» »

Online nakup v Nemčiji, prevzem v Avstriji?

Online nakup v Nemčiji, prevzem v Avstriji?

pisco ::

Ali je kaj takega sploh mogoče?

Kupiti hočem pralni stroj preko strani notebooksbilliger.de ampak ne omogočajo pošiljanje takega paketa v Slovenijo, razen če si podjetje. Seveda nimam podjetja.

Pošiljajo pa v Avstrijo. Živim dokaj blizu meje z Avstrijo in mi kratek izlet v Celovec ne predstavlja težav.

Ali obstaja kakšna možnost pošiljanja paketa na nek avstrijski naslov kjer lahko potem to tudi prevzamem? Poštno ležeče običajno ne pride v poštev pri teh online podjetjih.

Furbo ::

Fino je če poznaš koga v .at
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

tomy5 ::

odpreš poštni predal v A če je toliko cenejše da se splača.

pisco ::

@Furbo: na žalost ne poznam nikogar v Avstriji, sem že razmislil.

@tomy5: a ni pri poštnem predalu in poštnoležečem tako, da ne sme biti pošiljka od DHL in podobnih kurirjev?

tomy5 ::

Stopi do pošte v A kraju kjer želiš dostaviti in ti bodo vse razložili.

Nikonja ::

ali pa pejd na www.idealo.de in in poišči trgova ki dostavlja v SLO.
Eden od najcenejših v A je Majdič v Celovcu, si šel do njega ali pogledal na njihovo spletno stran ?
https://www.electronic4you.si

pisco ::

Nikonja, ja Majdiča sem že pogledal, je še vedno nekaj dražji. Se mi potem že skoraj bolj splača vzet v Slo kot pri Majdiču

TheBlueOne ::

Menda gre in pri Österreichische Post in pri DHL. Najboljse, da jih poklices. Samo kot opozorilo, vredno je pogledat, kako je z vracanjem v primeru okvare, ker posebej nemske trgovine praviloma hocejo, da se izdelek vrne in posljejo novega, praviloma gre vse na njihove stroske, kar pa dvomim, da bo na njihove stroske mozno iz Slovenije in nazaj.

TehDucky ::

Preveri, če pošiljajo izven Nemčije tako velike stvari? Vem, da v Slovenijo kljub podjetju na notebooksbilinger (NBB) ne morem naročit večjih stvari, ker piše da ne pošiljajo velikih stvari v tujino, kako je pa za Avstrijo pa ne vem.

Ko bom naročeval vse velike aparate, bom poslal ponudbo kakšnemu slovenskemu spletnemu trgovcu, manjšemu lokalnemu trgovcu, mizarstvo zupanc in primerjal cene s NBB. V kolikor bo cena še vedno dosti nižja v Nemčiji, si sposodim/najamem kombi in grem sam po aparate v Minhen (Munich) iskat, kjer ima NBB trgovino.

buttcrack ::

ali postlagernd preko at pošt še deluje?

bi si nekaj v ferlach naroču pa me zanima če je postopek še vedno enak:
IME PRIIMEK POSTLAGERND
POSTFILIALE UND BAWAG P.S.K. 9170
HAUPTPLATZ 19
9170 FERLACH

B_Weeed ::

buttcrack je izjavil:

ali postlagernd preko at pošt še deluje?

bi si nekaj v ferlach naroču pa me zanima če je postopek še vedno enak:
IME PRIIMEK POSTLAGERND
POSTFILIALE UND BAWAG P.S.K. 9170
HAUPTPLATZ 19
9170 FERLACH


še ta zadeva deluje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: B_Weeed ()

kamiKaZaA ::

B_Weeed je izjavil:

buttcrack je izjavil:

ali postlagernd preko at pošt še deluje?

bi si nekaj v ferlach naroču pa me zanima če je postopek še vedno enak:
IME PRIIMEK POSTLAGERND
POSTFILIALE UND BAWAG P.S.K. 9170
HAUPTPLATZ 19
9170 FERLACH


še ta zadeva deluje?

Najlažje izveš, da pokličeš na to pošto in vprašaš uslužbenko, če še imajo poštno odložišče. Minilo je že nekje 10 let, ko sem nazadnje koristil postlagernd in doplačal mislim da samo 1€ ob prevzemu pošiljke. Če pa še to vedno obstaja pa ne vem. Sam sem vedno poklical na pošto in vprašal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pošta Borovlje - telefonska številka

Oddelek: Loža
182199 (338) Recordman
»

Poštno ležeče - Spielfeld (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8434174 (17294) AgiZ
»

Nakup na naslov v tujini

Oddelek: Kaj kupiti
9805 (710) Looooooka
»

odprtje poštnega predala v avstriji

Oddelek: Loža
1310267 (7529) Yugos
»

Odprtje bančnega računa v Avstriji zaradi plačevanja preko PAYPALA - Ali je to možno? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6115059 (10526) #000000

Več podobnih tem