» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
321 / 468
»»

PrihajaNodi ::

https://twitter.com/stephanedebaets/sta...

Ce letos ne bo pumpa na Tezosu gre v smeti.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

https://twitter.com/stephanedebaets/sta...

Ce letos ne bo pumpa na Tezosu gre v smeti.

Ce letos ne bo pumpa se bom moral iz Miami Beach preseliti v Toskano
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

jype ::

Dogovor je bil 10 let.

PrihajaNodi ::

jype je izjavil:

Dogovor je bil 10 let.


Drzi! Pac mal morn jamrat. Se oproscam.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kamiKaZaA ::

Vazelin je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

https://twitter.com/stephanedebaets/sta...

Ce letos ne bo pumpa na Tezosu gre v smeti.

Ce letos ne bo pumpa se bom moral iz Miami Beach preseliti v Toskano

:))
ta ti je dobro ratala :D

jype ::

Toskana je kr luštna, sploh hribi so super za biciklirat, cene pa vse živo, od totalnih podrtij ki se prodajajo skoraj zastonj, do, no, kolikor hočeš.

PrihajaNodi ::

Kaj je chainLink? Je kdo studiral ta coin? Po moznosti nekdo z tehnicnim znanjem.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj je chainLink? Je kdo studiral ta coin? Po moznosti nekdo z tehnicnim znanjem.

Študiral: checked
Falil: checked
Tehničbo znanje: unchecked
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Zakaj Vazelin nima vec:"predlagaj izbris"?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Kako kaj žena, nodi?:D
Pa otrok, umit, sit in oblečen?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

doktorproof ::

Ambrosus pa še kar "nori".

PrihajaNodi ::

Fake volume iz Binance.

Zcash se pa kotali navzdol...:(

Tudi newyorska borza je prisla na cmc;
https://coinmarketcap.com/currencies/ne...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Lejte kera alpha male izjava.
Interviewer: "Did you learn a bit of German for the part?" Cruise: "I learnt German."

;) not a single fuck was given that day. He just learnt German
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

sivistol ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj je chainLink? Je kdo studiral ta coin? Po moznosti nekdo z tehnicnim znanjem.


kupi zdej , da še ne zamudiš vlaka :))

neverlucky ::

Zanimivo, da je token CENTRALITY v zadnjih 10ih dneh šel x8. Se vidi kakšni ljudje so v kripto marketu, vsem se gre samo za profit. Za kripto vrednote pa nobenemu. To jasno dokazuje tale pump na tokenu, ki kar sam jasno pove, da ni decentraliziran ...

https://coinmarketcap.com/currencies/ce...

neverlucky ::

Dejansko mi je tole dalo misliti. Kaj je sploh fora kripta? 99% ljudi je tu notri le zato, da bo kasneje svoje popolnoma neuporabne tokene prodalo naslednjemu idiotu, ki z njim ne bo vedel kaj. To se jasno odraža na marketu in na vseh teh socialnih omrežjih. Vsi pričakujejo nek bullrun, x100 in penzijo in nevem kakšnih shit. Jap, vsi pričakujejo kdaj bo naslednjič balon, da bodo prodali frizerkam in ostalim, ki so za svoj denar trdo delali in jim to vzeli.

Jaz tega ne bom počel. Vložil sem 1200€ skupaj, danes sem ven vzel vse kar sem imel, to je 630€. Boljše to, kot pa da kasneje ukradem nekomu življenjske prihranke ali še kaj drugega (če bo do novega balona res prišlo).

Kripto je čisto lahko prihodnost, zakaj bi pa to moral biti NEBL, Bitcoin ali Tezos pa nevem? Če bo kripto prihodnost bo to nek kovanec fore Libra v neki novi izvedbi. Torej stablecoin, in upajmo tudi decentraliziran.

To je to z moje strani, na forum sem prišel zaradi te teme in ostal kar dolgo, danes pa se s tem postov tudi poslavljam.

Vsem vam pa ne zamerim, če boste leta 2022 potegnili iz tegale gamblanja ven lambote, penzijo in vilo v Toskani. Če to jemljete kot igro, kjer nekdo pridobi in drugi izgubijo in boste na vrhu prodali in igro "zmagali", potem si zaslužite, da živite dobro hedonistično življenje. Upam pa da nobenega izmed vas ne bo pekla vest, ko se boste zavedali, na kakšen način je ta denar prišel.

