» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
946 / 976
»»

PrihajaNodi ::

@Mitchoo v restavricjah s hrano ne.

Fantje, kaj pravte, bi bilo treba vzet ven pa potem spet nazaj kupit, ko bo še malo (ali pa veliko) padlo?


Tega ne ve nihče kdaj in koliko. Saj vem da si mlad ampak noben ti ne bo reku jutri ob 10ih vrži zadnji cekin notri.

PreviousUser ::

PrihajaNodi je izjavil:

@Mitchoo v restavricjah s hrano ne.

Fantje, kaj pravte, bi bilo treba vzet ven pa potem spet nazaj kupit, ko bo še malo (ali pa veliko) padlo?


Tega ne ve nihče kdaj in koliko. Saj vem da si mlad ampak noben ti ne bo reku jutri ob 10ih vrži zadnji cekin notri.


Ja to vem, ampak zaenkrat nič ne kaže, da bi se kaj popravilo.

PrihajaNodi ::

neverlucky ::

PrihajaNodi je izjavil:

neverlucky je izjavil:

https://coinmarketcap.com/currencies/wo...

Ga drži kdo od vas? Kar lepi gainsi napram ostalim v zadnjem tednu. Je to coin za Hipatijo?


Za koliko zraste kovanec ko daš 1000 eur notri?

PreviousUser je izjavil:

Ajej, jaz sem kar malo žalosten, da nisem vložil več in pobral ven, ko je bil čas za to. Tele zgodbice o kriptomilijonarjih me pa spravijo še v slabšo voljo. :D


Saj si še mlad. Pri 20 ih pa ja ne morš v penzijo. Mato, Vazelin pa jaz bi morali biti tam. Trije pravi mušketirje.


Koga briga, če je samo 1000$ volumna? Nekaj je tudi na tem, za kaj se coin zavzema. In ta coin se zavzema za feminizem. S svojimi strogimi in trdnimi stališči ga definitivno vidim kot top 50 coin v roku enega leta. Sem že vrgel 200€ noter. Upam, da bo Hipatija naredila isto. To je njena priložnost!!

PrihajaNodi ::

So ga že delistali?

Kr_enn ::

neverlucky je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

neverlucky je izjavil:

https://coinmarketcap.com/currencies/wo...

Ga drži kdo od vas? Kar lepi gainsi napram ostalim v zadnjem tednu. Je to coin za Hipatijo?


Za koliko zraste kovanec ko daš 1000 eur notri?

PreviousUser je izjavil:

Ajej, jaz sem kar malo žalosten, da nisem vložil več in pobral ven, ko je bil čas za to. Tele zgodbice o kriptomilijonarjih me pa spravijo še v slabšo voljo. :D


Saj si še mlad. Pri 20 ih pa ja ne morš v penzijo. Mato, Vazelin pa jaz bi morali biti tam. Trije pravi mušketirje.


Koga briga, če je samo 1000$ volumna? Nekaj je tudi na tem, za kaj se coin zavzema. In ta coin se zavzema za feminizem. S svojimi strogimi in trdnimi stališči ga definitivno vidim kot top 50 coin v roku enega leta. Sem že vrgel 200€ noter. Upam, da bo Hipatija naredila isto. To je njena priložnost!!


Pokažeš printscreen transakcije?

Vazelin ::

sem kar uganil target današnjega capa

jype: si že kdaj pomislil, da kupiš jahto in se voziš po norveških fjordih?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Bravo vazelin, kako nam kaže naprej?

PrihajaNodi ::

Bravo vazelin, kako nam kaže naprej?

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

Bravo vazelin, kako nam kaže naprej?

Pod 100 mlrd do konca leta:D

gustek_si ::

Vazelin je izjavil:

sem kar uganil target današnjega capa

jype: si že kdaj pomislil, da kupiš jahto in se voziš po norveških fjordih?

Nima on več za jahto, ker je zamudil s prodajo. :D Se pa lahko vozi z gumenjakom...

