» »

Zoki posli

Zoki posli

Temo vidijo: vsi
««
2 / 103
»»

Red_Mamba ::

Scaramouche je izjavil:

Red_Mamba je izjavil:

Scaramouche je izjavil:



a za tebe so vsi muslimani teroristi, al sam tisti k mamo orozje doma?




keri bulshit. se vidi da model se nikol ni bil v indoneziji. tuki sem tudi nehal gledat ker buce klati...
in ja, ti iz 1. roke povem da je bul shit. ker sem ravno v torek prisel z dopusta iz yogjakarte ki lezi na javi kjer je vecina prebivalcev muslimanov.


A zato ker si bil en teden dol si ekspert?

https://www.nytimes.com/2017/01/12/worl...

http://www.express.co.uk/news/world/722...


a ti sploh ves kateri del indonezije in kaksen % ima sharia law?
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Invictus ::

680x0 je izjavil:

No, tule si pa žaljiv do nas ostalih in na tisoče podjetnikov v Sloveniji. Sam delam pošteno, pošten sem do svojih poslovnih partnerjev, pošten do svojih dobaviteljev, vedno se držim dogovorjenega in nikomur nisem ničesar dolžan.

Primerjat me s podjetjem, ki upnikom nikoli ne bo vrnilo 16 milijonov evrov in ki upnike še dodano izigrava z očitno legalnimi, ne pa tudi legitimnimi manevri... Hvala.

Izjeme potrjujejo pravilo...

Poleg tega se o Zokiju govori kot o županu.

Sicer pa ziher ne padeš skozi FURS inšpekcijo, ko pride do fiktivnih stroškov...

Ali pa sem res naletel na svetnika :))...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

Nesta ::

Heavy je izjavil:

boste morda ugotovili zakaj je tip tolikokrat zmagal na volitvah.


Kot sem napisal v eni podobni temi - zmaguje zaradi dediščine Vike Potočnik.

Če bi izvolili kakšnega drugega kandidata, bi kmalu ugotovili da zoki ni edini, ki upa kaj ustvariti. Ob manj aferah.


Še ene ki zna razmišljati. Se podpišem pod tvojim zapisom.
Očitno večina v Ljubljani nimama več upanja na boljše, pač volijo presušeno slabo variation šerifa Zokija, ki navidezno da veliko, realno pa vzame pa še več kot je nabral katerikoli župan v Sloveniji...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nesta ()

jype ::

Nesta je izjavil:

Še ene ki zna razmišljati. Se podpišem pod tvojim zapisom.
Da zgolj prikrito agitirata za bistveno slabšo politično opcijo je jasno vsakomur, ki ni priplaval po župi.

Scaramouche ::

a ti sploh ves kateri del indonezije in kaksen % ima sharia law?






http://www.pewforum.org/2013/04/30/the-...

jype ::

Ne morem si pomagat, da ne bi glasno opazil, da nisi odgovoril na njegovo vprašanje.

Cervantes ::

Da je ta tema namenjena zgolj diskreditaciji in žaljenju župana prestolnice mi je bilo jasno tisti hip, ko sem videl, kdo je OP.
Naj omenim, da žaljenje ali obrekovenje s strani magari "anonimnih" posterjev kaznivo dejanje in je lahko predmet zasebne tožbe ali celo pregona po uradni dolžnosti.
Dokler se Zokiju ne sodišču ne dokaže krivda, je vse tole hearsay zadeva in navadno obrekovanje v stilu agencije Jednababa Press.
Se pa bližajo spet nekakšne volitve menda in Jajobanda mora mešati drek v svojem znanem slogu.

Scaramouche ::

Cervantes je izjavil:

Da je ta tema namenjena zgolj diskreditaciji in žaljenju župana prestolnice mi je bilo jasno tisti hip, ko sem videl, kdo je OP.
Naj omenim, da žaljenje ali obrekovenje s strani magari "anonimnih" posterjev kaznivo dejanje in je lahko predmet zasebne tožbe ali celo pregona po uradni dolžnosti.
Dokler se Zokiju ne sodišču ne dokaže krivda, je vse tole hearsay zadeva in navadno obrekovanje v stilu agencije Jednababa Press.
Se pa bližajo spet nekakšne volitve menda in Jajobanda mora mešati drek v svojem znanem slogu.



