» »

Gearbest nakupi in kuponi

Gearbest nakupi in kuponi

Temo vidijo: vsi
««
117 / 181
»»

kostollany ::

@Tomson
Hvala za odgovor.

tebodi ::

ManDriver je izjavil:

avtek je izjavil:

Kakšna je konkretna funkcija tipke 'Dispatch faster' ?

Sem pri sebi za foro pritisnil in čez par ur je bil dispatch. Naključje ?!?

Hecno, tudi pri meni so nato poslali, ne sicer isti dan, ampak par dni pred obljubljenim rokom.
Sicer pa sem danes dobil obvestilo od carine, tako da moje naročilo ni šlo mimo. In tudi "zavarovanje" sem doplačal.
Predvidevam, da ne bo težav s povračilom, ampak kot je bilo rečeno, včasih se lahko malo zaplete.

dbala008 ::

Pozdravljeni, na gearbest gledam Xiaomi Pocophone F1 4G Phablet Global Version 6GB RAM - RED za 266€ in HUAWEI Honor 10 4G Phablet - Global Version - PHANTOM GREEN za 310€.
Zanima me, ker bi prvič kupoval iz Gearbest, ali plačam še dodatno carino in ddv? Pa tudi katerega izbrati, kaj menite (prioriteta dobra kamera)?

Hvala za pomoč, lp David

Tomson ::

@dbala008:
Pocophone F1 je večji, ima najnovejši Android, zmogljivejši procesor, microSD slot, novejši Bluetooth 5.0, FM radio, večjo baterijo in je cenejši. Huawei Honor 10 ima mogoče za las boljšo kamero, čeprav je pri obeh super glede na ceno, procesor čeprav nekoliko slabši še vedno odličen, zaslon je manjši, kar je za nekatere prednost ... Sedaj pa odvisno kje so tvoje prioritete, a če gledaš overall glede na lastnosti in ceno, je Pocophone boljši deal ...

Če naročiš preko poštne opcije "Prioirty Line" ne bo nobenih dodatnih stroškov, je cena končna, dostava pa nekje dobrih 14dni od poslanega paketa ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tomson ::

Današnje kode:

Xiaomi Mi Note 3 International 6/128GB pametni telefon s kodo: GBMP8UP iz 248€ na 196€
Xiaomi Mi Mix 2S Global 6/64GB pametni telefon s kodo: GBMPKBG36 iz 337€ na 310€
Alfawise JH-803 naglavne Bluetooth slušalke s kodo: QY1I1LIQU3O26 iz 23€ na 17€
Dibea Pro Wireless baterijski ročni sesalnik s kodo: GB-APDBDP iz 168€ na 159€
AlldoCube Knote 5 tablica s tipkovnico s kodo: GB_ALLDKNote iz 248€ na 239€
2x Utorch PowerLight za zunanjo osvetlitev s kodo: GBQCSPL2 iz 23€ na 18€
AlldoCube M5 10.1" Android tablica s kodo: GB_AM5 iz 151€ na 142€
Jumper Ezbook 2 13.3" prenosnik s kodo: GBNBJPBOOK2 iz 177€ na 168€
Dere D9 Pro Notebook 15.6" prenosnik s kodo: GBNBDRR9PRO iz 266€ za 248€
Jumper Ezbook S4 14.0" prenosnik s kodo: GBNBJPS4256G iz 355€ na 337€

Vse Gearbest kode na enem mestu ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

knap ::

ali prihajajo v prodajo morda kakšni novi zanimivi rugged telefoni?
LP

dbala008 ::

Tomson je izjavil:

@dbala008:
Pocophone F1 je večji, ima najnovejši Android, zmogljivejši procesor, microSD slot, novejši Bluetooth 5.0, FM radio, večjo baterijo in je cenejši. Huawei Honor 10 ima mogoče za las boljšo kamero, čeprav je pri obeh super glede na ceno, procesor čeprav nekoliko slabši še vedno odličen, zaslon je manjši, kar je za nekatere prednost ... Sedaj pa odvisno kje so tvoje prioritete, a če gledaš overall glede na lastnosti in ceno, je Pocophone boljši deal ...

