» »

Gearbest nakupi in kuponi

Gearbest nakupi in kuponi

Temo vidijo: vsi
««
142 / 181
»»

nepanepane ::

DJ Beat je izjavil:



Hvala za info. Sicer bi potreboval bolj za to, kot si omenil, senzor za temperaturo, potem dimni senzor in mogoče še kaj. Je za kontrolo aplikacija "Mi Home" ali katera druga? V tej aplikaciji imam že kamere, en repeater, ...


Če imaš Mi Home povezan na Kitajski strežnik, potem gre. Jaz sem moral it na dual apps, druge stvari sem imel že na evropskih strežnikih in komunikacija naprav med različnimi strežniki seveda ni mogoča.

hobbit ::

Pozdrav majstri.

za mati bi rad vzel robotski sesalanik. Cca. 5 mesecev nazaj sem zase vzel roborock s50 in sem z njim super zadovoljen. Kaj je sedaj na sceni? Se dobi tudi kaj v rangu do 300EUR in da je zadeva podobna roborocku s50? je s50 še v modi? =)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hobbit ()

neo5468 ::

Po 2 mesecih čakanja da sploh pošljejo, sem naročilo preklical in zahteval refund. Naročil sem, ko je pisalo "In Stock", torej so lagali da sploh imajo. Rajši dam 20€ več v sloveniji, pa še garancijo imam tu. Nikoli več Gearbest.

Tomson ::

@hobbit:
Roborock S50 je še vedno top sesalnik, je pa zelo dobra cenejša alternativa v modelu 360 S6, sam sem oba imel kar nekaj časa, pa lahko rečem da sta v praksi praktično na istem nivoju, v specifikacijah nekaj malega razlik, vse bistvene lastnosti pa so enake, lahko še sam preberš primerjavo - KLIK.

360 S6 robotski sesalnik s kodo: GB-APS36PL iz 309€ na 292€ (EU skladišče)
360 S6 robotski sesalnik s kodo: QY2S6329 iz 309€ na 292€ (HK skladišče)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

marqo007 ::

nepanepane je izjavil:

@DJ Beat
Jaz ne bi priporočil. Premalo zanesljivo delovanje. Načrt je bil kontrolirat Yeelight žarnice s kocko. Enkrat dela, drugič ne. Neki časa po vzpostavitvi delovanja kocke se ni dal kontrolirat z aplikacijo na telefonu (ne Mi, Ne Yeelight), včasih je lag tako nadležen, da je neuporabno, ker mora biti vse na Kitajskih strežnikih. Če bi prilagodili vse za evropski trg (strežnike), vključno z vtičem bi znalo biti bolje. Termo/higrometer deluje zanesljivo, sam je pa aplikacija za gledat izmerjene podatke glupa brez nastavljive skale, tako da gledaš temperaturo v prostoru na skali od -20 do 100°C, podobno za vlago.


Če želite zanesljivo delovanje, je potrebno doma na npr. raspberryu imeti nameščen Home Assistant, v katerega dodate omenjeni Gateway in ostale naprave (imajo široko podporo). Potem si uredite še skripte za avtomatizacijo. Možno je na routerju onemogočiti dostop tej napravi do spleta in kitajci ne bodo več vedeli ničesar, avtomatizacije pa laufajo lokalno. Je pa potrebno kar nekaj časa da se to vse vzpostavi.

hobbit ::

@Tomson, hvala. Naročeno iz EU skladišča z Expedited shipping za 6€.

SubOrbit ::

pierch je izjavil:


Ravnokar sem čez kitajsko novo leto naročil ene par teh senzorjev z namenom da jih uporabljam z zigbee2mqtt + pluginom za home assistant. S tem mi ni treba imeti Xiaomi GW in nič ne gre preko kitajske. Bom poročal ko enkrat usposobim zadevo.

Ali si si zigbee2mqtt gateway že naredil? Kakšen je kaj range s tem gatewayem? Ti teče na rPi ali čem drugem (cenejšem)?
Sam imam trenutno Xiaomijev gateway, povezan na HomeAssistant, pa je zigbee range RES slab, manj kot 10m in max skozi 1 betonsko ploščo.

