» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
386 / 976
»»

Vazelin ::

a si probal zapret in odpret browser?

castro23 ::

Tudi ne gre...takoj me vrže tja..kaj naj naredim?

Vazelin je izjavil:

Aja saj res. Sem bil zadnjič v Šparu. En tip pred mano s par škatlicami kondomov na liniji. Bila je gužva, imel je en velik telefon, pa se je vidlo da browsa coinmarketcap. Jaz stavim, da je uspel in gre v dominikansko

castro23 je izjavil:

Tole mi napiše pri vsakem vpisu v Kucoin...

Security verification
*Please input Google 2-Step verification code

Problem je da kamorkoli kliknem mi v desetinki sekundi skoči nazaj na tole in nič ne morem..v čem je fora?

Probaj v drugem browserju.

koliko časa traja da se pojavi supply na CMC? sprašujem za canyo


Na telefonu imam enako težavo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: castro23 ()

4knative ::

Vazelin je izjavil:

Aja saj res. Sem bil zadnjič v Šparu. En tip pred mano s par škatlicami kondomov na liniji. Bila je gužva, imel je en velik telefon, pa se je vidlo da browsa coinmarketcap. Jaz stavim, da je uspel in gre v dominikansko natepavat črnke analno in vaginalno.

Kaj je imel za avta? Zeleni Lambo? :))

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: odesey ()

castro23 ::

Do you think one could get their account locked for accessing Kucoin or other exchanges from various IP addresses when using a VPN?

Tole sem dobil na Googlu....je to možno, ker sem še s telefona šel na kucoin???

WALSH ::

4knative je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Aja saj res. Sem bil zadnjič v Šparu. En tip pred mano s par škatlicami kondomov na liniji. Bila je gužva, imel je en velik telefon, pa se je vidlo da browsa coinmarketcap. Jaz stavim, da je uspel in gre v dominikansko natepavat črnke analno in vaginalno.

Kaj je imel za avta? Zeleni Lambo? :))


Ja, z SIG registracijo :)

anzezala ::

Kaj menite o BRD je kaj potenciala da zraste?

castro23 ::

Fantj naj mi prosim kdo pomaga s tem kucoinom zdaj...

ramiz?! ::

castro23 je izjavil:

Fantj naj mi prosim kdo pomaga s tem kucoinom zdaj...

Ja pa preobremenjena je stran no ... upam, da se ti ne mudi s prodajo, tako da počakej 10min, pol ure, uro ...
Never regret anything, there's always a reason things happen.

fopi ::

A se na kucoinu lahko dela limit in stop orderje? Ker jaz ne najdem.

buldog66 ::

castro23 je izjavil:

Fantj naj mi prosim kdo pomaga s tem kucoinom zdaj...


Pazite se te Kucoin menjalnice. Jaz sem, ne vem kako, prišel na phishing site in so mi vse pobrali dol. Tako da bodite pazljivi pri tipkanju pravega naslova.

buldog66 je izjavil:

castro23 je izjavil:

Fantj naj mi prosim kdo pomaga s tem kucoinom zdaj...


Pazite se te Kucoin menjalnice. Jaz sem, ne vem kako, prišel na phishing site in so mi vse pobrali dol. Tako da bodite pazljivi pri tipkanju pravega naslova.


Svetujem ti, da za vsak slučaj zamenjaš vsa gesla.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: buldog66 ()

freesty ::

ICO? Torej TheKey ali Telegram?
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

ramiz?! ::

freesty je izjavil:

ICO? Torej TheKey ali Telegram?

Oba.
Never regret anything, there's always a reason things happen.

Bolivar ::

Venturer ::

Mato989 je izjavil:

Ajnstajn` je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ajnstajn` je izjavil:

Kakšen bonus je mel thekey v presale?


