» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
538 / 976
»»

1pioneer ::

Pod 5k USD bo težko. To je cena proizvodnje 1 BTC za večino držav... Bi morale res slabe novice priti ven da gre pod to ceno...

thetech ::

1pioneer je izjavil:

Pod 5k USD bo težko. To je cena proizvodnje 1 BTC za večino držav... Bi morale res slabe novice priti ven da gre pod to ceno...


heh :)

Vazelin ::

kar draga proizvodnja. verjetno je ceneje naštancat enga audija a4:D

Jaki-1 ::

Če sem z odgovori kakorkoli pomagal, lahko uporabite linke. Hvala.
https://www.binance.com/?ref=16525783

aborko ::

Jezus marija, še kr pada...288M market cap. Ene bo kap ko se zbudijo. Jst sem ene 35% v minusu glede na ATH, kar je še kr ok, če se malo potolažim :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: aborko ()

dronyx ::

Jaz sem v teh kriznih časih našel safe heaven v surovinah. Sem kupil v Bamumaxu pet kil pocinkanih žeblov. Zdaj pa HODL pa da vidimo do kje gremo. Baje so Korejci buliš na pocinkane žeble. Če pride pa kakšen FUD jih bom pa še vedno lahko prodal sosedu, ki je mizar.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: SaXsIm ()

dexterboy ::

dronyx je izjavil:

Jaz sem v teh kriznih časih našel safe heaven v surovinah. Sem kupil v Bamumaxu pet kil pocinkanih žeblov. Zdaj pa HODL pa da vidimo do kje gremo. Baje so Korejci buliš na pocinkane žeble. Če pride pa kakšen FUD jih bom pa še vedno lahko prodal sosedu, ki je mizar.

:) :D :))
Make My Day
Jutro. Market Cap je bližje 200 kot 300 milijard evrov. Upam, da ne zgrmi na 150, toliko je bil ob začetku, ker se bojim, da bi tole bil zelo slab znak za celotno populacijo. Owce itak enačijo kripto in blokčejn in bi posledično še tehnologija nasankala.
Zdej bi se lahko počasi napisal kakšen "šoping list" hodl valut. Kaj nabaviti in se vrniti jeseni?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

dronyx ::

Zdaj bodo lahko ICO-ti, ki so zbirali kripto valute in jih niso takoj spremenili v (resen) denar lahko rekli, da zaradi velikih padcev nimajo več dovolj za razvoj in izpolnitev obljub iz PDF prospekta. Pa bomo imeli spet nove lambote na cestah...V tem poslu vedno nekdo zmaga. ;)

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: SaXsIm ()

slovencl ::

Joj, tether je ze vec dni na lestvici top gainerjev :) Vprasanje ce je mozna se ena/tretja ponovitev scenarija iz konca 2013, ce ze, potem bo ta interval na nuli gotovo precej daljsi od treh let.

mastr_mastr ::

time to buy

Yusef ::

Ni dons nek SEC Tether hearing?

Sicer pa nevem a je Kripto kaj v korelaciji z delnicami. Pada vse skupaj že 8 tednov.

Hja če se bo ponovil 2013 se pa bo. Sem vajen tega.

Potlej si čez 8 let obetam res lambota :))

mastr_mastr ::

mogoče ..ampak pred tem lep bounce na 10-12k...ki se je ravnokar začel

tonis ::

x

Naj eden predlaga izbris prosim, mislil sem poslat na privat. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tonis ()

RedDrake ::

mastr_mastr je izjavil:

mogoče ..ampak pred tem lep bounce na 10-12k...ki se je ravnokar začel

6.5k, potem pa takoj dol do 5.5k.
Rinse and repeat.
Ko bodo cene konkretno pod stroški minanja se bo celoten kolaps šele dobro začel.
IMHO ni nerealno pričakovat BTC pod $1k in vse druge stvari primerljivo nizko seveda.

Ja, saj vem FUD, ampak primerjajte 2013 in tole. Zelo podobno in takrat je BTC izgubil 90% vrednosti v roku par mesecev.

