» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
457 / 976
»»

kody ::

Avto...lol...iz kolko 80€? Samo v sanjah


Mi pa je zanimivo...zdaj noben ne daje nobenih napovedi vec...
Risanje nekih crt in grafov...no ja

Tr0n ::

Ker bi za analizo potrebovali 8-ball. :) Vsaka novica, pa ce je resnicna ali ne, vpliva na cel crypto market.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Mato989 ::

kody je izjavil:

Avto...lol...iz kolko 80€? Samo v sanjah


Mi pa je zanimivo...zdaj noben ne daje nobenih napovedi vec...
Risanje nekih crt in grafov...no ja


Ker čakam(o) na odboje supportov in confirmation le-teh... kaj bom risal in dajal sem grafe z stop lossi, če 90% folka tu niti ne ve kaj je stop loss!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kody ::

No s tem sem vsaj nekaj resil ;)

Ceprav po filozofiji smo slovenci pravi za crypto svet...
Ne bo moj sosed sluzil vec kot jaz...
...ce crkne meni krava, naj se sosedi...
Vse se pokrije...

In seveda nov avto iz 50€

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kody ()

4knative ::

Frekvenca sporočil je naglo padla, slabi obeti.

andrejyyy ::

Eno vprašanje: imam nekaj riplov na bitstampu, nimam jih namena še lep čas prodat (razen če res ful skočijo) in me zanima ali jih je varno hranit tam? Kateri wallet je najboljši za riple - razen ledgerja, ki pride komaj marca..??
Hvala za odgovore!
lp, Andrej

Mato989 ::

andrejyyy je izjavil:

Eno vprašanje: imam nekaj riplov na bitstampu, nimam jih namena še lep čas prodat (razen če res ful skočijo) in me zanima ali jih je varno hranit tam? Kateri wallet je najboljši za riple - razen ledgerja, ki pride komaj marca..??
Hvala za odgovore!
lp, Andrej


bitstamp, razen če jih hočeš 20 donirat za vedno denarnici ;)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Machete ::

Jaz jih imam v spodobni desktop denarnici: https://rippex.net/
Stane pa 20xrp, kot že omenjeno.
Na borzi jih boš lahko doniral vse, ko jo pohekajo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Baja ::

čakte? a ripple niti walleta nima svojega?

Mato989 ::

Valda da ne :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

GregiB ::

Zanimivo, da pr tako hudih padcih očitno ne gre za bank run, saj je v zanjih 24 urah npr. bilo za ETH samo 8% od market capa prometa. Če odštejemu tu raznorazne konverzije ETH v druge valute, je verjetno še precej manj dejanske prodaje v fiat. Očitno se na veliko hodla. Me pa malo skrbi za ves tist folk, ki je vstopil v zanjem mesecu na hype wave. Sem slišal za primere, da je folk jemal celo hipotekarne kredite :(
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Mato989 ::

GregiB je izjavil:

Zanimivo, da pr tako hudih padcih očitno ne gre za bank run, saj je v zanjih 24 urah npr. bilo za ETH samo 8% od market capa prometa. Če odštejemu tu raznorazne konverzije ETH v druge valute, je verjetno še precej manj dejanske prodaje v fiat. Očitno se na veliko hodla. Me pa malo skrbi za ves tist folk, ki je vstopil v zanjem mesecu na hype wave. Sem slišal za primere, da je folk jemal celo hipotekarne kredite :(


To je vedno blo in bo...

Valda da se HODLa...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

J.McLane ::

A USDT se šteje v skupen market cap? V bistvu se nebi smel, zdaj ko se USDT jača vse lepo in prav, kaj bo ko se bo praznil, ga bodo zmogli držat na nivoju $1?
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

mAXTER ::

Zapis iz 18ga januarja 2017:

"The cryptocurrency has had a volatile start to the year after gaining 120% in 2016, making it the world's top performing currency for a second straight year. It raced to a gain of more than 20% in the opening days of 2017 before rumblings that China was going to crackdown on trading began to surface.

