» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
556 / 976
»»

PrihajaNodi ::

Aquafriend je izjavil:

Haha, dobra, folk se zanima za denar. Kaj ga briga ce bo dolar ali kriptovaluta. Vazn da bo zasluzu



Ne, potem bom razporedil keš v nepremičnine. Kar so sanje, ampak v kripto je vse mogoče samo čakat je potrebno kako leto ali dve.

hodler ::

binance bojo down vsaj še 12 ur...
https://twitter.com/binance_2017/status...

https://m.weibo.cn/status/4205281116075...

Rumour saying Binance got hacked and about $12mil Aeternity coins got stolen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hodler ()

Aquafriend ::

Kaksno leto ali dve ce pise na kovancu letnica 2018. Se bo iz pepela rodil

Binance down 12 ur. Vsaj vec hodlerjev bomo imeli.

Zgodovina sprememb…

Baja ::

Aquafriend je izjavil:

 Bitcoin leta 1988

Bitcoin leta 1988

Bitcoin leta 1988? pred tridesetimi leti. Na naslovnici znane revije The Ekonomist. Vidimo phoenixa na gorecih dolarjih, ki zgorijo. Nosi kovanec z letnico 2018. Pozor. To je objavljeno 30 let nazaj. Phoenix simbolizira ponovno rojstvo iz pepela. Na kovancu je simbol pi oziroma pitagore. Ali to pomeni zamenjavo dolarjev v brezgotovinsko druzbo? Btw ni moja ideja. Idejo je namignil en z youtube. Zanimivo je tudi kolaps na borzah.


bitcoin ni prvi poskus digitalne valute, kripto matematika pa je še desetletja starejša, je pa bitcoin uspel, ker je prvi rešil "double-spend" problem a.k.a. blockchain.

ja, fiat is doomed. denar in država bosta ločeni v 2 desetletjih.

run2 ::

Aquafriend je izjavil:

 Bitcoin leta 1988

Bitcoin leta 1988

Bitcoin leta 1988? pred tridesetimi leti. Na naslovnici znane revije The Ekonomist. Vidimo phoenixa na gorecih dolarjih, ki zgorijo. Nosi kovanec z letnico 2018. Pozor. To je objavljeno 30 let nazaj. Phoenix simbolizira ponovno rojstvo iz pepela. Na kovancu je simbol pi oziroma pitagore. Ali to pomeni zamenjavo dolarjev v brezgotovinsko druzbo? Btw ni moja ideja. Idejo je namignil en z youtube. Zanimivo je tudi kolaps na borzah.


Članek govori o tem, da bi države zamenjale svojo nacionalno valuto za skupno. Torej še vedno centraliziran sistem, ampak namesto USD, JPY, DEM bi mel vsi Phoenix.

popo985 ::

Še en dober ico:
https://steward.friendz.io/go?r=MTA4MTYz

Zna iti to the moon :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: popo985 ()

4knative ::

PrihajaNodi je izjavil:

Aquafriend je izjavil:

Haha, dobra, folk se zanima za denar. Kaj ga briga ce bo dolar ali kriptovaluta. Vazn da bo zasluzu



Ne, potem bom razporedil keš v nepremičnine. Kar so sanje, ampak v kripto je vse mogoče samo čakat je potrebno kako leto ali dve.

Loto si že vplačal? Zdaj je šansa da brez kakega truda prideš do 90mio.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

PrihajaNodi ::

Loto si že vplačal? Zdaj je šansa da brez kakega truda prideš do 90mio.


Ne, sem pa iz 2,5k dobil 300€ kar tako iz lufta + 4,5€ obresti v eth.

