» »

Gearbest nakupi in kuponi

Gearbest nakupi in kuponi

Temo vidijo: vsi
««
124 / 181
»»

techuser ::

Jaz sem naročil preko gearbest 6.decembra pa še vedno nisem dobil. Ali vedno traja tako dolgo, da dobiš pošiljko?

Tomson ::

November/december je največ naročil in lahko traja dlje, praviloma, če je zaloga, dostava nekje v 3 tednih ... Sporoči mi Order Number na ZS, lahko preverim kaj se dogaja ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Redman ::

Tomson tele bluetooth slušalke, ki si jih naštel so ql tudi samo za poslušanje glasbe ali so kake druge bestbuy?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Redman ()

avtek ::

Roborck tudi naročen začetek decembra, pa ga še niti poslali niso...kaj šele da bi prišel

Tomson ::

@Redman:
so vse navadne BT slušalke, se pravi tudi za poslušanje glasbe seveda ...

@dulci:
za Roborocke se še kar čaka na dostavo/zalogo od dobavitelja, v novembru/decembru proizvodnja ni sledila naročilom ...

Današnje kode:

Pipo X3 Mini PC z LCD zaslonom in tiskalnikom s kodo: GBCNX3 iz 178€ na 169€
MJX Bug 3 Pro 5G FPV RC Drone s kodo: GB- B3PRO720P iz 142€ na 121€
X96S S905 Android 8.1 Wireless Display Dongle TV Stick s kodo: GBCNX96S iz 43€ na 38€
Car Portable Vacuum Cleaner Standard Edition 5000Pa s kodo: GBPVC13 iz 44€ na 42€
Nitecore EC4S LED ročna svetilka s kodo: GBLED122001 iz 80€ na 53€
Zigbee RGBW LED strip kontroler s kodo: QY2V4Q273D8P5 iz 22€ na 15€
Xiaomi Mi Notebook Air 13.3" prenosnik s kodo: GB$XMLAPAIR01 iz 720€ na 703€
Teclast F6 13.3" prenosnik s kodo: GBNBTCF6 iz 240€ na 231€
Xiaomi Mi Pad 4 Plus 10.1" Android tablica s kodo: GBTAMPAD4PLUS iz 267€ na 258€
Zanflare F1 LED ročna svetilka s kodo: SDDeal35 iz 14€ na 11€
Xiaomi Mi Mix 3 Global 6/128GB pametni telefon s kodo: GBMP128 iz 489€ na 436€
Colorful Geforce iGame RTX 2070 grafična kartica s kodo: IT-CN70RTX iz 623€ na 605€
Yeelight 650 LED stropna luč v FlashSale za 133€ (EU skladišče)
A5X Android 8.1 TV Box v FlashSale za 35€ (EU skladišče)
Mijia PHILIPS Eyecare Smart Table Lamp 2 v FlashSale za 43€ (EU skladišče)
Breo Mini Head Massager Electric Facial masažni aparat s kodo: GB-HBZmzztb iz 44€ na 35€
Xiaomi A1 Folding Walking Machine fitnes naprava s kodo: GBA1FW iz 364€ na 356€
Xiaomi sobno kolo fitnes naprava s kodo: GBYXSDC iz 525€ na 498€
Imalent DX80 32000Lm LED ročna svetilka s kodo: GBLED110903 iz 338€ na 192€
goComma digitalna libela in merilnik kotov s kodo: GBTOOL12 iz 25€ na 22€
Huawei Honor Band 3 pametna zapestnica s kodo: CWTNU697JN8H6 iz 20€ na 15€
Xiaomi Pocophone F1 Global 6/64GB pametni telefon s kodo: GBMP98U iz 267€ na 255€

Vse Gearbest kode na enem mestu ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

techuser ::

Last vessel
To: Slovenia
2018-12-08 02:38:07
Item is announced bpost received the information
2018-12-20 08:00:00
Parcel arrived at the airport.

simon2704 ::

Tomson, sem naročil preko tvojega linka xiaomi mi pad 4, eu priority

perci ::

@dulci:
za Roborocke se še kar čaka na dostavo/zalogo od dobavitelja, v novembru/decembru proizvodnja ni sledila naročilom ...