Vazelin ::

300 btc X 16000$ = 4.800.000, ena jahta

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

GregiB ::

ELI5: Ali imajo izdajatelji ICO token kakršnekoli obveznosti do investitorjev? Včeraj sem namreč bral članek v financah, intervju s podjetjem Viberate, ki je lani v 5 minutah s prodajo tokenov pridobilo cca. 10mio$ kapitala. Pravijo, da so veliko večino vplačanih sredstev takoj pretopili v FIAT (torej sami niso verjeli v kriptotrg, tako kot njihovi investitorji). Danes je tržna kapitalizacija celotnega volumna tokenov cca 4 mio €, od tega tistih v obtoku cca 3,4 mio €. Pravijo, da imajo še vedno večino vplačanega, dnevni promet s tokenom pa je praktično 25% celotnega volumna.... dnevni!
Torej, ali se lahko enostavno distancirajo od kakršnihkoli obveznosti, oz. kaj bi se teoretično zgodilo, da v naslednjih parih dneh sami pokupijo praktično vse tokene?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Zeitgeist ::

gustek_si je izjavil:

Tezos je potem skoraj kot je bila Canya.
Zdaj vidim da je Tezos prevelik da bi na slo-tech delal pump and dump.

tezos je preresen projekt za tole beznico tukaj. tukaj palite na populistične hype projekte,za katere mislite da bo vam prineslo x1000 v dveh dneh. Namesto da bi iskali projekt, ki bo "zmagovalec naslednjega kripto bear/bull cikla".

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Vazelin: 800 btcjev drži. 800 btc x 4300 USD =34.440.000

neverlucky ::

PrihajaNodi je izjavil:

So ga že delistali?


Se moraš iz vsega delat norca?

Coin se gre o tem, da bi se vsi znaki patriarhalnega sveta, sedaj zapisovali na blockchain in bi s tem zagotovili, da se v prihodnosti nikoli ne bi pozabilo kaj se je dogajalo oziroma se dogaja. Mogoče ni coin za vsakega, je pa definitivno coin, ki ga potrebujemo, da bomo enkrat v tem svetu dosegli enakopravnost!

PrihajaNodi ::

neverlucky je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

So ga že delistali?


Se moraš iz vsega delat norca?

Coin se gre o tem, da bi se vsi znaki patriarhalnega sveta, sedaj zapisovali na blockchain in bi s tem zagotovili, da se v prihodnosti nikoli ne bi pozabilo kaj se je dogajalo oziroma se dogaja. Mogoče ni coin za vsakega, je pa definitivno coin, ki ga potrebujemo, da bomo enkrat v tem svetu dosegli enakopravnost!


Sej nekaj takega ponuja DNA. Tam bo šel celoten človeški DNA na blockchain.

neverlucky ::

PrihajaNodi je izjavil:

neverlucky je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

So ga že delistali?


Se moraš iz vsega delat norca?

Coin se gre o tem, da bi se vsi znaki patriarhalnega sveta, sedaj zapisovali na blockchain in bi s tem zagotovili, da se v prihodnosti nikoli ne bi pozabilo kaj se je dogajalo oziroma se dogaja. Mogoče ni coin za vsakega, je pa definitivno coin, ki ga potrebujemo, da bomo enkrat v tem svetu dosegli enakopravnost!


Sej nekaj takega ponuja DNA. Tam bo šel celoten človeški DNA na blockchain.


Super ideja! Bom vrgel še 200€ v tole.

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vazelin: 800 btcjev drži. 800 btc x 4300 USD =34.440.000

Kako je to 34 mio?

PrihajaNodi ::

3.440,000 Takole bo prav. 34 ali 3,4 miljone, ni velike razlike več.

Zgodovina sprememb…

SimplyMiha ::

Tale dragulj:
Once upon a time in a village, a man appeared and announced to the villagers that he would buy monkeys for $10 each...
The villagers, seeing that there were many monkeys around, went out to the forest and started catching them.

The man bought thousands at $10 and as supply started to diminish, the villagers stopped their effort. He further announced that he would now buy at $20. This renewed the efforts of the villagers and they started catching monkeys again.

Soon the supply diminished even further and people started going back to their farms. The offer increased to $25 each and the supply of monkeys became so little that it was an effort to even see a monkey, let alone catch it!

The man now announced that he would buy monkeys at $50! However, since he had to go to the city on some business, his assistant would now buy on behalf of him.

In the absence of the man, the assistant told the villagers; "Look at all these monkeys in the big cage that the man has collected. I will sell them to you at $35 and when the man returns from the city, you can sell them to him for $50 each."

The villagers rounded up with all their savings and bought all the monkeys.

They never saw the man nor his assistant, only monkeys everywhere!

Now you have a better understanding of how the cryptocurrency market works.

Vazelin ::

Danes sem sanjal ZClassic kako nisem kupil tega ampak nek drug, že spumpan coin. Odločal sem se med dvema. Morda bi bila poteza za penzijo. To je bilo pri 3mio capa. Šlo je x100. 2 jurja not 200 ven. Itak bi bil pa preveč greedy.

Zgodbe, ki jih piše življenje!11

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Že z 100.000 jurji bi bil srečen. Je pa tako da bi moral dumpat pred forkom. MC se je popravil.

