» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
212 / 468
»»

Vazelin ::

neverlucky je izjavil:

Kdaj ima Tezosov poba govor na Consensusu?

Sploh jih ni:'(
https://www.coindesk.com/events/consens...
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

7student7 ::

neverlucky je izjavil:

Kdaj ima Tezosov poba govor na Consensusu?

Seveda je. Wed May 15/ 2:30 PM - 3:00 PM ( 30 Min )
https://www.coindesk.com/events/consens...

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

sparovcek2 ::

Če iščete high risk/high reward, je na huobiju polno takšnih coinov...Samo moraš malo vedet kaj delaš in prav čas prodat.

lp

Vazelin ::

https://www.reddit.com/r/CryptoCurrency...

My story of becoming a crypto millionaire and "poor" again

thug life
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

https://www.reddit.com/r/CryptoCurrency...

My story of becoming a crypto millionaire and "poor" again

thug life

To bi bil ti. Sam si denar zelim samo z razloga da mi ni treba vec delat. 600 do 1000€ na mesec je cez glavo dost.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

neverlucky ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vazelin je izjavil:

https://www.reddit.com/r/CryptoCurrency...

My story of becoming a crypto millionaire and "poor" again

thug life

To bi bil ti. Sam si denar zelim samo z razloga da mi ni treba vec delat. 600 do 1000€ na mesec je cez glavo dost.


Moras upostevat potem da gres se na kak untold festival tu pa tam, pa se lahko nabere se kak 1000 dodatno.

A letos bos tam? Ali bos tam samo v primeru, da bo Tezos prinesel dovolj denarja?

perci ::

Nodi, če boš imel preveč časa (ker ne boš delal), boš imel hitro premalo denarja.

Senior Dev ::

Se splača kupovat Pundi X trenutno? Coin je med top50 in ni še bil napumpan sploh.

Vazelin ::

Se je že začelo prelivanje nazaj v alte?
XRP noro raste, tudi nekaj ostalih.

Vprašanje za penzijo:P

Senior Dev je izjavil:

Se splača kupovat Pundi X trenutno? Coin je med top50 in ni še bil napumpan sploh.

To je grunt nabavil kak mesec nazaj.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

perci ::

Hehe, ratal mi je sesut telefon in seveda so vsi 2FA-ji šli v kurac. Ker seveda nimam 16 mestnih ključev, se bom sedaj nekaj dni zajebaval s petimi borzami, ki jih uporabljal. Javim, kje so najbolj fleksibilni :).

Zanimivo je, da imajo vsi neke sisteme odgovarjanja na vprašanja v stilu: Koliko NEO-tov si nazadnje deponiral/withdrawal....Koliko BTC imaš balance....

In seveda pričakujejo, da si pomagaš z drugimi borzami in njihovimi logi. Problem je samo....da nobena borza ne dela, ker so vsi 2FA-ji šli v kurac.

Itak, da že 12 mesecev nisem delal nobenih transakcij in se jebeno ničesar ne spomnim :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

chucki ::

NEO dobil 100mio$ denarja :)
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

neverlucky ::

perci je izjavil:

Hehe, ratal mi je sesut telefon in seveda so vsi 2FA-ji šli v kurac. Ker seveda nimam 16 mestnih ključev, se bom sedaj nekaj dni zajebaval s petimi borzami, ki jih uporabljal. Javim, kje so najbolj fleksibilni :).

Zanimivo je, da imajo vsi neke sisteme odgovarjanja na vprašanja v stilu: Koliko NEO-tov si nazadnje deponiral/withdrawal....Koliko BTC imaš balance....

In seveda pričakujejo, da si pomagaš z drugimi borzami in njihovimi logi. Problem je samo....da nobena borza ne dela, ker so vsi 2FA-ji šli v kurac.

Itak, da že 12 mesecev nisem delal nobenih transakcij in se jebeno ničesar ne spomnim :).


Srecno :)
Saj to bi uspelo vse resit, samo bos imel pa kar nekaj zajebavanja s tem :/

Vazelin ::

Ja, to bo precej zajebavanja.
En znanec je nekje izgubil ta 2FA in vem da se je zajebaval z vsaj tremi maili z eno borzo. :D

In btw perci: izgleda je to usoda. Sedaj ne moreš trejdat in ti ostane HODL. Tko da bull run in progress.

Fak da ni to tisti alt run počasi. XRP se bliža ETH. Isto kot 2017 LOL
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

neverlucky ::

XRP pumpa zaradi listanja na Coinbase?

vudumx ::

neverlucky je izjavil:

XRP pumpa zaradi listanja na Coinbase?


