» »

Gearbest nakupi in kuponi

Gearbest nakupi in kuponi

Temo vidijo: vsi
««
110 / 181
»»

matobeli ::

Mogoče ga je pa sebi, predstavljaj si ženino veselje! :))

Dipling ::

@MxxW5

Tudi pri meni so odprli paket z Mi Bandom 3. Ampak tistih 5EUR sem dobil nazaj naslednji dan, ko sem dobil pošiljko.
Kontaktiral sem jih preko supporta. Poslal obrazložitev, zakaj so odprli paket (napačna cena na CN) dodal sliko CNja in račun s stroškom carinjenja (5EUR).
Brez hude krvi, brez nekih pogajanj. Takoj so razumeli težavo in povrnili denar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dipling ()

gregor ::

matobeli je izjavil:

Mogoče ga je pa sebi, predstavljaj si ženino veselje! :))


Kupil sem ga za mamo, lažji, okretnejši...
Bom pa seveda tudi oz predvsem jaz sesal z njim :)

Okapi ::

MxxW5 je izjavil:

Mare2 je izjavil:

Izvedi postopek reklamacije po navodilih. Ne pristani na nižjo ceno. V primeru glihanja s strani Gearbesta uporabi paypal ispute. :)


Bom videl. Ampak tukaj je situacija še slabša, kot v prejšnjem primeru, saj je šlo tam za MI Band 3, ki pride nekaj čez 20 EUR. Ne bi rad izpadel naduvan pizdun, ampak dejansko je moj čas dragocenejši of 5 EUR/ura. Zato se nisem takrat jebal z GB zaradi carine (5 EUR) in se ne bom sedaj zaradi miške (6 EUR). Odprl sem ticket in jim poslal slike miške in paketa. Kaj dosti več časa pa jaz v to ne bom vložil.
A je bilo poslano s sledenjem ali brez? Če ni bilo sledenja, je v takih primerih najbolj preprosto, da sporočiš, da sploh nisi dobil. Sicer traja malo dlje, ker se lahko pritožiš šele po dveh mesecih od pošiljanja, ampak je najbolj preprosto in zanesljivo. Ni se ti treba nič pregovarjati, preprosto v pritožbi označiš, da robe nisi dobil in to je to.

Tomson ::

@MxxW5:
lahko mi na ZS pošlješ številko Ticketa, pa bo hitro urejeno ...


Današnje kode:

Xiaomi Mi Air Notebook 13.3" prenosnik s kodo: DWpNpuFD iz 587€ na 551€
Teclast X6 Pro 2v1 8/256GB 12.6" Win10 tablica s tipkovnico s kodo: o4xtEG7X iz 444€ na 400€
Mecool KM8 S905X Android 8.1 TV Box s kodo: GBKM8 iz 53€ na 48€
DJI Mavic Air FlyMoreCombo RC Drone s kodo: GBAIR1111 iz 888€ na 710€
Hubsan H5012S X4 RC Drone s kodo: OjIBM21r iz 194€ na 175€
Alfawise FJ-166A Cordless 7000Pa vacuum ročni sesalnik s kodo: APDY003 iz 106€ na 97€
Xiaomi Mi 8 Lite Global pametni telefon s kodo: GBMPBF2 iz 195€ na 186€
Sricam 1080p 128GB TTF zunanja IP kamera s kodo: GBGP-010 iz 41€ na 33€
Beelink N41 Mini PC s kodo: GBCNN41 iz 151€ na 142€
2x Rectangle 9007 7600lm avtomobilska žarnica s kodo: GBexclean10 iz 16€ na 13€
JBL Racing 80km/h OffRoad avto na daljinsko s kodo: QEPgl9Fg iz 263€ na 213€
JJRC H36 Mini RC Drone s kodo: VJ2WE3X9XP iz 11€ na 8€
Tronxy 1.75mm ABS Filament za 3D tiskalnik s kodo: GBGP-007 iz 22€ na 19€
iLife V8S LCD robotski sesalnik s kodo: y4Poh44I iz 266€ na 195€
Cubot X18 Plus 4/64GB 6" pametni telefon s kodo: Z1dlIwuO iz 115€ na 106€
Xiaomi Mi Mix 3 8/256GB pametni telefon s kodo: wG4eO8vx iz 622€ na 604€
Huawei Honor 10 Global 4/128GB pametni telefon s kodo: R7jK1NuP iz 320€ na 311€
Ulefone Armor 5 4/64GB pametni telefon s kodo: IrTsQBgf iz 163€ na 156€
Alfawise Ai202 Deodorizer Sterilizer Smart nočna lučka s kodo: GBSA034 iz 44€ na 35€
Alfawise Mini True Wireless Bluetooth Earphones slušalke s kodo: GBOBCE0058 iz 23€ na 21€
Ninebot Segway ES2 električni skiro s kodo: GBB5ES2 iz 488€ na 319€
Scishion RX4B Android 8.1 Tv Box s kodo: KE6Qk2lv iz 41€ na 39€
FLYCO Electric Rechargeable Shaver moški brivnik s kodo: Yj4zduW1 iz 32€ na 26€
Breo iPalm520 Electric Acupressure Hand Palm Massager s kodo: GB-HBZbrsba iz 66€ na 62€
Xiaomi Mijia iHealth BP3L Smart Blood Pressure Monitor s kodo: cUPKRS8t iz 26€ na 22€
Vivibright F20 LCD video projektor s kodo: HRF20HDLCD iz 142€ na 133€
Xiaomi Youpin A1 Folding Walking Machine Gym s kodo: GBA1FW iz 355€ na 346€
Orico BS6 Transparent Bluetooth zvočnik s kodo: GB-CNOBS6 iz 13€ na 12€
Teclast T20 10" Android tablica s kodo: GBTAT201111 iz 167€ na 166€
Roborock S50 International robotski sesalnik s kodo: C6SpNBhu iz 355€ na 346€

