» »

Zoki posli

Zoki posli

Temo vidijo: vsi
««
47 / 103
»»

T-h-o-r ::

kateremu smo se družno, tako levi in desni, odpovedali že več kot četrt stoletja nazaj


Jaz se nisem odpovedal čaščenju rdečega sistema. Morda so se mu debilni liberlolci tipa Matthai pa jype in Školč ter Kacin. Pa seveda gnila liberalna struja Kučanistov.
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

Smrekar1 ::

MisterM je izjavil:

Razpravo je sprožil sam Zoki, ko je Inštitutu za domoljubne vrednote zavrnil zahtevo za prepoved koncerta Svetlane Makarovič z naslovom "Nosila bom rdečo zvezdo".


Nekako se mi zdi, da je 'debato' sprožil omenjeni 'Inštitut'.

MisterM ::

Smrekar1 je izjavil:


Nekako se mi zdi, da je 'debato' sprožil omenjeni 'Inštitut'.


Res je, mislil sem na debato v tej konkretni temi.

Smrekar1 ::

MisterM je izjavil:


Res je, mislil sem na debato v tej konkretni temi.


Možno, ampak vseeno bi s prstom pokazal na tistega, ki je o tem začel nabijati (kdorkoli že to je, ne bom iskal) in na tiste, ki so mu pritegnili na tej ali na oni strani.
Konkretno Zoki je imel samo dve možnosti, lahko bi se postavil na stran enih ali drugih in je izbral kako je pač izbral. Mi na forumu to izbiro imamo in lahko rečemo samo, da je igranje Nemcev in Partizanov nekaj, kar sodi v otroški peskovnik, ne v resno politično debato. To sicer verjetno velja tudi za kakega sodelujočega v debati.

Kakorkoli, NOB je relevanten samo v toliko, kot lahko tisti, ki ga pripelje ven, utemelji zakaj je relevantno vprašanje za leto 2018 ali kasneje. Želim mu zares veliko sreče pri iskanju razlogov.

jype ::

No, če je revolucija zdaj desna, potem moramo mi špilat kontrarevolucijo in preprečiti, da desničarji zopet državo pahnejo v srednjeveško bedo, kjer so ženske stroji za razmnoževanje, židje grešni kozli, invalidi in homoseksualci pa gorivo.

Smrekar1 je izjavil:

je igranje Nemcev in Partizanov nekaj, kar sodi v otroški peskovnik
Ne le to, da je slovenska politika natanko otroški peskovnik, tudi "Oni so prvi začel!"

Smrekar1 ::

jype je izjavil:

No, če je revolucija zdaj desna, potem moramo mi špilat kontrarevolucijo in preprečiti, da desničarji zopet državo pahnejo v srednjeveško bedo, kjer so ženske stroji za razmnoževanje, židje grešni kozli, invalidi in homoseksualci pa gorivo.


Če je to tvoj nivo debate je peskovnik zate preveč kompleksen. Preveč raznih delcev, ki bi jih lahko pojedel je.

Poskusi raje s čim takim:



Ne le to, da je slovenska politika natanko otroški peskovnik, tudi "Oni so prvi začel!"


Tudi. Saj o tem govorim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

jype ::

Smrekar1 je izjavil:

Če je to tvoj nivo debate
To je nivo debate na plakatih _desnih_ strank. Na plakatih levih strank ne vidim Auschwitza, čeprav bi, glede na plakate SDS, moral biti na plakatu SD. "Če ne volite za nas, potem bo spet holokavst!" Edini, ki nivo debate vztrajno vleče dol, je trenutno Orbanov plačanec.

Problem seveda ni v tem, da mu sledijo drugi politiki (ker mu ne), problem je v tem, da na povprečne ljudi take vrste propaganda odlično deluje. Mnoge ljudi je dejansko strah, da jim bodo imigranti posilili otroke in da bo "denar za njihovo penzijo" šel za "plačevanje sociale imigrantom". Oboje je, jasno, idiotizem, a to ne spremeni dejstva, da deluje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Smrekar1 ::

jype je izjavil:

To je nivo debate na plakatih _desnih_ strank.


