» »

Zoki posli

Zoki posli

Temo vidijo: vsi
««
12 / 103
»»

ADIJOOO ::

Vem vem resnica boli ampak taka so dejstva.

jype ::

ADIJOOO je izjavil:

1.Uničuje Slovenijo in demokracijo. Volitve sploh nimajo veze, ker Kučan in Forum 21 že v naprej določijo kdo bo predsednik in premier.
Kako pa to določijo? Bodi konkreten, prosim!

ADIJOOO je izjavil:

2. Slovenijo.
Na kakšen način? Razloži tudi podrobnosti.

ADIJOOO je izjavil:

3. takole zgleda sršenje gnezdo
Sršenje gnezdo je videti takole:



ADIJOOO je izjavil:

Vem vem resnica boli ampak taka so dejstva.
Opisal si željeni rezultat. Zdaj moramo videti še postopek, da ti bomo lahko povedali, kje si storil napako.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Cervantes ::

ADIJOOO je izjavil:

Cervantes je izjavil:

Kučan je bil dvakrat demokratično izvoljen predsednik republike.
Bil je prvi demokratično izvoljen predsednik republike Slovenije.
Kdor pljuva po Kučanu pljuva po demokraciji in Državi in njenih prebivalcih, ki so ga demokratično volili.
Dokler boste (eni) pljuvali po Državi, se nam slabo piše.
Pozdrav Jajotu v kleti Cankarevog Doma.



Kučan uničuje že od osamosvojitve.
Tisti, ki zagovarja Kučana uničuje državo.
Forum 21 je sršenje gnezdo.

Dokaze. Prosim.
Če ne, sam lapaš.
Spet en, ki "ve".
Vir, Reporter?

ADIJOOO ::

jype je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

1.Uničuje Slovenijo in demokracijo. Volitve sploh nimajo veze, ker Kučan in Forum 21 že v naprej določijo kdo bo predsednik in premier.
Kako pa to določijo? Bodi konkreten, prosim!

ADIJOOO je izjavil:

2. Slovenijo.
Na kakšen način? Razloži tudi podrobnosti.

ADIJOOO je izjavil:

3. takole zgleda sršenje gnezdo
Sršenje gnezdo je videti takole:



ADIJOOO je izjavil:

Vem vem resnica boli ampak taka so dejstva.
Opisal si željeni rezultat. Zdaj moramo videti še postopek, da ti bomo lahko povedali, kje si storil napako.


1. Prvo se dobijo v bazi. Nato stečejo pogovori kdo jim bo na položaju najbolj koriistil. se pravi zmenijo se kjoga bodo nastavili za premierja ali predsednika kdo bo delal v njihovo korist. Npr šerif Zoki je lep primer član foruma 21 nedotakljiv sodstvo mu ne more nič tožbe padajo zakaj, ker Slovenija je po korupciji v samem vrhu kjer pred zakonom niso vsi enaki. Torej, ko se dogovorijo kdo jim bo najbolj odgovarjal tistega postavijo na položaj volitve so samo fasada. To je mreža prepletena, ki upravlja z Slvoenijo. Cerar npr naslednje leto ne bo več izvoljen, ker ima nizko podporo ampak Forum 21 ima že novega kandidata. Z projekti kot so TEŠ 6 Drugi tir pa se napajajo...
2.Sem ti napisal zgoraj.
3.Slika, ki si jo ti prilepil je podmladek.

Cervantes ::

Miško, to so totalne oslarije.
Spet eden, ki se je pustil napumpat.
Dokaze prosim, al pa nehaj bluzit.

Zgodovina sprememb…

ADIJOOO ::

Cervantes je izjavil:

Miško, to so totalne oslarije.
Spet eden, ki se pustil napumpat.
Dokaze prosim, al pa nehaj bluzit.


