» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
918 / 976
»»

branimirII ::

Ti me ne mores trigerat v taki meri kot tista dva odpadnika clovestva. Ker nimas take otrocje, pozenscene, pussy luzerske mentalitete. Zraven tega pa naivneza, spranca. Malo se mi tudi smilita, ker zgleda da sta ziher vzgajana brez fotra. Ali pa je bil pijanc. Ker tole je obup in posmeh clovestvu, hkrati pa zalost. Da me ne bo kdo narobe razumel. Nekateri, ki so vzgajani samo s strani zenske se lahk razvijejo ali zelo zascitniski do zensk alfa samci ali pa pussiji luzerji kot sta nodi in vazelin. Druge ni.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Zakaj taksno sovrastvo branimir?

neverlucky ::

Branko, ti pa svoje karakteristike menjaš tako pogosto kot jaz svoje to the moon kovance. Najprej si bil trol s srbohrvaskim jezikom, potem si se prelevil v kripto eksperta. Nadaljeval si s tem, da si postal moralna in etična avtoriteta tukaj na forumu. Sedaj si pa samo še nek zafrustriranec?

PrihajaNodi ::

Branimir se zajebava, ker je dobil denar od kripta. Vi munpa nasedate. Clovek ima vilo na zaplani pa hudo tembolasko,. Na racunu pa vec kot 3 miljine evrov. Ga poznam osebmo. Zenska mu pac ni prinesla srece zato pa trola tu, poleg tega mu vsak dan zaplravlja kes....

branimirII ::

Bogat sem. Na racunu imam 300 eur od sociale. Zensk pa ne rabm. Zato sem v tem pogledu bogatejsi od bluzeriana, ker on rabi vsak dan najmanj 5 zensk.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

branimirII je izjavil:

Bogat sem. Na racunu imam 300 eur od sociale. Zensk pa ne rabm. Zato sem v tem pogledu bogatejsi od bluzeriana, ker on rabi vsak dan najmanj 5 zensk.



Vilo na zaplani si pa pozabil omenit. Davčna ve, kako si prišel do nje?

branimirII ::

Kaksna vila. Zivim pri starsih. Na zaplano nikol neb sel zivet, ker je onesnazen veter od kemisa pihal tja.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Prosim, da nehaš trolat. Denar od kripta si dobil prijavil ga nisi, sedaj pa serješ tu.

MasterTade ::

PrihajaNodi je izjavil:

branimirII je izjavil:

Bogat sem. Na racunu imam 300 eur od sociale. Zensk pa ne rabm. Zato sem v tem pogledu bogatejsi od bluzeriana, ker on rabi vsak dan najmanj 5 zensk.



Vilo na zaplani si pa pozabil omenit. Davčna ve, kako si prišel do nje?


Tisto je sušilnica sadja
Mors omnia aequat

branimirII ::

Dej nodi nehi trolat.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Takoj ko ti prijaviš 3 miljone skeširanega davčni. Upam da tole berejo in te dobijo, ker sem te sit.

gustek_si ::

Brankotu je na živce udarilo. Pozabil vzet tablet in je že frka. :))

branimirII ::

Ce kdaj skesiram 3 milijone, z veseljem dam fursu svoj delez.

sivistol ::

branimirII je izjavil:

Ce kdaj skesiram 3 milijone, z veseljem dam fursu svoj delez.


zakaj bi dal ce ti ni treba
binance referal ( 10% off ) https://www.binance.com/en/futures/ref/38134864

branimirII ::

Zato, ker sem radodaren in bom bolj vesel in pomirjen.

PrihajaNodi ::

Mah baba mu zapravlja denar, pa je spet siten.

branimirII ::

Ti to sklepas na podlagi svojih izkusenj.

Lepa žena denarja vredi, kurac te pare štedi. Ce ne rabis zensk in seksa lahk dost prisparas.

Zgodovina sprememb…

gustek_si ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mah baba mu zapravlja denar, pa je spet siten.

Nodi svoji si dal zlati mastercard zdaj pa živčno pišeš po forumu medtem ko čakaš da se vrne iz šopinga. Poznamo mi take.

spegli ::

Tale špica dol do 6240 na Bitfinex je zanimiva

perci ::

tak wick izgleda kot, da so prodajalci tam izgubili moč in da se bo v gledanem obdobju trend obrnil. v resnici pa ne pomeni nič, zato nehaj ze glumit s to TA.

janig ::

zato nehaj ze glumit s to TA.

