» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
228 / 468
»»

Machete ::

kow je izjavil:

@jype
Kateri tezos wallet uporabljas?


Jaz imam tezbox in pa Atomic
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

sparovcek2 ::

wabi rvn enj zil nuls bat xlm

vse to dobra izbira

sicer pa sedaj smo na prelomni točki pomoje. Moon vsak čas... sicer doom 8-)

PrihajaNodi ::

odgovornost je izjavil:

Atom sem shillal ko še ni bil na borzah, pa me je nodi napadel da je to shitcoin ;) lep profitek danes :D
čakam še na bibox da ga fukne med zvezde


Jaja kaj zdaj, mogu bi reskirat pa ruknt vse ko je bil ico.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

sparovcek2 ::

Nodi, počasa lahko spet vlagaš v zclassic :D

iz 200 na 1.8$. Če to ni dober deal...

chucki ::

neo < 3 ... ko bo 36$, si vlozek pokrijem :D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Smurf ::

chucki je izjavil:

neo < 3 ... ko bo 36$, si vlozek pokrijem :D

Jz sm ga v tej rundi kupil pri cca 6, 9 in 13$ :P.

neverlucky ::

Pump n dump skupine so pa spet ratale aktualne. Danes se pumpa HyperCash.

Dtrader ::

Dejmo kcs napumpat, predpriprava teče...
Bolje da nimaš, ko gre gor, kot da imaš, pa gre dol :)

kamiKaZaA ::

Prosim pripnite se, kmalu bomo na višini 9k 8-)

Dtrader ::

Pripnite se, gremo dol...
Bolje da nimaš, ko gre gor, kot da imaš, pa gre dol :)

Mato989 ::

PreviousUser je izjavil:

Vazelin je izjavil:

PreviousUser je izjavil:

Vazelin, imaš kaj atoma?

Ne, sem zamenjal :)


Jaz sem nabavil malo BNB-ja, zdaj se pa nikamor ne premakne...


Tak sem jaz cakal od 5 do 13 pol pa kupil se pol.. Se dobro glede na ceno
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

spegli ::

WTF LOL

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

neverlucky ::

kamiKaZaA je izjavil:

Prosim pripnite se, kmalu bomo na višini 9k 8-)


False alarm. Lahko odpnete pasove.

Vazelin ::

Disi po korekciji.
Tisti masten vonj 20% korekcije
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

neverlucky ::

Vazelin, sem si namestil tole CMC aplikacijo. Res zgleda fajn no :) bom sedaj to uporablju namest blockfolio.

spegli ::

Zdej bo spet 2 tedna trajal za recovery, funding pa v nebo. Porkamadona.

kamiKaZaA ::

neverlucky je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Prosim pripnite se, kmalu bomo na višini 9k 8-)


False alarm. Lahko odpnete pasove.

Spoštovani potniki, brez panike, na 9k se je sprožil MCAS, sledijo softwarski popravki in kmalu bomo spet nazaj na 9k. Lep let vam želi Boeing 737-8MAX. :P

Drugače pa 4 minute za mojim komentarjem prebijemo 9k (9005 $), pol pa kot Boeing naenkrat vrežemo dol na 8720$ :))



Edit: spet priložene slike ne vidim na Mozilli, na Explorerju pa mi jo prikaže.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Moon soon moon soon

Neveelucky: ja, precej izpiljena aplikacija. Grafi so kar kul vključno s pritiskom da ti lepo nariše črto z oznakami.

Meni moj portfolio itak stagnira že 2 tedna
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

sparovcek2 ::

ahahaha... Moon and doom hkrati. Jaz sem out dokler nebo slika bolj jasna :)

Je pa zanimivo, ZCL, dogecoin in podobni so pumpali na dumpu... Je v interesu da se ohranja vrednost v $.

kiFni ::

nekdo vas je scat pelal, ker je zamudu razprodajo altov :)
dosegu je svoje, zdaj se lahko nadaljuje alt season 8-)

Vazelin ::

Portfolio krvavi.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

Zcl pozabte. Dead coin. Moj portfolio pa ze nekaj casa stoji.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kamiKaZaA ::