PrihajaNodi ::

Tezos, obljubljeni ico?

popo985 je izjavil:

Še en dober ico:
https://steward.friendz.io/go?r=MTA4MTYz

Zna iti to the moon :)



Bom kupil:) vidim da imajo že logote FB in Tviterja...tnx

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

grafi se vedno gledajo v logaritemskem merilu

če iščete vzorce, jih je treba na daljšem časovnem obdobju, kak teden je še skoraj premalo

recimo takole:

 BTC - 1 teden

BTC - 1 teden



 ETH - 1 dan

ETH - 1 dan



 BCH - 1 dan

BCH - 1 dan



vzorci TA se ponavljajo dokler se pač ne nehajo ponavljati...;)
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

kript ::

PrihajaNodi je izjavil:

Haha vložil v Bankero 2.5k evra pogledam danes 2800 +4,5EUR obresti v ETH. lol. Katera banka ti to da. Se samo smejem.


In kdaj si kupil bankero Nodi? V kolikšnem času si pridelal te obresti?

kript ::

Za tiste, ki se boste (bomo) jutri udeležili Savedroid ICO: začne se ob 15.00, še vedno se lahko prijavite - https://ico.savedroid.com/?ref=7d3be313...

4knative ::

PrihajaNodi je izjavil:

Loto si že vplačal? Zdaj je šansa da brez kakega truda prideš do 90mio.


Ne, sem pa iz 2,5k dobil 300€ kar tako iz lufta + 4,5€ obresti v eth.

Kupi si loto listič vseeno. 90mio € je boljše kot stotak ali dva. In stane te samo 2 eur za kombinacijo. Pa srečno, Gustek.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Blazz ::

PrihajaNodi je izjavil:

Loto si že vplačal? Zdaj je šansa da brez kakega truda prideš do 90mio.


Ne, sem pa iz 2,5k dobil 300€ kar tako iz lufta + 4,5€ obresti v eth.


se pravi si že ven potegnil teh 300 eur ? ker če ne nisi dobil ama nič... ;)

chucki ::

A tiny bank in Slovenia has been forced to stop selling cryptocurrency from its ATMs

https://www.newsbtc.com/2018/02/08/slov...
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chucki ()

PrihajaNodi ::

kript je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Haha vložil v Bankero 2.5k evra pogledam danes 2800 +4,5EUR obresti v ETH. lol. Katera banka ti to da. Se samo smejem.


In kdaj si kupil bankero Nodi? V kolikšnem času si pridelal te obresti?



Ko je bil 0.018 sem ga kupil.

Vazelin ::

WB Nodi:D

Jacksmav ::

očitno nas čaka še en padec...pol pa gasa gor....no pa da vidmo, če je Deny pravilno napovedal.... :)

korenje3 ::

dennijeve zvezde imajo vedno prav ;))
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Drevesce ()

perci ::

Jacksmav je izjavil:

očitno nas čaka še en padec...pol pa gasa gor....no pa da vidmo, če je Deny pravilno napovedal.... :)

Meni se ne zdi nič očitno.

gruntfürmich ::

če si boste nekaj zelo zelo želeli, se bo to tudi uresničilo!
samo zaželeti si morate...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

gruntfürmich je izjavil:

če si boste nekaj zelo zelo želeli, se bo to tudi uresničilo!
samo zaželeti si morate...



meni pomaga če včasih piham v graf

Zgodovina sprememb…

A_A ::

korenček sej ne rečem da ne boš mel prav in bo vse šlo dol... ampak ne vem, kje si bil ko je šlo vse gor ? Zakaj takrat nisi prišel in rekel ej fantje vse bo šlo dol prodajte. Takrat si se skrival v mišji luknji al kaj?

run2 ::

perci je izjavil:

Jacksmav je izjavil:

očitno nas čaka še en padec...pol pa gasa gor....no pa da vidmo, če je Deny pravilno napovedal.... :)

Meni se ne zdi nič očitno.


