» »

Gearbest nakupi in kuponi

Gearbest nakupi in kuponi

Temo vidijo: vsi
««
10 / 181
»»

Tomson ::

Današnje kode:

Xiaomi Mi Max 2 Global pametni telefon s kodo: GBApril18 iz 213€ na 196€ (EU skladišče)
Yeelight JIAOYUE 450 LED stropna luč s kodo: XMY450 iz 110€ na 81€
Yeelight JIAOYUE 650 LED stropna luč s kodo: XMY650 iz 136€ na 130€
DJI Mavic Pro RC Drone s kodo: GBsale016 iz 1.269€ na 1030€ (EU skladišče)
F60 4K WiFi Waterproof akcijska kamera s kodo: f60daw iz 26€ na 19€
Onda V10 Plus 10.1" Android tablični računalnik s kodo: TBUS183 iz 138€ na 130€
H9R 4k Waterproof akcijska kamera s kodo: fwraq iz 40€ na 27€
ThiEye T3 4k Waterproof akcijska kamera s kodo: ThieyeT3 iz 81€ na 76€
Xiaomi Roidmi 3S Bluetooth avto polnilec s kodo: bnkcey iz 13€ na 11€
AlldoCube X1 8.4" 2.5k Android tablični računalnik s kodo: CUBET801 iz 213€ na 205
DJI Goggles VR 2x 5" 1920x1080 očala za navidezno resničnost s kodo: DJIGG iz 442€ na 344€
Vernee Mix 2 Global 6" pametni telefon s kodo: GBAPR135 iz 135€ na 128€
Asus Zenfone 5 Global pametni telefon s kodo: GBAsus5 iz 369€ na 352€
Umidigi A1 Pro Global pametni telefon za 114€ (1000kom)
SJCam SJ8 Pro 4k ackijska kamera za 237€ (pre-order)
AlldoCube Power M3 10.1" Android tablični računalnik v FlashSale -24% za 114€
Zanflare SH54 28W prenosne solarne celice za polnjenje naprav v FlashSale -50% za 54€
Xiaomi Mi A1 Global pametni telefon v FlashSale -26% za 147€
Xiaomi Mi A1 Global pametni telefon v FlashSale -20% za 160€ (EU skladišče)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

cresh ::

BOCo. je izjavil:

Sam imam tretjo varianto.

GPS najde v slabi minuti, včasih v nekaj sekundah. Pač moraš biti na odprtem.

Aplikacija Amazfit ( https://play.google.com/store/apps/deta... ) je kar zanesljiva in je možna povezava tudi s Stravo.

Drugače je še na voljo Amazfit Pace 2 Stratos, ki ima še dodatne funkcionalnosti https://www.gearbest.com/smart-watches/...


Hja sam ta je še 1x dražja. Je res tolk boljša?

slotič ::

Zdravo, zanima me, če je že kdo nabavil Gearbestovo retro games konzolo in lahko potrdi da je vsaj malo zabavna ?, torej vredna nakupa
Hvala za morebitni odgovor.

bajsibajsi ::

Se je samo meni GB page spremenil v stran "za slepe in slabovidne"?

Tomson ::

Hehe, je očitno nov dizajn, malo je hecen sprva, a se kar navadiš. Je pa bistveno hitrejša sedaj tale stran, sploh po košarici z več artikli, kar je ok.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

oberskitona ::

Kupujem elektronsko zobno ščetko nekaj približno v istem rangu, kot je Philips Sonicare HX6930 , ki sem jo uporabljal nekaj let.
Ali ima kdo kakšne izkušnje oziroma je primerjal Philips s kakšno ščetko iz Gearbesta?
Glede na to da so že razlike precejšne med Philipsovimi modeli bi res raje kakšno priporočilo iz prve roke...

Seveda pa potem prosim tebe Tomson za kakšno zadevo z kodo da bo še cenejša ;-)

Zgodovina sprememb…

BorutK-73 ::

G-W-2 je Nemčija?

Me pa pri GB zelo moti da izdelki izginejo iz košarice po parih dneh in jih moram spet iskat.

