» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
812 / 976
»»

neverlucky ::

Zgleda so nas Azijci preseneteli in napumpali malo cene :)

-valvoline- ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj pa je stablecoin? Kateri kojn je to. Edini uporaben kojn je tale:

https://coinmarketcap.com/currencies/do...

Dejansko stvar poteka že v praksi.

Vse ostalo je smet.

stablecoin je coin vezan na doloceno valuto ali zlato.
tether je stablecoin, vendar nimajo realno pokrito vseh izdanih tokenov.
https://coinmarketcap.com/currencies/tr...
Tole je prihajajoci tether killer, zajamceno kritje 1:1 v usd, tetherprinter ne garantira za tokene. Ko bo tether spusil bo tudi vse ostalo kar ni stablecoin. Napovedanih je najmanj 100 stablecoinov, ne bo nobene potrebe vec po lopovcoinse.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

hvala za definicijo stablecoina

-valvoline- ::

:D:))

Mato989 ::

In takrat ko bo se to zgodilo kar valvoline pravi, bo on vstopil na trg in na stablecoinih služil ogromne denarje...

:))
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

-valvoline- ::

Ves kriptotrg je tezki kriminal, nateg in goljufija. Namen kripta je pocen placevanje na daljavo in tujino. Nothing else matters. In tapravi 100% backed up stablecoini bodo tega omogocili.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Stablecoin
Kakeckojn
Tetherprinter

Ze kar nekaj izrazov se je nabralo

Baja ::

lol, coini pegani na fiat so fiat!

uporabni samo za hitre umike v fiat

-valvoline- ::

Baja je izjavil:

lol, coini pegani na fiat so fiat!

uporabni samo za hitre umike v fiat

Tako je. Tisti k niso pegani-vezani so navadni kriminal.

Zgodovina sprememb…

neverlucky ::

Samo s stablecoini ne bo nobenih gainsov ... To mi ni kul.

-valvoline- ::

neverlucky je izjavil:

Samo s stablecoini ne bo nobenih gainsov ... To mi ni kul.

Ponavljam, osnovni namen *valute* je placevanje, in realna stabilna vrednost same valute.

Zgodovina sprememb…

Baja ::

-valvoline- je izjavil:

Baja je izjavil:

lol, coini pegani na fiat so fiat!

uporabni samo za hitre umike v fiat

Tako je. Tisti k niso pegani so navadni kriminal.


jep, ampak potem je fiat kriminal na kvadrat.

kingsix ::

valvoline je nazaj. Sklepam lahko le eno: vrednost kripto padaaaaaaaaaa

Baja ::

kdaj vam bo potegnilo da so fiatu šteti dnevi? ko se bo fiat sesul, jim 80% kripto padci ne bodo segli do kolen.

Mato989 ::

Pa saj ni vsak crypto valuta...

Mene dejansko bolj kot crypto valuta zanima, in si želim da bi se crypto razvil v smeri "delnic" in nagrade za ohranjanje varnega omrežja (POS oblika). Da bi lahko recimo jaz odprl D.o.o. in bi na lahek način brez da skačejo vsi solastniki do notarja itd... v statut zapisal, da je 100% delež podjetja recimo 1.000 MatoCoinov in potem bi lahko to prodal dobil s tem kapital v podjetje, in plačeval od dobička dividende (teorija)

Drugi del ki me zanima so POS verzije coinov, kjer bi s stakanjem (EOS, Neblio itd.) skrbel za varnost blockchaina in od tega dobival procente... na blockchainu bi pa delale druge firme svoje appse =)

Same valute tipe bitcoin, skycoin, ipd... me ne zanimajo.

No tu je pa še potem Ethereum in podobni, ki bi bili kupovani za ICO.

Tako da to bi bilo idealno, da bi se coino razvrstili v sledeče:

- Crypto valute (Bitcoin, Litecoin, Skycoin ipd...)
- Crypto tokeni (kovanci s katerimi lahko kupiš nekaj od podjetja (RPX novice ipd...)
- Crypto delnice (razloženo zgoraj, da bi delež podjetja prodal prijateljem, ali drugim ki bi dobivali dividende)
- Crypto blockchain tokeni in platforme( Ethereum, Icon, Ark, Lisk, Neblio, ipd... torej tokeni ki migrirajo na POS sistem in jih držiš da dobivaš dividende od varovanja omrežja (mining))
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

profdoktor ::

Vazelin je izjavil:

Stablecoin
Kakeckojn
Tetherprinter

Ze kar nekaj izrazov se je nabralo

Nodi manever - streznitev ko greš allin v kripto in postane tvoj favorit Kakeckojn. Poskusiš s startupom s petimi soustanovitelji, ki si jih spoznal v gostilni. Loto vplačuješ še naprej vsak teden.