Seveda ne...kitajci si pač lahko privoščijo takšno poslovanje. Vzamejo keš, potem pa prestavljajo rok dobave....potrjene dobave s strani dobaviteljev itak nimajo ampak naročajo na pamet oz. že vnaprej vedo, da naročila ne bodo šla skozi pri dobaviteljih. Hkrati pa upajo, da bo stranka potrpežljivo čakala in v določenem % stranke dejansko počakajo. Včasih pa preprosto kar skenslajo naročila, ker robe ni.

Če bi take poteze izvajala kakšna mimovrste.com, bi že zdavnaj imela tržno inšpekcijo na grbi.

avtek ::

Prov nerodna je ta zadeva, ja. Nebi bil tak problem, če bi naročil zase. Naročil sem pa za sosed in ji ga naročil, ker sem se pohvalil da sem ga dobil v 3 tednih od naročila... Takrat je pisalo, da bodo odposlali v roku enega tedna, ja...my ass. In zdaj naj jaz njej tvezim da ga niti še poslali niso in niti ne vem kdaj ga bodo. Fajn.

Dimnik ::

Seveda nategujejo...tomson kakšna dobava in proizvodnja???

Na aliexpres dobiš prej kot v dveh tednih poslano iz de, kolega dobil pred novim letom za 340e, tako da ne zavajaj

goba ::

Če naknadno ugotovijo, da so izdelek prodali prepoceni, naročilo skenslajo in se izgovarjajo na spletnega škrata.

perci ::

Trenutno je velika prednost GB (vsaj jaz tako vidim) napram AE, dejstvo, da pri vrednejših izdelkih (nad 22 EUR) dobiš izdelek kot skupnostno blago, torej oni poskrbijo za carinske formalnosti. Pri AE pa se verjetno praviloma (nisem poskusil) zadeva ustavi na carini in se moraš ti jebati s tem.

Tomson ::

@Ale123:
Tako so argumentirali, če pa to drži ali ne oz. je samo izgovor pa ne vem... Se pa lahko S50 naročilo verjetno zamenja za S55 (črn), kolikor sem preverjal je ta dejansko na zalogi...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

gregor ::

tole obvestilo sem dobil že 2x ali 3x:

Dear Valued Customer,

Thank you for placing an order with us. We apologize that you have yet to receive your package.

There has been a slight delay to your delivery due to the shipping company is overwhelmed packages. However, please rest assured that we have urged the shipping company to arrange shipment for you. Please kindly wait for your package to arrive.

If you have any questions, please feel free to contact us, we will try our best to help you.

We sincerely appreciate your patience and kind support.

Best regards,

GearBest Customer Service


sedaj pa ne vem ali to pošiljajo vsem kupcem ali samo meni

LP

perci ::

To je tipičen vzorčni odgovor. Da ne boš mislil, da so res kontaktirali "shipping company".

NikolormousB ::

Jaz sem konec novembra naročil sesalec pa sem ga dobil v enem tednu. 6.12. sem naročil še enega, pa ga še vedno ni.

Če kupuješ od kitajcev, se sprijazni s tem, da se take stvari dogajajo.

gregor ::

sprašujem zato ker imam vsa naročila označena kot shipped out, tudi za mi 8
verjetno pošiljajo kar tako, malo za hec :D

jaz sem jimmy-ja dobil v enem tednu, samo je bil iz EU skladišča :)

LP

perci ::

NikolormousB je izjavil:

Jaz sem konec novembra naročil sesalec pa sem ga dobil v enem tednu. 6.12. sem naročil še enega, pa ga še vedno ni.

Če kupuješ od kitajcev, se sprijazni s tem, da se take stvari dogajajo.

Zakaj se je treba sprijaznit? Treba je na glas povedat, da je to shitty service.

NikolormousB ::

Lahko poveš, ampak kolikor poznam kitajce boš IMHO spremenil bolj malo.

bajsibajsi ::

gregor je izjavil:

tole obvestilo sem dobil že 2x ali 3x:

Dear Valued Customer,

Thank you for placing an order with us. We apologize that you have yet to receive your package.

There has been a slight delay to your delivery due to the shipping company is overwhelmed packages. However, please rest assured that we have urged the shipping company to arrange shipment for you. Please kindly wait for your package to arrive.

If you have any questions, please feel free to contact us, we will try our best to help you.

We sincerely appreciate your patience and kind support.