Vse Gearbest kode na enem mestu ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Buggy ::

@Tomson prosim za mnenje:

Xiaomi Amazfit Stratos

https://www.gearbest.com/smart-watches/...

FASt-23 ima zgolj: Expedited Shipping €5.10
FAST-29 pa Registered Air Mail €5.78

Oboje EU skladisce, iste cene, ampak kje vzeti glede na nacin posiljanja, da ne bo komplikacij in zamud. Predvidevam da kupona ni in da je to tudi najnizja cena sedaj.

Garancija se naceloma ne racuna, kaj pa v primeru da je crkljotka ze v startu?

TNX

Tomson ::

Kar Fast-32 (Češka/Nemčija), je najceneje in najhitreje, tudi z dostavo kolikor sledim ni posebnih težav ... Garancija je 1-leto in nanjo lahko računaš, uveljavljanje pa po novem preko Španije, ni potrebno pošiljat na kitajsko. Kakšne kode pa žal res ni, najceneje do sedaj iz EU skldišča sicer za 134€ v začetku novembra ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

barracuda ::

@ Tomson ... kateri usb polnilec, ki ima več usb portov za hkratno polnenje več telefonov, se splača vzet?

Tomson ::

@barracuda:
od kvalitetnejših: klik ali klik ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

gile ::

Naročil roborocka s50 11.11., par dni zatem še jimmy jv51. Danes oba prispela, brez kakršnihkoli dodatnih stroškov.
Kratek review obeh:
-Jimmy: kar vredu posesa prah, sploh z metlico, kolker sem se igral z različnimi nastavki cca 20 min, baterija še na zelenem.
S50: zaenkrat kar sem se z njim igral: love it! Vse dela lepo prek aplikacije, tudi na več napravah. Posesal je celo hišo, bp čez prag, nekako logično si razdeli prostor in ga obdela po 3-5 kv. metre. Zdej že pol ure briše s krpo, tih je tako, da komot zraven gledam tv. Skratka, priporočam.
Tomson, tebi pa za pivo če te kdaj spoznam!

MxxW5 ::

Okapi, Thomson: Hvala za nasvete. Thomson: sem poslal.

