» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
16 / 468
»»

PrihajaNodi ::

Kaj ga pa bankera siba...

Vazelin ::

pri bankeri se še danes ne ve circulating supply da ne morjo izračunat vrednosti?:))

bvt ::

40% down, 14% up, ful dobr.

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

pri bankeri se še danes ne ve circulating supply da ne morjo izračunat vrednosti?:))


Ma ja. To jim cmc noce dat updejtov. So jim ze veckrat poslali (tudi z navadno posto) circulating supply pa jim cmc nagaja.

Vazelin ::


:)) Evo, tudi veliki Bilz se je zafookal.

Ma ja. To jim cmc noce dat updejtov. So jim ze veckrat poslali (tudi z navadno posto) circulating supply pa jim cmc nagaja.

:)) Morda pa pošta ni prišla iz Sejšelov.

Nodi: si predstavljaš da si januarja cashoutal ene 300 jurjev. In potem si ves ta denar tekom leta dal nazaj v kripto češ, saj je odličen čas za nakup>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

300 k nebi dal, 50 pa. Zdej pa s tem drobizem delam pa premetavam. Ti pa s stotaki:(

Zgodovina sprememb…

#000000 ::

pričakujem padec na 2 US $ ter potem v določenem času odboj na 3 ter kasneje na izhodiščno ceno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

bvt ::

Koliko je bil bnk bankera ICO cena?

PrihajaNodi ::

0,2, 0,1, 0,017 early birds

#000000 je izjavil:

pričakujem padec na 2 US $ ter potem v določenem času odboj na 3 ter kasneje na izhodiščno ceno.



Ne bo se zgodilo. Roboti so te prebrali.

Zgodovina sprememb…

bvt ::

Koliko si ti placal 0.2? Upam, da nisi sel all in, ker roboti imajo radi taksne. Si kje napisal, da gres all in?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bvt ()

PrihajaNodi ::

Ja 0,2. Nisem sel all in. Imam pa sedaj dosti tezusa, pa upam da bo kaj iz tega. Sem neumnost pocel se z zcljem, btcp...pac sitkojni. Tezka sola.

Mimogrede kot zanimivost, danes sem se tretjic dobil s punco iz tenderja, pravzaprav me po vecini teh dejtov boli glava, saj poslusam samo o potovanjih, selfijih, duhovnosti. Mislim, da je naslednja postaja tajska, to je pa res prevec. Ce pa se tam ne bo nic bom pa gej.

Zgodovina sprememb…

bvt ::

Ne trguj z emocijami. Upanje, pohlep, jeza, zalost. Uspesno trgovanje ne poteka tako, da drzis pesti in upas na najboljse.

PrihajaNodi ::

Ko sem videl da v bankeri necejo odpravit niti slovnicnih napak sem prodal.

bvt je izjavil:

Ne trguj z emocijami. Upanje, pohlep, jeza, zalost. Uspesno trgovanje ne poteka tako, da drzis pesti in upas na najboljse.


Hvala. Sem se naucil. Saj pravim xtz se mi ne zdi sitkojn inupam na organsko rast.

Zgodovina sprememb…

bvt ::

Spet si uporabil besedo upam. Ta izraz lahko kar izbrises iz svojega besednega trejd repertoarja!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bvt ()

#000000 ::

@prihaja nodi, dej vplači za loto pri menim čwe zadaneš dvokratnik, drugače po starem

PrihajaNodi ::

bvt je izjavil:

Spet si uporabil besedo upam. Ta izraz lahko kar izbrises iz svojega besednega trejd repertoarja.


Kripto je narejen na upanju. Lol. Nekateri upajo da bo btc 100usd drugi 25k. Noben ne ve kaj bo. Glej kje je kripl danes pa je najbolj centraliziran.

Samo poglej si sitkojn waves, ja kdo pri zdravi pameti ga je omenjal tu? Nihce...

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Kitajcem ste pomagali obogateti:

https://www.asiacryptotoday.com/chinese...

jype ::

Joj, če njegov fotr ne bi bil visok partijski funkcionar...

Kako bi ga hitro prevzgojili.