_sas_ ::

slovencl je izjavil:

Joj, tether je ze vec dni na lestvici top gainerjev :)

Najhuje je, da je polovica top gainerjev v rdečem ... :))

Yusef ::

Hej a niste tu gori investitorji? A ste gemblarji?

Jaz sem pred leti vtaknil notri za timeframe vsaj 10 let.

Nekako kot delnice.

Sami znalci :) Iz projekcij na miljon so sedaj projekcije na 0.

Haha. Še Charlie Lee je rekel da bodite pripravljeni spet lahko videt drobižke in to je RIZIKO, ki bi ga moral sprejeti vsak.

Nerealizirani dobički pa če bi gledal na njih, jih imam potlej v miljonih...

80ris ::

Samo po lep zalet gre vse skup nič drugega.... predstavljajte si da gre market cap spet na 800 B

-valvoline- ::

Yusef je izjavil:

Hej a niste tu gori investitorji? A ste gemblarji?

Jaz sem pred leti vtaknil notri za timeframe vsaj 10 let.

Nekako kot delnice.

Sami znalci :) Iz projekcij na miljon so sedaj projekcije na 0.

Haha. Še Charlie Lee je rekel da bodite pripravljeni spet lahko videt drobižke in to je RIZIKO, ki bi ga moral sprejeti vsak.

Nerealizirani dobički pa če bi gledal na njih, jih imam potlej v miljonih...

Timeframe pri ponzipiramidah? lool

80ris je izjavil:

Samo po lep zalet gre vse skup nič drugega.... predstavljajte si da gre market cap spet na 800 B

ovca je ovca.

you've been cryptoed.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: sirotka ()

kody ::

Cas samomorov in osebnih strecajev

Yusef ::

Predlagam, da uporabnika Valvoline preprosto ignorirate na vsak njegov reply.

Ga bo minilo.

Preprost ignore pa ga bo minilo trollat.

No jaz mu dam prvi in zadnji reply:O

Daj mi razloži zakaj je kripto ponzi? Ok od 1500 kovancev jih ima produkt koliko zunaj? To se strinjam da prekleto malo. Zato pa taki padci.

Ko bodo zadeve regulirane in ko bo imel vsak coin fiat par ne bo problema. Ne bo problema, ko bo določen kovanec imel dejansko uporabno vrednost in nek team, ki bo odgovarjal za uspešnost, poročila, komunikacijo. Naredil zadeve transparetne.

Pred leti mi je bil kot večini alfa in omega Btc in še zmeraj je praktično edini brand na tej sceni in ima dolgoročno največ šans. Pa ni nujno da bo vedno number 1.

Lastniki Btc in ostalih par valut z dejansko uporabnostjo se ne bo zgodilo nič pretresljivega, da bi šlo na 0.

In kaj je tu ponzi? Firma ki ne služi ničemur tudi propade.

Jaz sem vzel massive gamble pri enem drugem coinu. Iz Btc na nekaj kar ne mislim shillat, ker bi izpadel bednik.

Verjetno sem nor da v tem dolgem času nisem niti evra izplačal.

Pa so what.

Moram pa reči, da je tale forum zaenkrst prav zabaven.

-valvoline- ::

Yusef je izjavil:

Predlagam, da uporabnika Valvoline preprosto ignorirate na vsak njegov reply.

Ga bo minilo.

Preprost ignore pa ga bo minilo trollat.

No jaz mu dam prvi in zadnji reply:O

Daj mi razloži zakaj je kripto ponzi? Ok od 1500 kovancev jih ima produkt koliko zunaj? To se strinjam da prekleto malo. Zato pa taki padci.

Ko bodo zadeve regulirane in ko bo imel vsak coin fiat par ne bo problema. Ne bo problema, ko bo določen kovanec imel dejansko uporabno vrednost in nek team, ki bo odgovarjal za uspešnost, poročila, komunikacijo. Naredil zadeve transparetne.

Pred leti mi je bil kot večini alfa in omega Btc in še zmeraj je praktično edini brand na tej sceni in ima dolgoročno največ šans. Pa ni nujno da bo vedno number 1.

