» »

Gearbest nakupi in kuponi

Gearbest nakupi in kuponi

Temo vidijo: vsi
««
89 / 181
»»

DennisDee ::

Kupujem se eno stvar, ki je na banggodu drazja, tako da pridem na isto vrednost :)

Bye ::

Pozdravljeni. Na GB sem naročil telefon, nakar sem naročilo moral stornirati, ker nikjer ni bilo opcije za "tax/customs free" nakup. A mi lahko prosim kdo pove, kje je ta možnost?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bye ()

xda develope ::

Tax/customs free je na gearbestu načeloma priority line shipping.

Bye ::

Na live chatu mi je prodajalec iz GB rekel, da obe opciji prihajata iz Kitajske. Torej?

Zoro3 ::

@alkoo
Tudi jaz uporabljam uro že od aprila, baterija še vedno drži enako kot na začetku 5-6 dni, odvisno od uporabe :)

cypena ::

Thomson,

Zanima me tole: FLOUREON TH-210 Stud Center Finder Metal AC Live Wire Detector
Imaš svoj link za to?
Kakšne ostale kode najbrž ne delajo na flash sale?


Ima kdo kake izkušnje s tem ali podobnim izdelkom?
Rabim ga za doma poiskat vodovodno in el.napeljavo ter eventuelno za kake nosilce pod kanufom ali podobna opravila....
če seješ veter, boš po vsej verjetnosti požel vihar...
pa lep dan želim :)

DennisDee ::

@alko
Ce si iz Ljubljane/okolica, mi pisi v inbox in se lahko zmeniva in uro vidis v zivo, sprobas...

SumTingWong ::

Tomson, čakamo kode za OnePlus 6T :))

fireX88 ::

6T me je malo razočaral..vseeno sem upal, da bo cena bližje 500€.. trenutno se nagibam bolj h gearbestovi ponudbi oneplus 6. Vidim, da so na razpolago samo international version (če se ne motim je nam vidna razlika v charger-ju). je kakšna ponudba za global verzijo, kjer pride EU plug?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

kody ::

A so komu ze poslali chuwi hi9 pro...cakam ze 2 tedna da odpremijo posiljko

Tomson ::

@Bye:
kot je bilo že večkrat omenjeno, če naročiš preko poštne opcije "Prioirty Line - EU Priority" prispejo zadeve brez kakršnihkoli dodatnih stroškov, ne glede na to, da gre za CN/HK skladišče. Pri podpori pametnega odgovora nimajo, lahko pa iz prakse mnogih potrdim, da preko te opcije ne bo dodatnih stroškov.

@cypena:
Floureon TH-120 detektor za žice in kovine 3v1 s kodo: GBFL210 iz 11€ na 8€

@fireX88:
kode le za International verzijo. Razlika med Global verzijo je le v dodatni podpori za LTE omrežja (B30/B32/B71), ki pa za nas ne igra vloge ter EU plugu, a glede na to, da je cena trenutno precej ugodna: OnePlus 6 6/64GB s kodo: GB$MBDPONE iz 396€ na 369€, vzameš poleg npr. en res kvaliteten EU adapter ala Bull EU za 3.9€ ...

@kody:
lahko mi poslješ na ZS Order Number pa preverim kako in kaj ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

alkoo ::

@DennisDee
Žal ne. Hvala za ponudbo.

Hvala tudi ostalim za odgovore. Danes sem v BB preveril velikost Amazfit Pace (Stratosa niso imeli), katera je enaka po velikosti (razen majhne razlike v debelini). In sem se dokončno odločil, da kupim Stratosa. Samo počakam še na kakšen sale na GB. Saj je že zdaj ugodna cena glede na naše trgovce, ampak vseeno :)

fireX88 ::

hvala tomson

mogoče še kakšna koda za Chuwi Hi9 Air?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Tomson ::

Žal ne, oz. je koda za model z X20 CPUjem za 151€, a trenutno ni zaloge, sicer pa Hi 9 Air X23 CPU model za 154€ ni prida dražji, le nekaj €, je pa kar bistvena razlika v zmogljivosti, a piše da je Shippement šele proti koncu novembra ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Bye ::

Tomson, hvala.