"Oni so prvi začeli!!!11"

Problem seveda ni v tem, da mu sledijo drugi politiki (ker mu ne), problem je v tem, da na povprečne ljudi take vrste propaganda odlično deluje.


Ne na povprečne, temveč na spodnjih 25%, ki so nad mejo, kjer še dobiš volilno pravico. Polovica jih voli za tiste na drugi strani (npr. Levica), polovica za SDS. SDS je pri mobilizaciji zaradi gojenega kulta uspešnejši, zato ima na koncu tistih 10-15% glasov.

tasotusire ::

jype je izjavil:

Mnoge ljudi je dejansko strah, da jim bodo imigranti posilili otroke in da bo "denar za njihovo penzijo" šel za "plačevanje sociale imigrantom".


Saj je res.

Smrekar1 ::

tasotusire je izjavil:


Saj je res.


Kaj, da migranti hodijo k nam zaradi izjemno radodarne sociale?

Pics, or it didn't happen.

tasotusire ::

Smrekar1 je izjavil:

tasotusire je izjavil:


Saj je res.


Kaj, da migranti hodijo k nam zaradi izjemno radodarne sociale?

Pics, or it didn't happen.


Islamska invazija dela isto kot judovska invazija na palestino. Širijo teritorij in pobijajo domorodce. Gibs in fikifiki je dejansko samo češnja na vrhu sladoleda.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Smrekar1 ()

jype ::

Smrekar1 je izjavil:

"Oni so prvi začeli!!!11"
Jasno, kar mene skrbi je, da na levi ne vidim nikogar, ki bi lepil plakate s Hitlerjem in Janšo, ali pa vsaj duhovniki, ki serijsko posiljujejo otroke. Ker ni kontrapropagande moram žal skleniti, da "se ne branimo dovolj zagrizeno" in "našo kulturo bo Janša popolnoma uničil". Tiste rdeče zvezde okoli Ljubljane je že požagal in skril, "Zoki, reši nas!"

In vendar nekateri še vedno govorijo o simetriji levega in desnega pola.

tasotusire je izjavil:

Islamska invazija dela isto kot judovska invazija na palestino. Širijo teritorij in pobijajo domorodce. Gibs in fikifiki je dejansko samo češnja na vrhu sladoleda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

jype ::

Pardon, Kučan. Pozabil sem, kdo trenutno nadomešča Titov kult osebnosti.

tasotusire ::

tasotusire je izjavil:

Zgodovina sprememb…
predlagal izbris: Smrekar1 (ravnokar)


Zakaj predlagaš izbris?

Trdiš da semitski narodi (med judi in arabci ni praktično nobene DNA razlike) ne sledijo svojemu genskemu programiranju?

Poglej si že samo prekrivanje v religiji. Med islamom in judaizmom je zelo malo razlike, to so praktično isti ljudje.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Smrekar1 ()

Smrekar1 ::

Lokalne neonacije prosim, da svoja nabijanja o Židih vsaj omejijo na za to določene teme. Hvala.

tasotusire ::

Smrekar1 je izjavil:

Lokalne neonacije prosim, da svoja nabijanja o Židih vsaj omejijo na za to določene teme. Hvala.


Aja, to me napadaš zaradi teme o palestini.

Pa dajte si izmisliti kakšne nove "žaljivke". A ne veš da je danes naci ( nisem homoseksualni trans-hiv okužen častilec od boga izbranega ljudstva ki ima povprečen IQ nižji od slovenije a menda so vsepovsod na vrhu zaradi njihove izjemne inteligence) častni naziv?

Izrael bo postal multikulturna družba in take kot sem jaz bojo judje zelo sovražili zato ker se še niste naučili da brez multikulture izrael ne bo preživel.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Smrekar1 ()

jype ::

tasotusire je izjavil:

Poglej si že samo prekrivanje v religiji. Med islamom in judaizmom je zelo malo razlike, to so praktično isti ljudje.
Jasno. Vse tri "religije knjige" so isti šmorn, prirejen za potrebe trenutnih oblasti. Kljub temu je tvoje sovraštvo do nekaterih ljudi patološko in terja zdravljenje.

tasotusire je izjavil:

Izrael bo postal multikulturna družba in take kot sem jaz bojo judje zelo sovražili zato ker se še niste naučili da brez multikulture izrael ne bo preživel.
Nah, čisto vseeno jim je zate.