Potem lahko takoj greš določenega ki vse žali z naciji takoj na sodišče, garant poravnava!

jype ::

Scaramouche je izjavil:

Potem lahko takoj greš določenega ki vse žali z naciji takoj na sodišče, garant poravnava!
Sup, naci?

Scaramouche ::

jype je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

Potem lahko takoj greš določenega ki vse žali z naciji takoj na sodišče, garant poravnava!
Sup, naci?


dober tek

Red_Mamba ::

Scaramouche je izjavil:

Cervantes je izjavil:

Da je ta tema namenjena zgolj diskreditaciji in žaljenju župana prestolnice mi je bilo jasno tisti hip, ko sem videl, kdo je OP.
Naj omenim, da žaljenje ali obrekovenje s strani magari "anonimnih" posterjev kaznivo dejanje in je lahko predmet zasebne tožbe ali celo pregona po uradni dolžnosti.
Dokler se Zokiju ne sodišču ne dokaže krivda, je vse tole hearsay zadeva in navadno obrekovanje v stilu agencije Jednababa Press.
Se pa bližajo spet nekakšne volitve menda in Jajobanda mora mešati drek v svojem znanem slogu.



Potem lahko takoj greš določenega ki vse žali z naciji takoj na sodišče, garant poravnava!


lol, to da si poseben pacient in islamofob nam je vsem jasno.
ni pa jasno kdo je koga z naciji zalili?
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

jype ::

Red_Mamba je izjavil:

ni pa jasno kdo je koga z naciji zalili?
Jaz (sem nacije z naciji "žalil").

Scaramouche ::


ni pa jasno kdo je koga z naciji zalili?

Glede tega nekoga ga imaš že v temi, očitno te ni bilo v drugih temah kjer je z dovoljenjem modov delal vse povprek!

to da je nekdo islamofob je dobra stvar ker Islam ni reformiran in je religija vojne!


Quran (8:12) - "I will cast terror into the hearts of those who disbelieve. Therefore strike off their heads and strike off every fingertip of them"

Quran (3:151) - "Soon shall We cast terror into the hearts of the Unbelievers, for that they joined companions with Allah, for which He had sent no authority". This speaks directly of polytheists, yet it also includes Christians, since they believe in the Trinity (ie. what Muhammad incorrectly believed to be 'joining companions to Allah').


Quran (9:29) - "Fight those who believe not in Allah nor the Last Day, nor hold that forbidden which hath been forbidden by Allah and His Messenger, nor acknowledge the religion of Truth, (even if they are) of the People of the Book, until they pay the Jizya with willing submission, and feel themselves subdued."

Hadith and Sira

Sahih Bukhari (52:177) - Allah's Apostle said, "The Hour will not be established until you fight with the Jews, and the stone behind which a Jew will be hiding will say. "O Muslim! There is a Jew hiding behind me, so kill him."

Zgodovina sprememb…

jype ::

Tone (6:29): Če je kdo naci, ga je treba privijačiti na lesen ali kovinski križ z iskrinim električnim ročnim orodjem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

fujtajksel ::

Heavy je izjavil:

boste morda ugotovili zakaj je tip tolikokrat zmagal na volitvah.


Kot sem napisal v eni podobni temi - zmaguje zaradi dediščine Vike Potočnik.

Če bi izvolili kakšnega drugega kandidata, bi kmalu ugotovili da zoki ni edini, ki upa kaj ustvariti. Ob manj aferah.


Dediščine? Za Viko in ta drugo gospo je bil vtis da nista veliko nagrabili, naredili pa tudi ne. Zoki ima izgleda precej drugačen pristop, zlobira da se gradi vse živo in zna zraven pristavit skledo na tak način da ga težko zašiješ. Verjamem da bi na znal kdo drug tudi kaj naredit, je pa veliko vprašanje če bi druge farbe tič manjšo skledo pristavljal. Farbo imajo taklile modeli zgolj za volilce farbat, pod kožo jih pa najbolj zanima barva denarja.

