» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
461 / 976
»»

Mato989 ::

bluesands je izjavil:

sholi boli je izjavil:

bluesands je izjavil:

hm mogoče se splača zdaj investirat v delnice, ker se bo kapital iz kripto špekulantov preusmeril na delniške trge

Toliko (relativno) malo, kot je bilo denarja vloženega v kripto, ne bo naredilo skoraj nič spremembe na delniškem trgu.


Na slovenskem naj bi bilo kar veliko kripto milijonarjev, za slovenske delnice bi bil to pomojem kar pomemben vložek


Samo butelj bo šel z denarjem na Slovensko borzo :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

jype ::

Mato989 je izjavil:

A nimaš na 7 straneh ti svojih ključev, a si se mal zapeljal s kolesom? :D
Imam, imam. Prodajal sem samo tisti drobiž, ki je bil likviden. Saj sem vam dal screenshote sem not, si pozabil?

Matejjjjj ::

na nepremicninskem trgu v lj pa se tole zna poznat...

sholi boli ::

bluesands je izjavil:

sholi boli je izjavil:

bluesands je izjavil:

hm mogoče se splača zdaj investirat v delnice, ker se bo kapital iz kripto špekulantov preusmeril na delniške trge

Toliko (relativno) malo, kot je bilo denarja vloženega v kripto, ne bo naredilo skoraj nič spremembe na delniškem trgu.


Na slovenskem naj bi bilo kar veliko kripto milijonarjev, za slovenske delnice bi bil to pomojem kar pomemben vložek

To ja, ampak vsak pameten investitor bo pustil slovenske delnice pri miru.

Gommon ::

zanima me vaše mnenje, vem da ni prave napovedi, Če se zadeve postavijo na noge. Se bo Ripple pobral nazaj? vem da ni ravno top sam se je še z moneygramom zlizal pa kar nekaj močnih partnerjev ima

http://www.ibtimes.com/xrp-news-2018-ri...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gommon ()

tomy5 ::

Slo delnice podjetij ki se na vrsti za prodajo bodo rasle, to ve vsak, še vsakič so.

-valvoline- ::

bluesands je izjavil:

sholi boli je izjavil:

bluesands je izjavil:

hm mogoče se splača zdaj investirat v delnice, ker se bo kapital iz kripto špekulantov preusmeril na delniške trge

Toliko (relativno) malo, kot je bilo denarja vloženega v kripto, ne bo naredilo skoraj nič spremembe na delniškem trgu.


Na slovenskem naj bi bilo kar veliko kripto milijonarjev, za slovenske delnice bi bil to pomojem kar pomemben vložek

Je tudi veliko kriptoluzerjev, pa vedno vec jih bo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kripto ()

bluesands ::

katere pa so to?

tomy5 ::

Matejjjjj ::

slovenske delnice majo za sabo že lepo rast. imajo pa zanimive dividendne donose, to je res

bluesands ::

-valvoline- je izjavil:

bluesands je izjavil:

sholi boli je izjavil:

bluesands je izjavil:

hm mogoče se splača zdaj investirat v delnice, ker se bo kapital iz kripto špekulantov preusmeril na delniške trge

Toliko (relativno) malo, kot je bilo denarja vloženega v kripto, ne bo naredilo skoraj nič spremembe na delniškem trgu.


Na slovenskem naj bi bilo kar veliko kripto milijonarjev, za slovenske delnice bi bil to pomojem kar pomemben vložek

Je tudi veliko kriptoluzerjev, pa vedno vec jih bo.

Logično, če ima nekdo ekstremen dobiček je moral tudi nekomu prodat po ekstremni ceni - ti pa so sedaj na zgubi

run2 ::

Gommon je izjavil:

zanima me vaše mnenje, vem da ni prave napovedi, Če se zadeve postavijo na noge. Se bo Ripple pobral nazaj? vem da ni ravno top sam se je še z moneygramom zlizal pa kar nekaj močnih partnerjev ima

http://www.ibtimes.com/xrp-news-2018-ri...


Ripple kot firma bo uspešna še naprej, kovanec XRP pa nima nekega razloga za veliko rast. Morda bo šel gor skupaj z večanjem celga marketa al pa še to ne.