N0t0ri0us ::

Kakšna je bila do sedaj najnižja cena za mi 8 ?

avtek ::

Zadnjič smo govorili o času dostave.

Naročil sem Roborock S50 10. oktobra. Izbral sem EU Priority line. Poslali so ga (dobil sem mail - shipped out) 16. oktobra in danes sem ga glede na tracking Pošte Slovenije dobil domov (me trenutno ni doma), tako da cca 3 tedne od naročila in 2 tedna od poslane pošiljke.

Je pa prišlo brez dodatnih stroškov.



Tomson, še enkrat hvala! Se javim ko ga stestiram :)


Lp

Tomson ::

@N0t0ri0us:
Xiaomi Mi 8 Global 64GB je bil najceneje 339€, trenutno pa v FlashSale za 342€ ter PrioirtyLine za 0.09€ ...

@dulci:
super, naj ti dobro služi! ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

husky1 ::

Tomson je izjavil:

@N0t0ri0us:
Xiaomi Mi 8 Global 64GB je bil najceneje 339€, trenutno pa v FlashSale za 342€ ter PrioirtyLine za 0.09€ ...


Predvidevam da po 1 novembru pade cena, ker vse mi8 pošiljajo po prvem novembru? :)

Matej_K ::

Bliža se 11.11. Kitajski ''black friday'' verjetno bodo kakšne stvari takrat kaj cenejše
... .. .

Tomson ::

Današnje kode:

Xiaomi Mi 8 Lite Global 4/64GB pametni telefon s kodo: GBMP8LITE iz 237€ na 209€
Xiaomi Ninebot Segway ES2 električni skiro s kodo: GBES2COUPON iz 518€ na 333€
Chuwi Lapbook Air 14.1" IPS Win10 prenosnik s kodo: IT$TACWLA iz 316€ na 307€
Teclast F6 Pro 13.3" Win10 prenosnik s kodo: GBNBF6pro iz 377€ na 360€
Teclast M20 10.1" Android tablica s kodo: GB&TAM204G iz 140€ na 131€
Xiaomi Youpin Purifying Humidifier 5L vlažilec z aromo s kodo: HRSJS600 iz 64€ na 57€
Yeelight 450 LED stropna luč s kodo: GBLED450 iz 87€ na 79€
Xiaomi Mi Notebook Air 13.3" Win10 prenosnik s kodo: GB&TAXMAIR05 iz 571€ na 545€
Alfawise B7 Pro Fitness pametna zapestnica s kodo: GBOBCE0037 iz 15€ na 14€
PZE Smart Voice Control LED stropna luč s kodo: GBLEDBRE2 iz 45€ na 43€
Xiaomi MiTu 720p RC Drone s kodo: GB-THMI59 iz 57€ na 51€
Jgaurora A5X 3D tiskalnik s kodo: GBA5X29 iz 307€ na 298€ (EU skldaišče)
Xiaomi Mi TV Android Box s kodo: GBMIBOX01 iz 57€ na 49€
Alfawise T9 Android TV Box s kodo: AlfawiseT9 iz 52€ na 46€
Ziglint A3 3v1 Ionic čistilec zraka s kodo: GBSA010 iz 52€ na 43€
Houzetek GL-K181 Air Purifier čistilec zraka s kodo: GBSA017 iz 96€ na 87€
Xiaomi Mi Ultra laserski video projektor s kodo: IT$CN99NMI iz 1721€ na 1686€
Yahboom Smart Robot Car Project Complete Starter Kit s kodo: GBTH59YBS iz 61€ na 52€
HuinaToys Remote Dump Truck tovrnjak na daljinsko s kodo: GB-THHN573 iz 64€ na 61€
Children'S Science Qizhi DIY Toy Aerodynamic Engine Car s kodo: GBTH49CSQ iz 52€ na 43€
5v1 Ultrasonic Aroma Humidifier 1.5L vlažilec s kodo: HR5in1air iz 22€ na 18€
GD8220 Baby LCD monitor in kamera s kodo: GBTH56NBC iz 57€ na 50€
Klarus XT11X 3200lm LED ročna svetilka s kodo: GBLEDXT11X iz 65€ na 61€
Alfawise S100 Sonic električna ščetka s kodo: ProXGB01 iz 22€ na 17€
OnePlus 6 6/64GB pametni telefon v FlashSale za 377€

