» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
945 / 976
»»

Mato989 ::

PreviousUser je izjavil:

Mato989 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Zakaj še ti nisi dal v ICON?


Ker sem zajebal =) Dejansko ga takrat sploh nisem opazil, koelga je omenjal ampak nisem niti pogledal =)


Kolega je torej v penziji al še dela?

Da tak keš dobim si najprej privoščim 5 exclusive eskortk pol pa dalje razmišljat.


Dela, kupil si je 2 Fleta v LJ, novogradnje, enega ob drugem isto nadstropje, 1 oddaja za 800EUR na mesec, v drugem sam živi... drugo špara če pride FURS slučajno... tak da enih dobrih 550k mu je ostalo je rekel... pa na potovanje gre 1 mesečno naslednje poletje je rekel... to pa je vse =)


Kako pa to, da še dela? Mu je služba tolk kul ali še nabira keš?


Dela ker ma lagan šiht nekje v JU, ne vem kaj točno preglejuje neke papirje saj se ne spomnim... vglavnem nič stresnega lepo 8-16 šiht... rekel je da bo delal še 10 let pol pa bo videl če mu še bo.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PreviousUser ::

spegli je izjavil:

Mi ki vztrajamo pri tem hecu več kot leto, si zaslužimo konkreten bull. Če ne drugega, smo pa zdej veterani. Za to mora bit kaka nagrada. Majca mogoče ?


Z napisom "I lost thousands of dollars but still proud HODLER".

Mato989 je izjavil:

PreviousUser je izjavil:

Mato989 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Zakaj še ti nisi dal v ICON?


Ker sem zajebal =) Dejansko ga takrat sploh nisem opazil, koelga je omenjal ampak nisem niti pogledal =)


Kolega je torej v penziji al še dela?

Da tak keš dobim si najprej privoščim 5 exclusive eskortk pol pa dalje razmišljat.


Dela, kupil si je 2 Fleta v LJ, novogradnje, enega ob drugem isto nadstropje, 1 oddaja za 800EUR na mesec, v drugem sam živi... drugo špara če pride FURS slučajno... tak da enih dobrih 550k mu je ostalo je rekel... pa na potovanje gre 1 mesečno naslednje poletje je rekel... to pa je vse =)


Kako pa to, da še dela? Mu je služba tolk kul ali še nabira keš?


Dela ker ma lagan šiht nekje v JU, ne vem kaj točno preglejuje neke papirje saj se ne spomnim... vglavnem nič stresnega lepo 8-16 šiht... rekel je da bo delal še 10 let pol pa bo videl če mu še bo.


Enim se pa res fajn poklopi v lajfu.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Daj odjeb... mato:(

PreviousUser ::

PrihajaNodi je izjavil:

Daj odjeb... mato:(


Tebi je pa kao hudo v Romuniji?

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

Bom. Postopoma. Tezosa sem zakupil. Ce ne bo nic bom Jureta v rit brcnil.
Da se nauš krvav useknu k te'm stouku k toča brajdo.

Vazelin ::

zakon, službica v JS in potem jackpot v ICON

bvt ::

Matov prijatelj pa res ne zna zivet.

Vazelin ::

Uporabniško ime Kult90
Čas prve prijave 19.11.2018 20:58:42
:D

Matov frend je pameten. Za osnovne stroške bo lepo naprej cuzal državo, ostalo mu ostane. Zakon načrt to s službico v JS, ki ga ne matra preveč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

bvt ::

Mu ostane za kaj? Za odnest v grob?

PrihajaNodi ::

Za froce pa to. Ce pa babe na zna najdt pa bog mu pomagej...

Vazelin ::

če imaš milijonček ne rabiš iskat

PrihajaNodi ::

jype je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Bom. Postopoma. Tezosa sem zakupil. Ce ne bo nic bom Jureta v rit brcnil.
Da se nauš krvav useknu k te'm stouku k toča brajdo.


Ti shilas ta sitkojn...

Vazelin je izjavil:

če imaš milijonček ne rabiš iskat


Pride serijsko, drzi.

Zgodovina sprememb…

bvt ::

Jaz ce bi bil nolifer bi tudi ostal v javi upravi. Zarad druzbe. Osamljenost je huda rec.

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ti shilas ta sitkojn...
Ne. Lahko kar takoj vse prodaš.

PrihajaNodi ::

Je super je gledat te depresivce. Odpres vrtec za otroke, najames nekaj varusk pa furas biznis.

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pride serijsko, drzi.
K meni ni. Preden sem bil bogat, sem imel precej več ponudbe.