Infusion ::

Včeraj je še tašča prejela črnega Roborocka. Right off the bat izredno zadovoljna.

firbec ::

Infusion je izjavil:

Včeraj je še tašča prejela črnega Roborocka. Right off the bat izredno zadovoljna.

zdaj, ko se ji še smeje, naj takoj nate pol bajte prepiše, ker pol, ko bo šla baterija u maloro, te bo začela samo še postrani gledat, dokler ji ne boš novega omislil :))

jopar ::

Moj Jimmy že pridno sesa. Zaenkrat lahko samo pohvalim.

firbec ::

Tomson, a se obeta kakšna Thursday Miklawzh akcija na GB drug teden?

kanarin ::

tebodi je izjavil:

Tomson je izjavil:

@tebodi:
ima tudi Xiaomi Bluetooth model brez žic: Xiaomi Mini In-Ear za 19€, dobre so tudi Mini X2T za 17€ iz EU skladišča ...

Hvala, ta prve so enojne=mono, druge pa bom še pogledal. Če pa ima kdo še kakšne neposredne izkušnje, bi tudi prav prišlo. Ker eno so specifikacije, pa spletne ocene na prodajalskih straneh, drugo pa x-mesečne vsakodnevne iz prve roke...


Sam sem pred kratkim dobil tele - T12 Mini Wireless Bluetooth Earphones Portable Handsfree Earbuds. To so moje prvi brezžične slušalke , iskal pa sem podobno kot ti , dvojne , brez žic in pa da so cenovno ugodne. Nekako sem se odloćil za te. Po nekajdnevni uporabi so občutki nekako mešani - normalano oz pričakovano je seveda da za vsakokratni priklop rabiš nekaj več časa kot da vtakneš kabel od običajnih slušalk. Drugače zvok se mi zdi ok, so udobne za nosit, vendar doseg ni ravno velik (če je telefon v drugem prostoru oz so vmes stene so že težave). V bistvu pa zaenkrat nisem ravno zadovoljen edinoz avtonomijo - obljubljajo vsaj 3 ure poskušanja, ampak v praksi je občutno manj (nisem ravno še meril - ampak vsaj po občutku se izprazne prehitro). No sam jih večinoma uporabljam v mono načinu, zato ko se mi ena izprazne pač vzamem drugo (in prva se lahko medtem polne). Sam škatlica za polnjene slušalk pa je res praktična in vsaj na otip kvalitetna. Če povzamem, za tako ceno (15€) se je težko kaj dosti za pritoževat. Recimo ta Xiaomi je samo enojna slušalka , stane 19€ in na papirju tudi obljubja samo 3 ure "music time". Je dejansko res toliko boljša - a jih kdo ima mogoče, da pove iz prve roke ? Sicer pa sam osebni več kot 30€ za slušalke ne bi nikoli dal /kaj šele 70€ za Xiaomi AirDots). Recimo običajne žične sem od Xiaomija nabavil za piškavih 5 € in mi tudi prav odlično služijo. Res pa nisem noben audiofil in torej relativno nezahteven glede kvalitete zvoka (ker z njimi večinoma dosti poslušam govor ne toliko glasbo).

clancy ::

Kakšna je razlika med Amzafit Bip Lite in non Lite verzijo?
Kje bi se jo dobilo najceneje in brez stroškov carine seveda.
Je to to za ta denar, ali priporočate kaj drugega? Vzel bi dve, za sebe in ženo.

tebodi ::

kanarin je izjavil:

tebodi je izjavil:

Tomson je izjavil:

@tebodi:
ima tudi Xiaomi Bluetooth model brez žic: Xiaomi Mini In-Ear za 19€, dobre so tudi Mini X2T za 17€ iz EU skladišča ...

Hvala, ta prve so enojne=mono, druge pa bom še pogledal. Če pa ima kdo še kakšne neposredne izkušnje, bi tudi prav prišlo. Ker eno so specifikacije, pa spletne ocene na prodajalskih straneh, drugo pa x-mesečne vsakodnevne iz prve roke...


Sam sem pred kratkim dobil tele - T12 Mini Wireless Bluetooth Earphones Portable Handsfree Earbuds. To so moje prvi brezžične slušalke , iskal pa sem podobno kot ti , dvojne , brez žic in pa da so
...
obljubljajo vsaj 3 ure poskušanja, ampak v praksi je občutno manj (nisem ravno še meril - ampak vsaj po občutku se izprazne prehitro). No sam jih
...
papirju tudi obljubja samo 3 ure "music time". Je dejansko res toliko boljša - a jih kdo ima mogoče, da pove iz prve roke ? Sicer pa sam osebni več kot 30€ za slušalke ne bi nikoli dal /kaj šele 70€ za Xiaomi AirDots). Recimo običajne žične sem od Xiaomija nabavil za piškavih ...