Vse Gearbest kode na enem mestu ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

gregor ::

Včeraj sem prejel Okukitel wp2, točno dva tedna od takrat ko so poslali.
Sicer ni za mene, ga bom pa imel doma cca 3 dni. Da vidim to čudo. :)

Ga še nisem vklopil, je pa kvalitetno narejen in precej težek, se še kako pozna zelo velika baterija in rugged konstrukcija.
Razmišljam, da bi ga vrgel v vodo, samo se ne upam, ker ni moj. ;)

Če bom imel čas, objavim kako sliko.

LP

zila90 ::

Priporoča kdo kakšno tablico do max 100€ iz Gerbesta?
Zanima me tudi ali je že kaj znano, če bo 11.11. tudi Gearbest imel kakšne dodatne popuste?

Ribicija ::

Tomson včeraj si dodal nekaj linkov za nahrbtnike. A lahko pogledaš če je na voljo še kakšen drugi model/velikost prosim?

barracuda ::

Tomson je izjavil:

S Bluedio in Xiaomi ne boš zgrešil. Model ki pokriva vse želje je Bluedio T2+ za 23€, so tudi najcenejše, sledeče opcije pa so Bluetooth z mikrofonom: klik, klik, klik, klik, klik. Pravi gamerski dizajn slušalk pa samo z 3.5mm priključkom, brez bleutootha, a verjetno dizajn ni bistven ...


Tomson, hvala.
Naročil sem bluedio t2+. Hotel sem tudi izkoristiti nabrane točke in dobil okrog 7eur popusta.

gdjv ::

Matej_K je izjavil:

Bliža se 11.11. Kitajski ''black friday'' verjetno bodo kakšne stvari takrat kaj cenejše


Držim pesti da bo Mavic Air FMC znižan :))

DennisDee ::

Mislim, da ne more biti boljsa ponudba!
Xiaomi Mi Gaming Laptop (i7 8750H, 16GB RAM 2666MHz, GTX 1060 6GB) + DARILO - 2.1 hisni kino sistem znizana cena je EUR1142.70, s kodo GBXMLP1060 pa je cena EUR1077,67. Sam sem dodal EU Priority (0EUR) in insurance (37,02EUR). Skupaj sem placal 1114,69EUR.

Zgodovina sprememb…

amacar ::

Insurance ne rabiš, škoda 40€.

Mare2 ::

amacar je izjavil:

Insurance ne rabiš, škoda 40EUR.

Če ne plačaš preko paypal, je Insurance obvezen. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare2 ()

Tomson ::

@zila90:
do 100€ so najboljše opcije: Teclast A10H za 75€, Teclast A10S za 95€, če greš pa malo preko pa Chuwi Hi Pad za 120€, je overall bolši, a tudi dražji ...

Popusti seveda bodo, v obdobju od 5.novembra do 14.novembra je kako Black Friday promocijsko obdobje, ne pa se še za katere artikle ...

@Ribicija:
preverim za vse opcije ...

@gdjv:
tudi ta hip je npr. opcija za DJI Mavic Air s kodo: GB$THRCDJA iz 702€ na 605€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

aleskom ::

Tomson je izjavil:

Dobra opcija za Youtube do 4k in Netflix 1080p je Mecool M8S Pro L S912 z Android TV OS za 60€ iz EU skladišča...


