» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
810 / 976
»»

PrihajaNodi ::

Ja ... kje so časi ko smo čuli do treh ponoči da smo lovili raznorazen kitajski scam :D Še sedaj se spomnim jeze in razočaranja, ko nisem dobil TheKey-a


Ja pa tezos je bil tudi eden izmed njih, ki so ga vsi lovili in šilali. Čeprav XTZ ni toliko padel kot bankera. Biznis pa bo : )

Zgodovina sprememb…

PersonaRuda ::

Lepo prebijanje navzdol. BTC pod 6500$, ETH pod 500$, EOS pod 10$, LTC pod 100$, NEO pod 40$, XMR ( Monero ) pod 120$, ZEC ( Zcash ) pod 200$, SKY pod 12$.

Brez panike. Enkrat bo šlo nazaj gor.

PrihajaNodi ::

PersonaRuda je izjavil:

Lepo prebijanje navzdol. BTC pod 6500$, ETH pod 500$, EOS pod 10$, LTC pod 100$, NEO pod 40$, XMR ( Monero ) pod 120$, ZEC ( Zcash ) pod 200$, SKY pod 12$.

Brez panike. Enkrat bo šlo nazaj gor.



Gor in dol, pa dol in gor. Grafi bodo taki kot je Graft in tist, ki ne bo na peaku prodal bo samo bagholder.

Vazelin ::

Nodi: upam da boš razpise za delo v tvoji firmi objavljal kar na ZS:D

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Nodi: upam da boš razpise za delo v tvoji firmi objavljal kar na ZS:D



Hahaha:)):)):) S slovenci nevem če se mi bo dalo ukvarjat, pa bi, pa nebi itd...

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Mato: sem ti rekel da bo BTC dominanca hitro čez 40%;)

nodi: pa kak izlet na tajsko se tudi priporočamo, ko boš strgal dobičke koncem leta :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

nodi: pa kak izlet na tajsko se tudi priporočamo, ko boš strgal dobičke koncem leta :)


Sej še u Bukorešto nečeš pridt bi pa na Tajsko lezu. Zadnjič sem bil spet v gej klubu in pride do mene tip pa bla bla bla. Sem mu razložil da nisem gej ampak mi je pa všeč njegov a prijateljica. Je rekel: "jo hočeš"...Šel do nje jo vprašal kako in kaj pa je bilo rešeno:))

PersonaRuda ::

PrihajaNodi je izjavil:

nodi: pa kak izlet na tajsko se tudi priporočamo, ko boš strgal dobičke koncem leta :)


Sej še u Bukorešto nečeš pridt bi pa na Tajsko lezu. Zadnjič sem bil spet v gej klubu in pride do mene tip pa bla bla bla. Sem mu razložil da nisem gej ampak mi je pa všeč njegov a prijateljica. Je rekel: "jo hočeš"...Šel do nje jo vprašal kako in kaj pa je bilo rešeno:))

Pazi samo, da ko greš na WC, ne izbereš pisuarja, ker se ti lahko kaj hitro pripeti, da ti ga en odzadaj ošili, še preden bi mu ti uspel rečt: " nisem gej "

neverlucky ::

PrihajaNodi je izjavil:

nodi: pa kak izlet na tajsko se tudi priporočamo, ko boš strgal dobičke koncem leta :)


Sej še u Bukorešto nečeš pridt bi pa na Tajsko lezu. Zadnjič sem bil spet v gej klubu in pride do mene tip pa bla bla bla. Sem mu razložil da nisem gej ampak mi je pa všeč njegov a prijateljica. Je rekel: "jo hočeš"...Šel do nje jo vprašal kako in kaj pa je bilo rešeno:))


No, končaj zgodbo tako kot je treba. Je blo kaj potem? :)

Aquafriend ::

@seniorman in zakaj si ti tako vesel da vse pada. Pises kako upas da bo se manj in lepis smajlije ko gre dol? Je razlog da si fovs drugim in ne zelis da si se vec zasluzijo. Ali je razlog kaj drugega?

