» »

Gearbest nakupi in kuponi

Gearbest nakupi in kuponi

Temo vidijo: vsi
««
84 / 181
»»

dexterboy ::

Kitajsko začeblja, ko sporoči, da je povezan s telefonom. Pa danes zjutraj je bila pametna, ko je začivkala, da je out of range. Totalno nepomembno pri izbiri...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

perci ::

A ne ceblja kirajsko tudi ob dohodnih klicih?

mat11 ::

Ta SXiaomi slušalka ni vredna nič, sem jo kupil, pa so se vsi pritoževali z katerimi sem govoril nad kvaliteto zvoka. Sem jo zapakiral in od takrat se praši. Za 5 evrov je lahko tvoja. Ne glede na kupčijo, jo vseeno ne priporočam. ;)
mat

perci ::

mat11 je izjavil:

Ta SXiaomi slušalka ni vredna nič, sem jo kupil, pa so se vsi pritoževali z katerimi sem govoril nad kvaliteto zvoka. Sem jo zapakiral in od takrat se praši. Za 5 evrov je lahko tvoja. Ne glede na kupčijo, jo vseeno ne priporočam. ;)

No, moja žena jo uporablja in je zadovoljiva. Zdajle uporablja eno drugo in ni primerjava - xiaomi precej boljša. Uporablja jo tudi na kolesu itd in jo čist kul razumem.

igor0203 ::

Xiaomijeva slušaka je precej tiha, tudi precej uporabnikov se pritožuje nad tem. Zmeraj sem moral zapret vsa okna in ugasnit radio, če sem hotel slišat tistega na drugi strani zveze.

dexterboy ::

Khm... sej nočem biti nesramen, ampak na sami slušalki je tudi volume up gumb. Pritiskaš do konca, dokler "beep" ne javi, da ne gre več. Ker, če se sliši na kolesu, se sliši tudi drugje. Razen, če to ni sobno kolo v kleti, kjer noben zvok ne pride v tisti prostor... :)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

igor0203 ::

Khm...vem, pa je še zmeraj tiha. Nisem edini ki je imel to težavo, malo pogooglaj ;)

Master_Yoda ::

Imas slucajno custom ROM ? Ker na nekaterih custom romih je nek bug, kjer je klicanje preko bluetootha neuporabno ker je zvok pretih v BT slusalkah. Si probal s katerimi drugimi bluetooth slusalkami?

jopar ::

@Tomson
Kaka koda za https://www.gearbest.com/smart-home-con...
Mogoče vsaj splošna? Prilepi tvoj link ;)

tomaz- ::

Pohvala Tomsonu:

Na dan natančno si mi "napovedal", kdaj mi bodo poslali prenosnik - danes je shipped :)

lp

Tomson ::

@jopar:
preveril, namenske kode res ni, lahko pa uporabiš splošno kodo: ALL5%OFF za -5%, oz. področno kodo: 6X0811KZBL za kategorijo Appliances za -8% (če je skupni znesek nad 106€) ... Povezava, tnx! ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Veron ::

Tomson je izjavil:

Xiaomi Mi A2 Lite Global 3/32GB pametni telefon v FlashSale za 147€ (EU skladišče)

2dni ne pogledam teme in zamudim tisto kar rabim :O

jopar ::

Tomson je izjavil:

@jopar:
preveril, namenske kode res ni, lahko pa uporabiš splošno kodo: ALL5%OFF za -5%, oz. področno kodo: 6X0811KZBL za kategorijo Appliances za -8% (če je skupni znesek nad 106€) ... Povezava, tnx! ;)

Tnx, sem potem kar točke pokuril. Je bilo več popusta.

Tomson ::

@Veron:
če ti ni črna nujna, je za isto ceno še opcija za telefon v zlati barvi, Xiaomi Mi A2 Lite Global 3/32GB za 147€ (EU skladišče) ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

gregor ::

Ali se na GB... dobijo kakšni kvalitetni led paneli (vgradni in nadometni)?
Katera znamka se priporoča?
Oz je bolje kaj poiskat na AE, ebay...

Hvala

LP

Tomson ::

Lahko daš primer kaj točno iščeš?