Morda se srečamo naslednje leto na Untold festivalu, do takrat se pa posljavljam.

Vazelin ::

neverlucky: si ziher da se boš uprl skušnjavi te teme?:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

jype ::

neverlucky je izjavil:

Morda se srečamo naslednje leto na Untold festivalu, do takrat se pa posljavljam.
Srečno.

MasterKiD ::

neverlucky je izjavil:

Dejansko mi je tole dalo misliti. Kaj je sploh fora kripta? 99% ljudi je tu notri le zato, da bo kasneje svoje popolnoma neuporabne tokene prodalo naslednjemu idiotu, ki z njim ne bo vedel kaj. To se jasno odraža na marketu in na vseh teh socialnih omrežjih. Vsi pričakujejo nek bullrun, x100 in penzijo in nevem kakšnih shit. Jap, vsi pričakujejo kdaj bo naslednjič balon, da bodo prodali frizerkam in ostalim, ki so za svoj denar trdo delali in jim to vzeli.

Jaz tega ne bom počel. Vložil sem 1200EUR skupaj, danes sem ven vzel vse kar sem imel, to je 630EUR. Boljše to, kot pa da kasneje ukradem nekomu življenjske prihranke ali še kaj drugega (če bo do novega balona res prišlo).

Kripto je čisto lahko prihodnost, zakaj bi pa to moral biti NEBL, Bitcoin ali Tezos pa nevem? Če bo kripto prihodnost bo to nek kovanec fore Libra v neki novi izvedbi. Torej stablecoin, in upajmo tudi decentraliziran.

To je to z moje strani, na forum sem prišel zaradi te teme in ostal kar dolgo, danes pa se s tem postov tudi poslavljam.

Vsem vam pa ne zamerim, če boste leta 2022 potegnili iz tegale gamblanja ven lambote, penzijo in vilo v Toskani. Če to jemljete kot igro, kjer nekdo pridobi in drugi izgubijo in boste na vrhu prodali in igro "zmagali", potem si zaslužite, da živite dobro hedonistično življenje. Upam pa da nobenega izmed vas ne bo pekla vest, ko se boste zavedali, na kakšen način je ta denar prišel.

Morda se srečamo naslednje leto na Untold festivalu, do takrat se pa posljavljam.


Lepo, da si ugotovil kako kripto deluje. Itak je logično, da se vsem je*e za kripto razen profit je pomemben.
Kakšen adoption... nikoli.

Zgodovina sprememb…

doktorproof ::

BIOVREME
V sredo bo vremenski vpliv obremenilen, veliko ljudi bo imelo z vremenom povezane težave, okrepljeni bodo nekateri bolezenski znaki. Spanje v noči na četrtek bo moteno. Priporočamo dosledno upoštevanje morebitnih predpisanih diet in odmerkov zdravil ter večjo previdnost.

Mato989 ::

MasterKiD je izjavil:

neverlucky je izjavil:

Dejansko mi je tole dalo misliti. Kaj je sploh fora kripta? 99% ljudi je tu notri le zato, da bo kasneje svoje popolnoma neuporabne tokene prodalo naslednjemu idiotu, ki z njim ne bo vedel kaj. To se jasno odraža na marketu in na vseh teh socialnih omrežjih. Vsi pričakujejo nek bullrun, x100 in penzijo in nevem kakšnih shit. Jap, vsi pričakujejo kdaj bo naslednjič balon, da bodo prodali frizerkam in ostalim, ki so za svoj denar trdo delali in jim to vzeli.

Jaz tega ne bom počel. Vložil sem 1200EUR skupaj, danes sem ven vzel vse kar sem imel, to je 630EUR. Boljše to, kot pa da kasneje ukradem nekomu življenjske prihranke ali še kaj drugega (če bo do novega balona res prišlo).

Kripto je čisto lahko prihodnost, zakaj bi pa to moral biti NEBL, Bitcoin ali Tezos pa nevem? Če bo kripto prihodnost bo to nek kovanec fore Libra v neki novi izvedbi. Torej stablecoin, in upajmo tudi decentraliziran.

To je to z moje strani, na forum sem prišel zaradi te teme in ostal kar dolgo, danes pa se s tem postov tudi poslavljam.