Zlo malo... pozabil kolko točno.


ne moreš tega pozabit, pa to je najbolj bistvena stvar, če joinaš v ico
koliko so prodal v presale in kakšen bonus so dal


20% :P

Zakaj pa se ti ne morš spomnit :D

plus 5% novoletnega bonusa:)

DeeJay ::

sm se odloču, da bom še mal v icote nametal :) grem v beetoken, x8, gonetwork, selfkey in gems... sm pobral profite drugje in bom spet mal razpršil.

psytoma ::



je kaj na tem glede TRX

buldog66 ::

castro23 je izjavil:

Tudi ne gre...takoj me vrže tja..kaj naj naredim?

Vazelin je izjavil:

Aja saj res. Sem bil zadnjič v Šparu. En tip pred mano s par škatlicami kondomov na liniji. Bila je gužva, imel je en velik telefon, pa se je vidlo da browsa coinmarketcap. Jaz stavim, da je uspel in gre v dominikansko

castro23 je izjavil:

Tole mi napiše pri vsakem vpisu v Kucoin...

Security verification
*Please input Google 2-Step verification code

Problem je da kamorkoli kliknem mi v desetinki sekundi skoči nazaj na tole in nič ne morem..v čem je fora?

Probaj v drugem browserju.

koliko časa traja da se pojavi supply na CMC? sprašujem za canyo


Na telefonu imam enako težavo...


Ne tipkaj verification code ene za drugo. Če v prvo ne zagrabi, pobriši zgodovino, zapri browser in še enkrat ročno vtipkaj pravilen naslov strani. Po spominu nazaj, je meni tudi skoz pisalo naj vtipkam kodo in jaz sem tipkal medtem pa so mi jemali dol z računa. Zato počasi in pazljivo. Nikamor se naj ti ne mudi. Za par evrov razlike se ne splača biti furjast. Jaz sem imel dobro šolo za naprej.

scythe ::

Tudi mene zanima kam bo TRX potegnal....sem ga kupil po 0.10$

castro23 ::

Mislim, da ne veste kaj mislim...takoj ko se vpišem z geslom in up.imenom me vrže direkt semle in mi tole napiše...kamorkoli kliknem na kucoinu mi tole v desetinki vrže spet ven...enako dela v Google chromu in na telefonu...skoz ene piz.....e

Security verification
*Please input Google 2-Step verification code

ramiz?! ::

castro23 je izjavil:

Mislim, da ne veste kaj mislim...takoj ko se vpišem z geslom in up.imenom me vrže direkt semle in mi tole napiše...kamorkoli kliknem na kucoinu mi tole v desetinki vrže spet ven...enako dela v Google chromu in na telefonu...skoz ene piz.....e

Security verification
*Please input Google 2-Step verification code

A pa ti nisi razumel? S_t_r_a_n j_e p_r_e_z_a_s_e_d_e_n_a. Z_a_t_o p_o_č_a_k_a_j p_a_r m_i_n a_l_i p_a k_a_k_o u_r_o!
Never regret anything, there's always a reason things happen.

castro23 ::

Pa kaj ima veze stran je pre za se de na....če mi napiše čisto nekaj drugega gor? A angleško ne zastopiš???

ramiz?! ::

castro23 je izjavil:

Pa kaj ima veze stran je pre za se de na....če mi napiše čisto nekaj drugega gor? A angleško ne zastopiš???

Zgleda tebi ni pomoči. Tako da edino kar ti lahko svetujem je, da resetiraš ruter in se potem nazaj javiš. LP Siol tech team
Never regret anything, there's always a reason things happen.

4knative ::

scythe je izjavil:

Tudi mene zanima kam bo TRX potegnal....sem ga kupil po 0.10$

Zna potegnit tam proti 0.05$ v kratkem. Torej navzdol. Kot pravijo strokovnjaki ga magnetno polje vleče proti nafti. :D

anzezala ::

Kakšen predlog kam dam na KUcoin čez noč?

Matejjjjj ::

se mi zdi, da je vse slabše z altcoini in da je najboljše držat preizkušene konje.

