» »

Revolut

Revolut

Temo vidijo: vsi
««
46 / 95
»»

radmannsdorf ::

To je točno to, ja.

bastadu ::

Ja obstaja celo nastavitev, da imaš to konverzijo kartice po defaultu, ampak je ta nastavitev zakopana nekje globoko, da jo je precej težko najt, pa tudi jaz sem si jo že parkrat nastavil, pa se s časoma vedno začuda spremeni nazaj, pač Paypal hoče vsiliti svoj interes ... Tako da ja, ni druge kot da si pred vsako transakcijo pozoren na to in ni težav.

barakus ::

Te nastavitve jaz več ne najdem

Ales ::

Eni pravijo, da so jo dokončno skrili, bi bilo treba preverit. Meni je pred meseci ratalo nastavit za vse kartice in si je zaenkrat PayPal zapomnil.

stara mama ::

Ja, vsakič ko sem jo iskal sem izumljal toplo vodo na novo. V starem interfacu je bila nekje pod Manage funding sources, ampak zdaj tega ne najdem več.

Kosek1 ::

Saj v resnici vseskozi spreminjajo lokacijo in način spreminjanja. Njim to pomeni "kruh". :)

kokica2000 ::

barakus ::

kokica2000 je izjavil:

Poskusi tule: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?c...



Ja to je delovalo, hvala ti majstore!

Edit: deluje mi na poslovnem paypalu, na osebnem pa ne vidim opcije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: barakus ()

radmannsdorf ::

Kaz sem še USD odstranil iz tule.
Mogoče bo kaj drugače. Sporočim.
https://prnt.sc/sgw85k

OK.d ::

barakus je izjavil:

kokica2000 je izjavil:

Poskusi tule: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?c...



Ja to je delovalo, hvala ti majstore!

Edit: deluje mi na poslovnem paypalu, na osebnem pa ne vidim opcije.

Enako8-O
LPOK.d

kokica2000 ::

Curve v tem primeru predlaga kontaktiranje PayPalove podpore uporabnikom.

https://support.imaginecurve.com/hc/en-...

Kleemen ::

Preko ebaya plačujem z Visa Revolut kartico in pri vsakem nakupu mi od zneska trže še dodatnih 0,93eur za Paypal. Kakšen razlog?

Killermode ::

Kleemen je izjavil:

Preko ebaya plačujem z Visa Revolut kartico in pri vsakem nakupu mi od zneska trže še dodatnih 0,93eur za Paypal. Kakšen razlog?

Kam ti jih trga? Kaj piše zraven? Ker meni se to še ni zgodilo. Mi pa trga cente in jih nakaže na varčevalni račun.

Kleemen ::

Skupaj s plačilom izdelka mi izvede še eno transakcijo 0.93eur za paypal pri vsakem nakupu na ebayu iz revoluta. Če grem potem gledat v Revolut podrobno pa mi kaže transakcijo, ampak je znesek 0.93eur prečrtan. To pomeni, da so trgali in potem nazaj vrnili?

flameir ::

Če je prečrtan, je storno, kar pomeni, da dobiš nazaj ja. Plačuješ to z disposable rozno kartico?

Kleemen ::

Aha, potem samo kakšno preverjanje, ampak nevem zakaj pri vsaki transakciji na ebay. Plačujem z navadno brezplačno visa revolut kartico.

OrkAA ::

A vsakic znova dodajas kartico v paypal ali jo imas shranjeno?

Killermode ::

Kleemen je izjavil:

Aha, potem samo kakšno preverjanje, ampak nevem zakaj pri vsaki transakciji na ebay. Plačujem z navadno brezplačno visa revolut kartico.

To je rezervacija sredstev pred izvedbo plačila. nič bat to je na vseh bankah tako, samo nekatere te stvari skrijejo pred nami in nam prikažejo samo dejanske transakcije.

flameir ::

Zanimivo, če bi vsakič znova vnašal kartico, bi bilo to navadno, tako pa vsaj pri meni ni isto. Pri prvem vnosu kartice na Paypal potegne dol 1e avtorizacije, potem pa nikoli več. Če dobiš nazaj, potem ni panike sploh. :)

Kleemen ::

Ne ne jo imam shranjeno. Vedno pa ko kupujem na ebay uk menjam iz eu v funte tako da mi potem trže iz revolut računa funte, saj ima revolut veliko boljšo menjavo kot ebay (pri večjih zneskih se kar lepo pozna), ampak to nima veze s tem verjetno. Hvala za informacije.