PrihajaNodi ::

PersonaRuda je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

nodi: pa kak izlet na tajsko se tudi priporočamo, ko boš strgal dobičke koncem leta :)


Sej še u Bukorešto nečeš pridt bi pa na Tajsko lezu. Zadnjič sem bil spet v gej klubu in pride do mene tip pa bla bla bla. Sem mu razložil da nisem gej ampak mi je pa všeč njegov a prijateljica. Je rekel: "jo hočeš"...Šel do nje jo vprašal kako in kaj pa je bilo rešeno:))

Pazi samo, da ko greš na WC, ne izbereš pisuarja, ker se ti lahko kaj hitro pripeti, da ti ga en odzadaj ošili, še preden bi mu ti uspel rečt: " nisem gej "



Eh, grem kar v ženski vc:)) Noben nič ne pizdi.

Aquafriend ::

Ok zdaj sem prebral tvoje poste in vidim da si fovs da ne bodo kreteni se vec zasluzili. Zdaj mi je vse jasno. :) te bom malo razocaral. Zasluzili bodo s shortanjem

Zgodovina sprememb…

PersonaRuda ::

PrihajaNodi je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

nodi: pa kak izlet na tajsko se tudi priporočamo, ko boš strgal dobičke koncem leta :)


Sej še u Bukorešto nečeš pridt bi pa na Tajsko lezu. Zadnjič sem bil spet v gej klubu in pride do mene tip pa bla bla bla. Sem mu razložil da nisem gej ampak mi je pa všeč njegov a prijateljica. Je rekel: "jo hočeš"...Šel do nje jo vprašal kako in kaj pa je bilo rešeno:))

Pazi samo, da ko greš na WC, ne izbereš pisuarja, ker se ti lahko kaj hitro pripeti, da ti ga en odzadaj ošili, še preden bi mu ti uspel rečt: " nisem gej "



Eh, grem kar v ženski vc:)) Noben nič ne pizdi.

Pametno. Ziher je ziher. Pa še takoj lahko skočiš v akcijo, če se ti ponudi priložnost. 8-)

Vazelin ::

Transice itak hodijo na ženski WC tako da Nodi ... nič ni ziher, da ti ga kdo ne uvali ob priložnosti:))

PrihajaNodi ::

PersonaRuda je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

nodi: pa kak izlet na tajsko se tudi priporočamo, ko boš strgal dobičke koncem leta :)


Sej še u Bukorešto nečeš pridt bi pa na Tajsko lezu. Zadnjič sem bil spet v gej klubu in pride do mene tip pa bla bla bla. Sem mu razložil da nisem gej ampak mi je pa všeč njegov a prijateljica. Je rekel: "jo hočeš"...Šel do nje jo vprašal kako in kaj pa je bilo rešeno:))

Pazi samo, da ko greš na WC, ne izbereš pisuarja, ker se ti lahko kaj hitro pripeti, da ti ga en odzadaj ošili, še preden bi mu ti uspel rečt: " nisem gej "



Eh, grem kar v ženski vc:)) Noben nič ne pizdi.

Pametno. Ziher je ziher. Pa še takoj lahko skočiš v akcijo, če se ti ponudi priložnost. 8-)


Vidiš, že znaš razmišljat. Da grem sedaj nazaj v Sloveniji umrem od dolgcajta. Vaške veselice me niti malo ne mikajo več.

Vazelin ::

lol nisem vedel da ima bukarešta skor dva milijona prebivalcev

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Transice itak hodijo na ženski WC tako da Nodi ... nič ni ziher, da ti ga kdo ne uvali ob priložnosti:))


UU Vazelin mi daje nasvete:) Jelinčič je zadnjič lepo povedal kako je Romunija povozila Slovenijo po dolgem in počez. Denarja se u Bukorešti obrne da te prime srat.

Zgodovina sprememb…

seniorman ::

Aquafriend je izjavil:

Ok zdaj sem prebral tvoje poste in vidim da si fovs da ne bodo kreteni se vec zasluzili. Zdaj mi je vse jasno. :) te bom malo razocaral. Zasluzili bodo s shortanjem


Jaz samo hočem, da stvari pridejo na realno vrednost (karkoli že to je, vsaj ima svojo razlago), poleg tega pa želim, da se trga ne manipulira zgolj zaradi še več zaslužka. Poglej kriptomenjalnice, ki so sedaj na tapeti, jaz grem stavit, da so delali česar jih obtožujejo, zdaj ali jim bodo dokazali ali ne bomo pa še videli - grem pa glavo stavit, da so precej zakrili sledi.

