» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
582 / 976
»»

kakob ::

Aquafriend je izjavil:

Logika pa taka. Ce je bogat mu ni treba prodajat signalov, saj denarja ne potrebuje? Ce je pa reven je pa itak sumljiv, ce se vedno ni zasluzil 100 milijonov z svojimi signali. Butalska logika. Lahk je reven ali bogat. Ce vidis da je meu do zdej dobre napovedi, kaj me briga koliko denarja ima.


When you don't know who the sucker is, you are the sucker.

Aquafriend ::

Prosim te da nehas pisat brezvezne stvari, ker spamas temo. Ta tema ni samo zate in zame in za kreganje.

run2 ::

Aquafriend je izjavil:

V bistvu je zenska.


Nemogoče. @mato je rekel, da si ženske ne znajo niti walleta ustvarit. Kaj šele kaj več.

Aquafriend ::

Ta zenska ni tipicna zenska. Je taka simpaticna bad ass zenska z dost izkusnjami pri trejdih. Ce pogledate starejse videje lahko vidite, da uporablja dost vec tehnicnih analiz od povprecnega tradinview pro napovedovalca. Druga plat je, da se ne gre rizicnih shotcoin pump and dump. Gre bolj na ziher swing trejde teh bolj znanih kot so btc, bch, ltc, eos, xrp in drugih. Pod videom je description in link kjer pise kaj vse dobis za ceno in koliko casa traja premium.

Zainteresirani posljite zs ker jaz mam namen v kratkem s narocit in bom naredu zasebno skupino za vse ki bodo zraven.

Zgodovina sprememb…

krneki0001 ::

To lahko sami delamo, brez da plačujemo. Že od včeraj na danes bi lahko zaslužil 700 dolarjev na enem bitcoinu, če bi po 11.000 prodal in danes zjutraj po 10.300 kupil. To je malo več kot 5% zaslužka v enem dnevu.


Večina tukaj pa išče kovanec, ki bo x100 naredil. Torej kupiš za 1000€, prodaš za 100k evrov. Tega pa ta ženska ne počne.

Aquafriend ::

Ja. Zenske so bolj previdne.

kakob ::

Aquafriend je izjavil:

Ja. Zenske so bolj previdne.


Moški pa bolj nasedajo.

Aquafriend ::

Se ne strinjam.

1pioneer ::

Swing trade je simpl ko pimpl. Dej si mal forex terminologijo naštudiraj in boš sam delal... Isto kot maš recimo support in ressistance je šansa kake 70-80% da se od tam odbije. Seveda pa ni nič garantiranega ampak le kje imaš več šanse za uspeh. Če odpreš pozicijo kjer imaš 70% možnosti da se izvede po pričakovanjih je to OK. Če ne imaš stop loss in zapreš in čakaš na novo šanso itd... Če imaš takih šans 3-5 na teden in od tega ti jih 70% uspe si v lepem profitu...

Aquafriend ::

Zenska naredi vsak dan video in ti pove kaj pa kako. Za tiste, ki nimajo casa je primerno. Drugac ce je tako simpl, zakaj ne objavite vsak dan stevilko do kam naj gre.

Zgodovina sprememb…

1pioneer ::

sej ne rabiš vedet do kam gre, čim si v profitu si dej trailing stop in to je to. Če gre dol maš profit, sicer manjši. Če pa gre do tvojega take profita pa itak izstopiš z željenim profitom. Recimo če ti prebije ceno 12.5k počakaš da se malček konsolidira in kupiš pri 2 odboju tvoj cilj je recimo 20k in če gre tam super, če se ti iz recimo 13k odbije nazaj dol in si nastavil trailing pri 12.750 boš pač tam izstopil in recimno počakaš da se ponovno odbije od supporta pri 12.5k območju in vstopiš ponovno... Slabše je če gre iz 12.5k direkt brez korekcije samo gor, potem loviš ceno in to ima svoj riziko.