T-h-o-r ::

tasotusire je izjavil:

tasotusire je izjavil:

Zgodovina sprememb…
predlagal izbris: Smrekar1 (ravnokar)


Zakaj predlagaš izbris?

Trdiš da semitski narodi (med judi in arabci ni praktično nobene DNA razlike) ne sledijo svojemu genskemu programiranju?

Poglej si že samo prekrivanje v religiji. Med islamom in judaizmom je zelo malo razlike, to so praktično isti ljudje.

Tudi krščanstvo je judaizem
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

MisterM ::

Smrekar1 je izjavil:

Ne na povprečne, temveč na spodnjih 25%, ki so nad mejo, kjer še dobiš volilno pravico. Polovica jih voli za tiste na drugi strani (npr. Levica), polovica za SDS. SDS je pri mobilizaciji zaradi gojenega kulta uspešnejši, zato ima na koncu tistih 10-15% glasov.


Že 25% je ogromen odstotek, zame osebno občutno previsok. Postopek pa je bil jasno že viden. Najprej se s strahom in lažjo takšne ljudi prestraši. Začno ti slepo slediti in verjeti, da bodo ravno tvoje reforme rešile [državo, narod, svet, etc.]. Naslednji korak je ustanovitev privatne strankarske milice, ki bo skrbela za "zagotavljanje redu", saj se vsako zborovanje kaj hitro sprevrže v nasilje, ko se pojavijo tudi druagče misleči. Od teh svojih zaslepljencev vzameš najsposobnejše in najbolj goreče, jih oborožiš in evo ti rezultat: oborožena milica, pripravljena izvršiti vsak tvoj ukaz ter vsakomur, ki bi nasprotoval tvoji politiki, z nasiljem zapreti usta.

Malce karikiram, a ne dosti. Zmrazi me, ko vidim predstavnike teh 25%, ki bi radi svoj strah in fobije čimbolj razširili.

tasotusire ::

T-h-o-r je izjavil:


Tudi krščanstvo je judaizem


Modi, zakaj se ne tem forumu tolerira ta antisemitska izjava thora?

Jesus in the Talmud

arnecan1 ::

jype je izjavil:

Smrekar1 je izjavil:

Če je to tvoj nivo debate
To je nivo debate na plakatih _desnih_ strank. Na plakatih levih strank ne vidim Auschwitza, čeprav bi, glede na plakate SDS, moral biti na plakatu SD. "Če ne volite za nas, potem bo spet holokavst!" Edini, ki nivo debate vztrajno vleče dol, je trenutno Orbanov plačanec.

Problem seveda ni v tem, da mu sledijo drugi politiki (ker mu ne), problem je v tem, da na povprečne ljudi take vrste propaganda odlično deluje. Mnoge ljudi je dejansko strah, da jim bodo imigranti posilili otroke in da bo "denar za njihovo penzijo" šel za "plačevanje sociale imigrantom". Oboje je, jasno, idiotizem, a to ne spremeni dejstva, da deluje.

Kaj zdaj, so imigranti ali begunci?

Ker beguncem sem tudi jaz pripravljen pomagati, medtem ko sem imigrantom pripravljen plačati samo halal obrok in povratno karto domov.

arnecan1 ::

MisterM je izjavil:

Smrekar1 je izjavil:

Ne na povprečne, temveč na spodnjih 25%, ki so nad mejo, kjer še dobiš volilno pravico. Polovica jih voli za tiste na drugi strani (npr. Levica), polovica za SDS. SDS je pri mobilizaciji zaradi gojenega kulta uspešnejši, zato ima na koncu tistih 10-15% glasov.


Že 25% je ogromen odstotek, zame osebno občutno previsok. Postopek pa je bil jasno že viden. Najprej se s strahom in lažjo takšne ljudi prestraši. Začno ti slepo slediti in verjeti, da bodo ravno tvoje reforme rešile [državo, narod, svet, etc.]. Naslednji korak je ustanovitev privatne strankarske milice, ki bo skrbela za "zagotavljanje redu", saj se vsako zborovanje kaj hitro sprevrže v nasilje, ko se pojavijo tudi druagče misleči. Od teh svojih zaslepljencev vzameš najsposobnejše in najbolj goreče, jih oborožiš in evo ti rezultat: oborožena milica, pripravljena izvršiti vsak tvoj ukaz ter vsakomur, ki bi nasprotoval tvoji politiki, z nasiljem zapreti usta.

