» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
402 / 976
»»

h1427096 ::

Smurf je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

jamranje za nasvete kojnov in za neko privat grupo me najbolj spominja na prošnje nubov na strelskih forumih za podatke od polnjenja, kot da obstaja neka skrita receptura 'velikih' mojstrov...:))

Ne bi rekel, da bi imeli na tem forumu kaksne strokovnjake, ki bi tedensko/dnevno delali kaksen added value analize, mamo pa bolj kot ne hobi trejderje, ki se drug cez drugega derejo kaj kupiti (v vecina primerov brez argumentov), ko pa zadanejo neko valuto so pa cisto ponosni nase (kar seveda morajo povdariti veckrat) xD.


Točno to. Edini (vsaj zadnji mesec, ko spremljam), ki je podal tukaj analizo, je Mato989. Pa tudi ko ne poda analize, vsaj pove kaj pričakuje od kovanca.

Od ostalih beremo objave tipa "spremljajte zdaj xyz". Niti a bo šel gor al dol. Pol če se s tem coinom kaj zgodi, pa čeprav šele čez mesec, se pridejo pa hvalit in pričakujejo donacije. Tisti naj kar imajo svojo grupo :)

Bi bil pa še bolj od napovedi vesel kakršnegakoli nasveta kje zbirati informacije in kako čimbolje oceniti potencial kovancev. Več kot nas bo tole znalo, manj dela bo na Mateju :)

K0l1br1 ::

DTR anybody? Pred dnevi je imel relativno velik promet, preko 40 BTC-jev. Študiram, če ne bi nabavil z vsem, kar imam na livecoinu, pa da vidimo, kam ta reč pelje.... Mrlakenstain je zadaj, projekt skupaj s QUA in Photon platformo zgleda dobro zastavljen.

Mato989 ::

KCS na kucoinu večinsko drži razmerje z BTCjem kljub spiku 800USD!

Ali gre BTC v novi run na 15-16k? =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

punisher10 ::

Mato989 je izjavil:

KCS na kucoinu večinsko drži razmerje z BTCjem kljub spiku 800USD!

Ali gre BTC v novi run na 15-16k? =)


Držimo pesti. KCS je pa res top :)

Dtrader ::

Jaz bom od sedaj naprej imel KCS kot fiat valuto... ko ne bom vedel kam dat, bom dal not.
Bolje da nimaš, ko gre gor, kot da imaš, pa gre dol :)

J.McLane ::

ENJ se prebuja
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

zemop ::

ENJ je prišel na Kucoin

Jerry000 ::

80ris je izjavil:

Bolj prelagam valute in se učim, bolj minus delam... bom mogu tole temo brat :)

Hold or hodl ;)

Machete ::

J.McLane je izjavil:

ENJ se prebuja


Kje si bil 1h prej? Zelene sveče za nazaj vsi vidimo :D
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

buldog66 ::

Zdravo,

kot sem že pisal tukaj sem naletel na phishing site in so mi pobrali vse. Res bi lepo prosil če me lahko sprejmete v secret group, ker sem sedaj krepko v minusu, da vsaj z vašimi nasveti ta minus čim bolj zmanjšam. Nisem pa nekaj smetil tukaj, sem pa takoj po tem ko so me okradli na to opozoril vse tukaj. Hvala!

Jerry000 ::

Dejmo Kraken, zalaufi že...

J.McLane ::

Machete je izjavil:

J.McLane je izjavil:

ENJ se prebuja


Kje si bil 1h prej? Zelene sveče za nazaj vsi vidimo :D


Čez 1 uro bo še večja zelena sveča ;)
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

Jerry000 ::

Kot vedno, preverte link, še boljše pa je če si "zdrav" link date pod zaznamek in preko njega dostopate (še vedno double check izvest). In pa malo pazit da ni kakega virusa na PC. To so po mojem mnenju osnove. In pa ne klikat na vse linke vsepovprek.