Mato989 ::

1pioneer je izjavil:

sej ne rabiš vedet do kam gre, čim si v profitu si dej trailing stop in to je to. Če gre dol maš profit, sicer manjši. Če pa gre do tvojega take profita pa itak izstopiš z željenim profitom. Recimo če ti prebije ceno 12.5k počakaš da se malček konsolidira in kupiš pri 2 odboju tvoj cilj je recimo 20k in če gre tam super, če se ti iz recimo 13k odbije nazaj dol in si nastavil trailing pri 12.750 boš pač tam izstopil in recimno počakaš da se ponovno odbije od supporta pri 12.5k območju in vstopiš ponovno... Slabše je če gre iz 12.5k direkt brez korekcije samo gor, potem loviš ceno in to ima svoj riziko.


Ja, to je super, dokler en dan malo zmrdaš stop loss ali pa en whalček porine ceno dol malo nižje pol pa skyrocket in potem žalostno gledaš realizacijo stop lossa, morda sp rofitom ampak če danes buy inaš dobiš manj =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

1pioneer ::

za day trading je to tako. Dosti vstopov in izstopov. Tudi če je fake-out pač vstopiš po dražji ceni in jovo na novo. Za hodling je pa itak brez SL in pač držiš dok nisi miljonar al pa maš par centov vse :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 1pioneer ()

Mesar ::

drži, kaj pa mislite o novem kkkoinu?
Your turn to burn!

vrunc ::

Gre kdo v kratkem v kakšen ICO? Sam gledam Futourist, Orbis, Bridge protocol, Narrative token....mnenja?

Mesar ::

5C4M Token, verjetno konec naslednjega meseca
Your turn to burn!

jakan123 ::

Je kdo že gledal Robotina Ico?
https://www.robotinaico.com/

Ajnstajn` ::

vrunc je izjavil:

Gre kdo v kratkem v kakšen ICO? Sam gledam Futourist, Orbis, Bridge protocol, Narrative token....mnenja?


ja, jaz grem v futourist probat srečo, upam da uspe. Zdajle so že objavil nek partnership z bancor, kar bo verjetno zadevo še nahypalo.
//

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

Za Futourist je do kdaj čas?

saule ::

jakan123 je izjavil:

Je kdo že gledal Robotina Ico?
https://www.robotinaico.com/


Tole boš pomojem lahko post-ico ceneje kupoval glede na cap. Niso več normalni s temi cap-i res, the greed kickin in y'all:)

dronyx ::

Danes sem bral članek v Financah o ICO-tih (žal je zaklenjen) in če se prav spomnim je pisalo, da je poleti 2017 več kot 90% vseh ICO-tov zbralo načrtovana sredstva, sedaj je takih samo še 30% (nekje v tem rangu). To me čudi, saj se vsi hvalijo kako v parih minutah zberejo milijone. Kje so potem ti, ki jim ne uspe?

amacar ::

Pa imamo izraz za te valvoline in ostale, ki se pojavijo, ko market pada. Nocoiner - https://www.coindesk.com/the-problem-wi...

saule ::

dronyx je izjavil:

Danes sem bral članek v Financah o ICO-tih (žal je zaklenjen) in če se prav spomnim je pisalo, da je poleti 2017 več kot 90% vseh ICO-tov zbralo načrtovana sredstva, sedaj je takih samo še 30% (nekje v tem rangu). To me čudi, saj se vsi hvalijo kako v parih minutah zberejo milijone. Kje so potem ti, ki jim ne uspe?


Pomojem enih 80% ne dobi nič, še enih 10% dobi nekaj, pa nekih 10% dobi kar so si zamislil.

Mato989 ::

dronyx je izjavil:

Danes sem bral članek v Financah o ICO-tih (žal je zaklenjen) in če se prav spomnim je pisalo, da je poleti 2017 več kot 90% vseh ICO-tov zbralo načrtovana sredstva, sedaj je takih samo še 30% (nekje v tem rangu). To me čudi, saj se vsi hvalijo kako v parih minutah zberejo milijone. Kje so potem ti, ki jim ne uspe?


