» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
486 / 976
»»

Piksi79 ::

Ej v čem vi držite zdej dnar k gre vse dol? v BTC al Hodlate al v tethra dajete?

matico1 ::

ja to se tud jst zdej sprašujem hahaha, jst še kr holdam..čeprou ne vem a je smisel v tem zdele, glih se odločam kaj nardit prestavit v alte ali it v fiat ali btc ali ali ali

Piksi79 ::

Ja pizda če daš v tethra lahko ful rast zamudiš... najbolš pomojem en kovanc držat k prbližno skoz isto satoshijev drži pa čakat....

Vazelin ::

matico1 je izjavil:

ja to se tud jst zdej sprašujem hahaha, jst še kr holdam..čeprou ne vem a je smisel v tem zdele, glih se odločam kaj nardit prestavit v alte ali it v fiat ali btc ali ali ali

Whejli že čakajo da greš v fiat:D

perci ::

Kaj, zdej ko vam je portfelj padel za 30-50% boste prodal in lovil bottom? Good luck :).

kiFni ::

sej noben ne ve kaj bi naredu. Lahko da nas hočejo izigrat, da večina proda, in kiti pridejo do "poceni" btc in akumulirajo, ker bo KAO padlo krepko pod 10k. Mogoče pa sploh ne bo, majni pa bomo ostali brez kriptovalut ko bo šlo na luno.

perci ::

Lahko da nas hočejo izigrat, da večina proda, in kiti pridejo do "poceni" btc in akumulirajo, ker bo KAO padlo krepko pod 10k.

Če logično pogledaš...kaj bi pa sploh lahko bilo drugega? Upam, da se ne bom spet v jezik ugriznil :).

DeeJay ::

Prodaja se, ko raste.... Zdej se že kupuje.... razen če rad gemblaš ali pa si 100%, da bo šlo še ful dol.

perci ::

10k USD se je izkazal kot zelo močan support, že nekajkrat je bil testiran pa se kar ne da. Morda bomo imeli kratek dip na 8-9k, potem pa navzgor. Edino nisem čisto prepričan ali bodo šli BTC/ETH/LTC skupaj tudi navzgor ali bo fokus na BTC. Glede na to, da ni nobenih forkov ipd na vidiku, bi rekel, da bodo šli skupaj.

GrX ::

perci je izjavil:

10k USD se je izkazal kot zelo močan support, že nekajkrat je bil testiran pa se kar ne da. Morda bomo imeli kratek dip na 8-9k, potem pa navzgor. Edino nisem čisto prepričan ali bodo šli BTC/ETH/LTC skupaj tudi navzgor ali bo fokus na BTC. Glede na to, da ni nobenih forkov ipd na vidiku, bi rekel, da bodo šli skupaj.


Najbrž misliš resistance ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

perci ::

Samuel, CoreySteel, Mato, Grunt....

dejmo kakšne projekcije na plano. Zdajle šteje :D.

GrX je izjavil:

perci je izjavil:

10k USD se je izkazal kot zelo močan support, že nekajkrat je bil testiran pa se kar ne da. Morda bomo imeli kratek dip na 8-9k, potem pa navzgor. Edino nisem čisto prepričan ali bodo šli BTC/ETH/LTC skupaj tudi navzgor ali bo fokus na BTC. Glede na to, da ni nobenih forkov ipd na vidiku, bi rekel, da bodo šli skupaj.


Najbrž misli resistance ...

? Najbrž te ne razumem. 10k je support.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Vazelin ::

Mato je balls deep v kucoin altih:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

perci ::

Nč hudga, sej se bodo pobral.

Vazelin ::

Ja upam da se bodo. Sam še na kukonu nisem v btc:)

perci ::

Jst mam cel binance v altih - cca 30% izgube v USD napram nakupom - je pa res, da sem tudi že v korekciji dokupoval.