Cervantes ::

Scaramouche je izjavil:

Cervantes je izjavil:

Da je ta tema namenjena zgolj diskreditaciji in žaljenju župana prestolnice mi je bilo jasno tisti hip, ko sem videl, kdo je OP.
Naj omenim, da žaljenje ali obrekovenje s strani magari "anonimnih" posterjev kaznivo dejanje in je lahko predmet zasebne tožbe ali celo pregona po uradni dolžnosti.
Dokler se Zokiju ne sodišču ne dokaže krivda, je vse tole hearsay zadeva in navadno obrekovanje v stilu agencije Jednababa Press.
Se pa bližajo spet nekakšne volitve menda in Jajobanda mora mešati drek v svojem znanem slogu.



Potem lahko takoj greš določenega ki vse žali z naciji takoj na sodišče, garant poravnava!

Bogme, Jurček mene ne more užaliti.
Tko kot ne sosed, ki je preživel klop meningitis in je od takrat malo čuden.
Noben od sovaščanov mu nič ne zameri.
Ni si sam kriv.

9

jype ::

Tudi ni kaznivo enmu rečt, da je naci, če je (kar je itak vedno očitno iz prispevka) - je pa kaznivo rečt, da je goljuf, če ni.

IkeaAi ::

Pred eonom, ko smo še zadaj za Poljansko gimnazijo ob Spomeniku 24 talcev recitirali spodnjo pesem od Kajuha, je Zoki potočil debelo solzo. Od takrat ga spoštujem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: IkeaAi ()

juroz ::

jype je izjavil:

Tudi ni kaznivo enmu rečt, da je naci, če je (kar je itak vedno očitno iz prispevka) - je pa kaznivo rečt, da je goljuf, če ni.

najbrž zato ti nič ne trzaš ko ti kdo reče lunatik ali extremist.

MadMicka ::

V glavnem opisni primer je precej razširjena praksa. Imaš dolgove, z navideznimi posli v prijateljski navezi ustvariš še več dolgov, greš v prisilno poravnavo in potem ta tvoja prijateljska naveza potrdi prisilno poravnavo, s katero dobesedno oropaš ostale upnike. Med te upnike pogosto spada država (FURS, ZPIZ, ZZZS, itd.) Ne vem pa, koliko delajo organi pregona na takšnih zadevah, verjetno bolj malo, vsaj pri tistih zadevah, ki jih poznam.

Scaramouche ::

jype je izjavil:

Tudi ni kaznivo enmu rečt, da je naci, če je (kar je itak vedno očitno iz prispevka) - je pa kaznivo rečt, da je goljuf, če ni.


Lepo Jurček

Red_Mamba ::

Scaramouche je izjavil:


ni pa jasno kdo je koga z naciji zalili?

Glede tega nekoga ga imaš že v temi, očitno te ni bilo v drugih temah kjer je z dovoljenjem modov delal vse povprek!

to da je nekdo islamofob je dobra stvar ker Islam ni reformiran in je religija vojne!


Quran (8:12) - "I will cast terror into the hearts of those who disbelieve. Therefore strike off their heads and strike off every fingertip of them"

Quran (3:151) - "Soon shall We cast terror into the hearts of the Unbelievers, for that they joined companions with Allah, for which He had sent no authority". This speaks directly of polytheists, yet it also includes Christians, since they believe in the Trinity (ie. what Muhammad incorrectly believed to be 'joining companions to Allah').


Quran (9:29) - "Fight those who believe not in Allah nor the Last Day, nor hold that forbidden which hath been forbidden by Allah and His Messenger, nor acknowledge the religion of Truth, (even if they are) of the People of the Book, until they pay the Jizya with willing submission, and feel themselves subdued."

Hadith and Sira

Sahih Bukhari (52:177) - Allah's Apostle said, "The Hour will not be established until you fight with the Jews, and the stone behind which a Jew will be hiding will say. "O Muslim! There is a Jew hiding behind me, so kill him."


Quran lahko debatirava samo v maternem jeziku, arabscini.
Biblija tudi ni vec ista kot je bila originalna. Ravno zaradi napacnih prevodov.
Upam, da vsaj to razumes
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Scaramouche ::


Quran lahko debatirava samo v maternem jeziku, arabscini.
Biblija tudi ni vec ista kot je bila originalna. Ravno zaradi napacnih prevodov.
Upam, da vsaj to razumes[


Ni res, ker so ga za potrebe tujcev ki jih novačijo prevedli!

