» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
547 / 976
»»

Mato989 ::

Singapore Confirms It Will Not 'Ban' Cryptocurrency, Has No 'Risk Concerns'


Btw, kaj se je zgodlo z vsemi FUDsterji ki so se naslajali ob padcu proti 6k... zdaj so pa zginili? Ziher jih je zamedlo :P
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Vazelin ::

b-marko je izjavil:

Kaj pravte vlozit zdaj nekaj fiata v eth?

ja pa ne. morda bi raje kaj drugega, nekaj kar je bolj drastično strmoglavilo.

Smurf ::

Sej bodo prisli nazaj, ko bo btc padel iz 50k na 30k. :)

MihaD ::

Mato989 je izjavil:

Singapore Confirms It Will Not 'Ban' Cryptocurrency, Has No 'Risk Concerns'


Btw, kaj se je zgodlo z vsemi FUDsterji ki so se naslajali ob padcu proti 6k... zdaj so pa zginili? Ziher jih je zamedlo :P


To je zihr folk k je popušil (so kupli na vrhu, prodali nekje dol) in ne privoščjo vsem tistim, ki pridno HODLajo ali vstopajo v kripto na tako nizki točki :)

4knative ::

Mato989 je izjavil:

Singapore Confirms It Will Not 'Ban' Cryptocurrency, Has No 'Risk Concerns'


Btw, kaj se je zgodlo z vsemi FUDsterji ki so se naslajali ob padcu proti 6k... zdaj so pa zginili? Ziher jih je zamedlo :P

Samo res, Mate. Kje ste zdaj valvolini, okapiji in podobni izmečki? Zdaj ko mi štejemo profite vas ni?
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 4knative ()

Horejšio ::

ETH zgleda kr lepa trenutno. Za pogumne.

Mato989 ::

Warren Buffett: Cryptocurrencies Will Come to a 'Bad Ending'


Warren Buffet's Railroad Firm Joins Blockchain Alliance


TROLOLOL :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

VaeVictis ::

Mato989 je izjavil:

Singapore Confirms It Will Not 'Ban' Cryptocurrency, Has No 'Risk Concerns'


Btw, kaj se je zgodlo z vsemi FUDsterji ki so se naslajali ob padcu proti 6k... zdaj so pa zginili? Ziher jih je zamedlo :P


A še nisi opazil vzorca?

Ko gre kriptovaluta v zeleno, nikjer ni teh, ki se naslajajo v padcih, ampak imaš ogromno kripto strokovnjakov, plus vsi kriptovalutni strokovnjaki imajo vedno x10, x20 donosa in že ogledanega, skoraj vplačanega Lambo-ta.

Ko gre kriptovaluta v rdečo, nikjer ni kripto strokovnjakov, je pa kar naenkrat ogromno teh, ki se naslajajo v padcih, kogarkoli, ki je pa vložil v kripto svoj denar, vprašaš, pa vedno pravi, da ima še vedno plus, sicer samo 1x oz. 2x, ampka nobene govorice o Lambo-tu.


ps: Saj je pri pokeraših enako, vsi imajo plus.

Matejjjjj ::

inverse

Zgodovina sprememb…

b-marko ::

Vazelin je izjavil:

b-marko je izjavil:

Kaj pravte vlozit zdaj nekaj fiata v eth?

ja pa ne. morda bi raje kaj drugega, nekaj kar je bolj drastično strmoglavilo.


Kaj predlagas?

Aquafriend ::

Valvoline je imel prav ko je izjavil, da gre bitcoin nazaj gor kmalu.

Fržow ::

Kva pa k je Twitter ukinil Bitfinex'ed account :O No tist k gi ja spremlal ve kaj je kripto s tem zgubil :)
https://mobile.twitter.com/bitfinexed

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fržow ()

MihaD ::

čez 8200 ...

4knative ::

VaeVictis je izjavil:


ps: Saj je pri pokeraših enako, vsi imajo plus.

