» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
142 / 468
»»

Vazelin ::

Tudi s Cardano sem se malo opekel. Od takrat zraslo za 30% lol

Zanimivost: cardano je bil(a) že /40 od vrha. sedaj samo še /20!
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Jaz sem tako popusil 30000Usd
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

neverlucky ::

Nodi, glede na ti koliko si pusil v kriptu, a niso bil ti v penzijo ze pred tem?

Qrctegleda ::

Še malo in bo Tezi x2 od letošnje povprečne cene. Torej 100€ notri 200€ ven. Penzija!!!!!!
IQ 180 (ni moj)

PrihajaNodi ::

neverlucky je izjavil:

Nodi, glede na ti koliko si pusil v kriptu, a niso bil ti v penzijo ze pred tem?


Ja ce ne bi pocel neumosti kot vazelin
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Nodi je bil potencialen milijonar z ZClassic
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Aquafriend ::

A posljemo mail Andreju Bohincu, ce lahko omeni tezos v naslednjem video prispevku. Zraven pa spet da komad - nihce nam nic ne more ? Mislim, da bi v tem primeru cena poskocila vsaj do 5 usd, realno. Drugac je ze skoraj 1 leto od tiste objave/

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Mocan padec tezusa
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Aquafriend ::

Sej je bil vprasljiv preboj cene, ker se je volumen zmanjseval namest poveceval. To eden izmed slovencev se malo igra, mogoce kaksen kakobcek. lel

Zgodovina sprememb…

neverlucky ::

Dokler ne dobim denarja na Kraken, mi je ciz fajn ce tezos se malo pade. Potem pa raketa do penzije 8-)

PersonaRuda ::

Aquafriend je izjavil:

Zacetek maja gre vse v maloro

Še nikoli ni šlo vse samo gor, brez malo dol, kot tudi nikoli ni šlo vse samo dol, brez vsaj malo gor. Trg kriptovalut se obnaša kot da si na pohodu, ko greš po hribu gor, pa spet malo dol, pa spet malo gor,... dokler ne prideš do vrha. In kar je pomembno, da smo v letu 2018 hodili po hribu navzdol, sedaj pa se je trend obrnil in gremo na hrib, proti vrhu.

Sedaj pa še malo igre številk kot zanimivost. BTC. Capljali smo na mestu med 20-30$, se začeli vzpenjat do 60$ in sledi bullrun, ter naredimo ATH na 1100$, pok balončka in potem smo spet capljali med 200-300$, se začeli vzpenjat do 2800$ in potem bullrun in naredimo ATH na 20.000$, pok balončka in sedaj capljamo med 3000-4000$ in sedaj čista špekulacija, da smo res v ponavljajoči zgodovini, potem takem se začnemo vzpenjat in gremo do 55.000-65.000$ in sledi bullrun, ter dosežemo ATH nekje med 175.000-225.000$. Hmmmm, kaj če bo to res držalo?? Kaj pa vem? Upam. Želim si. In po mojem še bo vsaj tisti en bullrun s katerim bomo upali na srečno roko pri izbiri alt-kovancev.

Sem pa skoraj prepričan, da smo obrnili trend in bomo sedaj šli proti vrhu. Seveda še bodo zmes padci. Tudi konkretni, ampak pod 2900$ več naj nebi šli. Sčasoma pa bomo ( upam ) prebili prejšnji ATH. Vse to se bo zgodilo po moji oceni v roku tega leta do najkasneje pomladi 2021.

Qrctegleda ::

Če marsovčki kdaj kripto bodo kupovali, bomo kakeckojna drago jim prodali.
IQ 180 (ni moj)

Zgodovina sprememb…

neverlucky ::

Najs!

Prodal bat pri 0.297 in ga kupil nazaj pri 0.28. Sedaj imam 5 bata več :)

PrihajaNodi ::

neverlucky je izjavil:

Dokler ne dobim denarja na Kraken, mi je ciz fajn ce tezos se malo pade. Potem pa raketa do penzije 8-)


Saj fora je da vsi cakajo kes. 2 dni meni traja da pride kes tja. Prej niste vlagali zdaj pa bi;)) 6 mesecev smo trolali tu gor?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

neverlucky ::

FOMO me daje sedaj Nodi, prej me ni ...