Malce karikiram, a ne dosti. Zmrazi me, ko vidim predstavnike teh 25%, ki bi radi svoj strah in fobije čimbolj razširili.

Hm, a to govoriš o islamskih skrajnežih?

P.S.: Nikdar v življenju nisem volil Janšo, ne na lokalnih ali državnih volitvah. In ga tudi ne bom.

P.P.S.: Je pa res, da se vedno več ljudi za rešitev današnjega stanja obrača k populistični ali skrajni desnici, namesto h konzervativni politiki tipa ala Churchill. Krivdo za to pripisujem anarhistom tipa ala jurček, ki s svojimi skrajno anarho-levičarskimi stališči silijo ljudi k neracionalnemu razmišljanju, da se na skrajnost lahko odgovori samo s skrajnostjo. Kar pa seveda sploh ni res. Rešitev vidim v politiki, ki je na žalost začela izginjati v 60. letih, ko se je mladina, ki je zrasla v miru in blaginji z polnimi ritmi začela obračati k anarhističnim iluzijam.

jype ::

arnecan1 je izjavil:

Kaj zdaj, so imigranti ali begunci?
Imigranti. Če so meje odprte, so odprte za vse, tudi za tiste, ki bi zgolj radi živeli in delali v malo manj skorumpirani državi.

Begunce smo obvezani sprejeti, ker smo se glede tega strinjali.

arnecan1 je izjavil:

P.S.: Nikdar v življenju nisem volil Janšo, ne na lokalnih ali državnih volitvah. In ga tudi ne bom.
Ne nakladaj. Vzgojen v ekstremističnega katolika, kjer fotr stoji nad vami, ko obkrožate listke, da preverja, če ste pravilno volili. Taki ste vsi desničarji in nobenega ni, ki bi bil drugačen.

arnecan1 je izjavil:

Rešitev vidim v politiki, ki je na žalost začela izginjati v 60. letih, ko se je mladina, ki je zrasla v miru in blaginji z polnimi ritmi začela obračati k anarhističnim iluzijam.
Ja, namesto da bi začeli prakticirati komunizem, kjer je temeljna vrednota obveznost do družbe, so postali desničarji, ki so do vsega upravičeni, obveznosti pa sploh ne razumejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

gus5 ::

leiito je izjavil:

torej, ko drugi priključijo nas, je zločin, ko pa mi anektiramo Istro, je pa OK?
Obstaja vrstni red dogodkov, ki se ne začne z letom 1941. Pred 1918 je bilo ozemlje Primorske, Istre, delov Dalmacije, povečini poseljeno s slovanskim prebivalstvom, del AO. 1915 – londonski memorandum, s katerim antantne sile obljubijo Italiji priključitev omenjenih ozemelj (in Tirolske) k Italiji, če slednja prestopi iz centralnega tabora k antanti. Po 1SV Italija skladno z imperialističnim dogovorom priključi omenjena ozemlja, ob koncu 2SV pa Tito 'odpravi' to priključitev. Čista dialektika; prosto po Marxu: negacija negacije. :))

leiito je izjavil:

In kje imaš kak dokaz za "načrtovano uničenje etnične skupine", kak dokument, ki to potrjuje? Zakaj potem tega niso počeli?
Ne le uničenje ene etnične skupine, tudi slovenske. Načrtovano uničenje je vsebovalo fizično in kulturno izničenje (kulturocid). Natančneje: Po okupaciji so v nemških okupacijskih conah, ki naj bi že oktobra 1941 tudi uradno postale del nemškega rajha, skrb za rešitev 'slovenskega vprašanja' v nemškem vodstvu naložili različnim uradom pod vodstvom državnega komisarja za utrjevanje nemštva Heinricha Himmlerja. Šlo je za politiko raznarodovanja, to je uničenja Slovencev kot naroda, etnocid. Ta politika je v pomembnem delu temeljila tudi na genocidu, nekateri nacistični načrti pa govorijo še o sterilizaciji več deset tisoč Slovencev. Etnocid je bil ena od petih temeljnih značilnosti nacistične in fašistične okupacije Slovenije. Druge so bile: razkosanje, aneksionizem, izrabljanje človeških sil in gmotnih dobrin za potrebe okupatorjev in nasilje. Nemški načrti za etnocid nad Slovenci so obsegali tri bistvene dele, in sicer: množični izgon Slovencev, množično kolonizacijo Nemcev na slovenskem ozemlju in popolno ponemčenje preostanka prebivalstva. Osnovni ukaz je izhajal od Hitlerja, ki Slovencev ni maral in je avstro-ogrski monarhiji močno zameril, da ni zmogla opraviti z njimi in s tem odpreti Nemcem poti do Jadranskega morja. Hitler je ob izročitvi oblasti šefu civilne uprave za Štajersko dr. Siegfriedu Uibefreitherju izrekel znani stavek: 'Napravite mi to deželo spet nemško!' Uiberreither ga je navedel v govoru 28.aprila 1941 z balkona mariborske mestne hiše. Na ta Hitlerjev stavek so se potem sklicevali vsi nacisti, odgovorni za raznarodovanje.

Raznarodovalne načrte jim je pokvaril upor, ki je ustavil izgon Slovencev s Štajerske in Gorenjske. Zaradi upora nacisti tudi niso de jure priključili ozemelj, čeprav so jih de facto upravljali kot dele rajha. Odločili so se, da bojo z etničnim čiščenjem nadaljevali po 'pacifikaciji' priključenih pokrajin, ki jih je zajel upor, t. j. po vojni. Na srečo so vojno zgubili.

leiito je izjavil:

Če je bilo 34.000 žrtev partizanov, pa dvomim, ker od česa pa, razen če so se tudi med sabo klali s takim veseljem,
Dvomi ignoranta so povsem irelevantni. Številka 34 tisoč ni ocena žrtev med partizani oz. aktivisti OF, za vsako 'številko' je oseba z imenom in priimkom. Spisek žrtev hranijo (tudi) na Institutu z novejšo zgodovino.

leiito je izjavil:

bi bilo to še vedno 65.000 civilistov pobitih s strani komunistov,
15 do 16 tisoč domobrancev sodi v rubriko 'civilisti'? Vsaj 12 tisoč prebivalcev z območja Slovenije je umrlo v koncentracijskih taboriščih, mnoge med njimi so tja 'napotili' kolaboranti. Tudi te taboriščnike so pobili komunisti? Na tisoče Slovencev je bilo nasilno mobiliziranih v nemško, italijansko in madžarsko vojsko, na raznih frontah Evrope in severne Afrike jih je padlo vsaj 11 tisoč; tudi to so žrtve komunistov? V 'aprilski vojni' leta 1941 (pred kapitulacijo kraljeve vojske) je na območju današnje Slovenije padlo 330 vojakov in 100 civilistov; tudi to so žrtve komunistov? Med ofenzivami sovražnikov in njihovih kolaborantov, radi represalij in streljanja talcev je umrlo vsaj 50 tisoč prebivalcev, od tega vsaj 13.500 civilistov. Spet morilski komunisti? V zavezniških bombardiranjih je umrlo 2062 prebivalcev, večina civilistov. Spet krivi komunisti? Itd.

leiito je izjavil:

na enega okupatorskega vojaka 100 domačih civilov, to pove vse o naravi NOB.
To pove, da ti zgodovina in matematika ne ležita. :)) Mimogrede, število žrtev partizanskih izvensodnih pobojev med vojno je znano. Izvensodne likvidacije v izvedbi partizanov (vir: Tominšek Tadeja, Partizansko sodstvo v Sloveniji, str. 92) : 1269 likvidiranih uniformirancev (od tega tretjina partizanov); 3943 likvidiranih civilistov in oseb, katerih status (uniformiranec, civilist) je (bilo) nemogoče določiti.

leiito ::

Zakaj naj bi bili dolžni sprejemati migrante? Za begunce ne rečem, če je vojna v sosedni državi, za migrante pa danes vemo, da ne pomagamo ne sebi, ne njim, na koncu jih je iz vala 2015 v Nemčiji 90% nezaposlenih in nezaposljivih, brez izobrazbe, brez znanja jezika, brez želje po asimilaciji, ker imajo nerealna pričakovanja in te frustracije v kombinaciji s kulturnimi vzorci povzročajo epidemijo posilstev in nasilja.

leiito ::

Dej, Guus, kak dokument pokaži, te parole poznamo, laži in propaganda, še za Žide niso imeli načrta, to govorijo tudi njihovi zgodovinarji.