Best regards,

GearBest Customer Service


sedaj pa ne vem ali to pošiljajo vsem kupcem ali samo meni

LP



Jaz pa tole (par dni nazaj celo 2x) in to za narocila, ki sem jih narocil in placal ze novembra.


Dear Customer

Thank you for your recent order at GearBest.com.

Unfortunately, we regret to inform you that due to an issue with the suppliers, we can not ship your order out as items are not now unavailable. We are taking measures to ensure that this issue does not happen again.

We sincerely apologize for this inconvenience and would like to offer you the following options to resolve this issue:

Refund to your original payment account

We will refund you unavailable item price to your original payment account.

Kindly note that PayPal refunds may take up to 48 hours to process and appear in your account.

We will complete the refund process within 7 to 14 working days, please contact your bank directly for the specific refund time frame. Each bank and country may be different and any delays depend on your card issuing bank.

Please wait patiently for your refund to appear in your account. If you have any questions kindly contact your bank directly for further information. Gearbest has no control over the refund time.

Once again we apologize for this inconvenience.

Thank you for your understanding and cooperation.

Best regards,

Support Center

GearBest Customer Service

buttcrack ::

as items are not now unavailable.

Dafaq???

Okapi ::

perci je izjavil:

NikolormousB je izjavil:

Jaz sem konec novembra naročil sesalec pa sem ga dobil v enem tednu. 6.12. sem naročil še enega, pa ga še vedno ni.

Če kupuješ od kitajcev, se sprijazni s tem, da se take stvari dogajajo.

Zakaj se je treba sprijaznit? Treba je na glas povedat, da je to shitty service.

Tak je, kolikor ga plačaš. Na organ mi gredo tisti, ki gredo v najcenejši hotel, potem se pa pritožujejo, da ni bilo bazena (ki ni bil nikjer oglaševan, ampak sosednji 3x dražji hotel ga je pa imel).

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: camx ()

perci ::

Kaj hoces Okapi? Da pohvalim service? Tema o gearbestu je to. Jaz tukaj povem kaj je shitty in kaj je kul. Tudi zato, da drugi vidijo, kje so minusi. Pa tudi pohvalim, ko je treba.

Ampak Okapi verjetno misli, da se kitajckom zaradi nizke cene lahko odpusti vse, vkljucno s krsitvami zakonodaje.

Primerjava s bazenom, ki ni bil oglasevan, je pa bolna, ker je datum odposiljanja bil oglasevan, prav tako je bil prek ticketov veckrat obljubljen kasnejsi datum, ki tudi ni bil realiziran.

Ce imas probleme z organom, ti svetujem zdravnika.

Mimogrede, ce noben ne tezi, se tudi kitajcki ne bodo spremenili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

thramos ::

Če bodo Kitajčki postali podobni Slovenčkom, bodo tudi cene postale slovenčkaste.

perci ::

Jah, sej realno so trenutno napram eu trgovcem konkurencnejsi predvsem zaradi podvrednotenja, ki ga izvajajo pri carinskih postopkih.

meho7 ::

avtek je izjavil:

Roborck tudi naročen začetek decembra, pa ga še niti poslali niso...kaj šele da bi prišel

Boste se cakali. Jaz sem predlani v zacetku decembra narocil mi robota ter tablico. Cakal skoraj 2 meseca - mi je pa gearbest pri tablici odbil $5 za vsak teden zamude tako da sem na koncu placal za tablico le 70€.

bajsibajsi ::

thramos je izjavil:

Če bodo Kitajčki postali podobni Slovenčkom, bodo tudi cene postale slovenčkaste.


Kar bodo tako ali tako scasoma, saj ze postajajo. China golden age is over.

Hovi1987 ::

Vem da nima povezave z Gearbest. Ampak se je kdo zavzel kaj pise na Aliju glede dostave Roborocka? Ce ti ne dostavijo do nekega datuma ti povrnejo denar.

 Ali Express

Ali Express

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Hovi1987 ()

gdjv ::

perci je izjavil:

Ampak Okapi verjetno misli, da se kitajckom zaradi nizke cene lahko odpusti vse, vkljucno s krsitvami zakonodaje.


Katere že? Pozabi na zakonodajo pri kitajcih :) Če hočeš imeti varstvo kot potrošnik se kar drži EU.

techuser ::

Končno. Novo leto je bilo najbrž težava za toliko zamude.