Hvala! Ravno to sem vprašal!.. Kvaliteta zvoka mi je sicer pomembna, ampak če so boljše od appleovih običajnih ali njihovih brezžičnih (domnevam, da je zvok slednjih več/manj iste kvalitete, čeprav "apple fani" pravijo, da se še kar opazi, da je boljši), bodo čisto super. (Sem komot preživel z njihovimi običajnimi, ampak slabšega zvoka še nisem izkusil na nobenih, tudi xiaomijeve navadne so opazno boljše.)

To s povezavo (BT), ki dela probleme že na začetku, potem pa še avtonomijo... to je potem realnost, in o tem je zelooo malo govora na vseh ocenah in izkušnjah kupcev. Ok, lahko bi riskiral, po možnosti vrgel tistih 20-30 EUR proč, ampak smisla pa to nima. Realno 1 ura poslušanja je absolutno premalo, za mene, za kakršno koli telesno aktivnost. (Doseg meni npr. ni pomemben, ampak mora pa delovat.)
Kot sem omenil, Xiaomi-ju zaupam dovolj, da verjamem, da bo v vseh ozirih najmanj zadostno, ampak "napovedane" cene (ker jih izgleda še ni za dobit), so vsaj 2x previsoke. Xiaomiju bi tudi zaupal, da bodo dovolj waterproof, saj jim mora biti jasno, da jih bo vsaj 30% kupcev uporabilo za šport.

Tomson ::

@firbec:
zaenkrat nisem zasledil, da bi se kaj posebnega pripravljalo ...

@clancy:
gre za isti model, ki ga različno poimenujejo (Amazfit Bip, Amazfit Bip Lite in Amazfit Bip Youth) ... Ta trenutek na GB nobene posebne akcije, iz EU skladišča za 62€ npr, najceneje sicer 38€ na 11.11, največkrat pa v akciji okoli 49€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

specing ::

@Tomson ali je "Priority line\nEU Ocean Shipping" ta prava metoda? Ali ni bilo rečeno, da gre zadeva po železnici?

tebodi ::

Tomson je izjavil:

@firbec:
zaenkrat nisem zasledil, da bi se kaj posebnega pripravljalo ...

Hvala za trud!
Vidim, da trenutno ni kakšne posebne akcije za Pocophone F1 128GB, bi me pa zanimalo, ali je mogoče izvedeti oz. oceniti najnižjo ceno pri GB iz EU?
(Na AE vidim, da je trenutno pri MiZealer iz Ita za 302 EUR, pri GB sem do sedaj našel iz EU le višje. Hecno, sem preveril ceno in naj bi v tem primeru bila najnižja do sedaj. Hecno zato, ker je bila cena tudi ob obeh "udarnih" datumih višja...)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tebodi ()

bajsibajsi ::

@tebodi
Poco 128GB je se dva dni na GB za 275 eur iz HK. Mislim, da je bila najnizja 266 eur.

TadejPer ::

Kaj priporočate glede nadzornih ip kamer za notranjo uporabo? Imel bi nekaj da se vrti prek aplikacije. Gledal sem nekaj takega:
https://m.gearbest.com/ip-cameras/pp_00...
Hvala

avtek ::

Eno vprašanje :)

Če naročim tole ... potrebujem en konverter pred to vtičnico, in en še potem, da lahko normalno uporabljam EU vtikač?

Killermode ::

avtek je izjavil:

Eno vprašanje :)

Če naročim tole ... potrebujem en konverter pred to vtičnico, in en še potem, da lahko normalno uporabljam EU vtikač?