Če naročiš preko poštne opcije "Prioirty Line" ne bo nobenih dodatnih stroškov, je cena končna, dostava pa nekje dobrih 14dni od poslanega paketa ...


Hvala za razlago. Je mogoče smiselno pogledati xiaomi mi 8, ki je malo dražji? Lp

kumer ::

bistvena razlika je amoled zaslon, ima pa manjšo baterijo
kakšne so pa druge razlike pa naj kdo drugi pove
LP

Bye ::

kumer je izjavil:

bistvena razlika je amoled zaslon, ima pa manjšo baterijo
kakšne so pa druge razlike pa naj kdo drugi pove
LP

Bojda ima Mi8 boljšo kamero, ampak je le-ta nerodno nameščena v zgornji rob, kar je vsaj zame dealbreaker. Vzemi raje F1, če ti je slikanje pomembno - v tem primeru ti ne bo treba nonstop umikati prstov in tvegati še padec telefona na tla.

Dimnik ::

Če mu je slikanje pomembno, potem vsekakor mi8, je kar nekaj prednosti v prid mi8, kamera, ois,amoled, manjši bezeli okrog celega ekrana, spodnjega ima poco katastrofalno narejeno, nfc ,dvojni gps,...baterija gre 8ur sot brez problema, sem ga imel in mi žal, da sem ga prodal, verjetno bom pocota prodal naprej zapakiranega in vzel mi8, trenutno testiram mi8 lite, ki ima enako kamero kot poco, razlika opazna sploh v slabši svetlobi...moje mnenje iz uporabe..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

Tomson ::

Če koga mika Pocophone, tudi trenutno zaloga je ...

Xiaomi Pocophone F1 Global 6/64GB pametni telefon s kodo: GBMPKOP iz 266€ na 257€ (50kom)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

dbala008 ::

Se lahko pričakuje kakšne popuste okrog božiča na gearbest za mi8? :)
Je še kakšen telefon v rangu mi8, ki ima super kamero? Žena bi rada imela, najboljšo kamero, ampak ji ne bom kupoval telefonov za 600,700....EUR ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dbala008 ()

Redman ::

Tomson a to je isti telefon Pocophone F1, kot ta tukaj:
https://telemach.si/oec/single-mobile-d...

dbala008 ::

Tomson je izjavil:

Če koga mika Pocophone, tudi trenutno zaloga je ...

Xiaomi Pocophone F1 Global 6/64GB pametni telefon s kodo: GBMPKOP iz 266€ na 257€ (50kom)



Ali pri Expedited Shipping 4-10 business days $8.47 tudi ni dodatnih stroškov? Koliko se skrajša čas dostave?
LP

6151 ::

Pri expedited JE carina in davek. Narocaj prek priority line

dbala008 ::

6151 je izjavil:

Pri expedited JE carina in davek. Narocaj prek priority line


Hvala!

Dimnik ::

Redman je izjavil:

Tomson a to je isti telefon Pocophone F1, kot ta tukaj:
https://telemach.si/oec/single-mobile-d...


Ja isti ,s tem da imaš 2letno garancijo v slo in telefon takoj....

Redman ::

thx pa tudi cena je ugodna.

bajsibajsi ::

dbala008 je izjavil:

Tomson je izjavil:

@dbala008:
Pocophone F1 je večji, ima najnovejši Android, zmogljivejši procesor, microSD slot, novejši Bluetooth 5.0, FM radio, večjo baterijo in je cenejši. Huawei Honor 10 ima mogoče za las boljšo kamero, čeprav je pri obeh super glede na ceno, procesor čeprav nekoliko slabši še vedno odličen, zaslon je manjši, kar je za nekatere prednost ... Sedaj pa odvisno kje so tvoje prioritete, a če gledaš overall glede na lastnosti in ceno, je Pocophone boljši deal ...