2019-01-04 02:41:00
Belgium,Departure to country of destination
2019-01-03 21:22:22
Belgium,Parcel is handled
2019-01-03 17:12:28
Belgium,bpost has received the item
2018-12-08 02:38:07
Item is announced bpost received the information

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: techuser ()

Gagarin ::

se dobi zobna ščetka Alfawise 100 ali pa Soocas X3 iz kakšnega evropskega skladišča? Pa še kakšna je razlika med Soocas X3 in Soocas X1? Katera je boljša? Hvala v naprej.

ivanuscha ::

@tomson

Ali je kakšna koda za Mi Band 3 iz EU skladišča?

Pa zanima me še kaj bi priporočal od Bluetooth zvočnikov, nekaj malo bolj kakovostnega, lahko je tudi TV soundbar. Hvala!

jopar ::

Gagarin je izjavil:

se dobi zobna ščetka Alfawise 100 ali pa Soocas X3 iz kakšnega evropskega skladišča? Pa še kakšna je razlika med Soocas X3 in Soocas X1? Katera je boljša? Hvala v naprej.


Jaz dobim Alfawise 100 belo čez nekaj dni. Ker je bila mišljena za božička ti jo lahko prodam.

Gagarin ::

jopar je izjavil:

Gagarin je izjavil:

se dobi zobna ščetka Alfawise 100 ali pa Soocas X3 iz kakšnega evropskega skladišča? Pa še kakšna je razlika med Soocas X3 in Soocas X1? Katera je boljša? Hvala v naprej.


Jaz dobim Alfawise 100 belo čez nekaj dni. Ker je bila mišljena za božička ti jo lahko prodam.


Hvala, samo ni zame, kolega hoče link (mu bom pa povedal za ponudbo)

Tomson ::

@ferdo66:
Alfawise S100 le iz CN skladišča za 16€ (v beli ali črni barvi), je InStock, kar pomeni nekje 3-tedne dostava ...

Soocas X1 je novejši model, znan tudi kot Soocas X3 Lite, se pravi nekoliko bolj poenostavljen. Razlika je v preprostejšem dizajnu, sicer pa pri obeh 37.200 premikov na minuto, še največja razlika je, da X1 nima bluetootha in ne podpira uporabe aplikacije. Koliko je to pomembno je stvar debate, za čiste zobe prav dosti verjetno ne. Razlika je tudi v bateriji 1000mAh pri X3 in 700mAh pri X1.

Soocas X3 je trenutno dobavljiva le v roza barvi, v beli/črni pa je ShipOut v začetku februarja ... Soocas X1 je malo ceneješa, prej dobavljiva, sedaj pa odvisno kje so tvoje prioritete ... Če je čas na prvem mestu bo @joparjeva ponudba na mestu ...

@ivanuscha:
žal ne, trenutno le iz CN skladišča za 21€ (CN verzija) ali iz HK skladišča za 24€ (International verzija) ...

Od zmogljivejših BT zvočnikov kaj pametnega ni na GB, mogoče še najboljša opcija Alfawise XBR-08 Soundbar za 43€ z 4x10W zvočniki ... Dobra alternativa pa kakšen Anker 20W BT zvočnik a za 79€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

gregor ::

Včeraj je v Španijo šel Oukitel WP2, pokvarjen zvočnik.

Sedaj pa sodelavko zanima kateri rugged phone se splača vzet namesto WP2, njen brat noče več slišat o WP2. :D

Je Oukitel armor 5 edina izbira, vem da je zunaj že armor 6 vendar je cena zelo visoka. Tel. mora imeti Slo jezik.

Hvala

LP

Gagarin ::

Hvala, kaj pa izbere pod shipping?