Tukaj bom končal...

Vazelin ::

ok nodi, prepričal si me. ko bom v bukarešti greva v gej klub na babe!

a gloryhole z ženskimi performerkami imajo tut?:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Verjetno imajo sam je treba plačat.

PersonaRuda ::

Vazelin je izjavil:

ok nodi, prepričal si me. ko bom v bukarešti greva v gej klub na babe!

a gloryhole z ženskimi performerkami imajo tut?:))

Zdaj maš šanso, da greš zastonj dol ali pa z malim plačilom preko prevozi.org . Stopiš v kontakt s "korenjem", pa te bo na poti v Iran odložil in čez par dni, ko gre nazaj v Slovenijo, spotoma pobere. Pa še tepihe malo sprobaš.

Vazelin ::

carsko. z S klaso se do Romunije niti pretegneš ne tako je udobna.

PrihajaNodi ::

:)):)) Haha "s korenjem"....Korenje je kripto mogotec?

-valvoline- ::

Lopovcoini bodo nekoc zapisani v zgodovini kot najvecji rop in goljufija vseh casov. Upam da se bomo nekoc spomnil kako so kriptomesije dobil zasluzeno kazen, dolgoleten cuza dopust za nedolocen cas.

PrihajaNodi ::

-valvoline- je izjavil:

Lopovcoini bodo nekoc zapisani v zgodovini kot najvecji rop in goljufija vseh casov. Upam da se bomo nekoc spomnil kako so kriptomesije dobil zasluzeno kazen, dolgoleten cuza dopust za nedolocen cas.



Tako ja, kar hud bodi in jim povej kar jim gre! Lopovi!

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

:)):)) Haha "s korenjem"....Korenje je kripto mogotec?

On je forex mogotec. 20 jurjev misli dat za perzijske preproge. Skrbi ga edino to ali je po irani po avtocesti cestnina

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

:)):)) Haha "s korenjem"....Korenje je kripto mogotec?

On je forex mogotec. 20 jurjev misli dat za perzijske preproge. Skrbi ga edino to ali je po irani po avtocesti cestnina



:):)):))haha. A socialo isto vleče kot jaz?

Machete ::

Fura mečko za razliko od tebe.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Vazelin ::

Raje sem na socialki kot da imam tole v bajti:

:D

Machete ::

Če maš orgije doma, je tole skoraj nujno, ker po kavčih hitro zmanjka prostora. In če maš mečko, so orgije samo posledica tega.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

PrihajaNodi ::

Machete je izjavil:

Fura mečko za razliko od tebe.



Jst mam Dacio pa ji nič ne fali. Romunska baba, romunski avto vse špila!

Vazelin ::

Raje Dacio Duster kot tiste 5 metrske S klase.

nodi: a govoriš italjansko, da te romunke zastopjo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Raje Dacio Duster kot tiste 5 metrske S klase.

nodi: a govoriš italjansko, da te romunke zastopjo?


Ne, znajo angleško. Se pa v postli kar dobro razumemo:) Skoraj vsaka baba tu govori vsaj 3 jezike.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Hola Nodi. wanna fun? Your place my place? Overnight?

a take vrsta angleščine?:D

Machete ::

PrihajaNodi je izjavil:


Ne, znajo angleško. Se pa v postli kar dobro razumemo:) Skoraj vsaka baba tu govori vsaj 3 jezike.


Temu se reče profesionalnost.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Hola Nodi. wanna fun? Your place my place? Overnight?

a take vrsta angleščine?:D


Ma to pride spontano:)

Aquafriend ::

sparovcek2 je izjavil:

Jaz bom kupoval, ko vidim nove 100-milijonske EOS likvidacije.

Še kar držijo. Trenutno je 6.6% glasov, rabi se jih 15% da je blockchain launched. Vsi ujeti z svojimi tokeni, ko se odpre verjetno naval na menjalnice in kapitulacija, longi se sesujejo in imamo kapitulacijo.