PrihajaNodi ::

Mejckn pozn si...

Neverlucky marsikoga daje fomo, zato bo sel ta coin se v luft. Folku je dovolj scamov in forkov, prevec se joh je opeklo. Sicer sta bila dva atempta za fork tezusa. Oba, neuspesna.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

fishsticks ::

PersonaRuda je izjavil:

Aquafriend je izjavil:

Zacetek maja gre vse v maloro

Še nikoli ni šlo vse samo gor, brez malo dol, kot tudi nikoli ni šlo vse samo dol, brez vsaj malo gor. Trg kriptovalut se obnaša kot da si na pohodu, ko greš po hribu gor, pa spet malo dol, pa spet malo gor,... dokler ne prideš do vrha. In kar je pomembno, da smo v letu 2018 hodili po hribu navzdol, sedaj pa se je trend obrnil in gremo na hrib, proti vrhu.

Sedaj pa še malo igre številk kot zanimivost. BTC. Capljali smo na mestu med 20-30$, se začeli vzpenjat do 60$ in sledi bullrun, ter naredimo ATH na 1100$, pok balončka in potem smo spet capljali med 200-300$, se začeli vzpenjat do 2800$ in potem bullrun in naredimo ATH na 20.000$, pok balončka in sedaj capljamo med 3000-4000$ in sedaj čista špekulacija, da smo res v ponavljajoči zgodovini, potem takem se začnemo vzpenjat in gremo do 55.000-65.000$ in sledi bullrun, ter dosežemo ATH nekje med 175.000-225.000$. Hmmmm, kaj če bo to res držalo?? Kaj pa vem? Upam. Želim si. In po mojem še bo vsaj tisti en bullrun s katerim bomo upali na srečno roko pri izbiri alt-kovancev.

Sem pa skoraj prepričan, da smo obrnili trend in bomo sedaj šli proti vrhu. Seveda še bodo zmes padci. Tudi konkretni, ampak pod 2900$ več naj nebi šli. Sčasoma pa bomo ( upam ) prebili prejšnji ATH. Vse to se bo zgodilo po moji oceni v roku tega leta do najkasneje pomladi 2021.


Ene par folka sledim, vsi bi radi mel še pravo kapitulacijo...napovedujejo 1200 1300.

PrihajaNodi ::

Ene par folka sledim, vsi bi radi mel še pravo kapitulacijo...napovedujejo 1200 1300.


Srj ko pa pride na 1200 pa panika in jok.

Xtz spet 0,92.

Perci dobi Jure kak title?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

neverlucky ::

Jaz bi dal Juretu naziv KriptoMesija :)

Jacksmav ::

kak rabiš 2 dni za nakazilo na kraken...v pondelk nakazal pa sm imel v 2 urah gor...s tem da so mi še kyc rihtar ker nisem imel 3 er., če bo hud padec... :)

neverlucky ::

Jaz sem vceraj placal nazakal preko SKBneta, transakcija je bila izvedena danes zjutraj, zaenkrat ni še nič ...

PrihajaNodi ::

Jacksmav je izjavil:

kak rabiš 2 dni za nakazilo na kraken...v pondelk nakazal pa sm imel v 2 urah gor...s tem da so mi še kyc rihtar ker nisem imel 3 er., če bo hud padec... :)


Jebena kurceva ING banka...vedno dva dni.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PersonaRuda ::

fishsticks je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Aquafriend je izjavil:

Zacetek maja gre vse v maloro

Še nikoli ni šlo vse samo gor, brez malo dol, kot tudi nikoli ni šlo vse samo dol, brez vsaj malo gor. Trg kriptovalut se obnaša kot da si na pohodu, ko greš po hribu gor, pa spet malo dol, pa spet malo gor,... dokler ne prideš do vrha. In kar je pomembno, da smo v letu 2018 hodili po hribu navzdol, sedaj pa se je trend obrnil in gremo na hrib, proti vrhu.