Današnje kode:

Xiaomi Ninebot One Z10 Electric Balance monokolo s kodo: GBZ10 iz 1522€ na 1391€
Inmotion V10 Electric Balance monokolo s kodo: GBMONSTER iz 1130€ na 782€
Xiaomi Ninebot C+ Electric Balance monokolo s kodo: GBNINEBOT iz 286€ na 277€
Xiaomi M365 električni skiro s kodo: GBM365WHITE iz 348€ na 339€
Ninebot Segway ES1 električni skiro s kodo: GBES1COUPON iz 469€ na 268€
Ninebot Segway ES2 električni skiro s kodo: GBES2COUPON iz 513€ na 329€
Garmin Edge 130 računalnik za kolo s kodo: GARMIN-YY iz 156€ na 139€
Exercise Bike Space Walker Vertical Stepper s kodo: Exercise-YY iz 139€ na 121€
Creality3D Ender 3D tiskalnik s kodo: GENDER3 iz 156€ na 147€
Creality3D CR-10S 3D tiskalnik s kodo: GBCR10SBL iz 379€ na 370€
New Baby Care LCD baby monitor s kamero s kodo: GBTH56NBC iz 56€ na 49€
Xiaomi Mi A2 Lite Global 4/64GB pametni telefon s kodo: GB$MPAlite2 iz 165€ na 155€
Xiaomi Redmi 6 Global 3/64GB pametni telefon s kodo: GBMPR64 iz 130€ na 120€

Vse Gearbest kode na enem mestu ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

gregor ::

npr:


Dimnik ::

gregor je izjavil:

npr:





Tole vzami na ebay.de, če boš vzel večjo količino...

Jaz sem lani in predlani vzel cca 100kos, nadomet in vgradne...

gregor ::

bo večja količina samo ne 100 kos, ne kupujem za podjetje ;)
problem ebay.de, AE... je v tem, da je tega toliko, da se ti zmeša
imaš kakšen predlog, kaj si ti vzel?

upam, da ne smetim preveč te teme :)

LP

Egidij88 ::

Dobil sem OnePlus 6. Charger ni EU, sem pa dobil nek crappy adapter zraven. What gives?

Doma imam tudi tole: https://www.ideo.si/Potovalni_adapterji...

Tako da itak bo delalo hitro polnjenje normalno? Brezveze komplicirat?

amacar ::

Dela quick charge bp z adapterjem za 1$. Testirano na samsungu (s7 menda) s singapurja.

igor0203 ::

Master_Yoda je izjavil:

Imas slucajno custom ROM ? Ker na nekaterih custom romih je nek bug, kjer je klicanje preko bluetootha neuporabno ker je zvok pretih v BT slusalkah. Si probal s katerimi drugimi bluetooth slusalkami?


Ne, stock ROM na Xiaomi Mi A1. Je že šla dalje, sedaj uporabljam neko Baseus BT slušalko in normalno slišim ostale.

darkomiku ::

A ima kdo tale telefon https://gearbest.app.link/5trisiZc9Q?

Kakšno mnenje ali primerjava z redmi note?

dexterboy ::

Kolikor sem na hitro pogledal, na ravni Redmi Note 4... Pa tudi rabljeni RN4 so okoli stotke...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Karen ::

Za LED panele, ne da jaz ne bi bil fan kitajskih naročil (priznam, skoraj vse kupim od tam, s poštarji smo na "ti" že), ampak pred pol leta sem jih dobil od https://www.jaka-i.si za tako ceno da se ne splača od kitajcev... pa na zalogi jih imajo ko toče, dobiš dodatne enake če rabiš še. Skratka ni računice od kitajcev, tukaj ista cena, garancija, dobiš naslednji dan. Če bi se vse dalo tako dobit kot LED panele pri nas bi bilo super.

skydancer ::

Tomson,

a mogoče obstaja kakšna koda za tole:

KLIK

spremljam že dalj časa, pa je skos enaka cena
hvala

rokp ::

Pred kratkim so bile objavljene povezave do bluetooth slusalk. Je kdo videl kaksne razen tistih najdrazjih (iscem nekaj do 30 EUR), ki imajo napajanje preko USB-C in ne micro USB?

Tomson ::

@skydancer:
pri nakupu nad 106€ se lahko uporabi za omenjeni Xiaomi Water Dispanser koda: 6X0811KZBL za -8% ...

@rokp:
misliš naglavne, v tem smislu: klik, klik ?