Lastniki Btc in ostalih par valut z dejansko uporabnostjo se ne bo zgodilo nič pretresljivega, da bi šlo na 0.

In kaj je tu ponzi? Firma ki ne služi ničemur tudi propade.

Jaz sem vzel massive gamble pri enem drugem coinu. Iz Btc na nekaj kar ne mislim shillat, ker bi izpadel bednik.

Verjetno sem nor da v tem dolgem času nisem niti evra izplačal.

Pa so what.

Moram pa reči, da je tale forum zaenkrst prav zabaven.

Kolk svojih kakeckojnov hodla tvoj kriptomesija Charlie? Oh wait...
Nisem jaz kriv ce nisi/niste sposobni v tem globalnim kriminalom prepoznat piramide, ponzije in scame.

Zgodovina sprememb…

Yusef ::

Ok zaključiva.

Charlie je lisac. Sploh veš zakaj jih je prodal? Pa komu? A misliš, da jih je plasiral na trg? Zakonca Login bosta tudi vse ali sta že darovala v "dobrodelne" namene.

A si ti tako dober po srcu ali zavisten, da je kriptoscena ponzi?

A narediva stavo 10.000€ kje bo Bitcoin čez 5 let? Vsak da 10k pa notarsko overiva in parkirava ta denar na banko. Ti praviš da bo padel na obskurno nizko raven jaz ti pa rečem da bo 20.000$+++. Pogumna stava zame sploh ob takem padcu. Sprejmeš?

Machete ::

Yusef je izjavil:

Ok zaključiva.

Charlie je lisac. Sploh veš zakaj jih je prodal? Pa komu? A misliš, da jih je plasiral na trg? Zakonca Login bosta tudi vse ali sta že darovala v "dobrodelne" namene.

A si ti tako dober po srcu ali zavisten, da je kriptoscena ponzi?

A narediva stavo 10.000€ kje bo Bitcoin čez 5 let? Vsak da 10k pa notarsko overiva in parkirava ta denar na banko. Ti praviš da bo padel na obskurno nizko raven jaz ti pa rečem da bo 20.000$+++. Pogumna stava zame sploh ob takem padcu. Sprejmeš?


Nice. Verjetno nima mod, ker je samo burkež.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

dronyx ::

Yusef je izjavil:

A narediva stavo 10.000EUR kje bo Bitcoin čez 5 let? Vsak da 10k pa notarsko overiva in parkirava ta denar na banko. Ti praviš da bo padel na obskurno nizko raven jaz ti pa rečem da bo 20.000$+++. Pogumna stava zame sploh ob takem padcu. Sprejmeš?

Če je možno se bi še jaz priključil tej stavi. Gremo lahko popoldan do notarja. Jaz stavim, da 20.000 USD BTC ne bo videl nikdar več. Nenazadnje gre tu za neko tehnološko-finančno rešitev, ki je stara skoraj 10 let. Morda je komu čudno, da danes procesor 8086 ni vreden čisto nič, samo tehnološki razvoj je šel pač naprej.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Vazelin ()

Nebomgabiksa ::

 Berlinski zid

Berlinski zid


Danes je dan, ko je berlinski zid porušen toliko časa, kot je stal...
Jebeš kapitalizem, ko ima kripto svet menstro.
Amen!

Yusef ::

Da bi men nekdo ponujal 10k k je momentalno 20k+ pipedream ob njegovem ponzi prepričanju, grem isti moment dvignit 10k pa h notarju.

Free money!:))

Stava velja za Valvolina.

Sploh si ne lastim več Btc-ja pa si upam stavit, da če se potopi, se potopi z njim vse. Odds zame so MOMENTALNO slabe.

Dolgi rok pa zmaga. Ob vse slabi publiciteti je preživel praktično vse. Razvija ga team 500 ljudi in je pravi brand. Fullstop.

A ker se je cena zmanjšala bo pa Btc kar naenkrat obliterated? Firme bodo čez noč vrgle blockchain na smetišče zgodovine? Wall Street in institucionalni vlagatelji pa bodo pobrali šila in kopita v roku 1 meseca?