-valvoline- ::

Baja je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

Baja je izjavil:

lol, coini pegani na fiat so fiat!

uporabni samo za hitre umike v fiat

Tako je. Tisti k niso pegani so navadni kriminal.


jep, ampak potem je fiat kriminal na kvadrat.

Tako je, jebes drzavni denar, garazne geek lopovcoine rabimo. Zimbabwe tiskarne.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

profdoktor je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Stablecoin
Kakeckojn
Tetherprinter

Ze kar nekaj izrazov se je nabralo

Nodi manever - streznitev ko greš allin v kripto in postane tvoj favorit Kakeckojn. Poskusiš s startupom s petimi soustanovitelji, ki si jih spoznal v gostilni. Loto vplačuješ še naprej vsak teden.


Tako ja. V gostilni pri Mačku v stari Ljubljani. En bolj lev kot drug. Brez skrbi nisem šel all in:) Zakaj te skrbi zame?

Zgodovina sprememb…

tryhard ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj pa je stablecoin? Kateri kojn je to. Edini uporaben kojn je tale:

https://coinmarketcap.com/currencies/do...

Dejansko stvar poteka že v praksi.

Vse ostalo je smet.

Ne vem kaj je, ampak je šrot.

profdoktor je izjavil:

Trezor je v akciji na mimovrste. Cena: 59,99 EUR

https://www.mimovrste.com/varnostni-sef...

Tega še odpirat ne rabš. V eni roki gajbo neseš, vdrugi pa trezor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tryhard ()

PersonaRuda ::

Mato989 je izjavil:

Pa saj ni vsak crypto valuta...

Mene dejansko bolj kot crypto valuta zanima, in si želim da bi se crypto razvil v smeri "delnic" in nagrade za ohranjanje varnega omrežja (POS oblika). Da bi lahko recimo jaz odprl D.o.o. in bi na lahek način brez da skačejo vsi solastniki do notarja itd... v statut zapisal, da je 100% delež podjetja recimo 1.000 MatoCoinov in potem bi lahko to prodal dobil s tem kapital v podjetje, in plačeval od dobička dividende (teorija)

Drugi del ki me zanima so POS verzije coinov, kjer bi s stakanjem (EOS, Neblio itd.) skrbel za varnost blockchaina in od tega dobival procente... na blockchainu bi pa delale druge firme svoje appse =)

Same valute tipe bitcoin, skycoin, ipd... me ne zanimajo.

No tu je pa še potem Ethereum in podobni, ki bi bili kupovani za ICO.

Tako da to bi bilo idealno, da bi se coino razvrstili v sledeče:

- Crypto valute (Bitcoin, Litecoin, Skycoin ipd...)
- Crypto tokeni (kovanci s katerimi lahko kupiš nekaj od podjetja (RPX novice ipd...)
- Crypto delnice (razloženo zgoraj, da bi delež podjetja prodal prijateljem, ali drugim ki bi dobivali dividende)
- Crypto blockchain tokeni in platforme( Ethereum, Icon, Ark, Lisk, Neblio, ipd... torej tokeni ki migrirajo na POS sistem in jih držiš da dobivaš dividende od varovanja omrežja (mining))

Vazelin ::

Ne se slepit fantje. 90% nas je tukaj zaradi potencialnega zaslužka. Ostalih 9% dodatno še zaradi tehnologije. 1% čudakov pa samo zaradi tehnologije.

ps: nodi spada v vse tri kategorije. :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PersonaRuda ::

Vazelin je izjavil:

Ne se slepit fantje. 90% nas je tukaj zaradi potencialnega zaslužka. Ostalih 9% dodatno še zaradi tehnologije. 1% čudakov pa samo zaradi tehnologije.

TRUE

Vazelin je izjavil:


ps: nodi spada v vse tri kategorije. :P

:)):D

Mato989 ::

Vazelin je izjavil:

Ne se slepit fantje. 90% nas je tukaj zaradi potencialnega zaslužka. Ostalih 9% dodatno še zaradi tehnologije. 1% čudakov pa samo zaradi tehnologije.

ps: nodi spada v vse tri kategorije. :P


Skoraj vsak je zaradi zaslužka, ampak znotraj te grupe smo različni ljudje...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

neooo ::

kaj pravite a bo ripple zrasel kaj in je zdaj ko je nizko pravi čas za nakup ?