Pa ti dokaži, da ni res?
Ne moreš?
JHasno, da ne.




jype ::

ADIJOOO je izjavil:

1. Prvo se dobijo v bazi.
OK, kje v tem postopku je tisti del, ko so ljudje prisiljeni oddati svoj glas zanje?

ADIJOOO je izjavil:

2.Sem ti napisal zgoraj.
V resnici si samo napisal, da se sestanejo in dogovorijo strategijo politične kampanje. To je del demokratičnega procesa in je dobro, ne pa slabo.

ADIJOOO je izjavil:

3.Slika, ki si jo ti prilepil je podmladek.
Bo treba primerjat DNK, pa pol najbolš še z ajdovsko deklico.

ADIJOOO je izjavil:

Pa ti dokaži, da ni res?
Dokaži, da Janša nima harema mladoletnic.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

nurmaln ::

ADIJOOO je izjavil:

Torej, ko se dogovorijo kdo jim bo najbolj odgovarjal tistega postavijo na položaj volitve so samo fasada.

Po tvoje torej F21 izvede Jedi Mind Trick nad večino Slovenije in tako poskrbijo da bo njihov kandidat izvoljen? Ali imajo podkupljeno celotno volilno komisijo in v resnici nihče niti ne prešteva glasov po volitvah ampak samo razglasijo da je njihov kandidat zmegal?

Pa zakaj za vraga so potem JJ postavili vmes? Se je prodal forumu 21?
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

ADIJOOO ::

jype je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

1. Prvo se dobijo v bazi.
OK, kje v tem postopku je tisti del, ko so ljudje prisiljeni oddati svoj glas zanje?

ADIJOOO je izjavil:

2.Sem ti napisal zgoraj.
V resnici si samo napisal, da se sestanejo in dogovorijo strategijo politične kampanje. To je del demokratičnega procesa in je dobro, ne pa slabo.

ADIJOOO je izjavil:

3.Slika, ki si jo ti prilepil je podmladek.
Bo treba primerjat DNK, pa pol najbolš še z ajdovsko deklico.

ADIJOOO je izjavil:

Pa ti dokaži, da ni res?
Dokaži, da Janša nima harema mladoletnic.



Kakšna ajdovska deklica tista vklesana v kamen?

hočeš rečti, da je janez janša slovenski Hugh Hefner ?

nurmaln je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

Torej, ko se dogovorijo kdo jim bo najbolj odgovarjal tistega postavijo na položaj volitve so samo fasada.

Po tvoje torej F21 izvede Jedi Mind Trick nad večino Slovenije in tako poskrbijo da bo njihov kandidat izvoljen? Ali imajo podkupljeno celotno volilno komisijo in v resnici nihče niti ne prešteva glasov po volitvah ampak samo razglasijo da je njihov kandidat zmegal?

Pa zakaj za vraga so potem JJ postavili vmes? Se je prodal forumu 21?


Desnica v Sloveniji je samo za okras brez moči je tam samo zato, da je videti kot neka protiutež ampak vsa moč je v levici politika, sodišča, policija...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ADIJOOO ()

maco-maco ::

Forbes je objavil novo lestvico najvplivnejših. Med škrati vodi Kučan. Je pa na drugem mestu med izmišljenemi, takoj za Božičkom.
Kaj?

nurmaln ::

ADIJOOO je izjavil:


nurmaln je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

Torej, ko se dogovorijo kdo jim bo najbolj odgovarjal tistega postavijo na položaj volitve so samo fasada.

Po tvoje torej F21 izvede Jedi Mind Trick nad večino Slovenije in tako poskrbijo da bo njihov kandidat izvoljen? Ali imajo podkupljeno celotno volilno komisijo in v resnici nihče niti ne prešteva glasov po volitvah ampak samo razglasijo da je njihov kandidat zmegal?

Pa zakaj za vraga so potem JJ postavili vmes? Se je prodal forumu 21?