PrihajaNodi ::

To je kitajski Dan Blizerian.

bvt ::

PrihajaNodi je izjavil:

bvt je izjavil:

Spet si uporabil besedo upam. Ta izraz lahko kar izbrises iz svojega besednega trejd repertoarja.


Kripto je narejen na upanju. Lol. Nekateri upajo da bo btc 100usd drugi 25k. Noben ne ve kaj bo. Glej kje je kripl danes pa je najbolj centraliziran.

Samo poglej si sitkojn waves, ja kdo pri zdravi pameti ga je omenjal tu? Nihce...

90% vas ne ve. 9% ve vsaj priblizno. 1% pa ve dokaj priblizno. 0.0001% kuje usodo kovancev.

PrihajaNodi ::

90% vas ne ve. 9% ve vsaj priblizno. 1% pa ve dokaj priblizno. 0.0001% kuje usodo kovancev.


Kako si pa to statistiko nasel? Ajd elaborate.

#000000 ::

fse je šlo zu grunt

PrihajaNodi ::

Jep, malce se je zadeva izrodila.

amacar ::

Samo manjsa korekcija, vse je v najlepsem redu.

PrihajaNodi ::

Zdej bom odprl pekarno. Sem poceni nakupil tezije pa da zacnem stejkat.

amacar ::

Upam, da bo bio in eko pekarna, to je zdaj in.

gustek_si ::

Začel sem dvomit da bi lahko BTC skočil čez 300.000€ za en kos v dveh tednih oz. do novega leta. Ni pa nemogoče.

PrihajaNodi ::

An early Bitcoin adopter has stepped in and remarked that Bitcoin is dead. The person in the spotlight this time is Erik Finman, a teenager who ended up becoming a Bitcoin millionaire during the 2017 bull run. Additionally, Finman has reportedly been investing in Bitcoin since 2011. In an interview with MarketWatch, he said:

"Bitcoin is dead, it's too fragmented, there's tons of infighting I just don't think it will last. It may have a bull market or two left in it, but long-term, its dead."

Bitcoin was not the only currency critized by the teenage millionaire. Litecoin [LTC], the seventh-largest cryptocurrency, also joined his bandwagon, stating that Litecoin has "been dead for a while". Finman went on to say:

"It's like when the sun is going down and there's that eight minute period just before it goes dark. Litecoin is in its seventh minute."

Nonetheless, he considers that cryptocurrencies which are project driven possess the potential to succeed, with his top picks being Ethereum [ETH], ZCash [ZEC], and Bitcoin Cash.

Apart from its price, the coin was recently in the spotlight because of a statement made by Atulya Sarin, a professor at Santa Clara University. The professor stated that the cryptocurrency is on its path to zero as it has entered the death spiral phenomenon, because of its price falling below the mining cost.


R.i.p. btc

Vazelin ::

Napisal je, da ima btc v sebi še bull run ali dva:)
HODL!

ATTENTION: Please be aware of scams. At the moment you can participate in Bankera's ICO and purchase BNKs just through https://spectrocoin.com/

:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Sem videl fake stran od bankere:|

Ti si ze nakupil kaj tezosov? Kako je bilo na celjskem sejmu erotike?

Zgodovina sprememb…

gustek_si ::

Nodi povej pod katerim kotom si ga zarinil na zadnjem Tinder zmenku.

bvt ::

PrihajaNodi je izjavil:

An early Bitcoin adopter has stepped in and remarked that Bitcoin is dead. The person in the spotlight this time is Erik Finman, a teenager who ended up becoming a Bitcoin millionaire during the 2017 bull run. Additionally, Finman has reportedly been investing in Bitcoin since 2011. In an interview with MarketWatch, he said:

"Bitcoin is dead, it's too fragmented, there's tons of infighting I just don't think it will last. It may have a bull market or two left in it, but long-term, its dead."

Bitcoin was not the only currency critized by the teenage millionaire. Litecoin [LTC], the seventh-largest cryptocurrency, also joined his bandwagon, stating that Litecoin has "been dead for a while". Finman went on to say:

"It's like when the sun is going down and there's that eight minute period just before it goes dark. Litecoin is in its seventh minute."