Če pogledamo današnjo najvišjo vrednost 9.005 $ in zdajšnjo vrednost cca. 8650$ je to padec za -4%. Nič posebnega, ker nikoli ne gre samo gor, kot tudi nikoli ne gre samo dol. Sedaj se bomo par dni gibali med 8.500-8.999$, potem pa prebijamo 9.000$ in jurišimo proti 10k, potem pa... Novo dejstvo, pod 6k "pomoje" več ne pademo. Eni se že čohajo po glavi, ker niso pri 3k vlagali, eni bodo sedaj čakali na 5k, eni pa se bodo čez 2 meseca čohali po glavi zakaj niso pri 9k nič vložili. Trend je viden iz aviona, mi gremo gor, gor, gor proti Luni.

Padci bodo, vendar ne več na dno, ampak le v mejah -5% do max. -25%. Pozabite na padec -30% ali več. Jih nebo več. Naslednje leto bomo tisti, ki smo sedaj v igri z lepimi nasmeški naokoli hodili. To sedaj je dame in gospodje Bullrun, kateri bo proti koncu leta podivjal kot je tisti leta 2017, tudi takrat se je začel spomladi leta 2017 in trajal do zime 2017. Kot kaže nebo potrebno 4 leta čakati, ampak bo le 2 leti preteklo od prešnjega poka balona, do novega napumpanega še večjega in kasneje še večjega poka. Kdor bo dobičke pravi čas vnovčil bo bogat. Jaz prodajati začnem postopoma, ko doseže cmc 4500b. Moja ocena je, da bo cmc vreden nekje 5.000 - 14.000b preden bo spet počil balon.

Razprodati imam namen od 75-90%, ostalo pa držati. Pri deljeno 9 od novega ATH pa probati nazaj dokupiti do iste vrednost kovancev, kot jih imam sedaj ali pa vsaj doseči polovico. In potem počakati in upati, da se bo zgodil tudi nov ciklus, čeprav bo mala verjetnost za to, skoraj nična, bom pa vseeno holdal do takrat. Bo kar bo. So pa sedaj vsi znaki pokazatelji, da se še bo enkrat pumpal ta balon in da se bo še dalo kar lepe denarce zaslužiti. Upam le, da imam prava alternativna kovanca v denarnici.

hamez66 ::

Vsa čast Damjanu Merlaku in pa Charlie Lee aka liteshiju, ki sta super zadela s svojimi napovedmi - Damjan je rekel, da bo šlo do 3000$, Charlie je pa nekaj omenjal LTC pri 20$. Res da ni padlo točno do te točke, sta pa bila zelo blizu.

spegli ::

Od oka, ker je bolje pačakat, da zadeve postanejo jasneje. Pod 8400 bom dal šort do 8200. Če pade pod 8200, gremo verjetno na 7600 HTF.

jype ::

kow je izjavil:

@jype
Kateri tezos wallet uporabljas?
Za baking ledger nano s, za shranjevanje "papirnatega".

Krusulfmann ::

Zdravo!

Gledam Dynamic trading rights (DTR) kovanec in me zanima kaj/kako naj bi sam kovanec postal zmeraj vrednejši. Ter glede burninga - to se bo dogajalo dokler ne izenačijo circulating supply?

Lep pozdrav

kihc ::

Krusulfmann je izjavil:

Zdravo!

Ter glede burninga - to se bo dogajalo dokler ne izenačijo circulating supply?


Ne, dokler bo menjalnica imela kaj prometa, oz. dokler ga bo kdo pripravljen prodat.
x

KappaPride ::

kamiKaZaA je izjavil:

Če pogledamo današnjo najvišjo vrednost 9.005 $ in zdajšnjo vrednost cca. 8650$ je to padec za -4%. Nič posebnega, ker nikoli ne gre samo gor, kot tudi nikoli ne gre samo dol. Sedaj se bomo par dni gibali med 8.500-8.999$, potem pa prebijamo 9.000$ in jurišimo proti 10k, potem pa... Novo dejstvo, pod 6k "pomoje" več ne pademo. Eni se že čohajo po glavi, ker niso pri 3k vlagali, eni bodo sedaj čakali na 5k, eni pa se bodo čez 2 meseca čohali po glavi zakaj niso pri 9k nič vložili. Trend je viden iz aviona, mi gremo gor, gor, gor proti Luni.