Če naročiš preko poštne opcije "Prioirty Line" ne bo nobenih dodatnih stroškov, je cena končna, dostava pa nekje dobrih 14dni od poslanega paketa ...


Hvala za razlago. Je mogoče smiselno pogledati xiaomi mi 8, ki je malo dražji? Lp


Ce ze Poco, potem raje 128GB verzijo za 275 eur. Obvezno si prej preveri (Youtube) minuse za Poco. Ima jih kar nekaj. Enim so pomembni drugim ne.

Zgodovina sprememb…

Tomson ::

@dbala008:
Večjega upada cen se ne pričakuje, vedno je gibanje cen odvisno od ponudbe in povpraševanja, če je dosti zaloge, se z nižanjem cen spodbuja prodaja, če so zaloge majhne oz. problematične večjih znižanj ni, drugi faktor pa so novi modeli napravic, ko prihaja nov model, staremu pada cena. Na začetju imajo novi modeli vedno višjo ceno, ki potem posčasi pada. Model Mi8 se je nekako spustil na svojo ceno, kakšne akcije bodo sigurno, kdaj in za koliko pa je vprašanje ...

Telefon s super kamerco je npr. tudi tale, ista kamera kot pri Mi8, a softversko bolj spolirana in enaka kot na Mix3, sposledično še boljša kot pir Mi8.

Xiaomi Mi Mix 2S Global 6/64GB pametni telefon s kodo: GBMPKBG36 iz 337€ na 310€

@Redman:
drži, isti telefon ...

Še nekaj današnjih:

Xiaomi Mi Robot robotski sesalnik s kodo: QY1EBD7460Y92 iz 245€ na 227€
Yeelight Simple Round LED stropna luč s kodo: QY1KQ08YF91F0 iz 32€ na 15€
Xiaomi Ninebot One Z10 Electric Balance Unicycle s kodo: QY1IA2QO58O78 iz 1330€ na 1301€
Huawei Honor Band 3 pametna zapestnica s kodo: QY1W4C0K0T26P iz 35€ na 16€
Huawei Honor Band 4 pametna zapestnica s kodo: QY1PU4W50Z772 iz 35€ na 29€
YUNZHILUN 36V-X iMortor 26" električno kolo s kodo: QY1L4BUA43363 iz 266€ na 239€
Xiaomi Mijia 1080p IP kamera s kodo: QY1MQ7202QN28 iz 35€ na 29€
JJRC JJPro X5 RC Drone +2x baterija s kodo: QY1A9YN915C8J iz 115€ na 102€
Teclast M20 10.1" Android tablica s kodo: QY1R658YGK7E8 iz 133€ na 124€
Xiaomi Mi Band 3 NFC pametna zapestnica s kodo: QY1N691785961 iz 26€ na 23€
Chuwi Hi Pad 10.1" Android tablica s kodo: QY1WO45180L33 iz 120€ na 105€
Teclast A10H 10.1" Android tablica s kodo: QY1Y7T8XAIM0G iz 72€ na 63€

Vse Gearbest kode na enem mestu ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

dbala008 ::

Tomson je izjavil:

@dbala008:
Večjega upada cen se ne pričakuje, vedno je gibanje cen odvisno od ponudbe in povpraševanja, če je dosti zaloge, se z nižanjem cen spodbuja prodaja, če so zaloge majhne oz. problematične večjih znižanj ni, drugi faktor pa so novi modeli napravic, ko prihaja nov model, staremu pada cena. Na začetju imajo novi modeli vedno višjo ceno, ki potem posčasi pada. Model Mi8 se je nekako spustil na svojo ceno, kakšne akcije bodo sigurno, kdaj in za koliko pa je vprašanje ...