AnubisOfDoom ::

Kaj priporocate kot sekundarno kartico, Revolut, Monese ali N26? Rabil bi predvsem za karticna placila (v zivo in prek interneta) in placila (in mogoce dvige) v drzavah, kjer EUR ni glavna valuta.

6151 ::

Revolut, lažje nalagaš denar gor + pretvarjaš v druge valute.

flameir ::

App mi je ljubši pri N26, nalaganje denarja iz slo banke je lažje na Revolutu. Monesa nimam.

Steinkauz ::

Imam n26 in revolut.
Revolut meni 10x boljši kot n26.

buttcrack ::

imam bmwja in mečko, meni bmw 10x boljš

techfreak :) ::

Slucajno komu deluje dvigovanje gotovine na bankomatu z Apple Pay? Danes sem poizkusil na NLB bankomatu, izberem lahko dvig ter vrednost, ampak transakcija faila. Od Revolut appa tudi dobim sporocilo da je transakcija 'declined'.

Kontaktiral sem njihov support v appu, pravijo da ne vidijo nobene ATM transakcije, ter da naj kontaktiram Apple. :/

V spominu imam da mi je to ze delovalo z Google Pay, ampak sem vedno manj preprican v to.

MrStein ::

Sem jaz to nedavno vprašal. Odgovor je, da revolut ne podpira dvige. Z virtualnim karticami.
Če imaš fizično, je drugo.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

MrStein ::

Danes mi je po update app-a na verzijo 7.0 izgubilo nastavitve. Zgleda kot da sem prvič namestil.
Je to neki bug te verzije?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

bastadu ::

Jaz imam še vedno verzijo 6.39.1, kje si ti dobil 7.0? Ali si na iOS?

krucymucy ::

Steinkauz je izjavil:

Imam n26 in revolut.
Revolut meni 10x boljši kot n26.

Ni tako crno/belo.
Jaz imam tudi oboje, pa ne morem napisat kateri je boljsi, se pa lepo dopolnjujeta obe.

Za placevanje v drugi valuti, dvig manjsih vsot na bankomatu v drugi valuti, revolut. Bolj ugodno.
Na bankomat po 1000€ pa z N26. Bolj ugodno.

MrStein ::

bastadu je izjavil:

Jaz imam še vedno verzijo 6.39.1, kje si ti dobil 7.0? Ali si na iOS?

Ja, iOS.

Sicer zdaj vidim, da na tablici deluje*, tako da bom tam chat vprašal.


* - kar je zanimivo, ker potem, ko sem namestil, je zahteval video ID, ki sem ga mislil enkrat pozneje narediti (ker je bil zvečer, pred spanjem), zdaj pa zgleda so odobrili dostop brez preverjanja ID
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Skyman ::

Je ze 7.0.1 za iOS...

Ja kar malo so jo "premiksal" ta app

MrStein ::

Je že 7.0.2 :P
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

OK.d ::

Očitno za beta verzijo še niso slišali.
LPOK.d

Ales ::

So, testirate jih... >:D

Oz. mi vsi. :8)

49106 ::

A tudi vam bankomat(ABANKA)vzame 4 evre provizije na dvig?

Killermode ::

https://siol.net/novice/slovenija/ce-im...

Ni več EU tak da Abanka zaračuna 4eur.

Abanka zaračunava vsem, ki niso izdane v EU
Za nekoliko drugačno provizijo so se odločili v Abanki, ki ima drugo največjo mrežo bankomatov v Sloveniji. V banki, ki je pred kratkim dobila novega lastnika, nadomestilo v višini štirih evrov zaračunavajo vsem imetnikom kartic, ki niso članice EU.

Od preostalih večjih bank, ki delujejo v Sloveniji, se nobena ni odločila za podoben korak. Addiko, NKBM, Delavska hranilnica in Sberbank omenjene provizije ne zaračunajo.