Zadnje opozorilo predno postanes PNG zaradi trolanja!

gustek_si ::

Spegli, še ena taka pa bo naziv!!!

perci ::

tale vama je pa še kar ratala

nene, Spegli naj kar spekulira; mi je pa smešen ta kao resen pristop

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

branimirII ::

Kaksen lambo, ferari in ostala gejevska kolesja. Yugo! Ampak americani nimajo pojma kaj je dober avto. Spodnji video je dokaz za to. Najboljsi pa so komentarji. Sem mu ravno zelel nekaj podobnega napisat pa so me drugi prehiteli.

Vazelin ::

Brane govori slovensko bolje kot jaz

neverlucky ::

Od vedno je BranimirII.

perci ::

profdoktor, tole tvoje prepiranje s samim sabo...je patološko.

branimirII ::

Vazelin ::

hahahah dejansko OK slika:D

piksi71 ::

Kakšen teden nazaj, je bilo po internetu govora, da se kupuje BTC izven borz na full, pa da se je kupilo 133k BTC,... . Mene pa zanima, kako lahko to vpliva na dvig cene BTC, posledično pa še na drug kripto.

Mato989 ::

Še kr brišeš pustiš pa da Brane naklada o nekih posvetnih zadevah in luči in temi... bednik.

Poznalo se bo na lower supply...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

sivistol ::

piksi71 je izjavil:

Kakšen teden nazaj, je bilo po internetu govora, da se kupuje BTC izven borz na full, pa da se je kupilo 133k BTC,... . Mene pa zanima, kako lahko to vpliva na dvig cene BTC, posledično pa še na drug kripto.


fake news,

baje je samo binance premakil te btcje 133k,
binance referal ( 10% off ) https://www.binance.com/en/futures/ref/38134864

Mato989 ::

sivistol je izjavil:

piksi71 je izjavil:

Kakšen teden nazaj, je bilo po internetu govora, da se kupuje BTC izven borz na full, pa da se je kupilo 133k BTC,... . Mene pa zanima, kako lahko to vpliva na dvig cene BTC, posledično pa še na drug kripto.


fake news,

baje je samo binance premakil te btcje 133k,


Najboljše je ko nekdo napiše fake news in potem doda čisto enako špekulacijo...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

fake news ... baje ... moon soon?:D

Se spomnite lanskoletnega optimizma? Ob približno takšnem času?Ah to si ti stari časi. Ko nam je dopamin sekal v nebo? Ko smo porabili dopamina za naslednjih 10 let?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

kamiKaZaA ::

Bom še enkrat zapisal svojo napoved. Naslednji moon bo bodisi jeseni 2018, zima 2018, pomlad 2019, jesen 2019, zima 2019 ali najkasneje pomlad 2020. Med pokom balona januar 2018 in pomladjo 2020 je razlike 26-28 mesecev in znotraj tega obdobja se bo zgodil po mojih ocenah novi bull run in še vedno trdim, da nismo doživeli zadnje kripto rasti in da bomo nekoč prebili cmc 5000b. Kdaj ? Nevem in mi je vseeno, če bo to čez 5 ali 10 let.

Jaz se ne obremenjujem s tem, da če bi sedaj prodal, da bi si naredil minus. Dejansko sem v velikem minusu sedaj, ampak not sem vrgo toliko, da sedaj zaradi tega ne trpim in sem pripravljen tudi vse izgubiti in živeti dalje, ter oditi novim izzivom naproti. Če ne druga, si bom čez par let rekel, da sem probal zaslužiti nekaj več, ampak se žal ni izšlo. Lahko pa, da bom preskrbljen od tega in potem morda lahko grem 10-25 let prej v penzijo ali pa delam le še 4ure/dnevno do upokojitvene starosti. Ogromno opcij se mi lahko v tem primeru odpre, če zaslužim s kriptom milijon.

branimirII ::

Mato989 je izjavil:

Še kr brišeš pustiš pa da Brane naklada o nekih posvetnih zadevah in luči in temi... bednik.