Tomson ::

@gregor:
Cubot KingKong 3, mogoče Poptel P9000, zaradi slovenščine so opcije precej omejene, sicer bi bil dobra izbira npr. Ulefone Armor 3,

@ferdo66:
najbolje Prioirty Line, a ta se pri cenejših izdelkih ne splača, je predrag, alternativa Belgium Registered, tudi Unregistered (brez sledenja) ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tomson ::

Današnje kode:

Ulefone Armor 5 Rugged pametni telefon s kodo: GBCPH64 iz 195€ na 160€
Ninebot Segway ES1 električni skiro s kodo: GBFR03ES1 iz 481€ na 278€ (EU skladišče)
Teclast P10 Android 8.1 10.1" Android tablica s kodo: GB_TEP10 iz 120€ na 89€
Xiaomi Chuangmi 720p IP kamera s kodo: SZSIGR142 iz 24€ na 20€
Yeelight Smart Athmosphere namizna lučka s kodo: SZSIGR141 iz 32€ na 30€ (EU skladišče)
Lexar 633X MicroSD 64GB kartica s kodo: GBAFFYL307 iz 11€ na 9€
Shoulder Mummy Bag multifunkijska torba za mamice s kodo: ACELLIS9 iz 39€ na 29€
Sonoff T1 EU Plug Smart Wifi + RF Touch Switch s kodo: SZSIGR143 iz 23€ na 18€
Tanix TX3 Mini L Android TV Box s kodo: QY1PS56168E75 iz 26€ na 24€
Aroma Diffuser 550ML EssentialOil vlažilec zraka s kodo: SZSIGR145 iz 27€ na 19€
Bachin Engraving Machine Spindle Laser Dual-use Laser Head s kodo: CHENGB01 iz 240€ na 228€
Xiaomi Fimi X8 SE 5km FPV 4k GPS RC Drone s kodo: GBFIMIX8SE v Presale iz 444€ na 391€
JMGO P2 Portable video projektor s kodo: IT-CN09JMP iz 498€ na 445€
uTorch UT30+ LED stropna luč s kodo: GBBKPZE3WR iz 35€ na 32€
3x Yeelight 10W RGB E27 pametna žarnica s kodo: GBAFFYL418 iz 53€ na 44€
Xtar VC4 4-slot Lithium-ion Ni-MH polnilec baterij s kodo: GBAFFYL411 iz 15€ na 13€
Roborock S55 robotski sesalnik s kodo: QY2X6624IP702 iz 409€ na 373€
Zenfone 5 Global pametni telefon s kodo: GBMPI8 iz 275€ na 266€
Huawei Honor 10 Global pametni telefon s kodo: GBMPO906 iz 311€ na 300€
Gome Fenmmy Note International pametni telefon s kodo: GBPOIM iz 106€ na 89€
Xiaomi Mi Mix 3 Global 6/128GB pametni telefon s kodo: GBMP128 iz 489€ na 436€
Jumper EZbook S4 8/256GB N4100 14.0" Win10 prenosnik v FlashSale za 320€
Nokia 8 Global 6/128GB pametni telefon v FlashSale za 258€
Huawei Honor 8X Global 4/64GB pametni telefon v FlashSale za 213€
DT No.1 SmartWatch IP68 pametna ura v FlashSale za 29€
Nokia 8110 Feature phone telefon v FlashSale za 58€
Oneplus 6 original zaščitni ovitek v FlashSale za 16€

Vse Gearbest kode na enem mestu ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

radmannsdorf ::

@Tomson, bom kar tebe vprašal...
Kupil bom Mi Box, ampak je toliko verzij, da ne vem katera ima najboljši price/performance?
V bistvu za nas (International), sta samo 3 in 3S ane?

Tomson ::

@radmannsdorf:
pravi verziji sta Xiaomi Mi TV Box Inter. za 49€ in novejši Xiaomi Mi TV Box S Inter. za 71€, ki je trenutno precej drag, ker gre hitro po zalogah ...


Še nekaj današnjih:

Xiaomi Pocophone F1 Global 6/64GB pametni telefon s kodo: GBMP98U iz 267€ na 254€
Xiaomi Pocophone F1 Global 6/128GB pametni telefon s kodo: GBMPOER iz 293€ na 281€
Xiaomi Mi 8 Lite Global 4/64GB pametni telefon s kodo: GBMPLO9 iz 204€ na 190€
Xiaomi Mi 8 Lite Global 6/128GB pametni telefon s kodo: GBMP9O8 iz 231€ na 229€
Xiaomi Mi 8 Global 6/128GB pametni telefon s kodo: GBMPOI80 iz 356€ na 338€
Xiaomi Mi A2 Global pametni telefon s kodo: GBMPO98 iz 186€ na 163€
Xiaomi Redmi Note 6 Pro pametni telefon s kodo: GBMPO97 iz 156€ na 137€
Xiaomi Redmi Note 6 Pro Global s kodo: GBMPOI6 iz 169€ na 167€
Xiaomi Mi 8 Pro Global pametni telefon s kodo: GBMPR5 iz 453€ na 426€
Xiaomi Redmi 6A Global 2/16GB pametni telefon s kodo: GBMPUJ6 iz 88€ na 75€
Xiaomi Redmi 6A Global 2/32GB pametni telefon s kodo: GBMPGT8 iz 94€ na 89€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Kodrnusa ::