Desnica v Sloveniji je samo za okras brez moči je tam samo zato, da je videti kot neka protiutež ampak vsa moč je v levici politika, sodišča, policija...

Še vedno me zanima mehanizem ki se uporabi ob volitvah.
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

ADIJOOO ::

Slika pove več kot 1000 besed



lovke segajo od Španije, do Rusije

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ADIJOOO ()

ADIJOOO ::

Kramberger: "Komunisti bodo imeli še naprej monopol nad Slovenci."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ADIJOOO ()

jype ::

Vidim, da ne znaš razložiti, zakaj Slovenci volijo "komuniste".

No, ti bom jaz razložil: Zato, ker ne morejo voliti nekoga, ki ne obsoja kolaboracije z okupatorjem, ki kot alternativo korupciji ponuja zmanjševanje socialnih pravic, opustitev koncepta enakopravnosti ter pravic žensk, in ki podpira kriminal in korupcijo največje zločinske organizacije na planetu.

Zato.

Ko boste to zrihtal, boste pa mogoče spet prišli na oblast, da boste lahko pokazal, kolk se vam jebe za ljudi.

ADIJOOO ::

jype je izjavil:

Vidim, da ne znaš razložiti, zakaj Slovenci volijo "komuniste".

No, ti bom jaz razložil: Zato, ker ne morejo voliti nekoga, ki ne obsoja kolaboracije z okupatorjem, ki kot alternativo korupciji ponuja zmanjševanje socialnih pravic, opustitev koncepta enakopravnosti ter pravic žensk, in ki podpira kriminal in korupcijo največje zločinske organizacije na planetu.

Zato.

Ko boste to zrihtal, boste pa mogoče spet prišli na oblast, da boste lahko pokazal, kolk se vam jebe za ljudi.


Cervantes ::

No, sam de ti veš vse.
Ja, to menda priide mal pred polnoletnostjo.

Samuel ::

Kaj se sploh preganjate s tem idiotom od Adijoota... Že v drugih temah je dokazal, kako vse "VE". Pač revček s pokajenim đojntom viška.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

krneki0001 ::

ADIJOOO je izjavil:

Desnica v Sloveniji je samo za okras brez moči je tam samo zato, da je videti kot neka protiutež ampak vsa moč je v levici politika, sodišča, policija...


Desnica??? Kje ti vidiš desnico?
Jaz vidim samo človeka, ki ga je še komunistična stranka ven vrgla, ker je imel preveč komunistične poglede in dejanja. In ta debil je še danes največji komunist v tej državi.

krneki0001 ::

ADIJOOO je izjavil:

Kramberger: "Komunisti bodo imeli še naprej monopol nad Slovenci."




Seveda to je čisto res, le kaj se bik šopiri, šest nog ima mravljica, a bik ima le štiri!

Samuel ::

lol @ Komunisti

Nismo več leta 1991.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

krneki0001 ::

Res je, nismo, ampak janša je še vedno komunist po srcu, duši in s celim telesom.
Samo poglej, kako vodi stranko - čisto po komunističnih praksah - enoumje, samo on kaj ve, vsi ostali pa morajo biti tiho, če kdo samo malo izstopa, se ga odstrani, da ne more ogroziti velikega vodje.

reeves ::

@ADIJOOO

Ne bom vsega citiral, ampak tvoji posti so kontradiktorni.
Glede na to, da navajaš "dejstva" imaš zagotovo kakšne dokaze, ki ta "dejstva" potrjujejo.
In ker si borec za pravično in pošteno državo (demokratično sem namerno izpustil) je tvoja državljanska dolžnost in obveza, da kazensko ovadiš vse Kučane, Zokije, Forume, mafijce in sršenja gnezda.
Ker se kaj takega ni zgodilo (bi bilo v vseh medijih) ti z lahkoto rečem, da so tvoja dejanja v nasprotju s tem kar pišeš tukaj.