Malo dvomim. Sprintaj si tole in poglej leta 2023 kaj bo iz mojega predvidevanja nastalo.

krneki0001 ::

yusuf, tako stavo bi izgubil. bitcoin mora umret, da bodo ostali kovanci lahko živeli. Prej se bo to zgodilo, prej bomo z neotom na 1500 dolarjih za komad.

Jerry000 ::

Ma kdo oni link ko kaže kako je BTC v preteklosti padal in koliko časa je minimum držal? Taka tabela je bila

Yusef ::

Ne prej se mora zadeva regulirat vsaj malo.

In zmanjšat birokracijo, da takoimenovane "borze" trgujejo vsak kovanec proti $,€,?,?.

Urediti se mora sistem. Pa zakaj bi moral Btc umret? First mover advantage je še zmeraj strahotno velikega pomena.

Zaenkrat pa regla kriptovalut še ne kaže, da jo nadomesti kak novodobni 3.0 Samsung.

Pa se vprašaj zakaj? Ker se na regulativi od vsega začetka ni spremenilo nič.

Ves point te scene je imeti nakoncu čimveč BTC. A se slučajno mindset kaj spreminja? Da bi ljudje radi imeli več nekega Neota?

Gimme a break.

dronyx ::

Yusef je izjavil:

Dolgi rok pa zmaga. Ob vse slabi publiciteti je preživel praktično vse. Razvija ga team 500 ljudi in je pravi brand. Fullstop.

BTC ima po moje resno krizo identitete. Nekaj časa je poskušal biti digitalni denar, ki bo poenostavil in pocenil plačevanje. Ta ideja je padla v vodo, saj nima BTC vgrajenega mehanizma, ki bi mu držal kolikor toliko stabilno vrednost, kar se od denarja pričakuje. Potem se je uveljavil med kriminalci, ker je omogočil navidezno anonimno plačevanje ter nasploh poenostavil njihovo "poslovanje", saj za prevoz gotovine pri preprodaji mamil ni bilo potrebno več najemati potniških letal, ampak je bilo dovolj par klikov na računalniku. Tudi to je padlo v vodo, saj so kriminalci našli druge kripto valute, ki omogočajo večjo anonimnost in cenejše transakcije. Potem je prišla razlaga, da gre v bistvu za digitalno zlato. Ampak od digitalnega zlata pač ne pričakuješ da pade za 70% v enem mesecu?

Jaz moram reči da trenutno ne vidim prihodnosti za BTC. In tudi ne vidim smisla, da je cel kripto market nek talec BTC in ETH. To onemogoča resen razvoj, saj je takšno okolje povsem nestabilno in v takem okolju resna firma težko posluje. verjamem pa da se tega ne vidi ko vse eksponentno raste.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Bellzmet ::

U bistvu sta dve možnosti:

1. Z BTC je konec za vedno ali vsaj za daljše obdobje
2. tisti, ki imajo resen denar in vodijo crypto svet so se izkazali za resnične profije in uspešno zbijajo ceno, da bodo ponovno kupili in da bodo donosi spet x10, x20,...

krneki0001 ::

Z btc ni konec, samo na realni ceni je. Oziroma še malo previsoko.

Aston_11 ::

V bistvu zgolj se mi zdi, da vsi malo pretiravamo. Res da je padlo, vendar je padlo že večkrat, in da je to zadnji padec v zgodovini kriptovalut, tudi dvomim. Precej računalniško razmišljanje 0 in 1 brez ustreznega števila sivin (50) ;)

Jerry000 ::

Torej če tako kaže za BTC kot pravite bo sedaj obdobje altcoinov? The rise of alts?

krneki0001 ::

Jap, nekateri upamo na to.

Tilen ::

dronyx je izjavil:

Yusef je izjavil:

A narediva stavo 10.000EUR kje bo Bitcoin čez 5 let? Vsak da 10k pa notarsko overiva in parkirava ta denar na banko. Ti praviš da bo padel na obskurno nizko raven jaz ti pa rečem da bo 20.000$+++. Pogumna stava zame sploh ob takem padcu. Sprejmeš?

