» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
387 / 976
»»

slotechar ::

Slovenski vibe ustvaril ogromno slovencev milijonarjev. Cestitam vsem!

cungalungaa ::

Ni slovenski :D

Rok22 ::

nekdo meša vibe in viberate.
pa kako vam rata troft ala vibe da pridete na 400%+ v enem dnevu. jest se jebam pa nc pametnega ven ne pride.
dejte mal pošerat info da se mi mali kdaj pridemo vsaj na 100%+....ne rabm 400%+ ali več.

4knative ::

VIB je slovenski, VIBE pa neki cigumigo kitajska varianta, ki je skočila za 1000x. Sosed še kar proslavlja slišim, je bil kar močno notri zadel okoli 5mio. Svaka čast.

Rok22 ::

pa se eno mal izven.
pre-ico ali ico? pre-ico se ni na borzi....ico je?
tole mi se ni najbolj jasno.

slotechar ::

A nima viberate nek vibe zetone?

Rok22 ::

4knative je izjavil:

VIB je slovenski, VIBE pa neki cigumigo kitajska varianta, ki je skočila za 1000x. Sosed še kar proslavlja slišim, je bil kar močno notri zadel okoli 5mio. Svaka čast.


OMG...a to resno ti o teh številkah?

slotechar je izjavil:

A nima viberate nek vibe zetone?


slovenski viberate ima VIB
Vibe pa ima VIBE

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rok22 ()

4knative ::

Rok22 je izjavil:

nekdo meša vibe in viberate.
pa kako vam rata troft ala vibe da pridete na 400%+ v enem dnevu. jest se jebam pa nc pametnega ven ne pride.
dejte mal pošerat info da se mi mali kdaj pridemo vsaj na 100%+....ne rabm 400%+ ali več.


Včeraj je bil namig na redditu da prihaja na binance, drugače ga jaz ne bi nikoli kupil ker je ološ cigumigu projekt. Je pa res easy money blo sem kar močno prišel v njega in šel ven tudi takoj.

slotechar ::

Aja. Ok. Sori pomota. Bodo pa postali milijonarji malo kasneje. No big deal

Rok22 ::

4knative je izjavil:

Rok22 je izjavil:

nekdo meša vibe in viberate.
pa kako vam rata troft ala vibe da pridete na 400%+ v enem dnevu. jest se jebam pa nc pametnega ven ne pride.
dejte mal pošerat info da se mi mali kdaj pridemo vsaj na 100%+....ne rabm 400%+ ali več.


Včeraj je bil namig na redditu da prihaja na binance, drugače ga jaz ne bi nikoli kupil ker je ološ cigumigu projekt. Je pa res easy money blo sem kar močno prišel v njega in šel ven tudi takoj.


zakaj teh info noben ni izpostavil :(
tezko spremljam vse skupaj. ze tale tema je huda klobasa za zvecer da preberem, kaj sele kaj drugega na netu.

slotechar ::

Sam res. Zakaj ne namigujete ?????? 4knative ? Ti si kriv da nismo milijonarji. Lol

Zgodovina sprememb…

anzezala ::

Daš lahko link kere skupine na reddit je dobro spremljati prosim.

slotechar ::

Vsak znan coin ma svojo skupino na redditu. Ce je pa se kaksna splosna, dobra, prilepte sem

4knative ::

anzezala je izjavil:

Daš lahko link kere skupine na reddit je dobro spremljati prosim.

HODL je bolj naravna taktika in tudi ne rabiš vložkov. Rukneš stotaka in če ti ga pocukne na x1000 imaš 100 jurčkov, kar pa je že za eno lepo 3 sobno garsonjerico.

slotechar ::

A lahk razlozis zakaj nam nisi namignil o uvrstitvi vibe na binance ko se tu tako hvalis

Zgodovina sprememb…

4knative ::

slotechar je izjavil:

A lahk razlozis zakaj nam nisi namignil o uvrstitvi vibe na binance ko se tu tako hvalis

A si lahko ti sam izbrskaš namige ali nimaš interneta?

slotechar ::

To ni odgovor ampak vprasanje. Rad bi najprej odgovor. Se izmikas kajneda

Zgodovina sprememb…

Rok22 ::

slotechar je izjavil:

To ni odgovor ampak vprasanje. Rad bi najprej odgovor. Se izmikas kajneda


no dej umiri se. S takim obnašanjem boš pa res dobil kak pameten namig! Kvecjemu napotitev na knofek “odjavi me”.

