» »

Gearbest nakupi in kuponi

Gearbest nakupi in kuponi

Temo vidijo: vsi
««
86 / 181
»»

Steinkauz ::

Tomson je izjavil:

@Steinkauz:
Res je, tale ni na zalogi v nobenem skladišču


Ok bom pogledal alternative. Drugače kot "insider" majo kak predviden čas dobave?
Da ne bom slabše naročil pol pa pride drug teden na zalogo.

goba ::

Steinkauz je izjavil:

Kakšna koda za tole mogoče?
https://www.gearbest.com/mini-pc/pp_009...

Pa fast-23 naj bi bila češka. Torej nič ddvja garant ane?

EDIT: ah šele zdej vidm da ni na zalogi :|


Trenutno sta na zalogi še 2 komada.

Steinkauz ::

Vidim ja. Že naročeno :)

bmwwww ::

Lihkar naročil Xiaomi Redmi Note 6 Pro, čakam pa še Pocota 128/6 ;) Pa da vidimo kako se bosta obnesla. Sicer Redmi note 6pro gre potem dalje.

dexterboy ::

Ni na meni da sodim, ampak Poco ima prostor za spominsko kartico. Pri takšnih telefonih sem se vedno spraševal, zakaj doplačati za prostor, če imaš na voljo spominsko kartico. Drugače je pri A2 ali pa Mi8, kjer ni razširitvene reže...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Okapi ::

Če bi rad imel dve kartici sim, ne moreš imeti pomnilniške.

Dimnik ::

Se da....malo inproviziraš

matobeli ::

Kako pa?

Dimnik ::



se da na več načinov...

Gregex ::

Obstaja na gearbest kak strižnik nosnih dlačic, da je poceni in učinkovit? Ne vem niti pod kaj iskat tole.

radmannsdorf ::

Timaj ::

Zdravo,

je tole že pošlo?

Teclast F7 Win10 14.0" prenosnik s kodo: BeatBG04 iz 243€ na 217€

LP

igor0203 ::

Tomson, katero tablico bi priporočil? Teclast T20 / M20 ali Xiaomi Mi Pad 4? Vem da po velikosti niso primerljive, bi pa rad neko zmogljivo tablico, ki ne bo po pol leta za na odpad in da imajo podporo vsaj za kak custom ROM. Predvidevam, da je v tem primeru boljša Xiaomi?

Tomson ::

@Timaj:
Omenjena koda za Teclast F7 je res potekla, je pa sedaj FlashSale za 236€ ter poleg darilo Wireless miška Teclast za 12€ ter HDMI kabel ...

@aleskom:
za Redmi Note 5 kakšne kode ni, je pa okoli 150€, kot že omenjeno, bolj smiseln nakup novejšega Redmi Note 6 Pro za 157€ ...

@igor0203:
Xiaomi Mi Pad 4 je res odlična tablica, sam sem zelo navdušen, je pa tovarniško China ROM v angleščini in je potrebno naložit EU ROM, ki je potem v slovenščini, marsikomu se to ne da, a za 154€ definitivno najkvalitetnejša (kvaliteta materialov in izdelave) med omenjenimi, če je primerjam s Teclastom, ki tudi sploh ni slab kar se kvalitete izdelave tiče. Omenjeni Teclast M20 za 140€ tudi nudi precej za ceno glede na specifikacije, Teclast T20 za 189€ je še nekoliko bolj zmogljiv (zmogljivešji procesor, boljši zaslon, M20 nima ambient light sensor ...) .Skratka vsak izmed omenjenih modelov je super v svojem cenovnem razredu, pri Xiaomiju pa plačaš več za kvaliteto, po drugi strani pa je edini, ki ima na voljo custom ROME. Z nobeno ne boš zgrešil, odloči se glede na želje, prioiritete, glede na napisano pa bo Xiaomi verjetno prava izbira! ;)


Še nekaj današnjih:

Xiaomi Pocophone F1 Global 6/128GB pametni telefon s kodo: GBMPPOCOF1 iz 306€ na 288€
OnePlus 6 6/64GB pametni telefon s kodo: GB$MBDPONE iz 393€ na 376€
Xiaomi Redmi Note 6 Pro Global 4/64GB pametni telefon s kodo: GBMPN6P64 iz 192€ na 173€
Exquizon P8i Mini DLP video projektor s kodo: GBPRO018 iz 175€ na 168€ (EU skladišče)
Xiaomi Aqara Wall Switch ZigBee stikalo s kodo: GBYTBXX289 iz 31€ na 17€
Utorch SF01 LED ročna svetilka s kodo: GBQCSF01 iz 8€ na 7€
Xiaomi M365 guma Gocomma s kodo: GBOS002 iz 16.6€ na 14€
Xiaomi Smart Wireless Bluetooth Switch s kodo: GBYTBXX287 iz 6€ na 5€
Xiaomi Mi R3P 2600Mbps Router Pro s kodo: GBYTBXX290 iz 73€ na 64€
Guangya Y1 pametno električno kolo (rdeč) s kodo: GB7204 iz 401€ na 366€
Guangya Y1 pametno električno kolo (črn) s kodo: GB7202 iz 401€ na 366€
Xiaomi Mi Band 3 pametna zapestnica s kodo: KS22WHU6FQ iz 22€ na 20€
Xiaomi Chuangmi 720p IP kamera s kodo: GBYTBXX294 iz 23€ na 16€
Xiaomi Pocophone F1 Global 6/64GB pametni telefon v FlashSale za 271€

Vse Gearbest kode na enem mestu ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

igor0203 ::

Hvala za odgovor!

Sedaj sem našel še Chuwi Hi9 Pro, ki mislim da bi popolnoma zadovoljila moje potreba. Obstaja kakšna koda za to tablico?

Tomson ::

Žal trenutno ni kakšne kode, zadnja je bila za X20 verzijo, pri tem modelu pa obvezno vzami verzijo z X23 procesorjem, je občutno odzivnejši, razlike pa le nekaj €. Razmisli tudi, če ti je 35€ več za Mi Pad 4 res preveč! ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

PeterGriffin ::

Ali lahko kdo priporoci kak poceni in preverjen 2 ali 3 port (hitri)polnilec za telefon?

Gregex ::

radmannsdorf je izjavil:

Nose trimmer.


Uf, hvala. Zdaj pa enega izbrati izmed teh. :D

gdjv ::

Torej odločitev je padla, nabaviti moram dva robotska sesalca in to čimprej, ker gre pri enem za darilo.

Kot ugotavljam sta najboljša Roborock s50 in 360 S6. Predvsem mi je pomembno, da lahko sesalcu nastavim cono, ki se ji naj izogne (npr. da ne gre pod mizo, ko ne bom umaknil stolov). Ker imam psa je tudi potrebno, da dlake vsaj delno pobere.

Imata oba opcijo prepovedanih con? Prosim za kupon, če je mogoče. Dobro bi bilo, da jih v novembru dobim, tako da še lahko počakam nekaj dni z naročilom, če bi bila kakšna ugodna opcija.

Kako pa je s popravilom v primeru okvare? Verjetno o garanciji ni govora pri kitajcih ali?

Hvala.

