» »

letgo vs bolha oglasniki

letgo vs bolha oglasniki

1
2
3 4

blackbfm ::

Tist kar ne pobere bolha, poberejo pa facebook objave/skupine.

Meni je FB v bistvu še najboljši, ker dejansko vidiš s kom imaš opravka, z imenom in priimkom,fotkami in zgodovino lajkanja:))

Miha 333 ::

Pri letgo manjka desktop spletni vmesnik. Da lahko udobno in enostavno urejaš in objavljaš oglase.

          ::

Imel sem Letgo, prodal nekaj stvari preko njega in ga nato pobrisal. Razlogi:
- ne moreš poslati linka na oglas, oz. ga lahko, ampak ti da nek neuporaben URL, ki vodi samo do strani Letgo
- ni spletnega vmesnika
- na iPhonu vsake toliko prikazuje nadležna sporočila

Phantomeye ::

          je izjavil:

Imel sem Letgo, prodal nekaj stvari preko njega in ga nato pobrisal. Razlogi:
- ne moreš poslati linka na oglas, oz. ga lahko, ampak ti da nek neuporaben URL, ki vodi samo do strani Letgo
- ni spletnega vmesnika
- na iPhonu vsake toliko prikazuje nadležna sporočila


Miha 333 je izjavil:

Pri letgo manjka desktop spletni vmesnik. Da lahko udobno in enostavno urejaš in objavljaš oglase.


letgo ima spletni vmesnik, ampak ne slovenska verzija:

https://us.letgo.com/en

jizzer ::

          je izjavil:

Imel sem Letgo, prodal nekaj stvari preko njega in ga nato pobrisal. Razlogi:
- ne moreš poslati linka na oglas, oz. ga lahko, ampak ti da nek neuporaben URL, ki vodi samo do strani Letgo
- ni spletnega vmesnika
- na iPhonu vsake toliko prikazuje nadležna sporočila


To je vbistvu AppLink, ki ti, če imaš app, odpre oglas v appu, če ga pa nimaš pa spletno stran za prenos. Tako da neuporaben glih ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

          ::

jizzer je izjavil:

To je vbistvu AppLink, ki ti, če imaš app, odpre oglas v appu, če ga pa nimaš pa spletno stran za prenos. Tako da neuporaben glih ni.


Tudi app ga ni odprl.

jizzer ::

          je izjavil:

jizzer je izjavil:

To je vbistvu AppLink, ki ti, če imaš app, odpre oglas v appu, če ga pa nimaš pa spletno stran za prenos. Tako da neuporaben glih ni.


Tudi app ga ni odprl.


Zanimivo... Verjetno kakšen bug ali pa kaj podobnega. Meni je do sedaj še vedno delalo.

GrX ::

Glede na to, da je Letgo samo v enem letu prejel za 200 mio USD nepovratnih sredstev je le še vprašanje časa kdaj bo pokopal Bolho..

          ::

Konkurenca nikoli ne škodi, mogoče se bosta pa oba izboljšala.

blackbfm ::

GrX je izjavil:

Glede na to, da je Letgo samo v enem letu prejel za 200 mio USD nepovratnih sredstev je le še vprašanje časa kdaj bo pokopal Bolho..


njihov konkurent ni bolha, ampak vsak lokalni oglasnik v določeni državi + facebook

za 200 mio usd je tole precej boga aplikacija, verjetno gre vse v oglaševanje

Unknown_001 ::

blackbfm je izjavil:

[
za 200 mio usd je tole precej boga aplikacija, verjetno gre vse v oglaševanje


Zdaj vem zakaj na vsakem youtube kanalu v 90% fašeš Letgo reklamo.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

yero7 ::

n

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yero7 ()

opeter ::

Unknown_001 je izjavil:

Zdaj vem zakaj na vsakem youtube kanalu v 90% fašeš Letgo reklamo.


Jaz ne, imam blokirnik oglasov.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

          ::

Jaz tudi še nisem zasledil njihovega oglasa.

Iatromantis ::

opeter je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Zdaj vem zakaj na vsakem youtube kanalu v 90% fašeš Letgo reklamo.


Jaz ne, imam blokirnik oglasov.

Ti blokira oglase tudi na mobilnem youtubu?

Mare2 ::

opeter je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Zdaj vem zakaj na vsakem youtube kanalu v 90% fašeš Letgo reklamo.


Jaz ne, imam blokirnik oglasov.


Kateri blokirnik? Deluje tudi na Facebooku?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

shadeX ::

Zdaj vem zakaj na vsakem youtube kanalu v 90% fašeš Letgo reklamo.


Ostalih 10% pa je

Hi, I'm Karlie Kloss and I've created my own website with Wix


anyone?

juroz ::

Procenti so drugačni oglasa sta pa kar večinoma ta dva.