K0l1br1 ::

Kdo ima pa čez tethre? Ker to kao množijo po lastni volji in sesuvajo trg.... 100 milijonov novega monopoly denarja pravi twitter

Vazelin ::

K0l1br1 je izjavil:

Kdo ima pa čez tethre? Ker to kao množijo po lastni volji in sesuvajo trg.... 100 milijonov novega monopoly denarja pravi twitter

Če lahko draghi printa eur valda lahko tudi kitajski minerji tethre

K0l1br1 ::

Vazelin je izjavil:

K0l1br1 je izjavil:

Kdo ima pa čez tethre? Ker to kao množijo po lastni volji in sesuvajo trg.... 100 milijonov novega monopoly denarja pravi twitter

Če lahko draghi printa eur valda lahko tudi kitajski minerji tethre
In potem sesuvajo btc, ki mi sesuva vse ostalo.... je bo kitajce

perci ::

K0l1br1 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

K0l1br1 je izjavil:

Kdo ima pa čez tethre? Ker to kao množijo po lastni volji in sesuvajo trg.... 100 milijonov novega monopoly denarja pravi twitter

Če lahko draghi printa eur valda lahko tudi kitajski minerji tethre
In potem sesuvajo btc, ki mi sesuva vse ostalo.... je bo kitajce

Tvoj osnovni problem je, da imaš mindset, da mora non stop rasti.

Noben trg ne funkcionira tako.

Korekcije so del rasti in jih je treba sprejeti kot dobrodošle.

Zdej mi bo spet Mato rekel, da sem škodoželjen, ampak dejansko je ravno obratno. Brez korekcije ni "zdrave" (če lahko govoriš o zdravi rasti v kripto trgu) rasti.

matico1 ::

ma če sm do zdej držu bom še naprej, realno če pogledam KMD se drži na približno isto sat, neo je padu ampak spet vse skupi nč. tko da hodl.

Kripto ::

Zdaj ni čas za cviljenje in jamranje...nekateri se nikakor ne morejo spomniti rasti v decembru 2017. Prišla je korekcija, malo stagnacije. Še nikoli ni raslo non stop. Počasi se bo izboljšalo.

Blazz ::

Mare2 ::

Kaj se bo z OneCoinom zgodilo zdaj?

Ruje Ignatove ni nihče videl ali slišal že nekaj mesecev. V povezavi z onecoinom se je na spletu nazadnje pojavila julija lani v videoposnetku s pojasnili, zakaj onecoin še ni na odprtem trgu, čeprav so v podjetju to obljubili že zdavnaj. Po neuradnih informacijah naj bi jo v vmesnem obdobju zaradi nečesa drugega enkrat aretirali v Nemčiji, uradno pa so jo finančne prevare obtožili v Indiji.

Poniknili so tudi še drugi vodilni predstavniki OneCoina, nekateri pa so skočili naravnost v nove "projekte". Kari Wahlroos, ki je na vrhu OneCoinove denarne mreže služil milijone, zdaj promovira dagcoin, klon onecoina, ki prav tako obljublja, da bo postal vodilna kriptovaluta, "največji kriptodogodek na svetu" pa napoveduje za februar.



https://siol.net/digisvet/novice/se-je-...

Vazelin ::

Ignatova je šla v penzijo

tikitoki ::

Vazelin je izjavil:

Bull trap je bil :/


Mwuhahahaha.

dronyx ::

Vazelin je izjavil:

Če lahko draghi printa eur valda lahko tudi kitajski minerji tethre

Pozabil si omeniti še "kvantitativno sproščanje" (količinsko omejenega) bitcoina.

perci ::

Ma, noben več ne jebe teh forkov.

Reaktivacija Segwtit2x bi bila prava stvar.

cebelar123 ::

Mi lahko kdo razloži zakaj vsi omenjajo Jan 26 CME futures contracts?

Rok Woot ::

perci je izjavil:

Kaj, zdej ko vam je portfelj padel za 30-50% boste prodal in lovil bottom? Good luck :).


Komu je padel portfolio? Meni se je več kot podupliral v zadnjih dneh?

Machete ::

Aja, a maš bitconnect?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

CoreySteel ::

Meni je sicer lepo padel, ampak sem še vedno precej gor v januarju. Sam hold :)
Twitter: @CoreySteel_

xabre ::

Do konca leta računam povprečno na vsaj x10 celotnega nabora šitkojnov, ki si jih lastim. Torej s holdanjem pa brez preseravanja :)

Machete ::

Čudovito. Računaj raje na x100, to je še več kot x10!
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

run2 ::

Smo približno na polovici zadnjega vala korekcije, še malo. Kot je bilo že ugotovljeno zgoraj, korekcija traja dokler vsi novinci, ki paničarijo zdej, ne prodajo velikim ribam.

judoka ::

Ce bi mojstri, ki risejo vale in napovedujejo, kaj se bo zgodilo, trejdali svoje napovedi, bi lambotov zmanjkalo.

gruntfürmich ::

Blazz je izjavil:

bankera:

https://cryptocurrencytalk.com/video/vi...