+1

tonis ::

PrihajaNodi je izjavil:


meni pomaga če včasih piham v graf


Dobra :)

Jaz danes piham dol, ker sem včeraj malce bežal v teter, danes pa na Binance ne morem da bi karkoli spremenil :)

PrihajaNodi ::

Je še kdo opazil ta coin, ki se spet veselo pumpa:

https://coinmarketcap.com/currencies/e-...

korenje3 ::

A_A je izjavil:

korenček sej ne rečem da ne boš mel prav in bo vse šlo dol... ampak ne vem, kje si bil ko je šlo vse gor ? Zakaj takrat nisi prišel in rekel ej fantje vse bo šlo dol prodajte. Takrat si se skrival v mišji luknji al kaj?


po moje sem bil na bora bora otoku...
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

zelenobeli ::

PrihajaNodi je izjavil:

Je še kdo opazil ta coin, ki se spet veselo pumpa:

https://coinmarketcap.com/currencies/e-...


Kvaj fora? Kot gledam je šel že včeraj v nebo

lexios ::

Kripto je izjavil:

lexios je izjavil:


Zanimivo je da skoraj vsi razmišljajo o tem da gre na 5000-6000 dolarjev cena, pri tem ne more biti ravno optimizma.
Je pa tudi res da v tem videu je sigurno nekaj resnice.


Evo optimizma: "However he believes the next peak will be much bigger than the last one..." To kar men ni jasno, od kje folku ideje, npr. mi lahko kdo razloži kdo bo od vas kupoval pri 50000$/BTC?


Kdo pa pravi, da bo vsak kupil cel BTC?


Ni potrebno. But, would you? Kupoval 0.01BTC ali 0.001BTC ali 0.0001BTC pri ATH ceni 50000$?

4knative je izjavil:

lexios je izjavil:


Zanimivo je da skoraj vsi razmišljajo o tem da gre na 5000-6000 dolarjev cena, pri tem ne more biti ravno optimizma.
Je pa tudi res da v tem videu je sigurno nekaj resnice.


Evo optimizma: "However he believes the next peak will be much bigger than the last one..." To kar men ni jasno, od kje folku ideje, npr. mi lahko kdo razloži kdo bo od vas kupoval pri 50000$/BTC?

Tisti, ki misli da bo naredil x10 nabrzino, torej moraš upati da bo iz 50k šlo na 500k, nikoli ne veš, vse je mogoče.


Wishfull thinking! Ampk, ja, ne vem... In svet je poln norcev tko da mogoče.

4knative ::

korenje3 je izjavil:

se že veselimo jutrišnjega dne, da mal počekiramo kolk samomorov je blo.

Koliko si jih naštel danes? Vidim, da si se umiril mucek. Samo mirno, zdaj si na povodcu, če me razumeš? :D:)):))
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

lexios ::

desmill je izjavil:

lexios je izjavil:


Zanimivo je da skoraj vsi razmišljajo o tem da gre na 5000-6000 dolarjev cena, pri tem ne more biti ravno optimizma.
Je pa tudi res da v tem videu je sigurno nekaj resnice.


Evo optimizma: "However he believes the next peak will be much bigger than the last one..." To kar men ni jasno, od kje folku ideje, npr. mi lahko kdo razloži kdo bo od vas kupoval pri 50000$/BTC?


sej nima veze kok je 1BTC. Lahko kupis 0.0001 BTC :D To je cisto arbitrarna stevilka glede na to kaksno vrednost ljudje priznavamo necemu.
Zakaj pa ima zlato tako vrednost kot jo ima - ker ljudje temu verjamemo (trg). Ce bi vsi rekli ne dam vec kot 1 kokos za 1 kilo zlata bi pac toliko bil vreden...


Mogoče bi kdo drug dal 2. Supply and demand... Omejena količina zlata in bitkoinov. Problem bitkoinov/kripto pa je v tem, da borza ni regulirana, kiti manipulirajo s ceno. You just ride the wave!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

PrihajaNodi ::

zelenobeli je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Je še kdo opazil ta coin, ki se spet veselo pumpa:

https://coinmarketcap.com/currencies/e-...


