» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
300 / 468
»»

hamez66 ::

Oki. Mislim, da se bo alt sezona začela jutri. Če ne pa kdaj drugič.

neverlucky ::

hamez66 je izjavil:

Oki. Mislim, da se bo alt sezona začela jutri. Če ne pa kdaj drugič.


Hvala za namig!!

hamez66 ::

neverlucky je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Oki. Mislim, da se bo alt sezona začela jutri. Če ne pa kdaj drugič.


Hvala za namig!!


Ni za kaj. Razmišljam, da bi malo razširil tole napovedovanje..

Aquafriend ::

Datumov se ne napoveduje. To ni napovedovanje prihodnosti. Kvecjemu lahk napoves doloceno ceno in potem reagiras sproti glede na to kako bitcoin tam reagira.

Vazelin ::

kaj pravite, začnemo iskat raje ranljivosti v ios?
https://slo-tech.com/novice/t749567#crta
:D glavna nagrada = penzija :P
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

lamborđini ::

Aquafriend je izjavil:

Datumov se ne napoveduje. To ni napovedovanje prihodnosti. Kvecjemu lahk napoves doloceno ceno in potem reagiras sproti glede na to kako bitcoin tam reagira.

Kaj pa, napovedovanje preteklosti?

neverlucky ::

Kolikor jaz razumem tehnicno analizo je to to, da poskusas dajat napovedi, ki imajo se zmeraj veliko opcij kaj tocno pomenijo. Nikoli ne smes dati tocnih datumov, ker se bo potem tezko ven vlect, ce na ra datum ne bo dogodka.
Nikoli ne smes dat enostavne napovedi. Recimo, ko bo domincanca 69%, potem bo altsezona.
Moras dati napoved v stilu: ce bo to in to ali pa to in to potem bo z verjetnostjo x ali tole ali pa tole in z verjetnostjo 1-x tole in tole ali pa tole v primer da velja nekaj ali nekaj drugega.

lamborđini ::

Vazelin, kdaj imaš zmenek? Ne pozabi na kondome.

PrihajaNodi ::

Kera beda na kriptu. Btc gor alti dol, btc dol alti dol...drek vse skupaj
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

lamborđini ::

Do 11.320 na Bitmexu, zaenkrat po planu.

Lennzi ::

lamborđini je izjavil:

Do 11.320 na Bitmexu, zaenkrat po planu.

Kakšnem planu? Nazaj na 9000 ali na 14000?

lamborđini ::

Gor proti 14k, sem na vzvodu.

Aquafriend ::

Opozorilo! Izvrsen je litecoin dust attack. Verjetno ste vsi dobili nakazan zelo majhno vsoto litecoina. Napad lahko preprecite tako, da ta sredstva ne premikate, ne posiljate nikamor!

Mato989 ::

Greznica od crypta =) Boljše da grem Pokemone lovit na Pokemon go =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Sejbo ::

Še držiš nebl? Jaz razmisljam da bi jih prodal, se mi zdi da je bolj kot ne dead..je pa res da se mi zdi skoda prodat po trenutni ceni :(

Mato989 ::

Za tako ceno se mi ne splača prodajat sploh =) Bomo vidli, če je dead je pač dead, čeprav dokler v github letijo inputi nisem v skrbeh...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

sivistol ::

Mato989 je izjavil:

Za tako ceno se mi ne splača prodajat sploh =) Bomo vidli, če je dead je pač dead, čeprav dokler v github letijo inputi nisem v skrbeh...


kaj ti pomaga github če "investitorji" ne vidijo zakaj bi investirali ?

Mato989 ::

sivistol je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Za tako ceno se mi ne splača prodajat sploh =) Bomo vidli, če je dead je pač dead, čeprav dokler v github letijo inputi nisem v skrbeh...


kaj ti pomaga github če "investitorji" ne vidijo zakaj bi investirali ?



Nič ne pomaga, je pa vseeno bolje, kot da ne bi bilo niti tega =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PreviousUser ::

Aquafriend je izjavil:

Nisem zavisten tko da pri meni ni nikol depresije. Potrebujem zelo malo za zadovoljitev svojih potreb. Za razliko od nekaterih, ki potrebujejo milijon eurov.


