» »

Gearbest nakupi in kuponi

Gearbest nakupi in kuponi

Temo vidijo: vsi
««
82 / 181
»»

Tomson ::

@johanblond:
tudi v druge EU države bo prišlo brez dodatnih stroškov preko Prioirty Line...

@RockyS:
Sam imam Xiaomi Noise Reduction Hybrid, sicer niso blazno poceni (44€), sva pa jih primerjala s kolegom, ki ima Bose QC2 (200€) in sta si v praksi oba modela zelo zelo podobna, čeprav je razlika v ceni velika. Oba zadušita nekje 60-70% hrupa iz okolice in pri kvaliteti zvoka sta oba, opazno slabša v primerjavi s klasičnimi slušalkami, predvsem se pozna nižji frekvenčni spekter (basi) ter soundstage. Ampak, jasno, za aktivno dušenje zvoka je to povsem pričakovano.

Pri bluetooth slušalkah, za namen kot ga omenjaš, pa že večkrat priporočeni opciji: Meizu EP51 ali Xiaomi Bluetooth Sport ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Mare2 ::

Tomson je izjavil:



@IcyFox:
če iščeš neko poceni a dovolj kvalitetno MicroSD kartico vzami Alfawise MicroSD 32GB Class10 za 4€, Read je čez 80Mb/s, Write pa okoli 30MB/s ...


Značilnost te SD kartice Class10 nikakor ni okoli 30MB/s. Če pogledaš komentarje "the writing speed is about 26MB/s." Je tvoja malo boljša od drugih?

Tomson ::

@Mare2:
Če bi še kakšen komentar prebral, bi našel tudi sledeč podatek: Write speed: not stable, between 21 MB/s and 32 MB/s

Sicer pa, Class10 spominske kartice so po klasifikaciji hitrosti, ki jo je sprejel SD Association, vse kartice, ki imajo minimalno hitrost zapisa 10MB/s. Nekatere, predvsem dražje kartice, pa lahko močno presegajo zastavljeno minimalno hitrost zapisa, glede na klasifikacijo, kar je pričakovano.

The SD Association devised a way to standardise the speed ratings for different cards. These are defined as 'Speed Class' and refer to the absolute minimum sustained write speeds. Cards can be rated as Class 2 (minimum write speed of 2MB/s), Class 4 (4MB/s), Class 6 (6MB/s) or Class 10 (10MB/s). It's important to note that these are the minimum, so it's entirely possible a card can achieve faster speeds but these give you an impression of the least you can expect.

Naslednja pomembna oznaka, ki prav tako označuje hitrost zapisovanja kartice se imenuje UHS Speed Class. Podobno, klasifikacija definira minimalno hitrost zapisa, ki je, konkretno, za primer Alfawise kartice označena z oznako UHS-1. UHS-1 pa zopet označuje vse kartice, ki imajo minimalno hitrost zapisovanja 10MB/s.

The SD Association has two UHS Speed Classes, UHS Speed Class 1 and UHS Speed Class 3. UHS Speed Class 1 supports a minimum 10MB/s write speed, whereas UHS Speed Class 3 supports at least 30MB/s write speed.

V praksi omenjene cenejše kartice zapisujejo podatke z 20-25MB/s, tudi s tvoje strani omenjena, občutno dražja Samsung 64GB Evo Plus kartica ima max zapisovanje 23MB/s - KLIK.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

h1427096 ::

goba je izjavil:

h1427096 je izjavil:

echo je izjavil:

Glede teh izgubljenih/zamujenih pošiljk, ki so po tracking že v Sloveniji - zadnjič mi je na supportu od pošte svetovala, naj pokličem v lokalno pošto in kdo bi si mislil - paket je bil že dober teden pri njih, samo je bila neka napaka s tracking številko, tako da ni bil zabeležen poskus dostave, niti ni bilo listka, naj se oglasim pri njih.
Mora pa prav pogledati, če imajo kakšen paket naslovljen na tvoje ime, ker prek trackinga ga ne bodo našli.


To je zgleda odvisno od volje one na pošti. Zadnjič sem šel tja, pokazal tracking številko in ni bilo variante, da bi se lotila iskanja.