Nonetheless, he considers that cryptocurrencies which are project driven possess the potential to succeed, with his top picks being Ethereum [ETH], ZCash [ZEC], and Bitcoin Cash.

Apart from its price, the coin was recently in the spotlight because of a statement made by Atulya Sarin, a professor at Santa Clara University. The professor stated that the cryptocurrency is on its path to zero as it has entered the death spiral phenomenon, because of its price falling below the mining cost.


R.i.p. btc

Ce bo btc kdaj umrl, sigurno ne bo zarad teh vzrokov, ki jih ta dva navajata. Priporoca eth pa bch lol. Ta drug pa navaja stroske rudarjenja, kar se scasoma uravnotezi cetudi pade na 800 usd. V nekaterih drzavah je se vedno profitabilno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bvt ()

gustek_si ::

Če kdo rabi kakšen Trezor ali dva, tri, pet. Zdaj se res splača za samo 70EUR:
https://www.mimovrste.com/denarnice-kri...

Pohitite in varno spravite vaše virtualno zlato. Naj vaši visoki donosi ne izpuhtijo zaradi malomarnosti!

Zgodovina sprememb…

jype ::

gustek_si je izjavil:

Če kdo rabi kakšen Trezor ali dva, tri, pet. Zdaj se res splača za samo 70EUR:
To je tastar model. Novi so še vedno skoraj 200 evrov, pa je treba čakat, da ti pošljejo.

Je pa še Ledger Nano S, ki je cenejši, ampak tudi bolj štorast.

Je pa treba znat kej sprogramirat, da maš res nekej od njih.

Vazelin ::

Opa, jype dobavitelj za slovenijo

jype ::

To je zame.

Vazelin ::

Zanimivost: volume je padel pod 10mlrd;)

jype: a to žlahti za praznike talaš Trezorje z btcji, kot mi čokolade?:))

jype ::

Tako nekako, ja.

PrihajaNodi ::

Zgodovina sprememb…

bvt ::

Ali je res Nodi bot? Tih bot. Ali je res Mato nalezel Kifni-ja? Kifni namrec v bitcoin temi razlaga, kako je v neverjetnem dobičku (V eth) namest v popušičku (v usd). Ali res Perci razmislja o nabavi umetne inteligence za moderiranje foruma, ker se Perciju vec ne da moderirat otroskega vrtca? Ali je res jype sorosev placanec in lovi nacije po forumih? Ali je res profdoktor prvi poklicni trol in sluzi denar z manipuliranjem cen kriptovalut na forumu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bvt ()

Mato989 ::

Kifni ma cist prav... Ce bi obdrzal etre bi bil v minusu napram enjini lahko pa da bi bil v plusu v kerem drugem coinu
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

hamez66 ::

Med znanimi coini se splača računat v nebl ali neo. Bolj je coin padel v usd, bolj se splača računat v tem coinu.

bvt ::

Up in Usd but down in Satoshis. Racunica se ne izide.

gustek_si ::

Evo mene. Hotel v Intersparu kupit tatarca za Sutošija in na blagajni ceo ponižan da ni te valute za plačevat. Pravim teti da to je kripto valuta, ki je že 10 let na sceni in so me premlatili varnostniki.

PrihajaNodi ::

Vazelin v katero smer nas nese? Se ti je kaj zgodilo da ni nobenega poročila in novosti več iz sveta kriptovalut.

PrihajaNodi ::

Vazelin v katero smer nas nese? Se ti je kaj zgodilo da ni nobenega poročila in novosti več iz sveta kriptovalut.

Zeitgeist ::

koliko multi accountov ima Mato989? :))

Mato989 ::

Tocno nic
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vazelin v katero smer nas nese? Se ti je kaj zgodilo da ni nobenega poročila in novosti več iz sveta kriptovalut.

Sedaj ko se je toliko dvignilo bom malo počakal, da uvalim stotake not.:D

Vazelin ::

Opa, nisem vedel, da je bil perci v New Yorku enkrat na dopustu.:)

perci: če bi leta 2015 vložil tvoj izlet new yorka v eth, bi sedaj lahko kupil stanovanje na peti aveniji:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()
««
16 / 468
»»