Vazelin ::

neooo je izjavil:

kaj pravite a bo ripple zrasel kaj in je zdaj ko je nizko pravi čas za nakup ?

Glede na to, da smo v fazi umirjenosti in ni evforije in posledično dvomim, da bo prišlo do norih korekcij navzgor ali navzdol kupuješ počasi. Svoj vložek razdeliš na X delov. Počasi del po del daješ v sistem.

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Ne se slepit fantje. 90% nas je tukaj zaradi potencialnega zaslužka. Ostalih 9% dodatno še zaradi tehnologije. 1% čudakov pa samo zaradi tehnologije.

ps: nodi spada v vse tri kategorije. :P



Zdej sem začel delat na trolfarmi in dajem lajke! Želiš tudi ti dodaten zaslužek?

Vazelin je izjavil:

neooo je izjavil:

kaj pravite a bo ripple zrasel kaj in je zdaj ko je nizko pravi čas za nakup ?

Glede na to, da smo v fazi umirjenosti in ni evforije in posledično dvomim, da bo prišlo do norih korekcij navzgor ali navzdol kupuješ počasi. Svoj vložek razdeliš na X delov. Počasi del po del daješ v sistem.



Hvala gospod Vazelin. ICN je sedaj na razprodaji, dobesedno.

Zgodovina sprememb…

profdoktor ::

Kot je povedal Vazelin. Lepo malo po malo vlagaš, da se ne denar ne zagozdi:

Zgodovina sprememb…

janig ::

neooo je izjavil:

kaj pravite a bo ripple zrasel kaj in je zdaj ko je nizko pravi čas za nakup ?

A ni ripple eden glavnih lopovcoin-ov, Valvoline?

neooo ::

saj počasi in počasi, imam že kar nekaj xrp, bom verjetno še nekaj dokupil. pretiraval pa nebom.

janig je izjavil:

neooo je izjavil:

kaj pravite a bo ripple zrasel kaj in je zdaj ko je nizko pravi čas za nakup ?

A ni ripple eden glavnih lopovcoin-ov, Valvoline?



je edini za katerim stoji neko podjetje in dela po pravilih :) in edini ki bo najbolj uporaben v svetu. nevem če mu bo to navilo ceno, ampak mark my words ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neooo ()

profdoktor ::

neooo je gospodinja, ki je kupovala XRP pri 2$, morda pri 3$.

PersonaRuda ::

neooo je izjavil:

saj počasi in počasi, imam že kar nekaj xrp, bom verjetno še nekaj dokupil. pretiraval pa nebom.

janig je izjavil:

neooo je izjavil:

kaj pravite a bo ripple zrasel kaj in je zdaj ko je nizko pravi čas za nakup ?

A ni ripple eden glavnih lopovcoin-ov, Valvoline?



je edini za katerim stoji neko podjetje in dela po pravilih :) in edini ki bo najbolj uporaben v svetu. nevem če mu bo to navilo ceno, ampak mark my words ;)

Ripple so zato naredili, da bodo opeharili ljudi in pričakovali, da bodo s tem, ko bodo Ripple uničili, da se bo zgodil Domino efekt za ostale kripto valute. Ampak jim nebo uspelo, Ripple bo na koncu res Rip, vendar vsi ostali, ki vemo razliko med centraliziranim in decentraliziranim, bomo samo z roko zamahnili in še dalje vlagali v vse kar je decentralizirano.

V Rippla ne vložim niti centa. Že v štartu smrdi ta kripto valuta.

Mato989 ::

Pa saj z Ripplom dejansko ni nič posebnega narobe... 1 stvar ki pa je narobe nasploh... Preveč kovancev imajo v lasti!

Coinmarketap in exchangi bi morali sprejet skupno pravilo, da vsak kovanec ki na ICOju crowdsalu ne ponudi VSAJ 80% crypto kovancev je izločen iz borz in CMCja... pa bi večino težav rešili pri manipulacijah cen =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

neooo ::

profdoktor je izjavil:

neooo je gospodinja, ki je kupovala XRP pri 2$, morda pri 3$.

ne, lani decembra pri 0,62 in sedaj bom :)

PersonaRuda je izjavil:

neooo je izjavil:

saj počasi in počasi, imam že kar nekaj xrp, bom verjetno še nekaj dokupil. pretiraval pa nebom.

janig je izjavil:

neooo je izjavil:

kaj pravite a bo ripple zrasel kaj in je zdaj ko je nizko pravi čas za nakup ?