Tako je ICOti so passe... ker so se začeli ponavljat... prej tukaj to folk skuži boljše bo =)

Jaz mam samo še 2 ICOta v mislih po analizi ki se 100% splačata, pa še 1 sem si pustil na backup.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

saule ::

Mato989 je izjavil:

dronyx je izjavil:

Danes sem bral članek v Financah o ICO-tih (žal je zaklenjen) in če se prav spomnim je pisalo, da je poleti 2017 več kot 90% vseh ICO-tov zbralo načrtovana sredstva, sedaj je takih samo še 30% (nekje v tem rangu). To me čudi, saj se vsi hvalijo kako v parih minutah zberejo milijone. Kje so potem ti, ki jim ne uspe?


Tako je ICOti so passe... ker so se začeli ponavljat... prej tukaj to folk skuži boljše bo =)

Jaz mam samo še 2 ICOta v mislih po analizi ki se 100% splačata, pa še 1 sem si pustil na backup.


Mah ICOti so pomojem super stvar samo ne na tak način. Imamo page, nek dokument ki ga noben ne razume, in pa vaških dripcev kot team - zbiramo 35.000.000€

Mato989 ::

saule je izjavil:

Mato989 je izjavil:

dronyx je izjavil:

Danes sem bral članek v Financah o ICO-tih (žal je zaklenjen) in če se prav spomnim je pisalo, da je poleti 2017 več kot 90% vseh ICO-tov zbralo načrtovana sredstva, sedaj je takih samo še 30% (nekje v tem rangu). To me čudi, saj se vsi hvalijo kako v parih minutah zberejo milijone. Kje so potem ti, ki jim ne uspe?


Tako je ICOti so passe... ker so se začeli ponavljat... prej tukaj to folk skuži boljše bo =)

Jaz mam samo še 2 ICOta v mislih po analizi ki se 100% splačata, pa še 1 sem si pustil na backup.


Mah ICOti so pomojem super stvar samo ne na tak način. Imamo page, nek dokument ki ga noben ne razume, in pa vaških dripcev kot team - zbiramo 35.000.000€


Fora je v tem, da ICOti že delajo recycled ideje, in imajo drugi head start... niso dovolj specifični, razdelitev tokenov je katastrofa itd...

Skratka vlaganje v ICO gre navzdol že 1 mesec.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Jerry000 ::

Malo gledam Friendz ICO...nekaj mi ni jasno. Piše "Gain 4000 points to access KYC. Points are not tokens, but they establish your ranking. Gain points to keep the ranking under 1000, and you'll able to join power hour with whitelist". Tukaj se mi nekaj tepe med sabo. Piše gain 4000 points a obenem piše da more bit rank under 1000. Trenutno sem na 600 pa nisem nič naredil. Kako je z tem?

Mato989 ::

Jerry000 je izjavil:

Malo gledam Friendz ICO...nekaj mi ni jasno. Piše "Gain 4000 points to access KYC. Points are not tokens, but they establish your ranking. Gain points to keep the ranking under 1000, and you'll able to join power hour with whitelist". Tukaj se mi nekaj tepe med sabo. Piše gain 4000 points a obenem piše da more bit rank under 1000. Trenutno sem na 600 pa nisem nič naredil. Kako je z tem?


Pojma nimam ker se tega ICOta ne bom udeležil... sem pogledal idejo in mi je to kot da že obstaja, vsaj basic foro ki jo hočejo nardit.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

saule ::

Mato989 je izjavil:

saule je izjavil:

Mato989 je izjavil:

dronyx je izjavil:

Danes sem bral članek v Financah o ICO-tih (žal je zaklenjen) in če se prav spomnim je pisalo, da je poleti 2017 več kot 90% vseh ICO-tov zbralo načrtovana sredstva, sedaj je takih samo še 30% (nekje v tem rangu). To me čudi, saj se vsi hvalijo kako v parih minutah zberejo milijone. Kje so potem ti, ki jim ne uspe?