Če je možno se bi še jaz priključil tej stavi. Gremo lahko popoldan do notarja. Jaz stavim, da 20.000 USD BTC ne bo videl nikdar več. Nenazadnje gre tu za neko tehnološko-finančno rešitev, ki je stara skoraj 10 let. Morda je komu čudno, da danes procesor 8086 ni vreden čisto nič, samo tehnološki razvoj je šel pač naprej.


Tudi jaz se priključim.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

kody ::

Jaz tud..

MihaD ::

Tole je čiiiist predobra razlaga Bitcoina ... https://mobile.twitter.com/BryceElder/s...

Bellzmet ::

Fantje vi kar dejte raje 10k v kripto zdele.

Kot pri notarju lahko popušite vse, lahko pa podvojite, potrojite,... Pr notarju pa več kot podvojit ne morte, če vas je 50/50 ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellzmet ()

Jerry000 ::

Bellzmet je izjavil:

Fantje vi kar dejte raje 10k v kripto zdele.

Kot pri notarju lahko popušite vse, lahko pa podvojite, potrojite,... Pr notarju pa več kot podvojit ne morte, če vas je 50/50.

Tako, ne si filat EGO ker bo slabo nakonc. Raj tok dnarja vložte v valute pa bote usi veseli

kontra ::

Fantje ker vem, da ste vsi fejst upam da mi kdo tole razloži. Ker ne razumem glih komplet. A to plačujem mogoče dvakrat fee?

A 0.25% taker fee for all BTC books and 0.30% taker fee for all ETH and LTC books is collected on each trade during the day. At the end of the day (UTC 00:00), a rebate is calculated and issued. The amount of the rebate issued is calculated on the percentage of total exchange volume, per product, that a trader has participated in over the past 30 days.

For example, If 100 BTC was traded on Coinbase's BTC/USD order book in the last thirty days and you accounted for 1.1 bitcoin, you account for more than 1% of the total volume and receive a rebate of 0.01% that day and pay an effective taker fee of 0.24%.

The rebate is issued in the quote currency.
tečnoba

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kontra ()

Bellzmet ::

Pri teh donosih oz padcih je tisti 0.x% fee brezpredmeten.

80ris ::

Je pa tudi druga špekulacija, kaj pa če hočejo BTC namenoma razvrednotit ker ni anonimen. V crypto svetu se ja obrača največ umazanega denarja, ki ga nekateri plemenitijo. Sem prepričan da bo nek drug žeton prevzel vlogo, samo kateri je vprašanje, ga takoj nabavim.

Machete ::

Bitcoin Private
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

dronyx ::

80ris je izjavil:

Je pa tudi druga špekulacija, kaj pa če hočejo BTC namenoma razvrednotit ker ni anonimen. V crypto svetu se ja obrača največ umazanega denarja, ki ga nekateri plemenitijo. Sem prepričan da bo nek drug žeton prevzel vlogo, samo kateri je vprašanje, ga takoj nabavim.

Monero.

80ris ::

dronyx je izjavil:

80ris je izjavil:

Je pa tudi druga špekulacija, kaj pa če hočejo BTC namenoma razvrednotit ker ni anonimen. V crypto svetu se ja obrača največ umazanega denarja, ki ga nekateri plemenitijo. Sem prepričan da bo nek drug žeton prevzel vlogo, samo kateri je vprašanje, ga takoj nabavim.

Monero.


Ravno to sem mislil :)

Vazelin ::

When lambo:(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vazelin ::

Omg iconomi je na dolarju.

Mislim da je to to za nekaj časa. Tja do 400 mlrd sem bil optimist ampak to gre nazaj na 3 mesecni low

RedDrake ::

Vazelin je izjavil:

Omg iconomi je na dolarju.

Mislim da je to to za nekaj časa. Tja do 400 mlrd sem bil optimist ampak to gre nazaj na 3 mesecni letni low

There, I fix'd it for you!

scipascapa ::

««
538 / 976
»»