Zgodovina sprememb…

Badwolff ::

Tomson, imaš kako kodo za tole?
https://www.gearbest.com/steam-cleaners...

Tomson ::

@oberskitona:
Sam sem 10 let uporabljal Sonicare, potem pa sem preizkusil Xiaomi Soocare X3 (40€ iz EU skladišča), Alfawise S100 (18€ China skladišče) in Seago SG507 (12€ China skladišče). Preveril za kode, trenutno ni delujoče ..

Xiaomi je praktično na povsem enakem nivoju kot Soocare, zelo kvalitetna izdelava, kvalitetni nastavki, enaka učinkovitost čiščenja po občutku. Alfawise je tudi zelo blizu na vseh področjih, mogoče so tresljaji malo manj intenzivni, a imajo višjo frekvenco, Seago sicer na videz deluje manj fancy, malo bolj "plastično", dizajn je malo manj eleganten, a še vedno super sploh glede na ceno, čiščenje pa povsem ok.

Trenutno žena uporablja Sonicare, s hčerko že pol leta uporabljava Alfawise, Xiaomi je šla staršem, Seago pa trenutno na čakanju. Glede na vse preizkušene modele mi je jasno, da nikoli več ne bom dal 100€+ za Sonicare, ker enostavno ni vredna toliko višje cene. Seago je malo manj fancy, Xiaomi in Alfawise pa sta na vseh področjih super ...

@BorutK-73
G-W-2 je United Kingdom Warehouse

@Badwolff
Trenutno nobene delujoče kode za Dibeo, imaš pa model Dibea F6 za 87€ (EU skladišče) in še neposredna primerjavo - F6 vs C17
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Badwolff ::

F6 pride 50€ ceneje, je pa malo slabši po testih. Decisions, decisions... :D
eu express priority line ti vrnejo davek al kaj? Kot točke?

Tomson ::

Za China/HK skladišče. PriorityLine (EU EXpress ali EU Railroad) pride glede na izkušnje vedno brez dodatnih stroškov, vračilo stroškov je bilo preko RegisteredAir Mail v času ko PriorityLineEU ni bil na voljo, ne kot točke ampak direktno denar nazaj na kartico ali PP račun ... Expedited Shipping ne uporabljat, ker se vedno ustavi na carini.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

cresh ::

Kaj pa Unregistered air mail?

darkomiku ::

A obstaja kakšna dobra alternativa iPod Shuffle-u? Moj stari me je začel zajebavat pa bi rabil nekaj podobnega, majhnega za laufat...

Hvala.

Tomson ::

@crech
UnregisteredAirMail je na voljo le še pri določenih artiklih, je pa malo "mixed bag", se precej redkeje zaustavi na carini kot RegisteredAirMail, a GB ne garantira povračila morebitnih dodatnih stroškov kot pri RegisteredAirMail ...

@darkomiku
Imaš kar nekaj povsem solidnih opcij, od 2€ dalje: klik, klik, klik, klik, klik ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Badwolff ::

Sem naročil, bom poročal kako bo šlo.
Se mi zdi kar malo velik paket, da bi šel mimo carine.

OldSkul ::

PriorityLine očitno deluje, mehanska tipkovnica je prišla brez poziva za predložitev računa in posledično carinskih dajatev/DDV.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OldSkul ()

Tomson ::

@Badwolff:
Mislim da velikost ne vpliva, pri meni sta oba robotska sesalnika preko PriorityLineEU prišla brez dodatnih stroškov, pa sta bila v kar zajetni, tudi težki škatli. No, vsekakor poročaj! ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Okapi ::

Velikost sigurno ne vpliva, sem dobil že več velikih paketov tako. V bistvu so vse uvozne dajatve že vključene v ceno, GearBest pri oddaji pošiljke predloži uradni račun s ceno, ki je dobrih 22% nižja od tiste, ki si jo plačal, prevoznik (DPD ali DHL ali UPS, uporabljajo različne) pa potem plača vse uvozne dajatve, ne da bi ti moral še kaj dodatno urejati.

darkomiku ::

Tomson je izjavil:

@crech
UnregisteredAirMail je na voljo le še pri določenih artiklih, je pa malo "mixed bag", se precej redkeje zaustavi na carini kot RegisteredAirMail, a GB ne garantira povračila morebitnih dodatnih stroškov kot pri RegisteredAirMail ...