Tudi meni so v zadnjem času pozabili dostavit dve LVS... pošiljki, ki sta, glede na sledenje, prileteli na Brnik.
Na moji pošti seveda o tem nimajo pojma, na centrali (1002) pa takoalitako ne spustijo nikogar več čez prag.
:(

Jaz sem prejšnji teden naletel na normalno uslužbenko, vendar paketa ni našla. Sem 99% da ga ne bom dočakal.

kallia ::

kody je izjavil:

Hi9 air koda?


Chuwi Hi9 Air turn on issues

Tomson ::

Očitno gre za softwersko napako pri nadgradnji, bo z naslednjo verzijo napaka sigurno odpravljena, ker kolikor poročajo pred zadnjim updejtom niso imeli težav. Nekaterim sicer pomaga factory reset, drugim reinstall ROMa, verjetno pa bo napaka kmalu odpravljena tudi z OTA posodobitvijo. Je pa do takrat smiselno počakat z nakupom, sploh ker so v tem rangu tudi dobre alternative ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

jopar ::

Je izbira opcije pošiljanja Unregistred Air Mail OK, ko gre za naročanje cenejših izdelkov, ko ni smotrno plačevati poštnine par eur?

Tomson ::

Pri cenejših izdelkih, sploh pod 22€ se izbere kar Unregistered. Če je opcija, najbolje Unregistered Belgium ali Sweden, sicer pa kar je na izbiro ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

jopar ::

Hvala. Imaš mogoče kako kodo za Mi Band 3? China/international najbrž nima veze?

gregor ::

Prejšnji torek sem naročil Oukitel WP2, še vedno ni poslan.
Kaj naj naredim, pišem na GB podporo in jih vprašam kdaj mislijo poslat oz?

Tel je sicer za brata od sodelvke - za rojstni dan, zato je pomembno da pride čim prej.

Lp

Mare2 ::

Tomson je izjavil:


V praksi omenjene cenejše kartice zapisujejo podatke z 20-25MB/s, tudi s tvoje strani omenjena, občutno dražja Samsung 64GB Evo Plus kartica ima max zapisovanje 23MB/s - KLIK.


Tomson, tebe bom težko prepričal, ker si tako zasvojen z afiliale linki, ki jih daješ na Gearbestovo stran ter s tem zavajaš ljudstvo. Saj te razumem, od tega je tudi odvisen tvoj zaslužek. Seveda ti to privoščim, ker se trudiš. :)

Imam pa obvestilo za vse ostale člane, ki berete to sporočilo.

Samsung ima dve vrsti micro SD kartic, eno je UHS U1, drugo pa U3. Podobno je pri drugih priznanh znamkah (Sandisk, Kingston). Hitrejšo boste spoznali po znaku U3, ki sem ga označil z modro puščico. Seveda, če vam kaj pomeni tudi hitrost zapisovanja (do 60MB/s), kupujte slednje. :)



Ta na linku spodaj, govorim o 64 GB je tahitra. Tam vidiš tudi tebelo o hitrostnih lastnostih kartic.
https://www.aliexpress.com/item/SAMSUNG...

Tomson ::

Mare2, malo manj se trudi z mojo deskriditacijo pa bo. Govoriš o UHS U3 SD kartici, v povezavo pa si že drugič prilepil UHS U1 kartico, vsaj tako piše v naslovu. Če na sliki vidiš U3 še ne nujno pomeni, da tudi kupuješ U3 ali pač, zaradi majhnih slikic? Sicer tudi spodaj, pod Product Info povsod slike z U1 karticami različnih velikosti. Tebi torej lahko verjamemo na besedo, kljub temu da piše drugače, meni pa ne. Ok.

SAMSUNG EVO Plus Memory Card 8GB/32GB/SDHC 64GB/128GB/256GB/SDXC Micro SD TF Card Class10 Microsd C10 UHS-1
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

matobeli ::

Tale aliexpress trgovec je mal čuden. Povsod meša UHS1 in UHS3, tudi na reviewih so ene 64G kartice UHS1, druga pa UHS3.

Je pa v naslovu oglasa UHS-1, torej se pričakuje UHS-1, sej to ni neka huda znanost.

Mare2 ::

Tomson je izjavil:

Mare2, malo manj se trudi z mojo deskriditacijo pa bo. Govoriš o UHS U3 SD kartici, v povezavo pa si že drugič prilepil UHS U1 kartico, vsaj tako piše v naslovu. Če na sliki vidiš U3 še ne nujno pomeni, da tudi kupuješ U3 ali pač, zaradi majhnih slikic? Sicer tudi spodaj, pod Product Info povsod slike z U1 karticami različnih velikosti. Tebi torej lahko verjamemo na besedo, kljub temu da piše drugače, meni pa ne. Ok.