4knative ::

Rok22 je izjavil:

slotechar je izjavil:

To ni odgovor ampak vprasanje. Rad bi najprej odgovor. Se izmikas kajneda


no dej umiri se. S takim obnašanjem boš pa res dobil kak pameten namig! Kvecjemu napotitev na knofek “odjavi me”.

Rok, imaš en bonus pri meni. Zapomni si. Ker se znaš obnašati, ne kot ta razvajena mladina slotechar in podobni ki mečejo po 10eth na vsak šitkojn. Za take je lajf enostaven, mi smo pa borci, kajneda?

castro23 ::

Fntje no..ne se kregat ob 2.30...??

Rok22 ::

4knative je izjavil:

Rok22 je izjavil:

slotechar je izjavil:

To ni odgovor ampak vprasanje. Rad bi najprej odgovor. Se izmikas kajneda


no dej umiri se. S takim obnašanjem boš pa res dobil kak pameten namig! Kvecjemu napotitev na knofek “odjavi me”.

Rok, imaš en bonus pri meni. Zapomni si. Ker se znaš obnašati, ne kot ta razvajena mladina slotechar in podobni ki mečejo po 10eth na vsak šitkojn. Za take je lajf enostaven, mi smo pa borci, kajneda?


Ni da bi komentiral glede obnašanja.
Ja smo borci. jest zaenkrat nimam kej plusa. Imam vec al manj v kriplih (XRP), ker je tko dobr kazal...zdej pa tema in HODL. Bi se kaj FIAT dodal pa se bojim da bom pušnil ma celi črti. Res pa je da se učim...sem v zgodbi sele cca 3 tedne. Žal pa ne morm veliko časa namenit temu, da bi prebiral čuda enih informacij.

castro23 ::

Hvala enako Rok...jaz nerem evo tkole zvečer...zjutri siht...pol sport..domov...pa zvečer spet brat...bil bi zadovoljen če naredim do poletja krat 2...iz jurja..nimam pa pojma kam naj vlozim....

Rok22 ::

A v dentacoin (DCNj) je smiselno porint 100€ pa hodl za ene 2 leti. a lohk kej iz tega rata?

castro23 je izjavil:

Hvala enako Rok...jaz nerem evo tkole zvečer...zjutri siht...pol sport..domov...pa zvečer spet brat...bil bi zadovoljen če naredim do poletja krat 2...iz jurja..nimam pa pojma kam naj vlozim....


jest sm se vec vložil v riple pa je slo samo dol, tko da druzga kot cakat na boljse casa nimam. bi pa ene 100-200€ pretopil v nekaj da bi cez cajt na jurja zlezu. heh....skromen a? nimam te sreče!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rok22 ()

CoreySteel ::

4knative je izjavil:

VIB je slovenski, VIBE pa neki cigumigo kitajska varianta, ki je skočila za 1000x. Sosed še kar proslavlja slišim, je bil kar močno notri zadel okoli 5mio. Svaka čast.

g. Novak, ste to vi?
Twitter: @CoreySteel_

castro23 ::

Fantje kako naj na kucoinu kupim verge? Se ga očitno ne da?

Kucoin nima kar nekaj valut opažam....bittrex in binance ne sprejemata novih članov...ostalo pa je krš...

CoreySteel ::

VIBE je loch ness monster.

Twitter: @CoreySteel_

Rok22 ::

CoreySteel je izjavil:

VIBE je loch ness monster.



blo, ni več. kar ste eni naredl ste naredl. vlakec prisel in odpeljal.

gstevanic() ::

castro23 je izjavil:

Fantje kako naj na kucoinu kupim verge? Se ga očitno ne da?