Današnje kode:

Xiaomi Mi Mix 2S Global 6/64GB pametni telefon s kodo: GBMPS2X64 iz 348€ na 321€
Xiaomi Mi 8 Global 8/128GB Explorer Edition pametni telefon s kodo: GB$MPM8E iz 635€ na 556€
Xiaomi Mi A2 Global 6/64GB pametni telefon s kodo: GBA264GBSP iz 200€ na 191€
Xiaomi Mi A2 Lite Global 4/64GB pametni telefon s kodo: GB$MPAlite2 iz 165€ na 155€
Xiaomi Redmi Note 6 Pro Global 4/64GB pametni telefon s kodo: GB$MBNT6GP iz 191€ na 182€
OnePlus 6 Global 6/64GB pametni telefon s kodo: GB$MBDPONE iz 391€ na 374€
Imalent RT70 Super Bright ročna svetilka +4x baterije s kodo: GBLEDRT70 iz 160€ na 104€
Divoom Timebox Pixel LCD bluetooth zvočnik s kodo: GB-CNDBEVO iz 60€ na 52€
Alfawise X3200 video projektor s kodo: GB929CP11 iz 130€ na 120€
Mental Power Model Blocks igrača figura s kodo: GBYTBXX256 iz 7€ na 4€
Geekvape Aegis Legend Kit TPD Version s kodo: GeeKIT iz 83€ na 59€
Wotofo Recurve Squonk Semi Mech Mod s kodo: WotofoRS iz 43€ na 33€
Xiaomi Mija Gimbal stabilizator za telefone s kodo: GB-THMija iz 94€ na 87€
DJI OSMO Mobile 2 stabilizator za telefone s kodo: IT$THRCosmo iz 120€ na 108€
Breo iSee 3S za masažo oči s kodo: GB-HBZbroyb iz 69€ na 52€
Zeblaze Thor 4G LTE pametna ura s kodo: GB$WZP iz 121€ na 112€
6x LEDs Motion Sensor Induction nočna lučka s kodo: GBLED6LEDS iz 5.20€ na 3.60€
EKEN Alfawise V50 Pro Ambarella 4k akcijska kamera s kodo: EKENALFAV50P iz 57€ na 52€
Alfawise V1 mehanska tipkovnica s kodo: GBYTBXX052 iz 38€ na 34€
Samsung UHS-1 Class10 MicroSD 32GB kartica s kodo: GBYTBXX048 iz 13€ na 12€
Alfawise RST2056 Sonic električna ščetka v FlashSale za 15€
Teclast F7 14" Win10 prenosnik + HDMI adapter kabel s kodo: BeatBG04 iz 243€ na 217€

Vse Gearbest kode na enem mestu ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Miskon ::

Kupujem prenosnik, ki bi imel dobro razmerje med tistim kar nudi in ceno. Ne me kregat ampak prav zato je moj razpon denarja, ki sem ga pripravljen dati za prenosnik kar velik - to pomeni da je moje razmišljanje tako, da če bom dobil za 1€ vloženega denarja pri modelu za 200€ več potem pride v poštev ta model. oz. če bo moj vloženi 1€ prinesel več pri modelu za 700€ potem pride v poštev ta model. Vem da me boste vprašali za kaj bom rabil računalnik - in ja pripravljen sem se odpovedati igranju zahtevnih iger pri modelu za 200€ drugo pa pričakujem da bo delalo brez zatikanja pri vseh modelih (filmi, internet, office...).
V praksi gledam naslednje modele:
- Teclast F7 - ali obstaja še koda za 217€?
- Xiaomi Mi Air - ali je Chinese verzija uporabna v Sloveniji (če so samo navodila in škatla v kitajščini potem ni problema, tudi za adapter se ne sekiram, samo da so Windowsi v angleščini) ali obstaja kakšna koda oz. katera je bila najnižja cena v zgodovini - sem pripravljen počakati?
- Xiaomi Mi Pro - ali je dodana vrednost v primerjavi z Mi Air vredna 150€ razlike? Koda oz. najnižja cena v zgodovini?

V kolikor imate boljše predloge bom vesel in se zanje zahvaljujem. Dobrodošle tudi izkušnje s temi modeli.
Ali je potrebno poleg nalepk na tipkovnici narediti še kaj - načeloma ne rabim slovenskih windowsov in sem z angleškimi zadovoljen - torej mi ni treba nalagati novih Windowsow - ali imam prav?

hojnikb ::

na teh pozabi na kaksno igranje igrc, vsaj na kakih spodobnih nastavitvah.

also, nemska opcija pa klikaj kar rabis
https://geizhals.eu/?cat=nb

najlazje bos nasel kej pametnega, ce bos omejil budget in postavil specificne zahteve. p/p je lahko dober za 200e ali pa za 2k, odvisno kaj pac pocnes z pcjem
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

rokp ::

@Tomson - ne, za v usesa. Nekaj podobnega temu, samo da ima USB-C. Saj ne bom len in bom sam malo preklikal, ko ne bom ravno na telefonu...