Vsem vam pa ne zamerim, če boste leta 2022 potegnili iz tegale gamblanja ven lambote, penzijo in vilo v Toskani. Če to jemljete kot igro, kjer nekdo pridobi in drugi izgubijo in boste na vrhu prodali in igro "zmagali", potem si zaslužite, da živite dobro hedonistično življenje. Upam pa da nobenega izmed vas ne bo pekla vest, ko se boste zavedali, na kakšen način je ta denar prišel.

Morda se srečamo naslednje leto na Untold festivalu, do takrat se pa posljavljam.


Lepo, da si ugotovil kako kripto deluje. Itak je logično, da se vsem je*e za kripto razen profit je pomemben.
Kakšen adoption... nikoli.


Kje, pa profit ni pomemben pri vlaganju?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

Untold festivalu

Ja

kdor je tvegal z neblom ko je bil nekaj nad 0.3 ima sedaj že sladkih 60%
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

gruntfürmich ::

Mato989 je izjavil:

Kje, pa profit ni pomemben pri vlaganju?
profit je hudičevo seme, izumljen samo za pokvarjene kapitaliste!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Senior Dev ::

Vazelin je izjavil:

Untold festivalu

Ja

kdor je tvegal z neblom ko je bil nekaj nad 0.3 ima sedaj že sladkih 60%

Če si tvegal pri 60$, imaš pa nekaj malega minusa še vedno. :)

sivistol ::

Senior Dev je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Untold festivalu

Ja

kdor je tvegal z neblom ko je bil nekaj nad 0.3 ima sedaj že sladkih 60%

Če si tvegal pri 60$, imaš pa nekaj malega minusa še vedno. :)


nebl tezko da spet na 60 prileze

Vazelin ::

neverlucky
Čas zadnje prijavedanes ob 10:17:50
:'(
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

K0l1br1 ::

Talent je prodal pred masivnim bullrunom.

KappaPride ::

Mene tudi boli,ko mi v Sloveniji poberejo več kot pol plače za stvari, katere bom moral na koncu verjetno še sam plačevat. A misliš, da jim je mar?Ne, še več hočejo. Če obrnemo, zakaj bi se konc koncev sekiral od kje denar pride, važno da je! Razni krediti, lizingi,obročna odplačevanja, nategancije itd. teh pa res ne maram, četudi so obrestne mere ugodne.

PrihajaNodi ::

Ja kdo ti je pa solo placal? Pa vrtec? Pa kdo ti posto nosi?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Jacksmav ::

Lahko le pametujemo...en mora vedno izgubiti, da drugi dobi...tko je blo vedno...ma kakšni beliverji...tega ni več...smo bli...žal popušili eni...zdaj samo kolk btc oz.usd imaš na računu...mislim, da itak noben ne bo odkril nove vode...vsaj tako kaže v kriptosvetu...gemblanje za množice... :)

MasterKiD ::

K0l1br1 je izjavil:

Talent je prodal pred masivnim bullrunom.

O tem masivnem bullrunu se posluša že mesece, za videt pa je nič.

Jacksmav ::

gremo gor do 14k alti pa spet dol...to bo po moje vrh letos... :)

PrihajaNodi ::

Zanimivost: skycoin je bil na vrhu 47.15 usd danes sladkih 0.64 usd. Buy deep. Zelo ugodna cena.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Jacksmav ::

sam stavim 5k na ONT, da poleti v tednu za najmanj 70%

PrihajaNodi ::

Kaj se s Komodom dogaja?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Jacksmav ::

kmd... na glavo... držim samo še 6 kovancev....vse ostalo le gejming

PrihajaNodi ::

jype je izjavil:

Dogovor je bil 10 let.


Sej ti je jasno, da bo Decembra samo še 9 let.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

MasterKiD je izjavil:

K0l1br1 je izjavil:

Talent je prodal pred masivnim bullrunom.

O tem masivnem bullrunu se posluša že mesece, za videt pa je nič.


O btc na 0€ se posluša tudi že leta!!!! pa še nič ni
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Mato z btcjem si ne morem kupit kruha v merkatorju!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

Jej potico!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Jacksmav ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mato z btcjem si ne morem kupit kruha v merkatorju!


Lahk v BTC...... :)

Jacksmav je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Mato z btcjem si ne morem kupit kruha v merkatorju!


Lahk v BTC...... :)

v SLO je vse mogoče... obožujem to državo :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Jacksmav ()

hamez66 ::

Jacksmav, z EliPayom?

Sem si zdaj naložil tole Elipay denarnico. Vidim, da kaže trgovine v bližini.