Potem naprej je "univerzalen" lahko tudi EU vtakneš not.

avtek ::

Hvala :)

predi ::

gile je izjavil:

Naročil roborocka s50 11.11., par dni zatem še jimmy jv51. Danes oba prispela, brez kakršnihkoli dodatnih stroškov.
Kratek review obeh:
-Jimmy: kar vredu posesa prah, sploh z metlico, kolker sem se igral z različnimi nastavki cca 20 min, baterija še na zelenem.
S50: zaenkrat kar sem se z njim igral: love it! Vse dela lepo prek aplikacije, tudi na več napravah. Posesal je celo hišo, bp čez prag, nekako logično si razdeli prostor in ga obdela po 3-5 kv. metre. Zdej že pol ure briše s krpo, tih je tako, da komot zraven gledam tv. Skratka, priporočam.
Tomson, tebi pa za pivo če te kdaj spoznam!
Moj Roborock (naročen na isti dan) je tudi prišel včeraj and its awesome. Najbolj mi je bilo všeč, ko se je reševal iz kablov. Kar popizdi in začne skakat.. Pa prag. Kakšen prag neki? Ne samo, da je šel preko njega, kasneje ga je še povprek posesal.. :D

Dr_M ::

avtek je izjavil:

Eno vprašanje :)

Če naročim tole ... potrebujem en konverter pred to vtičnico, in en še potem, da lahko normalno uporabljam EU vtikač?


Ne se hecat s tok vmesniki, a bi si rad bajto zazgal?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

krop ::

Moj roborock je že po dvorišču pometal, ker so otroci pustili odprta vhodna vrata:D

Dr_M ::

In kako se obnese zunaj?:))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Tomson ::

@specing:
drži, EU Railway ali EU Ocean Shipping, oboje 100% brez dodatnih stroškov ...

@tebodi:
najugodneje je bil Poco F1 128GB za 302€ iz EU skladišča v novembru nekajkrat iz Fast-29 skladišča kjer trenutno ni zalogge ...

@TadejPer:
sam imam tole zadevico, vrhunska, brez pripomb: Xiaomi Dafang 1080p IP kamera za 33€ ... Dobri opciji pa sta tudi Xiaomi Mijia kamerci: klik in klik
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

nepanepane ::

avtek je izjavil:

Eno vprašanje :)

Če naročim tole ... potrebujem en konverter pred to vtičnico, in en še potem, da lahko normalno uporabljam EU vtikač?


Jaz sem začel Xiaomiju malo zamerit, da dela vse samo s kitajskimi plugi, smart zadeve delajo samo na kitajskih strežnikih, s precej laga. Čeprav imam Gateway, sem zato raje nabavil danes tole

https://www.gearbest.com/smart-power-so...
Kako uro nazaj je delala koda -2$ GBAFFYL054

barracuda ::

Tisti, ki imate sesalnik Xiaomi Jimmy v51 ... koliko časa vam realno zdrži baterija na I. (nižja moč) stopnji sesanja? Meni zdrži okrog 25 minut, po testih naj bi zdržala 45.
Dobil sem ga brez evropskega vmesnika za vtičnico. K sreči sem imel enega doma.

Zgodovina sprememb…

gregor ::

Tomson

Kateri kitajski robotski sesalec je najboljši, kateri je srednji rang, nižji rang.
Kaj priporočaš?

Sprašujem za sodelavko.

Ker mi ja tematika nepoznana me zanima kakšno oviro lahko ti sesalci premagajo, če ima prag na vratih npr. 15 mm, ali lahko sesalec pride čez oz je zgodba zaključena.

Hvala za tvojo analizo, vem da zelo dobro obvladaš kitajsko sceno vseh mogočih naprav. :)
Tvoja tema je odlična!

LP

firbec ::

barracuda je izjavil:

Tisti, ki imate sesalnik Xiaomi Jimmy v51 ... koliko časa vam realno zdrži baterija na I. (nižja moč) stopnji sesanja? Meni zdrži okrog 25 minut, po testih naj bi zdržala 45.
Dobil sem ga brez evropskega vmesnika za vtičnico. K sreči sem imel enega doma.

to je meni največji problem pri kitajskih baterijskih zadevah.
Ko je nov, ajde recimo da nekaj časa dela zadovoljivo dolgo, ko pa se baterija zmatra po parih polnjenjih, kaj pa potem ?
Tudi ko bo (mogoče je že,nisem preverjal), baterija za Đimija na voljo, bo verjetno ne preveč poceni.
Bilo bi krasno, če bi lahko baterijske vložke sam zamenjal, ne pa da moraš iskati novo, zaprto baterijo, ki je spet le za določen čas.
Podobno je pri baterijskih ščetkah, pa še kje.

