» »

letgo vs bolha oglasniki

letgo vs bolha oglasniki

1 2 3
4
»

Aquafriend ::

Za uvajanje placljivih oglasov ste krivi predvsem uporabniki z ad blockerji. Od cesa pa mislite, da bo stran zivela, ko je vsak let vec ad blockerjev.

morosito ::

Aquafriend je izjavil:

Za uvajanje placljivih oglasov ste krivi predvsem uporabniki z ad blockerji. Od cesa pa mislite, da bo stran zivela, ko je vsak let vec ad blockerjev.


haha ta je dobra.
oni zivijo z "poslovnimi racuni"...poglej osnovni racun za 20 oglasov 500€ na leto

Chalky ::

Ok sem prebral zadnjo stran v tej temi. Ali je stran finito ali še vedno lahko objavljaš? Sicer vidim da ljudje še vedno objavljajo oglase vendar meni piše ko stisnem na gumb "objavi": "Žal nam je! Žal letgo ne sprejema več novih oglasov in v državi Slovenija po tem mesecu ne bo več na voljo."

estons ::

Hm, jaz sicer lahko obnovim stare oglase, ko probam novega objavit pa me isto dočaka obvestilo, da ne sprejemajo.

Pentium ::

Še komu drugemu ne dela letgo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Pentium ()

mat xxl ::

Letgo ga ni več pokopan........ vsaj Slovenski.

#000000 ::

men dela tkole



ker mam pihole ne vidim kaj se dogaja vam ampak evo link na slikco kako zgleda letgo now

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

GRT ::

mat xxl je izjavil:

Letgo ga ni več pokopan........ vsaj Slovenski.

Dela vse normalno. Tudi oglase lahko podaljšuješ, tako da ne vem kaj vas muči.

OldSkul ::

Če ne moreš objavljati novih, potem je brezveze. Jaz sem Letgo kar izbrisal. Mi je pa bil zelo priročen, sem kar nekaj stvari hitro prodal. Nekaj pa tudi kupil, po pošteni ceni.

estons ::

Hm, eto, zdaj sem sprobal in spet dela objavljanje oglasov. Tile so hujši kot Brexit, malo bi, malo ne bi...

hojnikb ::

no, zdaj jim website sploh ne dela... Očitno majo študente za 4e/h zaposlene, da urejajo stran.
#brezpodpisa

BlaY0 ::

Saj so po vseh cajtngih že članki, da so spokali iz Slovenije...

OldSkul ::

Ma boli te, hitro bo pozabljen.

The Player ::

Meni spletna stran Letgo-ja ne dela že kake 3 dni. Izgleda, da je to konec Letgoja v Sloveniji.

Je pa malo hinavsko, da spakirajo predčasno, saj so rekli do konca tega meseca (julija), pa smo komaj na sredini meseca.

Jaz osebno ne bom pogrešal Letgoja, je pa škoda, da je šel, ker je bil le konkurenca bolhi.

Mimogrede, zna kdo priporočati kakšno novo alternativo za male oglase?

delfinus ::

Marketplace na Facebooku.

Technics111 ::

Tako je,zgleda da je letgo dokončno Gotof. Me pa zanima nekaj ( kdor se spozna na programiranje Android Aplikacij). Bi se dalo to staro Letgo Aplikacijo mogoče preurediti in uporabiti za podobno novo ? je možno kaj takšnega narediti ?

fero ::

The Player je izjavil:

Meni spletna stran Letgo-ja ne dela že kake 3 dni. Izgleda, da je to konec Letgoja v Sloveniji.

Je pa malo hinavsko, da spakirajo predčasno, saj so rekli do konca tega meseca (julija), pa smo komaj na sredini meseca.

Jaz osebno ne bom pogrešal Letgoja, je pa škoda, da je šel, ker je bil le konkurenca bolhi.

Mimogrede, zna kdo priporočati kakšno novo alternativo za male oglase?


poglej novo alternativo ishopic...

brez-imenko ::

delfinus je izjavil:

Marketplace na Facebooku.

Za to moreš biti najverjetneje "učlanjen", kar pa meni smrdi vse kar je fejstbukovga?

Bom poskusil kar z ishopic, samo je trenutno še malo ljudi tam gor posledično tudi tega kar me interesira.
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

GRT ::

Žalost ta ishopic. Pod mobilni telefoni imaš 5 oglasov, halo.
Bolha je še vedno zakon, moraš pa malo spremljat zadevo in naredit selekcijo. Tej njihovi "moderatorji" res nimajo pojma. Žalostno, da moramo uporabniki opozarjat na nepravilne oglase.