Sedaj pa še malo igre številk kot zanimivost. BTC. Capljali smo na mestu med 20-30$, se začeli vzpenjat do 60$ in sledi bullrun, ter naredimo ATH na 1100$, pok balončka in potem smo spet capljali med 200-300$, se začeli vzpenjat do 2800$ in potem bullrun in naredimo ATH na 20.000$, pok balončka in sedaj capljamo med 3000-4000$ in sedaj čista špekulacija, da smo res v ponavljajoči zgodovini, potem takem se začnemo vzpenjat in gremo do 55.000-65.000$ in sledi bullrun, ter dosežemo ATH nekje med 175.000-225.000$. Hmmmm, kaj če bo to res držalo?? Kaj pa vem? Upam. Želim si. In po mojem še bo vsaj tisti en bullrun s katerim bomo upali na srečno roko pri izbiri alt-kovancev.

Sem pa skoraj prepričan, da smo obrnili trend in bomo sedaj šli proti vrhu. Seveda še bodo zmes padci. Tudi konkretni, ampak pod 2900$ več naj nebi šli. Sčasoma pa bomo ( upam ) prebili prejšnji ATH. Vse to se bo zgodilo po moji oceni v roku tega leta do najkasneje pomladi 2021.


Ene par folka sledim, vsi bi radi mel še pravo kapitulacijo...napovedujejo 1200 1300.

Če do tega res pride, se zna zgodit, da je s kriptom konec, ker bi to bilo nekaj novega, nek novi ciklus, kateri nima povezavo s prejšnjimi ( iz vidika ponavljajoče zgodovine ) in bi nastala panika oz. to kar je PrihajaNodi zapisal. Sicer vedno obstaja možnost, da se pobere oz. what doesn't kill you makes you stronger.

Sicer vnedogled nebo šlo v nebo in enkrat se bo to zgodilo ( morda celo propad kriptovalut ). Dejstvo. Ampak jaz upam, da še ne v tem ciklusu.

Aquafriend ::

Jaz sem nakazal parkrat v letu 2017. Potem pa nikol vec.

PrihajaNodi ::

Če do tega res pride, se zna zgodit, da je s kriptom konec, ker bi to bilo nekaj novega, nek novi ciklus, kateri nima povezavo s prejšnjimi ( iz vidika ponavljajoče zgodovine ) in bi nastala panika oz. to kar je PrihajaNodi zapisal. Sicer vedno obstaja možnost, da se pobere oz. what doesn't kill you makes you stronger.

Sicer vnedogled nebo šlo v nebo in enkrat se bo to zgodilo ( morda celo propad kriptovalut ). Dejstvo. Ampak jaz upam, da še ne v tem ciklusu.


Poglej vrednostne papirje. Kolikorat je bila panika? V kriptu bi po mojem preziveli najboljsi Btc, xmr pa tezos...sicer je cas da se naredi selekcija in pobije sitkojne in scame. Po drugi strani bodo pa investitorji sedaj pazili kam vlagajo in jim pumpi kot so 300% up ne bodo vec preslepili. Zato je xtz prava izbira. Pumpa na njem se bo potem se bo pa stabiliziral. Tezos bo spet pumpal v ponedeljek, ko folk dobi fiat na borze.

Aja pa forki so tudi koncani. Casi ko smo cakali za ta in oni fork da je sel coun x100 so tudi koncani. ICOte se bo pa kmalu lahko zacelo kupovati na borzah, kar je odlicno.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

Jaz pa mislim, da prihajajo tezki casi za xmr. Ne vidim kako bo uspeval med novo regulativo, transparentnostjo. Take bodo pomoje sankcionirali ali kako drugace omejili. Drugac monero sploh ni anonimen. To je samo privid.

PrihajaNodi ::

Aquafriend je izjavil:

Jaz pa mislim, da prihajajo tezki casi za xmr. Ne vidim kako bo uspeval med novo regulativo, transparentnostjo. Take bodo pomoje sankcionirali ali kako drugace omejili. Drugac monero sploh ni anonimen. To je samo privid.


