» »

Gearbest nakupi in kuponi

Gearbest nakupi in kuponi

Temo vidijo: vsi
««
181 / 181
»
»»

SumTingWong ::

Folija je prednameščena gor, ampak ta folija je odlična. Na OnePlus 5 mi je zdržala leto in pol, potem pa sem jo "zdrmal" dol. Ne rabiš drugega, če te je strah prask, za padce pa pač ni.

Dobiš tudi ovitek, prozoren. Ampak je ovitek res super, trpežen.

EDIT: Folija je tovarniško prednameščena*

Zgodovina sprememb…

bauci ::

Ali je kakšna koda za milnik Alfawise AD-1806?

Hatimu ::

SumTingWong je izjavil:

Folija je prednameščena gor, ampak ta folija je odlična. Na OnePlus 5 mi je zdržala leto in pol, potem pa sem jo "zdrmal" dol. Ne rabiš drugega, če te je strah prask, za padce pa pač ni.

Dobiš tudi ovitek, prozoren. Ampak je ovitek res super, trpežen.

EDIT: Folija je tovarniško prednameščena*

Imas to OnePlus 7 ali OnePlus 7 Pro?
Hvala za info btw 8-)

klekej ::

Se se da dobit mi a2? Ne lite..

a_borlak ::

Malo sem v dilemi, ta zadeva nima EU Priority line:
https://www.gearbest.com/helicopters-ac...

Kaj to v praksi pomeni? Ker potem raje kupim v EU, bo na koncu ceneje.

Tomson ::

@rokFeler:
na kar paziš je, da pri paketih nad 22€ izbereš poštno opcijo Priority Line, da ni dodatnih stroškov, če plačuješ preko PayPala so pošiljke že zavarovane v primeru izgube/poškodbe, pri Shipping Guarantie za nekaj € pa gre za podobno zadevo, v obeh primerih je 100% refund, le postopek preko omenjenega dodatnega zavarovanja je hitrejši. Dostava preko Priority Line v povprečju odbra dva tedna ...

@fokz8:
da bi lahko konkretno svetoval bi moral sam vse omenjene modele preizkusit, glede navedenih lastosti pa je prednost Alfawise modela bistveno zmogljivejša baterija v Docku, ki na poti bistveno podaljša avtonomijo, kar se samega zvoka tiče pa težko rečem, predvidevam pa, da so nekje na podobnem nivoju. V istem rangu še Xiaomi model, ki ga tudi kar pohvalijo, sicer pa tudi QCY modeli dobri glede na ceno, Alfawise velikokrat preseneti, predlagam da se odločiš glede na budget, dizajn in lastnosti ki so ti pomembne.

- Xiaomi Redmi AirDots BT slušalki s kodo: GBREDMI189 za 17€

@kodrnusa:
vsekakor Teclast T10, za top tablica overall, še lani za 200€, trenutno pri 132€ tablica brez konkurence ...

- Teclast T10 10.1" Android tablica s kodo: GB&TATET10 iz 136€ na 132€

@bauci:
- Alfawise AD-1806 Automatic Foaming Soap Dispenser s kodo: GBA43849 iz 13€ na 11€

@klekej:
kolikor gledam ne. Je pa tudi vprašanje ali se še splača, glede na to da imaš nekaj novejših zelo dobrih modelov, ala Redmi Note 7, ki ga dobiš precej ugodno, ima isti procesor, večji, brezrobi zaslon pri istih merah, MicroSD, dobro kamero, 3.5mm priključek ter občutno večjo baterijo (4000mAh vs 3000mAh), bistveno razlika je le v AndroidOne sistemu, a mislim da prav dosti ne boš pogrešal ...

@alanob:
res je, če ni Prioirty Line je na koncu cena kar občutno višja, preverim če lahko dodajo PrioirtyLine poštno opcijo in sporočim ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

mastenm ::

Ima kdo izkušnje z robotskimi sesalci za pomivanje oken/stekel.
Ogledujem si Alfawise WS - 960, https://www.gearbest.com/electric-windo...