Tomson, kaj pa kakšen Xiaomijev TV box? A niso boljši glede na ceno? Tale je po tvojem najboljši price/performance? Ima mogoče še kdo drug izkušnje s Xiaomijem?

gdjv ::

Tomson je izjavil:

@gdjv:
tudi ta hip je npr. opcija za DJI Mavic Air s kodo: GB$THRCDJA iz 702€ na 605€


S to kodo je cena iz 799 EUR na 689 EUR

bi pa kupil FMC (Fly more combo) verzijo z dodatnimi baterijami, ker je drugače samo 1 dodatna baterija 100,00 EUR

goba ::

Flash sale: Samsung UHS-3 64GB Micro SDXC
cca 13€ skupaj s pošnino.

Tomson ::

@gdjv:
hmm...meni koda deluje kot zapisano, iz 702€ na 605€. Imaš pa še opcijo DJI Mavic Air FMC s kodo: GB-THAIRCN iz 857€ na 737€



@aleskom:
za Xiaomi je tudi trenutno še koda, Xiaomi Mi TV Android Box s kodo: GBMIBOX01 iz 57€ na 49€. Je cenejši od Mecoola, manjka pa mu ethernet priključek, nekateri imajo težave s WiFi hitrostjo, Mecool je zmogljivejši, ima pa Xiaomi DOLBY in DTS podporo ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tomson ::

Nekaj hudih danes:

OnePlus 6 6/64GB pametni telefon s kodo: GBMPOP64 iz 377€ na 351€
OnePlus 6 8/128GB pametni telefon s kodo: GBMPOP8 iz 421€ na 395€
Xiaomi Amazfit 2 Stratos Global pametna ura s kodo: PACEPL iz 204€ na 140€ (EU skladišče)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

SumTingWong ::

Tomson no :( Tale 8/128 OP6 ponudba je resss mikavna.

Ze pri 413€ sem bil tik pred nakupom. Greh je, ko se ne morem odloci t ali OP6 ali OP6T, glede na ceno.

Tomson ::

Odločitve, odločitve! ;) Pri modelu 6T za bistveno višjo ceno dobiš bralnik prstnih odtisov na zaslonu (ki glede na teste ni tako prepričljivo učinkovit), malo večji zaslon ter večjo baterijo, kamera sicer ista, malo izboljšan software, izgubiš pa 3.5mm priključek ... Če bi bila cena približno podobna, vsekakor 6T, pri takšni razliki v ceni pa je težko upravičit 150€ razlike ...

Še ena huda danes:

Alfawise S60 robotski čistilec oken s kodo: GBSI10302 iz 114€ na 101€ (EU skladišče)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

SumTingWong ::

Ravno ta razlika v ceni me heca. In pa OP6T nima notification light! To be honest, si ne predstavljam mobitela brez tega. Sem imel pred leti en cheap phone, ki ni imel te lučke, pa sem pop*zdeval.
Vidim, da shipping ni več 1$, ampak 6$ zdaj :)) Še vedno -10 € razlike od včeraj.

Morda veš, če ima OP6 (napram OP5) kaj boljše videe in mikrofon za videe? Fotke so mi že na OP5 super, le videe bi rad še boljše.
Pa še tole: Navajen sem na FP spredaj, imam mobitel na mizi in lahko elegantno odklenem. Kaj bi predlagal ob nakupu OP6, kako tam odklepati mobitel? Double tap + pattern? Še kaj bolj enostavnega?

krop ::

Imaš face unlock

DennisDee ::

SumTingWong je izjavil:

Ravno ta razlika v ceni me heca. In pa OP6T nima notification light! To be honest, si ne predstavljam mobitela brez tega. Sem imel pred leti en cheap phone, ki ni imel te lučke, pa sem pop*zdeval.
Vidim, da shipping ni več 1$, ampak 6$ zdaj :)) Še vedno -10 € razlike od včeraj.

Morda veš, če ima OP6 (napram OP5) kaj boljše videe in mikrofon za videe? Fotke so mi že na OP5 super, le videe bi rad še boljše.
Pa še tole: Navajen sem na FP spredaj, imam mobitel na mizi in lahko elegantno odklenem. Kaj bi predlagal ob nakupu OP6, kako tam odklepati mobitel? Double tap + pattern? Še kaj bolj enostavnega?