Točno tako. 90% jih dela minus, od 10% pa je 9% prepuščeno na milost in nemilost hiše, katera se odpove delu plačanih prispevkov v igrah in pokrije izgube najbolj požrtvovalnim igralcem, ki živijo za igre na srečo. Največji zmagovalec je hiša. In da potegnemo paralelo, v kriptu največ odnesejo borze in menjalnice. Tako da, Merlak kapo dol snamem pred tabo. Nobeni rudarji, knapi, dolgoletni hodlerji z milijonskimi vložki, mining farme ipd. se ne morejo kosati v tej igri.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Mato989 ::

VaeVictis je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Singapore Confirms It Will Not 'Ban' Cryptocurrency, Has No 'Risk Concerns'


Btw, kaj se je zgodlo z vsemi FUDsterji ki so se naslajali ob padcu proti 6k... zdaj so pa zginili? Ziher jih je zamedlo :P


A še nisi opazil vzorca?

Ko gre kriptovaluta v zeleno, nikjer ni teh, ki se naslajajo v padcih, ampak imaš ogromno kripto strokovnjakov, plus vsi kriptovalutni strokovnjaki imajo vedno x10, x20 donosa in že ogledanega, skoraj vplačanega Lambo-ta.

Ko gre kriptovaluta v rdečo, nikjer ni kripto strokovnjakov, je pa kar naenkrat ogromno teh, ki se naslajajo v padcih, kogarkoli, ki je pa vložil v kripto svoj denar, vprašaš, pa vedno pravi, da ima še vedno plus, sicer samo 1x oz. 2x, ampka nobene govorice o Lambo-tu.


ps: Saj je pri pokeraših enako, vsi imajo plus.


Ja samo je vlka razlika da eni smo zmeraj tu. Druga o pa je s plusom, ampak zakaj je tako težko verjet da nekateri dejansko imamo že od lani poleti non stop plus, le da manjši? Kar pa ne pomeni da kdo nima izgube, ampak o tem so mi povedali tudi v privat, javno pa se ne izpostavljajo, ker bi jih eni demoralizirali kar je narobe.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

evo to je to. gremo na 400 in čez8-)
HODL

desmill ::

HODL je bil tokrat zelo tezak sploh ker sem prvic v krypto vstopil z FIAT-om decembra (prej je bilo samo stara sredstva od rudarjenja).
Sedaj ko se pobiramo (vsaj tako kaze) je lazje.

Moje opazovanje krypto in predvsem BTC, LTC... (main coinov) je da vedno ko je slo dol je prislo nazaj in se visje. They go down but come out stronger. In verjamem da bo tokrat tudi tako, kar pa ne pomeni, da ni strahu pred zlomom ker so custva vpletena (FIAT vlozen).

MihaD ::

desmill je izjavil:

HODL je bil tokrat zelo tezak sploh ker sem prvic v krypto vstopil z FIAT-om decembra (prej je bilo samo stara sredstva od rudarjenja).
Sedaj ko se pobiramo (vsaj tako kaze) je lazje.

Moje opazovanje krypto in predvsem BTC, LTC... (main coinov) je da vedno ko je slo dol je prislo nazaj in se visje. They go down but come out stronger. In verjamem da bo tokrat tudi tako, kar pa ne pomeni, da ni strahu pred zlomom ker so custva vpletena (FIAT vlozen).


Tudi jaz sem začel šele decembra (prej pa 2 leti tumbal "KRIPTO JE KRNEKI" ... kakšen bedak).

Frankv ::

Mato989 ::

Frankv je izjavil:

https://www.bnn.ca/video/wildeboer-dell...


Spet odlične novice! :)

Tudi jaz sem začel šele decembra (prej pa 2 leti tumbal "KRIPTO JE KRNEKI" ... kakšen bedak).


Jah tako pač to je :) Meni je žal samo da nisem prej začel spremljat bi prej vložil! :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

dronyx ::

na kripto marketu je ogromno zasvojencev, ki se zelo težko povsem umaknejo in vedno poskušajo napraskati še kakšen evro za "investicijo". Kar se zloma trga tiče to deluje kot blažilec. Ampak to pa ne pomeni da se je trend dokončno obrnil. V roku enega tedna sledi spet hud padec proti 5000 USD za BTC. Vam bom citiral tole ko do tega pride. :D

Machete ::

Kul, do takrat pa napraskamo še kaj evrčkov..
Malo sem že danes kupil, če si se slučajno vseeno zmotil.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

saule ::

dronyx je izjavil:

na kripto marketu je ogromno zasvojencev, ki se zelo težko povsem umaknejo in vedno poskušajo napraskati še kakšen evro za "investicijo". Kar se zloma trga tiče to deluje kot blažilec. Ampak to pa ne pomeni da se je trend dokončno obrnil. V roku enega tedna sledi spet hud padec proti 5000 USD za BTC. Vam bom citiral tole ko do tega pride. :D


Še vedno nas nisi obelodanil s čim ti tole šlogaš? Dannya sem klical pa pravi da njemu zvezde nič ne povejo...

dronyx ::

saule je izjavil:

Še vedno nas nisi obelodanil s čim ti tole šlogaš? Dannya sem klical pa pravi da njemu zvezde nič ne povejo...

kaj ni naslov teme špekuliranje...Temu se v angleščini reče "gut feeling".

