» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
393 / 976
»»

Scalper ::

Izkoristite naslednjih 24-48ur, take priloznosti dolgo vec ne bo :)

krenpac ::

PrihajaNodi je izjavil:

krenpac je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Fantje vsem se opravičujem za music coin to je bila največja neumnost kar se je zgodila na kripto sceni. Vse skupaj za south park!

bom pa vložil sedaj keš sem
https://goldbitscoin.com/#about


Glede na to, kakšno stran imajo in vse Mohamede, Mustafe in burkarke, ki naj bi bile v vodstvu... se sam tega kovanca niti od daleč ne bi dotaknil.



Si videl na katerih borzah bo?
Si videl države katere sodelujejo?


Ne, in mislim, da tudi ne rabim vedeti. Če se motim, jbg. Mene
Mahek Mustafa ni prepričala:))

PrihajaNodi ::

Za dbix boš pa rekel kaj=

Gregor P ::

Saj ni nič narobe, da špekuliramo tudi kaj na blef (kot npr. jaz s FTC), ampak je lepo, da se to tudi jasno pove (tukaj je nek kovanec očitno brez resne perspektive oz. prihodnosti, ampak se grem pump&dump); potem naj se pa vsak sam odloči, ali se bo šel to "drago" loterijo, ali ne.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Bitman ::

Mato989 je izjavil:

Ne vem od kje folku ideja da bi dal z nano ledgerja v ICO... res, nano ledger je da ostane nekaj 100% secure, ne pa da en šupak iz Kitajske pošlje nazaj na vaš nano ledger karkoli... to jecold wallet! Kot trezor... a dajete ključe od trezorja na NLB vsakemu da vam tja "nakaže" diamante in €€€?

Res... logika je odpovedala.


Kakšne ključe od trezorja?? Pa sej jim ne daš zravn še svojga Nanota skupi s pinom!? Samo address tko kot vsak drug.
To si pa dal primerjavo svaka čast!

Vazelin ::

Zakaj je un tip zraven mercedesa slikan?:))
Mastering shitcoins by nodi:D

Machete ::

Vazelin je izjavil:

Zakaj je un tip zraven mercedesa slikan?:))
Mastering shitcoins by nodi:D


V avtopralnici je hitro stisnil par fotk.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

swdev ::

Je že kdo delal arbitražo s korejsko borzo bithumb.com?
Trenutna situacija (ETH):
-bitfinex 1,200 $
-bithumb 1,600 $

Problem je od tam spravit nazaj vrednost, ker ostali coini tudi držijo nadpovprečno ceno.

Mato989 ::

Bitman je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ne vem od kje folku ideja da bi dal z nano ledgerja v ICO... res, nano ledger je da ostane nekaj 100% secure, ne pa da en šupak iz Kitajske pošlje nazaj na vaš nano ledger karkoli... to jecold wallet! Kot trezor... a dajete ključe od trezorja na NLB vsakemu da vam tja "nakaže" diamante in €€€?

Res... logika je odpovedala.


Kakšne ključe od trezorja?? Pa sej jim ne daš zravn še svojga Nanota skupi s pinom!? Samo address tko kot vsak drug.
To si pa dal primerjavo svaka čast!


Bistvo je drugje... ledger je kot trezor...a boš ti uporabljal za vsako tedenske aktivnosti denar iz trezorja na banki, ali boš imel "light wallet" v žepu?

Vsakdo ki na dnevni bazi uporablja ledgerja, mora razmislit kaj je osnova ledgerja, varovanje ključev na dolgi rok, ne pa vsakodnevno mešetarjenje, zato imaš ostale bolj uporabne zadeve.

Skratka, vsi ki pametujete da z ledgerja GRE na ICO, ja gre, ampak potem pa še doktorirajte vsem tem noobom ki sprašujejo kako, z pdf postopkom, ne pa da bo folk dajal neke zadeve potem pa imel 120 vprašanj.

My ether wallet je čisto ok in top uporaben, noobi ki se pa silijo z ledgerji pa jih bom od zdaj naprej poslal k tebi in Coreyu za razlage, ker jaz mam vsak dan 20 zasebnih z vprašanji
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

h1427096 ::

kaj nameravate z alti, če btc prebije 13k support? Naslednji je na 11k kolikor vidim?

PrihajaNodi ::

Machete je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Zakaj je un tip zraven mercedesa slikan?:))
Mastering shitcoins by nodi:D


V avtopralnici je hitro stisnil par fotk.