Padci bodo, vendar ne več na dno, ampak le v mejah -5% do max. -25%. Pozabite na padec -30% ali več. Jih nebo več. Naslednje leto bomo tisti, ki smo sedaj v igri z lepimi nasmeški naokoli hodili. To sedaj je dame in gospodje Bullrun, kateri bo proti koncu leta podivjal kot je tisti leta 2017, tudi takrat se je začel spomladi leta 2017 in trajal do zime 2017. Kot kaže nebo potrebno 4 leta čakati, ampak bo le 2 leti preteklo od prešnjega poka balona, do novega napumpanega še večjega in kasneje še večjega poka. Kdor bo dobičke pravi čas vnovčil bo bogat. Jaz prodajati začnem postopoma, ko doseže cmc 4500b. Moja ocena je, da bo cmc vreden nekje 5.000 - 14.000b preden bo spet počil balon.

Razprodati imam namen od 75-90%, ostalo pa držati. Pri deljeno 9 od novega ATH pa probati nazaj dokupiti do iste vrednost kovancev, kot jih imam sedaj ali pa vsaj doseči polovico. In potem počakati in upati, da se bo zgodil tudi nov ciklus, čeprav bo mala verjetnost za to, skoraj nična, bom pa vseeno holdal do takrat. Bo kar bo. So pa sedaj vsi znaki pokazatelji, da se še bo enkrat pumpal ta balon in da se bo še dalo kar lepe denarce zaslužiti. Upam le, da imam prava alternativna kovanca v denarnici.


Mogoče ja, mogoče ne. Od 1. aprila brez prave korekcije, če ti tko praviš gremo gor, otroci pa jokajo, če gre 1% dol.

gruntfürmich ::

mislim da je dober čas za prodat. po mojem bomo znova šli v 5-6k območje... sam ne bom prodajal.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

KappaPride ::

A pol ne gremo na 100k s prve?

gruntfürmich ::

ne
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Ori ::

zdravo

sm cisti liak glede crypto sveta, pa me zanima s kaksnimi vsotami se tukaj igrate, se lahko igra s 100€ in kako in kje zacate obstaja kaksen youtube video glede vsega tega.
hvala

xx23 ::

Ori je izjavil:

zdravo

sm cisti liak glede crypto sveta, pa me zanima s kaksnimi vsotami se tukaj igrate, se lahko igra s 100€ in kako in kje zacate obstaja kaksen youtube video glede vsega tega.
hvala


https://www.bitstamp.net/

Tu začni. Nekak je običaj, da večina uspe prvi vložek hitro zagonit, zato začni z manj kot 100 EUR.

kamiKaZaA ::

@mbjelano

Imamo namensko temo, kjer je vse od A do Ž obrazloženo:
Začetek s Kriptovalutami po Korakih - prijava, nakazilo EUR, prenakazilo kovancev
https://slo-tech.com/forum/t715422/0

Manj kot pol ure časa ti bo vzelo, da si prebereš temo. Prvi komentar še dodatno vsebuje linke, katere priporočam, da klikneš, ker je še bolj podrobno obrazloženo vse. In ja, lahko vložiš 100EUR ali pa tudi manj. Najboljše, da se držiš pravila, da vložiš toliko, kolikor si pripravljen izgubiti, ker nič ni 100%.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Vazelin trguje z manjsimi vlozki. Mogoce lahko povprasas njega.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

Krusulfmann je izjavil:

Zdravo!

Gledam Dynamic trading rights (DTR) kovanec in me zanima kaj/kako naj bi sam kovanec postal zmeraj vrednejši. Ter glede burninga - to se bo dogajalo dokler ne izenačijo circulating supply?