Decemtralizirane borze. Saj tu sem malo v dvomih kako bo zksnark vplival na tezus. Kratkorocno gre cena v nebo na dolgi rok pa vprasanje.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Ta mesec sem dal čez 100 eur v xmr
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Aquafriend ::

Zakaj v xmr?

Vazelin ::

Aquafriend je izjavil:

Zakaj v xmr?

Zato ker je tekač ba dolge proge
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Aquafriend ::

Je ja. Se posebi ko pride kmalu regulacija v kripto, monero tam nima kaj iskat. Mogoce underground, doloceni drugi projekti pa masovna uporaba.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Aquafriend je izjavil:

Zakaj v xmr?


Spekulacija in cloveska neumnosti. Pac, kar nekam mece in prodaja. Kot da se prvic nisi nic naucil z izgub. Zakaj nisi dal v xtz, projekt je nov, vidi se da delajo, mocna ekipa in ce ti jure to predlaga...

Aquafriend je izjavil:

Je ja. Se posebi ko pride kmalu regulacija v kripto, monero tam nima kaj iskat. Mogoce underground, doloceni drugi projekti pa masovna uporaba.


Sej, prodaja na decentraliziranjh borzah. Waves recimo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Lets not start sucking each others dicks quite yet.:) še x60 manjka tezusu do 50usd
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Lets not start sucking each others dicks quite yet.:) še x60 manjka tezusu do 50usd


So pa institucionalni vlagatelji ze notri...de facto...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PersonaRuda ::

Aquafriend je izjavil:

Jaz pa mislim, da prihajajo tezki casi za xmr. Ne vidim kako bo uspeval med novo regulativo, transparentnostjo. Take bodo pomoje sankcionirali ali kako drugace omejili. Drugac monero sploh ni anonimen. To je samo privid.

Jaz sem kupil Monero, ker mi nek instinkt pravi, da bo to valuta med TOP3 v vsakdanji uporabi kriptosveta in da bo mafija ( politiki, bankirji, lobiji, največji borzni špekulanti, razni večji preprodajalci drog, orožja,... ) ko bo želela pretopiti denar iz davčnih oaz in ga še malo oprati ( zaradi možnosti večkratnega donosa s strani kripotvalut ) ravno Monero izbrala. In če se to zgodi, bo Monero poletel v nebo. V bistvu bo tisti kovanec, katerega bo izbrala mafija za svoj kovanec, poletel v nebo.

In to je bil moj glavni razlog zakaj sem dokupil dodatni kovanec, ker sem razmišljal, kateri bi lahko bil tisti kovanec v katerega "bi naj" investirala mafija. Bomo videli, če bo to res Monero...

PrihajaNodi ::

PersonaRuda je izjavil:

Aquafriend je izjavil:

Jaz pa mislim, da prihajajo tezki casi za xmr. Ne vidim kako bo uspeval med novo regulativo, transparentnostjo. Take bodo pomoje sankcionirali ali kako drugace omejili. Drugac monero sploh ni anonimen. To je samo privid.

Jaz sem kupil Monero, ker mi nek instinkt pravi, da bo to valuta med TOP3 v vsakdanji uporabi kriptosveta in da bo mafija ( politiki, bankirji, lobiji, največji borzni špekulanti, razni večji preprodajalci drog, orožja,... ) ko bo želela pretopiti denar iz davčnih oaz in ga še malo oprati ( zaradi možnosti večkratnega donosa s strani kripotvalut ) ravno Monero izbrala. In če se to zgodi, bo Monero poletel v nebo. V bistvu bo tisti kovanec, katerega bo izbrala mafija za svoj kovanec, poletel v nebo.

In to je bil moj glavni razlog zakaj sem dokupil dodatni kovanec, ker sem razmišljal, kateri bi lahko bil tisti kovanec v katerega "bi naj" investirala mafija. Bomo videli, če bo to res Monero...