Then, nearly a week later, China announced it had begun investigating bitcoin exchanges in Beijing and Shanghai on suspicion of market manipulation, money laundering, unauthorized financing, and other issues. When the dust settled bitcoin had lost 35% of its value in a handful of days. "

Kej znano? :))

Mato989 ::

mAXTER je izjavil:

Zapis iz 18ga januarja 2017:

"The cryptocurrency has had a volatile start to the year after gaining 120% in 2016, making it the world's top performing currency for a second straight year. It raced to a gain of more than 20% in the opening days of 2017 before rumblings that China was going to crackdown on trading began to surface.

Then, nearly a week later, China announced it had begun investigating bitcoin exchanges in Beijing and Shanghai on suspicion of market manipulation, money laundering, unauthorized financing, and other issues. When the dust settled bitcoin had lost 35% of its value in a handful of days. "

Kej znano? :))


tisto je blo 1.0... zdaj upgradamo 1.1. letos :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

krenpac ::

GregiB je izjavil:

Zanimivo, da pr tako hudih padcih očitno ne gre za bank run, saj je v zanjih 24 urah npr. bilo za ETH samo 8% od market capa prometa. Če odštejemu tu raznorazne konverzije ETH v druge valute, je verjetno še precej manj dejanske prodaje v fiat. Očitno se na veliko hodla. Me pa malo skrbi za ves tist folk, ki je vstopil v zanjem mesecu na hype wave. Sem slišal za primere, da je folk jemal celo hipotekarne kredite :(


Če je nekdo tako butast, da vzame kredit za crypto, prav velike škode ni, ker tak bedak bi ga slej ali prej vzel tudi še za kakšno bolj tvegano zadevo, kjer bi tko al tko tudi vse spušio. Pa tudi, če bi s crypto obogatel, bi denar verjetno po hitrem postopku tudi zapravil. Takšnim ni pomoči.

RedDrake ::

kody je izjavil:

Avto...lol...iz kolko 80€? Samo v sanjah


Mi pa je zanimivo...zdaj noben ne daje nobenih napovedi vec...
Risanje nekih crt in grafov...no ja

Avto iz 80€ je čist realna stvar - bila.
Samo ne pri ljudeh, ki so "vstopili" decembra 2017.
Tisti, ki so bili v "igri" začetek 2017 ali pa še prej so komot dosegli takšne rezultate.
Ampak tudi pri Catch the cash je bilo podobno. Tisti na začetku so kupovali bemfle, tisti na koncu pa so životarili na sociali.
Zgodovina se ponavlja ...

80ris ::

RedDrake je izjavil:

kody je izjavil:

Avto...lol...iz kolko 80€? Samo v sanjah


Mi pa je zanimivo...zdaj noben ne daje nobenih napovedi vec...
Risanje nekih crt in grafov...no ja

Avto iz 80€ je čist realna stvar - bila.
Samo ne pri ljudeh, ki so "vstopili" decembra 2017.
Tisti, ki so bili v "igri" začetek 2017 ali pa še prej so komot dosegli takšne rezultate.
Ampak tudi pri Catch the cash je bilo podobno. Tisti na začetku so kupovali bemfle, tisti na koncu pa so životarili na sociali.
Zgodovina se ponavlja ...



Ampak tole bo zraslo nazaj...kajne?

janig ::

Je se vedno realna stvar. Samo stavit moras na pravi ICO ali shitcoin.

kody ::

+1
Somo Slovenci smo greedy folk

RedDrake ::

80ris je izjavil:


Ampak tole bo zraslo nazaj...kajne?

Načeloma da.
Radio erevan press

ALTCoinWolf ::

Če koga zanima InkProtocol ICO naj napiše ZS imam še neki frej glede na cap :)

Machete ::

Saj je bilo že linkano. 10$ na vsak coin iz top 100 na 1.1.2017, je bilo konec leta vredno $90000

Anyway jaz poznam tudi nebutast folk, ki je izjavljal da bo prodal stanovanje v Lj konec decembra in all in. 2 tedna do novega leta mi je trdil da bo btc za novo leto 35K eur. Človek ima multimillion firmo in generalno ni butast. Samo enim se očitno kar odpelje.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

RedDrake ::

Machete je izjavil:

Saj je bilo že linkano. 10$ na vsak coin iz top 100 na 1.1.2017, je bilo konec leta vredno $90000

Anyway jaz poznam tudi nebutast folk, ki je izjavljal da bo prodal stanovanje v Lj konec decembra in all in. 2 tedna do novega leta mi je trdil da bo btc za novo leto 35K eur. Človek ima multimillion firmo in generalno ni butast. Samo enim se očitno kar odpelje.

