» »

Zoki posli

Zoki posli

Temo vidijo: vsi
««
96 / 103
»»

MAGA TRUMP ::

Mislim da mešaš stvari, amerika ni slovenija. Tam so zdravniki plačani bogato in ne po nekih javnih plačnih razredih. Sploh pa tisti ki razvijajo taka zdravila imajo vsi pravo malo bogastvo,zato tudi ves svetoven kader odhaja tja, ker pač tam bo zaslužil veliko več kot naprimer doma. Zavarovalnica pa nemore plačati zato se mi zdi ker ni zdravilo registrirano s strani eu in tudi preverjeno ne. Je res da je evropski sistem veliko prijaznejši in ga tudi podpiram,tako kot bi podpiral samo eu, vendar mi grejo na bruhanje veliki stroški europoslancev še bolj pa kakšna migrantska politika,ki je v bistvu sploh ni,pa sprenevedanje glede arbitraže itd. Ampak to je že druga tema.

Pač tako je če si ti svetovno znan farmacevt in bi tukaj delal naprimer za 5000 neto na mesec v ameriki bi ti pa ponudili miljon dolarjev letno,kam boš torej šel? Redki ostanejo


Za komentiranje tiste zgodbe še nisem dobil navodil s strani šefev.

Nesta ::

Tega prasca res ni nic sram??

https://zurnal24.si/slovenija/zoran-jan...


Resno si upa na račun Krisa pridobivati plus točke?? Resno?? Mogoce to pali pri večina njegovih volilcev, a pametni vidijo več. Ce doniras doniraj, tako da te drugi ne vidijo. To je vrednota. Ne pa to da se sam kazes kaj bi naredil za druge. Naredi in bodi tiho... To je dragi Zoki nekaj kar je lepo in prav. To kar pa dela Zoki pa lahko samo se pijanec in kriminalec podpira...

Ganon ::

Nesta je izjavil:

Tega prasca res ni nic sram??

https://zurnal24.si/slovenija/zoran-jan...


Resno si upa na račun Krisa pridobivati plus točke?? Resno?? Mogoce to pali pri večina njegovih volilcev, a pametni vidijo več. Ce doniras doniraj, tako da te drugi ne vidijo. To je vrednota. Ne pa to da se sam kazes kaj bi naredil za druge. Naredi in bodi tiho... To je dragi Zoki nekaj kar je lepo in prav. To kar pa dela Zoki pa lahko samo se pijanec in kriminalec podpira...


Se ti je skisalo?

nevone ::

Ne pa to da se sam kazes kaj bi naredil za druge.


Mah ... takšna skromnost nima nobenega smisla. Če pomagaš lahko to tudi drugi vedo. Zakaj ne?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

reeves ::

Nesta je izjavil:

Ce doniras doniraj, tako da te drugi ne vidijo. To je vrednota. Ne pa to da se sam kazes kaj bi naredil za druge. Naredi in bodi tiho...

Ta izjava ga pa zmaga. Že dolgo se nisem toliko nasmejal :)):))

Ti bi dejansko imel dobrodelni koncert v popolni tajnosti? Ful bi veliko nabral, če ne bi noben vedel zanj :)):)):))

jype ::

Še kar nič? Kmalu bo pet dni.

Razočaran nad hinavščino desničarjev, čeprav je pričakovana.

MAGA TRUMP ::

Res nevem o čem govoriš. Če je kaj o trumpu se nič ne sekiram, ded jih bo sam zrihtal brez moje pomoči

arnecan1 ::

V četrtek dne 3.10.2019 naj bi bil na RTVSLO 1 prispevek o Jankoviću, predvsem v povezavi s Stožicami.

Se slišimo drugi dan v petek. Bo znala biti zanimiva debata.

Nesta ::

arnecan1 je izjavil:

V četrtek dne 3.10.2019 naj bi bil na RTVSLO 1 prispevek o Jankoviću, predvsem v povezavi s Stožicami.

Se slišimo drugi dan v petek. Bo znala biti zanimiva debata.



Zokija takoj podprem če bo priznal da je bil način kako so se lotili gradnje in financiranja Stožic zgrešen in bi se opravičil vsem propadlim družinam, obrtnikom in vsem ki so bili prizadeti zaradi propada družb ki so gradila Stožice.

