» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
83 / 468
»»

PrihajaNodi ::

Je ze zacel dol grmet

gruntfürmich ::

kamiKaZaA je izjavil:

Ta stava se da zelo enostavno rešit. Tu se gre kaj bo prej. Če bo prej BTC 1200$ kot da doseže/preseže prejšnji ATH, je grunt zmagovalec. Če pa bo prej prejšnji ATH ( 20k$ ), je zmagovalec Mato.

jasna stvar. mato pa ne razume tega ker nima jajc in samo ponavlja short short...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zeitgeist ::

PrihajaNodi je izjavil:

Je ze zacel dol grmet



ti si res v nekem drugem svetu. ko beres tebe mislis da je garant vse padlo najmanj za 25% :))

Mato989 ::

gruntfürmich je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Ta stava se da zelo enostavno rešit. Tu se gre kaj bo prej. Če bo prej BTC 1200$ kot da doseže/preseže prejšnji ATH, je grunt zmagovalec. Če pa bo prej prejšnji ATH ( 20k$ ), je zmagovalec Mato.

jasna stvar. mato pa ne razume tega ker nima jajc in samo ponavlja short short...



Ne to ni res... Jaz trdim da ce si tako preprican da bo nekaj padlo potem shortaj, kot sem jaz ziher da bo zrastlo in sem kupil

Ti nisi short pa trdis da bo slo dol, jaz pa sem long ker trdim da bo dolgorocno slo gor

Torej kdo govori in kdo dela
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

gruntfürmich ::

ne strinjam se s pogoji šortanja na borzah in tega na splošno ne počnem, s tabo pa se z veseljem grem stavit, ker bova sama določila pogoje.
a vrževa?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

PrihajaNodi ::

Ja ampak to mora biti dogledni rok, max 2 leti.

PrihajaNodi ::

Imam vprasanje. Zakaj Jure in podobni niste prodajali xtz pri 10?

Zgodovina sprememb…

jype ::

Ker nismo narkomani.

Zgodovina sprememb…

Zeitgeist ::

jype je izjavil:

Ker nismo narkomani.

Plus tega tezos nikoli ni bil 10.

jype ::

Drži. Tudi če bi resnično bil, bi zelo redki od nas prodali, bi pa verjetno izplačali začetni vložek.

Mato989 ::

gruntfürmich je izjavil:

ne strinjam se s pogoji šortanja na borzah in tega na splošno ne počnem, s tabo pa se z veseljem grem stavit, ker bova sama določila pogoje.
a vrževa?


Ok 1. December 2019... Jaz trdim da bo cena blizje 3.500$ kot 1200$...

Kaj pravis...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Qcube ::

Mene zanima kako je prišel do številke 1200? Ker all time povprečje je 1590$ in to je najhuje kar bi bilo še realno.

jype ::

Ideja, da bodo razmerja zopet enaka, je zgrešena. Trgi ne delujejo tako.

neverlucky ::

Qcube je izjavil:

Mene zanima kako je prišel do številke 1200? Ker all time povprečje je 1590$ in to je najhuje kar bi bilo še realno.


Gledaš grafa MA20 in TX500 in vidš, da se trenutno sekata približno pri vrednosti 1250$.

jype ::

Pogledati moraš, kje sta se "trenutno sekala" na vseh točkah v zgodovini - potem pa vidiš, da je ta metrika vredna toliko, kolikor strokovno označimo z izrazom "jack-shit".

trontrx ::

Kdaj bo etereum fork?

Vazelin ::

pri JPMorgan Chasu sporočili, da (kot prva večja ameriška banka) uvajajo svoj lasten digitalen kovanec JPM Coin

Zveni kot random shitcoin:))

nodi: boš nabavil kaj JPMa?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

neverlucky ::

Vazelin, JPM ne bo javen kovanec ... Samo za izbrano družbo bo. Nodi pomoje ni del nje :/

Vazelin ::

Še vedno se ga lahko shilla :D

meanwhile...
btc zavil strmo navzdol!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

neverlucky ::

Nekaj časa nazaj je bilo dnevno nihanje med +10% in -10% nekaj običajnega. Zdaj se pa pri premiku 0.45% vsem že tresejo hlačke :))

Mato989 ::

Vazelin je izjavil:

Še vedno se ga lahko shilla :D

meanwhile...
btc zavil strmo navzdol!