Tako je ICOti so passe... ker so se začeli ponavljat... prej tukaj to folk skuži boljše bo =)

Jaz mam samo še 2 ICOta v mislih po analizi ki se 100% splačata, pa še 1 sem si pustil na backup.


Mah ICOti so pomojem super stvar samo ne na tak način. Imamo page, nek dokument ki ga noben ne razume, in pa vaških dripcev kot team - zbiramo 35.000.000€


Fora je v tem, da ICOti že delajo recycled ideje, in imajo drugi head start... niso dovolj specifični, razdelitev tokenov je katastrofa itd...

Skratka vlaganje v ICO gre navzdol že 1 mesec.


Pomojem head start sploh ne igra neke pretirane vloge... Itaq ne moreš vedt komu bo ratalo (think yahoo vs google, nokia vs apple). Bolj je to, da je danes 95% ICOtov čist money oriented in ne product oriented. Kako si prišel do številke da rabiš 28 milj če sploh ne veš kaj delaš?! Zato so pri IPOtih serije, in tudi tu bi morale bit. Če nimam še nič zberem 100.000 - 200.000, naredim delujoč prototip, če pije vodo grem po drugo rundo denarja.

Mato989 ::

saule je izjavil:

Mato989 je izjavil:

saule je izjavil:

Mato989 je izjavil:

dronyx je izjavil:

Danes sem bral članek v Financah o ICO-tih (žal je zaklenjen) in če se prav spomnim je pisalo, da je poleti 2017 več kot 90% vseh ICO-tov zbralo načrtovana sredstva, sedaj je takih samo še 30% (nekje v tem rangu). To me čudi, saj se vsi hvalijo kako v parih minutah zberejo milijone. Kje so potem ti, ki jim ne uspe?


Tako je ICOti so passe... ker so se začeli ponavljat... prej tukaj to folk skuži boljše bo =)

Jaz mam samo še 2 ICOta v mislih po analizi ki se 100% splačata, pa še 1 sem si pustil na backup.


Mah ICOti so pomojem super stvar samo ne na tak način. Imamo page, nek dokument ki ga noben ne razume, in pa vaških dripcev kot team - zbiramo 35.000.000€


Fora je v tem, da ICOti že delajo recycled ideje, in imajo drugi head start... niso dovolj specifični, razdelitev tokenov je katastrofa itd...

Skratka vlaganje v ICO gre navzdol že 1 mesec.


Pomojem head start sploh ne igra neke pretirane vloge... Itaq ne moreš vedt komu bo ratalo (think yahoo vs google, nokia vs apple). Bolj je to, da je danes 95% ICOtov čist money oriented in ne product oriented. Kako si prišel do številke da rabiš 28 milj če sploh ne veš kaj delaš?! Zato so pri IPOtih serije, in tudi tu bi morale bit. Če nimam še nič zberem 100.000 - 200.000, naredim delujoč prototip, če pije vodo grem po drugo rundo denarja.


Seveda headstart igra vlogo... poglejva samo bitcoin, pa ethereum... koliko vloge jima igra head start?

Mogoče head start ne velja če gledava na timeframe 10 let od danes naprej, ampak za naslednji 2 leti pa ogromno... tisti ki so zbirali denar lani v 1. polovici leta oz. do konc poletja, bi že znali nekateri imet produkte konec letošnjega leta zunaj, tisti ki danes začenjajo zbirat, v 99% do sredine 2019 ne bo kaj dosti, če sploh kaj.