Biblija je šla skozi reformacijo iz stare zaveze v novo!

in mi smo imeli reformacijo(zažiganje čarovnic,preganjanje ateistov,gejev,svobodomislenih),točno tam je Islam sedaj,kjer smo mi bili stoletja nazaj, upam da to razumeš..

tipično odmikanje od teme, vse so to laži aneda, medtem pa isis ni islamična in ne dobi navodila iz Korana..

Kar dajaj glavo v pesek!

Red_Mamba ::

Scaramouche je izjavil:


Quran lahko debatirava samo v maternem jeziku, arabscini.
Biblija tudi ni vec ista kot je bila originalna. Ravno zaradi napacnih prevodov.
Upam, da vsaj to razumes[


Ni res, ker so ga za potrebe tujcev ki jih novačijo prevedli!

Biblija je šla skozi reformacijo iz stare zaveze v novo!

in mi smo imeli reformacijo(zažiganje čarovnic,preganjanje ateistov,gejev,svobodomislenih),točno tam je Islam sedaj,kjer smo mi bili stoletja nazaj, upam da to razumeš..

tipično odmikanje od teme, vse so to laži aneda, medtem pa isis ni islamična in ne dobi navodila iz Korana..

Kar dajaj glavo v pesek!


that made me rofl so hard :))
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Samuel ::

Heavy je izjavil:

Če bi izvolili kakšnega drugega kandidata, bi kmalu ugotovili da zoki ni edini, ki upa kaj ustvariti. Ob manj aferah.


Sam na žalost vsi protikandidati dajejo videz nesposobnežev...:|
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

jype ::

Samuel je izjavil:

Sam na žalost vsi protikandidati dajejo videz nesposobnežev...:|
Mnogi nesposobni tudi dejansko so!

Scaramouche je izjavil:

Biblija je šla skozi reformacijo iz stare zaveze v novo!
Mhm, to vsekakor drži. Primož Trubar je nekega dne zarobantil "Prmejduš!", ter se spravil pisat Novo zavezo. Pomagali so mu Gutenberg (D-AZ), Galileo (Albert) in Martin Luther King Sr.

Drevesce ::

Na naslednjih volitvah bom spet volil Jankovića. Kaj si o tem mislijo neljubljančani mi pa dol visi :)

Scaramouche ::

jype je izjavil:

Samuel je izjavil:

Sam na žalost vsi protikandidati dajejo videz nesposobnežev...:|
Mnogi nesposobni tudi dejansko so!

Scaramouche je izjavil:

Biblija je šla skozi reformacijo iz stare zaveze v novo!
Mhm, to vsekakor drži. Primož Trubar je nekega dne zarobantil "Prmejduš!", ter se spravil pisat Novo zavezo. Pomagali so mu Gutenberg (D-AZ), Galileo (Albert) in Martin Luther King Sr.



tako kot vemo da je reformacija Islama realnost.

Začela se je v Sloveniji, prinesel jo je en kolesar v lj, šel je čez mnogo ovir, tudi če se je moral v kako zaleteti, knjigo je podprl župan(dal parcelo), napisal jo bo Al Baghdadi veličastni mlajši..

v njej bo Islam imel cel kup kodeksov v kateri je SJW mentaliteta...

nekateri govorijo da so to samo mokre sanje,samo hey, vsi vemo da so kritike islama že zdaj neumne, saj nam levičarji že dolgo pravijo da islam ni kriv za bombardiranje EU in vsiljevanja šarije.

To so si določeni samo izmislili...

FrRoSt ::

Red_Mamba je izjavil:

reeves je izjavil:

Jaz bom zmeraj za Zokija.
Da ne bo pomote, nikakor ne trdim, da je pa pošten do nebes in da ni nikoli nič ukradel (čeprav si nedolžen, dokler ti ne dokažejo nasprotno).
Definitivno pa za spremembo od ostalih poleg za sebe poskrbi tudi za "rajo".
Delavcem v Mercatorju nam ni nič manjkalo. Takoj po njegovi odstavitvi smo to občutili.
Tudi kot meščan Ljubljane sem zadovoljen z njim. To kar je on naredil v Lj. se bo videlo še desetletja.