Machete ::

J.McLane je izjavil:

Machete je izjavil:

J.McLane je izjavil:

ENJ se prebuja


Kje si bil 1h prej? Zelene sveče za nazaj vsi vidimo :D

Čez 1 uro bo še večja zelena sveča ;)


Ajde da vidimo. Sem dal btc od, z izgubo prodanega nebl, v enj.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

buldog66 ::

Jerry000 je izjavil:

Kot vedno, preverte link, še boljše pa je če si "zdrav" link date pod zaznamek in preko njega dostopate (še vedno double check izvest). In pa malo pazit da ni kakega virusa na PC. To so po mojem mnenju osnove. In pa ne klikat na vse linke vsepovprek.


Tako je. Pri meni je bila, pomoje, predvidevam, težava, da sem verjetno vpisal napačen naslov, namesto Kucoin sem napisal Cukoin v google search in potem kliknil na rezultat, kjer je verjetno prav pisalo Kucoin ampak je bila phishing stran...Vsaj mislim, ko študiram za nazaj...Dostikrat mi je ta stran štekala, zato mi ni bilo takrat čudno da mi ni prijela autenticator code in sem pač tipkal skoz not novo. In na ta način so mi pobirali potem denar. Pretopili so v BTC in nato poslali...zato pazljivost res ne škodi...raje če ne zagrabi takoj kode ali gesla, zapret stran pa še enkrat počasi skozi postopek.

chavlji ::

Samo pazi, da čez en teden ne boš dal btc od, z izgubo prodanega enj, nazaj v napumpan Nebl ;)
Sliši se smešno, samo se res velikokrat zgodi (govorim iz osebnih izkušenj).

Jerry000 ::

Lahko pa delim še eno mojo grenko izkušnjo. Davnega 2016 ko sem začel z tem sem imel na kraknu password in tisti drugi password (ne 2FA). Takrat sem vložil (izmišljene cifre) 200€ v ETH in zaslužil 100€. Kar naenkrat mi na mail prileti mail o transakcij. Se hitro povežem na kraken in vidim, da je lopov že naredil svoje. Sicer sem bil vesel ker je bil "pošten" lopov in mi je pobral samo smetano (zaslužek 100€) vložen denar mi je pa pustil. Tako sem potem res na lastni koži videl in naučil, da se morajo strani zavarovati in narediti VEDNO double check in predvsem ne hiteti.
Tudi pri meni je bila relativno draga šola, sem se nekaj naučil in sedaj sem previden.

Aja še to, POZOR, ne v google tipkat in takoj na slepo prvi link kliknit! Zakaj? Ker je tko dobra physing stran narejena za MEW da je na prvem mestu, original MEW pa na drugem!! Kolikor gledam so jo sedaj že odstranili. Ampak veliko folka je nasedlo temu. Tud googlu ni čisto za zaupat. Raje bookmark.

buldog66 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Kot vedno, preverte link, še boljše pa je če si "zdrav" link date pod zaznamek in preko njega dostopate (še vedno double check izvest). In pa malo pazit da ni kakega virusa na PC. To so po mojem mnenju osnove. In pa ne klikat na vse linke vsepovprek.


Tako je. Pri meni je bila, pomoje, predvidevam, težava, da sem verjetno vpisal napačen naslov, namesto Kucoin sem napisal Cukoin v google search in potem kliknil na rezultat, kjer je verjetno prav pisalo Kucoin ampak je bila phishing stran...Vsaj mislim, ko študiram za nazaj...Dostikrat mi je ta stran štekala, zato mi ni bilo takrat čudno da mi ni prijela autenticator code in sem pač tipkal skoz not novo. In na ta način so mi pobirali potem denar. Pretopili so v BTC in nato poslali...zato pazljivost res ne škodi...raje če ne zagrabi takoj kode ali gesla, zapret stran pa še enkrat počasi skozi postopek.