DYOR

itq. nodijev ico :D
še sreča da moj eth ni prispel tja, ker bi vložil v to. upam pa da se ni kje izgubil...

run2 je izjavil:

Smo približno na polovici zadnjega vala korekcije, še malo. Kot je bilo že ugotovljeno zgoraj, korekcija traja dokler vsi novinci, ki paničarijo zdej, ne prodajo velikim ribam.


pamet pravi da gremo do 3k, srce pravi hold...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

ALTCoinWolf ::

Če koga zanima FudRequest ICO! Spodaj moj referral

https://signup.fundrequest.io?ref=dke02...

Ajnstajn` ::

perci je izjavil:

K0l1br1 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

K0l1br1 je izjavil:

Kdo ima pa čez tethre? Ker to kao množijo po lastni volji in sesuvajo trg.... 100 milijonov novega monopoly denarja pravi twitter

Če lahko draghi printa eur valda lahko tudi kitajski minerji tethre
In potem sesuvajo btc, ki mi sesuva vse ostalo.... je bo kitajce

Tvoj osnovni problem je, da imaš mindset, da mora non stop rasti.

Noben trg ne funkcionira tako.

Korekcije so del rasti in jih je treba sprejeti kot dobrodošle.

Zdej mi bo spet Mato rekel, da sem škodoželjen, ampak dejansko je ravno obratno. Brez korekcije ni "zdrave" (če lahko govoriš o zdravi rasti v kripto trgu) rasti.


Točno ! brez korekcije ni zdrave rasti. Sem rekel prejšnjo nedeljo da "mora" past, ker če bi takrat padlo, bi zdaj že proti 12k šibal. Seveda sem bil obtožen škodoželjstva :( . Zdaj se bomo pa cel teden glancal tule kjer smo in bo vse samo še bolj krvavelo. Vsi tile mali drobni medvedje vsak dan samo negativno na vse alte in dajejo plus btcju.
//

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Zdej mi bo spet Mato rekel, da sem škodoželjen, ampak dejansko je ravno obratno. Brez korekcije ni "zdrave" (če lahko govoriš o zdravi rasti v kripto trgu) rasti.


Razlika je v tem ali si želiš korekcije zaradi osebnega gaina (ker si prodal in bi radk upil ceneje) ali pa da hodlaš in si želiš kroekcije zaradi zdrave rasti... eno je škodoželjnost na račun tvojega bogatenja drugo pa zdravo... sicer pa jaz nikoli nisem rekel, menil ali trdil da brez korekcije lahko gremo v nedogled... ampak hkrati si je pa nikoli nisem želel, sem jo pač sprejel. Drugo pa je ko nekdo napiše, PRODAL SEM, upam da zdaj pade še 30% da ceneje kupim... to je pač škodoželjnost na račun lastnega zaslužka.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

sirotka ::

kiFni je izjavil:

za dbix holderje, pa najbrž boste mnogi še postali.

https://twitter.com/Goldiam_ico/status/...

majnamo, sam gre počas :D

Rok Woot ::

Jaz sem kupil nekaj IPL-ja na ICO-tu, prodal tretjino, pobasal mjahen profit ter prišparal 60k+ toknov. Sem rekel, da se splača, pa vsi nekaj skeptični. Mogoče prodam še nekaj, še premišljujem.

Pa če kdo ve še za kak ICO, ki bo takoj ko pride na borzo 2x+ se priporočam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rok Woot ()

ALTCoinWolf ::

Rok Woot je izjavil:

Jaz sem kupil nekaj IPL-ja na ICO-tu, prodal tretjino, pobasal mjahen profit ter prišparal 60k+ toknov. Sem rekel, da se splača, pa vsi nekaj skeptični. Mogoče prodam še nekaj, še premišljujem.