To je tista sklepna faza balončka "Mania".
Tega recimo eno leto nazaj ni bilo.

Tr0n ::

Ian Balina priporoca CANADA (Code Name), Twitter (Code Name), Pundix, Nucleus Vision in Bluzelle kot najbolj obetavne ICOte.

dronyx ::

kody je izjavil:

Mi pa je zanimivo...zdaj noben ne daje nobenih napovedi vec...

Kaj konkretno te pa zanima, ti jaz lahko napovem če hočeš? To, da bo verjetno BTC že v ponedeljek na 5000 USD si verjetno opazil že sam.

firbec ::

sem 100 % da je bilo tisto glede avta čisti sarkazem glede na današnje padanje

Machete ::

RedDrake je izjavil:

Machete je izjavil:

Saj je bilo že linkano. 10$ na vsak coin iz top 100 na 1.1.2017, je bilo konec leta vredno $90000

Anyway jaz poznam tudi nebutast folk, ki je izjavljal da bo prodal stanovanje v Lj konec decembra in all in. 2 tedna do novega leta mi je trdil da bo btc za novo leto 35K eur. Človek ima multimillion firmo in generalno ni butast. Samo enim se očitno kar odpelje.

To je tista sklepna faza balončka "Mania".
Tega recimo eno leto nazaj ni bilo.


Da. Je pa človek zelo tehnično podkovan in prijatelj z nekom, ki je bil kar dolgo visoko v Coinbase in očitno je od tega kolega dobival take namige.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

sonicboom ::

Kdaj bo zelen ... lol
Sicer pa, verjetno ni tok "hudo" kot izgleda. BTG (bitcoin gold) sem se en teden nazaj kupil za ~159k sats, zdaj je pa pa na okrog ~161k sats.
Res je, da je vmes naredil, ampak ... Upam, da je tole samo zalet, pa da na koncu leta ne bom rabil za socialno novo temo odpirat (btw, a ste opazil, da odkar je crypto ni skoraj nobene teme vec v slogu - ali sem upravicen do xy socialnega dodatka, kako do nadomestila za xy, pa se in se)

Matejjjjj ::

Machete je izjavil:

Saj je bilo že linkano. 10$ na vsak coin iz top 100 na 1.1.2017, je bilo konec leta vredno $90000

Anyway jaz poznam tudi nebutast folk, ki je izjavljal da bo prodal stanovanje v Lj konec decembra in all in. 2 tedna do novega leta mi je trdil da bo btc za novo leto 35K eur. Človek ima multimillion firmo in generalno ni butast. Samo enim se očitno kar odpelje.


čakte, tukaj je vsak drug post bil, da je 30% rast drobiž, da se išče 100 in 100x -ne donose itd. to je bilo stanje uma do včeraj. Popolnoma enako kot 2007 pri balkanskih skladih, slovenski borzi takrat itd... Ljubljanski nepremičninski trg tudi ni daleč!

Vazelin ::

4knative je izjavil:

Videl kdo Vazelina? Da ni model že kje na kaki veji.

Ping back:D

kontra ::

Uf končno je nazaj. Zdaj pa gre samo gor
tečnoba

Red_Mamba ::

krenpac je izjavil:

GregiB je izjavil:

Zanimivo, da pr tako hudih padcih očitno ne gre za bank run, saj je v zanjih 24 urah npr. bilo za ETH samo 8% od market capa prometa. Če odštejemu tu raznorazne konverzije ETH v druge valute, je verjetno še precej manj dejanske prodaje v fiat. Očitno se na veliko hodla. Me pa malo skrbi za ves tist folk, ki je vstopil v zanjem mesecu na hype wave. Sem slišal za primere, da je folk jemal celo hipotekarne kredite :(


Če je nekdo tako butast, da vzame kredit za crypto, prav velike škode ni, ker tak bedak bi ga slej ali prej vzel tudi še za kakšno bolj tvegano zadevo, kjer bi tko al tko tudi vse spušio. Pa tudi, če bi s crypto obogatel, bi denar verjetno po hitrem postopku tudi zapravil. Takšnim ni pomoči.


so tudi izjeme
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

ginekk ::

Baja je izjavil:

@valvo & all

pa da ne kdo mislo, da je bitcoin prva digitalna valuta. so bli še prej poskusi ampak so propadli.