PrihajaNodi ::

jype je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ti shilas ta sitkojn...
Ne. Lahko kar takoj vse prodaš.


Pa ravno ti izvajas prikrito propagando.

jype je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Pride serijsko, drzi.
K meni ni. Preden sem bil bogat, sem imel precej več ponudbe.


Svet se ne vrti okoli tebe!

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

jutri gremo na 138 mlrd

PrihajaNodi ::

Jure z 800 btcji je lahko zvet. Da ne omenjsmo miljonov € ki jih drzis. Kapitalisticni prebrisan mack.

Vazelin je izjavil:

jutri gremo na 138 mlrd


Od kje ti to? Jutri bo zeleno.

Zgodovina sprememb…

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

Svet se ne vrti okoli tebe!
Zgolj ponujam en data point, ki pravi, da tvoja teorija ne drži v vseh primerih.

PrihajaNodi je izjavil:

Pa ravno ti izvajas prikrito propagando.
Projekt me vznemirja zaradi tehnoloških posebnosti in sprememb v nagrajevanju.

Tezos nagrajuje sprejete nadgradnje protokola, ponuja formalno dokazljive pogodbe in je s PoS bistveno bolj "ekološki" od PoW omrežij.

Tudi decentraliziran je bistveno bolj od večine primerljivih omrežij: https://tzscan.io/charts_bakers https://tzscan.io/bakersperday https://tzscan.io/rolls-distribution

Zato. Ampak vrednost je pa taka:

https://tzscan.io/market_prices

Če bi rad zaslužil, raje prodajaj prepovedane droge.

gustek_si ::

Dosti dobrih dealov za raznorazne gadgete. Dvomin da ne bo še tudi najbolj hardcore hodlerjev premamilo malce. Gremo lahko pod 4000$ če ne celo pod 3000$.

jype ::

Slab si.

gustek_si ::

Glej pasico desno -60%. Đabe ti vsi Tezosi, če ne kupiš novih slušalk.

Vazelin ::

tezos x100 potencial

gustek_si ::

Tezos je potem skoraj kot je bila Canya.
Zdaj vidim da je Tezos prevelik da bi na slo-tech delal pump and dump.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

opa grmeo pod 145?

jype ::

Slab si, guštek, slab.

Vazelin ::

Hmm precej se dumpa.

gustek_si ::

Logično. 35% ceneje, 45% ceneje, 65% ceneje. Kdo se lahko sploh upira takim akcijam? Dumpneš in greš po nekaj oprijemljivega. Kaj ti bo virtualni kovanec?

bvt ::

Mogoce bo kaksen pump vmes. Mogoce ne. Mogoce bo vrednost 0 leta 2020. Mogoce ne bo. Mogoce vam bo uspelo. Mogoce ne. Mogoce.

Vazelin ::

Jaz grem sedaj spat. Računam da bo zjutraj CMC cca 135 mlrd

HODL ::

jype je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Pride serijsko, drzi.
K meni ni. Preden sem bil bogat, sem imel precej več ponudbe.

To jype. Ti si nas SloTech alfa samec.
Ena prosnja. A lahko s svojimi 8000 bitcoini napumpas NEBL nazaj na 60$, da gremo v penzijo?

bvt ::

Ne. Kdo bo delal ce boste vsi v penziji.

jype ::

HODL je izjavil:

alfa samec.
Te reči ste nahalucinirali.

HODL je izjavil:

Ena prosnja. A lahko s svojimi 8000 bitcoini napumpas NEBL nazaj na 60$, da gremo v penzijo?
800 milijoni bitcoinov, misliš?

Ne.

gustek_si ::

Sorry ker dumpam kripto in kupujem stvari namesto da bi živel asketsko življenje. Prosim za odpuščanje.

jype ::

Kaj bi se sekiral? Uživaj, če ti to ustreza.

Le na to pazi, da boš pri nakupovanju kupil tudi dovolj takih reči, ki bodo izničile tvoj ogljični odtis.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: kuall ()

HODL ::

Mato989 je izjavil:

Tole pa je vernik :D

Today I sold my house for 35 Bitcoin! Going to travel the world for 2 years and the hopefully buying a house double the size for less btc


Naj mu rata!

Mu bo ratalo?

neverlucky ::

Black friday indeed. Danes popoldne bodo vse kriptovalute 25% in vec ceneje!

Mato989 ::

jype je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Pride serijsko, drzi.
K meni ni. Preden sem bil bogat, sem imel precej več ponudbe.