@darkomiku
Imaš kar nekaj povsem solidnih opcij, od 2€ dalje: klik, klik, klik, klik, klik ...


Hvala ti Tomson. Tole sem rabil. Mogoče še namig, kaj od tega preverjeno dobr laufa? Da je tudi dober app oz program za nalagat pesmi...

Tomson ::

To pa iz prakse žal ne bi vedel, glede na UserRatings je že tisti za 2€ presenetljivo dober, 4.8/5 (78 ocen), glede na to da razni playerji danes niso več višek tehnologije so verjetno vsi ok, pač malo pogledaš po specifikacijah kaj ti je najpomembnejše ... Nalagaš pa itak preko SD kartice ali USB kabla na računalniku ...


Nekaj dobrih Xiaomi kod:

Xiaomi Redmi 4A Global pametni telefon s kodo: GBsale035 iz 71€ na 65€
Xiaomi Redmi 5 Global pametni telefon s kodo: GBsale038 iz 98€ na 90€
Xiaomi Redmi 5 Plus Global pametni telefon s kodo: GBsale042 iz 164€ na 155€
Xiaomi Mi Home električni brivnik s kodo: GBsale012 iz 38€ na 32€
Xiaomi Mi Sphere 4k akcijska kamera s kodo: GB360RM3 iz 230€ na 216€
Xiaomi Mi Max 2 Global pametni telefon s kodo: GBsale040 iz 213€ na 189€ (EU skladišče)
Xiaomi 20" potovalni kovček s kodo: OFF2339 iz 116€ na 98€
Xiaomi Amazfit Bip Lite pametna ura s kodo: GBsale002 iz 56€ na 48€
Xiaomi Mijia 4k akcijska kamera s kodo: GBsale004 iz 118€ na 103€
Xiaomi DF3 Dafang 1080p IP kamera s kodo: GBAPR157 iz 27€ na 23€
Xiaomi Bluetooth Round Alarm Clock s kodo: GBsale013 iz 56€ na 34€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

jellychelsea ::

Pozdravljeni!

Na gearbestu kupujemo avtokamero za očeta. Nagledanih imam par modelov pa me zanima če ima kdo kakšne izkušnje ali pa boljše predloge. Okvirna cena je tam do 40EUR.

Modeli:
https://www.gearbest.com/car-dvr/pp_956...
https://www.gearbest.com/car-dvr/pp_358...
https://www.gearbest.com/car-dvr/pp_166...

Zgodovina sprememb…

Tomson ::

Predlagam Xiaomi 70min za 35€, jo ima tudi nekaj soforumašev, preverjeno kvalitetna zadeva ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

darkomiku ::

Tomson, lepo bi te prosil, da ne pozabiš name in na Roborock S50 kodo, če jo boš kje zasledil ...

Hvala.

Okapi ::

Kakšna koda za žarnice s senzorjem? Recimo Zanflare, ali kaj podobnega (čim močnejega, Zanflare naj bi bil 12W).
https://www.gearbest.com/globe-bulbs/pp...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Tomson ::

Tole je trenutno, pa preveri specifikacije, če kaj prav pride:

YWXLight IR Sensor LED E27 žarnica s kodo: E27350 iz 8€ na 6€
Zanflare IR Sensor E27 žarnica s kodo: GB11ZF iz 8€ na 4€

@darkomiku:
Imam v mislih! ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Okapi ::

Tomson je izjavil:

Tole je trenutno, pa preveri specifikacije, če kaj prav pride:

YWXLight IR Sensor LED E27 žarnica s kodo: E27350 iz 8€ na 6€
Zanflare IR Sensor E27 žarnica s kodo: GB11ZF iz 8€ na 4€

Hvala. Zanflare je ugodno. In so preizkušeno solidne, tudi dovolj svetle.
Ona prva je pa na ebayu dober evro cenejša, če bi jo kdo rad imel.

jellychelsea ::

Tomson je izjavil:

Predlagam Xiaomi 70min za 35€, jo ima tudi nekaj soforumašev, preverjeno kvalitetna zadeva ...