Pa če kdo ve še za kak ICO, ki bo takoj ko pride na borzo 2x+ se priporočam.


Evo ravnokar enga odkril. Pa folk noro navalil k naj bi objavli partnership z Request Networkom. Še moj referral :)
https://signup.fundrequest.io/?ref=dke0...

Ajnstajn` ::

Mato989 je izjavil:

Zdej mi bo spet Mato rekel, da sem škodoželjen, ampak dejansko je ravno obratno. Brez korekcije ni "zdrave" (če lahko govoriš o zdravi rasti v kripto trgu) rasti.


Razlika je v tem ali si želiš korekcije zaradi osebnega gaina (ker si prodal in bi radk upil ceneje) ali pa da hodlaš in si želiš kroekcije zaradi zdrave rasti... eno je škodoželjnost na račun tvojega bogatenja drugo pa zdravo... sicer pa jaz nikoli nisem rekel, menil ali trdil da brez korekcije lahko gremo v nedogled... ampak hkrati si je pa nikoli nisem želel, sem jo pač sprejel. Drugo pa je ko nekdo napiše, PRODAL SEM, upam da zdaj pade še 30% da ceneje kupim... to je pač škodoželjnost na račun lastnega zaslužka.


Torej opcija, da vidiš nestabilen in bear market, nato prodaš in si želiš korekcije zaradi zdrave rasti po tvoje ne obstaja? Takoj, če prodaš si pač škodoželjen? Vsi ki prodajajo so škodoželjni ?
//

Mato989 ::

Ajnstajn` je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Zdej mi bo spet Mato rekel, da sem škodoželjen, ampak dejansko je ravno obratno. Brez korekcije ni "zdrave" (če lahko govoriš o zdravi rasti v kripto trgu) rasti.


Razlika je v tem ali si želiš korekcije zaradi osebnega gaina (ker si prodal in bi radk upil ceneje) ali pa da hodlaš in si želiš kroekcije zaradi zdrave rasti... eno je škodoželjnost na račun tvojega bogatenja drugo pa zdravo... sicer pa jaz nikoli nisem rekel, menil ali trdil da brez korekcije lahko gremo v nedogled... ampak hkrati si je pa nikoli nisem želel, sem jo pač sprejel. Drugo pa je ko nekdo napiše, PRODAL SEM, upam da zdaj pade še 30% da ceneje kupim... to je pač škodoželjnost na račun lastnega zaslužka.


Torej opcija, da vidiš nestabilen in bear market, nato prodaš in si želiš korekcije zaradi zdrave rasti po tvoje ne obstaja? Takoj, če prodaš si pač škodoželjen? Vsi ki prodajajo so škodoželjni ?


Ne, če si pravi tip, shortaj in služi navzdol =) saj veš, kot pravi traderji! Jaz nikoli ne verjamem tem ki napovedujejo padce itd, razen če imajo jajca in shortajo... jaz recimo vedno ko menim da bo šlo gor, kupim long pozicije... kje pa so pametnjakoviči ki pravijo da gre dol, zdaj bi imeli že kak flet, če bi dali denar tam kjer so njihova usta (ali prsti)

Pravi trader v prvi meri proda zato, ker doseže svoj target profit =) (t1, t2 ipd...)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

hamez66 ::

Rok Woot je izjavil:

Jaz sem kupil nekaj IPL-ja na ICO-tu, prodal tretjino, pobasal mjahen profit ter prišparal 60k+ toknov. Sem rekel, da se splača, pa vsi nekaj skeptični. Mogoče prodam še nekaj, še premišljujem.

Pa če kdo ve še za kak ICO, ki bo takoj ko pride na borzo 2x+ se priporočam.



Meni ni uspelo priti v ta ico. Poslal sem ethje z 500.000 gasa in 99 gwei, pa je transakcijo potrdilo šele po par minutah, IPL so pa prodali v 1m20sec. Kater wallet si uporabil, da ti je uspelo?

Ajnstajn` ::

Mato989 je izjavil:

Ajnstajn` je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Zdej mi bo spet Mato rekel, da sem škodoželjen, ampak dejansko je ravno obratno. Brez korekcije ni "zdrave" (če lahko govoriš o zdravi rasti v kripto trgu) rasti.