Ok kratka analiza tega koina:

Prvo pride na vse resne borze:

kraken,
bitrex,
cryptopia,
hitbtc,
btcc,


Road map mi je super, ker se bodo v 2018 povezali z bankami v drugem kvartalu. Povezava s kml in kyc partnerji.

Zgodovina sprememb…

Bitman ::

Jasno, da se Ledger namenjen predvsem za long term in da mam(o) za dnevno trejdanje kojnov druge wallete, al pa kojne kr po borzah. Ampak glede na to da na ICO ne morš nakazat z borze je ena od variant tud cold wallet

PrihajaNodi ::

CoreySteel je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

10% portfolia v btc, vedno, prevelik je popolnoma ga opustiti, prav tako eth, ltc, neo, potem gremo na tiste, ki obetajo x10 najmanj, jaz računam na etn, dtr, eot. Kaj pa vi?

Tako kot na coinmarketu, tudi pri meni BTC izgublja dominanco. Včasih sem ga imel +60%, zdaj pa sploh ni več največji coin v mojem portfoliu, pa ne zato, ker bi ga prodajal. Od "tavečjih" imam samo še ETH. Imam ju pa zato, ironično, da malo zmanjšal volatilnost, če je to v kriptu sploh mogoče :D


Eot čimprej odmakni! Boti se igrajo na TIDEX ko svinja, stalno ene in iste cifre - prodaja - nakup. Sam sem sicer naredil 70% profit ampak denar stran.

Rok22 ::

Mal me ignorirate... :(
A štartate z AIX na kucoin ko pride al ne? Morm vsaj en plus nek narest iz 50€, drgač bom obupal.

Mato989 ::

Rok22 je izjavil:

Mal me ignorirate... :(
A štartate z AIX na kucoin ko pride al ne? Morm vsaj en plus nek narest iz 50€, drgač bom obupal.


Če boš delal iz obupa pol raje ne :) počakaj analize, nihče ne ve!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Machete ::

Razdrobi teh 50 na 5 in jih daj v 10 kratic (coinov), ki se ti zdijo sexy.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

CoreySteel ::

Mato989 je izjavil:


My ether wallet je čisto ok in top uporaben, noobi ki se pa silijo z ledgerji pa jih bom od zdaj naprej poslal k tebi in Coreyu za razlage, ker jaz mam vsak dan 20 zasebnih z vprašanji

Tudi jaz uporabljam MEW, ne skrbet :)
Samo tako si pisal, kot da se ne da: "ne bo ti kitajc nakazoval na ledger". Tisti en ICO na mesec res ni težav. Ključi so na varnem.
Twitter: @CoreySteel_

Rok22 ::

Mato989 je izjavil:

Rok22 je izjavil:

Mal me ignorirate... :(
A štartate z AIX na kucoin ko pride al ne? Morm vsaj en plus nek narest iz 50€, drgač bom obupal.


Če boš delal iz obupa pol raje ne :) počakaj analize, nihče ne ve!


Evo, upoštevam tvoj nasvet!
Upam samo da boste tut vi v nizkem štartu in tukaj poročal vaše analize. Nekateri imate namreč precej izkušenj...eni se še učimo. Je pa res da se na napakah učimo. In ja..se zavedam da sem vložil denar ki ga lahko pogrešam. Še vedno imam 95% v KRIPLIH :( ki pa vemo kako se odvija v zadnjem tednu :(

Mato989 ::

CoreySteel je izjavil:

Mato989 je izjavil:


My ether wallet je čisto ok in top uporaben, noobi ki se pa silijo z ledgerji pa jih bom od zdaj naprej poslal k tebi in Coreyu za razlage, ker jaz mam vsak dan 20 zasebnih z vprašanji

Tudi jaz uporabljam MEW, ne skrbet :)
Samo tako si pisal, kot da se ne da: "ne bo ti kitajc nakazoval na ledger". Tisti en ICO na mesec res ni težav. Ključi so na varnem.


En ICO je lahko vsak teden... hoto sem demonstrirat neumnost uporabe ledgerja... lahko bi napisal tudi, da greš vedno po kartico za plačevanje v trgovini v trezor... "private key" pa to :) ni praktično.

Za noobe je treba poenostavit!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

TOREJ ŠE ENKRAT OPOZORILO: TACE STRAN OD EOT KOVANCA!

dronyx ::

swdev je izjavil:

Problem je od tam spravit nazaj vrednost, ker ostali coini tudi držijo nadpovprečno ceno.