Zgodovina sprememb…

stara mama ::

Kar je precej cigansko početje, ampak drugega kot izogibat se njihovim bankomatom ne moreš. Ali pa da dobiš kartico s slovenskim BIN.
Tud v tujini (izven EU) radi odirajo nas z EU karticami. Vse vredu in prav, dokler ti bankomat to prej sporoči. Nekateri ti pa sploh ne.

joze67 ::

Kaj pa prehodno obdobje do konca leta?

Killermode ::

Saj dejansko če pokliče na Abanko mu bodo verjetno stornirali teh 4eur...

49106 ::

Šel sem na drug bankomat.

Killermode je izjavil:


Ni več EU tak da Abanka zaračuna 4eur.


Vem, da ni.

The UK formally left the EU on 31 January 2020, but there is still a lot to talk about and months of negotiation to come.

While the UK has agreed the terms of its EU departure, both sides still need to decide what their future relationship will look like.

This will need to be worked out during the transition period (which some prefer to call the implementation period), which began immediately after Brexit day and is due to end on 31 December 2020.

During this 11-month period, the UK will continue to follow all of the EU's rules and its trading relationship will remain the same

Killermode ::

49106 je izjavil:

Šel sem na drug bankomat.

Killermode je izjavil:


Ni več EU tak da Abanka zaračuna 4eur.


Vem, da ni.


Potem tudi veš da ima Abanka na ceniku 4€ provizije za ne EU kartice?
Ter, da Abanke ne briga kakšna pravila sprejemata anglija in EU med seboj?

blackbfm ::

Na abanki sem dvigoval pomoje prejšnji mesec in ni blo nobene provizije

flameir ::

Pa vam dejansko trga 4€ na dvig dol? A ni tako, da se prav oglašujejo, da so dvigi zastonj?
Meni do zdaj še niso trgali na N26, sicer ne dvigujem pogosto, pa vseeno. Tudi z Revolutom sem že dvignil nekajkrat, samo že lep cajt nazaj.

bastadu ::

flameir je izjavil:

Pa vam dejansko trga 4€ na dvig dol? A ni tako, da se prav oglašujejo, da so dvigi zastonj?
Meni do zdaj še niso trgali na N26, sicer ne dvigujem pogosto, pa vseeno. Tudi z Revolutom sem že dvignil nekajkrat, samo že lep cajt nazaj.

Jaz sem to vprašanje enkrat naslovil na Revolutov support, odvirnili so, da če se banka odloči računati provizijo za dvig z njihovo kartico, oni pri tem nič ne morejo, svetovali so mi, da v takem primeru naj grem na drug bankomat ...

49106 ::

Killermode je izjavil:

49106 je izjavil:

Šel sem na drug bankomat.

Killermode je izjavil:


Ni več EU tak da Abanka zaračuna 4eur.


Vem, da ni.


Ter, da Abanke ne briga kakšna pravila sprejemata anglija in EU med seboj?


O ti moja luna, se sploh zavedaš kaj pišeš?

fireX88 ::

a mogoče kdo ve, koliko je limit prenosa iz kreditne kartice na revolut? na n26 je max 150€.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

barakus ::

Danes sem poskusil napolnit revolut z N26 kartico, pa mi je zavrnilo, je to normalno?

OrkAA ::

Dajte ljudje no, navadite se pisat opise napak!

- Kdo ti je zavrnil? Revolut ali N26?
- Kaksna je bila napaka?
- Si na N26 strani tudi dobil decline razlog?
- Kater mehanizem za polnjenje si uporabil?

barakus ::

Sem resil, n26 kartica je potekla. V n26 ni blo videt nic, na revolutu je pa pisalo "to-upp declined".
««
46 / 95
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Curve - več kartic v eni (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
598132015 (6049) buttcrack
»

Binance VISA debetna kartica (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
562130539 (5303) _janezvalva_
»

Normiran s.p. bancni racun (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13225158 (3929) tony1
»

Najugodnejša predplačniška MasterCard (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
261108470 (36391) Andro457

Več podobnih tem