KTr1sk ::

Ne razumem, zakaj ni zraven telefonskih številk, 3 oglase sem našel in jim pisal (druge možnosti nisem našel) in nobeden ni odgovoril (danes je 3dan)..na bolhi je tud večina tako, da preko bolhinega sporočila ne odgovarjajo
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

morosito ::

Eni so napisali: "pisal sem na letgo pa nihce ni odg, zato je letgo slabsi od bolhe"

Kaj ima tu veze letgo ce nekdo da oglas pa se ne oglasa? To je problem posameznika ki ocitno nima volje prodat. Ocitno tako dela nekje na racun drzave in se mu ne da delat.

Jaz za moje oglase sem dostopen 24h/24..ce dobim sporocilo, odpisem takoj. Se blizu imena napisem tudi telefonsko stevilko...to velja za te mlajse ki niso ziveli v casih salamonovega oglasa ali starih letakih kot se je delalo pred 90ih..napises ime, telefonska stevilka.

Lahko ste eni pametni samo ce sami ne pustite telefonsko kako naj vas kontaktirajo? Jaz sem zdaj pred kratkim obnovil celo hiso, vso staro pohistvo, elektroniko, oblacila, itd prodal na hitro preko letgo v roku 2 tedna. Na bolhi sem dobil samo 2 sporocila...

s1m0n ::

Sem ta teden nekaj zgrabil preko LetGo od ene mlajše družine, ki se je selila.
Pravijo, da je večina odvečne robe šlo v 2 dneh preko LetGo.

GrX ::

blackbfm je izjavil:

GrX je izjavil:

Glede na to, da je Letgo samo v enem letu prejel za 200 mio USD nepovratnih sredstev je le še vprašanje časa kdaj bo pokopal Bolho..


njihov konkurent ni bolha, ampak vsak lokalni oglasnik v določeni državi + facebook


Ni ne, vsekakor pa jih lahko v prihodnosti povozijo.. Počakajmo kako leto ali dve..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

miha1135899 ::

Letgo prevec posega v zasebnost. Kaj, ce nekdo objavi zlatnine za 200.000€, GPS pikca pa na njegovem domu? Kakor so tukaj pisali se lokacije ne da skrit, razen da premisljeno objavis drugje? Drugo povezava slik in imena iz facebooka, prijatelji vidijo kaj prodajas itd. - resitev je prijava z enim tretjim mailom, pa vseeno.

Za urejanje je tudi neroden. Kar se tice hitre in enostavne objave je OK, moral pa bi biti se desktop vmesnik kjer potem dodelas opise, copypasteas kaksen link itd. To definitivno manjka.

Tretja stvar je pregled oglasov. Enostavno za pogledat, kaj je novega v tvoji blizini ampak v vseh kategorijah izbranih v rovtah scrolam v nedogled pa ne pridem na vec kot 5km razdalje...

Cetrta stvar, ki me se najbolj od vsega moti pa je izjemno slaba kategorizacija brez pod, podpod, podpodpod kategorij?! Kako zaboga naj sfiltriram, da mi bo recimo pokazal moto opremo? Katera se seveda da se dalec podkategorizirat od olja, rezervnih delov, do skornjev...???

blackbfm ::

Kaj, ce nekdo objavi zlatnine za 200.000€


Ja, v kleti se nekomu valja kepa zlata in ga bo mimgrede dal na letgo. In čakal kupca da pride z 200k € v žepu.. :))

brez-imenko ::

Ali se tudi vam zdi, da so z najnovejšimi posodobitvami podomače vse z=bal ali se ta simptom zgolj pri meni pojavlja? Meni od vsega dokaj normalno dela samo še bolha preko brskalnika. Aplikacije za bolho in letgo sem kar zbrisal s telefona, ker ne delujejo kot je treba. Na podporo sem jim že pisal samo zaradi par izmečkov se ne bodo sekiral. Zdaj, če se osredotočim na samo težavo aplikacije. Letgo ne deluje iskalnik, kar je meni bistvena stvar takega sistema saj ne mislim zapraviti ure in ure časa za izločanje meni nepomembnih stvari pa tudi drugače se zgovarja, da ni nič našel, pač sam sebi si laže. Sporočil se ne da sploh spisat tako pri bolhi kot pri letgo, bi moralo ponudit tipkovnico pa jo ni nikjer. Prek brskalnika pri letgo ravno tako ne morem poslat sporočila zgodovino sporočil so mi pa že sami zbrisal pri posodobitvah.