Kvaj fora? Kot gledam je šel že včeraj v nebo



Jaz ga na Yobitu ne najdem. Sam je treba vedt da so to vse bolj ali manj kvahzi borze. Zdej da si kupil par dni nazaj po 0.7 čez čas pa pride na 290. Noro, samo kdo bo kupil. Bi to bitrex. Sem ga našel:)

Zgodovina sprememb…

saule ::

perci je izjavil:

Jacksmav je izjavil:

očitno nas čaka še en padec...pol pa gasa gor....no pa da vidmo, če je Deny pravilno napovedal.... :)

Meni se ne zdi nič očitno.


Valjda da je očitno no. Tip gleda v commonly generated grafe. TA se temu reče. Profi trader.

lexios ::

4knative je izjavil:

Ne vem kaj jokate, če gre vse gor. Napovedi so optimistične, razen tisti ki so zamudili so razočarani sami nad sabo in se sami sebi smilijo in se tolažijo s koncem sveta. Ne bo konec sveta in kripto bo tudi šel naprej, brez skrbi. Raste. Med šitkojni se je celo nekaj posameznih dvignilo nad pričakovani - denimo Revain. Noro dober filing, lep profit. Danes se odpira srebrna radgonska na kulturo in na 400mrd market cap. Veselo praznovanje vsem!


Cripto is here to stay, sure. V to sem prepričan, ne pomeni pa to nujno tudi neomejene rasti BTC.

Drevesce ::

Kdo pa pravi neomejeno? Nihče pa ne more trditi, da je bil 20k max. NIHČE! Pa lahko folk riše nevem kakšne grafe in črte.

saule ::

Drevesce je izjavil:

Kdo pa pravi neomejeno? Nihče pa ne more trditi, da je bil 20k max. NIHČE! Pa lahko folk riše nevem kakšne grafe in črte.


Si še vedno ne bi nihče prebral vsaj Bitcoin whitepaper-a? :) Ne štekaš da je primerjava s protivrednostjo dolarja pičkin dim ki ne sodi v kontekst debate blockchain rešitve? Preveč zakompliciran stavek much?

Drevesce ::

lexios, spraševal si kdo bo kupoval bitcoine po ceni 50k? Tisti, ki verjamejo da bo šel do 100k.

saule, take bedarije ste trosili leta 2013,2014,2015,2016,2017 in spet letos 2018.

Pa povej mi, kaj ima kontekst debate blockchain rešitve veze z marketom? Folk bo kupoval bitcoin in ostale kriptovalute, dokler bodo verjeli v njih in ko bo enkrat močno počilo to ne pomeni, da bo vse skupaj padlo na 0. Tehnologija bo ostala, kovanci pa bodo verjetno imeli bolj realne cifre. Do takrat pa je še daleč, vi bedaki pa nam pustite, da služimo dalje.

Pa pridite nas kaj pozdravit, ko bo vse zeleno. Če se nam bo sploh dalo ukvarjati z vami, ko bomo prezaposleni z nakazovanjem denarja na TRR.

Aja sem pozabil, vi pridete na ta del foruma samo takrat ko je bitcoin v korekciji.
Takrat vas je pa cel kup tukaj, vključno s pataloškim lažnivcem korenčkom, ki je napravil nek amaterski programček pa se hvali z njem, da nosi 1000% odnose hkrati pa vozi trovratno kripo in dela v litostroju (pa nič proti temu), samo naj mi ne laže.

Sedaj je lepo priden na povodcu in z nagobčnikom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

saule ::

Drevesce je izjavil:

lexios, spraševal si kdo bo kupoval bitcoine po ceni 50k? Tisti, ki verjamejo da bo šel do 100k.

saule, take bedarije ste trosili leta 2013,2014,2015,2016,2017 in spet letos 2018.

Pa povej mi, kaj ima kontekst debate blockchain rešitve veze z marketom? Folk bo kupoval bitcoin in ostale kriptovalute, dokler bodo verjeli v njih in ko bo enkrat močno počilo to ne pomeni, da bo vse skupaj padlo na 0. Tehnologija bo ostala, kovanci pa bodo verjetno imeli bolj realne cifre. Do takrat pa je še daleč, vi bedaki pa nam pustite, da služimo dalje.