Kradli so vsi in kakor kaže se tudi ne misli nehati. Ampak eni naredijo nekaj tudi za druge, večina pač ne.
Ko bo pa na izbiro tak, ki nič ne krade in vse uspešno dela za ljudi, ga bom pa z veseljem volil. Samo ne vem, če obstaja ;)


in ravno zaradi take mentalitete bo slovenija vedno v podnu. ker se nikoli ne pocisti pri glavi.


ZATO bi tako mentaliteto bilo malo bolje analizirati, razčleniti in obelodaniti. ;)

Da bi videli in vedeli, npr. s čim se srečujemo. In se še bomo srečevali. ;)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

dexterboy ::

@Cervantes; kaj ti to pohaš? Ker to bi tudi jazst, nje :)
@Drevesce; nam, ki nismo rezidenti MOLa, se nam pa srce para, da ne moremo voliti Zokija za predsednika vlade RS :(
Neverjetno, šta sve majka priroda ne rodi...
Žal (ali pa na srečo) ne morem svojega lastnega očeta prepričati, da ne voli Jankota ponovno za župana.
On vidi samo to, kar je zgrajeno in narejeno. Pozabil pa je Stožice kot enega od primerov.
Pa ne vidi mestnih redarjev (ali pa noče videti), kako pridejo v lokal na kawo, lastnik lokala pa jim govori, komu naj dajo listek in komu ne.
In še bi lahko naštevali...
Ampak seveda, Zoki nima tukaj nobenih prstov vmes...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Cervantes ::

Jaz poham??
Preberi še enkrat, tudi dvakrat ne more škoditi...
Jaz sicer že 20+ let nisem več ljubljančan, me pa veseli vsakič ko pridem in vidim kaj novega.
Kar se mene tiče, je Zoki, morda po Hribarju, odličen župan.
Je pa klaar, onemogoči politika s hearsay zadevami, odlična metoda še iz predrimskih časov.
Kaj me čudi? Še noben se ni spomnil, da bi zoki lahko bil pedofil!
Se opravičujem.
Morda sem komu dal idejo?
Ampak Jajobanda dela. Hot!

D3m0r4l1z3d ::

jype je izjavil:

St235 je izjavil:

Zakaj tocno bi bilo Ljubljancanom v interesu, da zaprejo zupana, ki je v zadnjih 10 letih naredil ekstremne pozitivne premike v Ljubljani?
Ljubljančani nismo policija, tako da ga itak ne moremo, ampak če je kršil zakon, naj le odgovarja za to.

Če ga je res, naj pa dokaže tisti, ki je za to zadolžen. Forum ni primerno mesto za takšno početje.

Nesta je izjavil:

Lej nic konkretnega za povprecnega Ljubljancana ni naredil.
Ne nakladaj.

Nesta je izjavil:

Pod njegovo diktaturo niti ene nove zvenece nalozbe ni pripeljal.
Ne nakladaj.

Nesta je izjavil:

Dobro da v okolici gospodarstvo cvetu.
Ne nakladaj.

Nesta je izjavil:

Medtem ko v Lj vse izpred 20 let oz slabse, vmes je propadlo nekaj firm
Ne nakladaj.

A si desničar, al kaj je tvoj problem?

Dr_M je izjavil:

Se dobro, da ne zivim vec v MOL.
Ostali prebivalci so tudi veseli. Če ne drugega, je Janković tako očitno zaslužen za to, da ti ne težiš več po mestu.

Odkar si milijonar, moraš z ostalimi bogataši držat. Tako je prav, Jype,
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Cervantes ::

Ti se pa hvališ s tem, da nisi?
Skromnost je lepa čednost.
Vstrajaj.

Zgodovina sprememb…

Nesta ::

D3m0r4l1z3d ::

Cervantes je izjavil:

Ti se pa hvališ s tem, da nisi?
Skromnost je lepa čednost.
Vstrajaj.

Ok, bom vStrajal.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

korenje3 ::

Nesta je izjavil:

http://siol.net/posel-danes/novice/elec...

Ok po vsem tem kar pocasi prihaja na plano, upam in verjamem da so Ljubljancani med pametnejsimi v Sloveninji in bodo Zokija spravili na Dob. Tisti ki ga na naslednjih volitvah voli pa upam da ga sreca pamet cim prej in da koncno zavlada modrost in vrednote kot so delo, postenost, ljubezen.