Če pa dokazov nimaš in je vse skupaj "baba rekla, baba čula", potem je pa škoda časa, ki si ga zapravil, da si tako "slikovito" opisal politično stanje v Sloveniji.

Samuel ::

Ne rabiš biti komunist, da si lahko diktator.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

konspirator ::

korenje3 je izjavil:

ti si bolnik. te janša plačuje za pisanje takih bedarij?

https://mojasvoboda.wordpress.com/2017/...
točka 5.

Zoki res kdaj pa kdaj kaj spravi mimogrede v svoj žep, vendar ne naredil za LJ več kot vsi prejšni župani.

točka 4.
--

ADIJOOO ::

Samuel je izjavil:

Kaj se sploh preganjate s tem idiotom od Adijoota... Že v drugih temah je dokazal, kako vse "VE". Pač revček s pokajenim đojntom viška.


Te še vedno peče?



reeves je izjavil:

@ADIJOOO


In ker si borec za pravično in pošteno državo (demokratično sem namerno izpustil) je tvoja državljanska dolžnost in obveza, da kazensko ovadiš vse Kučane, Zokije, Forume, mafijce in sršenja gnezda.


Če bi TI prebral kaj sem pisal potem bi prebral, da je sodstvo njihovo, da so NEDOTAKLJIVI.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

Pika na i ::

krneki0001 je izjavil:

Res je, nismo, ampak janša je še vedno komunist po srcu, duši in s celim telesom.
Samo poglej, kako vodi stranko - čisto po komunističnih praksah - enoumje, samo on kaj ve, vsi ostali pa morajo biti tiho, če kdo samo malo izstopa, se ga odstrani, da ne more ogroziti velikega vodje.

Namesto Janša, vstavimo tovariša gospoda Jankoviča. Rezultat je enak.

- Samo balkanc si lahko izmisli, da ljudje hodijo/hodimo po slovenski himni.

konspirator ::

Janković je v političnem smislu naš Fikret Abdić, babo iz Ljubljanske krajine, države v državi, kjer veljajo njegovi zakoni.


Ko boste naslednjič stali v koloni:
--

reeves ::

Če bi TI prebral kaj sem pisal potem bi prebral, da je sodstvo njihovo, da so NEDOTAKLJIVI.

Če bi TI DOJEL kaj sem napisal, bi vedel, da ti tudi nedotakljivo sodstvo NE PREPREČUJE dati kazenske ovadbe.

ADIJOOO ::

reeves je izjavil:

Če bi TI prebral kaj sem pisal potem bi prebral, da je sodstvo njihovo, da so NEDOTAKLJIVI.

Če bi TI DOJEL kaj sem napisal, bi vedel, da ti tudi nedotakljivo sodstvo NE PREPREČUJE dati kazenske ovadbe.



Seveda jo. Poglej si šerifa Zokija.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

reeves ::

ADIJOOO je izjavil:

reeves je izjavil:

Če bi TI prebral kaj sem pisal potem bi prebral, da je sodstvo njihovo, da so NEDOTAKLJIVI.

Če bi TI DOJEL kaj sem napisal, bi vedel, da ti tudi nedotakljivo sodstvo NE PREPREČUJE dati kazenske ovadbe.



Seveda jo. Poglej si šerifa Zokija.

Smešiš se, ali pa res ne dojameš.
Proti Zokiju je bilo podanih veliko ovadb, samo padle so vse.

Ti pa ovadb sploh nisi vložil.

Opaziš razliko?

solatko ::

Kako bi bilo idealno, če bi uvedli hitro sodišče in na podlagi govoric, obdolženca obsodili, preden bi si lahko pripravil obrambo. Nekaj gostinskih debaterjev, bi bilo dovolj, da bi katerikoli mafijaš visel.

Sam hudič bi bil, ker bi v nekaj letih zmanjkalo klenih slovencev za funkcije - fovšija press.
Delo krepa človeka

Samuel ::

ADIJOOO je izjavil:

Te še vedno peče?