Gambino ::

Nesta je izjavil:

Tega prasca res ni nic sram??

https://zurnal24.si/slovenija/zoran-jan...


Resno si upa na račun Krisa pridobivati plus točke?? Resno?? Mogoce to pali pri večina njegovih volilcev, a pametni vidijo več. Ce doniras doniraj, tako da te drugi ne vidijo. To je vrednota. Ne pa to da se sam kazes kaj bi naredil za druge. Naredi in bodi tiho... To je dragi Zoki nekaj kar je lepo in prav. To kar pa dela Zoki pa lahko samo se pijanec in kriminalec podpira...


Ne vidim nobenega problema, da to organizira. Ne moreš ga povsod kritizirat!!!

mzakelj ::

Za Krisa je zbran denar, sedaj se zbira za Gala. 120 jurjev rabi mulo za operacijo rokic. Evo Zoki koncert za Gala, samo dvomim da bo kaj, ker ni medijsko podprto kot je bilo zbiranje za Krisa.

MAGA TRUMP ::

Viška denarja ki se je zbralo bi lahko šlo za gala :)

jype ::

Skratka, po tednu dni še kar nič od desničarjev. Podn od državljanske osveščenosti in terjanja odgovornosti od politikov.

arnecan1 ::

Hm, zanimivo branje. https://siol.net/posel-danes/novice/dru...

V četrtek ob 20.00 na RTVSLO nadaljevanje:D

Vazelin ::

Ni mi jasno kako si lahko v dolgovih, ko je tvoje podjetje drainalo pol Mercatorja, MOL in podobno. Res moraš biti managerski genij, da ti uspe pridelati 30mio+ dolga. Bili so v vseh porah v Mercatorju, na MOL in še vedno sladek minus:)) Diši po kriminalu. A tip je sploh kdaj delal izven smeri javnega denarja?

So pa nad zakonom, to pa. Vsi drugi so že ovohavali čuze, samo tile so nedotakljivi
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

zmaugy ::

Tole sem našel na siol.net:

https://siol.net/posel-danes/novice/dru...

Videti je precej zapleteno (v bistvu verjetno ni tako zelo, le da se mi s tem neproduktivnim in za družbo nekoristnim sranjem ne da ubadati).
Zakaj je fora vložiti toliko truda v to in ne rajši v kaj produktivnega?

Kdaj se bo folk naveličal teh "tršica nimam naloge ker mi je sestrica pojedla zvezek" butastih for? Sam nimam več potrpljenja, da bi te neumnosti sploh še bral, kdo pade na to sranje na volitvah? Se mi zdi da gre za podoben profil kot v ZDA, ki prisega na Trumpa, ki jih tudi gaslighta na veliko.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

reeves ::

Gambino je izjavil:

Nesta je izjavil:

Tega prasca res ni nic sram??

https://zurnal24.si/slovenija/zoran-jan...


Resno si upa na račun Krisa pridobivati plus točke?? Resno?? Mogoce to pali pri večina njegovih volilcev, a pametni vidijo več. Ce doniras doniraj, tako da te drugi ne vidijo. To je vrednota. Ne pa to da se sam kazes kaj bi naredil za druge. Naredi in bodi tiho... To je dragi Zoki nekaj kar je lepo in prav. To kar pa dela Zoki pa lahko samo se pijanec in kriminalec podpira...


Ne vidim nobenega problema, da to organizira. Ne moreš ga povsod kritizirat!!!

Saj koncert sploh ne organizira MOL, še manj pa Zoki osebno. MOL bo samo dvorano dal na razpolago za koncert, ki naj bi bil v novembru, ČE se bo organizator sploh odločil zanj.

harvey ::

Tole pa niso svečkarji danes pred magistratom
 zoki spoki

zoki spoki


Vir
https://www.rtvslo.si/lokalne-novice/lj...
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harvey ()

MAGA TRUMP ::

jype je izjavil:

Skratka, po tednu dni še kar nič od desničarjev. Podn od državljanske osveščenosti in terjanja odgovornosti od politikov.