Ti pa želiš zaslužit kdaj? 2022? Če to, potem je ok =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

saule ::

Mato989 je izjavil:

saule je izjavil:

Mato989 je izjavil:

saule je izjavil:

Mato989 je izjavil:

dronyx je izjavil:

Danes sem bral članek v Financah o ICO-tih (žal je zaklenjen) in če se prav spomnim je pisalo, da je poleti 2017 več kot 90% vseh ICO-tov zbralo načrtovana sredstva, sedaj je takih samo še 30% (nekje v tem rangu). To me čudi, saj se vsi hvalijo kako v parih minutah zberejo milijone. Kje so potem ti, ki jim ne uspe?


Tako je ICOti so passe... ker so se začeli ponavljat... prej tukaj to folk skuži boljše bo =)

Jaz mam samo še 2 ICOta v mislih po analizi ki se 100% splačata, pa še 1 sem si pustil na backup.


Mah ICOti so pomojem super stvar samo ne na tak način. Imamo page, nek dokument ki ga noben ne razume, in pa vaških dripcev kot team - zbiramo 35.000.000EUR


Fora je v tem, da ICOti že delajo recycled ideje, in imajo drugi head start... niso dovolj specifični, razdelitev tokenov je katastrofa itd...

Skratka vlaganje v ICO gre navzdol že 1 mesec.


Pomojem head start sploh ne igra neke pretirane vloge... Itaq ne moreš vedt komu bo ratalo (think yahoo vs google, nokia vs apple). Bolj je to, da je danes 95% ICOtov čist money oriented in ne product oriented. Kako si prišel do številke da rabiš 28 milj če sploh ne veš kaj delaš?! Zato so pri IPOtih serije, in tudi tu bi morale bit. Če nimam še nič zberem 100.000 - 200.000, naredim delujoč prototip, če pije vodo grem po drugo rundo denarja.


Seveda headstart igra vlogo... poglejva samo bitcoin, pa ethereum... koliko vloge jima igra head start?

Mogoče head start ne velja če gledava na timeframe 10 let od danes naprej, ampak za naslednji 2 leti pa ogromno... tisti ki so zbirali denar lani v 1. polovici leta oz. do konc poletja, bi že znali nekateri imet produkte konec letošnjega leta zunaj, tisti ki danes začenjajo zbirat, v 99% do sredine 2019 ne bo kaj dosti, če sploh kaj.

Ti pa želiš zaslužit kdaj? 2022? Če to, potem je ok =)


Jest gledm mid to long term ja. Gledam, da bomo s to tehnologijo nekaj dejansko spremenili na bolje;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: saule ()

Mato989 ::

Jest gledm mid to long term ja. Gledam, da bomo s to tehnologijo nekaj dejansko spremenili na bolje;)


Če gledaš to, potem tudi vidiš, da v teh "novih" ICOtih ni kaj dosti tehnologije, ki ne bi bila že v delu ali pa bi spremenila ogromno... ali pa bi bila že ven iz pre alpha faze.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

chavlji ::

Saule, ne si delat prevelikih utvar, da ne bos razocaran... Vsi zbrani smo tu iz enega samega razloga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: chavlji ()

saule ::

Mato989 je izjavil:

Jest gledm mid to long term ja. Gledam, da bomo s to tehnologijo nekaj dejansko spremenili na bolje;)


Če gledaš to, potem tudi vidiš, da v teh "novih" ICOtih ni kaj dosti tehnologije, ki ne bi bila že v delu ali pa bi spremenila ogromno... ali pa bi bila že ven iz pre alpha faze.


Startup je 90% da si ob pravem času na pravem mestu:) Po mojem bi moralo biti ekip full več z manj sredstvi. To so povečini ljudje, ki prej miljona od daleč niso vidli, zdej jih dobijo pa 30 recimo. Ni relano za pričakovat da jim bo karkol bolj pametnega ratalo kot če bi dobili samo 300.000

Success rate telih ekipc bo pomojem pod 5%, hence rabimo več ekipc ki bodo probavale isto stvar rešit.

chavlji je izjavil:

Saule, ne si delat prevelikih utvar, da ne bos razocaran... Vsi zbrani smo tu iz enega samega razloga.