Zgodovina sprememb…

Smurf ::

GregiB je izjavil:

ELI5: Ali imajo izdajatelji ICO token kakršnekoli obveznosti do investitorjev? Včeraj sem namreč bral članek v financah, intervju s podjetjem Viberate, ki je lani v 5 minutah s prodajo tokenov pridobilo cca. 10mio$ kapitala. Pravijo, da so veliko večino vplačanih sredstev takoj pretopili v FIAT (torej sami niso verjeli v kriptotrg, tako kot njihovi investitorji). Danes je tržna kapitalizacija celotnega volumna tokenov cca 4 mio €, od tega tistih v obtoku cca 3,4 mio €. Pravijo, da imajo še vedno večino vplačanega, dnevni promet s tokenom pa je praktično 25% celotnega volumna.... dnevni!
Torej, ali se lahko enostavno distancirajo od kakršnihkoli obveznosti, oz. kaj bi se teoretično zgodilo, da v naslednjih parih dneh sami pokupijo praktično vse tokene?

Za viberate se ve, da umetno generirajo promet (verjetno niso edini).

Vazelin ::

Tut VouchForMe je sumljiv. Skoraj 20% capa je volume:))

neverlucky ::

Nekaj mesecev nazaj sem v centru Ljubljane videl nekoga, ki je nosil pulover z napisom VIBERATE. Mene bi bilo sram.

Vazelin ::

neverlucky je izjavil:

Nekaj mesecev nazaj sem v centru Ljubljane videl nekoga, ki je nosil pulover z napisom VIBERATE. Mene bi bilo sram.

Ne, če ti Viberate prinese penzijo:D

PrihajaNodi ::

Zamisli si da gre Tezos na 10 USD koliko keša bo dobil jure ki je vložil 10 btcjev:)

Še par penzij...

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Jaz bom počakal, da gre tezos na 0.1 in potem da gre na 10. to je x100 = penzija

PrihajaNodi ::

Saj je že bil 10. Iz 0,42 od icota na 10. To je 23x. Če pride na 0.1 gre marcet cap na 50 miljard oziroma še malo manj.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Evo tudi stellar ne more več čez magičnih 0.2.

Nodi: tezos bo pri 80-100mlrd capa okrog 0.1

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Vložiš tisočaka in imaš 100 jurjev:) Ni penzija je pa super deal.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Kot rečeno se počasi dviga dominanca btcja. Gre za desetinke procentov ampak se

Evo Ledger Nano mate 50% off, če koga zanima, da si shranite shitcoine za prezimovanje:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Mato989 ::

Btc dominanca se po tvoje skoz dviga a ko si govvoril o njej da se dviga je bla 56 postov zdaj pa se dviga pa je 54 lol
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

PrihajaNodi ::

Vazelin ::

Soon Mato soon

PrihajaNodi ::

Tetherlopov pa še kar printa in printa....

gustek_si ::

Če ne bi tetherprinter delal bi zdaj bil BTC že pod 1000$ in bi bilo povpraševanje za gumenjake nenormalno.

PrihajaNodi ::

Dovolj o kriptu, pojdimo na lažje teme. Vazelin, si videl da prihaj nov film Levji Kralj?

PrihajaNodi ::

Vazelin ::

Komaj čakam, da še enkrat pogledam zlajnano zgodbo levjega kralja:))

Ja nodi, to je en unih coinov ko zadaneš jackpot

PrihajaNodi ::

Komaj čakam, da še enkrat pogledam zlajnano zgodbo levjega kralja:))


Ko sem bil mali sem jokal ob tem filmu, čustva pa to.

Vazelin ::

Jaz sem jokal ob Terminatorju 2 :D

PrihajaNodi ::

A ko gre Arni v lavo?

neverlucky ::

PrihajaNodi je izjavil:

https://coinmarketcap.com/currencies/ve... wtf is that?


Vauu. Lep 10000x od februarja. Je kdo tu na forumu, ki ima tole?

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

A ko gre Arni v lavo?

Tudi

Fak 10k x coin od februarja.
Blagor srečnim dobitnikom. 100 eur not milijon ven

gustek_si ::

neverlucky je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

https://coinmarketcap.com/currencies/ve... wtf is that?


Vauu. Lep 10000x od februarja. Je kdo tu na forumu, ki ima tole?

jype ima sigurno, za druge pa ne vem.

Vazelin ::

Si predstavljaš Nodi? 1/3 socialke not, 2500 socialk ven

PrihajaNodi ::

Te takoj povabim na kavo in placam prostitutko. Saj tezos bo sel tudi gor 5000x samo da botnet zalaufajo...

Zgodovina sprememb…

««
946 / 976
»»