10.000 USD lahko od tam odneseš v kovčku.

Tr0n ::

Ledger/Trezor -> MyEtherWallet -> ICO ce prav razumem. Na hardware walletu mas tak samo private key in ne mores nic "direktno" poslat?

Mato989 ::

Tr0n je izjavil:

Ledger/Trezor -> MyEtherWallet -> ICO ce prav razumem. Na hardware walletu mas tak samo private key in ne mores nic "direktno" poslat?


Tako je... ampak mejte 2 mytherwalleta... enega kjer je private key na trezorju, tam mejte ether in kovance ki jih dajete tja za 6 mesecev+ ostalo pa mejte na ICO etherewalletu, tam pa mejte to kar mislite dat v ICOte v naslednjih mesecih.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Rok Woot ::

PrihajaNodi je izjavil:

TOREJ ŠE ENKRAT OPOZORILO: TACE STRAN OD EOT KOVANCA!


Kaka informacija?

PrihajaNodi ::

Rok Woot je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

TOREJ ŠE ENKRAT OPOZORILO: TACE STRAN OD EOT KOVANCA!


Kaka informacija?



Včeraj sem prestavil coine na tidex da sem jih prodal iz wave platforme, videl bote kako mečejo ene in iste cifre (sell - buy orderje) ni pa jih bilo po transakcijami. Hvala bogu sem jih čez noč prodal Kupil za 184 sathosijev prodal za 420. Umetno vzdrževanje cene.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Divergence navzgor pri XRPju :O stay tuned!

NEBL možn breakout od triangle formationa...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Klemen13 ::

Hitro vprašanje za pripravo na The Key Ico. Imam Neon desktop Wallet, na katerem imam Neo. Ko se sale odpre, samo pošljem NEO na njihov naslov in je to to? Namreč nekje sem opazil, da bi potreboval v denarnici imeti tudi GAS, ali je to res, ali pa ga ne potrebujem?

CoreySteel ::

PrihajaNodi je izjavil:

CoreySteel je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

10% portfolia v btc, vedno, prevelik je popolnoma ga opustiti, prav tako eth, ltc, neo, potem gremo na tiste, ki obetajo x10 najmanj, jaz računam na etn, dtr, eot. Kaj pa vi?

Tako kot na coinmarketu, tudi pri meni BTC izgublja dominanco. Včasih sem ga imel +60%, zdaj pa sploh ni več največji coin v mojem portfoliu, pa ne zato, ker bi ga prodajal. Od "tavečjih" imam samo še ETH. Imam ju pa zato, ironično, da malo zmanjšal volatilnost, če je to v kriptu sploh mogoče :D


Eot čimprej odmakni! Boti se igrajo na TIDEX ko svinja, stalno ene in iste cifre - prodaja - nakup. Sam sem sicer naredil 70% profit ampak denar stran.

Ne vem ali se to malo hecaš, ali ne? :) Za vsak slučaj recimo da ne, tako da vseeno resno odgovorim :P Kaj delajo boti z nekim toknom na cigumigu borzi nima nobene veze. Prihodnost projekta od tega ni odvisna, uspeli ali pogoreli bodo zaradi drugih stvari. Bi bila pa prodaja EOT-ja res bolj v stilu Slo-Tech "holderja", ki se odloči, da ta nek šitkoin bo pa RES holdal, potem pa švica, ko po enem tednu še ni +100% in proda ob prvem 10% padcu... Po možnosti še pod ceno :D
Twitter: @CoreySteel_

_ally_ ::

Mato989 je izjavil:

Divergence navzgor pri XRPju :O stay tuned!

NEBL možn breakout od triangle formationa...


woo-hoo, fingers crossed 8-)

Mato989 ::

_ally_ je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Divergence navzgor pri XRPju :O stay tuned!

NEBL možn breakout od triangle formationa...


woo-hoo, fingers crossed 8-)


Tole gledam na NEBLU spodaj je crossover v pozitivo!

Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

aljo558 ::

TRX se tudi pobira konkretno :)

4knative ::

Upam da PURA še ni pozabla na early hodlerje. Purica gremo med oblake no.

Robi3 ::

Fantje a gre zdaj gdo v AIX na Kucoin?

_ally_ ::

Mato989 je izjavil:

_ally_ je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Divergence navzgor pri XRPju :O stay tuned!

NEBL možn breakout od triangle formationa...


woo-hoo, fingers crossed 8-)


Tole gledam na NEBLU spodaj je crossover v pozitivo!