Pa pridite nas kaj pozdravit, ko bo vse zeleno. Če se nam bo sploh dalo ukvarjati z vami, ko bomo prezaposleni z nakazovanjem denarja na TRR.


haha, palankton food rečemo takim neizobraženim "investitrojem" kot si ti. To pomeni, da je nekje whale, ti si pa plantkton. Whale odpre usta, tebe več ni :))

Bolj realne cifre so neprimerno višje od današnjih. Ti pač živiš v zablodi da je 1€ vreden 1€ danes in 1€ jutri. Nategujejo te pa kot mačka brez vazelina ker vsak dan za vsak tvoj € naprintajo še x% €. S tem devalvirajo vrednost tvojega €. Tole že ne bo šlo skoz tvoje zabetonirano prepričanje ane? Inflacija veš kaj je? Veš kako se računa? skozi košarico "izbranih" artiklov. Kako priročno :D

kakob ::

Drevesce je izjavil:

Tehnologija bo ostala, kovanci pa bodo verjetno imeli bolj realne cifre.


Za bitcoin je cena 10 centov po kosu enako realna kot 10 miljonov taistih enot.

saule ::

kakob je izjavil:

Drevesce je izjavil:

Tehnologija bo ostala, kovanci pa bodo verjetno imeli bolj realne cifre.


Za bitcoin je cena 10 centov po kosu enako realna kot 10 miljonov taistih enot.


+1, protivrednost euru does not mean a shit

lexios ::

Drevesce je izjavil:

Kdo pa pravi neomejeno? Nihče pa ne more trditi, da je bil 20k max. NIHČE! Pa lahko folk riše nevem kakšne grafe in črte.


True! Nihče niti ne more trdit niti, da 20k ni bil max or close to new ATH, if...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

Drevesce ::

saule je izjavil:

Drevesce je izjavil:

lexios, spraševal si kdo bo kupoval bitcoine po ceni 50k? Tisti, ki verjamejo da bo šel do 100k.

saule, take bedarije ste trosili leta 2013,2014,2015,2016,2017 in spet letos 2018.

Pa povej mi, kaj ima kontekst debate blockchain rešitve veze z marketom? Folk bo kupoval bitcoin in ostale kriptovalute, dokler bodo verjeli v njih in ko bo enkrat močno počilo to ne pomeni, da bo vse skupaj padlo na 0. Tehnologija bo ostala, kovanci pa bodo verjetno imeli bolj realne cifre. Do takrat pa je še daleč, vi bedaki pa nam pustite, da služimo dalje.

Pa pridite nas kaj pozdravit, ko bo vse zeleno. Če se nam bo sploh dalo ukvarjati z vami, ko bomo prezaposleni z nakazovanjem denarja na TRR.


haha, palankton food rečemo takim neizobraženim "investitrojem" kot si ti. To pomeni, da je nekje whale, ti si pa plantkton. Whale odpre usta, tebe več ni :))

Bolj realne cifre so neprimerno višje od današnjih. Ti pač živiš v zablodi da je 1€ vreden 1€ danes in 1€ jutri. Nategujejo te pa kot mačka brez vazelina ker vsak dan za vsak tvoj € naprintajo še x% €. S tem devalvirajo vrednost tvojega €. Tole že ne bo šlo skoz tvoje zabetonirano prepričanje ane? Inflacija veš kaj je? Veš kako se računa? skozi košarico "izbranih" artiklov. Kako priročno :D


Te smem vprašati, kaj sploh počneš tukaj? Zakaj zapravljaš čas z nami, s planktonom? Imaš res tako bedno življenje, da ti je pač višek iti na ta forum se ukvarjati z nami?