SAMSUNG EVO Plus Memory Card 8GB/32GB/SDHC 64GB/128GB/256GB/SDXC Micro SD TF Card Class10 Microsd C10 UHS-1


Zasvojen si z afiliale link, in še naprej vztrajaš pri neumnostih. Tu se tudi vidi tvoja nepismenost. Naslov je napisan za vse kartice. Pravi podatki se izpišejo ob kliku (izbor) na željeno kartico. Spodaj imaš tudi tabelo. Npr 32 GB ima oznako U1. 64 GB U3. Sem jo izrezal zate, da boš vedel.



Torej, če hočeš hitro U3 SD 64 GB ali več kartico je na linku zgoraj, če pa hočeš U3 SD 32 GB kartico, Samsung nima. Imajo pa pri Sandisk. Pogooglaj in najdi ta znak, ki sem ga s puščico označil v prejšnjem sporočilu. Imajo tudi na Mimovrste in Enaa, ampak so dražje.

Sicer mi je vseeno, ali mi verjameš. Sploh, če nočeš. Zate je samo Gearbest in Gearbest.
Pa hvala, ker si dovolil, da sem ti pojasnil lastnosti SD kartic.

matobeli je izjavil:

Tale aliexpress trgovec je mal čuden. Povsod meša UHS1 in UHS3, tudi na reviewih so ene 64G kartice UHS1, druga pa UHS3.

Je pa v naslovu oglasa UHS-1, torej se pričakuje UHS-1, sej to ni neka huda znanost.


Ralika je med 32 GB in 64 GB kartico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare2 ()

Tomson ::

Je težko zagovarjat nepravilne navedbe, ko se enkrat zapleteš, kajne! ;) Naslov produkta je jasen, UHS-1, nikjer v naslovu ni UHS-3! Potem pa dvigneš komunikacijo na drugačen, oseben, žaljiv nivo. Predlagam, da ti ignoriraš mene, jaz bom pa tebe, pa bo svet lepši! ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Mare2 ::

Tomson, ne zagovarjam linka na Aliexpres-u, ker to ni moja trgovina. :) Nimam tam afiliala. Sem samo poskušal pojasnit tabelo. To kartico sem tudi jaz kupil in ima dejansko take lastnosti.

Je pa treba vedeti, da ima (je imel - sedaj ne bom preverjal) Samsung tudi 64 GB U1 kartice. Treba je biti pozoren na oznake.

Mare2 je izjavil:

Tomson, ne zagovarjam linka na Aliexpres-u, ker to ni moja trgovina. :) Nimam tam afiliala. Sem samo poskušal pojasnit tabelo. To kartico sem tudi jaz kupil in ima dejansko take lastnosti.

Je pa treba vedeti, da ima (je imel - sedaj ne bom preverjal) Samsung tudi 64 GB U1 kartice. Treba je biti pozoren na oznake.


Kar se ignoriranja tiče. Dokler ne zavajaš ljudstva, itak ne komentiram tvojih navedb. Jemlji, kot da imaš prav. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare2 ()

dexterboy ::

Thunderdome; Two Men Enter, One Man Leaves :))
Sej nismo ostali toliko nepismeni, da se je treba pričkat... đizs.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

gregor ::

gregor je izjavil:

Prejšnji torek sem naročil Oukitel WP2, še vedno ni poslan.
Kaj naj naredim, pišem na GB podporo in jih vprašam kdaj mislijo poslat oz?

Tel je sicer za brata od sodelvke - za rojstni dan, zato je pomembno da pride čim prej.

Lp


Tomson, hvala za pomoč preko ZS :)
Hvala za dobro novico :D

krop ::

Se priporočam za poco f1 kodo, ko bo kakšna akcija:)

Tomson ::

@gregor: malenkost! ;)
@krop: bom imel v mislih ...