Aqua, koliko na mesec bi rabil, da bi preživel?

kamiKaZaA ::

Fantje samo potrplenje. Ne se obremenjevat s temi padci, ker bo tudi rast še prišla in to še za marsikateri kovanec. Sam menim, da bodo kovanci do TOP500 v vsaj 90% dosegli vsaj prejšnji ATH, kako pa bo naprej pa težko napovem. Torej tudi kovanci, kateri so sedaj /100 ali /200, bo vsaj 90% od teh doseglo po mojem mnenju vsaj prejšnji ATH.

In ravno to si želijo tisti, kateri imajo vpliv na rast in padce, da bi sedaj, ko je vse poceni, večina prodala in da jih bi kasneje zagrabil FOMO in bi kupovali po x10, x20, x50 ali x100 več, kot so pa prodali te kovance. Ne se pustiti sprovocirati do te mere.

Stay strong!

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

PreviousUser je izjavil:

Aquafriend je izjavil:

Nisem zavisten tko da pri meni ni nikol depresije. Potrebujem zelo malo za zadovoljitev svojih potreb. Za razliko od nekaterih, ki potrebujejo milijon eurov.


Aqua, koliko na mesec bi rabil, da bi preživel?

Cirka 4000€, zaradi visokega kredita skoraj 400k€.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

kamiKaZaA je izjavil:

Fantje samo potrplenje. Ne se obremenjevat s temi padci, ker bo tudi rast še prišla in to še za marsikateri kovanec. Sam menim, da bodo kovanci do TOP500 v vsaj 90% dosegli vsaj prejšnji ATH, kako pa bo naprej pa težko napovem. Torej tudi kovanci, kateri so sedaj /100 ali /200, bo vsaj 90% od teh doseglo po mojem mnenju vsaj prejšnji ATH.

In ravno to si želijo tisti, kateri imajo vpliv na rast in padce, da bi sedaj, ko je vse poceni, večina prodala in da jih bi kasneje zagrabil FOMO in bi kupovali po x10, x20, x50 ali x100 več, kot so pa prodali te kovance. Ne se pustiti sprovocirati do te mere.

Stay strong!


Ma daj samo smetis. Alti so REKT. Ti pa si kupil skycoin, monero in se neko sranje. Edino kar bo je da se bo lestvica zamenjala. Zcash je ze na 27 in 28 mestu. Cakamo se prvih 10. Tja upam da pride xtz. Grin zna zamenjat monero.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

Kdo gre jutri na šiht in kdo v težko prigarano kriptopenzijo?

PrihajaNodi ::

Jaz grem na siht. Ob 9 zacnem. Sicer lahko pridem ob 9.15, 9.30...kakor mi pase:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

PrihajaNodi je izjavil:

Jaz grem na siht. Ob 9 zacnem. Sicer lahko pridem ob 9.15, 9.30...kakor mi pase:)

Pomeni da si slab kriptostrokovnjak? Marginalac? Pišeš o vlaganju bolj kot vlagaš? Vlagaš samo kisle kumarice in penis v desno prgišče?

PreviousUser ::

PrihajaNodi je izjavil:

Jaz grem na siht. Ob 9 zacnem. Sicer lahko pridem ob 9.15, 9.30...kakor mi pase:)


Kaj pa če ti sploh ne paše iti? :D

lamborđini ::

Kakšen šiht? V kriptu sem 100%. Jutri skočim mal na obalo, kakšna pijačka, razvajanje ... 8-)

Senior Dev ::

Zakaj se vlagatelji umikajo iz borz v zlato in ne v katerega od 8000 kriptobiserov? Zakaj so tako butasti, da še vedno kupujejo zlato, če pa imajo na voljo virtualni kovanec Bitcoin Gold, ki je prav za take namene. Res ne razumem teh ultrabogatih ljudi...

PrihajaNodi ::

Senior Dev je izjavil:

Zakaj se vlagatelji umikajo iz borz v zlato in ne v katerega od 8000 kriptobiserov? Zakaj so tako butasti, da še vedno kupujejo zlato, če pa imajo na voljo virtualni kovanec Bitcoin Gold, ki je prav za take namene. Res ne razumem teh ultrabogatih ljudi...


Saj BTC je sel od decembra/januarja x3. Sedaj pa idi pod mizo butast trol.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

PrihajaNodi je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Zakaj se vlagatelji umikajo iz borz v zlato in ne v katerega od 8000 kriptobiserov? Zakaj so tako butasti, da še vedno kupujejo zlato, če pa imajo na voljo virtualni kovanec Bitcoin Gold, ki je prav za take namene. Res ne razumem teh ultrabogatih ljudi...