Nimaš nobene vsebine. Prazna glava, bebček. Dvorni norček tega foruma.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

ADIJOOO ::

reeves je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

reeves je izjavil:

Če bi TI prebral kaj sem pisal potem bi prebral, da je sodstvo njihovo, da so NEDOTAKLJIVI.

Če bi TI DOJEL kaj sem napisal, bi vedel, da ti tudi nedotakljivo sodstvo NE PREPREČUJE dati kazenske ovadbe.



Seveda jo. Poglej si šerifa Zokija.

Smešiš se, ali pa res ne dojameš.
Proti Zokiju je bilo podanih veliko ovadb, samo padle so vse.

Ti pa ovadb sploh nisi vložil.

Opaziš razliko?


Kot kaže ti ne dojameš zakaj vse tožbe padejo proti Zokiju.
Zakaj pa bi jaz vlagal kakšne ovadbe? :)) Ravno čas se imam ubadat z nekimi tajkuni, ki jim nobeden nič ne more. Jaz sem navadni državljan in naj se grem ubadat in ovadit elito hahaha malo preveč gledaš filme :))

Samuel je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

Te še vedno peče?


Nimaš nobene vsebine. Prazna glava, bebček. Dvorni norček tega foruma.



On meni govori o vsebini a sam ne dela drugega kot samo žali, ker ga peče hahaha :)) raje povej če si se namazal tam kjer te peče?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

krneki0001 ::

Samuel je izjavil:

Ne rabiš biti komunist, da si lahko diktator.


To je res, ampak janša je komunist in rad bi bil diktator.

ADIJOOO je izjavil:


Zakaj pa bi jaz vlagal kakšne ovadbe? :)) Ravno čas se imam ubadat z nekimi tajkuni, ki jim nobeden nič ne more. Jaz sem navadni državljan in naj se grem ubadat in ovadit elito hahaha malo preveč gledaš filme :))


Če ti nimaš časa, ga imam jaz, samo dokaze mi daj na papirju.

Zgodovina sprememb…

reeves ::

ADIJOOO :: danes, 10:46:53

Zakaj pa bi jaz vlagal kakšne ovadbe?


1. ker imaš dokaze, glede na to, da si izjavil, da so to dejstva
2. ker je to tvoja državljanska dolžnost (podprta z zakonom, mimogrede)
3. ker, glede na tvoje prejšnje poste, podpiraš pravno državo, brez lopovov, mafijcev, korumpirane volilne komisije,...

In, ker tega ne storiš, pomeni, da jih potiho podpiraš.

Zato so tvoji posti kontradiktorni, kar sem že na začetku napisal, samo mislil sem, da boš prej dojel

ADIJOOO ::

krneki0001 je izjavil:


Če ti nimaš časa, ga imam jaz, samo dokaze mi daj na papirju.


Nimam dokazov ampak slep pa tudi nisem kaj se dogaja. Šerif Zoki njegove obtožbe padajo kot so device pri Hefnerju potem sodišče odloča, da treba dokaze proti njemu uničevat čez noč mu zbeišejo 16 miljonski dolg... po vaše je to najbrž samo naključkje ;)

Zadnjič na prvi predsedniški mini debati Pahor, Tomc, Novak in Šarec so dobili vprašanje ali so desni in levi v Sloveniji enaki pred zakonom pa so ? Niso za to je živ dokaz šerif Zoki. Debata je bila na 24 ur. To je vse povezano z sršenjem gnezdom Forum 21

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

ADIJOOO ::

reeves je izjavil:

ADIJOOO :: danes, 10:46:53

Zakaj pa bi jaz vlagal kakšne ovadbe?


1. ker imaš dokaze, glede na to, da si izjavil, da so to dejstva
2. ker je to tvoja državljanska dolžnost (podprta z zakonom, mimogrede)
3. ker, glede na tvoje prejšnje poste, podpiraš pravno državo, brez lopovov, mafijcev, korumpirane volilne komisije,...