Tomson ::

@gregor:
do 1.5cm ne bo imel težav noben sesalnik, nad tem pa pride v poštev le Xiaomi in Roborock, ki gresta do 2cm ... sicer pa najboljše opcije po cenovnih razredih:

- iLife V5S Pro za 133€ (850Pa sesalne moči, suho in mokro čiščenje, nima aplikacije, soliden na gladkih površinah)
- Xiaomi Mi Robot za 231€ (1800Pa sesalne moči, suho čiščenje, LDS, napredni S.L.A.M. algoritem čiščenja, aplikacija)
- Roborock S50 za 338€ (2000Pa sesalne moči, suho in mokro čiščenje, LDS, napredni S.L.A.M. algoritem čiščenja, učinkovitejši na preprogah, pralni HEPA filter, aplikacija)

Med Xiaomijem in Roborockom je še 360 S6, ki pa trenutno nima zaloge. Prvi, najcenejši model je povsem soliden na gladkih površinah, a Xiaomi in Roborock predstavljata zelo velik velik preskok na skoraj vseh področjih (od dizajna, kvalitete materialov, izdelave, vgrajenih senzorjev, algoritmov čiščenja, naprednih funkcij, avtonomiji baterije, malo tišji in hitrejši itd). Če so finance, Xiaomi/Roborock defenitivno vredna višje cene ...


Današnje kode:

Xiaomi Mi 8 Lite Global 4/64GB pametni telefon s kodo: PGTyFBcs iz 240€ na 186€
Xiaomi Mi 8 Global 6/64GB pametni telefon s kodo: GBMPKBG2 iz 338€ na 326€
Xiaomi Mi 8 Pro Global 8/128GB pametni telefon s kodo: GBMPBF17 iz 471€ na 444€
Xiaomi Redmi Note 6 Pro Global 4/64GB s kodo: GBMPKBG iz 177€ na 173€
Xiaomi Redmi Note 6 Pro Global 3/32GB pametni telefon s kodo: GBMPKBG1 iz 160€ na 153€
Xiaomi Youpin Intelligent Temperature APP nastavek za WC školjko s kodo: GBHGXTPR iz 394€ na 213€
BusinessBackpack nahrbtnik za 17" prenosnik s kodo: IT$BSZF752 iz 42€ na 18€
A10 LCD Smart video projektor s kodo: IT-CN76ART iz 202€ na 157€
Creality3D CR-10S Pro 3D tiskalnik s kodo: GB3DCRP iz 533€ na 524€
GS-XXD158 YW Light Propeller Protection RC Drone s kodo: RCsaylor8 iz 13€ na 12€
JMGO N7 DLP Smart Home video projektor s kodo: IT-CN99N7L iz 799€ na 711€
KX X520 VerticalTakeOff RC letalo na daljinsko s kodo: RCsaylor5 iz 91€ na 71€
Houzetek univerzalni potovalni adapter s kodo: GBZYILSun4 iz 4€ na 3€
Helifar Stunt Rotating Car avto na daljinsko s kodo: helifarHB-NB iz 19€ na 16€
Houzetek V6+ stropni nosilec za video projektor s kodo: GBZYILSat4 iz 29€ na 21€
Convoy S2+ LED ročna svetilka s kodo: clZdfS2F iz 21€ na 14€

OnePlus 6 6/64GB International pametni telefon v FlashSale za 355€
OnePlus 5T 8/128GB International pametni telefon v FlashSale za 382€
OnePlus 6 8/128GB International pametni telefon v FlashSale za 400€
Alfawise U30 3D tiskalnik v FlashSale za 151€
i10 TWS Mini Bluetooth InEar posamezne slušalke v FlashSale za 35€

Vse Gearbest kode na enem mestu ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

gregor ::

Hvala, odgovor posredovan dalje. :)

Še to, kaj je LDS, SLAM?
Je to uporabno?