A ni ripple eden glavnih lopovcoin-ov, Valvoline?



je edini za katerim stoji neko podjetje in dela po pravilih :) in edini ki bo najbolj uporaben v svetu. nevem če mu bo to navilo ceno, ampak mark my words ;)

Ripple so zato naredili, da bodo opeharili ljudi in pričakovali, da bodo s tem, ko bodo Ripple uničili, da se bo zgodil Domino efekt za ostale kripto valute. Ampak jim nebo uspelo, Ripple bo na koncu res Rip, vendar vsi ostali, ki vemo razliko med centraliziranim in decentraliziranim, bomo samo z roko zamahnili in še dalje vlagali v vse kar je decentralizirano.

V Rippla ne vložim niti centa. Že v štartu smrdi ta kripto valuta.



omg, vlagaš pa v btc ki ga nadzoruje nekaj kitajskih minerjev, ki bodo če bo cena padala kar lepo vse skupaj ugasnili ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neooo ()

PrihajaNodi ::

btc je decentralizirian!

PrihajaNodi ::

btc je decentralizirian!

Mato989 ::

BTC je teoretično decentraliziran, praktično pa nekaj poolov obvladuje kar nekaj deleža računske moči... dejansko je BTC Oligopol trenutno =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

profdoktor ::

Nodi, kripto je pase. Ti zdaj samo vse moči v biznis.

PrihajaNodi ::

profdoktor je izjavil:

Nodi, kripto je pase. Ti zdaj samo vse moči v biznis.



Ne. Hočem še malo metat v kripto. Bankera me ni uničila kot Matota nebl ni ali vazelina ICN. Samo ostanite močni fantje in HODL!!!

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Kerega Matota je NEBL uničil? =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Vazelin ::

Mene je ICN ful uničil. Namest azijke se bom žvaljil z romunkami v najslabšem primeru:D

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Mene je ICN ful uničil. Namest azijke se bom žvaljil z romunkami v najslabšem primeru:D



Zakaj najslabšem? Sej še nobene probal nisi:D Mogoče ti lahko, da Romunija več kot Tajska. Je pa Romunija dražja.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Slabše v smislu manjše eksotičnosti, nodi:D

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Slabše v smislu manjše eksotičnosti, nodi:D



Niti ne. Jaz zgledam kot romun, pa se potem začnejo/želijo po romunsk z mano pogovarjat (no saj jim razložim, da ne gre). Zdej če pa zgledaš kot Janez bi pa lahko bil ti eksotika tu. Babe daleč od tega, da so slabe, pravzaprav jih dam na drugo mesto kot najlepše v svetu:) Daj pridi no, pa pusti ta kripto, boš vsaj ženo spoznal tu. Ampak dvomim, da bi hotla v Slovenijo. Ni to kot včasih ko je bla revščina, pa je Juga nekaj štela. So preslabe plače v Sloveniji.

Zgodovina sprememb…

PersonaRuda ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Slabše v smislu manjše eksotičnosti, nodi:D



Niti ne. Jaz zgledam kot romun, pa se potem začnejo/želijo po romunsk z mano pogovarjat (no saj jim razložim, da ne gre). Zdej če pa zgledaš kot Janez bi pa lahko bil ti eksotika tu. Babe daleč od tega, da so slabe, pravzaprav jih dam na drugo mesto kot najlepše v svetu:) Daj pridi no, pa pusti ta kripto, boš vsaj ženo spoznal tu. Ampak dvomim, da bi hotla v Slovenijo. Ni to kot včasih ko je bla revščina, pa je Juga nekaj štela. So preslabe plače v Sloveniji.

To zdaj mi ni najbolj jasno. Če pa Romuni so v osnovi belci in ga takoj zamenjaš lahko za Slovaka, Slovenca, Poljaka, Čeha,... dejansko smo si zelo podobni dokler ne odpremo ust. Tisto, kar pa gledamo na naših ulicah in v kombijih, kateri so malo bolj temni, takih pa je manj kot 10% v Romuniji. Sam sem bil leta 2010 v Bukarešti za par dni samo ( sam ) in moram reči super mesto, ljudje, lepe ženske, temnih skoraj da nisem srečal, tu pa tam katerega. Nebom pa pozabil, kak me je taksist Florin nategnil, ko me je peljal iz letališča do hotela, je pa vsaj povedal v naprej ceno. Najprej 45€, pa sem šel proti drugemu taksiju, pa potem je spustil na 35€, spet grem dalje, pa na koncu reče "special price for you" in butne 25€. Pa pristanem. No, potem pa zadnji dan rečem v hotelu na recepciji naj mi taksi pokličejo in pride taksi, me odpelje na letališče in mi zakasira po taksimetru ( katerega pa Florin ni imel ) manj kot 10€. Vsaka šola nekaj stane, je pa bil ta Florin malo temnejše polti 8-) in pa tudi faca med prevozom, s pridihom rally voznika in mi je še med potjo razkazoval mesto in mi pravil kje se kaj dogaja, kje so dobre kurbe, kero si naj izberem,... 8-)