Misliš, da bomo spremenili mišljenje in prodali vse kar imamo, samo zaradi enega debila na slotechu?

saule ::

Drevesce je izjavil:

saule je izjavil:

Drevesce je izjavil:

lexios, spraševal si kdo bo kupoval bitcoine po ceni 50k? Tisti, ki verjamejo da bo šel do 100k.

saule, take bedarije ste trosili leta 2013,2014,2015,2016,2017 in spet letos 2018.

Pa povej mi, kaj ima kontekst debate blockchain rešitve veze z marketom? Folk bo kupoval bitcoin in ostale kriptovalute, dokler bodo verjeli v njih in ko bo enkrat močno počilo to ne pomeni, da bo vse skupaj padlo na 0. Tehnologija bo ostala, kovanci pa bodo verjetno imeli bolj realne cifre. Do takrat pa je še daleč, vi bedaki pa nam pustite, da služimo dalje.

Pa pridite nas kaj pozdravit, ko bo vse zeleno. Če se nam bo sploh dalo ukvarjati z vami, ko bomo prezaposleni z nakazovanjem denarja na TRR.


haha, palankton food rečemo takim neizobraženim "investitrojem" kot si ti. To pomeni, da je nekje whale, ti si pa plantkton. Whale odpre usta, tebe več ni :))

Bolj realne cifre so neprimerno višje od današnjih. Ti pač živiš v zablodi da je 1€ vreden 1€ danes in 1€ jutri. Nategujejo te pa kot mačka brez vazelina ker vsak dan za vsak tvoj € naprintajo še x% €. S tem devalvirajo vrednost tvojega €. Tole že ne bo šlo skoz tvoje zabetonirano prepričanje ane? Inflacija veš kaj je? Veš kako se računa? skozi košarico "izbranih" artiklov. Kako priročno :D


Te smem vprašati, kaj sploh počneš tukaj? Zakaj zapravljaš čas z nami, s planktonom? Imaš res tako bedno življenje, da ti je pač višek iti na ta forum se ukvarjati z nami?

Misliš, da bomo spremenili mišljenje in prodali vse kar imamo, samo zaradi enega debila na slotechu?


Sodeluješ v eni temi ki se ji reče blockchain in me prepričuješ da je blockchain shit, trenutne fiat valute so pa top. Jaz ti pa govorim da si naiven in ti to (probavam) argumentirat.

Kaj točno pa ti počneš?

Drevesce ::

lexios je izjavil:

Drevesce je izjavil:

Kdo pa pravi neomejeno? Nihče pa ne more trditi, da je bil 20k max. NIHČE! Pa lahko folk riše nevem kakšne grafe in črte.


True! Nihče niti ne more trdit niti, da 20k ni bil max or close to new ATH, if...


Se popolnoma strinjam. Nihče ne more z gotovostjo tega trditi, zato pa imamo pametni vloženega toliko, kot lahko izgubimo.

Ampak tisti, ki so poslušali teh nekaj let, "strokovnjake" kot je saule, so danes na istem, ostali pa se vozijo vsaj v novem avtomobilu za 15-20k.

saule ::

Drevesce je izjavil:

lexios je izjavil:

Drevesce je izjavil:

Kdo pa pravi neomejeno? Nihče pa ne more trditi, da je bil 20k max. NIHČE! Pa lahko folk riše nevem kakšne grafe in črte.


True! Nihče niti ne more trdit niti, da 20k ni bil max or close to new ATH, if...


Se popolnoma strinjam. Nihče ne more z gotovostjo tega trditi, zato pa imamo pametni vloženega toliko, kot lahko izgubimo.

Ampak tisti, ki so poslušali teh nekaj let, "strokovnjake" kot je saule, so danes na istem, ostali pa se vozijo vsaj v novem avtomobilu za 15-20k.


Strokovnjaki kot je Saule ti gorovijo da je primerjava z dolarjem idiotizem. To je tako kot da bi hotel kocko spravit skozi okroglo odprtino. Tega ti ne štekaš. Ti hočeš več €, mi ostali pa več kovancev. Ne bo šlo ane? :)

Drevesce ::

saule ime teme je špekuliranje cen kriptovalut in ICO in ne blockchain. To ni isto ;)
In kje hudiča sem napisal, da je blockchain shit?