Gommon ::

run2 je izjavil:

Gommon je izjavil:

zanima me vaše mnenje, vem da ni prave napovedi, Če se zadeve postavijo na noge. Se bo Ripple pobral nazaj? vem da ni ravno top sam se je še z moneygramom zlizal pa kar nekaj močnih partnerjev ima

http://www.ibtimes.com/xrp-news-2018-ri...


Ripple kot firma bo uspešna še naprej, kovanec XRP pa nima nekega razloga za veliko rast. Morda bo šel gor skupaj z večanjem celga marketa al pa še to ne.



Hvala, upam da se vsaj priplazi nad 3$ :)

aljo558 ::

https://www.facebook.com/4independency/...

2. del webinarja, priporočam, je pa LIVE :)

papasmrk ::

Trx gre gor 8-)
Za komentiranje se moraš prijaviti

b-marko ::

aljo558 je izjavil:

https://www.facebook.com/4independency/...

2. del webinarja, priporočam, je pa LIVE :)


hvala Aljo :)

Vazelin ::

Kaj kupujete canyo in selfkey?:)

b-marko ::

Ali je še kakšna druga varianta kako kupit coine? če nimaš še verificiran račun na bitstampu?

Vazelin ::

mater na kraknu še sedaj nimam nakazila, po tednu in pol>:D

boro10 ::

b-marko je izjavil:

Ali je še kakšna druga varianta kako kupit coine? če nimaš še verificiran račun na bitstampu?


Kako sem v enem dnevu začel trgovati z Bitcoini in drugimi Kripto Kovanci
Pozdrav

papasmrk ::

b-marko je izjavil:

Ali je še kakšna druga varianta kako kupit coine? če nimaš še verificiran račun na bitstampu?

Odpres si account na npr. Binance in kaksnega kolega prosis da ti proda kaksne coine(ti njemu denar, on tebi coine na naslov)
Za komentiranje se moraš prijaviti

b-marko ::

boro10 je izjavil:

b-marko je izjavil:

Ali je še kakšna druga varianta kako kupit coine? če nimaš še verificiran račun na bitstampu?


Kako sem v enem dnevu začel trgovati z Bitcoini in drugimi Kripto Kovanci



hvala. ali kmalu uredijo z verifikacijo? Na bistampu čakam že preko 3eh tednov :/

4knative ::

Že raste vse. Leto altov je pred nami, ni nobenega problema. Vse pokupljeno po pre-ico ceni tako da pričakuje se penzija letos...

kody ::

Kako zatisje je ratalo tu...
Prej pa nasveti levo-desno...
Ste vsi kupli štrike ali kaj

Horejšio ::

Gommon je izjavil:

run2 je izjavil:

Gommon je izjavil:

zanima me vaše mnenje, vem da ni prave napovedi, Če se zadeve postavijo na noge. Se bo Ripple pobral nazaj? vem da ni ravno top sam se je še z moneygramom zlizal pa kar nekaj močnih partnerjev ima

http://www.ibtimes.com/xrp-news-2018-ri...


Ripple kot firma bo uspešna še naprej, kovanec XRP pa nima nekega razloga za veliko rast. Morda bo šel gor skupaj z večanjem celga marketa al pa še to ne.



Hvala, upam da se vsaj priplazi nad 3$ :)

e
Ripple nima delujočega produkta. V prihodnosti, pa da bi banke to uporabile. Ne verjamem. Pump & Dump zadeva.

boro10 ::

b-marko je izjavil:

boro10 je izjavil:

b-marko je izjavil:

Ali je še kakšna druga varianta kako kupit coine? če nimaš še verificiran račun na bitstampu?