Lep pozdrav


Zakaj gledas coin od tipa ki se ukvarja z vsem razen z menjalnico ne

Billionaire Wants to Buy 25 Percent of All Bitcoin Currently Available
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

neverlucky ::

Bullish news. Bo nekako kot moderni robinhood, ko bo razdelil svoje milijarde med btc holderje :)

Zeitgeist ::

kamiKaZaA je izjavil:

Če pogledamo današnjo najvišjo vrednost 9.005 $ in zdajšnjo vrednost cca. 8650$ je to padec za -4%. Nič posebnega, ker nikoli ne gre samo gor, kot tudi nikoli ne gre samo dol. Sedaj se bomo par dni gibali med 8.500-8.999$, potem pa prebijamo 9.000$ in jurišimo proti 10k, potem pa... Novo dejstvo, pod 6k "pomoje" več ne pademo. Eni se že čohajo po glavi, ker niso pri 3k vlagali, eni bodo sedaj čakali na 5k, eni pa se bodo čez 2 meseca čohali po glavi zakaj niso pri 9k nič vložili. Trend je viden iz aviona, mi gremo gor, gor, gor proti Luni.

Padci bodo, vendar ne več na dno, ampak le v mejah -5% do max. -25%. Pozabite na padec -30% ali več. Jih nebo več. Naslednje leto bomo tisti, ki smo sedaj v igri z lepimi nasmeški naokoli hodili. To sedaj je dame in gospodje Bullrun, kateri bo proti koncu leta podivjal kot je tisti leta 2017, tudi takrat se je začel spomladi leta 2017 in trajal do zime 2017. Kot kaže nebo potrebno 4 leta čakati, ampak bo le 2 leti preteklo od prešnjega poka balona, do novega napumpanega še večjega in kasneje še večjega poka. Kdor bo dobičke pravi čas vnovčil bo bogat. Jaz prodajati začnem postopoma, ko doseže cmc 4500b. Moja ocena je, da bo cmc vreden nekje 5.000 - 14.000b preden bo spet počil balon.

Razprodati imam namen od 75-90%, ostalo pa držati. Pri deljeno 9 od novega ATH pa probati nazaj dokupiti do iste vrednost kovancev, kot jih imam sedaj ali pa vsaj doseči polovico. In potem počakati in upati, da se bo zgodil tudi nov ciklus, čeprav bo mala verjetnost za to, skoraj nična, bom pa vseeno holdal do takrat. Bo kar bo. So pa sedaj vsi znaki pokazatelji, da se še bo enkrat pumpal ta balon in da se bo še dalo kar lepe denarce zaslužiti. Upam le, da imam prava alternativna kovanca v denarnici.


+1

spegli ::

Ma da se tudi s šort služit. Pozitiva :)

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

https://coinmarketcap.com/currencies/bi...

market cap je bil na vrhuncu millijardo in pol:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

kamiKaZaA ::

Idealen scenarij bi bil, če bi sedaj par dni do enega tedna BTC stagniral oz. se gibal v krogu 8500-8999$. Določeni alti bi lahko zaradi tega naredili od +50% do x2, morda celo x3. Bo se pa to vsekakor zgodilo čez pravo poletje, ko nasplošno celoten market miruje (z delnicami vred). In septembra bo BTC vreden +20% morda +30%, določeni alti pa tudi do x5, napram od sredine junija. Od sredine septembra do nekje sredine oktobra, pa pričakujem začetek norenja Bika in nenormalno rast, nenormalno medijsko podporo in novo pumpanje balona, ter masovni vstop novih vlagateljev, kateri bodo zavohali novi hitri zaslužek.

PrihajaNodi ::

Cisco bo izdal svoj coin aka ETH killer 3.5
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

lastao ::

Sreča spremlja Hrabre :)

spegli ::

Tole je tudi mene mal presenetilo. Nabavil sem na 8550 in potem... Dobro je, da so na nekaterih menjalnicah šorti zatonj oz. jih plačujejo longi. Da vidimo kje bo konec. Bo pa lepa za nakup.

Vazelin ::

KappaPride je izjavil:

A pol ne gremo na 100k s prve?

Mislim da je bolj realno da gremo na 3k s prve nazaj:))

To precej pada.;((
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vazelin ::

Vazelin je izjavil:

Disi po korekciji.
Tisti masten vonj 20% korekcije
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

lastao ::

Vazelin je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Disi po korekciji.
Tisti masten vonj 20% korekcije


Upam, da si šortal, točno 22% celega MC
in šel v
btc na 8000 long
bch na 400 long
eth na 239 long
Sreča spremlja Hrabre :)
««
228 / 468
»»