-valvoline- ::

Cilj je da se navlece cimvec ovc, z cimvec svezega dumb moneya. Slednji padec in dump bo hujsi k vcerajsni.

Aquafriend ::

Dronyx, to mi deli! Le kaj bi volatilnost brez tebe in valvolineja. Se dobr da vas mamo fuderje. Brez vas bi bil trg ravna crta. Tako je pa rollercoaster, kjer se da sluzit.

dronyx ::

-valvoline- je izjavil:

Cilj je da se navlece cimvec ovc, z cimvec svezega dumb moneya. Slednji padec in dump bo hujsi k vcerajsni.

Saj tu sploh ni rečeno da je kaj svežega denarja. Eni so pač prej pri 6000 USD za BTC panično prodajali, sedaj jih je napadel FOMO in panično kupujejo pri 8000 USD za BTC. Je pa po moje že precej za nami obdobje, ko so frizerke letele na Petrolove črpalke kupovat BTC-je. Ti so se opekli pri 15000 USD za BTC in dvomim, da bodo v bližnji prihodnosti še kupili tole srečko.

4knative ::

Pri 400mrd CMC odpiramo šampanjce za profite! Ok?
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 4knative ()

-valvoline- ::

dronyx je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

Cilj je da se navlece cimvec ovc, z cimvec svezega dumb moneya. Slednji padec in dump bo hujsi k vcerajsni.

Saj tu sploh ni rečeno da je kaj svežega denarja. Eni so pač prej pri 6000 USD za BTC panično prodajali, sedaj jih je napadel FOMO in panično kupujejo pri 8000 USD za BTC. Je pa po moje že precej za nami obdobje, ko so frizerke letele na Petrolove črpalke kupovat BTC-je. Ti so se opekli pri 15000 USD za BTC in dvomim, da bodo v bližnji prihodnosti še kupili tole srečko.

je je, si upam stavit da je marsikdo sel po kredo vceraj.
najlazje napumpas tecaj k sam sebi prodajas vsakic za vec.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Sanches000 ()

Vazelin ::

valvoline: si napolnil včeraj vreče z alti?:)

mikhaair ::

Do kam gre danes BTC? 8800? 8600? 8500?

4knative ::

Vazelin je izjavil:

valvoline: si napolnil včeraj vreče z alti?:)

Še iconomi je zletel proti luni. Frfrfrfrfr že na 1.5 usd. Kam to leti?
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Vazelin ::

kao neki haterji. potem pa hodla ene 30 najbolj alternativnih shitcoinov. isto okapi:D

-valvoline- ::

Mora bit malo pumpa vmes drugace se ne bo moglo dumpnit vso blato.

Sirena ::

Kakšna vedeževalka bi nam tule res kar prav prišla.

Včeraj ponoči sem bila presrana in sem tisti del, ki ga imam kar na Bitstampu, zamenjala v FIAT (kar se je izkazalo za čisto ok odločitev, pa čeprav ni tako drastično padlo), danes zjutraj ob 6.50 sem kupila nazaj ETHje po 603 evre, zdajle so 678 evrov, kar je od oka 12 procentov. Zdrava pamet mi pravi, da takole ne more iti v nedogled - vprašanje je le, kdaj se bo spet obrnilo navzdol - in glede na to, da do večera ne bom dosegljiva, zdaj razmišljam, kaj narediti ... ah, nič, kar pustim, kar bo, bo ... :)

-valvoline- ::

jutri bo pod 200

Kripto ::

-valvoline- je izjavil:

jutri bo pod 200


S čem garantiraš?

4knative ::

Sirena je izjavil:

Kakšna vedeževalka bi nam tule res kar prav prišla.