Tomson ::

@PeterGriffin:
če izbereš kakšnega Gocomma, ne moreš zgrešit: klik, klik

@gdjv:
kot že sam ugotavljaš, Roborock in 360 sta trenutno res bestbuy sesalnika. Sam sem z obema zelo zadovoljen, oba se odrežeta precej podobno v praksi, Roborock ima nekoliko višjo sesalno moč, kar se zna poznati pri pasji dlaki, ima tudi nekoliko večjo posodico za vodo. Pri Roborocku vzameš CN verzijo za 341€, kjer se povežeš na Mainland China server in prejmeš firmware, ki omogoča tudi omejitvene zone. Kakšne kode trenutno ni. Shippement je v naslednjih dnevih, pri tebi doma torej čez cca. 2-3tedne, jasno, Prioirty Line ... Za model 360 S6 pa je koda: GB-APS6 iz 306€ na 288€, tudi podobna dostava, opcija je celo iz EU skladišča za 288€, ampak, predviden shipement šele 20.novembra, kar pomeni dostava proti koncu novembra ... Sicer pa naj te umikanje stolov ne skrbi, sesalnik se sam izogne vsem predmetom, gre lepo naokoli nogic pri stolih, le tistim res majhnim predmetom se ne, ker jih povozi ...

Za uveljavljanje garancije je po novem priročno, ker se lahko vse zadeve pošlje kar na center v Španijo, ni potrebno pošiljat na Kitajsko ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

PeterGriffin ::

Hvala, naroceno :)

gorazdkop ::

s6 360 mi zelo lepo pobere vse dlake mojih dveh mačkov.

firbec ::

Gregex je izjavil:

radmannsdorf je izjavil:

Nose trimmer.
Uf, hvala. Zdaj pa enega izbrati izmed teh. :D


Kolko pa imaš tega za porezat :))

darkomiku ::

Mogoče malo neumesno vprašanje glede na ime tega foruma, ampak vseeno bi vprašal, ali imata tudi Banggoods in Geekbuying možnost podobnega "izogibanja" carinam s kakšno posebno metodo pošiljanja? Včasih se vseeno najde kaj ugodnega tudi tam.

amacar ::

Pri banggoodu imaš European Direct Mail. Več pa v tej temi: Banggood nasveti, kuponi in čas pošiljanja

Tomson ::

Današnje kode:

Xiaomi Pocophone F1 Global 6/64GB pametni telefon s kodo: GBMPPF164 iz 271€ na 260€ (danes ob 14:00)
Xiaomi Pocophone F1 Global 6/128GB pametni telefon s kodo: GBMPPOCOF1 iz 306€ na 288€
Xiaomi Mi A2 Lite Global 3/32GB pametni telefon s kodo: GBMPA2L32 iz 140€ na 132€
Xiaomi Mi A2 Lite Global 4/64GB pametni telefon s kodo: GBMPA2L iz 162€ na 147€
Xiaomi Redmi Note 6 Pro Global 4/64GB pametni telefon s kodo: GBMPN6P64 iz 192€ na 173€
Xiaomi Redmi 6 Global 3/32GB pametni telefon s kodo: GBMP6 iz 110€ na 99€
Alfawise S60 robotski čistilec oken s kodo: GBSA2090a iz 112€ na 110€
Alfawise ZK8077 robotski sesalnik s kodo: GBSA2699d iz 122€ na 105€
Xiaomi Ninebot Segway ES1 električni skiro s kodo: GBES1COUPON iz 472€ na 296€
Utorch LED set svetilk za kolo s kodo: GBOS001 iz 14€ na 11€
Gocomma ovitek za Teclast P10 tablico s kodo: GBQCTriPU iz 9€ na 5€
Utorch SF01 LED ročna svetilka s kodo: GBQCSF01 iz 8€ na 7€
Flyco Electric moški brivnik s kodo: GB-HBZflysf iz 39€ na 35€

Vse Gearbest kode na enem mestu ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

GupeM ::

firbec je izjavil:

Gregex je izjavil:

radmannsdorf je izjavil:

Nose trimmer.
Uf, hvala. Zdaj pa enega izbrati izmed teh. :D


Kolko pa imaš tega za porezat :))

Edino brenar pomaga...

r00k ::

Tomson koliko časa pa bodo aktivne te kode ? Zanima me za pocophone za 260€, bodo kode do večera še aktualne?

staReciKome? ::

Mogoče malo neumno vrpašanje ampak vseeeno: Nikjer ne piše kako te kode uporabiti. Ko dodam aktikel v košarico nikjer nimam okenca kamor bi vpisal kodo ...? Na Gearbest forumu sem prebral da tisti izdelki kateri imajo "Flashsale" ceno niso upravičeni do promo kod, torej kako vi dodate te kode (večina izdelkov namreč ima "Flashsale")? Hvala!