Pa res ne vem zakaj je iz dobre stvari treba narediti podenj?
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

Dimnik ::

Meni aplikacija letgo, dela normalno...

pixelzgaming ::

@brez-imenko
Pri Letgo ti brskalnik išče v tvojem okolišu. Če ni v okolici nobenga, ki bi prodajal ti bo napisalo da ni zadetkov. Če greš pod filtre lahko spremeniš lokacijo (najbolje verjetno na regijo).

Sporočila so včasih bila cancer, men je vedno pisalo da imam X neprebranih, čeprav so bila vsa sporočila prebrana. Pred kratkim je update spremenil cel UI (spet..) in od takrat nimam več ghost notificationov. Morda preveri, če imaš vse posodobljeno. Pa poskusi še z drugo tipkovnico npr. gboard
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

brez-imenko ::

Tako v brskalniku mi ga je Cromium sral. Pri tem sem moral samemu brskalniku ponastavit neke nastavitve in sedaj dela vredu. Nad appom sem pa kar obupal, ker ne vem kaj sploh hoče od mene pač letgo mu ne dela iskanje tudi lokacijo sem popravljal. No za bolho lahko probam drugo tipkovnico, ko me bo spet prijelo. Pač ne morem se več zanašat na neke aplikacije za Android. Za ebay so vsaj napisali, da naprava ni več podprta pa je rešeno.
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

pixelzgaming ::

Kaj pa imaš za en telefon?
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

Ganon ::

Mene je aplikacija konstantno odjavljala. Na koncu sem jo izbrisal, ker se mi ni dalo ukvarjati s tem.

brez-imenko ::

pixelzgaming je izjavil:

Kaj pa imaš za en telefon?

LG E440. Pred nadgradnjami aplikacije letgo je normalno delalo.
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

pixelzgaming ::

Morda se problemi pojavlajo zaradi 512MB RAM? Ti v ozadju tečejo še druge aplikacije morda? Predvidevam da ti recimo v bolhi tipkovnice ni odpiralo, ker ni bilo dovolj pomnilnika
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

Pobes ::

Meni 99% uporabnikov na letgo ne odgovori na moje sporočilo. Ne vem ali sistem ne dela ali se folku ne da odgovarjat., sumljivo je le to da se to dogaja kar pogosto.

brez-imenko ::

Aplikacije poskušam vse zapret, razen Opere mini in tistih malenkosti, ki jih android potrebuje za normalno delovanje. Še največ se naserje googlova trgovina. Ta bi pa res želel, da ko jo enkrat zapreš je ni več v polnilniku.


Ahh take modele pa tudi jaz od časa do časa najdem. Izgleda bi moral vsakega posebej poklicat in to tisti moment, ko oglas vidim. Mi je na tak način že mnogo zelo ugodnih ZTE routerjev šlo mimo mene.
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

Zgodovina sprememb…

OldSkul ::

Pobes je izjavil:

Meni 99% uporabnikov na letgo ne odgovori na moje sporočilo. Ne vem ali sistem ne dela ali se folku ne da odgovarjat., sumljivo je le to da se to dogaja kar pogosto.


Očitno se aplikacija zapre in ne oddaja sporočil. Ali pa enostavno nek hrošč. Jaz se nisem poglabljal, na vsake toliko jo ročno zaženem da pogledam.

pixelzgaming ::

Jaz sem dosti sporočil spregledal, ker sem disablal notificatione.. Potem pa pač ne odpreš appa vsak dan, če odpišeš po dveh ali treh dneh pa si že prepozen..

 zaradi teh rakotvornih zadev

zaradi teh rakotvornih zadev

Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

Zgodovina sprememb…

brez-imenko ::

Ali še komu ne deluje iskanje z besedami? Hočem reči sploh ni tega okvirčka na spletni strani oz. ga ne najdem.

Pozabil napisat, da se gre za stran Letgo.
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

Zgodovina sprememb…

brez-imenko ::

Edit: v brskalnik sem dodal dodatek Mobile View Switcher in sedaj dela vsaj "nekoliko normalno".
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

Sinaloa ::

Po izkušnjah se na Letgo zadržuje sama sodrga, ki primitivno gliha ceno! Niti za 1 izdelek ni bilo človeka ki nebi glihal govorimo tudi o -50% cene... Bolha na podoben način ampak se najde tudi tam najhitreje oseba, ki ne gliha cene ali pa vsaj vprasa za normalen popust kar popolnoma razumem :) In to opažam res na polno na letgo vs bolha...

nikjozo ::

Sinaloa je izjavil:

Po izkušnjah se na Letgo zadržuje sama sodrga, ki primitivno gliha ceno! Niti za 1 izdelek ni bilo človeka ki nebi glihal govorimo tudi o -50% cene... Bolha na podoben način ampak se najde tudi tam najhitreje oseba, ki ne gliha cene ali pa vsaj vprasa za normalen popust kar popolnoma razumem :) In to opažam res na polno na letgo vs bolha...