Thomson, je kaka koda za to na Gearbest-u?
Je smiselno oz. potrebno plačati Shipping Guarantee?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mastenm ()

xandros ::

Teclast T10:
a. Ima usb-c?
b. Android 7 je mogoce nadgradit? Ali kaj 3rd party?

Skylord ::

Skylord je izjavil:

A so tukaj kakšne posebne fore glede naročanja kot preko GB?
Koliko traja dostava?

Tomson je izjavil:

@rokFeler:
na kar paziš je, da pri paketih nad 22EUR izbereš poštno opcijo Priority Line, da ni dodatnih stroškov, če plačuješ preko PayPala so pošiljke že zavarovane v primeru izgube/poškodbe, pri Shipping Guarantie za nekaj EUR pa gre za podobno zadevo, v obeh primerih je 100% refund, le postopek preko omenjenega dodatnega zavarovanja je hitrejši. Dostava preko Priority Line v povprečju odbra dva tedna ...

To je pri GearBest. Ti si podal lik od GeekBaying. Tam ni nobenega Priority Line, vsaj ne v tem primeru?
Opcija je EU GLS Express 1EUR ali EU DPD Express 2,87EUR oboje dostava 2-7dni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skylord ()

bauci ::

Tomson, hvala za kodo za milnik. Rad bi kupil več milnikov ampak s tvojo kodo dobim popust samo za en milnik. Ali moram naročiti vsak milnik posebej, da bo koda upoštevanega za vsakega?

Zico44 ::

@Zico44:
trenutno tale opcija, drugi teden bo koda za cca. 300€ za 100kom ...
- Roborock S50 robotski sesalnik s kodo: GBSTSDJ348 iz 360€ na 324€

Halo Tomson!

A se je že kaj pojavilo kaj novega glede Roborocka S5 (50)? Mogoče z dostavo iz EU?

Tomson ::

@mastenm:
sam imam model Alfawise S60, predhodnik modela Alfawise S70:
- Alfawise S70 robotski čistilec za okna s kodo: YISELX43676 iz 118€ na 109€

Zadeva se obnese presenetljivo dobro, se je pa potrebno zavedati nekaj zadev. Časovno, če bi pomival okna ročno, bi verjetno opravil hitreje, ker imamo dosti oken (okoli 20) moraš računati, da moraš namestiti robota na vsako okno, na vsako stran, na vsako strani pa potrebuje nekaj minut. Jasno, v tem času ko robot čisti, počneš kaj drugega, a pri vsakem oknu računaš na premik robota, pred tem pa z Vitrexom poškropiš okno, da ga dobro očisti, če želiš očistiti še okvir okna računaš še na to. Še precej bolj pride tovrstni robot do izraza kjer so okna, steklene površine večje, jih ni toliko ali so težje dosegljiva, tam je uporabnost še večja. Sam ga kljub omenjenemu 2x letno uporabljam, očisti nekje na 90% ročnega čiščenja, po kakšnem vogalu je potrebno še potegniti z roko, a na daleč se ne vidi. Je pa tako, če ga pošlješ po izjemno zapacanih oknih, ki se več sezon ne čistijo, v prvem čiščenju rezultat mogoče ne bo najboljši, če pa robotek redno čisti, 2x letno, je rezultat kar ok. Omenjeni model ki ga omenjaš je večji, občutno hitrejši, tišji, skaratka nekoliko boljši v vseh pogledih... Koda je za HK skladišče, a je trenutno v SuperDeals iz EU skladišča, kjer si z bistveno hitrejšo dostavo praktično na istem:

- Alfawise WS960 robotski čistilec za okna s kodo: WWC0994309 iz 163€ na 154€
- Alfawise WS960 robotski čistilec oken v SuperDeals za 143€ (EU skladišče)

@xandros:
od priključkov ima MicroUSB, MiniHDMI, 3.5mm jack in režo za SD kartico, nima USB-C. Android pa je na verziji 7, mislim da ni možen updejt, a osebno ga niti ne pogrešam ker deluje vse tiptop. Imam pa doma tudi novejšega, dražjega Chuwija na novejšem Androidu, pa overall Teclast deluje bolj odzivno, ima res dober chipset ...