@Tomson

dodaj svoje pripone na tele stvari da naročim danes...:


https://www.gearbest.com/smart-watches/...

https://www.gearbest.com/rc-robot/pp_75...

https://www.gearbest.com/robot-vacuum-a...

Pa kero poštnino dam da ne bo carine...? Belgium unregistered al netherland unregisered al pa Sweden unregistered? Eu priority je predraga...

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodrnusa ()

gregor ::

Tomson je izjavil:

@gregor:
Cubot KingKong 3, mogoče Poptel P9000, zaradi slovenščine so opcije precej omejene, sicer bi bil dobra izbira npr. Ulefone Armor 3,

@ferdo66:
najbolje Prioirty Line, a ta se pri cenejših izdelkih ne splača, je predrag, alternativa Belgium Registered, tudi Unregistered (brez sledenja) ...



hvala, posredovano dalje, nov telefon bo z manjšo baterijo, manjši in lažji, torej armor 3 odpade
bo verjetno kar armor 5, seveda ko bo rešena reklamacija
upam, da bo takrat še delujoča koda ki jo imaš danes

LP

specing ::

Tomson je izjavil:

Današnje kode:
...
Ninebot Segway ES1 električni skiro s kodo: GBFR03ES1 iz 481€ na 278€ (EU skladišče)
...


 Gearbest in njihovi zapakirani skiroji

Gearbest in njihovi zapakirani skiroji



Se posipam s pepelom! Poslali so!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: specing ()

flyko ::

@Tomson; Ali mogoče veš mogoče, če obstaja kakšna koda za Oclean One. Mogoče ima kdo to zobno ščetko, ali pa priporoča katero drugo?

LTP83 ::

bo kakšna koda za xiaomi kovček 20", vidim da je bila v preteklosti cena 68 EUR, sedaj v flash sale cca 100 EUR

perci ::

Drugače, Xiaomi kovčki so pomojem ena izmed stvari, ki se je ne splača nabavljat. Se pri nas dobi povsem primerljiv, če ne boljši American Tourister za primerljivo ceno, npr https://www.toko.si/trdi-kovcki/1046-ko...

Tomson ::

@Kodrnusa:
Hvala! ;) klik, klik, klik ...

Ko je Prioirty Line predrag obvezno Belgium (najbolje Registered kjer je sledenje, če je pa tudi ta predrag pa Unregistered), kjer je 90% brez dodatnih stroškov, pri Sweden je nekje 50/50, Netherlands in Singapore pa je vedno postopek carinjenja ...

@flyko:
preveril, trenutno žal nobene kode, le FlashSale za 56€ + darilo (dodatni nastavek) v košarici ... Je pa tole odlična ščetka, sem jo lani preizkusil, če ti 56€ ni preveč je to to, baterija je nora, zdrži skoraj 2meseca ...

@LTP83:
zadnja koda bila več kot mesec nazaj, kdaj bo nova pa se žal ne ve. Če si gledal Xiaomi Business 20 je sicer trenutno promocija -13.35€ v košarici, a je poštnina precej zasoljena ... Sam sem tudi z Bags&More kovčki čisto zadovoljen, so relativno poceni in čisto spodobni, po enem letu uporabe bp, ne dvomim pa, da so Xiaomi in omenjeni American Tourister kvalitetnejši ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

perci ::

Sam sem tudi z Bags&More kovčki čisto zadovoljen, so relativno poceni in čisto spodobni, po enem letu uporabe bp, ne dvomim pa, da so Xiaomi in omenjeni American Tourister kvalitetnejši ...

Koliko letov pa imaš na leto? Od oka?

jest10 ::

Tomson je izjavil:

Netherlands in Singapore pa je vedno postopek carinjenja ...

Sem parkrat dal preko nizozemcev in je vedno prišlo skozi brez težav
««
124 / 181
»»