Ponudba - povprasevanje.

Saj lahko podvojis prodajno ceno, pa das 50% popust, pa naj "gliha" kdor hoce.

Mare2 ::

Sinaloa je izjavil:

Po izkušnjah se na Letgo zadržuje sama sodrga, ki primitivno gliha ceno!


Glihanje je sestavni del prodaje rabljene robe. Nekateri pač prodajajo rabljeno robo za isto ceno, kot bi bila nova. :)

LeQuack ::

Mare2 je izjavil:

Sinaloa je izjavil:

Po izkušnjah se na Letgo zadržuje sama sodrga, ki primitivno gliha ceno!


Glihanje je sestavni del prodaje rabljene robe. Nekateri pač prodajajo rabljeno robo za isto ceno, kot bi bila nova. :)


Zakaj bi sploh klical na tak oglas potem?
Quack !

Ganon ::

Povsod je enako. Jasno objavljena cena in že takoj v prvem sporočilu "kakšna je končna cena". Jim niti ne odgovarjam.

Mare2 ::

Ganon je izjavil:

Povsod je enako. Jasno objavljena cena in že takoj v prvem sporočilu "kakšna je končna cena". Jim niti ne odgovarjam.


Očitno že v štartu postaviš pravo ceno. Tako tudi prodaja steče v "razumnem" času. :)

brez-imenko ::

Sinaloa je izjavil:

Po izkušnjah se na Letgo zadržuje sama sodrga, ki primitivno gliha ceno! Niti za 1 izdelek ni bilo človeka ki nebi glihal govorimo tudi o -50% cene... Bolha na podoben način ampak se najde tudi tam najhitreje oseba, ki ne gliha cene ali pa vsaj vprasa za normalen popust kar popolnoma razumem :) In to opažam res na polno na letgo vs bolha...

Jaz se tega koncepta ne poslužujem, je pa prvotno glihanje cen vdelano v sam letgo z gumbom in je v tem primeru po tvojem zaradi tega tam gori samo sodrga. Pač so vdelali možnost barantanja.

Meni gredo bolj na živce primerki in dejstvo, da pokažem nek interes, da bi stvar kupil ampak ne razumem ali si dal oglas gor za okras, ker ob kontaktu potem ne zna odgovoriti ali označiti, če je slučajno bila stvar potem že prodana.
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

Bye ::

Ob vpisu oglasa mi javi "form validation error occured"?

Please help :)

Bye ::

Sem zrihtal. Moral sem izključiti AdBlocker. Jao, lahko bi aplikacija to napisala...

dottor ::

Še komu od včeraj v Chromu krešne ko želi it na letgo.si? V Edgu dela normalno.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

xoremo32 ::

Letgo je zame čisto OK aplikacija kos sama, samo mislim da so tu bolj problematični uporabniki z IQ številke copate. Nekaj prodajaš, kvazi kupci piše ko nori dolga sporočila, kolk so resni, "dejte mi prišparat", "pridem sigurno jutri", "sem zelo resen kupec" ipd.. vsakič ista zgodba, od tega skoraj vedno nič, v oglasu napišeš da se javljaš samo na telefon pa nepismenci še kar pišejo in pišejo....

Bolha je očitno bolj za kulturen folk kjer vlada veliko boljša disciplina.

GRT ::

xoremo32 je izjavil:

v oglasu napišeš da se javljaš samo na telefon pa nepismenci še kar pišejo in pišejo....

Pa saj, če pišeš take traparije.
Najbolj mi gredo na k taki, ki v oglas ne more napisat osnovnih podatkov o stvari, ki jo prodaja potem pa napiše zraven: samo preko telefona, ne odgovarjam na smse ali maile.
Halo! Faking retardiranci! Potem pa prodajaj, če nočeš prodat jih je nešteto drugih, ki z veseljem odgovorijo na vprašanje.
Si ja nor, da ti bom jaz kar takoj zaupal svojo številko in da me bodo potem določeni pacijenti klicali sredi noči. Ali pa moraš imet ravno za take pacijente še eno številko.
Imaš srečo, da še nisi naletel na takega pacijenta.
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Letgo zapira Slovensko spletno stran in aplikacijo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11034274 (9246) fikus_
»

Je Bolha poginila med operacijo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8016503 (6265) FTad
»

Kaj pravite, se splača narediti spletni oglasnik? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6910027 (6385) 2dark
»

LetGo aplikacija

Oddelek: Loža
217259 (2014) lukamagic
»

Kako prepoznati kopijo iphona?

Oddelek: Mobilne tehnologije
273236 (2133) tim13

Več podobnih tem