Nejc28 ::

Letos ste napisali ze vec kot 100 strani. Ta tema raste eksponentno, je balon in bo kmalu pocila. Upam da na vsaj deset razlicnih tem.

binez ::

Nisem zasledil nikjer na Binance - a isto omogoča orderje if x sell and if x buy... tako kot ima to recimo Bitstamp.

ideep ::

hočem kupit bitcoin cash..lepo prosim, če mi nekdo razloži kako ga kupim.. ker ga na bitcoinu in coinbasu niti na bitstampu ne morem, etoro ma ker en čuden depozit od 2 jurja.. prosim

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ideep ()

scythe ::

4knative je izjavil:

scythe je izjavil:

Tudi mene zanima kam bo TRX potegnal....sem ga kupil po 0.10$

Zna potegnit tam proti 0.05$ v kratkem. Torej navzdol. Kot pravijo strokovnjaki ga magnetno polje vleče proti nafti. :D


bohnedi :D

Bolivar ::

ideep je izjavil:

hočem kupit bitcoin cash..lepo prosim, če mi nekdo razloži kako ga kupim.. ker ga na bitcoinu ne morem, etoro ma ker en čuden depozit od 2 jurja.. prosim


https://www.bitstamp.net/

4knative ::

Nejc28 je izjavil:

Letos ste napisali ze vec kot 100 strani. Ta tema raste eksponentno, je balon in bo kmalu pocila. Upam da na vsaj deset razlicnih tem.


To ni balon. To bo še minimalno 5 let tako, dokler se vsi ne upokojimo in gremo v balinarske klube. Srečno.

ideep ::

Bolivar je izjavil:

ideep je izjavil:

hočem kupit bitcoin cash..lepo prosim, če mi nekdo razloži kako ga kupim.. ker ga na bitcoinu ne morem, etoro ma ker en čuden depozit od 2 jurja.. prosim


https://www.bitstamp.net/


pa če mi ne gre..npr. da hočem riskirat 50 EUr, dam tam 0,021 BCH.. in mi napiše insufficient funds.. zakaj ne morem zbrat iz kartice .. a morem transfer naredit na sepa..

sholi boli ::

Glih sem opazu en zelo perspektiven coin (APPC), ki je pred parimi dnevi prišel na Binance in ja baje tako perspektiven, da hecno. Zadaj je že baje app, ki ga uporablja 200 mio ljudi. Tole je fiks vsaj 10x!

Vazelin ::

sholi boli je izjavil:

Glih sem opazu en zelo perspektiven coin (APPC), ki je pred parimi dnevi prišel na Binance in ja baje tako perspektiven, da hecno. Zadaj je že baje app, ki ga uporablja 200 mio ljudi. Tole je fiks vsaj 10x!

:D

Baje je supplya 100mio circulating. Torej je že sedaj cena 380mil USD. Enjoy

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

ideep ::

ni mi jasno.. dala sem dve kreditne kartice.. nobeno mi ne zagrabi..

bulplux ::

ideep je izjavil:

Bolivar je izjavil:

ideep je izjavil:

hočem kupit bitcoin cash..lepo prosim, če mi nekdo razloži kako ga kupim.. ker ga na bitcoinu ne morem, etoro ma ker en čuden depozit od 2 jurja.. prosim


https://www.bitstamp.net/


pa če mi ne gre..npr. da hočem riskirat 50 EUr, dam tam 0,021 BCH.. in mi napiše insufficient funds.. zakaj ne morem zbrat iz kartice .. a morem transfer naredit na sepa..


Ne vem točno kje imaš problem, ampak a si si sploh nakazal eure na bitstamp?

ideep ::

bulplux je izjavil:

ideep je izjavil:

Bolivar je izjavil:

ideep je izjavil:

hočem kupit bitcoin cash..lepo prosim, če mi nekdo razloži kako ga kupim.. ker ga na bitcoinu ne morem, etoro ma ker en čuden depozit od 2 jurja.. prosim


https://www.bitstamp.net/


pa če mi ne gre..npr. da hočem riskirat 50 EUr, dam tam 0,021 BCH.. in mi napiše insufficient funds.. zakaj ne morem zbrat iz kartice .. a morem transfer naredit na sepa..