Dr_M ::

Pocophone podpira microsd kartice?
Vidim, da naj bi, kar je super novica, ker flagshipi od drugih proizvajalcev kar spustijo to zelo pomembno zadevo.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

GupeM ::

Z MicroSD kartico si pomoje samo kompliciraš življenje. Če imajo flagship telefoni 64 GB prostora ali več, ne rabiš drugega. Slike se ti sinhronizirajo v oblak in lahko starejše zbrišeš. Za glasbo uporabljaš stream service. Moj Nexus 5X ima 32GB, pa ga še nikoli nisem napolnil.

pwn3rrr ::

staReciKome? je izjavil:

Mogoče malo neumno vrpašanje ampak vseeeno: Nikjer ne piše kako te kode uporabiti. Ko dodam aktikel v košarico nikjer nimam okenca kamor bi vpisal kodo ...? Na Gearbest forumu sem prebral da tisti izdelki kateri imajo "Flashsale" ceno niso upravičeni do promo kod, torej kako vi dodate te kode (večina izdelkov namreč ima "Flashsale")? Hvala!


Izdelek prek povezave dodaš v košarico in klikneš "Proceed to Check out", kjer nato spodaj obkljukaš "Use Coupon" in vpišeš kodo, na tem delu tudi izbereš ustrezen način pošiljanja.

staReciKome? ::

Še vedno ne vidim tega za obkljukati. Verjetno si moram narediti account in ne delati checkout-a preko guest računa?

genesiss ::

Jaz sem za poco-ta pravkart uporabil kodo - cena 289EUR za 6GB/128GB. Bil sem prijavljen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: genesiss ()

Dr_M ::

GupeM je izjavil:

Z MicroSD kartico si pomoje samo kompliciraš življenje. Če imajo flagship telefoni 64 GB prostora ali več, ne rabiš drugega. Slike se ti sinhronizirajo v oblak in lahko starejše zbrišeš. Za glasbo uporabljaš stream service. Moj Nexus 5X ima 32GB, pa ga še nikoli nisem napolnil.


Ni problem zarad prostora. Oblakov ne uporabljam, stream servisi so predragi, poleg tega nimajo oz imajo minimalno take glasbe, ki jo poslusam. Predvsem je je to zaradi varnosti, me je izucil enkrat, da sem skoraj ostal brez podatkov in od takrat naprej gre vse na kartico. Ni kartice = dealbreaker.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Killermode ::

Dr_M je izjavil:

GupeM je izjavil:

Z MicroSD kartico si pomoje samo kompliciraš življenje. Če imajo flagship telefoni 64 GB prostora ali več, ne rabiš drugega. Slike se ti sinhronizirajo v oblak in lahko starejše zbrišeš. Za glasbo uporabljaš stream service. Moj Nexus 5X ima 32GB, pa ga še nikoli nisem napolnil.


Ni problem zarad prostora. Oblakov ne uporabljam, stream servisi so predragi, poleg tega nimajo oz imajo minimalno take glasbe, ki jo poslusam. Predvsem je je to zaradi varnosti, me je izucil enkrat, da sem skoraj ostal brez podatkov in od takrat naprej gre vse na kartico. Ni kartice = dealbreaker.


Kartica ima večjo možnost, da crkne in izgubiš podatke, kot pa spomin od telefona.

pwn3rrr ::

staReciKome? je izjavil:

Še vedno ne vidim tega za obkljukati. Verjetno si moram narediti account in ne delati checkout-a preko guest računa?