Seveda si mel ker si bil mlajsi... Ti bos mel spet ponudbe pred smrtjo ce bos omenjal private keye ce bo kaj vredno
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

jype je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Pride serijsko, drzi.
K meni ni. Preden sem bil bogat, sem imel precej več ponudbe.


Seveda si mel ker si bil mlajsi... Ti bos mel spet ponudbe pred smrtjo ce bos omenjal private keye ce bo kaj vredno


Nekaj keša (miljon ali dva, če me spomin ne vara) ma pa še od prodaje firme. Jure bo imel vedno ponudbe.

Spet smo v medvedu no.

Zgodovina sprememb…

neverlucky ::

https://coinmarketcap.com/currencies/wo...

Ga drži kdo od vas? Kar lepi gainsi napram ostalim v zadnjem tednu. Je to coin za Hipatijo?

PreviousUser ::

Ajej, jaz sem kar malo žalosten, da nisem vložil več in pobral ven, ko je bil čas za to. Tele zgodbice o kriptomilijonarjih me pa spravijo še v slabšo voljo. :D

PrihajaNodi ::

neverlucky je izjavil:

https://coinmarketcap.com/currencies/wo...

Ga drži kdo od vas? Kar lepi gainsi napram ostalim v zadnjem tednu. Je to coin za Hipatijo?


Za koliko zraste kovanec ko daš 1000 eur notri?

PreviousUser je izjavil:

Ajej, jaz sem kar malo žalosten, da nisem vložil več in pobral ven, ko je bil čas za to. Tele zgodbice o kriptomilijonarjih me pa spravijo še v slabšo voljo. :D


Saj si še mlad. Pri 20 ih pa ja ne morš v penzijo. Mato, Vazelin pa jaz bi morali biti tam. Trije pravi mušketirje.

Zgodovina sprememb…

PreviousUser ::

PrihajaNodi je izjavil:

neverlucky je izjavil:

https://coinmarketcap.com/currencies/wo...

Ga drži kdo od vas? Kar lepi gainsi napram ostalim v zadnjem tednu. Je to coin za Hipatijo?


Za koliko zraste kovanec ko daš 1000 eur notri?

PreviousUser je izjavil:

Ajej, jaz sem kar malo žalosten, da nisem vložil več in pobral ven, ko je bil čas za to. Tele zgodbice o kriptomilijonarjih me pa spravijo še v slabšo voljo. :D


Saj si še mlad. Pri 20 ih pa ja ne morš v penzijo. Mato, Vazelin pa jaz bi morali biti tam. Trije pravi mušketirje.


Za penzijo ni nikoli prezgodaj. :D

A misliš, da jaz pa nimam vrta za okopavat, pa malo je treba na tržnico iti, kakšen šah zašpilat pa tko.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

A misliš, da jaz pa nimam vrta za okopavat, pa malo je treba na tržnico iti, kakšen šah zašpilat pa tko.


Ko boš 30 boš začel študirat kako do penzije, zdaj pri 20 ti lahko še starši malo pomagajo, malo greš na socialo, malo kelnariš za 4 urce in tko. Se imaš lahko fino kot v penziji.

Kje je Perci? Kako ti kaže portfolio?

PreviousUser ::

PrihajaNodi je izjavil:

A misliš, da jaz pa nimam vrta za okopavat, pa malo je treba na tržnico iti, kakšen šah zašpilat pa tko.


Ko boš 30 boš začel študirat kako do penzije, zdaj pri 20 ti lahko še starši malo pomagajo, malo greš na socialo, malo kelnariš za 4 urce in tko. Se imaš lahko fino kot v penziji.

Kje je Perci? Kako ti kaže portfolio?


Samo če celo socialno vržem v kripto, mi pol bolj malo ostane, sploh zadnjih par mesecev.

Baja ::

@mitchoo: a si končno pustil šiht?

PrihajaNodi ::

@Mitchoo Sej pa kelnariš za 4 ure in je to to. Pa dobiš še tam nekih 400EUR. Pa če ti dajo še starši za božička pa rojstni dan nekaj stotakov pa se nabere.

Jacksmav ::

a bo dons Black Friday za BTC.... :)

PreviousUser ::

Nisem še pustu, sem pa po parih razgovorih bil in upam, da bo kaj iz tega. Do takrat pa bolj uizi.
Nodi, a ne jemljejo bolj punc za kelnarit?

Fantje, kaj pravte, bi bilo treba vzet ven pa potem spet nazaj kupit, ko bo še malo (ali pa veliko) padlo?

Zgodovina sprememb…

««
945 / 976
»»