@RokFeler:
podal sem ti najboljšo opcijo. PrioirtyLine poštnino potrebuješ samo pri HK/CN skladiščih, pri EU skladiščih poštna opcija ni pomembna, ker ni dodatnih stroškov. Izbereš omenjeno EU GLS Express poštnino za 1€ in imaš zadevo doma v nekaj dnevih ...

@bauci:
preverjam, za koliko komadov pa gre?

@Zico44:
zaenkrat še ne, mogoče kasneje, naj bi bila koda te dni za okoli 300€, objavim takoj ko pride, za EU skladišče pa trenutno v SuperDeals za 345€:

- Roborock S50 robotski sesalnik v SuperDeals za 345€ (EU skladišče)

Se pa danes pravkar začela akcija za najnovejši 360 S7 model, sicer le za 200kom, ki je nekje na nivoju novega Roborocka S6, ki je trenutno okoli 500€, že 360 S6 je bil top robotski sesalnik, tako da je omenjeni S7 tudi zelo dobra opcija, pa še brezplačna električna ščetka v vrednosti 33€ je poleg:

- 360 S7 (2019) robotski sesalnik s kodo: GB-360S7 iz 418€ na 362€ (200kom)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

markolino ::

Mene pa zanima kje se pa dajo dobit rezervni deli za roborocka S6 Na GearBestu jih nimajo.
Kot so:

Ščetke filtri itd..

Sam ne mi napisat da so enake kot pri s5 modelu ker niso.
Mogoče filter je enak..
L.p.

Tomson ::

Xiaomi Mi Band 4 International pametna zapestnica s kodo: GBBAND4MI iz 34€ na 29€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

bauci ::

Tomson, rad bi kupil 6 milnikov - velika familija:).

markolino ::

bauci je izjavil:

Tomson, rad bi kupil 6 milnikov - velika familija:).


Milnik... Kako to izgleda ?

markolino je izjavil:

bauci je izjavil:

Tomson, rad bi kupil 6 milnikov - velika familija:).


Milnik... Kako to izgleda ?

Ma kaj je od xiaomija ?

Zgodovina sprememb…

scipascapa ::

Tomson je izjavil:

Xiaomi Mi Band 4 International pametna zapestnica s kodo: GBBAND4MI iz 34€ na 29€

naročamo :)

Tomson ::

@markolino:
tudi Xiaomi ima podoben model, le da je malo dražji, sicer zelo podobna zadeva ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

klekej ::

SumTingWong je izjavil:

Folija je prednameščena gor, ampak ta folija je odlična. Na OnePlus 5 mi je zdržala leto in pol, potem pa sem jo "zdrmal" dol. Ne rabiš drugega, če te je strah prask, za padce pa pač ni.

Dobiš tudi ovitek, prozoren. Ampak je ovitek res super, trpežen.

EDIT: Folija je tovarniško prednameščena*


A na Redmi Note 7 je tudi folija že gor? Če ne, kje jo dobiti v doglednem času (da ne bo telefon prej tu)?

bauci ::

@markolino
Že imam doma dva od firme Alfawise. Zadeva deluje super. Imaš gumb za vklop in izklop ter gumb s katerim lahko nastaviš količino milnate pene - 2 stopnji. Uprabiš lahko navadno tekoče milo in ga mešaš z vodo v razmerju 1:6. Dobiš krasno peno. Ženske so navdušene.

fireX88 ::

Xiaomi Mi A2 lite je ok telefonček za starejšo osebo? Telefon, sms, mogoče malo interneta. Kakšna koda, ali je samo flash sale?

Ter, kakšna je razlika med:

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp...

in

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

prljavac ::

Tomson je izjavil:

Xiaomi Mi Band 4 International pametna zapestnica s kodo: GBBAND4MI iz 34EUR na 29EUR


A meri zapestnica tudi višinsko razliko? Ali šteje samo korake?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: prljavac ()

mastenm ::

Tomson je izjavil:

@mastenm:
- Alfawise WS960 robotski čistilec za okna s kodo: WWC0994309 iz 163EUR na 154EUR
- Alfawise WS960 robotski čistilec oken v SuperDeals za 143EUR (EU skladišče)

Meni pri Super Deals kaže ceno 152EUR + poštnina. Tomas, a sem kaj spregledal?