Kako sem v enem dnevu začel trgovati z Bitcoini in drugimi Kripto Kovanci



hvala. ali kmalu uredijo z verifikacijo? Na bistampu čakam že preko 3eh tednov :/


Mislim da Coinbase kakšen dan, dva?
Pozdrav

andy_ql ::

ripple se bori za trg proti stellarju za trg ki je baje velik 750 mio $ letno... torej ripple je bil na vrhuncu vreden cca 130 miljard??!?! ripple kot valuta ni nikoli bil namenjen da drži neko vrednost.. samo za pretok kapitala med bankami... torej vrednost "podjetja" ripple je bila 130 milijard dolarjev, borili pa so se proti drugim za pičlih 750 miljonov prometa letno!!! tukaj nekaj ne štima a ne? prosim in svetujem vsem da nehajte sanjati o ripplu... tisti ki so ga nabavili v 2017 čestitke, ostali pozabite nanj prosim. LP

Vazelin ::

lol a kdo ve zakaj je depozit eur na kraknu označen "on hold"?:D

run2 ::

Špekuliram, da bo BTC končal dip nekje med $7k in $8k. Še en teden bo treba počakat. Pol pa party naslednji vikend.

kontra ::

b-marko je izjavil:

boro10 je izjavil:

b-marko je izjavil:

Ali je še kakšna druga varianta kako kupit coine? če nimaš še verificiran račun na bitstampu?


Kako sem v enem dnevu začel trgovati z Bitcoini in drugimi Kripto Kovanci



hvala. ali kmalu uredijo z verifikacijo? Na bistampu čakam že preko 3eh tednov :/

Evo meni po enem mesecu pravkar potrdili registracijo
tečnoba

tomy5 ::

4knative je izjavil:

Že raste vse. Leto altov je pred nami, ni nobenega problema. Vse pokupljeno po pre-ico ceni tako da pričakuje se penzija letos...


Že 2 tedna pada in še bolj bo padalo, Kitajci pred njihovim NY vnovčujejo dobičke. In ni jih malo ....

Mato989 ::

tomy5 je izjavil:

4knative je izjavil:

Že raste vse. Leto altov je pred nami, ni nobenega problema. Vse pokupljeno po pre-ico ceni tako da pričakuje se penzija letos...


Že 2 tedna pada in še bolj bo padalo, Kitajci pred njihovim NY vnovčujejo dobičke. In ni jih malo ....


2 tedna pada? Koga? Če sem pa mel 10. 1. najvišje portfolio VSEH ČASOV... ne razumem.

Drugače pa danes se bo vidlo ali je zadeva stabilizirana ali ne, ko pridejo online Azijci na borze... stay tuned folks!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kody ::

Then there is China, the former beacon of light for all things Bitcoin. Well, not anymore. The country recently banned initial coin offerings, shut down local exchanges, and is now mulling a ban on mining. Moreover, the country plans to block access to domestic and to offshore cryptocurrency platforms, a measure that would drastically impair Chinese citizens' abilities to trade Bitcoin period.


Da nena kitajci koncne dobicke vnovcujejo in zapirajo racune?

b-marko ::

kontra je izjavil:

b-marko je izjavil:

boro10 je izjavil:

b-marko je izjavil:

Ali je še kakšna druga varianta kako kupit coine? če nimaš še verificiran račun na bitstampu?


Kako sem v enem dnevu začel trgovati z Bitcoini in drugimi Kripto Kovanci



hvala. ali kmalu uredijo z verifikacijo? Na bistampu čakam že preko 3eh tednov :/

Evo meni po enem mesecu pravkar potrdili registracijo


super. Tudi sam se nadejam, da meni potrdijo račun. Si dobil na mail potrditev?

Mato989 ::

kody je izjavil:

Then there is China, the former beacon of light for all things Bitcoin. Well, not anymore. The country recently banned initial coin offerings, shut down local exchanges, and is now mulling a ban on mining. Moreover, the country plans to block access to domestic and to offshore cryptocurrency platforms, a measure that would drastically impair Chinese citizens' abilities to trade Bitcoin period.


Da nena kitajci koncne dobicke vnovcujejo in zapirajo racune?


Mah, VPN Kitajci banajo že celo večnost, pa še dans Kitajci preko VPNa pridejo v Evropo, zanimivo ne? Nekam slabi so ti Komunisti s temi bani!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kody ::

Itak da pridejo...ampak ne vsi...omejis trg...del vedno odpade

b-marko ::

papasmrk je izjavil:

b-marko je izjavil:

Ali je še kakšna druga varianta kako kupit coine? če nimaš še verificiran račun na bitstampu?