Tomson ::

Današnje kode:

Yunmai Mini 2 pametna osebna tehtnica s kodo: GB-HBZBOTZSC iz 38€ na 35€ (EU skladišče)
Xiaomi Mi 8 Lite Global 6/128GB pametni telefon s kodo: GBMPPS8J iz 247€ na 238€ (EU skladišče)
Xiaomi Mi 8 Global 6/128GB pametni telefon s kodo: GBMPPS1 iz 389€ na 380€ (EU skladišče)
Xiaomi Mi Mix 3 Global 6/128GB pametni telefon s kodo: GBMPMIX3H iz 469€ na 442€
Cubot Power 6/128GB pametni telefon s kodo: GBMPPWER iz 186€ na 182€
Teclast F15 15.6" prenosnik s kodo: GBNBTCF15 iz 380€ na 371€
Huawei M5 Pro 4/64GB 10.8" Android tablica s kodo: GBNBSFPM03 iz 460€ na 451€
Huawei M5 4G 8.4" Android tablica s kodo: GBNBSFPM04 iz 327€ na 309€
Yeelight 320 LED stropna luč s kodo: GBLED120701 iz 62€ na 58€ (EU skladišče)
Virhuck WII-688 Funny Electronics Kit Science Educational Toy s kodo: GBEBBC042 iz 31€ na 27€
Yeelight Meteorite LED stropna kuhinjska luč s kodo: GBLED911801 iz 159€ na 150€
XPER Men Warm Waterproof Comfortable Lace-up Boots s kodo: XPER0112N iz 39€ na 34€
CADA AllTerrain RC avto na daljinsko s kodo: GB$TH42CCA iz 39€ na 37€
Q50 Kids OLED pametna zapestnica s kodo: GB$TH15KOD iz 15€ na 14€
Vivibright GP100 video projektor s kodo: VVGP100 iz 132€ na 126€
Teclast T20 10.1" Android tablica s kodo: GBNBSFPM05 iz 208€ na 205€
Xiaomi Mi Pad 4 8" Android tablica s kodo: GBTAXM4LTE iz 203€ na 194€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

DJ Beat ::

marqo007 je izjavil:

nepanepane je izjavil:

@DJ Beat
Jaz ne bi priporočil. Premalo zanesljivo delovanje. Načrt je bil kontrolirat Yeelight žarnice s kocko. Enkrat dela, drugič ne. Neki časa po vzpostavitvi delovanja kocke se ni dal kontrolirat z aplikacijo na telefonu (ne Mi, Ne Yeelight), včasih je lag tako nadležen, da je neuporabno, ker mora biti vse na Kitajskih strežnikih. Če bi prilagodili vse za evropski trg (strežnike), vključno z vtičem bi znalo biti bolje. Termo/higrometer deluje zanesljivo, sam je pa aplikacija za gledat izmerjene podatke glupa brez nastavljive skale, tako da gledaš temperaturo v prostoru na skali od -20 do 100°C, podobno za vlago.


Če želite zanesljivo delovanje, je potrebno doma na npr. raspberryu imeti nameščen Home Assistant, v katerega dodate omenjeni Gateway in ostale naprave (imajo široko podporo). Potem si uredite še skripte za avtomatizacijo. Možno je na routerju onemogočiti dostop tej napravi do spleta in kitajci ne bodo več vedeli ničesar, avtomatizacije pa laufajo lokalno. Je pa potrebno kar nekaj časa da se to vse vzpostavi.

Hm, tole se sliši zanimivo. Bom malo pogooglal o tem. Hvala za info.

Zoro3 ::

Imamo mogoče kdo to tehtnico Yunmai Mini 2 pametna osebna tehtnica, kako se kaj obnese, odločam se med to yunmai ali pa Xiaomi XMTZC02HM.

pierch ::

SubOrbit je izjavil:

pierch je izjavil:


Ravnokar sem čez kitajsko novo leto naročil ene par teh senzorjev z namenom da jih uporabljam z zigbee2mqtt + pluginom za home assistant. S tem mi ni treba imeti Xiaomi GW in nič ne gre preko kitajske. Bom poročal ko enkrat usposobim zadevo.

Ali si si zigbee2mqtt gateway že naredil? Kakšen je kaj range s tem gatewayem? Ti teče na rPi ali čem drugem (cenejšem)?
Sam imam trenutno Xiaomijev gateway, povezan na HomeAssistant, pa je zigbee range RES slab, manj kot 10m in max skozi 1 betonsko ploščo.