Kje ga bodo pa kupovali? Borze zelijo KYC. Folk pa bo vse manj trejdal z njim, ce gre samo na doloce borze.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PersonaRuda ::

PrihajaNodi je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Aquafriend je izjavil:

Jaz pa mislim, da prihajajo tezki casi za xmr. Ne vidim kako bo uspeval med novo regulativo, transparentnostjo. Take bodo pomoje sankcionirali ali kako drugace omejili. Drugac monero sploh ni anonimen. To je samo privid.

Jaz sem kupil Monero, ker mi nek instinkt pravi, da bo to valuta med TOP3 v vsakdanji uporabi kriptosveta in da bo mafija ( politiki, bankirji, lobiji, največji borzni špekulanti, razni večji preprodajalci drog, orožja,... ) ko bo želela pretopiti denar iz davčnih oaz in ga še malo oprati ( zaradi možnosti večkratnega donosa s strani kripotvalut ) ravno Monero izbrala. In če se to zgodi, bo Monero poletel v nebo. V bistvu bo tisti kovanec, katerega bo izbrala mafija za svoj kovanec, poletel v nebo.

In to je bil moj glavni razlog zakaj sem dokupil dodatni kovanec, ker sem razmišljal, kateri bi lahko bil tisti kovanec v katerega "bi naj" investirala mafija. Bomo videli, če bo to res Monero...


Kje ga bodo pa kupovali? Borze zelijo KYC. Folk pa bo vse manj trejdal z njim, ce gre samo na doloce borze.

Na decentraliziranih borzah brez KYC. Če tega nebo in bo povpraševanje, se bo pojavila ponudba. Tak kot je Binance čez noč naredil bum in postal zelo veliki, bo potem tudi neka XYZ borza, katera se bo požvižgala na regulacije in KYC-e, ter ostale k***e palce, katere si bodo regulatorji izmislili. Drugače pa mafija piše zakone in mafija obrača denar skrivoma brez plačevanja davkov, oni so nad državo in hkrati vodijo državo, podkupujejo politike, sodstvo, policijo,... tak da nekaj si bodo že v tej smeri izmislili. KYC in podobne regulacije in centralizirane borze so za nas navadno rajo. Oni nebodo nikoli želeli delovati regularno na papriju s sledljivim tokom njihovemu denarju.

PrihajaNodi ::

Na decentraliziranih borzah brez KYC. Če tega nebo in bo povpraševanje, se bo pojavila ponudba. Tak kot je Binance čez noč naredil bum in postal zelo veliki, bo potem tudi neka XYZ borza, katera se bo požvižgala na regulacije in KYC-e, ter ostale k***e palce, katere si bodo regulatorji izmislili. Drugače pa mafija piše zakone in mafija obrača denar skrivoma brez plačevanja davkov, oni so nad državo in hkrati vodijo državo, podkupujejo politike, sodstvo, policijo,... tak da nekaj si bodo že v tej smeri izmislili. KYC in podobne regulacije in centralizirane borze so za nas navadno rajo. Oni nebodo nikoli želeli delovati regularno na papriju s sledljivim tokom njihovemu denarju.


Vatikan, google, ms delajo to brez borz...povprasevanje po xtzju je enormno pa se binance borzi fucka za to.

Hudic sploh ne neha padat...

Neverlucky das statistiko kaj so se z rastjo tezusa povecali komentarji;)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

K0l1br1 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Hudic sploh ne neha padat...

Trkaj les, nodi, da ga ne boš začaral :) in bo kot kamen trepščil

PrihajaNodi ::

K0l1br1 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Hudic sploh ne neha padat...

Trkaj les, nodi, da ga ne boš začaral :) in bo kot kamen trepščil


Meni je vseeno. Jst mam cilj, ce bo garsonjera ali dve super, ce ne pac ne. Pod ceno pa ne prodam.

Ste pa bedniki da niste prej nafilal zepov...tolk enga trolanja tu...no jaz...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

PersonaRuda je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Aquafriend je izjavil:

Jaz pa mislim, da prihajajo tezki casi za xmr. Ne vidim kako bo uspeval med novo regulativo, transparentnostjo. Take bodo pomoje sankcionirali ali kako drugace omejili. Drugac monero sploh ni anonimen. To je samo privid.