Saj BTC je sel od decembra/januarja x3. Sedaj pa idi pod mizo butast trol.

Enkrat bo treba zavihat rokave in delat kaj konkretnega mojster, ne pa drkat kurac in po forumih pisat kako bi bilo fajn če bi ti uspelo trofit kojn ki bi šel x10000000. Get a life!

PrihajaNodi ::

To delam ker lahko za razliko od tebe;) moj coin je sel x3 kar je super.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kamiKaZaA ::

Internetni fight, dveh največji trolov Slo-Techa. Nice. Uživam.

miki2019 ::

Senior Dev je izjavil:

Kdo gre jutri na šiht in kdo v težko prigarano kriptopenzijo?


Na dopust, plačan z zaslužkom BTC pa še nekaj je ostalo. Karkoli se že zgodi na kripto sceni jaz se bom imel fino.

Senior Dev je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Zakaj se vlagatelji umikajo iz borz v zlato in ne v katerega od 8000 kriptobiserov? Zakaj so tako butasti, da še vedno kupujejo zlato, če pa imajo na voljo virtualni kovanec Bitcoin Gold, ki je prav za take namene. Res ne razumem teh ultrabogatih ljudi...


Saj BTC je sel od decembra/januarja x3. Sedaj pa idi pod mizo butast trol.

Enkrat bo treba zavihat rokave in delat kaj konkretnega mojster, ne pa drkat kurac in po forumih pisat kako bi bilo fajn če bi ti uspelo trofit kojn ki bi šel x10000000. Get a life!


Dober post!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miki2019 ()

Dtrader ::

Aquafriend je izjavil:

Opozorilo! Izvrsen je litecoin dust attack. Verjetno ste vsi dobili nakazan zelo majhno vsoto litecoina. Napad lahko preprecite tako, da ta sredstva ne premikate, ne posiljate nikamor!

Kaj mi lahko to škodi?
Bolje da nimaš, ko gre gor, kot da imaš, pa gre dol :)

PrihajaNodi ::

Dust attack sigurno!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Wish me luck, crypto brahs:D

Btw coin market cap je dodal sladek feature in sicer ti kaže za all time koliko bi bili vredni obstoječi hodlingi.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Drevesce ::

Se spomnim, ko je bila opcija ceno kovanca spremeniti v LAMBO vrednost 8-)

PrihajaNodi ::

Vazelin ce ni tista ki rada vskakih 5 min refresha cmc ni prava!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

neverlucky ::

Srečno Vazelin, spomni se tudi še kaj na nas!

KappaPride ::

Vprašaj jo, koliko BTC drži. Mogoče boš trofnil na kita.

PrihajaNodi ::

:)):Dji bo vse zagonil.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

neverlucky ::

Vazelin se že dolgo časa ni javil. Zgleda mu gre dobro!

odgovornost ::

kaj se dogaja v bitcoin svetu

PrihajaNodi ::

Nic. Kar zajeten padec XTZ ja. Sicer pa ravna linija ali bolj kot ne stagnacija. Vazelin kako je bilo s punco?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Gentlemani podrobnosti zadržimo zase:) Lahko rečem samo srednje dobro. Je bilo tudi že slabše!11
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

sparovcek2 ::

sparovcek2 je izjavil:

Fantje, kaj pravite. Kakšne so šanse?



Kaj pa nekaj takega mogoče? Ni pa nič kaj volatilno trenutno...

Senior Dev ::

Vazelina več ni na forumu ker je naredil x3 in šel v zasluženi pokoj. Jaz mu privoščim, zdaj še samo najde pravo srečo u lajfu i je dobar do konc žiulenja.

PrihajaNodi ::

Kolikor vem se vedno caka buy back xtzja.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

lamborđini ::

Vazelin je izjavil:

Gentlemani podrobnosti zadržimo zase:) Lahko rečem samo srednje dobro. Je bilo tudi že slabše!11

Če bi jo peljal v BTC, plačal z btc-ji al eligmo, bi naredil hud vtis nanjo in bi takoj padla za svobodo. Bi te spraševala, kako si to plačal, kaj so to kriptovalute, kako da se toliko spoznaš na njih, bil bi kao hud frajer ... speljal bi jo na tvoj teren in to bi bilo to 8-)

PrihajaNodi ::

Povedati bi ji moral predvsem o tezusu in decentralizaciji.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
300 / 468
»»