Eh kje pa...Kitajci še spijo po njihovem novem letu, še poslali niso. Drugače imam namen HomeAssistant poganjati v dockerju na Synology(xpenology) NAS-u. Drugače imaš na strani od zigbee2mqtt tudi navodila za router oz. range extender.
Pierch

Badwolff ::

nabavil sem od alfawisa wireless doorbell
kaka ideja, kako to stvar spravit na wifi?

Matej_K ::

Tomson je izjavil:

@pierch:
sam sem malo nazaj naročil Xiaomi Youpin Deerma 5L vlažilec zraka, mi je bil zanimiv, ker ima poleg še možnost uporabe eteričnega olja, pa 99.99% UV sterilizacija, karbonski filter ... Dobil nekaj dni nazaj, samo na hitro preizkusil, prvi vtisi odlični, a moram še malo bolje primerjat (učinkovitost vlaženja, glasnost delovanja, funkcionalnost) s trenutnim, tudi odličnim Boneco 7144 vlažilcem (kakšno leto nazaj 250€), kjer pa so precej dragi filtri in nima opcije za eterično olje, tale Xiaomi upam da pri enaki učinkovitosti in glasnosti doda še eterična olja in nobenih stroškov vzdrževanja pa bo hitro zamenjal Bonecota ...

Malo starejši citat... Kako si zdaovoljen z vlažilcom zraka? Dovolj dvigne vlažnost v prostoru. Pri tamali imam maximalno 35%, pa bi rad malo več.
Glasnost?
Olja? Dodajaš eterična ala doterra?
Si v vmesnem času opazil kaj bolj primernega za to ceno.
Pa še, kakšna koda za večji popust?

meni ponudi samo Y239CFBDD4220000 13% off over 0.01€), za -9.70€
ali pa
svoje gb pike za - 8.77€
Hvala Tom
... .. .

Tomson ::

@Matej_K:
če sem čisto odkrit, še kar sedi v kotu skupaj z Bonecotom pripravljen na temeljitejšo primerjavo, po prvem hitrem preizkusu še kar na čakanju, lol, malo pozabil na vse skupaj, čeprav imam notranjo vlago tudi katastrofalno nizko pri 33%. Se lotim ta vikend in naredim konkretno primerjavo, bom 2-3dni testiral, pa sporočim ugotovitve v nedeljo ...

Današnje kode:

Alfawise V8S robotski sesalnik s kodo: GBENG001 iz 123€ na 117€ (EU skladišče)
360 S6 robotski sesalnik s kodo: GB-APS36 iz 309€ na 292€
iLife V8S Plus robotski sesalnik s kodo: GBENG069 iz 159€ na 150€
Huawei AR Photo prenosni mini foto barvni tiskalnik s kodo: MS9RRGUVO3 iz 162€ na 97€
MJX B2SE 5G 1080 FPV RC Drone s kodo: GB-THB2SE iz 149€ na 123€
Teclast Master T10 10.1" Android tablica s kodo: GBDEALS62 iz 213€ na 177€
Xiaomi Mi Pad 4 4/64GB 8" Android tablica s kodo: GBTAXM4LTE iz 203€ na 194€
Teclast F6 Pro 13.3" prenosnik s kodo: GBNBSFPM01 iz 427€ na 423€
Aiwo i8 13.3" prenosnik s kodo: GBNBSFPM02 iz 247€ na 238€
Teclast A10S 10.1" Android tablica s kodo: GBNBSFPM07 iz 102€ na 100€
Huawei MediaPad T2 8" Android tablica s kodo: GBNBSFPM08 iz 102€ na 98€
Xiaomi InEar Bluetooth slušalke s kodo: GBXYXNKP01 iz 16€ na 14€
Alfawise T9 Android TV Box s kodo: GBEXBSP08 iz 47€ na 46€
Alfawise SV829 2v1 13000Pa baterijski ročni sesalnik s kodo: GBEXBSP53 iz 44€ na 42€
Xiaomi Populele Bluetooth APP Smart ukulele inštrument s kodo: IT$TH999XPA iz 88€ na 68€
Xiaomi TheOne Tok1 Smart klaviatura inštrument s kodo: GBTH29SKF iz 256€ na 247€
Monclique JCS-1006 Mini Full Body Electric Massager s kodo: GBEXBSP30 iz 16€ na 15€
CaDa BuildingBlocks OffRoad avto na daljinsko s kodo: GB$TH39CAB iz 35€ na 33€
Junsun S590 4k/1080p Dual avto kamera s kodo: XXY0123B03 iz 84€ na 81€
Copper Alcohol Distiller Boiler Kitchen Brewing Wine Making Tools 8L v FlashSale za 102€
Low Temperature Vacuum Sirloin Cooking Stick v FlashSale za 70€
Dibea D18 ročni baterijski sesalnik v FlashSale za 106€ (EU skladišče)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

schrack ::

Tomson, pravkar naročen Alfawise V8S robotski sesalnik, prebral sem tvoj test, upam da bo deloval zadovoljivo :).

