato kateri so top alti? Ti ves da je bil perrcoin glavni alt in kje je danes? Peter zakaj si mi pobrisal sporocilo?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

odgovornost ::

Baja ::

Vazelin je izjavil:

Z alti čaka kar precej folka, da "gre v penzijo". Muchos pesos bi potrebovali, da bi pokrili želje vseh. Bolj se nagibam, da se bo postopoma ločevalo "zrno od plevela". Tistim icotom iz 2018 itak ni pomoči tudi če market eksplodira. Se bo pa obdržalo nekaj izbranih coinov. to sigurno. Zato se jaz trenutno sploh ne upam vlagati v kaj drugega kot v top coine (ajde, naredil sem izjemo z ICON).


alti ja, been there in 2014. še vedno si lastim enih 12% supply-ja enega shitcoina. najbolj me čudi da se wallet še vedno synca. maybe one day :P

tako da od 2016 nekje je vedno 90%+ v btc.

edit: če štejem še abc in sv je cifra verjetno 95%+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()

PrihajaNodi ::

odgovornost je izjavil:

bibox moon?
https://www.newsbtc.com/2019/05/21/bibo...


Daj bejz s shitcojni stran. Tega pa Peter ne bo izbrisal...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrihajaNodi ::

Baja je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Z alti čaka kar precej folka, da "gre v penzijo". Muchos pesos bi potrebovali, da bi pokrili želje vseh. Bolj se nagibam, da se bo postopoma ločevalo "zrno od plevela". Tistim icotom iz 2018 itak ni pomoči tudi če market eksplodira. Se bo pa obdržalo nekaj izbranih coinov. to sigurno. Zato se jaz trenutno sploh ne upam vlagati v kaj drugega kot v top coine (ajde, naredil sem izjemo z ICON).


alti ja, been there in 2014. še vedno si lastim enih 12% supply-ja enega shitcoina. najbolj me čudi da se wallet še vedno synca. maybe one day :P

tako da od 2016 nekje je vedno 90%+ v btc.

edit: če štejem še abc in sv je cifra verjetno 95%+


Saj tudi lastniki xvgja so obogateli cez noc...to je bil lep penzija coin.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

wechta ::

Ampk v cryptu se pa nch trade war ne pozna: https://www.theguardian.com/business/li...

nadnacionalno :D

spegli ::

7200 incoming. Če ne, bom preklinjal :)

Jacksmav ::

PrihajaNodi ::

Vazelin ima v najpogostejsih besedah "dominanca"
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

spegli ::

Jacksmav je izjavil:

https://bitcoin.live/blog/consensus-201...


Hvala za link. Spremljam Petra že kako leto. Klasični TA pristop. Ga je pa pobiksal že kdaj. Upam, da se moti.
««
223 / 468
»»