Tomson ::

@Miskon:
sam imam večino omenjenih prenosnikov, za nek malo bolj resen gaming res nobeden ne bo primeren, za slednje je model Xiaomi Mi Gaming z GTX1060 grafiko s kodo: BeatBG01 na 1078€ (tole je že kar zverina, i7-8750H CPU, 16GB RAM, GTX1060 grafika, 256GB SSD in 1000GB HDD)

Za Teclast F7 6/128GB je koda: BeatBG04 iz 243€ na 217€. Prenosnik ima prednaložene ANG Windowse, če ti je to ok, ne potrebuješ nič drugega kot SLO nalepke. Za vsakdanja, nezahtevna opravila (kot jih omenjaš) je odličen, definitivno bestbuy v tem cenovnem rangu, za kakšna procesorsko zahtevnejša dela je manj primeren. Ima pa res lep dizajn, ALU ohišje, je kompakten, lahek, dobra tipkovnica in sledilna plošča, za dobrih 200€ res super opcija.

Za Xiaomi Mi Air 13 je zanimiva opcija s sicer malo starejšim CPUjem, Xiaomi Mi Air 13 i5-6200U s kodo: GB&TAXMAIR05 iz 565€ na 539€, še vedno vsaj 2x zmogljivejši od N3450 procesorja v Teclast F7 npr. sicer pa z novim procesorjem Xiaomi Mi Air 13 i5-8250U trenutno kakšne kode ni, je najugodneje iz HK skladišča za 704€ (najceneje 679€). Je pa za model Xiaomi Mi Air i7-8550U koda: GB$XMLAPAIR02 iz 783€ na 765€ (v povprečju 10-15% hitrejši od i5 modela). Ali pa opcija Mi Air i5-8250U s Intel HD grafiko za 678€ ... (najceneje 668€ v avgustu).

Xiaomi Notebook Pro je meni top, moj vsakodnevni spremljevalec. Od kvalitete materialov, izdelave, tipkovnice, sledilne plošče, zaslona, zvoka, baterije, i5-8250 CPU je odziven, dovolj zmogljiv za vse kar potrebujem. Sam sem na novo namestil SLO Windowse, ker so originalno v kitajščini ter dodal SLO nalepke ter adapter. Vse ostalo je enako kot pri dražjemu Global modelu. Za Notebook Pro i5-8250 kakšne kode trenutno ni, je pa najugodneje iz HK skladišča za 713€ (najceneje 693€ v septembru). Za Notebook Pro i7-8550U 16GB model pa je koda: GB$XMLAPPRO02 iz 927€ na 918€ (a je razliko v ceni kar težko upravičit, razen če je 16GB res bistvenih in tistih 15% bo izkoriščenih).

Zanimiva, tudi zelo dobra opcija za ceno je še model Xiaomi Mi Notebook Ruby s kodo: BeatBG07 iz 582€ na 527€ (15.6" FHD IPS zaslon, i5-8250, 4GB RAM (nadgradljiv), 128GB SSD, 1000GB HDD) ali zelo dobra opcija, Huawei MagicBook s kodo: GB-Tamagicbookiz 609€ na 591€ (14.0" FHD IPS, Ryzen 5 2500U CPU, 8GB RAM, 256GB SSD) ...

Xiaomi Notebook Pro je od omenjenih najboljši overall, glede na to, da med Air modelom ni velike razlike, sigurno bestbuy. Pri kakšnem HP Probooku G5 dobiš za podobno ceno precej podobne specifikacije, a nižjo kvaliteto izdelave, materialov, slabši zvok, tipkovnico, sledilno ploščo, grafiko). Med 500-600€ omenjena Huawei In Xiaomi zopet odlična, z dobrim procesorjem in IPS zaslonom, za dobrih 200€ pa je tudi Teclast F7 super, a jasno, na račun kompromisov, ki so razumljivi za nizek cenovni razred. Res je precej odvisno za kateri cenovni rang se boš odločil, vsi omenjeni modeli so odlični v svojem razredu, jasno pa s ceno sorazmerno narašča zmogljivost in kvaliteta ter overall uporabniška izkušnja ...