Hvala za odgovor! Imaš še kakšno kodo na zalogi?

Tomson ::

V FlashSale je trenutno 32€, kar je kar dobra cena, je pa trenutno še delujoča za Xiaomi 70 kamero koda: amoyalwc iz 32€ na 29€ ...


Današnje kode:

Naviforce 9097 moška ročna ura s kodo: Naviforce9097 iz 18€ na 15€
OrcaTorch D620 potapljaška LED svetilka s kodo: ORCD620 iz 181€ na 156€
Xiaomi Yeelight 480 strošna luč s kodo: XMY480 iz 87€ na 79€
Fonmor moška usnjena torba/kovček s kodo: FON2421 iz 45€ na 28€
Man Backpack USB nahrbtnik s kodo: cas2275 iz 16€ na 15€
Utorch 6LED Motion Sensor nočna lučka s kodo: UTBOOM iz 5€ na 3€
Skilhunt H03 1200LM naglavna LED svetilka s kodo: SH03GB iz 37€ na 26€
Geekvape Aegis Legend Mod 200W s kodo: LegendMod iz 60€ na 40€ (PreOrder)

danes ob 21.00 Xiaomi Yeelight RGBW E27 pametna žarnica s kodo: GBAprNEW025 iz 15€ na 11€ (50kom za nove)

Xiaomi Mi TvBox International v FlashSale -32% za 48€
Huawei Mate 9 Pro pametni telefon v FlashSale za 393€
Vivibright GP100 Android video projektor v FlashSale -33% za 123€ (EU skladišče) - ga imam, dobra zadevca ...
Xiaomi Huami Amazfit 2 English pametna ura v FlashSale za 168€
Xiaomi Huami Amazfit 2 English pametna ura v PreOrder za 155€ (do 24.4)
Roidmi Car holder magnetni nosilec za telefone v Flashsale -46% za 5€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Dzhimen ::

Uf, a bi lah kaj več povedal o tem projektorju? Kaj sploh to je android projektor? Kot da bi imel android TV box vgrajen?

Iščem en all-in-one projektor (projektor, zvočniki, z wifijem, in če ni treba TV boxa gor priklapljat še toliko boljše) za gledanje 1080p vsebin, da je treba čim manj priklapljat ter da je čim manj kablov. Kako bi se to obneslo? Ne iščem ravno kino izkušnje, to se zavedam da ne bom dobil za tak denar, ampak recimo kako serijo pogledat na temu, al pa motoGP ob nedeljah, bi bla ta zadeva primerna?

Kaj te pri njemu najbolj moti in ali kaj pogrešaš? Obstaja kak boljši projektor za ta denar?
Nisem nikoli imel projektorja in ne vem kaj je potrebno gledat, tko da je vsak komentar dobrodošel.

Hvala za link! ;)

Tomson ::

Projektor z Android OS je kot video projektor in AndroidTvBox v enem. Gor naložiš KODI in imaš predvajalnik multimedijskih vsebin. Predlagam da si prebereš tale test, pa potem konkretno vprašaj kar te zanima. Sam imam dva projektorja, tega za dobrih 100€ in enega Benq W2000 za dobrega tisočaka. V testu sem tudi oba primerjal. Jasno, razlika je, a ne tako velika kot v ceni, so tile poceni video projektorji precej napredovali v zadnjih letih.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Dzhimen ::

Veliko gearbest komentarjev sem zasledil glede glasnosti ventilatorja. Kaj se tebi zdi? Jaz bi imel zadevo montirano recimo en pol metra nad in pa pol metra za sediščem. A misliš da bi se dalo normalno pogledat kak film na vgrajene zvočnike ali je moteče?