Daj nehaj nabijat s tem napihovanskim novinarstvom ko se poleti derejo kako je vroče ko je normalno da je vroče!!!!!

Če ni premika vsaj v dvomestnem procentu je NEPOMEMBNO razen ko cena pride preko 10k
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

trontrx ::



A se spomnete tistga, ki je vcasih shilal bitconect? No, zdej shila druge projekte. V enem sem ze skor 3 mesece. Zdaj pa shila se en drug, ki je sele 3 tedne uzun. Kar hitro raste. V enem dnevu povrnil vlozek. Izplacal dividende na tronlink wallet. Od zdaj naprej pa free money. Ce bo kdo slucajn sel v to, naj vas opozorim da je zelo tvegano. Jaz sem gemblar in sem riskiral majhen znesek za vsak slucaj. Tisti, ki bi pogresali denar v primeru izgub vam ne priporocam.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

Vazelin ::

hmm trontrx = aquafriend?

trontrx ::

?

Vazelin ::

Sorry, samo način pisanja me je malce spomnil na uporabnika Aquafriend in 10 njegovih AE računov

perci: lahko popraviš naslov teme. Odsotnost Š-ja me moti.:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Baja ::

manjka še vezaj, pa part se tudi ne sliši slovesnko.

evo:

"Špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev, drugič"

trontrx ::

Kje je moja tema o tron trx?

Vazelin ::

a to?
Trx Tron

kamiKaZaA ::

Vazelin je izjavil:

a to?
Trx Tron

U jebemti, kaka debata poteka v njegovi temi. Sem mislil, da sem edini, ki noče povohat trona, pa kot kaže nisem.

Vazelin ::

kamikazaa: si že nakupil tezus?

kamiKaZaA ::

Vazelin je izjavil:

kamikazaa: si že nakupil tezus?

Ne nisem, niti nimam namena sedaj. Sem se pa odločal še za en kovanec s pogojem, da je sedaj med TOP30( tezus in monero sta prišla v finalni izbor pri meni ) in sem se odločil za monero, ker mi kaže večji potencial za strmo rast navzgor.

Tako, da sedaj imam dva različna kovanca. Pri enem upam na vsaj x300 do x1000 ( kar koli od tega dosežem, sem v penziji ), pri moneru pa na vsaj x30 do x100 ( tukaj pa je obet rabljeno stanovanje oz. v najboljšem primeru hiša ). Če pa še monero gre x300 ali pa celo do x500, pa sem tudi z monerom naredil penzijo. 8-)

Sam mislim, da sem naredil dober nakup, ko sem pred dobrimi 3 tedni poknil noter še par jurjev, ker sam menim( upam ), da nižje ne gremo. Oba kupljena kovanca sta zdaj nad vrednostjo za katero sem odštel pred cca. 3 tedni. Skycoin sem kupoval po povprečni ceni $0,91; Monero pa po povprečni ceni $41.

trontrx ::

kamiKaZaA je izjavil:

Vazelin je izjavil:

a to?
Trx Tron

U jebemti, kaka debata poteka v njegovi temi. Sem mislil, da sem edini, ki noče povohat trona, pa kot kaže nisem.


Jaz sem zadovoljen. Kupil tron trx skoraj 3 mesece nazaj. Dobil 4x ven brez dividend. Z dividendam pa ne vem koliko to znese. V procentih 3,3% na dan.

trontrx ::

Kje to?

kamiKaZaA ::

trontrx je izjavil:

Kje to?

:)):))

Jočem od smeha ko berem, da trol, trola drugega trola. :))

trontrx ::

Ne trolam! Res ne!

Vazelin ::

kamiKaZaA je izjavil:

trontrx je izjavil:

Kje to?

:)):))

JoÄem od smeha ko berem, da trol, trola drugega trola. :))

Lolnil sem:D

Kar paše malo smeha po tem hodlersko zajebanem letu

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vazelin ::

Tezus počasi a zanesljivo pleza po cmc lestvici.
Smo že na 21 mestu

Vazelin ::

https://www.ccn.com/bitcoin-to-secure-f...