In če je imel Hitler res tako slabo mnenje o Slovanih, zakaj je vzel v zaščito Slovake, vojno so preživeli morda celo najbolje od vseh, dokler seveda niso prišli Rusi.

gus5 ::

leiito je izjavil:

kulturnimi vzorci povzročajo epidemijo posilstev in nasilja.
Nič takega kot epidemija nasilja in posilstev v 'režiji' beguncev ne obstaja; beleži pa se epidemija nasilja, umorov prišlekov s strani skrajno desničarskih skupin, t. j. v režiji tvojih somišljenikov.

leiito ::

jype ::

Ja, ja, saj že vemo, židje uničujejo nemški narod.

gus5 ::

leiito je izjavil:

Dej, Guus, kak dokument pokaži, te parole poznamo, laži in propaganda,
Ti si nedvomno dovzeten za propagando. Tako kot vsak ignorant.

leiito je izjavil:

še za Žide niso imeli načrta, to govorijo tudi njihovi zgodovinarji.
Do začetka vojne je Hitler načrtoval izgon Judov, šele vojna mu je omogočila izpeljavo morije.

leiito je izjavil:

In če je imel Hitler res tako slabo mnenje o Slovanih, zakaj je vzel v zaščito Slovake, vojno so preživeli morda celo najbolje od vseh, dokler seveda niso prišli Rusi.
Ker mu je (geo)politično odgovarjal obstoj filo-fašistične Slovaške, na čelu katere je bil Tiso, prijatelj slovenskega klerikalnega filo-fašista Korošca. Tako kot mu je odgovarjala tudi ustaška Hrvaška, Srbija na čelu s filo-fašistom Nedićem (tudi ta je bil Koroščev politični zaveznik) itd.

leiito je izjavil:

Japajade
https://www.bloomberg.com/view/articles...
Nasilja pred letom 2007 je bilo bistveno več kot leta 2016, kljub povečanju po letu 2014, ki ga zaznamuje begunski val. Niso begunci največja grožnja Nemcev, še vedno Nemci predstavljajo drug drugemu največjo grožnjo.

jype ::

gus5 je izjavil:

še vedno Nemci predstavljajo drug drugemu največjo grožnjo.
Saj članka ni prebral. Če bi ga, si ga nikdar ne bi upal polinkat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

leiito ::

Torej, Guus, je bil Hitler racionalen, pragmatičen državnik, ki se ni prepuščal emocijam.

Me pa zanima katere knjige si prebral o WW2, ker tudi sam sem razmišljal podobno kot ti, potem sem začel pa brati na to temo in ne tam neke neonaci tekste, ampak šolane zgodovinarje s primarnimi viri.

gus5 ::

leiito je izjavil:

Torej, Guus, je bil Hitler racionalen, pragmatičen državnik, ki se ni prepuščal emocijam.

Me pa zanima katere knjige si prebral o WW2, ker tudi sam sem razmišljal podobno kot ti, potem sem začel pa brati na to temo in ne tam neke neonaci tekste, ampak šolane zgodovinarje s primarnimi viri.
Obstaja več biografij o Adolfu, najbolj izčrpna se zdi izpod peresa Kershawa.
_________________

To je tema o Zokiju, ne o Adolfu. Še en zanimiv podatek, ki zadeva tudi čistočo v 'Zokijevi' Ljubljani.

KAVINSKY ::

gus5 je izjavil:

Še en zanimiv podatek, ki zadeva tudi čistočo v 'Zokijevi' Ljubljani.




Kaj ima to veze z čim? A Zoki hodi okoli pa smeti pobira?