S takimi kot si ti, je Mato že dostikrat opravil s spisi, ki se mi jih ne da ponavljati.
Ste kot jehovci, ki nam želite vsiliti vaš prav. Mi gremo s tehnologijo dalje vi pa nazadujte :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

saule ::

Drevesce je izjavil:

saule ime teme je špekuliranje cen kriptovalut in ICO in ne blockchain. To ni isto ;)
In kje hudiča sem napisal, da je blockchain shit?

S takimi kot si ti, je Mato že dostikrat opravil s spisi, ki se mi jih ne da ponavljati.
Ste kot jehovci, ki nam želite vsiliti vaš prav. Mi gremo s tehnologijo dalje vi pa nazadujte :)


Če greš z blockchain tehnologijo naprej ne promoviraš sistema, ki ga blockchain hoče spremenit? Ti navijaš za dolarje, jaz pa za žetone. Al kaj mi ni jasno?:)

Drevesce ::

saule je izjavil:

Drevesce je izjavil:

saule ime teme je špekuliranje cen kriptovalut in ICO in ne blockchain. To ni isto ;)
In kje hudiča sem napisal, da je blockchain shit?

S takimi kot si ti, je Mato že dostikrat opravil s spisi, ki se mi jih ne da ponavljati.
Ste kot jehovci, ki nam želite vsiliti vaš prav. Mi gremo s tehnologijo dalje vi pa nazadujte :)


Če greš z blockchain tehnologijo naprej ne promoviraš sistema, ki ga blockchain hoče spremenit? Ti navijaš za dolarje, jaz pa za žetone. Al kaj mi ni jasno?:)


Torej mi predlagaš, da danes vso imetje, ki ga imam v kriptovalutah prodam ter mi hkrati garantiraš, da bom v nasprotnem primeru v minusu?

Če se tvoja napoved, ne bo uresničila pa mi ti kriješ morebitne donose?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

lexios ::

saule je izjavil:

kakob je izjavil:

Drevesce je izjavil:

Tehnologija bo ostala, kovanci pa bodo verjetno imeli bolj realne cifre.


Za bitcoin je cena 10 centov po kosu enako realna kot 10 miljonov taistih enot.


+1, protivrednost euru does not mean a shit


Dokler globalno gospodarstvo temelji na fiat valuti in ne kripto - it does mean a shit! Vse dokler davke, štruco kruha in kripto kupuješ s fiatom!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

saule ::

Drevesce je izjavil:

lexios, spraševal si kdo bo kupoval bitcoine po ceni 50k? Tisti, ki verjamejo da bo šel do 100k.

saule, take bedarije ste trosili leta 2013,2014,2015,2016,2017 in spet letos 2018.


Ti si dislektičen ali samo genraly retarded? Vidiš da se primerjaš z evri. Greš se finančno špekulacijo kjer gledaš kako bi iz crypto dobil več fiat. Mene boli moški spolni organ koliko € bo vreden. Mene zanima samo koliko toknov bom imel, ker vrjamem v tokne. Ti pa v fiat.

Lahko daš mogoče počasi kak argument in ne samo nekih histeričnih natolcevanj, bo bolj zanimivo?:)

lexios je izjavil:

saule je izjavil:

kakob je izjavil:

Drevesce je izjavil:

Tehnologija bo ostala, kovanci pa bodo verjetno imeli bolj realne cifre.


Za bitcoin je cena 10 centov po kosu enako realna kot 10 miljonov taistih enot.


+1, protivrednost euru does not mean a shit


Dokler globalno gospodarstvo temelji na fiat valuti in ne kripto - it does mean a shit! Vse dokler davke, štruco kruha in kripto kupuješ s fiatom!


Zato takim kot si ti rečmo haterji in nimate prava glasanja ker se vam sploh sanja ne kaj govorite;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: saule ()
««
556 / 976
»»