Mi imamo tudi dosti stekel, cca 20 (kot pri tebi). Nekatera tudi od tal do stropa. Zato sem razmišljal o večjem kalibru ... Se ti zdi smiselno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mastenm ()

mastenm ::

Vprašanje glede robotskega čistilca za okna:
Nad okni imam žaluzije, ki v zgornjem delu šipo prekrivajo (ko so pospravljene). Robot bi se tako v zgornjem delu prej zaletel v žaluzijo (ki je kakih 5-7cm odmaknjena od šipe) kot v rob okvirja okna. Ima kdo kake izkošnjo s takšno situacijo? Ali se bo robot poskušal zapeljati "izza" žaluzije v tisto špranjo 5cm, ali se bo lepo ustavil kot ob robu okvirja. Kje vse imajo ti roboti senzorje? Samo ob šipi ali tudi "nad glavo"?

pupi ::

Kupujem skirco Xiaomi Mijia Electric Scooter Pro.

Ali lahko kje dobim kupon za gearbest?

Tomson ::

@fireX88:
razlika med omenjenima je samo v koločini RAMa in hrambenega prostora, glede na trenutno ugodno ceno 4/64GB modela, vsekakor slednjega, kakšne kode ni, a ceneje tudi s kodo še ni bil:
- Xiaomi Mi A2 Lite Global 4/64GB pametni telefon za 132€

Za starejšo osebo in namen kot ga omenjaš je tale Mi A2 Lite čez glavo, je pa za to ceno super telefon, alternativa pa odličen Xiaomi Redmi Note 7 model, ki je večji, (6.3" vs 5.8"), ima zmogljivejši procesor, boljšo kamero, hitrejši WiFi, novejši Bluetooth, hitrejše polnjenje ...
- Xiaomi Redmi Note 7 Global 3/32GB pametni telefon s kodo: GBN7332BLACK na 145€

@mastenm:
ne, nič nisi spregleda, jaz sem napačen znesek pripisal, iz EU skladišča je v SuperDeals za 151.80€, bil pa je 14.7 res v SuperDeals za omenjeno ceno ...

Za večja okna defenitino omenjeni večji model, ker S70 je prepočasen, ža za standardno velika okna potrebuje kar nekaj minut na vsaki strani, WS960 pa je skoraj 2x hitrejši. Senzorji so verjetno samo na strani, ne na vrhu, a če so žaluzije koliko toliko trdne, se bo ob stiku ustavil.

@pupi:
trenutno kakšne delujoče kode ni, le FlashSale za 490€ iz EU skladišča:
- Xiaomi Mijia M365 Pro električni skiro v FlashSale za 490€ (EU skladišče)

@bauci:
koda naj bi bila spremenjena, da sedaj deluje tudi ob naročilu hkrati 6kom, preveri ...
- Alfawise AD-1806 Automatic Foaming Soap Dispenser s kodo: GBA43849 iz 13€ na 11€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

fireX88 ::

Tomson je izjavil:

@fireX88:
razlika med omenjenima je samo v koločini RAMa in hrambenega prostora, glede na trenutno ugodno ceno 4/64GB modela, vsekakor slednjega, kakšne kode ni, a ceneje tudi s kodo še ni bil:
- Xiaomi Mi A2 Lite Global 4/64GB pametni telefon za 132€

Za starejšo osebo in namen kot ga omenjaš je tale Mi A2 Lite čez glavo, je pa za to ceno super telefon, alternativa pa odličen Xiaomi Redmi Note 7 model, ki je večji, (6.3" vs 5.8"), ima zmogljivejši procesor, boljšo kamero, hitrejši WiFi, novejši Bluetooth, hitrejše polnjenje ...
- Xiaomi Redmi Note 7 Global 3/32GB pametni telefon s kodo: GBN7332BLACK na 145€



Ok, pozabite, tega nisem vprašal, kaj je razlika;((

hvala
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

SumTingWong ::

Hatimu je izjavil:

SumTingWong je izjavil:

Folija je prednameščena gor, ampak ta folija je odlična. Na OnePlus 5 mi je zdržala leto in pol, potem pa sem jo "zdrmal" dol. Ne rabiš drugega, če te je strah prask, za padce pa pač ni.