To se tudi jaz sprašujem. :) Holder XRP od 2017 :)

PrihajaNodi ::

Perci koliko in kaj drzis? Zakaj nisi vse prodal, kupil xtz in stejkal? Mislim to mi je res fascinantno, dobite nasvete tu od ljudi, ki dejansko vejo kaj kripto je drzite pa konje ala bch....btw kateri telefon?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

JJS2 ::

Za 2FA uporabljajte aplikacijo Authy (ios,android,desktop).

perci ::

Ne vem sploh koliko in kaj... Sem že pozabil vmes. Nekaj je.

Telefon je bil s8, ampak to ni relevantno, ker sem ga sesul mehansko. Če bo treba, bom pač dal zamenjat ekran, da dobim nazaj 2fa.

Tisto pametovanje o xtz pa ne vem ali je meni namenjeno...

PrihajaNodi ::

Ce ti ekran dela mogoce poskusi z otg mouse?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

neverlucky ::

Bo moral Tezos vsaj še za ene 2x gor, če bom želel it na tole :/
https://www.festicket.com/festivals/unt...

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Letos ne grem, sem prodal karto, ce ze smetis. Je fajn pa to, sam da sem unicen 4 dni se mi pa res ne da.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

fraising ::

Kaj mislte bo po jutrisnjem zakljucku eventa sledil en velik dump al ne bo mel kaksnega vecjega vpliva?

neverlucky ::

Jaz pričakujem da bo padec definitivno. Samo je pa moje mnenje tako dobro kot mnenje od Vazelina, Aquafrienda ali koga drugega. Pač ne vemo kaj se bo zgodilo, lahko samo ugibamo.

PreviousUser ::

PrihajaNodi je izjavil:

Letos ne grem, sem prodal karto, ce ze smetis. Je fajn pa to, sam da sem unicen 4 dni se mi pa res ne da.


Si z denarjem od karte kupil Tezose? Ej btw a nimate baje ravno blizu Cluj Napoce en gozd, kjer straši? https://en.m.wikipedia.org/wiki/Hoia_Fo...

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Ne, bivsa je dnar dubila od karte...:(ja, sem slisal za ta gozd, pa bil prelen da bi sel tja. Sicer pa 200EUR vrzt v kripto je tak pac. Bols da nasparam jurja al pa dva pa dam not.

Gate.io spet pere xtz
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Jacksmav ::

evo konc dopusta...lepo je blo...xrp...dela...ko ste jokal pred prarimi dnevi...ravno tako xlm...xtz...za ostale pa jok....

PrihajaNodi ::

Jacksmav je izjavil:

evo konc dopusta...lepo je blo...xrp...dela...ko ste jokal pred prarimi dnevi...ravno tako xlm...xtz...za ostale pa jok....


Xtz gre lepo gor, naravna rast. Jutri so na consensusu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Jacksmav ::

PrihajaNodi je izjavil:

Jacksmav je izjavil:

evo konc dopusta...lepo je blo...xrp...dela...ko ste jokal pred prarimi dnevi...ravno tako xlm...xtz...za ostale pa jok....


Xtz gre lepo gor, naravna rast. Jutri so na consensusu.


ja sm si pogledal...mam pa statistiko...po consensusu...vsaj lani od 6.5 do 5.6 40% dol....upam, da tokrat ne....

Vazelin ::

Jacksmav je izjavil:

evo konc dopusta...lepo je blo...xrp...dela...ko ste jokal pred prarimi dnevi...ravno tako xlm...xtz...za ostale pa jok....

Jaj ni bila ravno ponovitev 2017.
Izgleda so bulli bolj izbirčni ratal glede coinov
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

A je slo vse dol po consensus?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

A te mika da tezus buybackaš;)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Jacksmav je izjavil:

evo konc dopusta...lepo je blo...xrp...dela...ko ste jokal pred prarimi dnevi...ravno tako xlm...xtz...za ostale pa jok....

Jaj ni bila ravno ponovitev 2017.
Izgleda so bulli bolj izbirčni ratal glede coinov


Ja ne Neote in Dubaj coine bodo pumpali. Tudi folk je ratal bolj izbirčen. Ej kje si lahko kupil cosmos? Si rabil KYC? Meni je samo tega žal.

Vazelin je izjavil:

A te mika da tezus buybackaš;)


Ne upam si tega delat, enostavno sem se prevečkrat opekel. Vem da zadaj stoji folk, ki čaka na poceni nakupe.

Poleg tega, če kovance vzamem ven moram spet čakat 10 ciklov za stejkanje...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Jacksmav ::

na kraken itak kyc...pa se ne igram z par 100€
....nisem pa več lastnik atomom...žal dopust...pa nisem imel gesel...ko je padu pod 3€...jezen, ko satan

PrihajaNodi ::

Ja na kraken ze, ze, takrat je bila cena od 8 pa dol mene zanima nakup po 0,10. Sej bo se dump za cosmos.