In, ker tega ne storiš, pomeni, da jih potiho podpiraš.

Zato so tvoji posti kontradiktorni, kar sem že na začetku napisal, samo mislil sem, da boš prej dojel


1. beri prejšnji moj komentar
2. Slovenija je ugrabljena država z strani komunistov tukaj ni pravne države ni nobenih dolžnosti.
3. glede na to, da so na oblasti sršeni lahko podpiram samo čebele male ljudi naša država je ugrabljena z strani sršenov.

Kot sem rekel nimam volje ne časa, da bi se ukvarjal z že naprej izgubljeno vojno dvigam belo zastavo ampak svoje mnenje menda pa še vedno lahko povem čeprav bi sršeni tudi to radi prepovedali.

Ti ne dojemaš čebel, ker podpiraš sršene ;)

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

reeves ::

1. se pravi, da le niso dejstva.
2. to so dejstva?
3. mogoče so to?

Do sedaj si navajal "dejstva". Šele v zadnjem postu si napisal, da so to zgolj tvoja mnenja. No, s tem pa seveda ni nič narobe.
Vidiš tisto, kot vsi ostali, samo bolj bujno domišljijo imaš :)).

Samuel ::

ADIJOOO je izjavil:

On meni govori o vsebini a sam ne dela drugega kot samo žali, ker ga peče hahaha :)) raje povej če si se namazal tam kjer te peče?


In kakšna je tvoja vsebina? Trolanje brez dokazov. Kaj pa naj bi mene sploh peklo, bebček? Jaz osebno nimam ničesar z njim. Ponudi kakšne dokaze ali se pa spelji.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

ADIJOOO ::

reeves je izjavil:

1. se pravi, da le niso dejstva.
2. to so dejstva?
3. mogoče so to?

Do sedaj si navajal "dejstva". Šele v zadnjem postu si napisal, da so to zgolj tvoja mnenja. No, s tem pa seveda ni nič narobe.
Vidiš tisto, kot vsi ostali, samo bolj bujno domišljijo imaš :)).



1. Preveč kompliciraš na eno samo besedo zato ne razumeš celote, ki je napisana
2. To je zdrava kmečka pamet
3. ja

Samuel je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

On meni govori o vsebini a sam ne dela drugega kot samo žali, ker ga peče hahaha :)) raje povej če si se namazal tam kjer te peče?


In kakšna je tvoja vsebina?


Vsekakor boljša kot tvoja, ki je sploh ni :)) zdaj pa hitro impliciraj kremo na pekoče predele.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

reeves ::

1. Preveč kompliciraš na eno samo besedo zato ne razumeš celote, ki je napisana
2. To je zdrava kmečka pamet
3. ja

1. edina stvar, ki je ne razumem si ti. Oziroma natančneje zakaj želiš svoj prav dokazati na tako primitiven način
2. ta na sodišču ne zdrži. Mogoče je zato bil Zoki tolikokrat oproščen :))
3. dokaži

Samuel ::

ADIJOOO je izjavil:

Vsekakor boljša kot tvoja, ki je sploh ni :)) zdaj pa hitro impliciraj kremo na pekoče predele.


Extraordinary statements need extraordinary proofs.