Današnje kode:

Ninebot Segway ES1 električni skiro s kodo: GBES1COUPON iz 469€ na 268€
Ninebot Segway ES2 elektični skiro s kodo: GBES2COUPON iz 513€ na 329€
F-Wheel D1 električno zložljivo kolo s kodo: GBOSP1010 iz 435€ na 428€
OnePlus 6 6/64GB pametni telefon s kodo: GB$MBDPONE iz 391€ na 374€
Xiaomi Redmi Note 6 Pro Global 4/64GB pametni telefon s kodo: GB$MBNT6GP iz 191€ na 182€
Xiaomi Redmi Note 6 Pro Global 3/32GB pametni telefon s kodo: GB$MPNT6PD iz 156€ na 147€
Xiaomi Redmi S2 Global 3/32GB pametni telefon s kodo: GBMPS2 iz 113€ na 104€
Xiaomi Mi A2 Lite Global 3/32GB pametni telefon s kodo: GB$MPAlite2 iz 161€ na 155€
Cubot Power 4G 6/128GB pametni telefon s kodo: GB$MPPOW iz 174€ na 165€
Zeblaze Thor 4G LTE pametna ura s kodo: GB$WZP iz 121€ na 112€
HM WJ Simple Geometric LED stropna luč s kodo: GBLED1012 iz 111€ na 74€
Excelvan YG300 Mini video projektor s kodo: EXCELYG300 iz 33€ na 31€
Viomi Xiaomi Youpin robotski sesalnik s kodo: GB-APVM iz 217€ na 191€
Alfawise ZK8077 robotski sesalnik s kodo: GBSA2699a iz 121€ na 113€
Portable 120" 16:9 platno za projeciranje s kodo: GBPRO001 iz 28€ na 26€
Excelvan LED prenosni video projektor s kodo: GBPRO022 iz 54€ na 52€
Exquizon P8i Mini DLP Android video projektor s kodo: GBPRO018 iz 174€ na 167€

Vse Gearbest kode na enem mestu ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

buttcrack ::

darkomiku ::

Đizus, a se res ne da tega mareta odstranit. Od kar je začel smetiti in žaliti na tem forumu, je kar težko brat tele poste ...

Unsu ::

Pozdravljeni, zanimam se za nakup Xiaomi Notebook Pro-ja. Tukaj in se na par drugih forumih sem prebral da se lahko izognem carini in naročim paket iz EU skladisca. Nevem katero shipping opcijo moram izbrat in pri checkoutu nikjer ne vidim da bi lahko izbral EU skladišče? Kako je pa z garancijo? V košarico sem pa dal ta izdelek: https://www.gearbest.com/laptops/pp_786...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Unsu ()

bmwwww ::

krop je izjavil:

Se priporočam za poco f1 kodo, ko bo kakšna akcija:)

Pocota 128/6 dobis na aliexpresu za 307 al 308eur

AgiZ ::

@mare2
Prosim nehaj smetiti temo. Kar jaz spremljam je Tomson samo v pomoč z dobrimi informacijami in predlogi. Tvoj način komunikacije pa je žaljiv in pod nivojem, kljub temu da te žaljivke zaviješ v poskus svetovanja in osveščanja "zavajanih" ljudi... Če te kaj moti, nehaj brati to (in podobne) teme, ker je tvoj doprinos k debati blizu nule.

Đekson Đek ::

bmwwww je izjavil:

krop je izjavil:

Se priporočam za poco f1 kodo, ko bo kakšna akcija:)

Pocota 128/6 dobis na aliexpresu za 307 al 308eur



Link za tako ceno s carino

perci ::

Tomson, kateri BT prenosni speaker se te dni kupuje? Neka srednja kvaliteta?

Tomson ::

@Unsu:
trenutno omenjenega prenosnika ni v EU skladišču, je pa sicer dobra opcija Mi Notebook Pro i5 8/256€ iz omenjenega China skladišča, kjer izbereš poštno opcijo Prioirty Line - EU Prioirty za 4.70€, pride nekje v 14dnevih, že večkrat preverjeno, brez dodatnih stroškov.

@perci:
sam sem si prejšnji teden naročil tega, a ga še nisem dobil: Siroflo BQ 10W Bluetooth zvočnik s kodo: XYGQ10 iz 26€ na 17€. Za ta denar bo po moje čisto ok, več pa lahko povem iz prakse ko ga dobim, sicer pa s kakšnim Xiaomijem za 22€ sigorno ne boš zgrešil: klik in klik ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Unsu ::

Tomson je izjavil:

@Unsu:
trenutno omenjenega prenosnika ni v EU skladišču, je pa sicer dobra opcija Mi Notebook Pro i5 8/256EUR iz omenjenega China skladišča, kjer izbereš poštno opcijo Prioirty Line - EU Prioirty za 4.70EUR, pride nekje v 14dnevih, že večkrat preverjeno, brez dodatnih stroškov.