Ti pomojem sploh ne veš kje si kaj šele zakaj si tu. Tako kot večina "investitorjev", to se pa strinjam ja.

Pa si ne delam pretiranih utvar, vem kaj je hype cycle, je pa potencial.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: saule ()

dronyx ::

saule je izjavil:

Zato so pri IPOtih serije, in tudi tu bi morale bit. Če nimam še nič zberem 100.000 - 200.000, naredim delujoč prototip, če pije vodo grem po drugo rundo denarja.

Kot sem že večkrat tule omenil so investitorji v ICO coine bistveno bistveno manj kritični kot pa investitorji v delnice. Zato pa tudi nekateri ICO-ti z lahkoto zberejo na desetine MIO USD, pa nimajo praktično nič drugega kot PDF letak. Ni delujočega produkta, ni uporabnikov in ni praktično nikakršnih prihodkov (razen zbran denar seveda). Kot špekulacija se to sicer morda obnese, ampak kot dolgoročna investicija, od katere nekaj pričakuješ čez čas, pa si v take projekte jaz ne upam vložiti nič, saj je možnost uspeha statistično po moje izjemno majhna.

Jerry000 ::

Mam nekako filing da je bolje v obstoječe valute vložit kot ICO. ICO so nekako velik riziko, medtem ko že vstaljene valute niso toliko. Se motim? Glede fiat money govorim.

saule ::

Jerry000 je izjavil:

Mam nekako filing da je bolje v obstoječe valute vložit kot ICO. ICO so nekako velik riziko, medtem ko že vstaljene valute niso toliko. Se motim? Glede fiat money govorim.


50/50 pomojem

Machete ::

Jaz sem v dva icota vložil nekaj. S 1. imam 65% izgube za drugega še ne vem, ker še nekaj mesecev ne bo releasan token, imajo pa za razliko delujoč produkt in sponzorirajo related evente, torej so v branži aktivni.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

saule ::

Machete je izjavil:

Jaz sem v dva icota vložil nekaj. S 1. imam 65% izgube za drugega še ne vem, ker še nekaj mesecev ne bo releasan token, imajo pa za razliko delujoč produkt in sponzorirajo related evente, torej so v branži aktivni.


Dokler ne prodaš nimaš izgube:)

In kera sta to?

Machete ::

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Vazelin ::

Saule: ja upam da bomo z novo tehnologijo spremenili na bolje stanje na mojem računu:D

Machete je izjavil:

Ja, nisem še prodal.
1. https://twitter.com/crypterium
2. https://twitter.com/DreamTeam_Token

Kripterium se malo scam sliši

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Mato989 ::

saule je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Jest gledm mid to long term ja. Gledam, da bomo s to tehnologijo nekaj dejansko spremenili na bolje;)


Če gledaš to, potem tudi vidiš, da v teh "novih" ICOtih ni kaj dosti tehnologije, ki ne bi bila že v delu ali pa bi spremenila ogromno... ali pa bi bila že ven iz pre alpha faze.


Startup je 90% da si ob pravem času na pravem mestu:) Po mojem bi moralo biti ekip full več z manj sredstvi. To so povečini ljudje, ki prej miljona od daleč niso vidli, zdej jih dobijo pa 30 recimo. Ni relano za pričakovat da jim bo karkol bolj pametnega ratalo kot če bi dobili samo 300.000

Success rate telih ekipc bo pomojem pod 5%, hence rabimo več ekipc ki bodo probavale isto stvar rešit.



Jah, zato pa vlagat v ICOte kjer je ekipa že prej videla milijone in imela firmo. Hkrati pa še dober tech in zanimiva ideja ki rešuje neke zadeve.