Jaki-1 ::

Če koga zanima traiding platforma za vse EOS airdrope. Imenuje se Chaince, in deluje v sklopu EOS dApps ecosystema. Zdi e mi zanimiva ker bo imela vse na enem mestu. Še ref. za vstop:
https://chaince.com/registrations/new?i...
Če sem z odgovori kakorkoli pomagal, lahko uporabite linke. Hvala.
https://www.binance.com/?ref=16525783

PrihajaNodi ::

PersonaRuda je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Slabše v smislu manjše eksotičnosti, nodi:D



Niti ne. Jaz zgledam kot romun, pa se potem začnejo/želijo po romunsk z mano pogovarjat (no saj jim razložim, da ne gre). Zdej če pa zgledaš kot Janez bi pa lahko bil ti eksotika tu. Babe daleč od tega, da so slabe, pravzaprav jih dam na drugo mesto kot najlepše v svetu:) Daj pridi no, pa pusti ta kripto, boš vsaj ženo spoznal tu. Ampak dvomim, da bi hotla v Slovenijo. Ni to kot včasih ko je bla revščina, pa je Juga nekaj štela. So preslabe plače v Sloveniji.

To zdaj mi ni najbolj jasno. Če pa Romuni so v osnovi belci in ga takoj zamenjaš lahko za Slovaka, Slovenca, Poljaka, Čeha,... dejansko smo si zelo podobni dokler ne odpremo ust. Tisto, kar pa gledamo na naših ulicah in v kombijih, kateri so malo bolj temni, takih pa je manj kot 10% v Romuniji. Sam sem bil leta 2010 v Bukarešti za par dni samo ( sam ) in moram reči super mesto, ljudje, lepe ženske, temnih skoraj da nisem srečal, tu pa tam katerega. Nebom pa pozabil, kak me je taksist Florin nategnil, ko me je peljal iz letališča do hotela, je pa vsaj povedal v naprej ceno. Najprej 45EUR, pa sem šel proti drugemu taksiju, pa potem je spustil na 35EUR, spet grem dalje, pa na koncu reče "special price for you" in butne 25EUR. Pa pristanem. No, potem pa zadnji dan rečem v hotelu na recepciji naj mi taksi pokličejo in pride taksi, me odpelje na letališče in mi zakasira po taksimetru ( katerega pa Florin ni imel ) manj kot 10EUR. Vsaka šola nekaj stane, je pa bil ta Florin malo temnejše polti 8-) in pa tudi faca med prevozom, s pridihom rally voznika in mi je še med potjo razkazoval mesto in mi pravil kje se kaj dogaja, kje so dobre kurbe, kero si naj izberem,... 8-)



So razlike, oni razlikujejo med Slovani in Romuni, če se lahko tako izrazim. Njihove babe pa v osnovi so bele, ampak samo stopijo na sonce pa so vse črne. No kakorkoli, meni stalno gnjavijo da zgledam kot Romun in mi gre na k. Je pa res Bukarešta fantastično mesto, sploh če imaš denar. Definitivno boljše kot kak Berlin ali bog ne daj zamorjen Dunaj. Močno priporočam obisk.

Zgodovina sprememb…

profdoktor ::

Fantje, vse je spet v zelenem, gremo gor. Samo optimistično. 8-)

perci ::

Zdej je vse prepoceni - ni za kupovat.

janig ::

Hitro v piramido, zdaj je zadnji cas za vstop preden pridejo noter institucije. Tako poceni ne bo vec. BTC gre na 300 jurjev.

seniorman ::

janig je izjavil:

Hitro v piramido, zdaj je zadnji cas za vstop preden pridejo noter institucije. Tako poceni ne bo vec. BTC gre na 300 jurjev.


Ok, sem že kupil ! :)
««
812 / 976
»»