Doge coin je zanimiv. Ta kovanc sploh ne crkne...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Jacksmav ::

mam nekaj na cryptopia...pa moram preselt...par 100€....to je blo za šalo... iz altov pa v satošijih oreng minus...razen proti usd

Vazelin ::

Pravijo da
"Gárbáge is better than garbage" lmao

:))

xrp...dela...ko ste jokal pred prarimi dnevi...ravno tako xlm...xtz...za ostale pa jok....

Ja
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Jacksmav ::

90 % folka k je v kriptu sovraži xrp...vem tudi sam zakaj se gre...ampak. ga ima skor vsak v portfelju......za vsak slučaj...če pa...:)

spegli ::

Če je vse po planu in se BTC mal ustavi, bi moral ETH precej pojačat. Priti mora čez 220.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

Mato989 ::

perci je izjavil:

Ne vem sploh koliko in kaj... Sem že pozabil vmes. Nekaj je.

Telefon je bil s8, ampak to ni relevantno, ker sem ga sesul mehansko. Če bo treba, bom pač dal zamenjat ekran, da dobim nazaj 2fa.

Tisto pametovanje o xtz pa ne vem ali je meni namenjeno...


Kako si ga sesul mehansko? A si ga rootal??? Ali si nalagal pron? Marsikaj mi je že ratalo in marsikaj sem kot serviser telefonov že videl ampak tole me pa resnično zanima =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Jacksmav ::

Mato989 je izjavil:

perci je izjavil:

Ne vem sploh koliko in kaj... Sem že pozabil vmes. Nekaj je.

Telefon je bil s8, ampak to ni relevantno, ker sem ga sesul mehansko. Če bo treba, bom pač dal zamenjat ekran, da dobim nazaj 2fa.

Tisto pametovanje o xtz pa ne vem ali je meni namenjeno...


Kako si ga sesul mehansko? A si ga rootal??? Ali si nalagal pron? Marsikaj mi je že ratalo in marsikaj sem kot serviser telefonov že videl ampak tole me pa resnično zanima =)

ma itak..kaj si nisi naredu vsaj spep shoot ..pa na usb...tu mač..ok..se da tko k je mato reku...tud če je ekran gotov se da...

PrihajaNodi ::

Jacksmav je izjavil:

90 % folka k je v kriptu sovraži xrp...vem tudi sam zakaj se gre...ampak. ga ima skor vsak v portfelju......za vsak slučaj...če pa...:)


Če so xrp smeti je xtz še manj kot to. Ta kovanec vsi sovražijo:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Jacksmav ::

Jacksmav je izjavil:

Mato989 je izjavil:

perci je izjavil:

Ne vem sploh koliko in kaj... Sem že pozabil vmes. Nekaj je.

Telefon je bil s8, ampak to ni relevantno, ker sem ga sesul mehansko. Če bo treba, bom pač dal zamenjat ekran, da dobim nazaj 2fa.

Tisto pametovanje o xtz pa ne vem ali je meni namenjeno...


Kako si ga sesul mehansko? A si ga rootal??? Ali si nalagal pron? Marsikaj mi je že ratalo in marsikaj sem kot serviser telefonov že videl ampak tole me pa resnično zanima =)

ma itak..kaj si nisi naredu vsaj screen shoot ..pa na usb...tu mač..ok..se da tko k je mato reku...tud če je ekran gotov se da...

Vazelin ::

ostalo dol, tezus gor;)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Jacksmav ::

ej Vazi...a ti to sprot podmazuješ, da gre xtz gor... :)

perci ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ce ti ekran dela mogoce poskusi z otg mouse?

Probu že vse, tut otg ne deluje. Tudi debugging mode ni vklopljen tako da je varianta edino menjava zaslona, do česar mi ravno ni.

PrihajaNodi ::

Ok, kaj pa če naročiš lcd is aliexpressa za nekaj evrov?

Vprašanje koliko denarja imaš gor. Če imaš 5k € bi se že potrudil...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

perci ::

Nodi, ni to tema o mojem telefonu - hvala za pomoč ampak imam zadevo pod nadzorom.

Vazelin ::

nice. izgleda dokup tezusa pri mislim da 1.2 ni bil slaba zadeva:P
Zmagovalec dneva je XRP. Je bila to otvoritev alt sezone? who knows
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Ja sem ga dokupil pri 1,02.
Xrp se je potegnil vsega skupaj za 25%.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
212 / 468
»»