Takrat si že prepozen ;). Bolše nič vtipkat in zapret

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

hanesokram ::

IOS zna bit zanimiv. Prodaja tokenov je bila samo private in imajo že nekaj investotorjev. Trenutno edina možnost za pridobitev tokenov je preko njihovega airdropa.

Moj referal code, če koga zanima: http://referral.iost.io/?code=lypbfIzX

http://iost.io/

chavlji ::

Zato je meni Cryptopia češka, ker sploh nima možnosti 2FA. Oziroma ima ampak s statičnim pinom! Wtf?

buldog66 ::

Jerry000 je izjavil:

Lahko pa delim še eno mojo grenko izkušnjo. Davnega 2016 ko sem začel z tem sem imel na kraknu password in tisti drugi password (ne 2FA). Takrat sem vložil (izmišljene cifre) 200€ v ETH in zaslužil 100€. Kar naenkrat mi na mail prileti mail o transakcij. Se hitro povežem na kraken in vidim, da je lopov že naredil svoje. Sicer sem bil vesel ker je bil "pošten" lopov in mi je pobral samo smetano (zaslužek 100€) vložen denar mi je pa pustil. Tako sem potem res na lastni koži videl in naučil, da se morajo strani zavarovati in narediti VEDNO double check in predvsem ne hiteti.
Tudi pri meni je bila relativno draga šola, sem se nekaj naučil in sedaj sem previden.

Aja še to, POZOR, ne v google tipkat in takoj na slepo prvi link kliknit! Zakaj? Ker je tko dobra physing stran narejena za MEW da je na prvem mestu, original MEW pa na drugem!! Kolikor gledam so jo sedaj že odstranili. Ampak veliko folka je nasedlo temu. Tud googlu ni čisto za zaupat. Raje bookmark.

buldog66 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Kot vedno, preverte link, še boljše pa je če si "zdrav" link date pod zaznamek in preko njega dostopate (še vedno double check izvest). In pa malo pazit da ni kakega virusa na PC. To so po mojem mnenju osnove. In pa ne klikat na vse linke vsepovprek.


Tako je. Pri meni je bila, pomoje, predvidevam, težava, da sem verjetno vpisal napačen naslov, namesto Kucoin sem napisal Cukoin v google search in potem kliknil na rezultat, kjer je verjetno prav pisalo Kucoin ampak je bila phishing stran...Vsaj mislim, ko študiram za nazaj...Dostikrat mi je ta stran štekala, zato mi ni bilo takrat čudno da mi ni prijela autenticator code in sem pač tipkal skoz not novo. In na ta način so mi pobirali potem denar. Pretopili so v BTC in nato poslali...zato pazljivost res ne škodi...raje če ne zagrabi takoj kode ali gesla, zapret stran pa še enkrat počasi skozi postopek.

Takrat si že prepozen ;). Bolše nič vtipkat in zapret


Ja sej to sem mislil...če ne zagrabi v prvo, nič več vtipkat in zapret. Še predno se pa kaj vtipkava pa preverit zgoraj da gre za pravo stran in pravi naslov. Jaz sem si tudi po tem, kar se mi je zgodilo, vse strani dal v bookmark.

78lumo ::

Jerry000 je izjavil:

Dejmo Kraken, zalaufi že...


Tudi jaz čakam...

hanesokram ::

Kraken is a joke. Kaj je razlog, da še kr uporabljate ta exchange?

78lumo ::

hanesokram je izjavil:

Kraken is a joke. Kaj je razlog, da še kr uporabljate ta exchange?


Sem pred časom nabavil nekaj ICN. Zgolj zato.

desmill ::

Tale Ripple je imel v decembru lepo predvidljiv skok vsake 6 do 7 dni - zadnjega sem lepo ujel. Potem je pa prislo novo leto in vse je slo v k....
To sem takrat nevem kako ugotovil vendar se nisem bil aktiven v tej temi in nisem objavil te opazke.