Tomson ::

Si lahko brez skrbi, za 117€ je tole 1a robotski sesalnik, pa še iz EU skladišča je! ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

joze67 ::

Zoro3 je izjavil:

Imamo mogoče kdo to tehtnico Yunmai Mini 2 pametna osebna tehtnica, kako se kaj obnese, odločam se med to yunmai ali pa Xiaomi XMTZC02HM.

Imamo jo, dela predobro - kaže nekje 0,4-0,5 kg več kot stara neumna tehtnica. Uporabljam jo z Notify and Fitness, originalne app nikoli nisem naložil.

nekoman ::

Zdravo.
Imam namen kupiti ta telefon:
https://www.gearbest.com/cell-phones/pp...
a ima kdo kakšne izkušnje s tem CUBOT?
Tomson, nazadnje si mi svetoval za xiaomi redmi 4x, sem izjemno zadovoljen, dobro leto deluje brezhibno.. se priporočam za kakšen tvoj nasvet pri nakupu telefona max 150€

Drugače je pa tema TOP!!!:)

carlito149 ::

Alfawise V8S robotski sesalnik

Kaksna je primerjava z mi robot 1. Gen.?
Zanima me moc ciscenja.
Kaj je se alterantiva mi robotu, da je ceneje, wifi mi ni pomemben.

Tomson ::

@nekoman:
Omenjeni Cubot P20 ni slaba opcija, ima nekaj plusov in minusov, če se zavedaš vseh in minusi ne vplivajo na tvoje prioiritete na telefonu vsekakor dobra opcija. Ima odličen zaslon, lep dizajn, performanse je zelo soliden, čist Android, po drugi strani pa je pravi magnet za prstne odtise, pladenj za SIM/SD bi lahko kompaktneje sedel v režo, 3.5mm priključek je na malo nerodnem mestu, kamera precej ok v Pro načinu, ne navduši pa pri samodejnem načinu, pri zahtevnejši igrah se kar segreje, avtonomija baterije je ok, a bi glede na kapaciteto lahko bila boljša, vgrajeni zvočnik je zgolj povprečen, bralnik prstnih odtisov ni najbolj natančen in najhitrejši, sicer pa telefon deluje zelo odzivno, brez zatikanja, vmesnik v slovenščini, brez navlake, telefon kljub nizki ceni deluje elegantno, kvalitetno, sedaj pa odvisno kje so tvoje prioritete, lahko pa si še sam prebereš obsežnejši test (Cubot P20 - test)

Najboljša opcija do 150€ je po mojem mnenju Xiaomi Mi A2 Lite za 150€, odličen telefon overall, brez večjih pomanjkljivosti ...

@Carlito149:
Mi Robot ima sesalno moč 1800Pa, Alfawise V8S pa 1300Pa. Na papirju je razlika kar opazna, v praksi pa so robotski sesalniki nad 1000Pa že precej učinkoviti in so razlike med njimi glede učinkovitosti precej manjše, kot med tistimi pod in nad 1000Pa. Lahko si prebereš tudi test Alfawise V8S, sem ga neposredno primerjal še z Roborockom, ki ima najvišjo sesalno moč med vsemi modeli pri 2000Pa, pa je razlika v učinkovitosti čiščenja tudi pri Alfawisu presenetljivo visoka. Sam sem preizkusil že kar nekaj teh robotskih sesalnikov in je dejansko tale Alfawise naboljša poceni opcija, pa še SLAM algoritem ima, kar se res pozna pri načrtovanju in premikanju po prostoru. Če ti napredne funkcije niso pomembne, te zanima le pritisk gumba na sesalniku ali daljincu in čim boljše čiščenje za čim manj denarja te omenjeni Alfawise za 117€ sigurno ne bo razočaral, sam sem ga sedaj uporabljal nekaj tednov v zgornjem nadstropju (spodaj Roborocka) in sem res prijetno presenečen nad njim. Alternativa so še iLife modeli, ki imajo še mokro čiščenje, a se tisti malo močnejši, primerljivi z Alfawise že približujejo cenovno Mi Robot modelu, gredo občutno preko 200€ in samo zaradi mokrega čiščenja in aplikacije težko upravičijo čez 100€ višjo ceno ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

carlito149 ::