Lohka bi spet mal čez 40 USD pokuku ;)

Mato989 ::

Lohka bi spet mal čez 40 USD pokuku ;)


Naslednji run gor bo dosti več kot malo čez 40USD...

Mimogrede Na Nebliu nastaja PRVI ICO :) Samo trneutno updatajo stran, so šli iz stratisa na Neblio.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

CoreySteel ::

Slotechar, a v tej privat grupi boš pa zdaj končno dal povezavo do svojega Steemit profila? :D
Sej bomo kaj lajkal, za 0,5SBD ;)
Twitter: @CoreySteel_

PrihajaNodi ::

CoreySteel je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

CoreySteel je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

10% portfolia v btc, vedno, prevelik je popolnoma ga opustiti, prav tako eth, ltc, neo, potem gremo na tiste, ki obetajo x10 najmanj, jaz računam na etn, dtr, eot. Kaj pa vi?

Tako kot na coinmarketu, tudi pri meni BTC izgublja dominanco. Včasih sem ga imel +60%, zdaj pa sploh ni več največji coin v mojem portfoliu, pa ne zato, ker bi ga prodajal. Od "tavečjih" imam samo še ETH. Imam ju pa zato, ironično, da malo zmanjšal volatilnost, če je to v kriptu sploh mogoče :D


Eot čimprej odmakni! Boti se igrajo na TIDEX ko svinja, stalno ene in iste cifre - prodaja - nakup. Sam sem sicer naredil 70% profit ampak denar stran.

Ne vem ali se to malo hecaš, ali ne? :) Za vsak slučaj recimo da ne, tako da vseeno resno odgovorim :P Kaj delajo boti z nekim toknom na cigumigu borzi nima nobene veze. Prihodnost projekta od tega ni odvisna, uspeli ali pogoreli bodo zaradi drugih stvari. Bi bila pa prodaja EOT-ja res bolj v stilu Slo-Tech "holderja", ki se odloči, da ta nek šitkoin bo pa RES holdal, potem pa švica, ko po enem tednu še ni +100% in proda ob prvem 10% padcu... Po možnosti še pod ceno :D



Jaz ti resno odgovorim, da je problem ta, da imajo lastniki 50% koinov, zato nikoli ne bodo prišli na borzo.

Zgodovina sprememb…

juroz ::

a se kdo spomni tega coina:
https://coinmarketcap.com/currencies/au... ? :D

_ally_ ::

Mato989 je izjavil:

Lohka bi spet mal čez 40 USD pokuku ;)


Naslednji run gor bo dosti več kot malo čez 40USD...

Mimogrede Na Nebliu nastaja PRVI ICO :) Samo trneutno updatajo stran, so šli iz stratisa na Neblio.


Iz tvojih ust v božja ušesa! :)

dronyx ::

aljo558 je izjavil:

TRX se tudi pobira konkretno :)

Tule piše da je vaporware.

Baja ::

juroz je izjavil:

a se kdo spomni tega coina:
https://coinmarketcap.com/currencies/au... ? :D


uff, to še živi? takrat smo vsi hotli se preselit na islandijo, hehe

Machete ::

PrihajaNodi je izjavil:

Rok Woot je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

TOREJ ŠE ENKRAT OPOZORILO: TACE STRAN OD EOT KOVANCA!


Kaka informacija?



Včeraj sem prestavil coine na tidex da sem jih prodal iz wave platforme, videl bote kako mečejo ene in iste cifre (sell - buy orderje) ni pa jih bilo po transakcijami. Hvala bogu sem jih čez noč prodal Kupil za 184 sathosijev prodal za 420. Umetno vzdrževanje cene.


Ne vem od kje odkrivaš toplo vodo. To je praksa na vseh cryptooborzah praktično od začetka.
Kako ti je to novo mi je čudno. Ne paničari, ker je to povsem običajno za prav vse kovance in borze.
Npr wex ima še jasno napisnao:

Users online: 7435 Bots: 1390
Active users daily: 27025
Users total: 1220426
Daily trade volume: 65,661,962 USD
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

deleted ::

Kolega iz Koreje pravi, da je blo kar se tiče Eth padca to to, ker je že padel do 1500k krw. Je kupil nazaj in pravi, da nas čaka novi crazy pump. 8-) #koreaPress

PrihajaNodi ::

Ne vem od kje odkrivaš toplo vodo. To je praksa na vseh cryptooborzah praktično od začetka.
Kako ti je to novo mi je čudno. Ne paničari, ker je to povsem običajno za prav vse kovance in borze.
Npr wex ima še jasno napisnao:

Users online: 7435 Bots: 1390
Active users daily: 27025
Users total: 1220426
Daily trade volume: 65,661,962 USD


Ekipa, ki je zadaj pojma nima kaj delajo, da ne govorimo da zamujajo s projekti. In ne, to ni normalna praksa vsaj v kovancih, ki sem jih kupoval.