Machete ::

a ENJ/BTC, ENJ/ETH na banancah je padlo dol? Meni je ratalo nabavit samo preko mobile verzije.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Smurf ::

Jerry000 je izjavil:

Kot vedno, preverte link, še boljše pa je če si "zdrav" link date pod zaznamek in preko njega dostopate (še vedno double check izvest). In pa malo pazit da ni kakega virusa na PC. To so po mojem mnenju osnove. In pa ne klikat na vse linke vsepovprek.

+ 2 factor authentication

hamez66 ::

chavlji je izjavil:

Zato je meni Cryptopia češka, ker sploh nima možnosti 2FA. Oziroma ima ampak s statičnim pinom! Wtf?



Ima čisto normalen Google auth 2fa. Samo ti zgleda nisi našel, kje se ga nastavi.. :D

hodler ::

chavlji je izjavil:

Zato je meni Cryptopia češka, ker sploh nima možnosti 2FA. Oziroma ima ampak s statičnim pinom! Wtf?

Tudi jaz sem tako mislil, ampak po novem ima tudi 2FA z Google Authenticatorjem. Poglej pod "Security" nastavitve

Runnagain ::

Mato989 je izjavil:

Glede NEBLA korekcija po elliotu se približuje h koncu, zna bit nov run to ATH... TA spodaj.



Mato, ni slaba predikcija...naj se uresniči ;).

PS: nimam NEBL-a.

K0l1br1 je izjavil:

DTR anybody? Pred dnevi je imel relativno velik promet, preko 40 BTC-jev. Študiram, če ne bi nabavil z vsem, kar imam na livecoinu, pa da vidimo, kam ta reč pelje.... Mrlakenstain je zadaj, projekt skupaj s QUA in Photon platformo zgleda dobro zastavljen.


DTR-je imam od icota, HODL-am. Bom držal do splovitve nove borze, zna še fajn narast...varianta je pa podobna kot BNB ;).

Zgodovina sprememb…

Machete ::

chavlji je izjavil:

Samo pazi, da čez en teden ne boš dal btc od, z izgubo prodanega enj, nazaj v napumpan Nebl ;)
Sliši se smešno, samo se res velikokrat zgodi (govorim iz osebnih izkušenj).


Imaš prav. Nevem zakaj se zaletavam, ker po pumpi ne kupujem načeloma. Prodal enj hitro z izgubo ene večerje.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

80ris ::

Jaz sem odšel iz Cryptopie, odkar so blokirali trgovanje na DOGU. Mislim da DOGE tudi zato nikamor več ne prileze. Nevem no malo mi je sumljiva tale Cryptopia. Ima pa veliko kovancev to je pa res.

Trenutno uporabljam HITBTC...je to OK?

lp

D3m0r4l1z3d ::

K0l1br1 je izjavil:

DTR anybody? Pred dnevi je imel relativno velik promet, preko 40 BTC-jev. Študiram, če ne bi nabavil z vsem, kar imam na livecoinu, pa da vidimo, kam ta reč pelje.... Mrlakenstain je zadaj, projekt skupaj s QUA in Photon platformo zgleda dobro zastavljen.

Jih imam dobrih 1k, ampak jih žal nisem po 0.01 kupil v ico, vendar potem v povprečju za 12c. Jaz pričakujem vsaj 2 usd enkrat, ko vse skupaj zalaufa in pridobi na prometu. Jih je v miljardah in več kot 2 usd mislim, da bo zelo težka.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

WALSH ::

hodler je izjavil:

chavlji je izjavil:

Zato je meni Cryptopia češka, ker sploh nima možnosti 2FA. Oziroma ima ampak s statičnim pinom! Wtf?

Tudi jaz sem tako mislil, ampak po novem ima tudi 2FA z Google Authenticatorjem. Poglej pod "Security" nastavitve


Js vidim samo Pin number. Nimam druge možnosti.