Sem ga kar narocil. Porocam, ko dobim.

neo5468 ::

Zakaj bi folk naročeval Xiaomi Mi A2 Lite iz Gearbesta za 150€, če je pa v sloveniji identičen za 159€ na mishop.si, pa dejansko dobiš telefon še letos in garancijo maš tu.

nekoman ::

Cubot 20 P ima meni vse lastnosti ok, res se bo verjetno poznalo zadaj vse od prstnih odtisov, ampak saj bo etui in to ne bo problem.
zanima me samo to:
https://www.gearbest.com/cell-phones/pp...
ali je ta na gearbestu odprt in bo delal v slo bp, in kako je s poštnino pa to...

majne ingliš is bolj švoh:)

111111111111 ::

neo5468 je izjavil:

Zakaj bi folk naročeval Xiaomi Mi A2 Lite iz Gearbesta za 150€, če je pa v sloveniji identičen za 159€ na mishop.si, pa dejansko dobiš telefon še letos in garancijo maš tu.

Lahko daš link?

Tomson ::

@nekoman:
omenjeni Cubot P20 za 130€ je seveda normalno odklenjen na vsa omrežja, ima tudi 4G podporo za vsa omrežja v Slo ... Izbereš poštno opcijo "Priority Line - EU priority Line" za 0€, dostava nekje v 2-3 tednih, pri tej poštni opciji 100% brez dodatnih stroškov ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Master_Yoda ::

Tomson je izjavil:

@davorin11:
Alfawise BH-126 Sonic električna ščetka s kodo: GBEBBC010 iz 23€ na 21€

@MasterYoda:
kot je že @BadWolff omenil, lahko odpišeš da res težje posnameš napako, če bodo pa vztrajali pač posnameš tisti videoposnetek, narediš s telefonom, vzame vse skupaj 5min pa se ne pregovarjaš in bo napaka jasno vidna/slišna, potem pa vztrajaš pri pošiljanju novih slušalk ali refunda pa vzameš kaj drugega, če bodo kakšne težave pa kar na ZS ...

@fopi:
pri meni so v dveh primerih, ko je bila pošiljka pod 22€ in šla v carinski postopek in ko sem predložil vsa dokazila, poslali paket brez kakšnih stroškov ... Sem pa obakrat uredil preko telefona z zelo prijazno gospo na drugi strani ... Če pa nikakor ne boš uspel, pa lepo Ticket na Gearbest, pa mi potem sporoči, pa se tam po možnosti uredi ...


Hvala! Sem kreiral ticket, ter prilozil tudi video in bomo videli kako bo!
Dovie'andi se tovya sagain.

Tomson ::

neo5468 je izjavil:

Zakaj bi folk naročeval Xiaomi Mi A2 Lite iz Gearbesta za 150€, če je pa v sloveniji identičen za 159€ na mishop.si, pa dejansko dobiš telefon še letos in garancijo maš tu.


Na MiShop jasno piše, da ni na zalogi, se pravi da bo po vsej verjetnosti prej dostavljen iz Gearbest (2-3tedne) in s kodo je še občutno ugodneje:

Xiaomi Mi A2 Lite Global pametni telefon s kodo: Fontech03 iz 150€ na 138€ ter Prioirty Line za 0€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Master_Yoda ::

Je keri od GB supporta izstrzil vec kot 5 USD za pokvarjen izdelek ? So mi odpisali, da slusalk ne morejo popraviti (logicno), enakega izdelka pa vec nimajo na zalogi. Zato ker je preteklo 45 dni mi pa lahko ponudijo samo to da obdrzim slusalke (jih vrzem v smeti) in mi dajo 5 USD refunda (za 16 EUR slusalke ki so crknile po mesecu in pol).

Hm lahko bi celo paypal dispute se odprl, ker 180 dni se ni preteklo, mogoce bi s tem bolje skozi prisel ?
Dovie'andi se tovya sagain.