Telefon s super kamerco je npr. tudi tale, ista kamera kot pri Mi8, a softversko bolj spolirana in enaka kot na Mix3, sposledično še boljša kot pir Mi8.

Xiaomi Mi Mix 2S Global 6/64GB pametni telefon s kodo: GBMPKBG36 iz 337€ na 310€

@Redman:
drži, isti telefon ...

Še nekaj današnjih:

Xiaomi Mi Robot robotski sesalnik s kodo: QY1EBD7460Y92 iz 245€ na 227€
Yeelight Simple Round LED stropna luč s kodo: QY1KQ08YF91F0 iz 32€ na 15€
Xiaomi Ninebot One Z10 Electric Balance Unicycle s kodo: QY1IA2QO58O78 iz 1330€ na 1301€
Huawei Honor Band 3 pametna zapestnica s kodo: QY1W4C0K0T26P iz 35€ na 16€
Huawei Honor Band 4 pametna zapestnica s kodo: QY1PU4W50Z772 iz 35€ na 29€
YUNZHILUN 36V-X iMortor 26" električno kolo s kodo: QY1L4BUA43363 iz 266€ na 239€
Xiaomi Mijia 1080p IP kamera s kodo: QY1MQ7202QN28 iz 35€ na 29€
JJRC JJPro X5 RC Drone +2x baterija s kodo: QY1A9YN915C8J iz 115€ na 102€
Teclast M20 10.1" Android tablica s kodo: QY1R658YGK7E8 iz 133€ na 124€
Xiaomi Mi Band 3 NFC pametna zapestnica s kodo: QY1N691785961 iz 26€ na 23€
Chuwi Hi Pad 10.1" Android tablica s kodo: QY1WO45180L33 iz 120€ na 105€
Teclast A10H 10.1" Android tablica s kodo: QY1Y7T8XAIM0G iz 72€ na 63€

Vse Gearbest kode na enem mestu ...


Kje se pa ti kuponi vnesejo, daje potem taka cena?

Reaper ::

@Tomson: Včeraj sem naročil Xiaomi 1080P 360 stopinjsko panoramic kamero, za katero si danes objavil kodo. Se da to razliko v ceni dobiti nazaj? Je pa res da sem naročil iz EU skladišča in ne CN.

gregor ::

proceed to checkout in imaš spodaj levo polje kamor vneseš kodo
LP

nwave ::

Tomson je izjavil:

@dbala008:
Pocophone F1 je večji, ima najnovejši Android, zmogljivejši procesor, microSD slot, novejši Bluetooth 5.0, FM radio, večjo baterijo in je cenejši. Huawei Honor 10 ima mogoče za las boljšo kamero, čeprav je pri obeh super glede na ceno, procesor čeprav nekoliko slabši še vedno odličen, zaslon je manjši, kar je za nekatere prednost ... Sedaj pa odvisno kje so tvoje prioritete, a če gledaš overall glede na lastnosti in ceno, je Pocophone boljši deal ...

Če naročiš preko poštne opcije "Prioirty Line" ne bo nobenih dodatnih stroškov, je cena končna, dostava pa nekje dobrih 14dni od poslanega paketa ...


A se tudi preko EU express in Expedited shippingu izogneš carini? Namreč naročil bom 2 telefona iz skladišča HK pa me je strah, da me cariniki "dobijo" ...

flameir ::

Kdo ve, kaj je s pocotom, ki je bil za blackfriday 275EUR, ga je kdo že dobil?

 Tracking

Tracking

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flameir ()

Motion ::

Preden potrdiš placilo.

Tomson ::

@Reaper:
kode so veljavne le za določena skladišča, omenjena za EU skladišče ne deluje, sicer pa se da včasih dogovorit kar preko Livechat podpore ali pa se prekliče naročilo in na novo naroči, je pa razlike med EU skladiščem 2€ ter poštnina (cena vs hitrost dostave) ...