Poznalo se bo na lower supply...

Zato, ker je perci razsvetljen in ve kaj pomeni luč in svetloba za razliko od vas, ki tavate v temi.

Mato989 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Bom še enkrat zapisal svojo napoved. Naslednji moon bo bodisi jeseni 2018, zima 2018, pomlad 2019, jesen 2019, zima 2019 ali najkasneje pomlad 2020. Med pokom balona januar 2018 in pomladjo 2020 je razlike 26-28 mesecev in znotraj tega obdobja se bo zgodil po mojih ocenah novi bull run in še vedno trdim, da nismo doživeli zadnje kripto rasti in da bomo nekoč prebili cmc 5000b. Kdaj ? Nevem in mi je vseeno, če bo to čez 5 ali 10 let.

Jaz se ne obremenjujem s tem, da če bi sedaj prodal, da bi si naredil minus. Dejansko sem v velikem minusu sedaj, ampak not sem vrgo toliko, da sedaj zaradi tega ne trpim in sem pripravljen tudi vse izgubiti in živeti dalje, ter oditi novim izzivom naproti. Če ne druga, si bom čez par let rekel, da sem probal zaslužiti nekaj več, ampak se žal ni izšlo. Lahko pa, da bom preskrbljen od tega in potem morda lahko grem 10-25 let prej v penzijo ali pa delam le še 4ure/dnevno do upokojitvene starosti. Ogromno opcij se mi lahko v tem primeru odpre, če zaslužim s kriptom milijon.


To ja, samo kaj ti pomaga recimo če bo nekoč BTC 1 milijon dolarjev če bo to recimo zradi hiperinflacije ali whatever... Če gledava v bolivarjih ima BTC že skoz lepo rast =) Market cap pa gre v trilijarde verjetno =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

gustek_si ::

Mato, do božiča BTC do 300k? John McAfee že brusi nož da si odreže jajca ali kaj je zastavil? Dobro je pumpal sledilce, mater. 8-)

Vazelin ::

Jaz sumim da bo do novega leta manjši bump. Tja do 250mlrd cap krajši čas

gustek_si je izjavil:

Mato, do božiča BTC do 300k? John McAfee že brusi nož da si odreže jajca ali kaj je zastavil? Dobro je pumpal sledilce, mater. 8-)

Še kdo spremlja mcafee coin of the week?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vazelin ::

Priporocate kak dober ICO projekt?

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: perci ()

spegli ::

perci je izjavil:

tak wick izgleda kot, da so prodajalci tam izgubili moč in da se bo v gledanem obdobju trend obrnil. v resnici pa ne pomeni nič, zato nehaj ze glumit s to TA.


Zanimalo me je in me še, če bodo pokrili naslednji podoben test navzdol. V dvomih sem. Sem pa danes prvič zaslužil na XRP. 10 USD. Za malco bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

Vazelin ::

Jutri pa dve malici dol

spegli ::

Sem čist out. Ni tole za trejdat.

V eno smer bo šlo konkretno :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

perci ::

or not

rokp ::

Bo, bo. Enkrat (no ja, verjetno veckrat). Matr sm pameten.

spegli ::

Ni še čist jasno kam. Dal sem long s ST pod prejšnjim testom. Mogoče bo jutri za malco sendvič al pa pizza z ananasom lol.

jype ::

IMO če se od BPA odbije na dol bo šlo čez EA in potem bi znal jit strmo gor kak teden, če ne bo vmes kakšnih slabih novic. Jaz sem šel 25% v NML in bom poizkusil shortat, če prebije TDD.

PrihajaNodi ::

MNL je pravzaprav decentraliziran exchange. Sej to že imaš platforme aka waves.

A nis ti reku, da se ne ukvarjaš s trejdanjem al samo trolaš tu? Ali si mislil NML?

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

branimirII je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Še kr brišeš pustiš pa da Brane naklada o nekih posvetnih zadevah in luči in temi... bednik.

Poznalo se bo na lower supply...

Zato, ker je perci razsvetljen in ve kaj pomeni luč in svetloba za razliko od vas, ki tavate v temi.


Zakaj Branko nima "predlagaj izbris"?

janig ::

Ker pise pametne komentarje
««
918 / 976
»»