» »

Revolut

Revolut

Temo vidijo: vsi
««
18 / 95
»»

miko22 ::

Meni pa nonstop težijo z novim dokumentom, kljub temu da sem mu jim že poslal.

Nemmo ::

Jaz sem lepo pojasnil, da sem osebno že uploadal in je ne bom še enkrat. Support pravi da ni problema, težijo pa še zmeraj.

SmeskoSnezak ::

gpupdate /force potrebujejo , da so vsi na isti veji :D
@ Pusti soncu v srce... @

svetidej ::

Revolut aplikacija je na voljo v slovenščini.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svetidej ()

tigrr ::

Kako je zdaj z GoolgPay in revolute-om ? včeraj sem skušal sparit in ne deluje... Je še kaka treja opcija za aktivirat Gpay pri nas ?

svetidej ::

Na Android aplikaciji si spremeniš kraj prebivališča na nemški naslov, naročiš kartico ter zamenjaš naslov nazaj.

Nemške MasterCard kartice omogočajo Google Pay. Slovenske MasterCard bodo bile omogočene takrat, ko bo uradno Google Pay na voljo v Sloveniji.

Lonsarg ::

Kje je EU da že končno sprejme striktni zakon z kaznimi da morajo biti vse storitve v EU na voljo povsod v EU.

gr2707 ::

svetidej je izjavil:

Na Android aplikaciji si spremeniš kraj prebivališča na nemški naslov, naročiš kartico ter zamenjaš naslov nazaj.

Nemške MasterCard kartice omogočajo Google Pay. Slovenske MasterCard bodo bile omogočene takrat, ko bo uradno Google Pay na voljo v Sloveniji.


Ali ni avtomatizem, da ti potem poskušajo poslati kartico na nemški naslov (naslov za pošiljanje se shrani takoj ob naročilu?), ali zahtevo sprocesirajo šele malo kasneje, ko je že popravljen naslov v SLO?

Spxy ::

gr2707 je izjavil:

svetidej je izjavil:

Na Android aplikaciji si spremeniš kraj prebivališča na nemški naslov, naročiš kartico ter zamenjaš naslov nazaj.

Nemške MasterCard kartice omogočajo Google Pay. Slovenske MasterCard bodo bile omogočene takrat, ko bo uradno Google Pay na voljo v Sloveniji.


Ali ni avtomatizem, da ti potem poskušajo poslati kartico na nemški naslov (naslov za pošiljanje se shrani takoj ob naročilu?), ali zahtevo sprocesirajo šele malo kasneje, ko je že popravljen naslov v SLO?


Virtualna kartica. Te ti ne pošiljajo. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Spxy ()

Racunalnik ::

Kaj je zdaj s tem tezenjem za osebni dokument? Jest uporabljam revolut za paypal placila in kot da je njihov gb racun, nimam osebnega racuna zato tudi nevem zakaj bi jim posiljal sliko osebnega dokumenta?

Zgodovina sprememb…

Mare2 ::

Racunalnik je izjavil:

Kaj je zdaj s tem tezenjem za osebni dokument? Jest uporabljam revolut za paypal placila in kot da je njihov gb racun, nimam osebnega racuna zato tudi nevem zakaj bi jim posiljal sliko osebnega dokumenta?


A nisi slike dal že ob prvi prijavi in identifikaciji?

kow ::

Jaz sem se verificiral, ko sem ustvaril racun, z osebnim dokumentom. Sedaj pa imam dnevni notify, da potrebujejo ponovno identifikacijo, ker voznisko dovoljenje ni zadostno. Ignoriram.

Mare2 ::

kow je izjavil:

Jaz sem se verificiral, ko sem ustvaril racun, z osebnim dokumentom. Sedaj pa imam dnevni notify, da potrebujejo ponovno identifikacijo, ker voznisko dovoljenje ni zadostno. Ignoriram.


Mogoče meni ne zahtevajo, ker sem se identificiral z osebno izkaznico?

Upam, da ne bodo zahtevali pasoša, ker ga nimam. :)

weasel ::

Ponovno verifikacijo zahtevajo zaradi Brexita.

kow ::

@Mare2
Tudi jaz sem se identificiral z osebno izkaznico.

gr2707 ::

gr2707 je izjavil:

svetidej je izjavil:

Na Android aplikaciji si spremeniš kraj prebivališča na nemški naslov, naročiš kartico ter zamenjaš naslov nazaj.