@nwave:
vse opcije preko Prioirty Line (EU Priority Line, EU Express) prispejo 100% brez dodatnih stroškov, medtem ko je pri Expedited Shipping, kjer je sicer hitrejša dostava iz CN/HK skladišč vedno postopek carinjenja ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

fokz8 ::

kakšen display za skoda octavia 2008 z android sistemom...(navigacija, usb, kamera) ?

hvala
"Creativity is contagious. Pass it on"
- AE

Fritz ::

fokz8 je izjavil:

kakšen display za skoda octavia 2008 z android sistemom...(navigacija, usb, kamera) ?

hvala

Preden boš to kupil, preveri ali RDS in TA res delujeta tako kot je treba, če med vožnjo želiš poslušati obvestila o stanju na cesti. Kupil en tak avtoradio z navigacijo iz Kitajske in ga vrnil, ker je vse bilo super razen radija, ki ni imel RDS in je bilo poslušanje postaj med daljšo vožnjo eno samo ročno prestavljanje. Ker sprejemnik ni sam lovil najboljšega signala prednastavljene postaje, tudi TA ni deloval.

Kupil sem preko eBaya, ne na GB. Morda so do danes že pogruntali kako RDS dela. Na kitajskem ga baje nimajo.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

darkolord ::

Moj kitajski sicer ima RDS in TA, ampak se vidi, da ju ni nihče od tistih, ki je to delal, tudi uporabljal:
- ime postaje je napisano čisto na majhno, frekvenca pa čez pol ekrana
- TA ne čaka, da dobi signal, ampak ko pritisneš TA, v neskončnost skenira frekvence (medtem seveda ne moreš poslušati radia), dokler ne najde ene, ki v tistem trenutku oddaja TA

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

fokz8 ::

@fritz

kakšen nasvet kako to preverit? maš morda tudi kakšen radio v mislih? pripravljen sem plačati cca 150-200€
"Creativity is contagious. Pass it on"
- AE

Dr_M ::

150-200€ :)):)):))

Za vsaj priblizno spodoben android radio sestej te dve stevilki.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Fritz ::

Žal ne. V mojem primeru je bil razlog vračila lažnivo oglaševanje, saj so oglaševali, da ima RDS. PayPal dispute je naredil svoje čeprav so me prepričevali naj obdržim avtoradio, da bodo naredili update softwarea in še kaj. Ko sem omenil prijavo na eBay so se takoj umirili. Hočem povedati, da opisom izdelkov ne moreš 100% zaupati.

Sam sem na koncu obupal in ostal na starem avtoradiu, ker bi iskano dobil samo z originalnim VW RNS510, katerega težko dobiš pod 400€.

Škoda, ker kitajski izdelek ni bil slab kar se tiče predvajanja mp3-jev in navigacije a je pri radijskem sprejemniku čisto pogorel.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Reaper ::

@Tomson, hvala, ne bom nič kompliciral, kamera je že odposlana, zdaj je kar je :) Iz EU skladišča je bila cena v flash sale (36,99 $) nižja kot iz CN skladišča (39,99 $), ko sem naročal ampak je okoli 9 $ poštnine iz EU skladišča, ker sem mislil, da bom rabil kamero hitro sem vzel iz EU. Tisti par € ne igra vloge če zadevo potrebuješ :) no potem se je izkazalo, da stara kamera še deluje in te nove ne potrebujemo nujno... Bo pa za rezervo.