"d.o.o." pomeni družba z omejeno odgovornostjo.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

MadMicka ::

Sej ne, da bi hotel Jankoviča braniti, ampak Janša je bil pravnomočno obsojen in nikomur nič, tu pa ni niti prvostopenjske sodbe, pa nekateri hočejo, da kar zapusti položaj.

Samuel ::

dexterboy je izjavil:

Pa ne vidi mestnih redarjev (ali pa noče videti), kako pridejo v lokal na kawo, lastnik lokala pa jim govori, komu naj dajo listek in komu ne.
In še bi lahko naštevali... Ampak seveda, Zoki nima tukaj nobenih prstov vmes...


In kako bi lahko kaj takega preprečil kakšen drug župan?
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Cervantes ::

MadMicka je izjavil:

Sej ne, da bi hotel Jankoviča braniti, ampak Janša je bil pravnomočno obsojen in nikomur nič, tu pa ni niti prvostopenjske sodbe, pa nekateri hočejo, da kar zapusti položaj.

Zokita je treba braniti.
Ker tole zdaj s "prisluhi" pa meji na javni linč. A to hočemo?
Kje ste tisti, ki ste se pred sodnijo drli "krivosodje"!?
Zoki, osti jarej!
;(

Zgodovina sprememb…

D3m0r4l1z3d ::

Dolgove naj odplačajo, pa bo.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

reeves ::

Nesta je izjavil:

Pcasi se ljudje prebujajo

http://www.casnik.si/index.php/2017/09/...

:)):)):))
Sanjaš. Ljudje (navadna raja, razen parih izjem) ne bodo nikoli odstavili Zokija. Če ga bo kdo bo to politika.

Da ne pozabimo, da so to spisali neki šalabajzerji. V prvem stavku je še omenjen sum, naprej pa se piše, kot da je že vse pravnomočno dokazano.
Po kmečko povedano: par majmunov se je odločilo, da je Zoki kriv in mora odstopiti.

Pa se je mogoče kdo vprašal kako bi šele bilo, če bi nas vodili taki, ki kar sami odločajo kaj je kdo zakrivil in kaj ne?

Po drugi strani pa noben ne obsoja Jajota zakaj ne odstopi, čeprav je javno obljubil, če bo gospodarska rast. Ampak on se dela neumnega in sploh ne komentira.
In spet....to ni panike, saj hočemo da nas vodijo taki, ki sami odločajo kdaj je kdo kriv in pozabljajo na svoje obljube.

Ah Nesta, Nesta....čudna je tvoja ideologija optimalnih funkcionarjev.

gus5 ::

Zoki spominja na peka Mišmaša, literarnega (anti)junaka Svetlane Makarovič. Mišmaš je bil pek, ki je pekel blazno dober kruh, pecivo ipd. Nevoščljiva lokalna opravljivka Jedrt se je odločila, da bo razkrila skrivnost njegove odlične peke. Sredi noči se je vtihotapila v njegovo pekarno in opazila – no, ali pa se ji je le zdelo –, da Miš-(i)mašu pri peki pomagajo miške. Škandal! Naslednje jutro je raztrobila pekovo skrivnost, dokazov, da govori resnico, pa ni imela. Užaljeni Mišmaš je zapustil vas, vaščani pa so ostali brez dobrega pekla in njegovih dobrot… Vlogo Jedrt v sagi o Zokiju igra tožilka Žgajnar (tesna zaveznica nekdanje, politično profilirane tožilke Barbare Brezigar), ki na sodišču ni mogla dokazati Zokijeve vpletenosti v očitano mu nečednost – zato zastaranje 'dokazov' in zato 'obremenilni' dokazi (nezakonito?) vrženi v javnost. Gre za politični obračun z Zokijem.

Scaramouche je izjavil:

Biblija je šla skozi reformacijo iz stare zaveze v novo!
ST je še vedno del krščanske Biblije.