D3m0r4l1z3d ::

80ris je izjavil:

Jaz sem odšel iz Cryptopie, odkar so blokirali trgovanje na DOGU. Mislim da DOGE tudi zato nikamor več ne prileze. Nevem no malo mi je sumljiva tale Cryptopia. Ima pa veliko kovancev to je pa res.

Trenutno uporabljam HITBTC...je to OK?

lp

Ja, doge je imel zelo nizke feeje pa razmeroma hiter prenos, še bolj pa me moti, da so ltc tudi zaprli. Upajmo, da to pomeni, da bo ETN čimprej na kakšni Kucoin in podobnih.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

hodler ::

WALSH je izjavil:

hodler je izjavil:

chavlji je izjavil:

Zato je meni Cryptopia češka, ker sploh nima možnosti 2FA. Oziroma ima ampak s statičnim pinom! Wtf?

Tudi jaz sem tako mislil, ampak po novem ima tudi 2FA z Google Authenticatorjem. Poglej pod "Security" nastavitve


Js vidim samo Pin number. Nimam druge možnosti.



Pin izklopiš, potem boš imel na voljo še ostalo.

D3m0r4l1z3d je izjavil:

80ris je izjavil:

Jaz sem odšel iz Cryptopie, odkar so blokirali trgovanje na DOGU. Mislim da DOGE tudi zato nikamor več ne prileze. Nevem no malo mi je sumljiva tale Cryptopia. Ima pa veliko kovancev to je pa res.

Trenutno uporabljam HITBTC...je to OK?

lp

Ja, doge je imel zelo nizke feeje pa razmeroma hiter prenos, še bolj pa me moti, da so ltc tudi zaprli. Upajmo, da to pomeni, da bo ETN čimprej na kakšni Kucoin in podobnih.


Pa uporaben je bil za "subsatoshi" nakupe :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hodler ()

Mato989 ::

Off we go
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Jerry000 ::

hanesokram je izjavil:

Kraken is a joke. Kaj je razlog, da še kr uporabljate ta exchange?

Da si naredim/shranim izpis transakcij

Runnagain ::

Mato989 je izjavil:

Off we go


KCS? NEBL?

WALSH ::

hodler je izjavil:

WALSH je izjavil:

hodler je izjavil:

chavlji je izjavil:

Zato je meni Cryptopia češka, ker sploh nima možnosti 2FA. Oziroma ima ampak s statičnim pinom! Wtf?

Tudi jaz sem tako mislil, ampak po novem ima tudi 2FA z Google Authenticatorjem. Poglej pod "Security" nastavitve


Js vidim samo Pin number. Nimam druge možnosti.



Pin izklopiš, potem boš imel na voljo še ostalo.

D3m0r4l1z3d je izjavil:

80ris je izjavil:

Jaz sem odšel iz Cryptopie, odkar so blokirali trgovanje na DOGU. Mislim da DOGE tudi zato nikamor več ne prileze. Nevem no malo mi je sumljiva tale Cryptopia. Ima pa veliko kovancev to je pa res.

Trenutno uporabljam HITBTC...je to OK?

lp

Ja, doge je imel zelo nizke feeje pa razmeroma hiter prenos, še bolj pa me moti, da so ltc tudi zaprli. Upajmo, da to pomeni, da bo ETN čimprej na kakšni Kucoin in podobnih.


Pa uporaben je bil za "subsatoshi" nakupe :)


Pa res. Dankešone.

Mato989 ::

Runnagain je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Off we go


KCS? NEBL?


BTC je prebil 14k psihološko, zdaj pa še 14.200 pol gre na 15k-16k
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Runnagain ::

Mato989 je izjavil:

Runnagain je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Off we go


KCS? NEBL?


BTC je prebil 14k psihološko, zdaj pa še 14.200 pol gre na 15k-16k


Hja, sam sem bral drugačno napoved...v drugo smer...čakaj, da najdem.

EDIT: tukaj: https://cointelegraph.com/news/price-an...

Je kdo ugotovil, kako se pristopi k Bankeri? Sam ne najdem njihovega logina.