Razdalja od zida bi bila malo več kot 3m, kar je ravno prava razdalja, vsaj tako pravi test. Kaj pa glede platna? Je nujno investirati v platno ali bo šlo tudi če projeciram na čist bel zid? Ali pa kaka homemade zadeva namesto platna?

Tomson ::

Defenitivno ni med tišjimi in se ga sliši, a niti dražji modeli niso povsem tihi. Ko ga zaženeš je res opazno glasen, na pol metra se ga kar sliši, potem pa odvisno od glasnosti zvoka filma. Načeloma se kar navadiš in sčasoma sploh ni moteče, no, vsaj mene ne moti. Ga redno uporabljam tudi za ene predstave na manjših odrih, kjer se delovanje sploh ne sliši. Če si na glasno delovanje zelo občutljiv in te vsak šum v prostoru zmoti, bo potrebno cenovno kar nekajkrat dražje projektorje gledat, sicer pa kot rečeno, se navadiš, sčasoma več ni moteče.

Vgrajeni zvočniki so presenetljivo glasni. Mislim, res glasni, lol. Brez problema pogledaš film na te zvočnike, a bodimo realni, to ni nek movie experience, a zvok ni švoh! ;)

Platno sploh ni nujno, če imaš kolikor toliko belo (svetlo steno), brez nekih madežev ali globokih reliefov bo slika čisto dobra, platno še prinese nekaj kvalitete pri projeciranju, a to bodo dosti bolje izkoristili projektorji višjega cenovnega razreda. Če se lotiš homemade platna ali prebarvaš steno z namensko barvo, je pa to to, sploh ne rabiš več. Opcija je tudi kakšen Excelvan za 50€ ali eSmart za 100€, a kot rečeno, osebno niti ne vidim potrebe.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

darkomiku ::

A lahko prosim en napiše kakšen stavek več o žarnicah z IR senzorjem, ker si ne predstavljam, kje to pride prav, kaj rabiš še zraven ... ? A da se sama prižiga? Rabiš potem ločeno še detektor gibanja?

Hvala.

Okapi ::

Nič ne potrebuješ zraven. Korist - ni treba ročno luči vklopiti, ko stopiš v shrambo, garažo, stranišče, na hodnik, balkon ... In ne more se zgoditi, da jo pozabiš ugasniti.

Imajo dve slabosti, obe sta posledica dejstva, da pri teh enostavnejših ne moreš nastavljati, koliko časa naj svetijo, ko ni več premikov, in pri kakšni svetlobi naj se sploh vklopijo.

Prva slabost pride do izraza recimo na stranišču - sediš na školjki in čez pol minute se luč ugasne (in moraš mahati, da se prižge). Druga slabost je opazna v prostorih, kamor seže nekaj dnevne svetlobe - včasih bi rad, da je bolj svetlo, luč se pa ne vžge, ker še ni dovolj temno.

Skratka, za shrambo, klet je odlično, za kakšen drug prostor pa odvisno od okoliščin in potreb.

Okapi ::

darkomiku ::

Okapi hvala ti. Eno sem vzel, da malo sprobamo. A so potem tudi kakšne dražje, kjer prek appa nastavljas čas kdaj se ugasne ipd.? Kaj od Xiaomija?

Zgodovina sprememb…

Okapi ::

Pri Xiaomiju moraš vzeti "gateway" in "body sensor", okoli 30 evrov oboje skupaj, potem je pa menda mogoče početi marsikaj, ampak nimam izkušenj.

Cenejša možnost je samo ločeno tipalo za E27. Pri tem lahko nastaviš, kako svetlo je lahko, da se žarnica že začne vklapljati, in kako dolgo še sveti, ko ni premikov (do 5 minut).
https://www.ebay.com/itm/PIR-Infrared-P...

Potem lahko katerokoli žarnico uporabiš.

firbec ::

Okapi je izjavil:

Nič ne potrebuješ zraven. Korist - ni treba ročno luči vklopiti, ko stopiš v shrambo, garažo, stranišče, na hodnik, balkon ... In ne more se zgoditi, da jo pozabiš ugasniti.