To bi bila idealna situacija in stvar bi bouncala vsaj 30% če se to zgodi, verjetno še več. Samo to mora se ujemati z BTCjem. EOS bo dumpal, če bo BTC dumpal in bosta oba šla v kapitulacijo, le pri EOSu bo to v malce večjih razsežnostih če se to zgodi.
Niso vsi ujeti. Kdor ima na dolocenih menjalnicah jih lahko proda ze zdaj. Tudi airdrope bodo menda dobili na binance in mislm da tudi na gate.io. tisti ki so imeli tokene na dan snapshota

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Aquafriend kako prišepetovalka*?

Aquafriend ::

Zadnje case bolj pocitnisko

ubc18 ::

MC počasi le raste...

perci ::

Aquafriend je izjavil:

Zadnje case bolj pocitnisko

Kaj, nič šortanja?

En manjši squeeze se napoveduje, IMO.

Aquafriend ::

Prisepetovalka nikoli ne shorta. Je pa target oziroma spodnja meja znana ze dolgo casa. Omenjen v prejsnjih videih

Zgodovina sprememb…

janig ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Raje Dacio Duster kot tiste 5 metrske S klase.

nodi: a govoriš italjansko, da te romunke zastopjo?


Ne, znajo angleško. Se pa v postli kar dobro razumemo:) Skoraj vsaka baba tu govori vsaj 3 jezike.

Koliko racunajo na uro?

Mato989 ::

Vazelin je izjavil:

Mato: sem ti rekel da bo BTC dominanca hitro čez 40%;)

nodi: pa kak izlet na tajsko se tudi priporočamo, ko boš strgal dobičke koncem leta :)


Spomni me kakšna dominanca BTCja je bila pred 1,5 leta? Kdaj bo spet takšna?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

neverlucky ::

Sedaj smo pod 270milijard.

janig ::

Fak NEBL pod 5$

Vazelin ::

janig je izjavil:

Fak NEBL pod 5$

U izico x2 material. Počakaš da pride na 4 potem pa rukneš not

Vazelin ::

Mato989 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Mato: sem ti rekel da bo BTC dominanca hitro čez 40%;)

nodi: pa kak izlet na tajsko se tudi priporočamo, ko boš strgal dobičke koncem leta :)


Spomni me kakšna dominanca BTCja je bila pred 1,5 leta? Kdaj bo spet takšna?

Moraš upoštevat da takrat ni bilo novih tehnologij, ki so se rodile prejšnje leto. Ko oz. Če bitcoin ponori pričakujem kratkoročno dominanco nad 50%.

Razmišljam da bi riknil regres nekam:D

Verjetno bom nabavil:
- za 250 eur neblov
- stotaka v bankero pri 0.005
- ostalo iconomi
Cilj je duplirati in nič več

Cmon so-hodlerji, stisnimo še malo!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vazelin ::

Zgleda gremo proti 250 :/
Če azijci dipajo zna biti veselica

Mato989 ::

Vazelin je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Mato: sem ti rekel da bo BTC dominanca hitro čez 40%;)

nodi: pa kak izlet na tajsko se tudi priporočamo, ko boš strgal dobičke koncem leta :)


Spomni me kakšna dominanca BTCja je bila pred 1,5 leta? Kdaj bo spet takšna?

Moraš upoštevat da takrat ni bilo novih tehnologij, ki so se rodile prejšnje leto. Ko oz. Če bitcoin ponori pričakujem kratkoročno dominanco nad 50%.

Razmišljam da bi riknil regres nekam:D

Verjetno bom nabavil:
- za 250 eur neblov
- stotaka v bankero pri 0.005
- ostalo iconomi
Cilj je duplirati in nič več

Cmon so-hodlerji, stisnimo še malo!


Bitcoin bo z vsakim dnem, tednom mesecem imel NIŽJO dominanco... zakaj? Zato ker z vsakim coinom več na CMC, se Market Cap dvigne bolj ko se dvigne BTC in to efektivno razporedi Market share =)

Zdaj ima BTC 40%, ob takem tempu bo naslednje leto imel dominanco cca. 20%... kratkoročno bo kdaj butnil preko, ampak z meseca v mesec bo trend navzdol =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115
««
810 / 976
»»