Tomson ::

Kot sem že omenil, najprej jim lepo odpiši, da se s ponujenim nikakor ne strinjaš in zahtevaj refund, če bodo komplicirali pa mi sporoči, bom uredil prek svojih kanalov. Pri vseh, ki sem jim pomagal, se je na koncu uredilo. Lahko pa greš tudi na PayPal dispute, imaš opcije. Sicer pa je tudi vztrajnost pri pogovoru s podporo dostikrat dovolj, na začetku pač vedno ponudijo manj ugodno opcijo in že če omeniš, da boš sicer uredil preko PayPal Dispute, ponavadi hitro pomaga ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Mare2 ::

Master_Yoda je izjavil:

Je keri od GB supporta izstrzil vec kot 5 USD za pokvarjen izdelek ? So mi odpisali, da slusalk ne morejo popraviti (logicno), enakega izdelka pa vec nimajo na zalogi. Zato ker je preteklo 45 dni mi pa lahko ponudijo samo to da obdrzim slusalke (jih vrzem v smeti) in mi dajo 5 USD refunda (za 16 EUR slusalke ki so crknile po mesecu in pol).

Hm lahko bi celo paypal dispute se odprl, ker 180 dni se ni preteklo, mogoce bi s tem bolje skozi prisel ?


Obvezno paypal dispute. :)
Ne se jim pustit zajebavat.

Djmarc ::

@Tomson odločam se za Teclast T20. Dost spremljam kupone gearbeat in banggood, pa ne zasledim več nic pametnega pod 200 eur, pa se mi zdi da je nekaj časa nazaj že bila 180. Če boš zasledil kaj, se priporočam. (Lahko tudi T10).
Hvala 😊

neo5468 ::

https://www.mishop.si/xiaomi-mi-a2-lite...

Trenutno res ni na zalogi. Osebno bi raje počakal da ga spet dobijo ali pa kupil za 179€ pri naslednji trgovini (si.mobileshop.eu).

SumTingWong ::

To je potem že 40€ razlike, kar je tudi 20% nad njegovim budgetom pri takšnih cenah.

Tomson ::

@Djmarc:
Modelu Teclast T20 je po novem letu res kar zrasla cena, novembra, kjer so bile najboljše akcije bil celo 166€, trenutno pa res nad 200€:
- Teclast T20 10.1" Android tablica s kodo: GBNBSFPM05 iz 208€ na 205€

Teclast T10 je praktično enak in trenutno bistveno ugodnejši (malo novejši procesor pri T20, T10 nima SIM podpore, malo boljša sprednja kamera pri T20), sicer pa praktično enaka tablica, če ne potrebuješ SIM, na TechTablets so celo model T10 bolje ocenili:
- Teclast Master T10 s kodo: GBLAPTPO2 iz 213€ na 173€

Današnje kode:

Teclast F5 11.6" prenosnik s kodo: GBJANEEU05 iz 432€ na 285€
iGSport IGS50 Bluetooth GPS kolesarski računalnik s kodo: GBIGS50E-YY iz 61€ na 52€
Amazfit 1S BT pametna zapestnica s kodo: XTGBEB01 iz 132€ na 129€
CreativeDesign LED 24x25cm zaslon nahrbtnik s kodo: GBAPPPACK iz 140€ na 65€ (NotJoinActivity)
Creality3D CR-10 3D tiskalnik s kodo: GB3DCR1023 iz 318€ na 301€
Xiaomi Aqara Smart Wireless Light Switch s kodo: AQARAT123 iz 18€ na 12€
Xiaomi Aqara Smart Motion Sensor International Edition s kodo: GBJANEEU03 iz 14€ na 8€
Xiaomi Aqara Temperature Humidity Sensor s kodo: GBJANEEU01 iz 14€ na 8€
Xiaomi Bluetooth 4.0 1500mAh 6W zvočnik s kodo: AQARAT127 iz 37€ na 34€
Dibea D18 ročni baterijski sesalnik s kodo: GBTOPDEAL01 iz 101€ na 93€
Eken Alfawise V50 Pro 4k akcijska kamera s kodo: AQARAT125 iz 61€ na 55€
GOCOMMA 3v1 Electric Drill Brush Head nastavki za čiščenje s kodo: GB19TOPDEAL iz 12€ na 7€
GT-S8 HD video projektor s kodo: GBGTS8 iz 93€ na 88€
Roborck/Xiaomi set za robotski sesalnik (2xHEPA, 2x metlice, 1x krtačka) s kodo: GBJANEEU07 iz 9€ na 7€
Xiaomi InEar Sport Bluetooth slušalke s kodo: GBTOPDEAL05 iz 16€ na 15€
3x Yeelight E27 10W RGB pametna žarnica s kodo: GBTOPDEAL08 iz 57€ na 55€
2x Yeelight E27 10W RGB pametna žarnica s kodo: GBTOPDEAL09 iz 35€ na 33€
Xiaomi Mijia Yeelight namizna lučka s kodo: GBTOPDEAL02 iz 43€ na 37€
FoldingPortable fitnes naprava s kodo: X27ZW3X9X7 iz 76€ na 72€
Multi-function Abdominal Board fitnes naprava s kodo: YA55SECD9L iz 88€ na 84€
608 Magnetic Suspension LCD električna ščetka s kodo: GB-HBZYSXPP iz 39€ na 33€
Xiaomi Mijia Water Ion sučilnik za lase s kodo: GB-HBZXMHDE iz 53€ na 49€
2v1 Fast Charging Wireless Charger Stations s kodo: NL9MNWEP2B iz 26€ na 24€
A95X Max S905X2 Android TV Box s kodo: GBCNA95XMAX iz 60€ na 55€
EDUP D523 4G Wireless Router Portable WiFi Network Card s kodo: GBCND523 iz 35€ na 31€
Xiaomi youpin Type-C to HDMI/USB3/SD/TF/PDPower adapter s kodo: GBCNUC39 iz 44€ na 40€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