Razlika je v tem ali si želiš korekcije zaradi osebnega gaina (ker si prodal in bi radk upil ceneje) ali pa da hodlaš in si želiš kroekcije zaradi zdrave rasti... eno je škodoželjnost na račun tvojega bogatenja drugo pa zdravo... sicer pa jaz nikoli nisem rekel, menil ali trdil da brez korekcije lahko gremo v nedogled... ampak hkrati si je pa nikoli nisem želel, sem jo pač sprejel. Drugo pa je ko nekdo napiše, PRODAL SEM, upam da zdaj pade še 30% da ceneje kupim... to je pač škodoželjnost na račun lastnega zaslužka.


Torej opcija, da vidiš nestabilen in bear market, nato prodaš in si želiš korekcije zaradi zdrave rasti po tvoje ne obstaja? Takoj, če prodaš si pač škodoželjen? Vsi ki prodajajo so škodoželjni ?


jaz recimo vedno ko menim da bo šlo gor, kupim long pozicije...

jaz pa vedno ko menim da bo šlo dol, prodam pozicije, zdaj recimo vem da bo testiralo 9k ziher, mogoče celo 8. in sem prodal, torej sem škodoželjen?
//

Rok Woot ::

hamez66 je izjavil:

Rok Woot je izjavil:

Jaz sem kupil nekaj IPL-ja na ICO-tu, prodal tretjino, pobasal mjahen profit ter prišparal 60k+ toknov. Sem rekel, da se splača, pa vsi nekaj skeptični. Mogoče prodam še nekaj, še premišljujem.

Pa če kdo ve še za kak ICO, ki bo takoj ko pride na borzo 2x+ se priporočam.



Meni ni uspelo priti v ta ico. Poslal sem ethje z 500.000 gasa in 99 gwei, pa je transakcijo potrdilo šele po par minutah, IPL so pa prodali v 1m20sec. Kater wallet si uporabil, da ti je uspelo?


Presale.

lambda ::

Mato989 je izjavil:

Zdej mi bo spet Mato rekel, da sem škodoželjen, ampak dejansko je ravno obratno. Brez korekcije ni "zdrave" (če lahko govoriš o zdravi rasti v kripto trgu) rasti.


Razlika je v tem ali si želiš korekcije zaradi osebnega gaina (ker si prodal in bi radk upil ceneje) ali pa da hodlaš in si želiš kroekcije zaradi zdrave rasti... eno je škodoželjnost na račun tvojega bogatenja drugo pa zdravo... sicer pa jaz nikoli nisem rekel, menil ali trdil da brez korekcije lahko gremo v nedogled... ampak hkrati si je pa nikoli nisem želel, sem jo pač sprejel. Drugo pa je ko nekdo napiše, PRODAL SEM, upam da zdaj pade še 30% da ceneje kupim... to je pač škodoželjnost na račun lastnega zaslužka.

Morda je pa to, da holdaš in upaš na rast, škodoželjnost do vseh nocoinerjev.

Mato989 ::

lambda je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Zdej mi bo spet Mato rekel, da sem škodoželjen, ampak dejansko je ravno obratno. Brez korekcije ni "zdrave" (če lahko govoriš o zdravi rasti v kripto trgu) rasti.


Razlika je v tem ali si želiš korekcije zaradi osebnega gaina (ker si prodal in bi radk upil ceneje) ali pa da hodlaš in si želiš kroekcije zaradi zdrave rasti... eno je škodoželjnost na račun tvojega bogatenja drugo pa zdravo... sicer pa jaz nikoli nisem rekel, menil ali trdil da brez korekcije lahko gremo v nedogled... ampak hkrati si je pa nikoli nisem želel, sem jo pač sprejel. Drugo pa je ko nekdo napiše, PRODAL SEM, upam da zdaj pade še 30% da ceneje kupim... to je pač škodoželjnost na račun lastnega zaslužka.

Morda je pa to, da holdaš in upaš na rast, škodoželjnost do vseh nocoinerjev.


A to tudi onih ki sploh ne poznajo trga? :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Matejjjjj ::

Eno vprašanje, kako shortas? Ker če bi bil inštrument za to, bi bil vroča roba od decembra naprej..
««
486 / 976
»»