Bebček. Tvojih dokazov ni od nikjer. Bye.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Looooooka ::

Ko kandidat njegovga fotra zgubi na volitvah pa zacne kot tipicen pijancek v gostilnah nabijat o komunajzerjih pol pa sine ponavlja za njim, ker nima v lajfu nic bolj pametnega za delat... recimo dejansko delat :))
Tko jst vidm vsazga bebca, ki leta 2017 se zmeraj operira s komunisti, ki so bili ce smo ze rralni cisto nasprotje kapitalizma zaradi katerega je Slovenija danes dejansko v pizdi. Ne da mam karkoli proti kapitalizmu ampak samo idiot lahko se naprej za vse krivi sistem, ki ga ze par desetletij ni vec :)

ADIJOOO ::

reeves je izjavil:

1. Preveč kompliciraš na eno samo besedo zato ne razumeš celote, ki je napisana
2. To je zdrava kmečka pamet
3. ja

1. edina stvar, ki je ne razumem si ti. Oziroma natančneje zakaj želiš svoj prav dokazati na tako primitiven način
2. ta na sodišču ne zdrži. Mogoče je zato bil Zoki tolikokrat oproščen :))
3. dokaži


1.S tem ni nič narobe. Primitiven?
2.Šerif je bil tolikorat oproščen, ker so zbrisali dokaze ali so zamudili z pritožbo ali zato, ker je iz sršnjega gnezda res je kmečka pamet tu nima nobene veze tukaj ima veze samo $$$ in veza in poznanstva ;)
3.Kaj pa ?

Samuel je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

Vsekakor boljša kot tvoja, ki je sploh ni :)) zdaj pa hitro impliciraj kremo na pekoče predele.


Extraordinary statements need extraordinary proofs.

Bebček. Tvojih dokazov ni od nikjer. Bye.


Tako ja priden pojdi se namazat :))

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

ADIJOOO ::

Looooooka je izjavil:

Ko kandidat njegovga fotra zgubi na volitvah pa zacne kot tipicen pijancek v gostilnah nabijat o komunajzerjih pol pa sine ponavlja za njim, ker nima v lajfu nic bolj pametnega za delat... recimo dejansko delat :))
Tko jst vidm vsazga bebca, ki leta 2017 se zmeraj operira s komunisti, ki so bili ce smo ze rralni cisto nasprotje kapitalizma zaradi katerega je Slovenija danes dejansko v pizdi. Ne da mam karkoli proti kapitalizmu ampak samo idiot lahko se naprej za vse krivi sistem, ki ga ze par desetletij ni vec :)


Ti še pismen nisi :))

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

Samuel ::

ADIJOOO je izjavil:

Tako ja priden pojdi se namazat :))


A da bi se mazal na podlagi blodnjah nekega bebčka? Nope. Zakaj le. Saj samo cviliš na nekem obskurnem forumu.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

ADIJOOO ::

Samuel je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

Tako ja priden pojdi se namazat :))


A da bi se mazal na podlagi blodnjah nekega bebčka? Nope. Zakaj le. Saj samo cviliš na nekem obskurnem forumu.



A nisi prej napisal bye? Je zapeklo in si prišel nazaj?

Preberi si: http://www.zdravsplet.si/kirurski-centr...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dice7 ()

Samuel ::

ADIJOOO je izjavil:


A nisi prej napisal bye? Je zapeklo in si prišel nazaj?

Preberi si: http://www.zdravsplet.si/kirurski-centr...


Ne vem, kaj mi neprestnoma ponujaš neka mazila za mojo ritkico? A si mogoče pederajs, pa rabiš tole non stop. Al te non stop jebejo po forumih, pa maš supa dupa izkušnje s temi mažami? Nekaj od tega dvojega je zagotovo.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

ADIJOOO ::

Samuel je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:


A nisi prej napisal bye? Je zapeklo in si prišel nazaj?

Preberi si: http://www.zdravsplet.si/kirurski-centr...


Ne vem, kaj mi neprestnoma ponujaš neka mazila za mojo ritkico? A si mogoče pederajs, pa rabiš tole non stop. Al te non stop jebejo po forumih, pa maš supa dupa izkušnje s temi mažami? Nekaj od tega dvojega je zagotovo.


ritkico :)) kakšne prefinjene besede izbiraš pacek.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

Samuel ::

Itak, saj se pališ na take izraze ane, pederajsič mali.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.
««
12 / 103
»»