Hvala za info, če pride do dodatnih stroškov bi pa naj GB povrnil? kako je pa z garancijo, ali je treba na svoje stroške pošiljati v Španijo in plačati tudi popravilo, če pride do česa?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Unsu ()

kody ::

kurc se vedno ne vem ali Hi9 Air ali T20...za ženo...jao...

Dimnik ::

Đekson Đek je izjavil:

bmwwww je izjavil:

krop je izjavil:

Se priporočam za poco f1 kodo, ko bo kakšna akcija:)

Pocota 128/6 dobis na aliexpresu za 307 al 308eur



Link za tako ceno s carino


Ti si malo pritegnjen? Kakšno.carino, če je poslan iz italije....305e z poštnino

Global Version Xiaomi POCOPHONE F1 POCO F1 6GB 128GB Snapdragon 845 Mobile Phone 6.18'' Full Screen Dual AI Camera LiquidCool CE
https://s.click.aliexpress.com/e/bq3Ydg...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

perci ::

Tomson, kaj pa Nilkin X1?

strup121 ::

kody je izjavil:

kurc se vedno ne vem ali Hi9 Air ali T20...za ženo...jao...


malo pogooglaj s kakšnimi težavami se soočajo kupci chuwija. Za T20 ne vem, vem pa da jaz Chuwija nikoli več ne vzamem.

radmannsdorf ::

Ali imajo ti baterijski sesalniki, v smislu Alfawise HC, tudi kakšno cevko zraven recimo za sesanje avta, ali se da s krajšo cevjo normalno posesati avto? Nekako si ne predstavljam.
Rad bi ga namreč kupil, ampak če ni primeren tudi za sesanje avta, potem to ni zame.

Zgodovina sprememb…

Tomson ::

@Unsu:
preko Prioirty Line ne pride do dodatnih stroškov, če pa bi teoretično prišlo, bi dobil povrnjene ... Za uveljavljanje garancije bi v najslabšem primeru imel strošek poštnine do Španije (cca. 10€) ...

@kody:
Sam imam Teclast T10, po enem letu še vedno špila kot urca, ga imaš trenutno tudi iz EU skladišča za 174€, to je preverjeno dobra tablica, novejši model Teclast T20 pa tudi trenutno ugodno iz EU skladišča za 189€. Če lahko malo povišaš budget bi osebno priporočil Teclasta nad Chuwijem, sam bi ta hip vzel npr. model T20 ...

@perci:
v tem cenovnem rangu vzami Ankerja, super zvočnik, če rabiš kaj močnejšega pa Tronsmart ...

@radmannsdors:
ima seveda, če misliš v tem smislu, če ti je dovolj kratko, krajše pa mislim da ne gre. Tole je v kompletu. Koliko pa je primeren je odvisno od tega, ali ti je zadeva kljub vsemu prevelika ali ne ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

barracuda ::

AgiZ je izjavil:

@mare2
Prosim nehaj smetiti temo. Kar jaz spremljam je Tomson samo v pomoč z dobrimi informacijami in predlogi. Tvoj način komunikacije pa je žaljiv in pod nivojem, kljub temu da te žaljivke zaviješ v poskus svetovanja in osveščanja "zavajanih" ljudi... Če te kaj moti, nehaj brati to (in podobne) teme, ker je tvoj doprinos k debati blizu nule.


+1

radmannsdorf ::

Tomson, hvala. Verjetno bi bilo dovolj. Eni imajo pač še neke gibljive kratke cevi, ampak mislim da bi šlo. Pa je tale model ok, ali je še kakšen boljši price/performance?
Ko ga bom naročal, te bom še prej za kodo prosil, in tvoj link seveda. :)

scipascapa ::

buttcrack je izjavil:

Original Samsung UHS-3 64GB Micro SDXC Memory Card


peezda prepozno, že naročil na alienexpresu :P

Tomson ::