@rokp: malo preverim, sporočim ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

DennisDee ::

Tomson je izjavil:

@Miskon:
sam imam večino omenjenih prenosnikov, za nek malo bolj resen gaming res nobeden ne bo primeren, za slednje je model Xiaomi Mi Gaming z GTX1060 grafiko s kodo: BeatBG01 na 1078€ (tole je že kar zverina, i7-8750H CPU, 16GB RAM, GTX1060 grafika, 256GB SSD in 1000GB HDD)


Ej tole je pa tudi meni zanimiva opcija... Si ga kdo lasti? Mene predvsem zanima, kako se obnasa pri video editingu (premiere pro 2018/2019, after effects, lightroom), igrice so stranskega pomena.

Glede na ceno, ponuja VELIKO. Pa me vseeno zanima mnenje drugih, ce si ga, seveda kdo lasti :)

Izy13 ::

@Tomson:
A je slucajno Xiaomi MI PAD 4 4/64 WI-FI verzija v kakšnem EU skladišču? Rabil bi jo namreč najkasneje do naslednjega pon. ?
Hvala!

Tomson ::

@DennisDee:
omenjeni prenosnik je precej nov na trgu, verjetno ni dosti lastnikov, TUKAJ npr. precej poglobljen review, sicer pa je to sedaj druga generacija omenjenega prenosnika, kar nekaj zadev še izboljšanih. Za takšno ceno, z isto konfiguracijo pametne alternative ni, le ta se začne od 1200€ dalje ...

@Izy13:
preveril, žal ni v kakšnem EU skladišču, je pa najugodneje trenutno iz HK skladišča za 191€ z brezplačno PrioirtyLine poštnino, je pa glede na predvineo odpremo dostava res šele nekje okoli 20.novembra ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

vonOwner ::

Jaz se že vnaprej opravičujem za smetenje ker je bilo verjetno že kdaj odgovorjeno pa vseeno :

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp...

Ali lahko pričakujem še plačilo carine če se odločim za Priority Line (1,3€ poštnine)? Ali pač pošljejo v EU skladišče in potem v Slo?

Hvala!

amacar ::

Ni ddv/carine pri priority line, naucite se prebrati kaksno stran nazaj.

Okapi ::

Kakšna koda za tole vremensko postajo, iz cn-001?
https://www.gearbest.com/clocks/pp_1506...

aleskom ::

Alfawise ima enega okroglega in enega malo dražjega kvadratastega čistilca za okne. A dražji odtehta to nekoliko višjo ceno? Tomson, ti si zdaj že ziher že sprobal oba? ;)

Kakšna koda?

Tomson ::

@okapi:
Zadnja koda za tole je bila julija. Preveril tudi področne in univerzalne kode, za tole žal nobena ne deluje. Ugodnejša opcija (4€ ceneje) je sicer iz CN099 skladišča za 22€, ter Belgium Registered za 2€, pa še prej je Ship Out ...

@aleskom:
tega kvadratnega, Alfawise WIN660 še nisem preizkusil, ker ga na testih manj hvalijo, tudi na Amazonu ima slabšo oceno (3/5 vs 4/5). Je dražji, večji, težji, glasnejši in ima več težav ter kljub obliki ne počisti kotov do konca, skratka, težko upraviči 40€ več, res pa je, da je občutno hitrejši in zato primernejši za večje površine. Kakšne kode trenutno tudi ni. Za model Alfawise S60 pa je koda: GBSA2090 iz 132€ na 104€ in PriorityLine za 7€ ali v FlashSale iz CN skladišča za 113€ ter PriorityLine za 3€, kjer je predvidoma hitrejši Ship Out ... Potem pa je še novejši kvadratni model, Alfawise WS-860 za 171€, ki naj bi bil boljši od WIn660 modela, a je že občutno dražji od S60 modela. Tale bi bil dobra opcija, če so večje steklene površine, za klasična okna je manj primeren.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Okapi ::

Tomson je izjavil:

@okapi:
Zadnja koda za tole je bila julija. Preveril tudi področne in univerzalne kode, za tole žal nobena ne deluje. Ugodnejša opcija (4€ ceneje) je sicer iz CN099 skladišča za 22€, ter Belgium Registered za 2€, pa še prej je Ship Out ....
A registered je bolje od unregistered, kar se carine tiče?

aleskom ::

Tomson je izjavil:

@okapi:
Zadnja koda za tole je bila julija. Preveril tudi področne in univerzalne kode, za tole žal nobena ne deluje. Ugodnejša opcija (4€ ceneje) je sicer iz CN099 skladišča za 22€, ter Belgium Registered za 2€, pa še prej je Ship Out ...