Nemške MasterCard kartice omogočajo Google Pay. Slovenske MasterCard bodo bile omogočene takrat, ko bo uradno Google Pay na voljo v Sloveniji.


Ali ni avtomatizem, da ti potem poskušajo poslati kartico na nemški naslov (naslov za pošiljanje se shrani takoj ob naročilu?), ali zahtevo sprocesirajo šele malo kasneje, ko je že popravljen naslov v SLO?


To sem že v preteklosti naredil, ampak bi vseeno imel še fizično :-)
A je kdo naredil na to foro fizično?

Lonsarg ::

Ponovna verifikacije te prestavi iz UK datacentra v EU datacenter. V primeru prestrogega brexita bi UK datacenter zaprli za EU uporabnike. Tudi v primeru običnega reguliranega Brexita bodo dolgoročno najbrž zahtevali od vseh EU uporabnikov, da so v EU datacentru, da imajo manj birokratskih težav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

miko22 ::

Kak so tečni s tem dokumentom. Ko sem odprl račun sem jim poslal osebno, prejšnji teden sem jim spet, pa še vedno gnjavijo. Ne bom jim več.

svetidej ::

Če bo brexit in te ne bodo morali spraviti na EU datacenter ti bodo zaklenili račun do nove verifikacije.

miko22 ::

Če pa sem jim že 2x poslal osebno. Zakaj ponovno? Pri meni se ni nič spremenilo, še vedno so isti podatki na osebni.

Ales ::

Te verifikacije ne izvaja Revolut pač pa njihovi podizvajalci in zgleda, da za prenos na mainland EU finančno institucijo ti zahtevajo novo verifikacijo.

49106 ::

Kdo torej hrani poslane slike dokumentov? In kako to, da Revolut "nima dostopa" do teh dokumentov?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

user4683 ::

Najverjetneje nihče. Za potrebe (enkratne) verifikacije jih ni potrebno. Nihče pa ni računal, da bo treba verificirati dvakrat (oziroma da bodo morali odpreti še EU podružnico in bo morala po zakonu verificirati tudi ta).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: user4683 ()

techfreak :) ::

Meni se zdi ne samo dobro, temvec odlicno, da verifikacijo opravlja loceno podjetje od Revoluta. Podjetju, ki se ukvarja izkljucno z verifikacijo, precej bolj zaupam glede varnosti in ravnanju s slikami kartic/oseb, prav tako pa to pomeni da s samim Revolutom ne delim teh podatkov (ze tako zbirajo prevec podatkov o samih nakupih).

Kako bo pa z obstojecimi karticami in IBAN racuni? Domnevam da IBAN racun ni prenosljiv (ker je vezan na drzavo in BIC banke).

BuDi79 ::

techfreak :) je izjavil:

Domnevam da IBAN racun ni prenosljiv (ker je vezan na drzavo in BIC banke).
Your account details will not change
If we need to transfer customers from our UK to our European entity, it is important to stress that nothing is going to change on your side. Your account details will remain the same.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BuDi79 ()

BuDi79 ::

In potem ravno dobim mail da sem dobil novo številko GBP accounta...

boolsheat ::

miko22 je izjavil:

Če pa sem jim že 2x poslal osebno. Zakaj ponovno? Pri meni se ni nič spremenilo, še vedno so isti podatki na osebni.


Bodi vesel, da je tako - namreč tako vsaj veš, da nihčhe po nepotrebnem ne hrani tvojih podatkov...

kow ::

Kako ves, da niso samo nesposobni? In ne znajo ucinkovito priti do podatkov, ki jih hranijo bogvekje?

gr2707 ::

Odkar sem uspešno nekako usposobil Google Pay (install preko APK mirror) in z revolut virtualno MC nemško kartico vse lepo in prav (cca 1 mesec).

Sedaj se mi dnevno dogaja, da mi Android disable-a GPay aplikacijo. Sicer zadevica še kar naprej dela, vse dokler ne restartam telefona, potem pa se ne zažene GPay.
Rešitev je sicer preprosta, spet inštaliraš APK in potem spet dela ... dan dva, mogoče več.

Kakšna ideja kako rešiti, da onemogočiš, da bi se aplikacija disable-ala ?

kokica2000 ::

Namesti novejšo različico GPay.