Tomson ::

Današnje kode:

Xiaomi Mi Mix 2S Global pametni telefon s kodo: GBMPKBG36 iz 337€ na 306€
Xiaomi Mi Note 3 6/128GB pametni telefon s kodo: GBMP8UP iz 221€ na 195€
Xiaomi Mi 8 Pro Global Transparent pametni telefon s kodo: GBMPMPR iz 452€ na 443€
Huawei Honor 10 Global 4/128GB pametni telefon s kodo: GBMPOY iz 310€ na 306€
Xiaomi Pocophone F1 Global 6/64GB pametni telefon s kodo: GBMPKOP iz 266€ na 254€
Xiaomi Redmi Note 6 Pro Global 3/32GB pametni telefon s kodo: GBMPO9IJ iz 150€ na 140€
Xiaomi Redmi Note 6 Pro Global 4/64GB pametni telefon s kodo: GBMPLK iz 177€ na 168€
Excelvan CL720 LED video projektor s kodo: GBexhf63 iz 110€ na 88€
Helifar MilitaryTruck avto na daljinsko s kodo: GBexhf65 iz 44€ na 31€
Floureon DVR 4x zunanja IP kamera + 1TB HDD s kodo: GBexhf70 iz 186€ na 163€
Utorch Q5 Multi USB polnilna postaja s kodo: GBexhf72 iz 19€ na 11€
XK A800 Airplane RC letalo na daljinsko s kodo: GBAFFYL195 iz 47€ na 40€
GS YWLight RC Drone s kodo: GBAFFYL196 iz 14€ na 11€
Skillhunt H03 LED naglavna svetilka s kodo: GBAFFYL201 iz 28€ na 25€
Yeelight 320 Smart LED stropna luč s kodo: GBAFFYL184 iz 71€ na 60€
Dibea C17 2v1 ročni baterijski sesalnik s kodo: GBAFFYL185 iz 77€ na 73€
Beelink GT1 Ultimate Android TV Box s kodo: GBCNGT1 iz 63€ na 53€
X96 Mini Android TV Box s kodo: GBYNX96 iz 27€ na 24€
Teclast A10S 10.1" Android tablica s kodo: GB_TEA10S iz 96€ na 92€

Beelink N41 Mini PC s kodo: GBCNN41 iz 150€ na 141€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

TehDucky ::

Bom napisal še mojo izkušnjo z GearBest če slučajno koga zanima.
11.11. kupljen Xiaomi Mi8 za 323€. Pride 3.12. do mene in ga poskušam vklopit, zadeva ne dela. Ok po hudem testiranju z raznimi kabli, prebiranju forumov in gledanju unboxing Mi8, vidim, da ne delam nič narobe.
Torej ugotovim, da je DoA (dead on arrival), no ne čisto, ekran je crknil, touchscreen pa je celo delal, pa ko sem ga prižgal je zavibriral.

Dobro se jaz začnem ukvarjat z GearBestovim supportom, in traja 1 dan za en odgovor, jim pišem v ponedeljek (3.12), dobim ponoči naslednji dan odgovor, običajno med 5 in 7h po našem času.
Torej poslikat telefon, ko je vklopljen, pa od strani da ni napihnjena baterija, posnet video, ko ga vklopim, pa pritisnem na knof, IMEI od telefona. Pol pa da naj za španijo povem kok je cena za pošiljanje, jim povem, in oni mi šele potem, dajo točen naslov. Tako, da je potem šel v petek na pot, v sredo - včeraj so ga dobili, ampak so šele danes videli.
Sedaj sem jim rekel, da bi isti telefon, ker ubistvu hočem telefon, ne denar. Bom videl, kaj bodo odpisali (v ponedeljek se razume :)).
P.s. Pošta Slovenije noče pošiljat telefonov, ker je baterija notri, ampak so pa oni tisti, ki so mi ga na dom pripeljali 8-O. Tako, da na koncu sem vseeno vzel GLS, pride 19,99€ do Španije.

Mare2 ::

TehDucky je izjavil:

Tako, da na koncu sem vseeno vzel GLS, pride 19,99€ do Španije.


Ti bodo povrnili 19,99€ do Španije? mene je prišla poštnina do Kitajske za pametno uro ca 4 EUR-e. :)

V0RT3X ::

Če si plačal s paypal lahko uporabiš refunded returns, deluje preverjeno: https://www.paypal.com/webapps/mpp/refu...