Jan0 ::

Klemen13 je izjavil:

Hitro vprašanje za pripravo na The Key Ico. Imam Neon desktop Wallet, na katerem imam Neo. Ko se sale odpre, samo pošljem NEO na njihov naslov in je to to? Namreč nekje sem opazil, da bi potreboval v denarnici imeti tudi GAS, ali je to res, ali pa ga ne potrebujem?


Menda moraš imeti v denarnici vsaj 1 GAS.
Mene pa zanima kako je z časovnimi okvirji, saj bo kot kaže velik naval. ICO uradno odprejo ob 3:00. Kdaj velja sprožiti transakcijo? Ob 3:00? Minuto prej da všteješ še čas transakcije? Any ideas?

juroz ::

Baja je izjavil:

juroz je izjavil:

a se kdo spomni tega coina:
https://coinmarketcap.com/currencies/au... ? :D


uff, to še živi? takrat smo vsi hotli se preselit na islandijo, hehe


"živi".
Ja takrat je fomo šopal 100 na uro. Na srečo mi ni uspelo kupit nobenga kovanca čeprav vem da sem se nekaj trudil.

h1427096 ::

Mato989 je izjavil:

Lohka bi spet mal čez 40 USD pokuku ;)


Naslednji run gor bo dosti več kot malo čez 40USD...

bi predlagal da se pretopi not neo za ta čas?

Rok Woot ::

PrihajaNodi je izjavil:

Rok Woot je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

TOREJ ŠE ENKRAT OPOZORILO: TACE STRAN OD EOT KOVANCA!


Kaka informacija?



Včeraj sem prestavil coine na tidex da sem jih prodal iz wave platforme, videl bote kako mečejo ene in iste cifre (sell - buy orderje) ni pa jih bilo po transakcijami. Hvala bogu sem jih čez noč prodal Kupil za 184 sathosijev prodal za 420. Umetno vzdrževanje cene.


Mislim da ne, boti kupujejo in prodajajo ko usklajujejo cene med tidex in waves ... Saj so povsod boti, to še ne pomeni, da se cena vzrdžuje umetno ...

castro23 ::

Mato do kam meniš, da se bo spustil Neo in do kam bo potem šel? Kaka predvidevanja s tvoje strani? Hvala.

Rok Woot ::

PrihajaNodi je izjavil:

CoreySteel je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

CoreySteel je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

10% portfolia v btc, vedno, prevelik je popolnoma ga opustiti, prav tako eth, ltc, neo, potem gremo na tiste, ki obetajo x10 najmanj, jaz računam na etn, dtr, eot. Kaj pa vi?

Tako kot na coinmarketu, tudi pri meni BTC izgublja dominanco. Včasih sem ga imel +60%, zdaj pa sploh ni več največji coin v mojem portfoliu, pa ne zato, ker bi ga prodajal. Od "tavečjih" imam samo še ETH. Imam ju pa zato, ironično, da malo zmanjšal volatilnost, če je to v kriptu sploh mogoče :D


Eot čimprej odmakni! Boti se igrajo na TIDEX ko svinja, stalno ene in iste cifre - prodaja - nakup. Sam sem sicer naredil 70% profit ampak denar stran.

Ne vem ali se to malo hecaš, ali ne? :) Za vsak slučaj recimo da ne, tako da vseeno resno odgovorim :P Kaj delajo boti z nekim toknom na cigumigu borzi nima nobene veze. Prihodnost projekta od tega ni odvisna, uspeli ali pogoreli bodo zaradi drugih stvari. Bi bila pa prodaja EOT-ja res bolj v stilu Slo-Tech "holderja", ki se odloči, da ta nek šitkoin bo pa RES holdal, potem pa švica, ko po enem tednu še ni +100% in proda ob prvem 10% padcu... Po možnosti še pod ceno :D



Jaz ti resno odgovorim, da je problem ta, da imajo lastniki 50% koinov, zato nikoli ne bodo prišli na borzo.


To pa je možno ja, sam jaz sem že toliko zaslužil na EOT, nevem če bi vse prodal ...
««
393 / 976
»»