darkolord ::

GBENG001 za V8S ne deluje več? Pravi, da koda ne obstaja

Djmarc ::

Hvala :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Djmarc ()

Tomson ::

@darlord:
drži, koda za Alfawise V8S je potekla, bila le za 50kom, sedaj je 132€ iz EU skadišča, kar je še vedno precej solidna cena, enaka kot iz HK skladišča ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

111111111111 ::

Tomson, že 100 tič katero poštnino je treba izbrati, da GB krije stroške carine?

Tomson ::

Da ni dodatnih stroškov se izbere Priority Line, alternativa pri cenejših izdelkih pa Belgium Registered/Unregistered...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

eeeee ::

Zanimam se za nakup luči za na kolo, spredaj in zadaj, prisegam na cena/kvaliteta.

Sem še en zelo zadovoljen uporabnik Roborocka S50, cena 11.11 na AE 314€ iz Španije. Tema je zakon. V planu je tudi nakup M365, imamo podatek, koliko je stal 11.11?

Universe ::

za 314€ ga takoj nabavim...če bo kdo kje videl kako akcijo bi prosil za info. trenutno je na AE 350€.

Tomson ::

@eeeee:
Preveri tole uTorch lučko (spredaj/zadaj), ima polnilno baterijo preko USBja ali klasično varianto od LeadBike (spredaj/zadaj) ... Lahko se uporabi še koda: ALL5%OFF za -5% ...

Xiaomi M365 je bil novembra 317€ navadna verzija in 328€ EU verzija (iz HK skladišč) ter 346€ navadna verzija iz EU skladišča. Danes je zopet precej dobra cena iz EU skladišča EU verzija za 362€ ...

@Universe:
tako nizko vprašanje kdaj bo spet, nazadnje je bil novembra ... Imaš pa odlično še malo cenejšo alternativo s 360 S6 modelom, pa lahko iz prakse potrdim da sta si zelo, zelo podobna, res minimalne razlike, ki se v praksi niti ne poznajo, lahko prebereš primerjavo (360 S6 vs Roborock S50).
- 360 S6 robotski sesalnik s kodo: GB-APS36 iz 309€ na 292€ ter Prioirty Line poštnino za 2€ za dostavo brez dodatnih stroškov ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Universe ::

hvala za nasvet a bom počakal na S50...tud če bi bil za 330 bi kupil...ampak okol 350 in več so pa napram novembru preveč navili ceno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Universe ()

THXMASTER ::

mi lahko kdo priporoca kvalitetno digitalno kuhinjsko tehtnico in da ma za nastavit nulo.
ne rabi merit vec kot 500g, ce pa pa tut ni hudga.

hvala

Tomson ::

Preveri tele modele, vsi imajo "nulo" merijo pa seveda preko 500g: klik, klik, klik ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

THXMASTER ::

Tomson je izjavil:

Preveri tele modele, vsi imajo "nulo" merijo pa seveda preko 500g: klik, klik, klik ...


je se kak kupon za tole https://www.gearbest.com/other-cooking-... ?