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregor ()

gregor ::

sem že ugotovil kaj je to :), pozabite na vprašanje

vonmimek ::

če koga zanima prodajam tablični računalnik Chuwi Hi9 Air samo sproban :D
cena 120 eur :D

vonmimek ::

tomson lep pozdrav

kocka je padla, kupil bom oneplus 6.

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp...
če lahko daš svoje številke zraven, da dobiš kašen cent za tvoj trud :)

hvala in lp

vonmimek

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vonmimek ()

lithium ::

Tomson, a za Xiaomi Mi 8 Lite Global 4/64GB - blue prima kak kuponček? :)
Objavljeni delujejo samo za črno verzijo.
Neuradni Telemach forum https://red-pill.eu/forum070

Tomson ::

@vonmimek:
hvala! ;) OnePlus 6 International 6/64GB za 355€

@lithium:
preveril, trenutno le opcija za črni model: Xiaomi Mi 8 Lite Global 4/64GB s kodo: PGTyFBcs iz 213€ na 186€ (kodi za modri mode: GBMP8LITE in GBMPBF2 pa sta potekli) ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

jocoj ::

So pa pogumni ti njihovi dilerčki, ki prepakirajo priority line pošiljke v Nemčiji. 500 EUR vreden telefon ti vrže v navadno vrečko brez kakršnekoli dodatne zaščite. Pri nas še gre, v kakšni Italiji ali na Balkanu pa špila poštarski spizditis na polno, kjub registered shipping.:))

Dimnik ::

No jaz sem po 20dnevih dobil mi8, kot pravi jocoj, v navadni folijasti kuverti brez kakršne koli zaščite. Na škatli se vidi, da je bila stisnjena, ampak dobro, da xiaomi pakira v tako trde- vzdržljive škatle. Do sedaj.od koderkoli sem naročil telefon je prišel ovit v folijo z mehurčki in potem v folijasti kuverti.

Po moje to nič ne prepakirajo v nemčiji, ampak pride iz kitajske več komadov v škatli, potem pa razpošljejo iz nemčije dalje

jocoj ::

Prepakirajo iz večje pošiljke, brez skrbi. Poglej gor nalepko, imaš ime in naslov lokalnega dilerčka.

Synapse ::

Bo kmalu spet koda za Oclean one električno ščetko?
Lp

Mare2 ::

jocoj je izjavil:

So pa pogumni ti njihovi dilerčki, ki prepakirajo priority line pošiljke v Nemčiji. 500 EUR vreden telefon ti vrže v navadno vrečko brez kakršnekoli dodatne zaščite. Pri nas še gre, v kakšni Italiji ali na Balkanu pa špila poštarski spizditis na polno, kjub registered shipping.:))


Dandanašnji GSM telefoni priznanh znamk naj bi vzdržali najosnovnejše obremenitve, mar ne? :)

TadejPer ::

Tomson je izjavil:

@specing:
drži, EU Railway ali EU Ocean Shipping, oboje 100% brez dodatnih stroškov ...

@tebodi:
najugodneje je bil Poco F1 128GB za 302EUR iz EU skladišča v novembru nekajkrat iz Fast-29 skladišča kjer trenutno ni zalogge ...

@TadejPer:
sam imam tole zadevico, vrhunska, brez pripomb: Xiaomi Dafang 1080p IP kamera za 33EUR ... Dobri opciji pa sta tudi Xiaomi Mijia kamerci: klik in klik


@Tomson
Ali imaš kakšno kodo za prvo mijia kamero? Bi mi prišla najbolj v poštev, ker jo lahko montiraš na strop, po narobe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TadejPer ()

Tomson ::

@Synpase:
trenutno res nobene aktivne, predvidevam da bo spet kakšna kmalu ...

@TadejPer:
za Xiaomi Mijia IP 1080p kakšne kode trneutno ni, je pa dobra cena za EU Fast30 skladišče, 32€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tomson ::

ivanuscha je izjavil:

Zdaj so zelo popularne i10 tws, odlične kopije Airpods, ki pa jih na Gearbestu izgleda ni možno kupiti, niti v kakšnem EU lagerju.

@tomson, imaš mogoče kakšno info glede teh slušalk? Reviewi so precej pozitivni...


so sedaj tudi na Gearbest: i10 TWS Mini Bluetooth InEar slušalke za 35€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor
««
110 / 181
»»