Saj ni valuta.

Scam se je začel z imenom coin in potem zlatimi barvami ter logoti, ki vsebujejo kovanec. Nadaljeval potem s poimenovanjem "valuta".

Mislim, da jim je samo Japonska dala uradno valutno težo.

Zame so digitalni bloki in lahko bi jih končno predstavljali s tem kar so - z zaporedjem številk, ne pa neke kovance, po možnosti še zlate lepit zraven.

hodler ::

Kakšno mnenje o INT? Suppoman ga shilla na veliko...

link

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hodler ()

janig ::

ginekk je izjavil:

Baja je izjavil:

@valvo & all

pa da ne kdo mislo, da je bitcoin prva digitalna valuta. so bli še prej poskusi ampak so propadli.


Saj ni valuta.

Scam se je začel z imenom coin in potem zlatimi barvami ter logoti, ki vsebujejo kovanec. Nadaljeval potem s poimenovanjem "valuta".

Mislim, da jim je samo Japonska dala uradno valutno težo.

Zame so digitalni bloki in lahko bi jih končno predstavljali s tem kar so - z zaporedjem številk, ne pa neke kovance, po možnosti še zlate lepit zraven.

Kaj imas od tega, da v tej temi bluzis o stvareh, ki jih ne poznas? Bi rad bitcoin poceni kupoval, a? ;)

MihaD ::

Red_Mamba je izjavil:

krenpac je izjavil:

GregiB je izjavil:

Zanimivo, da pr tako hudih padcih očitno ne gre za bank run, saj je v zanjih 24 urah npr. bilo za ETH samo 8% od market capa prometa. Če odštejemu tu raznorazne konverzije ETH v druge valute, je verjetno še precej manj dejanske prodaje v fiat. Očitno se na veliko hodla. Me pa malo skrbi za ves tist folk, ki je vstopil v zanjem mesecu na hype wave. Sem slišal za primere, da je folk jemal celo hipotekarne kredite :(


Če je nekdo tako butast, da vzame kredit za crypto, prav velike škode ni, ker tak bedak bi ga slej ali prej vzel tudi še za kakšno bolj tvegano zadevo, kjer bi tko al tko tudi vse spušio. Pa tudi, če bi s crypto obogatel, bi denar verjetno po hitrem postopku tudi zapravil. Takšnim ni pomoči.


so tudi izjeme


Znanec je vzel kredit, investiral v Appleove delnice in v roku leta z dobičkom poplačal kredit & si kupil avto.
Mal morš vedet kaj delaš, mal morš met feelinga, mal več jajc in pa seveda tud kanček sreče. Veliko faktorjev ;)

Kolegica se je odločila, da bi mal investirala v kripto svet.
Naredil sem ji account pri coinbase in binance, zdej me pa sam zanima, če imam prav -> za človeka, ki ne bo day-trejdal se verjetno najbolj "splača" investirat pol v ETH in pol v BTC ne?

p.s. Denar katerega bo investirala je odvečen oz. ga ne bo pogrešala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MihaD ()

ginekk ::

janig je izjavil:

[
Kaj imas od tega, da v tej temi bluzis o stvareh, ki jih ne poznas? Bi rad bitcoin poceni kupoval, a? ;)


Delam družboslovno raziskavo in provociram odgovore večjih bebcev. Brez skrbi, da poznam, od znotraj in od zunaj.

DeeJay ::

Naslednji support nekje okol 9000$ (bitstamp)
Po najbolj črnem scenariju bo pa bottom na 5500$

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

ZeCHoW ::

DeeJay je izjavil:

Naslednji support nekje okol 9000$ (bitstamp)

Kaj pomeni tvoj stavek?
^^

Bolivar ::

ZeCHoW je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Naslednji support nekje okol 9000$ (bitstamp)

Kaj pomeni tvoj stavek?


tole

Baja ::

sub $10k sellerjem se ze cedijo sline

pripravte se

Baja je izjavil:

2011 -92%, 2014 -83%, 2018 -74% :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()

DeeJay ::

ZeCHoW je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Naslednji support nekje okol 9000$ (bitstamp)

Kaj pomeni tvoj stavek?