Jaz sem kupil Monero, ker mi nek instinkt pravi, da bo to valuta med TOP3 v vsakdanji uporabi kriptosveta in da bo mafija ( politiki, bankirji, lobiji, največji borzni špekulanti, razni večji preprodajalci drog, orožja,... ) ko bo želela pretopiti denar iz davčnih oaz in ga še malo oprati ( zaradi možnosti večkratnega donosa s strani kripotvalut ) ravno Monero izbrala. In če se to zgodi, bo Monero poletel v nebo. V bistvu bo tisti kovanec, katerega bo izbrala mafija za svoj kovanec, poletel v nebo.

In to je bil moj glavni razlog zakaj sem dokupil dodatni kovanec, ker sem razmišljal, kateri bi lahko bil tisti kovanec v katerega "bi naj" investirala mafija. Bomo videli, če bo to res Monero...


Kje ga bodo pa kupovali? Borze zelijo KYC. Folk pa bo vse manj trejdal z njim, ce gre samo na doloce borze.

Na decentraliziranih borzah brez KYC. Če tega nebo in bo povpraševanje, se bo pojavila ponudba. Tak kot je Binance čez noč naredil bum in postal zelo veliki, bo potem tudi neka XYZ borza, katera se bo požvižgala na regulacije in KYC-e, ter ostale k***e palce, katere si bodo regulatorji izmislili. Drugače pa mafija piše zakone in mafija obrača denar skrivoma brez plačevanja davkov, oni so nad državo in hkrati vodijo državo, podkupujejo politike, sodstvo, policijo,... tak da nekaj si bodo že v tej smeri izmislili. KYC in podobne regulacije in centralizirane borze so za nas navadno rajo. Oni nebodo nikoli želeli delovati regularno na papriju s sledljivim tokom njihovemu denarju.

ko se kripto globalno regulira bo to kazensko preganjanje. Vsaj jaz tako predvidevam, ker slutim kam rinejo.

Zgodovina sprememb…

PersonaRuda ::

Aquafriend je izjavil:


ko se kripto globalno regulira bo to kazensko preganjanje

Isto kot te danes kazensko preganjajo, če davčni ne prijaviš računa iz tujine ( velja za vse države Sveta ), a ljudje kljub temu imajo skrivne račune na raznih davčnih oazah in kaj se jim je zgodilo? Isto bo s kriptosvetu, neglede kako ga bodo želeli regulirat... to je ves point.

Aquafriend ::

Danes se na tezosu spekulira zarad coinbase in institucionalnih investitorjev. Nekaj insiderjev je kupovalo tudi prej.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Aquafriend je izjavil:

Danes se na tezosu spekulira zarad coinbase in institucionalnih investitorjev. Nekaj insiderjev je kupovalo tudi prej.


Spekuliralo so bo ko na binance in bo volum od vsaj ltcja.

Tezos je fenomelna resitev za tiste, ki se jim ne da majnat pa bejkat. Tako imajo tudi mali investitorji moznost dobivat dividende.

Plus tega je tezbox trotl zihr pa narejen za dummye.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

Super, lepo dokler traja

PrihajaNodi ::

Aquafriend je izjavil:

Super, lepo dokler traja


Mja. Poglej si xrp, ltc kaksni gaininso bili. Ce grem v juretovo in kakobovo logijo bi oni morali vsi prodajat ko je bilo 10 ali pa vsaj 5 pa niso? Zakaj? Ker se jim gre za ponos da coin oride med top 3. Njim se fucka za dnar, oni so svoje dosegli. Na drugi strani imas pa spekulante kot si ti in vazelin, prakticno revezi.

Saj je komaj malo vec kot x2. lol.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

spegli ::

When China ban ?

jype ::

Za 10 let sva zmenjena, Nodi. Ne paničari.

Qrctegleda ::

Nodi vam lepo razloži težka vprašanja človeštva. Človeka je treba jemati bolj resno.
IQ 180 (ni moj)

Vazelin ::

čestitke Nodiju. XTZ je nasploh njegov prvi coin, s katerim dela profit!
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...
««
142 / 468
»»