Kucoin nima kar nekaj valut opažam....bittrex in binance ne sprejemata novih članov...ostalo pa je krš...


Probaj se zdaj registritati na binance. Meni je ratalo par minut nazaj.

CoreySteel ::

Sam refresh je treba stiskat na binance, pa bo šlo enkrat čez.
Twitter: @CoreySteel_

SimpleMan85 ::

4knative je izjavil:

VIB je slovenski, VIBE pa neki cigumigo kitajska varianta, ki je skočila za 1000x. Sosed še kar proslavlja slišim, je bil kar močno notri zadel okoli 5mio. Svaka čast.


100x od 5.Septembra, 5x v 24ih urah. Ali nekaj narobe gledam?

Kdo kupi za 10k VIBE kovancev in čaka pol leta, da res naredi 5Mio?

CoreySteel ::

Prav gledaš. 4knativa pa ne preveč resno jemat :D
Twitter: @CoreySteel_

Zgodovina sprememb…

SimpleMan85 ::

castro23 je izjavil:

Fantje kako naj na kucoinu kupim verge? Se ga očitno ne da?

Kucoin nima kar nekaj valut opažam....bittrex in binance ne sprejemata novih članov...ostalo pa je krš...


Se kaj razmišlja o varnosti na borzah kot binance, ob hitrem pogledu ni niti drzave registracije, ali je to le mesto kjer se na hitro nekaj obrne, pa hitro vse tudi umakne?

slotechar ::

Tudi jaz bi pohvalil trola 4knative ker nas trola in ker nam ne privosci. Itak nikol zares nisem pricakoval kaj od 4native. Ti oproscam kot vsem do zdaj

Zgodovina sprememb…

jaztud ::

BRD bo dans prišu na okex

bonanno ::

Rana ura zlata ura :)

jaztud ::

korea napove bann in vse padaaaaa

4T4T4O ::

po jutru se dan pozna :)

bonanno ::

jaztud je izjavil:

korea napove bann in vse padaaaaa



Source?

GrX ::

bonanno je izjavil:

jaztud je izjavil:

korea napove bann in vse padaaaaa

Source?

https://www.cnbc.com/2018/01/10/south-k...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

bonanno ::

Samomori sledijo :)

krefi ::

nebl ze pod 30$ :(
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

hamez66 ::

Po dolgem času kupil btc pod 10k$.. :D

Samuel ::

Koreja naj bi zaprla NELEGALNE borze. Če jih bo lahko. Pri legalnih ne bo večjih sprememb.

Torej že spet FUD, dump/pump
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Samuel ()

Dtrader ::

Zdej sem fouš, tistim ki imajo trenutno fiat...

dreta ::

Prodaj kripto, bos imel fiat ;)

dronyx ::

4knative je izjavil:

VIB je slovenski, VIBE pa neki cigumigo kitajska varianta, ki je skočila za 1000x. Sosed še kar proslavlja slišim, je bil kar močno notri zadel okoli 5mio. Svaka čast.

Tole meni smell's like bull shit. ;)

-valvoline- ::

Napako dela korejska vlada, prej bi se mogl na globalnem nivoju zmenit za socasen worldwide ban, vse borze naenkrat pod kljuc pol pa zacet lovit kreatorjev kriptopiramid, topciderjev in kriptoborz. Ce bi se vsi lepo sinhronizirali z globalnim banom tist marketcap bo lepo cez noc padel na 0.

Zgodovina sprememb…

kingsix ::

Oh look,he's here again. Cool story, bro.

Machete ::

Lol ene in iste 'novice' vsake 2 leti.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

hamez66 ::

Saj so korejski regulatorji že nekaj urigirali pri EU, ampak se jim je mudilo, ker so Korejci plačevali 50% več za bitcoin kot drugod po svetu. Zdaj je cena višja "samo" še okoli 25% :D
««
387 / 976
»»