Support se gleda glede na prejšnje trgovanje in se približno lahko oceni, od kje se je nazadnje bitcoin odbil v pozitivno trgovanje.
Isto se lahko dela za resistance.
Pač mal špekuliranja. Če se pogleda padanje od včeraj do danes in kdaj se je odbilo glede na prejšnji support kr nekak drži.

cungalungaa ::

Sej kaj ste pa pričakovali? Da bo skos tko rastlo? Zadnje par tednov je bila brutalna rast, se pač more popravit tudi kdaj v -
Kucoin: https://www.kucoin.com/#/?r=1scgwQR

CoreySteel ::

kody je izjavil:

Avto...lol...iz kolko 80€? Samo v sanjah


Mi pa je zanimivo...zdaj noben ne daje nobenih napovedi vec...
Risanje nekih crt in grafov...no ja

Si kupil oktobra VIBE ali BUZZ ali ADA, si imel vrhe pri nekje 15000%, 12000%, 5000%. Tudi iz 80€ bi dobil za kak avto, v najslabše primeru rabljen :P
Twitter: @CoreySteel_

4knative ::

Manjša korekcija, cmc nekje na 300mrd tam nekje.

Bolivar ::

CoreySteel je izjavil:

kody je izjavil:

Avto...lol...iz kolko 80€? Samo v sanjah


Mi pa je zanimivo...zdaj noben ne daje nobenih napovedi vec...
Risanje nekih crt in grafov...no ja

Si kupil oktobra VIBE ali BUZZ ali ADA, si imel vrhe pri nekje 15000%, 12000%, 5000%. Tudi iz 80€ bi dobil za kak avto, v najslabše primeru rabljen :P


ne vem zakaj takšen hype glede avtomobilov. Milan Kučan se fura v 10 let stari Škodi ;((

krneki ::

Haha, ker volumen na borzah...v takih časih si pomoje kar manejo roke ;)

Red_Mamba ::

MihaD je izjavil:

Red_Mamba je izjavil:

krenpac je izjavil:

GregiB je izjavil:

Zanimivo, da pr tako hudih padcih očitno ne gre za bank run, saj je v zanjih 24 urah npr. bilo za ETH samo 8% od market capa prometa. Če odštejemu tu raznorazne konverzije ETH v druge valute, je verjetno še precej manj dejanske prodaje v fiat. Očitno se na veliko hodla. Me pa malo skrbi za ves tist folk, ki je vstopil v zanjem mesecu na hype wave. Sem slišal za primere, da je folk jemal celo hipotekarne kredite :(


Če je nekdo tako butast, da vzame kredit za crypto, prav velike škode ni, ker tak bedak bi ga slej ali prej vzel tudi še za kakšno bolj tvegano zadevo, kjer bi tko al tko tudi vse spušio. Pa tudi, če bi s crypto obogatel, bi denar verjetno po hitrem postopku tudi zapravil. Takšnim ni pomoči.


so tudi izjeme


Znanec je vzel kredit, investiral v Appleove delnice in v roku leta z dobičkom poplačal kredit & si kupil avto.
Mal morš vedet kaj delaš, mal morš met feelinga, mal več jajc in pa seveda tud kanček sreče. Veliko faktorjev ;)

Kolegica se je odločila, da bi mal investirala v kripto svet.
Naredil sem ji account pri coinbase in binance, zdej me pa sam zanima, če imam prav -> za človeka, ki ne bo day-trejdal se verjetno najbolj "splača" investirat pol v ETH in pol v BTC ne?

p.s. Denar katerega bo investirala je odvečen oz. ga ne bo pogrešala.


najvec se vedno potegnes z dobrimi ICO-ji, vsaj jaz sem
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Jerry000 ::

cungalungaa je izjavil:

Sej kaj ste pa pričakovali? Da bo skos tko rastlo? Zadnje par tednov je bila brutalna rast, se pač more popravit tudi kdaj v -

Kdo je pričakoval to? Jasno da pada, še bo padalo, tudi naraščalo.

««
457 / 976
»»