Če koga slučajno zanima glede A.I. napovedi.. Niso bile posebej natančne. Niso ravno pogosto prijele in nekaj jih je bilo napačnih. Nisem pa trejdal po njih, tako da vsaj nimam minusa. :D

Jacksmav ::

poslušal smo marsikoga.... sorry ni blo nekega efekta...bl smo se na j...tak da Hvala na ponudbi...mogoče pa se motim... :)

hamez66 je izjavil:

Jacksmav, z EliPayom?

Sem si zdaj naložil tole Elipay denarnico. Vidim, da kaže trgovine v bližini.

Če koga slučajno zanima glede Al. napovedi.. Niso bile posebej natančne. Niso ravno pogosto prijele in nekaj jih je bilo napačnih. Nisem pa trejdal po njih, tako da vsaj nimam minusa. :D


JO maš prav... da vidmo al je to res al ne... :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Jacksmav ()

Vazelin ::

Kdo gre naslednji iz teme?
Perci, nodi, kype?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

kamiKaZaA ::

Vazelin je izjavil:

Kdo gre naslednji iz teme?
Perci, nodi, kype?

Mogoče jaz. Moje slovo od te teme bo, ko (če) bom šel v penzijo. Ker je več kot 90% teme čisti troll in tega mi nebo potrebno brati, ko bom v penziji. Škoda cajta. Zdaj pa spremljam, ker mislim, da bom kaj koristnega izvedel v tej temi.

doktorproof ::

Sam res. Dajmo kakšno konstruktivno špekulacijo, kaj se zdej kurbate nekje po privat skupinah?!

sivistol ::

doktorproof je izjavil:

Sam res. Dajmo kakšno konstruktivno špekulacijo, kaj se zdej kurbate nekje po privat skupinah?!



neo do 5$
btc dol do 6400
ltc double bottom 20$

kamiKaZaA je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Kdo gre naslednji iz teme?
Perci, nodi, kype?

Mogoče jaz. Moje slovo od te teme bo, ko (če) bom šel v penzijo. Ker je več kot 90% teme čisti troll in tega mi nebo potrebno brati, ko bom v penziji. Škoda cajta. Zdaj pa spremljam, ker mislim, da bom kaj koristnega izvedel v tej temi.


penzija pol bi moral imet vsaj 10k vloženenga pr čistem bottomu, pa še to bi moral vsaj dvz al trije coini porinit vsaj x50

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sivistol ()

kamiKaZaA ::

sivistol je izjavil:

penzija pol bi moral imet vsaj 10k vloženenga pr čistem bottomu, pa še to bi moral vsaj dvz al trije coini porinit vsaj x50

Bomo vidli, če bo ta tvoja napoved točna. Sam upam, da ne bo in da se bo dalo tudi z manjšim vložkom priti do 1 milijona. Računam da bodo dobri kovanci delali več kot x300. Določeni celo več kot x1000. Tisti najboljši med x2000 do x2500. Sam nisem kupoval na čistem bottom-u, ker to je pri alt-ih nad TOP200 trenutno sedaj, a vseeno sanjam o penziji in čas bo pokazal, če se mi bodo sanje uresničile.

Drugače me optimistično tole navdaja za alt-e: Monero ATL $0,21 in ATH $495, torej je od ATL do ATH naredil x2350. Sedaj je med TOP20 in več take rasti nemorem pričakovati, pričakujem, pa da če druga dva kupljena alt-a ne prineseta profit, da mi bo vsaj vložek v monero povrnil celotni vložek in naredil še zraven mali profit. Lahko pa pričakujem tako rast (v razponu od x300 do x2350) pri kakem drugem alt-u, ki sedaj ni niti med TOP200. In to se bo sigurno zgodilo z še vsaj enim alt-om, a vprašanje če imam jaz v svoji denarnici ta pravi Alt. Čista loterija je to. Upanje pa zadnje umre. Dokler še bom v igri, bom tudi upal na penzijo. In trenutno še moji 3 kovanci niso na smetišču zgodovine. To pa je v tem trenutku najbolj važno.

PrihajaNodi ::

Daj Perci no...ta tip res živi v oblakih.

Dokler si kruha ne morem kupit v Merkatorju Btc nima vrednosti.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

Daj Perci no...ta tip res živi v oblakih.

Dokler si kruha ne morem kupit v Merkatorju Btc nima vrednosti.

kok se imenuje romunski Mercator?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...
««
321 / 468
»»