Scaramouche je izjavil:

in mi smo imeli reformacijo(zažiganje čarovnic,preganjanje ateistov,gejev,svobodomislenih),točno tam je Islam sedaj,kjer smo mi bili stoletja nazaj, upam da to razumeš..
Islam je že imel svojo reformacijo (nekje od 9. do 14. stoletja), brez nje bi bila (zahvaljujoč krščanstvu) večina starogrškega modroslovja izgubljena, z njeno pomočjo so bili tudi postavljeni temelji matematike, fizike, astronomije…

korenje3 ::

fovšarija je predvsem iz maribora in tiste regije in ti najbolj kritizirajo, sodeče po ip naslovih raznih komentarjev.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Scaramouche ::

(nekje od 9. do 14. stoletja), brez nje bi bila (zahvaljujoč krščanstvu) večina starogrškega modroslovja izgubljena, z njeno pomočjo so bili tudi postavljeni temelji matematike, fizike,


To ni res, večino matematike in filozofije so dobili od Indijcev in sumercev, vse kar je bilo pred njimi, Koran je očitno plagijat biblije.





Hindu%E2%80%93Arabic numeral system @ Wikipedia

It was invented between the 1st and 4th centuries by Indian mathematicians. The system was adopted in Arabic mathematics by the 9th century. Influential were the books of Muḥammad ibn Mūsā al-Khwārizmī[3] (On the Calculation with Hindu Numerals, c.825) and Al-Kindi (On the Use of the Hindu Numerals, c.830). The system later spread to medieval Europe by the High Middle Ages.

Moderna fizika pa ne temlji na Islamu!

The translation of The Book of Optics had a huge impact on Europe. From it, later European scholars were able to build the same devices as what Ibn al-Haytham did, and understand the way light works. From this, such important things as eyeglasses, magnifying glasses, telescopes, and cameras were developed.

optika!




During the Golden Age of Islam, especially during the 9th and 10th centuries, mathematics saw many important innovations building on Greek mathematics: most of them include the contributions from Persian mathematicians such as Al-Khwarismi, Omar Khayyam and Sharaf al-Dīn al-Ṭūsī.



The "Islamic Golden Age" was a period in which Greek and Roman works of philosophy and proto-science were translated copied and studied and these disciplines were expanded on by Arabic scholars from Spain to Baghdad.

Imeli so zlato dobo, ki je večinoma bila doba ko so kradli vse in od tega naprej nekaj naredili!

Zaton je pa bil ko je koran dobil večjo vlogo in tu smo sedaj, ko po celi Arabiji ni vpliva znanosti ker Silam to ne dovoli!


In zdaj so se določeni začeli zbujat!




Ta celo omeni kaj so nam tukaj delal

solatko ::

Mariborčani so ljubljančanom zelo fovš ravno za župana. Od februarja sem novi mariborčan, pa takole po lokalih slišim marsikaj. Večina pogovorv gre v smer, da je bil Kangler gotof, za njim pa še slabši, ki tako malo naredi, da tudi gotof ne more postat, bi bilo pa fino, če bi nam ljubljančani, vsaj za 10 let posodili Zokija.

Tukaj mestna sredstva razdelijo stranke, tako, kot se je v LJ dogajalo prej. Ko bo nekdo, tako kot Popovič in Zoki zbral večino v mestnem svetu, se bo pa začelo premikat.

Lov na grehe je dolžnost desne tožilske opcije glavna naloga, od kar je Zoki preprečil nabiranje ljubljanskega denarja za SDS. Tudi levi politiki pristavljajo skledico k temu, saj jim je ravno tako odpeljal ogromno sredstev in iz tega stopil z ramo ob rami legendarnemu ljubljanskemu županu Hribarju.
Delo krepa človeka

Utk ::

Prisluhi glede tistega izsiljevanja obstajajo, nihce jih ni niti zanikal, ne glede na to ce jih bo sodisce priznalo ali ne, obstajajo, in normalen volilec bi jih uposteval. Sodisca ne zanima resnica, ampak legalni dokazi. Ljudje imajo druge standarde. Da bojo levicarji in razni sjwji se naprej volili Jankovica samo kaze kako nacelni so. Nazadnje bojo pa se otroke v privat cerkveno solo vpisali...