Ne vem točno kje imaš problem, ampak a si si sploh nakazal eure na bitstamp?


ne deposit imam za jutri pripravljeno, ker baje traja 1-3 dni... zdaj, ker se mi mudi hočem kupit kar s kreditno kartico mastercard in visa in mi ne zagrabi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ideep ()

Vazelin ::

kaj je sedaj to s krakenom. sem nakazal money sepa in čakam že tretji dan.
Včas je bilo naslednji dan :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

castro23 ::

Aleluja...uspelo mi je...kera glupa fora...prej je bil nekdo pameten, da ne gre zaradi gužve...sploh ni blo to...

Vazelin ::

aja in kaj je bilo?

Dbix 32usd8-) Še ena večja menjalnica in volumne in bi bili x10. sam zgleda to ne bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

kiFni ::

Vazelin je izjavil:

aja in kaj je bilo?

Dbix 32usd8-) Še ena večja menjalnica in volumne in bi bili x10. sam zgleda to ne bo.

bo prej al slej..

sholi boli ::

Vazelin je izjavil:

sholi boli je izjavil:

Glih sem opazu en zelo perspektiven coin (APPC), ki je pred parimi dnevi prišel na Binance in ja baje tako perspektiven, da hecno. Zadaj je že baje app, ki ga uporablja 200 mio ljudi. Tole je fiks vsaj 10x!

:D

Baje je supplya 100mio circulating. Torej je že sedaj cena 380mil USD. Enjoy

Aja, nekje sem prebral, da so burnal več 10 mio coinov in mislil, da bo nižji MC. Pa dobr, vsaj trenutni pump se bo dalo izkoristi.

Sirena ::

sholi boli je izjavil:

Vazelin je izjavil:

sholi boli je izjavil:

Glih sem opazu en zelo perspektiven coin (APPC), ki je pred parimi dnevi prišel na Binance in ja baje tako perspektiven, da hecno. Zadaj je že baje app, ki ga uporablja 200 mio ljudi. Tole je fiks vsaj 10x!

:D

Baje je supplya 100mio circulating. Torej je že sedaj cena 380mil USD. Enjoy

Aja, nekje sem prebral, da so burnal več 10 mio coinov in mislil, da bo nižji MC. Pa dobr, vsaj trenutni pump se bo dalo izkoristi.


Kakorkoli, od trenutka, ko sem tole prebrala - HVALA! - in z manjšo izgubo prodala XLMje, ki so se mi valjali po Binancah in jih nisem mogla več gledati, sem kupla tele APPC in je naredilo v zelo kratkem času skok naprej. Bom videla - pa če jih prodam takoj, ko pridem nazaj iz kopalnice, sem nekaj naredila ...

Vazelin ::

Music 0.00000525 BTC (-32.43%). Buy the dip, Nodi:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Somm ::

Vazelin je izjavil:

Music 0.00000525 BTC (-32.43%). Buy the dip, Nodi:D


Sm jih kupu učeri in zdj pogledu ceno me je kr presekal hehe zgleda bo prsiljen hold tole :P
BANKERA ICO: https://spectrocoin.com/en/signup.html?referralId=21365570

Sirena ::

Mogoče pa je tale ATTC res čisti nateg - zdaj se že na veliko prodaja ... Napišem zato, da me ne bi kdo sekiral zaradi zavajanja - tako kot zdaj Nodija:)

castro23 ::

Blo je to, da sem moral v telefon pogledati na authy app kodo za vstop....kr skoz jo je treba vpisat...na telefonu se mi pa skoz menja.....Vazo jst tut že tretji dan čakam upn na coinbasu....

Somm ::

Gdaj pride VIB na OKEx ve gdo točn datum?
BANKERA ICO: https://spectrocoin.com/en/signup.html?referralId=21365570

Rok Woot ::

castro23 je izjavil:

Blo je to, da sem moral v telefon pogledati na authy app kodo za vstop....kr skoz jo je treba vpisat...na telefonu se mi pa skoz menja.....Vazo jst tut že tretji dan čakam upn na coinbasu....


Jaz sem ga dobil v roku parih ur danes.

Vazelin ::

Kaj bos kupil?
««
386 / 976
»»