Zgodovina sprememb…

castro23 ::

Mato...kcs...neblio?

Se še splača?

Kaj se pričakuje od Red Pulsa?

Najlepša hvala

PrihajaNodi ::

Kako ne najdes? Saj so na borzi. Imajo super platformo in support + chat v vseh jezikih. Kar se spletne strani tice in supporta se vidi da ni nek cigumi. Poleg teg se pa pumpa. 50k kupcev ze, do konca februarja je pa se dolga. Kar se tice scama pa tako kjer je ogenj je dim, tudi za verge so pisali da tipo cele dneve samo kadi travo.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

castro23 je izjavil:

Mato...kcs...neblio?

Se še splača?

Kaj se pričakuje od Red Pulsa?

Najlepša hvala


KCS se vedno splača, dokelr ne bo Kucoin premagal Krakena po volumnu torej okol 700mil... pol pa se bo začelo ustavljat :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

J.McLane ::

Machete je izjavil:

chavlji je izjavil:

Samo pazi, da čez en teden ne boš dal btc od, z izgubo prodanega enj, nazaj v napumpan Nebl ;)
Sliši se smešno, samo se res velikokrat zgodi (govorim iz osebnih izkušenj).


Imaš prav. Nevem zakaj se zaletavam, ker po pumpi ne kupujem načeloma. Prodal enj hitro z izgubo ene večerje.


S takim zaletavanjem sem in tja ne boš nič dosegel. Za ENJ sem imel dober občutek in to pač napisal, nikomur nisem rekel naj vrat na nos nekaj proda in gre not.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

Runnagain ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kako ne najdes? Saj so na borzi. Imajo super platformo in support + chat v vseh jezikih. Kar se spletne strani tice in supporta se vidi da ni nek cigumi. Poleg teg se pa pumpa. 50k kupcev ze, do konca februarja je pa se dolga. Kar se tice scama pa tako kjer je ogenj je dim, tudi za verge so pisali da tipo cele dneve samo kadi travo.


Nodi, misliš spectrocoin: https://spectrocoin.com/?utm_campaign=m...

Drugje jih ne najdem, pa tudi ni običajno, da so kovanci ICO-ta že na borzi.

castro23 ::

To kam misliš, da bo šel KCS? Kaj praviš za Neblio?

Mato989 je izjavil:

castro23 je izjavil:

Mato...kcs...neblio?

Se še splača?

Kaj se pričakuje od Red Pulsa?

Najlepša hvala


KCS se vedno splača, dokelr ne bo Kucoin premagal Krakena po volumnu torej okol 700mil... pol pa se bo začelo ustavljat :)

jernejl ::

Morda kdo ve, ali obstaja kaka platforma/sklad/pool, ki bi analiziral in vlagal v različne perspektivne ICO?

h1427096 ::

castro23 je izjavil:

Mato...
Kaj se pričakuje od Red Pulsa?

https://slo-tech.com/forum/t702172/p578...

chavlji ::

hodler je izjavil:

Pin izklopiš, potem boš imel na voljo še ostalo.

Pa res! Omg. Tako neintuitivnega UX pa še ne... pa sem marsičesa navajen iz teh borz.
ps: Pa vsaj vem, da imam pravi google auth key, ker sem pin moral med nastavljanjem vpisat 34x...

castro23 je izjavil:

Mato...kcs...neblio?Se še splača?Kaj se pričakuje od Red Pulsa?Najlepša hvala

Če bo BTC res potegnil navzgor, znajo vsi alti malenkost past (predvsem v alt/BTC razmerju), tako da če misliš nabavljat, bodi zmeren, ker boš težko gledal rdeče številke.
Sam imam pol v BTC, pol pa v perspektivnih altih, samo se zavedam, da oboje najbrž ne bo šlo hkrati gor. Swing tradinga se pa ne grem več, ker zmeraj zamudim priliko. It's hard to time the market.
««
402 / 976
»»