Žal res ne vem o čem se gre.

harvey je izjavil:

Tole pa niso svečkarji danes pred magistratom
 zoki spoki

zoki spoki


Vir
https://www.rtvslo.si/lokalne-novice/lj...



To so rogovci haha se bojijo da bojo brez podrtije ostali

Zgodovina sprememb…

maco-maco ::

Svečkarji so se specializirali za proteste pred sodišči. Ko bo Zoki obsojen, bo npr. MAGA TRUMP v prvi vrsti s transparentom FREE ZOKI. No, saj se že sedaj zgraža nad anti Zoki protestniki. taki pač so, kaj čmo.
Kaj?

MAGA TRUMP ::

Če bo obsojen zato ker je nagnal rogovce ven bom prišel pred sodišče. Sicer se pa za slovenske politike, bivše partijce nesplača niti s fotelja vstati. Žal nimamo tukaj wildersa,le pen, faraga, orbana,trumpa...

jype ::

MAGA TRUMP je izjavil:

Če bo obsojen zato ker je nagnal rogovce ven bom prišel pred sodišče.
Rogovcev ne sme nagnat, ker jaz ne dovolim.

MAGA TRUMP je izjavil:

Žal nimamo tukaj wildersa,le pen, faraga, orbana,trumpa...
Če bi jih imeli, bi se kot potomci partizanov že zdavnaj srečali z njimi - in dobro vemo, kako se je to za fašiste končalo nazadnje.

MAGA TRUMP je izjavil:

Žal res ne vem o čem se gre.
Me ne preseneča. Desničarji ste največji opranci, kar jih planet premore.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

MAGA TRUMP ::

No, jaz sem potomec partizanov (sem rekel da sem bil levičar, dokler me niso levičarji razočarali) in bi se z veseljem rokoval s trumpom

Zgodovina sprememb…

Nesta ::

MAGA TRUMP je izjavil:

No, jaz sem potomec partizanov (sem rekel da sem bil levičar, dokler me niso levičarji razočarali) in bi se z veseljem rokoval s trumpom


jypeu ni jasno marsikaj. Večina tukaj smo potomci partizanov. Moja vsa družina je sodelovala z partizani. Tudi skrivali so jih pred nemci. Zato tudi vem kaj vse se je dogajajo in da niso tako sveti kot jih Zoki opeva...
Imamo svojo državo in to je najbolj pomembno. Levi ali desni, pomembno je da smo sedaj enotni. Kaj je bilo in kaj bi če bi je tako brez predmetno kot Zokijevo županovanje.

nejclp ::

Nisem vedel, da je Slotech zbirališče potomcev partizanov.

Nesta ::

nejclp je izjavil:

Nisem vedel, da je Slotech zbirališče potomcev partizanov.


Tko je to. Vsak Slovenec ima enega v zlaht k je bil pr tardecih ali tacrnih...

arnecan1 ::

Nesta je izjavil:

nejclp je izjavil:

Nisem vedel, da je Slotech zbirališče potomcev partizanov.


Tko je to. Vsak Slovenec ima enega v zlaht k je bil pr tardecih ali tacrnih...

Na štajerskem ne.

zmaugy ::

Na štajerskem ni blo kolaborantov.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

KAVINSKY ::

nejclp je izjavil:

Nisem vedel, da je Slotech zbirališče potomcev partizanov.


V Sloveniji je več prejemnikov borčevske penzije, kot pa vseh še živih veteranov iz druge vojne. Se čudiš, da nas je potem veliko tu?

nejclp ::

KAVINSKY je izjavil:

nejclp je izjavil:

Nisem vedel, da je Slotech zbirališče potomcev partizanov.


V Sloveniji je več prejemnikov borčevske penzije, kot pa vseh še živih veteranov iz druge vojne. Se čudiš, da nas je potem veliko tu?

Ni hudič. Koliko pa kasiraš mesečno?

MAGA TRUMP ::

Mislim da se jype in zmaugy ne zavedata da so partizani bili večinoma neizobraženi kmeti, ki so jih kasneje nategnili za svojo revolucijo. Jaz iz prve roke povem da se tudi sami zavedajo da so bili nategnjeni, pa tudi med sabo so se ubijali zaradi visokih položajev. Najlažji izgovor za znebit se koga je bil da si gi videl z nemci. In tako je umrlo na stotine ljudi.
Če bi me samoopevani osvobodotelji hoteli ubiti,bi se tudi jaz boril proti njim.razlika je ali si bil partizan ali pa zagrižen komunist.