Smrekar1 ::

MisterM je izjavil:


Že 25% je ogromen odstotek, zame osebno občutno previsok. Postopek pa je bil jasno že viden. Najprej se s strahom in lažjo takšne ljudi prestraši. Začno ti slepo slediti in verjeti, da bodo ravno tvoje reforme rešile [državo, narod, svet, etc.]. Naslednji korak je ustanovitev privatne strankarske milice, ki bo skrbela za "zagotavljanje redu", saj se vsako zborovanje kaj hitro sprevrže v nasilje, ko se pojavijo tudi druagče misleči. Od teh svojih zaslepljencev vzameš najsposobnejše in najbolj goreče, jih oborožiš in evo ti rezultat: oborožena milica, pripravljena izvršiti vsak tvoj ukaz ter vsakomur, ki bi nasprotoval tvoji politiki, z nasiljem zapreti usta.

Malce karikiram, a ne dosti. Zmrazi me, ko vidim predstavnike teh 25%, ki bi radi svoj strah in fobije čimbolj razširili.


25% je celoten bazen populacije, ki je dovolj omejena, da hitro nasede populistom. Razdeli se med vse stranke, ki delujejo na tem nivoju. Največji sta SDS in Levica, zraven so potem še SNS, GOD, Davkoplačevalci se ne damo več in drugi. Samo prve tri pridejo čez odstotek, samo prvi dve v parlament, doseg SDS je približno polovica teh 25%.

Seveda se potem lahko hitro zgodi, da 13% podpore za SDS pomeni 25-30% sedežev, ker toliko in toliko strank ne pride v parlament in polovica elektorata ne gre na volitve, ampak to je že druga zgodba.

jype ::

Ni mi jasno, kako lahko stranko, ki obljublja Venezuelo, imenuješ za populistično.

Nesta ::

Ce se kdo lahko zagovarja Zokija je res kreten. Kako mora kdo podpriati nemoralnega človeka. Dejte prosim imejte razum in malo razmislite o moralnih početjih. Zoki dela vse legalno, ampak moralno pa nič....

https://www.finance.si/8934017/Bor-Bite...

EDINA poštena lekarna, pa jo gre Zoki zapret ker je konkurenca.... A si ti nor...Vse kar je proti Zokiju on uniči... A je to moralno? NE, je pošteno NE, je legalno. JA!!! IN ZATO NEKATERI BEBCI TUKAJ PODPIRATE KRIMINALCA. Sami ste kriminalci. Dejte prosim malo človečnošti in razmislite kaj ta človek dela. Ko bodo vsi Ljubljančani slej ali prej nastradali zaradi njegovega mafijskega obraza...


Še levičarji so vsi proti njemu:

https://siol.net/novice/volitve-2018/br...

jype ::

Nesta je izjavil:

Ce se kdo lahko zagovarja Zokija je res kreten.
Zoki je najboljši, on je vse zrihtal. Preden je bil on župan je bla Ljubljana zaendrek, zdej je pa svetovno prepoznavna prestolnica veselja in harmonije.

Nesta je izjavil:

EDINA poštena lekarna, pa jo gre Zoki zapret ker je konkurenca....
Poštena lekarna?

harvey ::

Poštena lekarna?

Poštena je le tista, ki tala jabolčke in farmacevtke sili v pospeševanje prodaje z mehaniko 2+1 gratis, ter ima prepakirane zadeve iz Poljske pod svojim galenskim pripravkom. Poleg svoje dejavnosti pa pokriva še Hospic. Vse ostalo, če nima jabolčka, gre pa koncesija v odstrel.:))
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

jype ::

harvey je izjavil:

Poštena je le tista, ki tala jabolčke
Ja ampak meni najbližja je bila včasih tista brez jabolčkov, pa še vedno je niso zaprli. Mogoče je nepoštena? Ne vem.

solatko ::

Vsi ki bi radi posegali v MOL-ovo blagajno in si višali strankarske finance so proti Zokiju, torej vse stranke predzokijevih koalicij. Razumljivo, saj gre skoraj za miljardo € denarja, ki se sedaj troši za potrebe mesta in meščanov, prej pa so pokrivala strankarske proračune.