ALT ::

Tazeva je v updejtu google play services, ki skrbi za dejansko preverjanje stanja telefona (root) in kartic dodanih v gpay.
Update google play services je skoraj nemogoce doseci in mi je do 3x na dan onemogocilo uporabo gpay.
Zal za enkrat ni pametne resitve ce zelis normalno delujoc telefon (in imas rootan telefon).
Caka se update magiska, vendar je sam ustvarjalec povedal, da mu gpay ni prioriteta.

gr2707 ::

kokica2000 je izjavil:

Namesti novejšo različico GPay.


Hvala. Je rešilo zadevo, zaenkrat še ni disabled. Prej je blo zlo hitr.

kokica2000 ::

@ALT A si poskusil z beta Magiskom (v19.0)?

ALT ::

Sem, nic bolje. Tudi v komentarju te verzije pise da se zavedajo tezave ampak trenutno ni prioriteta..

buttcrack ::

Btw kam jim ponovno pošljem ID?

BuDi79 ::

buttcrack je izjavil:

Btw kam jim ponovno pošljem ID?
Če so te po njem vprašali veš kam, če te niso potem nikamor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BuDi79 ()

kow ::

Itak jutri ne bo brexita...

Kekec ::

Bo pa konec oktobra.

Nesta ::

Britanci bodo ostali v EU. Ce jim bo EU to pustila...

Lonsarg ::

Trenutni predlog ki je na mizi je idealen za EU. Ohranja 90% ekonomskega sodelovanja, skupaj z upoštevanjem precej EU standardov s strani GB. Umika pa vpliv GB na EU, win/win za EU.

miko22 ::

poskusite se odjaviti preko nastavitev. Boste dobili zanimivo sporočilo :)

Mare2 ::

miko22 je izjavil:

poskusite se odjaviti preko nastavitev. Boste dobili zanimivo sporočilo :)


Povej, da ne bo vsak posebej sprobaval. :)

miko22 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miko22 ()

kokica2000 ::

Očitno si našel bug, ki so ga že popravili. V različici 5.42 ni tega.

Shegevara ::

A to vsi dobivate takele "smešne" e-maile od revoluta?



... ha ha. Samo še emoticoni jim falijo pa gifi. Kot, da bi pisal to en skrbnik kake zabavljaške facebook skupine in ne banka.
Ma jezi me samo to, da ne upam vseh teh njihovih emailov ruknit pod spam, ker se lahko zgodi, da mi bodo poslali kak bolj pomemben email.

Zgodovina sprememb…

jype ::


You're probably Reesly sick of hearing about Brexit by now. We understand.
It's all very Merkely and confusing.

We're sorry to Boris you with more Brexit stuff, but please don't send
this email to your Juncker folder. We have an important message you May
want to hear.

For now, all our politicians have stopped having a Barnier about what deal
to sign. This is good news. It means that you'll stay as part of our UK
entity for the foreseeable future, and that you don't need to do anything
on your side for now. There's a Chancellor this will change in the future,
but we will keep you up to date as developments continue.

We suggest that you celebrate by using your Revolut card to go out and buy
a sweet treat. Maybe a strawberry Macron.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

SmeskoSnezak ::

Ne, samo tu berem kaj se vse smesnega dogaja pri vas...
@ Pusti soncu v srce... @

kow ::

A to je kao smesno? Lol. To pa je smesno.

bastadu ::

Revolut spet nekaj štrajka, včeraj mi je v Müllerju na blagajni 2x zavrnilo transakcijo, v tretje je sicer šlo skozi ampak je precej awkward, plus tega mi je tudi tisti dve transakciji, ki nista šle skozi, v Revolut appu zabeležilo kot uspešne in mi seveda odštelo od celotnega stanja, ampak so bile potem obe v roku kakšnih pol ure stornirane. Skratka zaenkrat še vedno fajn imeti s sabo rezervo.

Mare2 ::

bastadu je izjavil:

Revolut spet nekaj štrajka, včeraj mi je v Müllerju na blagajni 2x zavrnilo transakcijo,


Čudno to. Jaz plačujem z Gpay. Da nisi imel kartice slučajno blokirane v nastavitvah?
««
18 / 95
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Curve - več kartic v eni (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
598132030 (6064) buttcrack
»

Binance VISA debetna kartica (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
562130547 (5311) _janezvalva_
»

Normiran s.p. bancni racun (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13225161 (3932) tony1
»

Najugodnejša predplačniška MasterCard (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
261108479 (36400) Andro457

Več podobnih tem