Drugače je pa ironično da so "osvoboditelji" pobili več slovencev kot okupator. Hvala bogu da smo se jim leta 91 odpovedali, še kaznovati bi jih morali za zločine,in nedemokratično prilastitev oblasti


Razni tipčki ki se danes kličejo levičarji,in živijo v zaskvotanih stanovanjih, in imajo modre lase so pa itak živa komedija, pravi levičarji so leta 1948 prostovoljno cele dneve držali kramp v roki, pa mejo so tud pazl tok da miš čez ni pobegnila. Jah danes pa vemo kako je s takimi levimi gorečneži,kakšen sloves se jih drži

Zgodovina sprememb…

jype ::

MAGA TRUMP je izjavil:

večinoma neizobraženi kmeti,
Ti pa res nimaš pojma. Ne samo, da nimaš partizanov v žlahti, tudi kdo so to bili se ti niti sanja ne.

Pa še vedno nič od desničarjev glede novic, ki so zdaj stare že teden in pol. S takimi domoljubi Slovenija ne potrebuje sovražnikov.

mzakelj ::

sory jype ampak ima maga trump tukaj prav. Partizani so bili delavci, kmetje, vodstvo pa je bilo izobraženo v komunističnih vedah. Večina sploh ni bila komunistov. Je bilo ogromno kristjanov vmes, katere so pa večinoma sami pobili. Tipičen primer je Janko Premrl Vojko, kateri je uradno umrl zaradi fašistov, vendar vsi tukaj okrog vemo kaj se je zares zgodilo. Padel je pod streli svojega poveljnika ker se ni hotel ukloniti komunistom. On se je boril proti nacistom in fašistom, nikakor pa ne za komuniste. Ti so samo izrabili partizane za komunistično revolucijo. Že prisega ti kaže točno to. Tako da ne pametovat o stvareh o katerih imaš izredno malo pojma. V naši družini so bili 3 partizani in en domobranec. Noben se ni vrnil domov. So se pa drugi kateri so povedali kaj se je dogajalo v hosti. Tudi naša vas je bila požgana zaradi traparije dveh nabitih ljudi. Več ti ne povem ker vem da boš obračal besede.

zmaugy ::

MAGA TRUMP je izjavil:

Mislim da se jype in zmaugy ne zavedata da so partizani bili večinoma neizobraženi kmeti, ki so jih kasneje nategnili za svojo revolucijo. Jaz iz prve roke povem da se tudi sami zavedajo da so bili nategnjeni, pa tudi med sabo so se ubijali zaradi visokih položajev. Najlažji izgovor za znebit se koga je bil da si gi videl z nemci. In tako je umrlo na stotine ljudi.
Če bi me samoopevani osvobodotelji hoteli ubiti,bi se tudi jaz boril proti njim.razlika je ali si bil partizan ali pa zagrižen komunist.


Drugače je pa ironično da so "osvoboditelji" pobili več slovencev kot okupator. Hvala bogu da smo se jim leta 91 odpovedali, še kaznovati bi jih morali za zločine,in nedemokratično prilastitev oblasti


Razni tipčki ki se danes kličejo levičarji,in živijo v zaskvotanih stanovanjih, in imajo modre lase so pa itak živa komedija, pravi levičarji so leta 1948 prostovoljno cele dneve držali kramp v roki, pa mejo so tud pazl tok da miš čez ni pobegnila. Jah danes pa vemo kako je s takimi levimi gorečneži,kakšen sloves se jih drži


Partizani definitivno niso bili kolaboranti. In na Štajerskem kolaboracije ni bilo. To je vse, kar sem hotel povedati.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

MAGA TRUMP ::

In kaj zdaj, po naročilu so pobili več ljudi kot okupator. Kolbaoranti gor ali dol, nelegalno so prevzeli oblast, za konec so pa še nategnil narod (komunisti), pobral so si vse vile v ljubljani, v času najhujšega pomankanja so bile samo za elito odprte posebne trgovine kjer je bilo vsega dovolj, prisliškovanje,podtikanja itd. Važno da so malemu kmetu dali njivo veleposestnika (ki so ga ubili), oni so si pa vile in dvorce nagrebli.