Sicer pa tud pošta pošlje baterije ampak ne letalsko (sem poslal že telefon na irsko sam je trajalo cca 10 dni in ne gre prednostno)

avtek ::

Kakšni 'kvalitetni' in okej kabli za polnjenje telefona (usb C) - quick charge (Oneplus 5)

No in adapter nebi škodil :D


Hvala :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: avtek ()

gregor ::

@TehDucky

Ali bodo tebi povrnili strošek pošiljanja v Španijo?

Ker meni so napisali tole;(:

The shipping fee for sending the product back to us will be paid by customers and is not refundable.


Vse skupaj zelo čudno. Očitno jim bom še za to moral težit. Oz paypal uporabit...

Različna merila...

LP

SumTingWong ::

Dulci:

https://m.gearbest.com/chargers-cables/...

Ce bos pa kupoval skupaj z polnilcem, pa vzemi preko Aliexpress (in le original):

https://m.aliexpress.com/item/328260100...

darkomiku ::

Tomson, ali pa kdorkoli, kakšna je razlika med slušalkami MEIZU EP52 in MEIZU EP52 Lite? Ker v ceni je kar precejšnja ... a so druge toliko slabše?

Hvala za info.

avtek ::

SumTingWong je izjavil:

Dulci:

https://m.gearbest.com/chargers-cables/...

Ce bos pa kupoval skupaj z polnilcem, pa vzemi preko Aliexpress (in le original):

https://m.aliexpress.com/item/328260100...



Sem zaenkrat samo dva kabla, da imam za v službo in avto.

Hvala! :)

barakus ::

Prejel sesalec Jimmy jv51. Zaenkrat se mi zdi v redu.

Nekaj opazk:
- pogrešam da nima podaljšek-cevko za sesanje kakšne mize in polic, ker mahat s celotnim sesalcem po mizi mi utrudi zapestje po kakšni minuti
- pogrešam eno ali dve ledici na ta veliki krtači, da bi svetili vzporedno s tlemi, se ful boljše vidi prah in smeti

zancek0 ::

TehDucky je izjavil:

Bom napisal še mojo izkušnjo z GearBest če slučajno koga zanima.
11.11. kupljen Xiaomi Mi8 za 323EUR. Pride 3.12. do mene in ga poskušam vklopit, zadeva ne dela. Ok po hudem testiranju z raznimi kabli, prebiranju forumov in gledanju unboxing Mi8, vidim, da ne delam nič narobe.
Torej ugotovim, da je DoA (dead on arrival), no ne čisto, ekran je crknil, touchscreen pa je celo delal, pa ko sem ga prižgal je zavibriral.

Dobro se jaz začnem ukvarjat z GearBestovim supportom, in traja 1 dan za en odgovor, jim pišem v ponedeljek (3.12), dobim ponoči naslednji dan odgovor, običajno med 5 in 7h po našem času.
Torej poslikat telefon, ko je vklopljen, pa od strani da ni napihnjena baterija, posnet video, ko ga vklopim, pa pritisnem na knof, IMEI od telefona. Pol pa da naj za španijo povem kok je cena za pošiljanje, jim povem, in oni mi šele potem, dajo točen naslov. Tako, da je potem šel v petek na pot, v sredo - včeraj so ga dobili, ampak so šele danes videli.
Sedaj sem jim rekel, da bi isti telefon, ker ubistvu hočem telefon, ne denar. Bom videl, kaj bodo odpisali (v ponedeljek se razume :)).
P.s. Pošta Slovenije noče pošiljat telefonov, ker je baterija notri, ampak so pa oni tisti, ki so mi ga na dom pripeljali 8-O. Tako, da na koncu sem vseeno vzel GLS, pride 19,99EUR do Španije.