Kaj je moralno in kaj ne, pa je odvisno od tega, čigav je kandidat. Vsak svoje leglo zagovarja, kar je najbolj vidno pri SDS, saj ni važno, kaj in kako počne njihovo božanstvo in njegovi pomočniki.
Delo krepa človeka

tasotusire ::

jype je izjavil:


En levičarski "intelektualni" sojim ki je bil plačan da je to izjavil, bo pa res ta ki bo krojil moje mnenje. Sploh v tem primeru ko primerja navijače z invazijci ki bojo dobili vse zastonj (hej, niso belci, kar pomeni da so manj superiorni zato je naša dolžnost da jim damo vse). Kot geji ki razlagajo da je aids homofobija :D

jype ::

tasotusire je izjavil:

En levičarski "intelektualni" sojim ki je bil plačan da je to izjavil, bo pa res ta ki bo krojil moje mnenje.
Zanimivo, kako hitro pod avtobus vržeš konzervativnega akademika.

tasotusire je izjavil:

Kot geji ki razlagajo da je aids homofobija :D
Jah, če so tako mentalno hendikepirani kot ti, potem jim ne moremo zameriti, da kaj takega izjavijo, tisti, ki niso, pa itak ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

tasotusire ::

jype je izjavil:


Koga vidiš na sliki? Jaz vidim doktorje, astronavte, inžinirje...




OK

jype ::

tasotusire je izjavil:

OK
Ko se debata preveč približa dejstvom, ki jih tvoja nežna dušica belega supremacizma ne prenese, hitro preklopiš na "full retard". Ni švoh taktika, zdaj ti dejansko ne moremo ničesar več očitat, ker se ne spodobi norčevati iz invalidov.

tasotusire ::

jype je izjavil:

tasotusire je izjavil:

OK
Ko se debata preveč približa dejstvom, ki jih tvoja nežna dušica belega supremacizma ne prenese, hitro preklopiš na "full retard". Ni švoh taktika, zdaj ti dejansko ne moremo ničesar več očitat, ker se ne spodobi norčevati iz invalidov.


A to taktiko so te naučili na predavanju o talmudu?

Nesta ::

Zanimivo dejstvo da je na listi SDS največ doktorjev in magistrov znanosti. Najmanj pa v Levici...kjer so sami falirani študenjte ipd... HM HM Zanimivo. Kaj to pove? Da smo malo preveč stereotipni.... In vse mečeno v isti koš. JA.

Smrekar1 ::

Nesta je izjavil:

Zanimivo dejstvo da je na listi SDS največ doktorjev in magistrov znanosti. Najmanj pa v Levici...kjer so sami falirani študenjte ipd... HM HM Zanimivo. Kaj to pove?


Za začetek to, da izobrazba ni enako sposobnost ali intelekt.

tasotusire ::

Nesta je izjavil:

Zanimivo dejstvo da je na listi SDS največ doktorjev in magistrov znanosti. Najmanj pa v Levici


Ja, a ima vaša neo naci bela supremacistična desnica sploh kakega doktorja za transeksualizem? A ima kakšnega pedagoga spolnosti za 9 letnike? Kakšnega strokovnjaka s področja superiornosti afričanov napram vam neandertalcem? Kakšno doktorico islama ki zna ljudjem razložiti kako je islam religija miru in podpira ženske? Imate kakšnega magistra iz holokavsta kako bo slovencem znal razložiti da smo krivi za zaplinjenje 6 kvintaljonov židov? Imate koga ki nam bo razložil da se moramo sramovati lastne barve kože ker kolonializem? Koga ki bo razložil kako kapitalisti rabijo poceni migrantsko delovno silo ker je proces za gospodarski uspeh ta da zamenjaš svoje zaposlene s pastirji iz Afganistana?

Ne? Oy vej, potem si Hitler! Ček mejt naci! Opraviči se!

jype ::

Nesta je izjavil:

Zanimivo dejstvo da je na listi SDS največ doktorjev in magistrov znanosti.
Definitivno je SDS znana po ekspertizi za ponarejanje takih in drugačnih dokumentov.

tasotusire je izjavil:

Ja, a ima vaša neo naci bela supremacistična desnica sploh kakega doktorja za transeksualizem?
Ima, ima. Saj so obljubili 2 jurja za vsakega migranta. Tega si ziher ni izmislil Janša, _čeprav_ je diplomant FSPN.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()
««
47 / 103
»»