Najbolj imajo pa radi take gorečneže, ki imajo 600e neto pa še zmeraj nasedajo da so naziji krivi zato, čeprav jih že skoraj 80let ni tukaj. Ja res so bili dobri teli osvoboditelji

scipascapa ::

ma daj nam ni pomoči od leta 1991 dalje....600 NETO press.

arnecan1 ::

Še 1,5 ure do Tarče. Malo za pokušino: https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/je-j...

Nesta ::

arnecan1 je izjavil:

Še 1,5 ure do Tarče. Malo za pokušino: https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/je-j...


Po vsem tem res nevem kdo se verjame da je Zoki pošten? Naredil je Stožice za vsako ceno. Ljubljančani pa vidijo samo fasado. To da imajo dvorano in fuzbal stadion.. ostalo pa tud ce vrag vzame? Zoki je zrel vsaj za na Dob...

jype ::

mzakelj je izjavil:

sory jype ampak ima maga trump tukaj prav.
Ne, nima.

Nesta je izjavil:

Po vsem tem res nevem kdo se verjame da je Zoki pošten?
Že 2 tedna čakam, da kak desničar zažene paniko na slo-techu zaradi objavljenih novic, pa še nisem dočakal, zato sklepam, da Zokiju zavidate, da je bolj sposoben lopov in hinavec, kot boste vi kdajkoli.

MAGA TRUMP je izjavil:

In kaj zdaj, po naročilu so pobili več ljudi kot okupator.
Niti računat ne znaš? Ah, saj to je pričakovano.

MAGA TRUMP je izjavil:

Najbolj imajo pa radi take gorečneže, ki imajo 600e neto pa še zmeraj nasedajo da so naziji krivi zato, čeprav jih že skoraj 80let ni tukaj. Ja res so bili dobri teli osvoboditelji
Nacisti ste vsi isti: Najbogatejše zagovarjate, reveže pa pretepate.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

PacificBlue ::

Po vojni je bil marsikater umorjen s strani partizanov, tle na Koroškem so se težki umori, mučenja in zelo grde stvari dogajale.
Vojna marsikatero glavo zmede, zato ni lepo brati, da še danes se nacizem in komunizem uporablja za blatenje sočloveka.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

jype ::

PacificBlue je izjavil:

Po vojni je bil marsikater umorjen s strani partizanov, tle na Koroškem so se težki umori, mučenja in zelo grde stvari dogajale.
Zanima me, če si nasilje farške bande zamolčal namerno, ali si zgolj opran?

PacificBlue ::

jype je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Po vojni je bil marsikater umorjen s strani partizanov, tle na Koroškem so se težki umori, mučenja in zelo grde stvari dogajale.
Zanima me, če si nasilje farške bande zamolčal namerno, ali si zgolj opran?


Nisem opran tako kot ti, poznam vsa dejstva. Zato te prosim, če nehaš opletat z jezikom, ker praktično ne koristiš nikomur.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

jype ::

PacificBlue je izjavil:

Nisem opran tako kot ti, poznam vsa dejstva. Zato te prosim, če nehaš opletat z jezikom, ker praktično ne koristiš nikomur.
OK, super, torej si namerno zamolčal drugo stran zgodbe. Sem zabeležil.

PacificBlue ::

Slabo predvidevaš. Ne poznaš mene, ne veš da imam sorodnika, ki se vso življenje ukvarja s povojnimi poboji, imam žive priče. Ti nimaš ničesar. Zabeležil?haha, imas pa kratek spomin sine.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

Dimnik ::

Jype in solatko...upam, da sta si pogledala tarčo sedaj na slo1..

jype ::

Pr men ne lovi.