No, da jest povem, s čim se lihkr ubadam in počas zgublam živce. Upam, da bo kdo znal pomagat. Naročil sem Teclast F7 iz Španije (z GLS) pa je biu isto DOA (sicr se je pržgal prvič ampak po ene 4 urah ga je začeu srat - mislm da je SSD). Isto se takoj začnem z Gearbest support ukvarjat, in ja isto traja en ceu dan, da odgovorijo. Mislm, da se že en teden dopisujem. Dvakrat, al clo trikrat, sm pisou pa clo dau en video na YT, da bi vidl, kaj je narobe. No končno rečejo, da nej ga pošlem nazaj, ampak "DO NOT send using fast shipping or a courier service such as DHL, FedEx or UPS", pa da bojo gutov povrnil stroške. Vprašam pošto, kok bo pršlo, pa rečejo, da je prepovedano litijeve baterije z letalskim prometom pošiljat. Vprašam gearbest, al je možn v kšn drug skladišče (mejbi Nemčija, Češka) poslat, pa so mi lih odpisal, žal nam je, ne bo šlo, le v Španijo ga lahko vrneš, lahko pa ti vrnemo 60$. Tako da... Kaj mi ostane? Da jim težim, da bom z GLS poslal?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zancek0 ()

darkolord ::

V Španijo bi moralo iti tudi s cestnim prometom ...

matobeli ::

Ravno danes sem na forumu bral da naj bi neodstranljive baterije bilo mogoče pošiljat.

Kar pa očitno ni res, razen če se zlažeš:

Prepoved pošiljanja litijevih baterij v poštnih pošiljkah v zračnem prometu
Datum: 21.12.2016
Uporabnike obveščamo, da je do nadaljnjega prepovedano pošiljanje litijevih celic/baterij v poštnih pošiljkah v zračnem prometu.
Prepoved velja tudi za do sedaj dovoljeno pošiljanje litijevih celic/baterij, ki so vložene v naprave. Prepoved ne velja za naslovne države, v katere odpravljamo poštne pošiljke po cesti: Avstrija, Hrvaška, Italija, Madžarska, Slovaška, Nemčija (po cesti odpravljamo pakete in neprednostne pisemske pošiljke), Češka (po cesti odpravljamo pakete in neprednostne pisemske pošiljke), Srbija (po cesti odpravljamo pisemske pošiljke), ZDA (po cesti in z ladjo odpravljamo neprednostne pisemske pošiljke).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

Tomson ::

Stroške uveljavljanja garancije se povrne, če ne drugače, kot je že omenil vort3x, preko PayPala ...

@zancek0:
glede Teclast F7 težave, če gre za težavo s SSDjem, se dogovoriš da ti refundirajo znesek za katerega kupiš nov, večji, kvalitetnejši SSD, pa ne rabiš nič kam pošiljat. Malo nazaj je nekdo s foruma isto naredil, hitro rešil težavo, še nekaj mu je ostalo ...

@darkomiku:
imam doma EP51 (ki so skoraj enake kot EP52) in EP52 Lite. Razlika je v dizajnu, načinu oprijema, kvaliteti materialov, izdelave, opremi kot v zvoku. Tudi EP52 Lite sploh niso slabe, a EP51/52 so boljše ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

TehDucky ::

Glede odgovorov na mojo izkušnjo, ne vem kaj se bo še izcimilo iz tega, upam na najbolje. Po eni strani bi pa kar skenslal pa naj mi vrnejo dnar. Bom videl kaj bojo napisali v ponedeljek.
Za poštnino pa upam, da ne bo problemov z vračilom. Za ceno sem poslal mail GLS pa so mi dali ceno 35€, pogledam na netu je pa 19,99€ tko da ne vem kaj je bila to fora. PS pa mi pač ni hotela niti ponudbe dat, kot sem že napisal, zaradi baterije.

Badwolff ::

Kateri od tehle telefonov za okrog 300€ je najboljši?
««
117 / 181
»»