Imajo dve slabosti, obe sta posledica dejstva, da pri teh enostavnejših ne moreš nastavljati, koliko časa naj svetijo, ko ni več premikov, in pri kakšni svetlobi naj se sploh vklopijo.

Prva slabost pride do izraza recimo na stranišču - sediš na školjki in čez pol minute se luč ugasne (in moraš mahati, da se prižge). Druga slabost je opazna v prostorih, kamor seže nekaj dnevne svetlobe - včasih bi rad, da je bolj svetlo, luč se pa ne vžge, ker še ni dovolj temno.

Skratka, za shrambo, klet je odlično, za kakšen drug prostor pa odvisno od okoliščin in potreb.


pa da je taka žarnica do senzorja stalno na ON, meni tudi ni všeč

Tomson ::

@Okapi
Za Multi-functional Gateway in HumanBody Sensor je trenutno delujoča le koda: GB-$3new za -2.5€ (za nove kupce, verjetno gre če se odpre nov račun) ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Okapi ::

firbec je izjavil:


pa da je taka žarnica do senzorja stalno na ON, meni tudi ni všeč
Zakaj?

JackOdpirac ::

Je tale šraufncigar kit vreden 2x cene random kitov?
https://www.gearbest.com/screwdriver-sc...

Hvala:D

schrack ::

JackOdpirac je izjavil:

Je tale šraufncigar kit vreden 2x cene random kitov?
https://www.gearbest.com/screwdriver-sc...

Hvala:D


Zame ja :D. Nastavki so res kvalitetni. Na Gearbestu sem jih dobil za 18€.

matobeli ::

JackOdpirac je izjavil:

Je tale šraufncigar kit vreden 2x cene random kitov?
https://www.gearbest.com/screwdriver-sc...

Hvala:D


Kvaliteta izdelave in sama uporabniška izkušnja sta 10x boljša od tiste z random kiti.

Okapi ::

Kaj točno pomeni tisti Wiha na škatli ne vem, ampak Wiha je drugače zelo cenjena nemška znamka profi orodja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

matobeli ::

V tem primeru je kar Wiha.

https://www.wiha.com/en/press-reports/d...

Okapi ::

Potem kaj dosti boljšega ne moreš dobiti. Je pa tudi res, da cena ni 2x "random kit", ampak bolj 5x. V Hoferju sem pred časom kupil Workzone s 30 nastavki, za 7 evrov. In je izvijač čisto spodoben.

111111111111 ::

Okapi je izjavil:

Potem kaj dosti boljšega ne moreš dobiti. Je pa tudi res, da cena ni 2x "random kit", ampak bolj 5x. V Hoferju sem pred časom kupil Workzone s 30 nastavki, za 7 evrov. In je izvijač čisto spodoben.


Tudi sam imam tale kit. Čisto spodoben za svojo ceno.

firbec ::

sam imam oba kompleta in je Wiha Mercedes, tale iz Hoferja pa Kia, če lahko delam primerjavo :)
Nastavke iz hoferja malo grdo pogledaš, pa se že zvije, je pa komplet dober za prvo silo, vsaj cvikarce so tam tam.
Wiha je že škatla narejena vrhunsko - na feder dobiš nastavke ven, so namagneteni in ni šanse da padejo iz izvojača, skratka, kdorkoli se bo odločil za Wiho iz GB, bo zelo zelo zadovoljen ;)

Okapi ::

Zvije se kvečjemu tisti upogljivi gumijasti nastavek, ki ga Wiha sploh nima. Ampak to je namenoma, da dosežeš vijake, ki jih sicer ne bi mogel.>:D

Tac20 ::

A obstaja kakšen webpage da bi vpisal npr. "SJCAM SJ6 LEGEND" in potem poišče kode da ne težim vsak dan tukaj, ampak da jih iščem sam :)
Verjetno se te kode pojavljajo skos nove in novi deali itd., malo je bedno vsak dan spraševat tukaj če je kaj novega.

tnx
««
10 / 181
»»