PacificBlue je izjavil:

Slabo predvidevaš. Ne poznaš mene, ne veš da imam sorodnika, ki se vso življenje ukvarja s povojnimi poboji, imam žive priče. Ti nimaš ničesar. Zabeležil?haha, imas pa kratek spomin sine.
A, potem veš, da so si vsi, ki so bili po vojni pobiti, usodo v resnici zaslužili? Konec koncev je zakon treba spoštovati in zakon močnejšega velja vedno, pravijo tvoji kolegi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: MAGA TRUMP ()

PacificBlue ::

jype je izjavil:

Pr men ne lovi.

PacificBlue je izjavil:

Slabo predvidevaš. Ne poznaš mene, ne veš da imam sorodnika, ki se vso življenje ukvarja s povojnimi poboji, imam žive priče. Ti nimaš ničesar. Zabeležil?haha, imas pa kratek spomin sine.
A, potem veš, da so si vsi, ki so bili po vojni pobiti, usodo v resnici zaslužili? Konec koncev je zakon treba spoštovati in zakon močnejšega velja vedno, pravijo tvoji kolegi.


Lej, nehaj predvidevat. ker se mal pa bom šel bruhat, ker si debilen.
So otroci si zaslužili, da so jih tako imenovani partizani prijeli za noge in jim lobanje razbijali ob drevesa?
So si v Dravogradu ljudje zaslužili, da je Gestapo z njimi ravnal zverinsko??
Tekom vojne se je nabralo toliko sovraštva, da bi ti zdaj užival v tistem času.
Pa prosim ne imej me za nacista, katolika al karkoli že misliš..ker se motiš. jaz se na nobeno stran ne postavljam. pa tudi ne zagovarjam nobene ideologije. ker vsaka je nevarna. To si zabeleži.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

lynxslo5 ::

Čestitke Eriki Žnidaršič za današnjo Tarčo.

PacificBlue ::

Poglej, saj dandanes nihče ne zganja panike zaradi turških vpadov in podatka, da je takrat bilo umorjenih in pregnanih več kot 200.000 Slovencev. Gleda na število smrtnih žrtev je bil takrat to večji genocid, kot so ga nacisti izvajali nad slovenskim narodom.
Vsakdo rad pozablja. Lahko bi ti omenil tudi Nagodetov proces, kjer so komunisti po vojno liberalno usmerjeno Staro pravdo obsodili na velizdajo in zaprli, enega člana pa celo usmrtili. Samo zato, ker komunisti niso želeli imeti opozicije. V Sloveniji je potekala najbolj krvava bratomorna vojna po vojni. Ljudje so zaradi nasilja partizanov ustanavljali vaške straže..

Je pa žalostno, da še dandanes nekaterim uspeva s podobno retoriko sovraštva deliti narod. V vojni nihče nima prav, vojna je najbolj napačna in neumna stvar, kar jih obstaja.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

jype ::

PacificBlue je izjavil:

Lahko bi ti omenil tudi Nagodetov proces, kjer so komunisti po vojno liberalno usmerjeno Staro pravdo obsodili na velizdajo in zaprli, enega člana pa celo usmrtili. Samo zato, ker komunisti niso želeli imeti opozicije.
Kaj takega!

Če ne veš, da so komuniste, če so jih našli, pred vojno redno zapirali, je to resnično šokantna informacija.

PacificBlue je izjavil:

V Sloveniji je potekala najbolj krvava bratomorna vojna po vojni.
Če ne poznaš razmer v Franciji, na Norveškem, Poljskem in še kje, potem to drži.

PacificBlue je izjavil:

Ljudje so zaradi nasilja partizanov ustanavljali vaške straže..
Lahko tudi tako rečeš. Lahko pa zgolj priznaš, da so raje sodelovali z dobro opremljeno vojsko, ki je deportirala intelektualce, ki so bili pogosto židovskega porekla, kot da bi se borili za pravičnost in zoper holokavst.

PacificBlue je izjavil:

Je pa žalostno, da še dandanes nekaterim uspeva s podobno retoriko sovraštva deliti narod. V vojni nihče nima prav, vojna je najbolj napačna in neumna stvar, kar jih obstaja.
Drži, zato je pa toliko bolj absurdno, da se ti oglašaš glede povojnih pobojev, ne oglasiš se pa, ko "MAGA TRUMP" označi ljudi za ilegalne, čeprav sploh niso nacisti.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()
««
96 / 103
»»