Lahko ti potrdim dober napredek med OP5T in OP6. OP6T ima iste senzorje + ta night mode, ki so ga predstavili na OP6T, prihaja tudi na OP6. Lahko si ogledas tudi moj video review

SumTingWong ::

@krop: Vem, imam tudi na OP5 (Custom ROM). Ampak vseeno je potrebno double tap (ali power button) + dvigniti telefon. Pa ne da je to velika težava, samo iščem še bolj preprosto alternartivo. Fingerprint na OP5 je sicer absolutno fantastičen.

@Dennis: Sem pogledal. Si morda iz Ljubljane ali okolice? Bi bilo super, če bi lahko fizično primerjal OP5 vs OP6.

dexterboy ::

@DennisDee; ko sem gledal recenzijo za Amazfit, sem misli, da to snema kakšen rus :))
Drugače pa zelo pohvalno za video vsebino.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

DennisDee ::

@SumTingWong, ce imas moznost danes, sem v ljubljani med 16.00-18.00 (center). Imel bom oba pri roki, OP5T in OP6. Gre pa danes OP6 v prodajo, zaradi nakupa OP6T in Huawei Mate 20 Pro (potreba zaradi video recenzij, drugace bi ostal na OP6, 100%).

@DexterBoy pred kamero govorit anglesko je bistveno tezje, kokr med folkom haha. Ampak se izboljsuje iz videa v video ;). In hvala za besede! :)


Edit:
Dokler cakam na nov racunalnik, nisem zmozen editirati vec videov, zato imam tedenske objave (editiram na racunalniku, kjer deluje 1 jedro z 1.2ghz - ja, meni gre tudi na jok). Imam ogromno materiala za posneti tudi v slovenscini (locen kanal), bo tudi kar nekaj gearbest izdelkov na obeh kanalih.

Zgodovina sprememb…

IcyFox ::

Tomson, je kaka koda za Mi Band 3?

--F40-- ::

Tomson je izjavil:

Nekaj hudih danes:

OnePlus 6 6/64GB pametni telefon s kodo: GBMPOP64 iz 377€ na 351€
OnePlus 6 8/128GB pametni telefon s kodo: GBMPOP8 iz 421€ na 395€
Xiaomi Amazfit 2 Stratos Global pametna ura s kodo: PACEPL iz 204€ na 140€ (EU skladišče)


Bodo cene za OP6 v naslednjem mesecu se kaj padle? Z nakupom se mi ne mudi..

SumTingWong ::

Nekaj najbrz se bo, ampak bogve koliko imajo zaloge. Ko bo enkrat konec, ne bo vec akcij.

dexterboy ::

@DennisDee; Če bo do novega računalnika še dolga čakalna vrsta, ti podarim matično dualcore, hladilnik seveda zraven :)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

--F40-- ::

Sem sele sedaj opazil, da ne gre za globalno verzijo (A6003). Kaksne so razlike? V akciji so zgleda samo kitajske verzije.

SumTingWong ::

Malo bolj zgoraj je napisal Tomson:

kode le za International verzijo. Razlika med Global verzijo je le v dodatni podpori za LTE omrežja (B30/B32/B71), ki pa za nas ne igra vloge ter EU plugu, a glede na to, da je cena trenutno precej ugodna: OnePlus 6 6/64GB s kodo: GB$MBDPONE iz 396€ na 369€, vzameš poleg npr. en res kvaliteten EU adapter ala Bull EU za 3.9€ ...

Lahko pa preko Aliexpress naročiš original DASH adapter za EU, pride 10€. Jaz se bom odločil za to opcijo, ker adapterjev ne maram.

ivanuscha ::

Živjo Tomson,

imaš kakšno mnenje o Xiaomi M365 scooterju? Opazil sem da je trenutno flash sale, izgleda celo iz EU skladišča?! Je cena dobra, ali imaš kakšno dodatno kodo...?

https://www.gearbest.com/skateboard/pp_...
««
89 / 181
»»