Isto je pri drugih obtozbah. Jaz sploh ne dvomim, da je Jankovic sposoben popolnoma legalno speljat obcinski denar preko sedmih firm proti zepu svojih sinov, ki so mu dolzni milijone. Ampak madona no, sej nismo po zupi priplavali.

gus5 ::

Scaramouche je izjavil:

Moderna fizika pa ne temlji na Islamu!
Znanost ne temelji na verskih dogmah, a religije ne ovirajo nujno znanstvene vednosti. Medtem ko je islam v obdobju med 9. in 14. stoletjem toleriral, celo spodbujal znanstvene prevode, inovacije, jih je krščanska Evropa praviloma preganjala, ovirala. Brez 'intervencije' islamskih učenjakov, bi bil lep del starogrške vednosti izgubljen, uničen - prav po zaslugi krščanstva.

Scaramouche je izjavil:

Persian mathematicians such as Al-Khwarismi, Omar Khayyam and Sharaf al-Dīn al-Ṭūsī
Perzijski matematiki islamske veroizpovedi.

Scaramouche je izjavil:

Imeli so zlato dobo, ki je večinoma bila doba ko so kradli vse in od tega naprej nekaj naredili!
Za znanstveno vednost (in ne le za njo) je značilna transmisija. Vsi do neke mere krademo, vsi gradimo znanje na spoznanjih predhodnikov; ravno zato, da ni potrebno vsaki generaciji na novo odkriti 'tople vode'. Mimogrede: tudi krščanstvo je plagiat, sinkretična tvorba, nastala v multi-kulti okolju post-aleksandrijskih držav.

jype ::

Utk je izjavil:

Ampak madona no, sej nismo po zupi priplavali.
Dokler Janše ni v zaporu, ste več kot očitno po župi prplaval.

Scaramouche je izjavil:

To ni res
Ja pa je. Ti se pač ne moreš sprijaznit, da je tvoja civilizacija znanost pobrala od muslimanov, ampak nas to nič ne moti, ker že itak nisi čist gladek.

solatko ::

Utk - Poleg tebe so prepričani tudi JJ, Barbara, Žgajnerjeva,...... pa vseeno niso našli ene stvari, za vložitev ene obtožnice, ki bi pila vodo. Saj se enako dogaja tudi Popoviču, vse pa je posledica izgube strankarskega denarja, ki ga iz teh dveh mestnih proračunov, ni več.

Ljubljančani ne gledajo političnih igric, katerih cilj je zopet proračun deliti na naslove strank, temveč na to, kaj je po vsakih volitvah novega in tega je kar precej.
Tako da bo potrebno postavit protikandidata, ki bo lahko pariral Popoviču ali Zokiju in za njima ne bodo smele stati stranke, katerih glavni cilj je polnenja strankarskih in zasebnih blagajn, na račun mest.

Verjetno bi kot kandidat v LJ bil enakovreden Igor Akrapovič, pa se na žalost ne ubada s politiko.
Delo krepa človeka

Scaramouche ::

Utk je izjavil:

Prisluhi glede tistega izsiljevanja obstajajo, nihce jih ni niti zanikal, ne glede na to ce jih bo sodisce priznalo ali ne, obstajajo, in normalen volilec bi jih uposteval. Sodisca ne zanima resnica, ampak legalni dokazi. Ljudje imajo druge standarde. Da bojo levicarji in razni sjwji se naprej volili Jankovica samo kaze kako nacelni so. Nazadnje bojo pa se otroke v privat cerkveno solo vpisali...

Isto je pri drugih obtozbah. Jaz sploh ne dvomim, da je Jankovic sposoben popolnoma legalno speljat obcinski denar preko sedmih firm proti zepu svojih sinov, ki so mu dolzni milijone. Ampak madona no, sej nismo po zupi priplavali.



na koncu pač treba gledati realnost politike in denarja.

Če ni zokija bo nekdo drug to delal, samo ali bo zraven še tako produktiven za Ljubljano!
Simšičeva ni bila, pa je bila koruptivna!
Vika ni bila koruptivna,pa ni bila zelo produktivna.

Zoki je edini ki vsaj nekaj naredi, po oceni naroda tudi vzame v lastni žep..

Če ga damo dol, kot hoče večina ki ne mara južnjake, kaj dobimo, vemo da bo ta oseba tako produktivna?

Mene to da nabija ženske za denar ne moti, to se je dogajalo stoletja, to ne bo šlo ven iz mode če ga ven vržemo, mene zanima samo produktivnost in če imajo resne dokaze za sodišče če je okradel mesto!
««
2 / 103
»»