Včeraj ponoči sem bila presrana in sem tisti del, ki ga imam kar na Bitstampu, zamenjala v FIAT (kar se je izkazalo za čisto ok odločitev, pa čeprav ni tako drastično padlo), danes zjutraj ob 6.50 sem kupila nazaj ETHje po 603 evre, zdajle so 678 evrov, kar je od oka 12 procentov. Zdrava pamet mi pravi, da takole ne more iti v nedogled - vprašanje je le, kdaj se bo spet obrnilo navzdol - in glede na to, da do večera ne bom dosegljiva, zdaj razmišljam, kaj narediti ... ah, nič, kar pustim, kar bo, bo ... :)

Čimvečkrat prodaj in kupi nazaj, da bo Merlak imel več denarja. :)
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

80ris ::

Kripto je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

jutri bo pod 200


S čem garantiraš?



špekulacija iz naslova teme ;)

-valvoline- ::

4knative je izjavil:

Sirena je izjavil:

Kakšna vedeževalka bi nam tule res kar prav prišla.

Včeraj ponoči sem bila presrana in sem tisti del, ki ga imam kar na Bitstampu, zamenjala v FIAT (kar se je izkazalo za čisto ok odločitev, pa čeprav ni tako drastično padlo), danes zjutraj ob 6.50 sem kupila nazaj ETHje po 603 evre, zdajle so 678 evrov, kar je od oka 12 procentov. Zdrava pamet mi pravi, da takole ne more iti v nedogled - vprašanje je le, kdaj se bo spet obrnilo navzdol - in glede na to, da do večera ne bom dosegljiva, zdaj razmišljam, kaj narediti ... ah, nič, kar pustim, kar bo, bo ... :)

Čimvečkrat prodaj in kupi nazaj, da bo Merlak imel več denarja. :)

Aja, seveda tu so provizije, se njim se splaca dat kej noter in delat pump n dump perpetuum, da obdrzijo molzno kravo v zivljenju.

Zgodovina sprememb…

Kripto ::

80ris je izjavil:

Kripto je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

jutri bo pod 200


S čem garantiraš?



špekulacija iz naslova teme ;)


Tukaj ni nobene špekulacije to kar piše. Piše v glavnem neumnosti in jih ponavlja... nič uporabnega.

saule ::

-valvoline- je izjavil:

Mora bit malo pumpa vmes drugace se ne bo moglo dumpnit vso blato.


Dejmo valvi, poletje se bliža, desni biceps ne sme počivat

Baja ::

kdo je valvotu ban lifto?

-valvoline- ::

V bistvu its all about kriptostavnice in njihov obstoj.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Tiborg ()

Sirena ::

4knative je izjavil:


Čimvečkrat prodaj in kupi nazaj, da bo Merlak imel več denarja. :)


Saj vem, da shortanje tule ni ravno cenjeno, ampak fee je 0.20 evra - in zakaj bi bil človek malenkosten in Merlaku ne bi privoščil dobička;) - pa še malo gemblarskega adrenalina je prisotnega, kar konec koncev tudi ni za odmet ...

saule ::

-valvoline- je izjavil:

V bistvu its all about kriptostavnice.


This is your captain speaking: moon soon

Sej ti bomo mahal, ne skrb:))

sumi666 ::

-valvoline- Daj spel se dol iz forma kakec posran ... Že nekaj časa berem tale forum ampak zdaj greš pa že res na K... po domače povedan ... Saj vemo da nimaš nobenega življenja da si en papak za tipkovnico ... Naredi nam vsem uslugo pa spokaj ker te ne bo noben pogrešu ... RIP

Jerry000 ::

A je ta valvi jezen ker je zamudil "vse"? Je fauš? Ker drugo res ne vem kaj bi lahko bilo. Če sovraži kriptovalute ne vem zakaj sploh gleda in piše v to temo...

-valvoline- ::

Baja je izjavil:

kdo je valvotu ban lifto?

vazelin me je povabu nazaj. :v

Zgodovina sprememb…

saule ::

Jerry000 je izjavil:

A je ta valvi jezen ker je zamudil "vse"? Je fauš? Ker drugo res ne vem kaj bi lahko bilo. Če sovraži kriptovalute ne vem zakaj sploh gleda in piše v to temo...



haters gonna hate, sam sej je zabavn, da mam kej za počet med tem ko gledam kako mi gre na vsake pol ure za par jurjev gor
««
547 / 976
»»