Btc prvi pozitivni mesec po juniju 2018!
Hodl

Vazelin ::

https://www.ccn.com/china-crypto-bitcoi...
BITCOIN MARKET CAP TO $12 TRILLION?
Evo. :D

bluesands ::

Kitacjci bi spet nategnili naivne slovence in afričane. Očitno je zmanjkalo za nabavo riževih narastkov, ko jim je trump priprl pipico. Kar pa se tiče cene BTC sem povedal že 20 strani prej, da je velik rizik za padec na 1200usd - me veseli, da je še kdo drug to ugotovil.

Zgodovina sprememb…

trontrx ::

Kaj misliš o trx?

Qcube ::

bluesands je izjavil:

Kitacjci bi spet nategnili naivne slovence in afričane. Očitno je zmanjkalo za nabavo riževih narastkov, ko jim je trump priprl pipico. Kar pa se tiče cene BTC sem povedal že 20 strani prej, da je velik rizik za padec na 1200usd - me veseli, da je še kdo drug to ugotovil.


Bitcoin ima cikle na 4 leta, povprečje za 4 leta je 3200 USD, se tudi ujema s prejšnjim dnom bear marketa.

Vazelin ::

vov enkrat do sedaj je bil cikel 4 letni in sedaj ima kar "cikle na 4 leta":))

Sicer pa ja. Sedaj smo na 1/3 bear-a, če gledamo prejšnji cikel. Še več kot dovolj časa za akumulacijo.

btw z graft sem ene 3 čuke v minusu;(( za ta denar bi lahko 3 tedne rovaril po Tajski :D:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

kamiKaZaA ::

Vazelin je izjavil:

vov enkrat do sedaj je bil cikel 4 letni in sedaj ima kar "cikle na 4 leta":))

Sicer pa ja. Sedaj smo na 1/3 bear-a, če gledamo prejšnji cikel. Še več kot dovolj časa za akumulacijo.

btw z graft sem ene 3 čuke v minusu;(( za ta denar bi lahko 3 tedne rovaril po Tajski :D:D

Pazi se takih Tajk 8-):D

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

vov enkrat do sedaj je bil cikel 4 letni in sedaj ima kar "cikle na 4 leta":))

Sicer pa ja. Sedaj smo na 1/3 bear-a, če gledamo prejšnji cikel. Še več kot dovolj časa za akumulacijo.

btw z graft sem ene 3 čuke v minusu;(( za ta denar bi lahko 3 tedne rovaril po Tajski :D:D


:D
Dej da ne omenjam jst pa svoje bakere...the fuck I was thinking about.

PrihajaNodi ::

A se ovca lahko kaj iz tega nauči?

neverlucky ::

Bolj malo, če nadaljujemo z metaforo, bo ovci zrastla nova volna, in ti jo boš ponovno ostrigel ...

PrihajaNodi ::

Kaj potem? Kje je rešitev?

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj potem? Kje je rešitev?

Umik iz kripta in sprotno zapravljanje za hoes and booze?

Si predstavljaš nodi, da sedaj HODLaš ene 4 leta, potem se naveličaš in čez en mesec triljonski bull?;((

Al pa tko kot en uporabnik tule (ki se že dolgo btw. ni oglasil), ki je BTCje hodlal iz mislim da 2015 in potem nič ne proda in kupi ICON za večino Btcjev marca 2018. jeba

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj potem? Kje je rešitev?

Umik iz kripta in sprotno zapravljanje za hoes and booze?

Si predstavljaš nodi, da sedaj HODLaš ene 4 leta, potem se naveličaš in čez en mesec triljonski bull?;((


Se je že zgodilo podobno ko se je ZCL pumpal:(

Jst ne bom več šitkojnov kupoval:) Ti pa pomojem tudi ne:) Upajmo na najboljše.

Vazelin je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj potem? Kje je rešitev?

Umik iz kripta in sprotno zapravljanje za hoes and booze?

Si predstavljaš nodi, da sedaj HODLaš ene 4 leta, potem se naveličaš in čez en mesec triljonski bull?;((

Al pa tko kot en uporabnik tule (ki se že dolgo btw. ni oglasil), ki je BTCje hodlal iz mislim da 2015 in potem nič ne proda in kupi ICON za večino Btcjev marca 2018. jeba


Uff ta keš je dobil od Matota kolega. Ko je dal 20k notri pa 900k vun.

Zgodovina sprememb…

««
83 / 468
»»