@radmannsdorf:
Med najbolj popularne sodijo Dibea 2v1 ročni sesalniki. Iz prakse za Alfawise žal ne vem, sicer imam nasplošno z Alfawise zelo dobre izkušnje, vse njihove naprave so mi super, a za omenjeni sesalnik ni kakšnih testov, žal niti nikjer navedenega podatka o sesalni moči, ki je kar ključen podatek. Alternativa, Dibeo pa je kar nekaj znancev zelo pohvalilo. Med modeli so majhne razlike (sesalna moč, oprema, oblika), malo preveri, sicer pa so to najboljši modeli: Dibea C17, Dibea F6, Dibea Cordless ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

scipascapa ::

aja Tomson hvala za card reader sem vzel unega za 4€

https://www.gearbest.com/memory-cards/p...

prav pride micro usb priklop, da lahko direkt na telefon ofneš :)

Unsu ::

Tomson je izjavil:

@Unsu:
preko Prioirty Line ne pride do dodatnih stroškov, če pa bi teoretično prišlo, bi dobil povrnjene ... Za uveljavljanje garancije bi v najslabšem primeru imel strošek poštnine do Španije (cca. 10€) ...


Kako je pa možno da ni potrebno plačati DDV?

firbec ::

scipascapa je izjavil:

buttcrack je izjavil:

Original Samsung UHS-3 64GB Micro SDXC Memory Card


peezda prepozno, že naročil na alienexpresu :P

še zmer ene 40 centof cenej na AE

#33 ::

kakšna koda za avtoradio 2din https://www.gearbest.com/fm-transmitter... ?

Tomson ::

Žal ne. Sicer lahko za vse izdelke iz kategorije in podkategorije Automobiles & Motorcycle uporabiš področno kodo: 156RXZ9E7B za -8%, a koda ne velja za izdelke, ki so v FlashSale ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

knap ::

morda vprašanje za kakšno drugo temo...
ne me kregat ;)

ali se na GB, BG, AE... dobi kakšne dober "smoothie maker"?
je kitajska pravi naslov za dobavo te zadeve oz je bolje kupit v EU, SLO?

kaj nabavit?

hvala

LP

perci ::

LOL, kok so smešni tej kitajčki. Zahteval sem full refund. Prvič so mi ponudili 8 USD, drugič 10 USD (kao valued customer), tretjič spet znižali na 8USD, četrtič so mi quotali en link iz splošnih pogojev, potem pa se mi ni dalo več in sem jim sporočil, da bom uporabil Paypal dispute. In sedaj so mi ponudili full refund 16.69 USD ker sem valued customer :). Zdaj se res počutim cenjenega, ker so samo zame naredili tako veliko izjemo. Pravi profesionalci, kapo dol :).

Dr_M ::

Jest sm sel direkt na paypal, pa smo zrihtal nekak, ceprav je trajalo 9 dni, da sem dobil denar nazaj.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

perci ::

knap je izjavil:

morda vprašanje za kakšno drugo temo...
ne me kregat ;)

ali se na GB, BG, AE... dobi kakšne dober "smoothie maker"?
je kitajska pravi naslov za dobavo te zadeve oz je bolje kupit v EU, SLO?

kaj nabavit?

hvala

LP

Za smoothije rabiš blender. Od kitajskih je cenjen JTC Omniblend, v Trzinu ga prodajajo http://www.presnica.com/

Tomson ::

@knap:
Na GB nič posebej pametnega, tale Munda M100 mogoče, a ni poceni, sicer pa na AI, Ebay, Amazon je precej izbire, ali kot je perci predlagal, Omniblendi izgledajo zanimivo, pa precej kustomizacije omogočajo, niso pa zopet poceni, odvisno kakšno kvaliteto iščeš ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Mare2 ::

perci je izjavil:

LOL, kok so smešni tej kitajčki. Zahteval sem full refund. Prvič so mi ponudili 8 USD, drugič 10 USD (kao valued customer), tretjič spet znižali na 8USD, četrtič so mi quotali en link iz splošnih pogojev, potem pa se mi ni dalo več in sem jim sporočil, da bom uporabil Paypal dispute. In sedaj so mi ponudili full refund 16.69 USD ker sem valued customer :). Zdaj se res počutim cenjenega, ker so samo zame naredili tako veliko izjemo. Pravi profesionalci, kapo dol :).


Različne ponudbe so bile verjetno, ker so ti odgovarjali različni ljudje, morda eden niti ni pogledal, kako ponudbo si imel prej. Vsekakor pa lepo, da si si zrihtal vračilo denarja. Paypal je še vedno zakon. :)
««
82 / 181
»»