Dobiš tudi ovitek, prozoren. Ampak je ovitek res super, trpežen.

EDIT: Folija je tovarniško prednameščena*

Imas to OnePlus 7 ali OnePlus 7 Pro?
Hvala za info btw 8-)


OnePlus 7. Ga sicer nimam več, ker sem dobil lepo ponudbo za Samsung S10+ in vzel (končno spet zadovoljen s Samsungom). Ampak glede na to, da sem imel pred tem skoraj dve leti OnePlus 5, pa potem nekaj časa OnePlus 7, ti lahko kaj več povem, kar te zanima. Pa mogoče če se dava na ZS, če imaš kakšna vprašanja.

fireX88 ::

fireX88 je izjavil:

Tomson je izjavil:

@fireX88:
razlika med omenjenima je samo v koločini RAMa in hrambenega prostora, glede na trenutno ugodno ceno 4/64GB modela, vsekakor slednjega, kakšne kode ni, a ceneje tudi s kodo še ni bil:
- Xiaomi Mi A2 Lite Global 4/64GB pametni telefon za 132€

Za starejšo osebo in namen kot ga omenjaš je tale Mi A2 Lite čez glavo, je pa za to ceno super telefon, alternativa pa odličen Xiaomi Redmi Note 7 model, ki je večji, (6.3" vs 5.8"), ima zmogljivejši procesor, boljšo kamero, hitrejši WiFi, novejši Bluetooth, hitrejše polnjenje ...
- Xiaomi Redmi Note 7 Global 3/32GB pametni telefon s kodo: GBN7332BLACK na 145€



Ok, pozabite, tega nisem vprašal, kaj je razlika;((

hvala


tukaj mi bolj odtehta a2, ker ima android one...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

bauci ::

Tomson,
hvala kupon je deloval in sem milnike že naročil.

fokz8 ::

@bauci

mi lahk poveš, kaj moraš dat noter v te milnike? lahk navadno milo, ali pa se mora kupiti prav kero posebno?

hvala :)
"Creativity is contagious. Pass it on"
- AE

bauci ::

Kupiš navadno milo v Hofer/Lidl/Mercator/Spar ... in ga daš v milnik v razmerju cca 1:6 in dobiš peno. Na začetku moraš malo probavat, da dobiš pravilno razmerje odvisno od mila. Prej sem imel milnik za katerega sem moral kupovati posebna mila za cca 4€ za 0,25 litra, sedaj pa dam v H/L 1€ za 1 liter in imam za kar nekaj časa.

fokz8 ::

@bauci

hvala, to sem hotu slišat...se mi ne da pol še zabavat, da bom pravo milo kupoval :D milnik pa zgleda super, ga bom še kr sam naroču :)
"Creativity is contagious. Pass it on"
- AE

bauci ::

Še to - not grejo 4 baterije AA, ki niso zraven.

Fritz ::

Kakšno mnenje o dronu DJI Mavic Air.

Je ta dron v redu glede na ceno ali ne? Kupiti pri Gearbest ali kje drugje?
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Tomson ::

@Fritz:
v omenjenem cenovnem rangu sta najboljša Drona omenjeni DJI Mavic Air in Parrot Anafi, a Mavic Air je overall boljši, kolikor sledim za to ceno ni boljšega. Parrot je boljši na področju kvalitete zajema fotografij in videoposentkov, naj bi bil najboljši na tem področju pri sub $1000 Dronih, ima pa nekaj drugih pomanjkljivosti, skratka stvar prioritet ... Na BG je še malo cenejši Air model, imaš pa na GB možnost uveljavljanja garancije preko Španije ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Fritz ::

Hvala za odgovor :)
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

bluefish ::

Začasno zaklenjeno. Več po pogovoru o politiki glede objave ref in aff povezav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()
««
181 / 181
»
»»