@aleskom:
tega kvadratnega, Alfawise WIN660 še nisem preizkusil, ker ga na testih manj hvalijo, tudi na Amazonu ima slabšo oceno (3/5 vs 4/5). Je dražji, večji, težji, glasnejši in ima več težav ter kljub obliki ne počisti kotov do konca, skratka, težko upraviči 40€ več, res pa je, da je občutno hitrejši in zato primernejši za večje površine. Kakšne kode trenutno tudi ni. Za model Alfawise S60 pa je koda: GBSA2090 iz 132€ na 104€ in PriorityLine za 7€ ali v FlashSale iz CN skladišča za 113€ ter PriorityLine za 3€, kjer je predvidoma hitrejši Ship Out ... Potem pa je še novejši kvadratni model, Alfawise WS-860 za 171€, ki naj bi bil boljši od WIn660 modela, a je že občutno dražji od S60 modela. Tale bi bil dobra opcija, če so večje steklene površine, za klasična okna je manj primeren.


Hvala Tomson!

dexterboy ::

Okapi je izjavil:

Tomson je izjavil:

@okapi:
Zadnja koda za tole je bila julija. Preveril tudi področne in univerzalne kode, za tole žal nobena ne deluje. Ugodnejša opcija (4€ ceneje) je sicer iz CN099 skladišča za 22€, ter Belgium Registered za 2€, pa še prej je Ship Out ....
A registered je bolje od unregistered, kar se carine tiče?

If shit hit the fans, dobiš pri registered cash back. Izbereš Belgijsko pošto. Pošto, ne čokolade :D
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

IcyFox ::

Ali je varno naročit polnilec za prenosnik iz Gearbesta? Imam težave z HP prenosnikom, ki spušča hitrost procesorja, ker ne uporabljam pravega polnilca...

Tomson ::

@okapi:
predvsem je pri Registered lažje glede morebitnega povračila stroškov carinskega postopka, čeprav Belgium Registered praktično vedno pride brez, pošilja je tudi sledljiva, je pa res, da pri Belgium Unregistered prihraniš še 2€, pa tudi po večini gre lepo skozi.

@IcyFox:
če izbereš kvaliteten polnilec, sigurno, nekaj v tem smislu: AC Adapter for HP Notebook (19V/4.74A/90W) za 8€, ima vse EU certifikate (CE, ROHS, CCC), tako ali tako pa so vse te zadeve made in China ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

tomaz- ::

Tomson, rabil bom dodaten polnilec, ko dobim Xiaomi air notebook.. bo tole OK?

https://www.gearbest.com/power-adapter/...


HVALA!!

Tomson ::

Glede na specifikacije bo sigurno ok, za samo kvaliteto pa težko rečem. Sicer poleg že dobiš polnilec, res kvaliteten pa bo original, npr. Xiaomi 45W za 27€ ali Xiaomi 65W za 37€. Močnejši napolni prenosnik nekje 25% hitreje ... Koda: ALL5%OFF za -5%, sicer pa poglej še na AI, se dobi ceneje ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

dexterboy ::

Evo, nekaj me je pičilo, ko sem se igral z USB LED-ico za 50 centov;
v kuhinjah imamo ponavadi tisto neonko 40 cm dolžine, ki je ponavadi montirana na spodnji strani kuhinjske viseče omare. LED trak bi občutno zmanjšal porabo elektrike, pa še svetloba bi se enakomernejše "prelivala".
Se je kdo že igral s tem, da je to menjaval? Brez vrtanja za štrom kable, saj že imam 230 V. Razumem pa, da je treba imeti pretvornik za 12 V. Na hitro sem pogledal in našel tole;
https://www.gearbest.com/led-strips/pp_...
https://www.gearbest.com/led-strips/pp_...
https://www.gearbest.com/led-strips/pp_...
https://www.gearbest.com/led-strips/pp_...
Se bojim, da so zgornji primeri vse isti trakovi :)
Ali pa če kdo ve za kakšno drugačno rešitev...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

darkolord ::

Seveda, zdaj se povsod LED trakovi vgrajujejo. Tile so podobni, niso pa čisto enaki. Najbolj svetli so taki z 2835 LEDicami (npr tale), ker so najnovejša generacija.

Na Aliexpressu imaš sicer precej več izbire, tam si lahko pri enem artiklu naklikaš, koliko ledic na meter, kakšno barvo in kakšno zaščito glede vodoodpornosti želiš.

kalorijagr ::

Je kakšna koda za novo avto kamero od xiaomija?
««
84 / 181
»»