Tomson ::

Prodajko kdo uporablja? Je dovolj ljudi gor da se kaj proda? Aplikacija deluje kar simpatično, precej podobna Letgo...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

delfinus ::

@brez-imenko. Na FB marketplace sem sam uspel prodati stvari, ki so se mi na Bolhi valjale po par mesecev, tam so pa sle v roku istega dne. Tudi z nakupi imam fajn izkusnje. Za FB marketplace se moras registrirat seveda, ampak imas vso svobodo in imas svojo FB registracijo zgolj samo za uporabo marketplaca. Sodelovanje na FB lahko popolnoma ignoriras in ne objavis popolnoma nic. Moje izkusnje so nad pricakovanji z marketplejsom.

lp, d.

brez-imenko ::

OK. Sem se z nekim odporom registriral, sedaj pa imam čuden problem s tem Marketplacom. Če sem logiran mi napiše, da storitev zate ni na voljo, ko se pa odlogiram pa lahko normalno pregledujem oglase se pravi kot, da se nikoli nisem registriral. To mi seveda ne pomaga veliko, če bi želel stopiti v kontakt s trgovcem ali pa sam oddati oglas.

Kje sem ga ubrisal mimo?

Rad bi kupil zaščitno masko za varjenje pa je na tak način ne morem.
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

jocoj ::

Pridružiti se moraš skupini (klikni na gumb join group) in počakaj, da ti oddobrijo vstop.

brez-imenko ::

Na katero skupino je potrebno stisniti tisti gumb, ker jih je več? Nazadnje sem jih nekaj zaprosil vendar očitno niso prave, ker ko klikneš povezavo, ki pelje na market mi še vedno napiše isto.
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

Zgodovina sprememb…

nsa_ag3nt ::

Kako se odjaviti od letgo spama ?
Na g playu sem namestil letgo app, se na novo registriral, vendar kot vidim je ponudba minimalna -> izbrisal app.
Od registracije dalje dobivam dnevno letgo "spam" email, če kliknem spodaj na odjavo mi javi da Slovenija ni več podprta, tako da odjava praktično ni mogoča.
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nsa_ag3nt ()

brez-imenko ::

Recimo, da sem ta problem deloma rešil. Preko fb aplikacije deluje vredu vendar mi ne prikaže vseh oglasov tako kot na internetni strani na računalniku, ko nisem prijavljen z uporabniškim računom. Kadar pošljem sporočilo mi ga odpošlje in me hkrati vrže pod tale marketplace kjer spet napiše isto sporočilo. Verjetno se moram še malo igrat z vsem skupaj.
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

-valvoline- ::

Haha, bolha po novem kasira za objavljanje oglasov v dolocenih kategorijah. Npr za objavo mobilca naprodaj mors placat 1.3 al kolk je ze. Upam da cimprej propade ker izkorisca prakticno monopolni polozaj. Ah zlati letgo, vrni se... :)

mat11 ::

Kje si pa ti spal? To Bolha računa že kar nekaj LET.
mat

-valvoline- ::

mat11 je izjavil:

Kje si pa ti spal? To Bolha računa že kar nekaj LET.

Hm, tega pa nisem vedel. Vglavnem ce je res tako upam da bodo cimprej kaznovani.

njyngs ::

Kaznovani zakaj že?

1) Imaš opcijo, da greš prodajat na "ZuckBook" Market.
2) Nihče ne drži pištole na glavo, da prodajaš na bolhi
3) Večino kategorij imajo še zastonj
4) Hosting ni đabe
5) Dobre alternative ni in tudi vsi jamrači niso v 10 letih spravili boljše rešitve na trg

EDIT: Vsekakor je bolj pravilno, da tisti drobiž plača prodajalec, kot pa da nam vsem nabijejo membership.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: njyngs ()

shadeX ::

-valvoline- je izjavil:

mat11 je izjavil:

Kje si pa ti spal? To Bolha računa že kar nekaj LET.

Hm, tega pa nisem vedel. Vglavnem ce je res tako upam da bodo cimprej kaznovani.


Kaznovani zakaj? Sej če pogledaš z druge perspektive je to dobra stvar, da se izpostaviš pred tistimi, ki tega nočejo in za drobiž povečaš prodajo.

dottor ::

Prodajal sem telefon za 150€ in mi ni blo problem dat tisti 1,30€. Prodal v treh dneh z osebnim prevzemom.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

šernk ::

plačilo oglasa moti ljudi, ki nategujejo s cenami.

kupijo pri nas mobitel na vezavo za 800eur, prek bolhe ga prodajajo za 950eur, iz nemčije ga dobiš brez vezave pa za 700eur. Logično, da človek prodaja tak mobi potem pol leta, ker ga nima namena prodat ampak ima namen nekoga nategnit.

so pa sedaj s posodobitvijo strani naredili vsaj uporabno bolho nazaj. Prej je bila katastrofa.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

opeter ::

Se strinjam. Nova Bolha je bolj prijazna uporabnikom in meni osebno bolj pregledna.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Matejjjjj ::

Ravno videl reklamo za prodajko.si. Še en ki bo šel down the toilet...

shadeX ::

Zakaj?
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Letgo zapira Slovensko spletno stran in aplikacijo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11034426 (9398) fikus_
»

Je Bolha poginila med operacijo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8016611 (6373) FTad
»

Kaj pravite, se splača narediti spletni oglasnik? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6910105 (6463) 2dark
»

LetGo aplikacija

Oddelek: Loža
217269 (2024) lukamagic
»

Kako prepoznati kopijo iphona?

Oddelek: Mobilne tehnologije
273247 (2144) tim13

Več podobnih tem