Ampak 95% današnjih ICOtov ni nič od tega =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Machete ::

Vazelin je izjavil:

Saule: ja upam da bomo z novo tehnologijo spremenili na bolje stanje na mojem računu:D

Machete je izjavil:

Ja, nisem še prodal.
1. https://twitter.com/crypterium
2. https://twitter.com/DreamTeam_Token

Kripterium se malo scam sliši


Zna bit. Estonci. Pobasali so ogromno keša. Problem icotov je, da sedaj niso nikomu dolžni nič in je skušnjava, vzet 30 milijonov ali si razbijat glavo nekaj let za morebitnih 40 mil., močna.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

saule ::

Mato989 je izjavil:

saule je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Jest gledm mid to long term ja. Gledam, da bomo s to tehnologijo nekaj dejansko spremenili na bolje;)


Če gledaš to, potem tudi vidiš, da v teh "novih" ICOtih ni kaj dosti tehnologije, ki ne bi bila že v delu ali pa bi spremenila ogromno... ali pa bi bila že ven iz pre alpha faze.


Startup je 90% da si ob pravem času na pravem mestu:) Po mojem bi moralo biti ekip full več z manj sredstvi. To so povečini ljudje, ki prej miljona od daleč niso vidli, zdej jih dobijo pa 30 recimo. Ni relano za pričakovat da jim bo karkol bolj pametnega ratalo kot če bi dobili samo 300.000

Success rate telih ekipc bo pomojem pod 5%, hence rabimo več ekipc ki bodo probavale isto stvar rešit.



Jah, zato pa vlagat v ICOte kjer je ekipa že prej videla milijone in imela firmo. Hkrati pa še dober tech in zanimiva ideja ki rešuje neke zadeve.

Ampak 95% današnjih ICOtov ni nič od tega =)


Taki kot jih ti opisuješ ne rabijo ICOta in so ponavadi VC funded:)

Alpa kot sem rekel - bolj razumni zneski razpršeni med več ekip. Tudi najboljša ekipa je daleč od zagotovila da bo produkt uspel.

Vazelin ::

Saule: vse kar folk zanima pri vlaganju v ico je to kdaj bo x10.
Ostalo ni pomembno.

saule ::

Vazelin je izjavil:

Saule: vse kar folk zanima pri vlaganju v ico je to kdaj bo x10.
Ostalo ni pomembno.


Mhm, life bitchslap around the corner za vse tako misleče;)

Vazelin ::

saule je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Saule: vse kar folk zanima pri vlaganju v ico je to kdaj bo x10.
Ostalo ni pomembno.


Mhm, life bitchslap around the corner za vse tako misleče;)

Riziko je velik kot je velik potencialni donos

saule ::

Vazelin je izjavil:

saule je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Saule: vse kar folk zanima pri vlaganju v ico je to kdaj bo x10.
Ostalo ni pomembno.


Mhm, life bitchslap around the corner za vse tako misleče;)

Riziko je velik kot je velik potencialni donos


x2 letni donos je nekaj kar ne dobiš nikjer drugje (mogoče droge, orožje in prostitucija). Če ciljaš na x10 se greš tolko večji rizik - za te ljudi bo life bitchslap prej ali slej. Za tiste, ki jim je x2 ok in vlagajo v različne projekte in ne stavijo vsega na nekaj kar naj bi prineslo x10 bo pomojem lažje.

Mato989 ::

Taki kot jih ti opisuješ ne rabijo ICOta in so ponavadi VC funded:)

Alpa kot sem rekel - bolj razumni zneski razpršeni med več ekip. Tudi najboljša ekipa je daleč od zagotovila da bo produkt uspel.


Seveda ne rabijo, ampak so, eden takhi je bil thekey recimo, price je sicer polom, ampak bo že, long term HODL =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

Na siolu imate članek o ceni vzdrževanja superšportnih avtov. 1 feltna od veyrona je pol btcja:))
««
582 / 976
»»