Tomson ::

preveril, žal ne ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

THXMASTER ::

Tomson je izjavil:

preveril, žal ne ...

havala za predloge...sem narocil tisto ta prvo :)

mumbo ::

Tomson, a se da kje vidit gibanje cen na gearbest? Kupil bi ta dronček:

https://www.gearbest.com/rc-quadcopters...

Pol izberem belgium post in ne bo dodatnega davka?

Tomson ::

Matej_K je izjavil:

Malo starejši citat... Kako si zdaovoljen z vlažilcom zraka? Dovolj dvigne vlažnost v prostoru. Pri tamali imam maximalno 35%, pa bi rad malo več. Glasnost? Olja? Dodajaš eterična ala doterra? Si v vmesnem času opazil kaj bolj primernega za to ceno. Pa še, kakšna koda za večji popust? meni ponudi samo Y239CFBDD4220000 13% off over 0.01€), za -9.70€

Hvala Tom


Trenutno nobene delujoče namenske kode, le univerzalna koda Xiaomi Youpin Dherma 5l vlažilec zraka s kodo: ALL5%OFF iz 74€ na 71€, torej bolje uporabit točke ali svojo kodo za -13%, če je opcija ...

Sem čez vikend dobro pretestiral zadevo, v različno velikih sobah, primerjal s sicer bistveno dražjim a odličnim Boneco modelom za 250€, preveril v kolikšnem času za koliko dvigne vlažnost itd.

Kar se tiče učinkovitosti vlaženja je Boneco vidno učinkovitejši, sploh pri velikih sobah, tam Xiaomi težje dohaja, pri manjših sobah pa sta do neke mere izenačena, so razlike precej majhne, še vedno v prid Boneco modela ...

Pri sobi veliki dobrih 10m2 je Xiaomi iz 35% vlažnosti v eni uri prišel na 45%, v drugi uri na 55%, tretji uri na 60%, potem pa naprej v naslednji uri ni šlo, mogoče bi še šlo naprej če bi še pustil kakšno uro. Pri sobi veliki 30m2 pa Xiaomi pridobiva nekje 3% na uro, a se po 40% vlaženje upočasni, po 5h je prišel do 45%, dvomim da bi šlo višje, je dejansko namenjen prostorom, kot je navedeno do max 25m2 da pride čez 50%, lahko se računa do 15m2 brez težav do 60& vlažnost, do 25m2 do 50% vlažnost.

Boneco ima npr. moč vlaženja 400ml/h ter 550ml/h pri segreti vodi na 80° Xiaomi pa 270ml/h, kar se kot rečeno pozna predvsem pri večjih prostorih kjer nivo vlažnosti raste občutno hitreje ter tudi doseže višjo vlažnost.

Kar moram zelo pohvalit pri Xiaomiju je glasnost delovanja, oz. bi bilo bolj pravilno tihost delovanja, ker je dejansko neslišen, sliši se le neko pretakanje vode tu in tam, kljub navedeni višji glasnoti delovanja je Boneco na trenutnke skoraj prej slišen, a je tudi 2x zmogljivejši, čeprav sta oba tiha kot miši.

Odlična je opcija za uporabo eteričnih olj, lepo se nakapa na filter, potem pa precej nežno poleg odišavlja, verjetno pa odvisno koliko kaplic se doda, sam sem dal nekje 5-10 kapljic, da vonj ni intenziven, je pa zaznaven.

Super je tudi vgrajen karbonski filter ter ultravijolčna sterilizacija vode (99.99%), super poceni za vzdrževanje, medtem ko je na Bonecu glavni filter skoraj 30€. Lučka ki se lahko vklopi izklopi popestri ambient, ni pa deal breaker. Dodajanje vode je dosti bolj praktično, hitro in enostavno kot na Bonecu modelu.

Kar je na Bonecu super praktično je zgornji del ki puha paro, ki se vrti za 360°, pri Xiaomiju je fiksen ter možnost gretja pare, kar je pozimi super, vgrajen senzor za vlago, LCD zaslon, preko katerega nastaviš željen nivo vlage v prostoru itd. ampak ok, je cena tudi temu primerna.

Skratka, overall tale Xiaomi je super, tudi v praksi deluje tiho in učinkovito, nima nekih naprednih funkcij, opravlja pa svojo nalogo, bi ga pa res priporočal za manjše prostore do max 25m2, če so manjši, toliko bolje, bo prej navlažil prostor. Je pa izgled, kvaliteta materialov in izdelave zopet na nivoju, kot se za Xiaomi spodobi.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor
««
142 / 181
»»