Verjetno da, ampak nisem 100%... v vsakem primeru je pomoje bolje narediti acc za lažje reševanje težav (če slučajno pride do njih) in tudi za morebitno kasnejše naročanje drugih stvari.

staReciKome? ::

Ja, sedaj mi je ponudilo opcijo za vnos kode. Hvala za odgovore.

AgiZ ::

Killermode je izjavil:

Dr_M je izjavil:

GupeM je izjavil:

Z MicroSD kartico si pomoje samo kompliciraš življenje. Če imajo flagship telefoni 64 GB prostora ali več, ne rabiš drugega. Slike se ti sinhronizirajo v oblak in lahko starejše zbrišeš. Za glasbo uporabljaš stream service. Moj Nexus 5X ima 32GB, pa ga še nikoli nisem napolnil.


Ni problem zarad prostora. Oblakov ne uporabljam, stream servisi so predragi, poleg tega nimajo oz imajo minimalno take glasbe, ki jo poslusam. Predvsem je je to zaradi varnosti, me je izucil enkrat, da sem skoraj ostal brez podatkov in od takrat naprej gre vse na kartico. Ni kartice = dealbreaker.


Kartica ima večjo možnost, da crkne in izgubiš podatke, kot pa spomin od telefona.

Uporabi kak privatni oblak, pa imaš polno kontrolo nad podatki.
Nextcloud kot privatni oblak recimo.
Ali pa Syncthing (SyncTrayzor na winsih) za sinhronizacijo med dvema napravama.

Tudi sam nikoli ne zapolnim 32GB, pa imam vse na svojih sistemih.

Gregex ::

firbec je izjavil:

Gregex je izjavil:

radmannsdorf je izjavil:

Nose trimmer.
Uf, hvala. Zdaj pa enega izbrati izmed teh. :D


Kolko pa imaš tega za porezat :))


Na srečo ne tolko, haha. Ma saj veš kako je, vsake tolko časa treba malo potrimčkat tudi nos.

jopar ::

Tomson, se ve kdaj bo na voljo https://www.gearbest.com/cell-phones/pp...

IcyFox ::

Kateri Android TV Box predlagate? Bi se uporabljal predvsem za Youtube in Netflix, lahko 1080p, nujno je le, da ne šteka (ker s trenutnim SmartTV izgubljam živce)

Zoro3 ::

Sam uporabljam Tanix TX3 MAX za to denar dela super. Največ ga uporabljam za EON in Netflix

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zoro3 ()

Tomson ::

@jopar:
se pozanimam, sporočim ...

@IcyFox:
Omenjeni Tanix TX3 Max je za 32€ kar dobra opcija, ga precej uporabnikov hvali ali kakšen zmogljivejši S912 Tanix TX9 Pro za 52€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

hojnikb ::

dexterboy je izjavil:

Ni na meni da sodim, ampak Poco ima prostor za spominsko kartico. Pri takšnih telefonih sem se vedno spraševal, zakaj doplačati za prostor, če imaš na voljo spominsko kartico. Drugače je pri A2 ali pa Mi8, kjer ni razširitvene reže...

ker je ponavadi interni plac precej hitrejši....
#brezpodpisa

darkolord ::

Pa vrti (beri: je certified) ta Tanix Netflix na 1080p?

Imam enega kitajca na tem chipsetu pa dela na 480p, ker ni požegnan s strani Netflixa.

hojnikb ::

L3, tako da sam 720p
#brezpodpisa

IcyFox ::

Sem gledal Tanixa, a bi imel nekaj z L1 da lahko streamam 1080p Netflix...

buneech ::

Xiaomi Mi Box je L1. Če pa ne rabiš boxa, bi moral biti pa že Chromecast dovolj za Netflix in Youtube.

Tomson ::

Dobra opcija za Youtube do 4k in Netflix 1080p je Mecool M8S Pro L S912 z Android TV OS za 60€ iz EU skladišča...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor
««
86 / 181
»»