Odpres si account na npr. Binance in kaksnega kolega prosis da ti proda kaksne coine(ti njemu denar, on tebi coine na naslov)



hvala za predlog.

kontra ::

b-marko je izjavil:

kontra je izjavil:

b-marko je izjavil:

boro10 je izjavil:

b-marko je izjavil:

Ali je še kakšna druga varianta kako kupit coine? če nimaš še verificiran račun na bitstampu?


Kako sem v enem dnevu začel trgovati z Bitcoini in drugimi Kripto Kovanci



hvala. ali kmalu uredijo z verifikacijo? Na bistampu čakam že preko 3eh tednov :/

Evo meni po enem mesecu pravkar potrdili registracijo


super. Tudi sam se nadejam, da meni potrdijo račun. Si dobil na mail potrditev?


ja
tečnoba

Kripto ::

andy_ql je izjavil:

ripple se bori za trg proti stellarju za trg ki je baje velik 750 mio $ letno... torej ripple je bil na vrhuncu vreden cca 130 miljard??!?! ripple kot valuta ni nikoli bil namenjen da drži neko vrednost.. samo za pretok kapitala med bankami... torej vrednost "podjetja" ripple je bila 130 milijard dolarjev, borili pa so se proti drugim za pičlih 750 miljonov prometa letno!!! tukaj nekaj ne štima a ne? prosim in svetujem vsem da nehajte sanjati o ripplu... tisti ki so ga nabavili v 2017 čestitke, ostali pozabite nanj prosim. LP


Seveda ne štima, ker številke niso zate ali pa napačno bereš in razumeš. Preberi še enkrat kakšne neumnosti pišeš :) 750 milijonov prometa v globalnem merilu? NLB, ki je samo ena bankica v Evropi je oprala več kot milijardo EUR samo za eno stranko. Za ostale milijarde EUR transakciji, ki so šle skozi NLB niti ne vemo.

tomy5 ::

Koliko je cena transakcije med 2 večjima znanima bankama ?
Ne znesek transakcije.

forplan ::

Je že kdo imel takšen problem na kucoin.com?

Naredil sem order, ki bi že moral iti skozi. Sedaj ne vidim orderja pod "ative" ne pod "dealt" Bitcoin je kao rezerviran... Kje bi lahko to preklical recimo naročilo?
Ali bo treba na par dnevno čakanje na podporo :)
da se strinjam

andy_ql ::

Kripto je izjavil:

andy_ql je izjavil:

ripple se bori za trg proti stellarju za trg ki je baje velik 750 mio $ letno... torej ripple je bil na vrhuncu vreden cca 130 miljard??!?! ripple kot valuta ni nikoli bil namenjen da drži neko vrednost.. samo za pretok kapitala med bankami... torej vrednost "podjetja" ripple je bila 130 milijard dolarjev, borili pa so se proti drugim za pičlih 750 miljonov prometa letno!!! tukaj nekaj ne štima a ne? prosim in svetujem vsem da nehajte sanjati o ripplu... tisti ki so ga nabavili v 2017 čestitke, ostali pozabite nanj prosim. LP


Seveda ne štima, ker številke niso zate ali pa napačno bereš in razumeš. Preberi še enkrat kakšne neumnosti pišeš :) 750 milijonov prometa v globalnem merilu? NLB, ki je samo ena bankica v Evropi je oprala več kot milijardo EUR samo za eno stranko. Za ostale milijarde EUR transakciji, ki so šle skozi NLB niti ne vemo.


ampak ti spet gledaš globalno gledano... a misliš da vse banke trgujejo z ripplom med sabo... veliko jih komaj testira ripplenet...

Horejšio ::

Men so zanimivi tisti, ki jih ne zanima padanje BTC. ETC, DASH, SYS, LSK...

boro10 ::

forplan je izjavil:

Je že kdo imel takšen problem na kucoin.com?

Naredil sem order, ki bi že moral iti skozi. Sedaj ne vidim orderja pod "ative" ne pod "dealt" Bitcoin je kao rezerviran... Kje bi lahko to preklical recimo naročilo?
Ali bo treba na par dnevno čakanje na podporo :)


Opazil, in ne moreš nič, niti ne moreš stornirati. Čez čas se pojavi nazaj oziroma se proda... Ne moreš pa kenslat
Pozdrav

Mato989 ::

boro10 je izjavil:

forplan je izjavil:

Je že kdo imel takšen problem na kucoin.com?

Naredil sem order, ki bi že moral iti skozi. Sedaj ne vidim orderja pod "ative" ne pod "dealt" Bitcoin je kao rezerviran... Kje bi lahko to preklical recimo naročilo?
Ali bo treba na par dnevno čakanje na podporo :)


Opazil, in ne moreš nič, niti ne moreš stornirati. Čez čas se pojavi nazaj oziroma se proda... Ne moreš pa kenslat


Delajo na tem da fixajo :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

forplan ::

Mato989 je izjavil:

boro10 je izjavil:

forplan je izjavil:

Je že kdo imel takšen problem na kucoin.com?

Naredil sem order, ki bi že moral iti skozi. Sedaj ne vidim orderja pod "ative" ne pod "dealt" Bitcoin je kao rezerviran... Kje bi lahko to preklical recimo naročilo?
Ali bo treba na par dnevno čakanje na podporo :)


Opazil, in ne moreš nič, niti ne moreš stornirati. Čez čas se pojavi nazaj oziroma se proda... Ne moreš pa kenslat


Delajo na tem da fixajo :)


Spet me bo njihova napaka zjebala :) Enako se mi je naredilo zadnjič na livecoin. Nastavil se buy order, si kasneje premislil pa ni šlo ga skensalt, pa sem kliknil 100x + pisalo je da je uspešno preklican, samo noter pa je ostal. Po treh dneh se cena izenači pa je bilo izvedeno. Podpora seveda odgovori po enem tednu naj si preberem kako se dela s stranjo :)
da se strinjam

Bolivar ::

še malo pa bo nazaj na 500, do 10 triljonov je še dolga pot.

Kripto ::

andy_ql je izjavil:

Kripto je izjavil:

andy_ql je izjavil:

ripple se bori za trg proti stellarju za trg ki je baje velik 750 mio $ letno... torej ripple je bil na vrhuncu vreden cca 130 miljard??!?! ripple kot valuta ni nikoli bil namenjen da drži neko vrednost.. samo za pretok kapitala med bankami... torej vrednost "podjetja" ripple je bila 130 milijard dolarjev, borili pa so se proti drugim za pičlih 750 miljonov prometa letno!!! tukaj nekaj ne štima a ne? prosim in svetujem vsem da nehajte sanjati o ripplu... tisti ki so ga nabavili v 2017 čestitke, ostali pozabite nanj prosim. LP


Seveda ne štima, ker številke niso zate ali pa napačno bereš in razumeš. Preberi še enkrat kakšne neumnosti pišeš :) 750 milijonov prometa v globalnem merilu? NLB, ki je samo ena bankica v Evropi je oprala več kot milijardo EUR samo za eno stranko. Za ostale milijarde EUR transakciji, ki so šle skozi NLB niti ne vemo.


ampak ti spet gledaš globalno gledano... a misliš da vse banke trgujejo z ripplom med sabo... veliko jih komaj testira ripplenet...


Rippla sploh ne omenjam. Pravim, da se število transakcij samo med bankami meri v "trillions per day" in volumen v "quadrillions USD per day" kje so še ostale firme, ki se ukvarjajo s transakcijami. Torej globalni trg, ker je treba gledat globalni trg ne more biti vreden 750 milijonov EUR. 750 milijonov v globalnem bančnem prometu je praktično 0,01 % ali še manj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kripto ()

K0l1br1 ::

XRP pleza, verjetno BTC tudi.
XRP ima dnevno miljardo ali več prometa. Po 100 milijonov je imel pred novim letom. Danes recimo 4 milijarde. Bank najbrž ni zraven, ker to niso velike številke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

Kripto ::

Malo več optimizma za začetek leta bo treba videti...smo komaj v drugi polovici januarja.
««
461 / 976
»»